pro-cycling.org
Mistrzostwa Polski 2012 - wyścig wspólny elity< < < Poprzedni etap
dodał: Karolina Furlepa (2012-06-24 16:14:17), kat. NE; 246 km.; 24 czerwca 2012. 

Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym  - 24 czerwca: Sędziszów / Jędrzejów,
wyścig wspólny elity, 246 km:

1 71 POL19840429 GOŁAŚ Michał OMEGA PHARMA QUICK STEP 06:05:13
2 31 POL19830203 SMOLEŃ Tomasz BANK BGZ TEAM 06:05:13
3 15 POL19880124 JANISZEWSKI Sylwester CCC POLSAT POLKOWICE 06:05:13
4 66 POL19870417 MARYCZ Jarosław SAXO BANK 06:05:13
5 76 POL19840729 WALCZAK Damian BDC - MARCPOL TEAM 06:05:13
6 80 POL19771213 WADECKI Adam BDC - MARCPOL TEAM 06:05:13
7 68 POL19801027 HUZARSKI Bartosz TEAM NETAPP 06:05:13
8 18 POL19840911 MATYSIAK Bartłomiej CCC POLSAT POLKOWICE 06:05:13
9 87 POL19830218 DETKO Artur KS POGON MOSTOSTAL PUŁAWY 06:05:13
10 10 POL19770918 KOHUT Sławomir VELTOUR BEDZIN 06:05:13
11 5 POL19770223 LISOWICZ Tomasz KTK KALISZ 06:05:13
12 77 POL19890527 KIRPSZA Piotr BDC - MARCPOL TEAM 06:05:13
13 88 POL19841114 PIERZGA Adam KS POGON MOSTOSTAL PUŁAWY 06:05:13
14 42 POL19780302 SZMYD Sylwester LIQUIGAS - CANNONDALE 06:05:13
15 67 POL19890912 MAJKA Rafał SAXO BANK 06:05:13
16 72 POL19840429 KWIATKOWSKI Michał OMEGA PHARMA QUICK STEP 06:05:13
17 20 POL19880227 HONKISZ Adrian CCC POLSAT POLKOWICE 06:05:13
18 39 POL19880212 CZAJKOWSKI Konrad BANK BGZ TEAM 06:05:13
19 2 POL19840608 WOLSKI Marcin WIBATECH - LMGK ZIEMIA BRZESKA 06:05:13
20 23 POL19900224 *OWSIAN Łukasz CCC POLSAT POLKOWICE 06:05:13
21 8 POL19880411 URBANOWSKI Marcin MKK BOLMET TREK LEGNICA 06:05:13
22 52 POL19890422 SKARZYNSKI Wojciech LEGIA 06:05:13
23 89 POL19831217 KRYS Hubert DANIELO SPORTSWEAR TEAM 06:05:13
24 40 POL19810426 MORAJKO Jacek VACANSOLEI-DCM 06:05:13
25 26 POL19860427 BATEK Dariusz CCC POLSAT POLKOWICE 06:05:13
26 32 POL19830127 JANIACZYK Błazej BANK BGZ TEAM 06:05:13
27 37 POL19880513 PODLASKI Michał BANK BGZ TEAM 06:05:13
28 25 POL19840619 TACIAK Mateusz CCC POLSAT POLKOWICE 06:05:13
29 79 POL19890423 KOWALCZYK Jarosław BDC - MARCPOL TEAM 06:05:13
30 75 POL19720622 BARANOWSKI Dariusz BDC - MARCPOL TEAM 06:05:13
31 13 POL19800411 NIEMIEC Przemysław LAMPRE ISD 06:05:13
32 73 POL19810401 WIESIAK Mariusz MATRIX POWERTAG 06:05:13
33 44 POL19880329 KUREK Adrian UTENSILNORD NAMED 06:05:13
34 27 POL19830527 HALEJAK Wojciech HP SFERIS 06:05:13
35 33 POL19810510 WITECKI Mariusz BANK BGZ TEAM 06:05:13
36 69 POL19890809 DOMAGALSKI Karol CAJA RURAL 06:05:25 +00:00:12
37 34 POL19860412 CIESLIK Paweł BANK BGZ TEAM 06:05:39 +00:00:26
38 41 POL19850307 BODNAR Maciej LIQUIGAS - CANNONDALE 06:05:49 +00:00:36
39 92 POL19840503 ZIELINSKI Piotr VC PAYS DE LORIENT 06:13:07 +00:07:54
40 43 POL19850507 OLEJNIK Tomasz VERANDA RIDEAU 06:13:07 +00:07:54
41 24 POL19770623 KIENDYS Tomasz CCC POLSAT POLKOWICE 06:13:07 +00:07:54
42 78 POL19841017 ZIÓŁKOWSKI Wojciech BDC - MARCPOL TEAM 06:13:07 +00:07:54
43 82 POL19760210 SAPA Marcin BDC - MARCPOL TEAM 06:13:07 +00:07:54

DNF:
11 POL19810318 GAJ Andrzej UKS ZIEMIA BEDZINSKA
70 POL19870913 PAPIEZ Jakub WLKS KRAKUS BBC CZAJA
81 POL19890216 DABKOWSKI Konrad BDC - MARCPOL TEAM
90 POL19850919 BIENIASZ Maksymilian KS WIERCHY RABKA ZDRÓJ
64 POL19890427 MARZEC Tomasz GKS CARTUSIA KARTUZY
62 POL19891128 ANTKOWIAK Piotr LEGIA
12 POL19871126 MIEDZOBRODZKI Paweł UKS SOKÓŁ KETY
63 POL19860618 MODZELEWSKI Łukasz LEGIA
9 POL19881205 GWIAZDA Kamil VELTOUR BEDZIN
35 POL19890629 BRYLOWSKI Paweł BANK BGZ TEAM
91 POL19850914 DOROZAŁA Aleksander MBIKE FACTORY TEAM 
86 POL19890226 SYROJC Radosław WARMINSKO-MAZURSKI KLUB SPORTOWY
7 POL19891101 MIELA Damian MKK BOLMET TREK LEGNICA
53 POL19860503 KACZMARSKI Wojciech LEGIA
112 POL19840903 KARPIUK Adrian GRENOBLE METROPOLE C
14 POL19810508 RUTKIEWICZ Marek CCC POLSAT POLKOWICE
6 POL19890802 PINCZUK Damian MKK BOLMET TREK LEGNICA
65 POL19860530 GUCWA Zbigniew CMI / TRILOGY GROUP
61 POL19850718 KOMAR Jakub LEGIA
4 POL19740227 REBIEWSKI Jarosław KTK KALISZ
83 POL19850718 KOMAR Mateusz BDC - MARCPOL TEAM
3 POL19891108 PAC Paweł WIBATECH - LMGK ZIEMIA BRZESKA
28 POL19780505 KRZYWY Krzysztof CORRATEC TEAM POZNAN
45 POL19871123 KOŁAKOWSKI Dariusz LEGIA
38 POL19890331 SZTOBRYN Piotr BANK BGZ TEAM
74 POL19830729 DABROWSKI Jarosław AMORE & VITA
85 POL19810628 RUDNICKI Dariusz BDC - MARCPOL TEAM
17 POL19890324 STEPNIAK Grzegorz CCC POLSAT POLKOWICE
84 POL19750708 RADOSZ Robert BDC - MARCPOL TEAM
16 POL19880303 ZIELINSKI Kamil CCC POLSAT POLKOWICE
19 POL19881014 CHARUCKI Paweł CCC POLSAT POLKOWICE
21 POL19900325 *GAWRONSKI Piotr CCC POLSAT POLKOWICE
29 POL19731119 KAISER Andrzej CORRATEC TEAM POZNAN
30 POL19820510 BODNAR Łukasz BANK BGZ TEAM
36 POL19890719 STACHOWIAK Adam BANK BGZ TEAM