pro-cycling.org
Tour of Oman 2018 - 2. etap< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Mateusz Dudek (2018-02-14 15:42:20), kat. 2.HC (OMN); 167,5 km. (Sultan Qaboos University - Al Bustan); 14 luty 2018. 

  1 Nathan Haas (Aus) Katusha-Alpecin                    4:22:15
  2 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team
  3 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team
  4 Dries Devenyns (Bel) Quick-Step Floors
  5 Merhawi Kudus (Eri) Dimension Data
  6 Niki Terpstra (Ned) Quick-Step Floors
  7 Gorka Izagirre (Spa) Bahrain-Merida
  8 Jesus Herrada (Spa) Cofidis
  9 Fabio Felline (Ita) Trek-Segafredo
 10 Miguel Angel Lopez (Col) Astana Pro Team
 11 Daniel Navarro Garcia (Spa) Cofidis
 12 Odd Christian Eiking (Nor) Wanty-Groupe Gobert
 13 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain-Merida
 14 Fabien Doubey (Fra) Wanty-Groupe Gobert
 15 Nicola Conci (Ita) Trek-Segafredo                      00:05
 16 Alberto Bettiol (Ita) BMC Racing Team                  00:21
 17 Alexander Kristoff (Nor) UAE Team Emirates             00:38
 18 Omar Fraile (Spa) Astana Pro Team
 19 Nicolas Edet (Fra) Cofidis
 20 Scott Davies (GBr) Dimension Data
 21 Martijn Tusveld (Ned) Team Sunweb
 22 Kevin Deltombe (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
 23 Xandro Meurisse (Bel) Wanty-Groupe Gobert
 24 Steff Cras (Bel) Katusha-Alpecin
 25 Alex Aranburu Deba (Spa) Caja Rural
 26 Natnael Berhane (Eri) Dimension Data
 27 Mark Christian (GBr) Aqua Blue Sport
 28 Eros Capecchi (Ita) Quick-Step Floors
 29 Daniel Pearson (GBr) Aqua Blue Sport
 30 Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team
 31 Giovanni Visconti (Ita) Bahrain-Merida
 32 Rui Costa (Por) UAE Team Emirates
 33 Ian Boswell (USA) Katusha-Alpecin
 34 Jan Hirt (Cze) Astana Pro Team
 35 Pierre Luc Perichon (Fra) Fortuneo-Oscaro
 36 Jacques Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data
 37 Pieter Weening (Ned) Roompot-Nederlandse Loterij
 38 Nicolas Roche (Irl) BMC Racing Team
 39 Adam De Vos (Can) Rally Cycling                        01:08
 40 Amaury Capiot (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
 41 Florian Vachon (Fra) Fortuneo-Oscaro
 42 Robin Carpenter (USA) Rally Cycling
 43 Benjamin Declercq (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
 44 Reto Hollenstein (Swi) Katusha-Alpecin
 45 Kenneth Van Rooy (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
 46 Edward Theuns (Bel) Team Sunweb
 47 Tim Declercq (Bel) Quick-Step Floors
 48 Danilo Celano (Ita) Caja Rural
 49 Floris Gerts (Ned) Roompot-Nederlandse Loterij
 50 Aime De Gendt (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
 51 Jean-Pierre Drucker (Lux) BMC Racing Team
 52 Rémi Cavagna (Fra) Quick-Step Floors
 53 Przemysław Niemiec (Pol) UAE Team Emirates
 54 Marco Marcato (Ita) UAE Team Emirates
 55 Sindre Skjostad Lunke (Nor) Fortuneo-Oscaro
 56 Brandon McNulty (USA) Rally Cycling
 57 Jon Irisarri Rincon (Spa) Caja Rural
 58 Sjoerd van Ginneken (Ned) Roompot-Nederlandse Loterij
 59 Viacheslav Kuznetsov (Rus) Katusha-Alpecin
 60 Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo
 61 Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo
 62 Kiel Reijnen (USA) Trek-Segafredo
 63 Nils Politt (Ger) Katusha-Alpecin
 64 Simon Antonini (Ita) Wanty-Groupe Gobert
 65 Antonio Nibali (Ita) Bahrain-Merida                    01:30
 66 Casper Pedersen (Den) Aqua Blue Sport                  02:00
 67 Arnaud Gerard (Fra) Fortuneo-Oscaro                    03:04
 68 Roy Curvers (Ned) Team Sunweb
 69 Elmar Reinders (Ned) Roompot-Nederlandse Loterij
 70 Luka Pibernik (Slo) Bahrain-Merida
 71 Magnus Cort (Den) Astana Pro Team                      03:06
 72 Cyril Lemoine (Fra) Cofidis                            03:15
 73 Mark McNally (GBr) Wanty-Groupe Gobert                 03:46
 74 Nacer Bouhanni (Fra) Cofidis
 75 Wesley Kreder (Ned) Wanty-Groupe Gobert
 76 Maxime Daniel (Fra) Fortuneo-Oscaro
 77 Bryan Coquard (Fra) Vital Concept Club
 78 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Sunweb
 79 Michael Carbel (Den) Fortuneo-Oscaro
 80 Nicolas Dougall (RSA) Dimension Data
 81 Markel Irizar (Spa) Trek-Segafredo
 82 Nicholas Schultz (Aus) Caja Rural
 83 Manuele Boaro (Ita) Bahrain-Merida                     04:49
 84 Jordi Warlop (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise            04:56
 85 Francisco Ventoso (Spa) BMC Racing Team                05:14
 86 Michael Schär (Swi) BMC Racing Team
 87 Conor Dunne (Irl) Aqua Blue Sport
 88 Andrew Fenn (GBr) Aqua Blue Sport
 89 Nathan Van Hooydonck (Bel) BMC Racing Team
 90 Adam Blythe (GBr) Aqua Blue Sport
 91 Giacomo Nizzolo (Ita) Trek-Segafredo
 92 Fabricio Ferrari Barcelo (Uru) Caja Rural
 93 Kristijan Durasek (Cro) UAE Team Emirates
 94 Pim Ligthart (Ned) Roompot-Nederlandse Loterij
 95 Loic Chetout (Fra) Cofidis
 96 Oliviero Troia (Ita) UAE Team Emirates                 06:56
 97 Davide Martinelli (Ita) Quick-Step Floors
 98 Bert De Backer (Bel) Vital Concept Club
 99 Kevin Reza (Fra) Vital Concept Club                    07:17
100 Danny Pate (USA) Rally Cycling                         07:54
101 Mark Cavendish (GBr) Dimension Data
102 Lorrenzo Manzin (Fra) Vital Concept Club
103 Nicholas Dlamini (RSA) Dimension Data                  10:23
104 Fabio Jakobsen (Ned) Quick-Step Floors
105 Borut Bozic (Slo) Bahrain-Merida                       10:59
106 Maxime Farazijn (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise         12:10
107 Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team
108 Bert Van Lerberghe (Bel) Cofidis
109 Baptiste Planckaert (Bel) Katusha-Alpecin
110 Tyler Magner (USA) Rally Cycling
111 Boris Vallee (Bel) Wanty-Groupe Gobert
112 Bram Welten (Ned) Fortuneo-Oscaro
113 Julien Morice (Fra) Vital Concept Club
114 Eric Young (USA) Rally Cycling
115 Yannis Yssaad (Fra) Caja Rural
116 Justin Oien (USA) Caja Rural
117 Johan Le Bon (Fra) Vital Concept Club
118 Roberto Ferrari (Ita) UAE Team Emirates
119 Brad Huff (USA) Rally Cycling
120 Shane Archbold (NZl) Aqua Blue Sport
121 Kris Boeckmans (Bel) Vital Concept Club
122 Tom Stamsnijder (Ned) Team Sunweb                      12:20
123 Maximilian Richard Walscheid (Ger) Team Sunweb
124 Soren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb
125 Brian van Goethem (Ned) Roompot-Nederlandse Loteri     13:59
126 Wouter Wippert (Ned) Roompot-Nederlandse Loterij       15:20

Klasyfikacja generalna po 2. etapie:

  1 Nathan Haas (Aus) Katusha-Alpecin                    8:20:46
  2 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team                00:04
  3 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team                  00:06
  4 Merhawi Kudus (Eri) Dimension Data                     00:10
  5 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain-Merida
  6 Dries Devenyns (Bel) Quick-Step Floors
  7 Odd Christian Eiking (Nor) Wanty-Groupe Gobert
  8 Miguel Angel Lopez (Col) Astana Pro Team
  9 Fabio Felline (Ita) Trek-Segafredo
 10 Fabien Doubey (Fra) Wanty-Groupe Gobert
 11 Jesus Herrada (Spa) Cofidis
 12 Gorka Izagirre (Spa) Bahrain-Merida
 13 Niki Terpstra (Ned) Quick-Step Floors
 14 Daniel Navarro Garcia (Spa) Cofidis
 15 Nicola Conci (Ita) Trek-Segafredo                      00:15
 16 Alberto Bettiol (Ita) BMC Racing Team                  00:31
 17 Pierre Luc Perichon (Fra) Fortuneo-Oscaro              00:42
 18 Alexander Kristoff (Nor) UAE Team Emirates             00:48
 19 Kevin Deltombe (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
 20 Scott Davies (GBr) Dimension Data
 21 Alex Aranburu Deba (Spa) Caja Rural
 22 Natnael Berhane (Eri) Dimension Data
 23 Rui Costa (Por) UAE Team Emirates
 24 Omar Fraile (Spa) Astana Pro Team
 25 Jan Hirt (Cze) Astana Pro Team
 26 Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team
 27 Nicolas Roche (Irl) BMC Racing Team
 28 Jacques Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data
 29 Steff Cras (Bel) Katusha-Alpecin
 30 Xandro Meurisse (Bel) Wanty-Groupe Gobert
 31 Nicolas Edet (Fra) Cofidis
 32 Eros Capecchi (Ita) Quick-Step Floors
 33 Daniel Pearson (GBr) Aqua Blue Sport
 34 Giovanni Visconti (Ita) Bahrain-Merida
 35 Mark Christian (GBr) Aqua Blue Sport
 36 Pieter Weening (Ned) Roompot-Nederlandse Loterij
 37 Ian Boswell (USA) Katusha-Alpecin
 38 Amaury Capiot (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise           01:18
 39 Floris Gerts (Ned) Roompot-Nederlandse Loterij
 40 Kenneth Van Rooy (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
 41 Jean-Pierre Drucker (Lux) BMC Racing Team
 42 Viacheslav Kuznetsov (Rus) Katusha-Alpecin
 43 Reto Hollenstein (Swi) Katusha-Alpecin
 44 Simon Antonini (Ita) Wanty-Groupe Gobert
 45 Brandon McNulty (USA) Rally Cycling
 46 Nils Politt (Ger) Katusha-Alpecin
 47 Edward Theuns (Bel) Team Sunweb
 48 Marco Marcato (Ita) UAE Team Emirates
 49 Kiel Reijnen (USA) Trek-Segafredo
 50 Sjoerd van Ginneken (Ned) Roompot-Nederlandse Loterij
 51 Aime De Gendt (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
 52 Sindre Skjostad Lunke (Nor) Fortuneo-Oscaro
 53 Benjamin Declercq (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
 54 Tim Declercq (Bel) Quick-Step Floors
 55 Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo
 56 Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo
 57 Rémi Cavagna (Fra) Quick-Step Floors
 58 Danilo Celano (Ita) Caja Rural
 59 Przemysław Niemiec (Pol) UAE Team Emirates
 60 Jon Irisarri Rincon (Spa) Caja Rural
 61 Antonio Nibali (Ita) Bahrain-Merida                    01:40
 62 Casper Pedersen (Den) Aqua Blue Sport                  02:10
 63 Florian Vachon (Fra) Fortuneo-Oscaro                   02:12
 64 Martijn Tusveld (Ned) Team Sunweb                      02:43
 65 Adam De Vos (Can) Rally Cycling                        03:06
 66 Luka Pibernik (Slo) Bahrain-Merida                     03:14
 67 Elmar Reinders (Ned) Roompot-Nederlandse Loterij
 68 Arnaud Gerard (Fra) Fortuneo-Oscaro
 69 Magnus Cort (Den) Astana Pro Team                      03:16
 70 Roy Curvers (Ned) Team Sunweb                          03:35
 71 Bryan Coquard (Fra) Vital Concept Club                 03:46
 72 Markel Irizar (Spa) Trek-Segafredo                     03:54
 73 Nacer Bouhanni (Fra) Cofidis                           03:56
 74 Mark McNally (GBr) Wanty-Groupe Gobert
 75 Wesley Kreder (Ned) Wanty-Groupe Gobert
 76 Nicolas Dougall (RSA) Dimension Data
 77 Michael Carbel (Den) Fortuneo-Oscaro
 78 Nicholas Schultz (Aus) Caja Rural
 79 Maxime Daniel (Fra) Fortuneo-Oscaro
 80 Robin Carpenter (USA) Rally Cycling                    04:22
 81 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Sunweb
 82 Cyril Lemoine (Fra) Cofidis                            04:24
 83 Manuele Boaro (Ita) Bahrain-Merida                     04:59
 84 Jordi Warlop (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise            05:06
 85 Giacomo Nizzolo (Ita) Trek-Segafredo                   05:20
 86 Conor Dunne (Irl) Aqua Blue Sport                      05:22
 87 Adam Blythe (GBr) Aqua Blue Sport                      05:24
 88 Francisco Ventoso (Spa) BMC Racing Team
 89 Andrew Fenn (GBr) Aqua Blue Sport
 90 Pim Ligthart (Ned) Roompot-Nederlandse Loterij
 91 Nathan Van Hooydonck (Bel) BMC Racing Team
 92 Michael Schär (Swi) BMC Racing Team
 93 Kristijan Durasek (Cro) UAE Team Emirates
 94 Loic Chetout (Fra) Cofidis                             06:17
 95 Fabricio Ferrari Barcelo (Uru) Caja Rural              06:29
 96 Davide Martinelli (Ita) Quick-Step Floors              07:06
 97 Oliviero Troia (Ita) UAE Team Emirates                 07:29
 98 Kevin Reza (Fra) Vital Concept Club                    07:57
 99 Mark Cavendish (GBr) Dimension Data                    07:58
100 Danny Pate (USA) Rally Cycling                         08:04
101 Bert De Backer (Bel) Vital Concept Club                08:11
102 Lorrenzo Manzin (Fra) Vital Concept Club               08:21
103 Fabio Jakobsen (Ned) Quick-Step Floors                 10:33
104 Nicholas Dlamini (RSA) Dimension Data
105 Borut Bozic (Slo) Bahrain-Merida                       11:09
106 Maxime Farazijn (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise         12:18
107 Bram Welten (Ned) Fortuneo-Oscaro                      12:20
108 Boris Vallee (Bel) Wanty-Groupe Gobert
109 Baptiste Planckaert (Bel) Katusha-Alpecin
110 Yannis Yssaad (Fra) Caja Rural
111 Eric Young (USA) Rally Cycling
112 Shane Archbold (NZl) Aqua Blue Sport
113 Justin Oien (USA) Caja Rural
114 Bert Van Lerberghe (Bel) Cofidis
115 Maximilian Richard Walscheid (Ger) Team Sunweb         12:30
116 Roberto Ferrari (Ita) UAE Team Emirates                12:34
117 Kris Boeckmans (Bel) Vital Concept Club                12:37
118 S?ren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb                 12:51
119 Tom Stamsnijder (Ned) Team Sunweb                      12:56
120 Tyler Magner (USA) Rally Cycling                       12:57
121 Julien Morice (Fra) Vital Concept Club                 13:17
122 Johan Le Bon (Fra) Vital Concept Club
123 Brad Huff (USA) Rally Cycling                          13:51
124 Brian van Goethem (Ned) Roompot-Nederlandse Loteri     14:07
125 Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team                   14:15
126 Wouter Wippert (Ned) Roompot-Nederlandse Loterij       15:30