pro-cycling.org
Vuelta a Andalucia Ruta Ciclista Del Sol 2018 - 1. etapNastępny etap > > >
dodał: Mateusz Dudek (2018-02-14 17:24:11), kat. 2.HC (SPA); 197,6 km. (Mijas - Granada); 14 luty 2018. 

  1 Thomas Boudat (Fra) Direct Energie                                  5:21:39
  2 Sacha Modolo (Ita) EF Education First-Drapac
  3 Clement Venturini (Fra) AG2R La Mondiale
  4 Andrea Pasqualon (Ita) Wanty-Groupe Gobert
  5 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal
  6 Carlos Barbero (Spa) Movistar Team
  7 Jonas Koch (Ger) CCC Sprandi Polkowice
  8 Moreno Hofland (Ned) Lotto Soudal
  9 Enrico Battaglin (Ita) LottoNL-Jumbo
 10 Jan Tratnik (Slo) CCC Sprandi Polkowice
 11 Sean De Bie (Bel) Verandas Willems Crelan
 12 Dries Van Gestel (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
 13 Jordi Simon Casulleras (Spa) Burgos BH
 14 Kristian Sbaragli (Ita) Israel Cycling Academy
 15 Diego Rubio Hernandez (Spa) Burgos BH
 16 Eduard Prades Reverter (Spa) Euskadi Basque Country-Murias
 17 Kamil Gradek (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 18 Wout Poels (Ned) Team Sky
 19 Jose Manuel Diaz (Spa) Israel Cycling Academy
 20 Sep Vanmarcke (Bel) EF Education First-Drapac
 21 Gotzon Martin Sanz (Spa) Team Euskadi
 22 Luis León Sanchez (Spa) Astana Pro Team
 23 Thomas Sprengers (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
 24 Delio Fernandez Cruz (Spa) Delko Marseille Provence KTM
 25 Marc Soler (Spa) Movistar Team
 26 Jon Ander Insausti (Spa) Team Euskadi
 27 Stijn Devolder (Bel) Verandas Willems Crelan
 28 Martijn Budding (Ned) Roompot-Nederlandse Loterij
 29 Garikoitz Bravo Oiarbide (Spa) Euskadi Basque Country-Murias
 30 Amaro Antunes (Por) CCC Sprandi Polkowice
 31 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale
 32 Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale
 33 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal
 34 Gonzalo Serrano Rodriguez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 35 Nans Peters (Fra) AG2R La Mondiale
 36 Preben Van Hecke (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
 37 Nikolai Cherkasov (Rus) Gazprom-Rusvelo
 38 Nick van der Lijke (Ned) Roompot-Nederlandse Loterij
 39 Silvan Dillier (Swi) AG2R La Mondiale
 40 Mikel Landa (Spa) Movistar Team
 41 Stef Clement (Ned) LottoNL-Jumbo
 42 Colin Joyce (USA) Rally Cycling
 43 Thomas Degand (Bel) Wanty-Groupe Gobert
 44 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky
 45 Andrey Amador (CRc) Movistar Team
 46 Guillaume Martin (Fra) Wanty-Groupe Gobert
 47 David De La Cruz (Spa) Team Sky
 48 Simon Clarke (Aus) EF Education First-Drapac
 49 Ricardo Garcia (Spa) Team Euskadi
 50 Hector Saez Benito (Spa) Euskadi Basque Country-Murias
 51 Jelle Vanendert (Bel) Lotto Soudal
 52 Ryan Anderson (Can) Rally Cycling
 53 Jorge Cubero Galvez (Spa) Burgos BH
 54 Marco Minnaard (Ned) Wanty-Groupe Gobert
 55 Oscar Riesebeek (Ned) Roompot-Nederlandse Loterij
 56 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team
 57 Chris Froome (GBr) Team Sky
 58 Łukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 59 Ibai Azurmendi Sagastibeltza (Spa) Team Euskadi
 60 Cristian Rodriguez Martin (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 61 Philip Deignan (Irl) Team Sky
 62 Dylan van Baarle (Ned) Team Sky
 63 Steven Kruijswijk (Ned) LottoNL-Jumbo
 64 Floris De Tier (Bel) LottoNL-Jumbo
 65 Ben Hermans (Bel) Israel Cycling Academy
 66 Koen Bouwmam (Ned) LottoNL-Jumbo
 67 Imanol Erviti (Spa) Movistar Team
 68 Sergey Lagutin (Rus) Gazprom-Rusvelo
 69 Lars Bak (Den) Lotto Soudal
 70 Ruben Plaza (Spa) Israel Cycling Academy
 71 José Mendes (Por) Burgos BH
 72 Guy Niv (Isr) Israel Cycling Academy
 73 Alexander Foliforov (Rus) Gazprom-Rusvelo
 74 Luis Guillermo Mas Bonet (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 75 Rein Taaramäe (Est) Direct Energie
 76 Jorge Arcas (Spa) Movistar Team
 77 Hector Carretero (Spa) Movistar Team
 78 Javier Moreno Bazan (Spa) Delko Marseille Provence KTM
 79 Juan Antonio Lopez-Cozar Jaimez (Spa) Team Euskadi
 80 Antonio Molina Canet (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 81 Oscar Cabedo Carda (Spa) Burgos BH
 82 Jerome Cousin (Fra) Direct Energie
 83 Sergio Pardilla Bellon (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 84 Pablo Torres Mui?o (Spa) Burgos BH
 85 Mikel Bizkarra Etxegibel (Spa) Euskadi Basque Country-Murias
 86 Sergei Chernetski (Rus) Astana Pro Team
 87 Damien Gaudin (Fra) Direct Energie
 88 Moreno Moser (Ita) Astana Pro Team
 89 Romain Sicard (Fra) Direct Energie
 90 James Shaw (GBr) Lotto Soudal
 91 Alvaro Cuadros Morata (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 92 Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal
 93 Robert Britton (Can) Rally Cycling
 94 Nigel Ellsay (Can) Rally Cycling
 95 Huub Duijn (Ned) Verandas Willems Crelan
 96 Sebastian Langeveld (Ned) EF Education First-Drapac                   00:19
 97 Michael Valgren (Den) Astana Pro Team                                 01:09
 98 Oscar Gatto (Ita) Astana Pro Team
 99 Senne Leysen (Bel) Verandas Willems Crelan                            06:57
100 Julien Duval (Fra) AG2R La Mondiale
101 Kevin Van Melsen (Bel) Wanty-Groupe Gobert
102 Roman Maikin (Rus) Gazprom-Rusvelo
103 Imerio Cima (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini
104 Gediminas Bagdonas (Ltu) AG2R La Mondiale
105 Aidis Kruopis (Ltu) Verandas Willems Crelan
106 Gatis Smukulis (Lat) Delko Marseille Provence KTM
107 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team
108 Eduard Michael Grosu (Rom) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini
109 Evgeny Kobernyak (Rus) Gazprom-Rusvelo
110 Christophe Noppe (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
111 Marko Kump (Slo) CCC Sprandi Polkowice
112 Przemysław Kasperkiewicz (Pol) Delko Marseille Provence KTM
113 Nikolay Mihaylov (Bul) Delko Marseille Provence KTM
114 Tom Van Asbroeck (Bel) EF Education First-Drapac
115 Aaron Verwilst (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
116 Dennis van Winden (Ned) Israel Cycling Academy
117 Nelson Andres Soto Martinez (Col) Caja Rural-Seguros RGA
118 Patryk Stosz (Pol) CCC Sprandi Polkowice
119 Enrique Sanz Unzue (Spa) Euskadi Basque Country-Murias
120 Maarten Wynants (Bel) LottoNL-Jumbo
121 Pascal Eenkhoorn (Ned) LottoNL-Jumbo
122 Joan Bou Company (Spa) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini
123 Michael Goolaerts (Bel) Verandas Willems Crelan
124 Julien Trarieux (Fra) Delko Marseille Provence KTM
125 Jérôme Baugnies (Bel) Wanty-Groupe Gobert
126 Filippo Zaccanti (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini
127 David Tanner (Aus) Verandas Willems Crelan
128 Daniel Turek (Cze) Israel Cycling Academy
129 Brenton Jones (Aus) Delko Marseille Provence KTM
130 Jesper Asselman (Ned) Roompot-Nederlandse Loterij
131 Robbert de Greef (Ned) Roompot-Nederlandse Loterij
132 Dmitriy Kozontchuk (Rus) Gazprom-Rusvelo
133 Jeroen Meijers (Ned) Roompot-Nederlandse Loterij
134 Coen Vermeltfoort (Ned) Roompot-Nederlandse Loterij
135 Aleksei Rybalkin (Rus) Gazprom-Rusvelo
136 Adrien Petit (Fra) Direct Energie
137 Romain Cardis (Fra) Direct Energie
138 Matteo Dal-Cin (Can) Rally Cycling
139 Kyle Murphy (USA) Rally Cycling
140 Edward Planckaert (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
141 Jonas Rickaert (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
142 Txomin Juaristi Arrieta (Spa) Team Euskadi
143 Egoitz Fernandez Ayarzaguena (Spa) Team Euskadi
144 Jon Aberasturi Izaga (Spa) Euskadi Basque Country-Murias
145 Jesus Ezquerra Muela (Spa) Burgos BH
146 Matti Breschel (Den) EF Education First-Drapac                        13:38
147 Christian Knees (Ger) Team Sky
148 Sergio Samitier Samitier (Spa) Euskadi Basque Country-Murias
149 Sho Hatsuyama (Jpn) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini
150 Marino Kobayashi (Jpn) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini
151 Joe Dombrowski (USA) EF Education First-Drapac
152 Kohei Uchima (Jpn) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini

Klasyfikacja generalna po 1. etapie:

  1 Thomas Boudat (Fra) Direct Energie                                  5:21:39
  2 Sacha Modolo (Ita) EF Education First-Drapac
  3 Clement Venturini (Fra) AG2R La Mondiale
  4 Andrea Pasqualon (Ita) Wanty-Groupe Gobert
  5 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal
  6 Carlos Barbero (Spa) Movistar Team
  7 Jonas Koch (Ger) CCC Sprandi Polkowice
  8 Moreno Hofland (Ned) Lotto Soudal
  9 Enrico Battaglin (Ita) LottoNL-Jumbo
 10 Jan Tratnik (Slo) CCC Sprandi Polkowice
 11 Sean De Bie (Bel) Verandas Willems Crelan
 12 Dries Van Gestel (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
 13 Jordi Simon Casulleras (Spa) Burgos BH
 14 Kristian Sbaragli (Ita) Israel Cycling Academy
 15 Diego Rubio Hernandez (Spa) Burgos BH
 16 Eduard Prades Reverter (Spa) Euskadi Basque Country-Murias
 17 Kamil Gradek (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 18 Wout Poels (Ned) Team Sky
 19 Jose Manuel Diaz (Spa) Israel Cycling Academy
 20 Sep Vanmarcke (Bel) EF Education First-Drapac
 21 Gotzon Martin Sanz (Spa) Team Euskadi
 22 Luis León Sanchez (Spa) Astana Pro Team
 23 Thomas Sprengers (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
 24 Delio Fernandez Cruz (Spa) Delko Marseille Provence KTM
 25 Marc Soler (Spa) Movistar Team
 26 Jon Ander Insausti (Spa) Team Euskadi
 27 Stijn Devolder (Bel) Verandas Willems Crelan
 28 Martijn Budding (Ned) Roompot-Nederlandse Loterij
 29 Garikoitz Bravo Oiarbide (Spa) Euskadi Basque Country-Murias
 30 Amaro Antunes (Por) CCC Sprandi Polkowice
 31 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale
 32 Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale
 33 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal
 34 Gonzalo Serrano Rodriguez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 35 Nans Peters (Fra) AG2R La Mondiale
 36 Preben Van Hecke (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
 37 Nikolai Cherkasov (Rus) Gazprom-Rusvelo
 38 Nick van der Lijke (Ned) Roompot-Nederlandse Loterij
 39 Silvan Dillier (Swi) AG2R La Mondiale
 40 Mikel Landa (Spa) Movistar Team
 41 Stef Clement (Ned) LottoNL-Jumbo
 42 Colin Joyce (USA) Rally Cycling
 43 Thomas Degand (Bel) Wanty-Groupe Gobert
 44 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky
 45 Andrey Amador (CRc) Movistar Team
 46 Guillaume Martin (Fra) Wanty-Groupe Gobert
 47 David De La Cruz (Spa) Team Sky
 48 Simon Clarke (Aus) EF Education First-Drapac
 49 Ricardo Garcia (Spa) Team Euskadi
 50 Hector Saez Benito (Spa) Euskadi Basque Country-Murias
 51 Jelle Vanendert (Bel) Lotto Soudal
 52 Ryan Anderson (Can) Rally Cycling
 53 Jorge Cubero Galvez (Spa) Burgos BH
 54 Marco Minnaard (Ned) Wanty-Groupe Gobert
 55 Oscar Riesebeek (Ned) Roompot-Nederlandse Loterij
 56 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team
 57 Chris Froome (GBr) Team Sky
 58 Łukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 59 Ibai Azurmendi Sagastibeltza (Spa) Team Euskadi
 60 Cristian Rodriguez Martin (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 61 Philip Deignan (Irl) Team Sky
 62 Dylan van Baarle (Ned) Team Sky
 63 Steven Kruijswijk (Ned) LottoNL-Jumbo
 64 Floris De Tier (Bel) LottoNL-Jumbo
 65 Ben Hermans (Bel) Israel Cycling Academy
 66 Koen Bouwmam (Ned) LottoNL-Jumbo
 67 Imanol Erviti (Spa) Movistar Team
 68 Sergey Lagutin (Rus) Gazprom-Rusvelo
 69 Lars Bak (Den) Lotto Soudal
 70 Ruben Plaza (Spa) Israel Cycling Academy
 71 José Mendes (Por) Burgos BH
 72 Guy Niv (Isr) Israel Cycling Academy
 73 Alexander Foliforov (Rus) Gazprom-Rusvelo
 74 Luis Guillermo Mas Bonet (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 75 Rein Taaramäe (Est) Direct Energie
 76 Jorge Arcas (Spa) Movistar Team
 77 Hector Carretero (Spa) Movistar Team
 78 Javier Moreno Bazan (Spa) Delko Marseille Provence KTM
 79 Juan Antonio Lopez-Cozar Jaimez (Spa) Team Euskadi
 80 Antonio Molina Canet (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 81 Oscar Cabedo Carda (Spa) Burgos BH
 82 Jerome Cousin (Fra) Direct Energie
 83 Sergio Pardilla Bellon (Spa) Caja Rural
 84 Pablo Torres Mui?o (Spa) Burgos BH
 85 Mikel Bizkarra Etxegibel (Spa) Euskadi Basque Country-Murias
 86 Sergei Chernetski (Rus) Astana Pro Team
 87 Damien Gaudin (Fra) Direct Energie
 88 Moreno Moser (Ita) Astana Pro Team
 89 Romain Sicard (Fra) Direct Energie
 90 James Shaw (GBr) Lotto Soudal
 91 Alvaro Cuadros Morata (Spa) Caja Rural
 92 Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal
 93 Robert Britton (Can) Rally Cycling
 94 Nigel Ellsay (Can) Rally Cycling
 95 Huub Duijn (Ned) Verandas Willems Crelan
 96 Sebastian Langeveld (Ned) EF Education First-Drapac                   00:19
 97 Michael Valgren (Den) Astana Pro Team                                 01:09
 98 Oscar Gatto (Ita) Astana Pro Team
 99 Senne Leysen (Bel) Verandas Willems Crelan                            06:57
100 Julien Duval (Fra) AG2R La Mondiale
101 Kevin Van Melsen (Bel) Wanty-Groupe Gobert
102 Roman Maikin (Rus) Gazprom-Rusvelo
103 Imerio Cima (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini
104 Gediminas Bagdonas (Ltu) AG2R La Mondiale
105 Aidis Kruopis (Ltu) Verandas Willems Crelan
106 Gatis Smukulis (Lat) Delko Marseille Provence KTM
107 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team
108 Eduard Michael Grosu (Rom) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini
109 Evgeny Kobernyak (Rus) Gazprom-Rusvelo
110 Christophe Noppe (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
111 Marko Kump (Slo) CCC Sprandi Polkowice
112 Przemysław Kasperkiewicz (Pol) Delko Marseille Provence KTM
113 Nikolay Mihaylov (Bul) Delko Marseille Provence KTM
114 Tom Van Asbroeck (Bel) EF Education First-Drapac
115 Aaron Verwilst (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
116 Dennis van Winden (Ned) Israel Cycling Academy
117 Nelson Andres Soto Martinez (Col) Caja Rural-Seguros RGA
118 Patryk Stosz (Pol) CCC Sprandi Polkowice
119 Enrique Sanz Unzue (Spa) Euskadi Basque Country-Murias
120 Maarten Wynants (Bel) LottoNL-Jumbo
121 Pascal Eenkhoorn (Ned) LottoNL-Jumbo
122 Joan Bou Company (Spa) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini
123 Michael Goolaerts (Bel) Verandas Willems Crelan
124 Julien Trarieux (Fra) Delko Marseille Provence KTM
125 Jérôme Baugnies (Bel) Wanty-Groupe Gobert
126 Filippo Zaccanti (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini
127 David Tanner (Aus) Verandas Willems Crelan
128 Daniel Turek (Cze) Israel Cycling Academy
129 Brenton Jones (Aus) Delko Marseille Provence KTM
130 Jesper Asselman (Ned) Roompot-Nederlandse Loterij
131 Robbert de Greef (Ned) Roompot-Nederlandse Loterij
132 Dmitriy Kozontchuk (Rus) Gazprom-Rusvelo
133 Jeroen Meijers (Ned) Roompot-Nederlandse Loterij
134 Coen Vermeltfoort (Ned) Roompot-Nederlandse Loterij
135 Aleksei Rybalkin (Rus) Gazprom-Rusvelo
136 Adrien Petit (Fra) Direct Energie
137 Romain Cardis (Fra) Direct Energie
138 Matteo Dal-Cin (Can) Rally Cycling
139 Kyle Murphy (USA) Rally Cycling
140 Edward Planckaert (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
141 Jonas Rickaert (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
142 Txomin Juaristi Arrieta (Spa) Team Euskadi
143 Egoitz Fernandez Ayarzaguena (Spa) Team Euskadi
144 Jon Aberasturi Izaga (Spa) Euskadi Basque Country-Murias
145 Jesus Ezquerra Muela (Spa) Burgos BH
146 Matti Breschel (Den) EF Education First-Drapac                        13:38
147 Christian Knees (Ger) Team Sky
148 Sergio Samitier Samitier (Spa) Euskadi Basque Country-Murias
149 Sho Hatsuyama (Jpn) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini
150 Marino Kobayashi (Jpn) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini
151 Joe Dombrowski (USA) EF Education First-Drapac
152 Kohei Uchima (Jpn) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini