pro-cycling.org
Volta a la Comunitat Valenciana 2018 - 4. etap< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Mateusz Dudek (2018-02-03 15:46:11), kat. 2.1 (SPA); 181 km. (Orihuela - Cocentaina); 3 lutego 2018. 

  1 Alejandro Valverde (Spa) Movistar Team               4:48:35
  2 Adam Yates (GBr) Mitchelton-Scott                      00:04
  3 Luis Leon Sanchez (Spa) Astana Pro Team
  4 Jesus Herrada (Spa) Cofidis                            00:09
  5 Primoz Roglic (Slo) LottoNL-Jumbo                      00:10
  6 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team
  7 Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team                     00:15
  8 Roman Kreuziger (Cze) Mitchelton-Scott                 00:18
  9 Kilian Frankiny (Swi) BMC Racing Team                  00:24
 10 Ben Hermans (Bel) Israel Cycling Academy               00:30
 11 Amaro Manuel Antunes (Por) CCC Sprandi Polkowice
 12 Gianni Moscon (Ita) Team Sky                           00:34
 13 Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale               00:38
 14 David De La Cruz (Spa) Team Sky
 15 Merhawi Kudus (Eri) Dimension Data                     00:42
 16 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team                 00:44
 17 Simon Yates (GBr) Mitchelton-Scott                     00:47
 18 Diego Rosa (Ita) Team Sky                              00:49
 19 Giovanni Visconti (Ita) Bahrain-Merida                 01:03
 20 Wout Poels (Ned) Team Sky                              01:13
 21 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team
 22 Neilson Powless (USA) LottoNL-Jumbo                    01:16
 23 Matteo Fabbro (Ita) Katusha-Alpecin                    01:25
 24 Hermann Pernsteiner (Aut) Bahrain-Merida               01:32
 25 Steff Cras (Bel) Katusha-Alpecin                       01:35
 26 Romain Sicard (Fra) Direct Energie                     01:38
 27 Miguel Angel Ballesteros (Spa) Polartec-Kometa
 28 Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale
 29 Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale                   01:51
 30 Eduard Prades Reverter (Spa) Euskadi Basque Country    02:09
 31 Alex Aranburu Deba (Spa) Caja Rural
 32 Jose Joao Pimienta Costa Mendes (Por) Burgos BH        02:12
 33 Txomin Juaristi (Spa) Team Euskadi                     02:14
 34 Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team             02:17
 35 Thomas Sprengers (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise        02:20
 36 Mikel Bizkarra Etxegibel (Spa) Euskadi Basque Country
 37 Rein Taaram_e (Est) Direct Energie                     02:24
 38 Aleander Vlasov (Rus) Gazprom-Rusvelo                  02:42
 39 Guy Niv (Isr) Israel Cycling Academy
 40 Jose Herrada (Spa) Cofidis
 41 Luka Pibernik (Slo) Bahrain-Merida                     02:48
 42 Koen Bouwman (Ned) LottoNL-Jumbo                       02:57
 43 Clement Chevrier (Fra) AG2R La Mondiale                03:23
 44 Cyril Gautier (Fra) AG2R La Mondiale
 45 Jesus Ezquerra Muela (Spa) Burgos BH                   03:33
 46 Michel Ries (Lux) Polartec-Kometa                      03:48
 47 Angelo Tulik (Fra) Direct Energie
 48 Marco Tizza (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini      03:50
 49 Jan Tratnik (Slo) CCC Sprandi Polkowice                03:59
 50 Clement Venturini (Fra) AG2R La Mondiale               04:04
 51 Ruben Plaza (Spa) Israel Cycling Academy
 52 Michael Schar (Swi) BMC Racing Team                    04:07
 53 Łukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice              04:14
 54 Michael Albasini (Swi) Mitchelton-Scott                04:23
 55 Reto Hollenstein (Swi) Katusha-Alpecin
 56 Benjamin Declercq (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
 57 Daniel Turek (Cze) Israel Cycling Academy              04:26
 58 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain-Merida                 04:36
 59 Enrico Gasparotto (Ita) Bahrain-Merida
 60 Jenthe Biermans (Bel) Katusha-Alpecin                  04:44
 61 Jaime Roson (Spa) Movistar Team                        04:48
 62 Ibai Salas Zorrozua (Spa) Burgos BH                    04:50
 63 Andriy Grivko (Ukr) Astana Pro Team
 64 Diego Rubio Hernandez (Spa) Burgos BH                  04:53
 65 Sergei Chernetckii (Rus) Astana Pro Team               05:09
 66 Julen Irizar Laskurain (Spa) Euskadi Basque Country    05:28
 67 Jurgen Roelandts (Bel) BMC Racing Team                 06:18
 68 Baptiste Planckaert (Bel) Katusha-Alpecin              06:23
 69 Sep Vanmarcke (Bel) EF Education First-Drapac          06:51
 70 Willem Jakobus Smit (RSA) Katusha-Alpecin              07:13
 71 Igor Anton (Spa) Dimension Data                        08:10
 72 Cristian Rodriguez Martin (Spa) Caja Rural
 73 Luka Mezgec (Slo) Mitchelton-Scott                     08:14
 74 Domen Novak (Slo) Bahrain-Merida                       08:18
 75 Moreno Moser (Ita) Astana Pro Team                     08:55
 76 Jose Joaquin Rojas (Spa) Movistar Team                 09:56
 77 Egoitz Fernadez (Spa) Team Euskadi                     09:58
 78 Oscar Cabedo Carda (Spa) Burgos BH
 79 Jonas Koch (Ger) CCC Sprandi Polkowice                 10:28
 80 Jose Manuel Diaz (Spa) Israel Cycling Academy          10:31
 81 Jos van Emden (Ned) LottoNL-Jumbo                      11:11
 82 Gijs Van Hoecke (Bel) LottoNL-Jumbo
 83 Johann Van Zyl (RSA) Dimension Data
 84 Jorge Arcas (Spa) Movistar Team                        11:13
 85 Sepp Kuss (USA) LottoNL-Jumbo                          11:15
 86 Danny van Poppel (Ned) LottoNL-Jumbo                   11:18
 87 Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky
 88 Preben Van Hecke (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
 89 Jordi Simon Casulleras (Spa) Burgos BH                 11:49
 90 Matteo Trentin (Ita) Mitchelton-Scott                  12:53
 91 Matti Breschel (Den) EF Education First-Drapac
 92 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky                         12:55
 93 Ian Stannard (GBr) Team Sky
 94 Sacha Modolo (Ita) EF Education First-Drapac           13:01
 95 Stephane Rossetto (Fra) Cofidis                        13:15
 96 Nikolay Trusov (Rus) Gazprom-Rusvelo                   13:26
 97 Matteo Moschetti (Ita) Polartec-Kometa
 98 Kamil Gradek (Pol) CCC Sprandi Polkowice               15:09
 99 Ion Ander Insausti (Spa) Team Euskadi
100 Michal Schlegel (Cze) CCC Sprandi Polkowice
101 Ryan Anderson (Can) Rally Cycling
102 Bryan Nauleau (Fra) Direct Energie
103 Kevin Inkelaar (Ned) Polartec-Kometa
104 Paul Ourselin (Fra) Direct Energie
105 Antonio Molina Canet (Spa) Caja Rural
106 Dorian Godon (Fra) Cofidis
107 Stefan Kung (Swi) BMC Racing Team
108 Robert Britton (Can) Rally Cycling
109 Yevgeniy Gidich (Kaz) Astana Pro Team
110 Ricardo Garcia (Spa) Team Euskadi                      15:15
111 Sondre Holst Enger (Nor) Israel Cycling Academy
112 Dennis van Winden (Ned) Israel Cycling Academy
113 Sergio Pardilla Bellon (Spa) Caja Rural
114 Artem Nych (Rus) Gazprom-Rusvelo
115 Serge Pauwels (Bel) Dimension Data                     15:19
116 Patrick Gamper (Aut) Polartec-Kometa                   15:21
117 Emerson Oronte (USA) Rally Cycling
118 Anthony Perez (Fra) Cofidis                            15:27
119 Kevin Deltombe (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
120 Sebastian Langeveld (Ned) EF Education First-Drapac    15:28
121 Pierre Rolland (Fra) EF Education First-Drapac         15:33
122 Scott Thwaites (GBr) Dimension Data                    15:35
123 Nicolas Dougall (RSA) Dimension Data
124 Maxim Belkov (Rus) Katusha-Alpecin                     15:37
125 Francisco Mancebo (Spa) Inteja Dominican Cycling Team  15:41
126 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom-Rusvelo                  15:50
127 Alexander Porsev (Rus) Gazprom-Rusvelo                 16:43
128 Marc Buades (Spa) Team Euskadi                         16:45
129 Hector Saez Benito (Spa) Euskadi Basque Country
130 Nicola Bagioli (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini   16:51
131 Simone Ponzi (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini
132 Marco Canola (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini
133 Ivan Santaromita (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini
134 Joan Bou Company (Spa) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini 16:55
135 Hector Carretero (Spa) Movistar Team
136 Sergio Samitier Samitier (Spa) Euskadi Basque Country  16:57
137 Garikoitz Bravo Oiarbide (Spa) Euskadi Basque Country  16:58
138 Colin Joyce (USA) Rally Cycling                        17:00
139 Adrien Petit (Fra) Direct Energie                      17:05
140 Igor Boev (Rus) Gazprom-Rusvelo                        17:18
141 Enrique Sanz Unzue (Spa) Euskadi Basque Country        17:20
142 Mathias Van Gompel (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise      17:44
143 Tom Van Asbroeck (Bel) EF Education First-Drapac       17:51
144 Daniel McLay (GBr) EF Education First-Drapac
145 Kenneth Van Rooy (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
146 Albert Torres (Spa) Inteja Dominican Cycling Team      17:59
147 Peio Goikoetxea (Spa) Team Euskadi                     18:33
148 Christophe Noppe (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise        18:44
149 Stepan Kurianov (Rus) Gazprom-Rusvelo                  18:48
150 Nelson Andres Soto Martinez (Col) Caja Rural           19:30
151 Jasha Sutterlin (Ger) Movistar Team                    24:31
152 Diego Milan (Dom) Inteja Dominican Cycling Team
153 Danilo Celano (Ita) Caja Rural
154 Hideto Nakane (Jpn) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini
155 Nuno Bico (Por) Movistar Team
156 Juan Camacho (Spa) Polartec-Kometa
157 Ignacio Sarabia (Mex) Inteja Dominican Cycling Team
158 Marko Kump (Slo) CCC Sprandi Polkowice
159 Evan Huffman (USA) Rally Cycling                       24:35
160 Mikel Alonso (Spa) Team Euskadi
161 Michele Gazzoli (Ita) Polartec-Kometa                  24:55
162 Bernhard Eisel (Aut) Dimension Data
163 Hugo Hofstetter (Fra) Cofidis                          24:57
164 Damien Gaudin (Fra) Direct Energie                     25:04
165 Jesus Alberto Rubio (Spa) Inteja Dominican Cycling     25:29
166 Ramunas Navardauskas (Ltu) Bahrain-Merida
167 Jose Alfredo Aguirre (Mex) Inteja Dominican Cycling    25:55
DNF Sam Bewley (NZl) Mitchelton-Scott
DNF Francois Bidard (Fra) AG2R La Mondiale
DNF Adam De Vos (Can) Rally Cycling
DNF Adrian Santiago Nunez (Spa) Inteja Dominican Cycling Team

Klasyfikacja generalna po 4. etapie:

1 Alejandro Valverde (Spa) Movistar Team              13:16:23
  2 Luis Leon Sanchez (Spa) Astana Pro Team                00:14
  3 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team                   00:26
  4 Adam Yates (GBr) Mitchelton-Scott                      00:37
  5 Jesus Herrada (Spa) Cofidis                            00:48
  6 Primoz Roglic (Slo) LottoNL-Jumbo                      00:49
  7 Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team                     00:54
  8 Roman Kreuziger (Cze) Mitchelton-Scott                 00:57
  9 Kilian Frankiny (Swi) BMC Racing Team                  01:03
 10 Amaro Manuel Antunes (Por) CCC Sprandi Polkowice       01:09
 11 Ben Hermans (Bel) Israel Cycling Academy
 12 Gianni Moscon (Ita) Team Sky                           01:13
 13 David De La Cruz (Spa) Team Sky                        01:17
 14 Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale
 15 Merhawi Kudus (Eri) Dimension Data                     01:21
 16 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team                 01:23
 17 Diego Rosa (Ita) Team Sky                              01:28
 18 Giovanni Visconti (Ita) Bahrain-Merida                 01:42
 19 Wout Poels (Ned) Team Sky                              01:52
 20 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team
 21 Neilson Powless (USA) LottoNL-Jumbo                    01:55
 22 Matteo Fabbro (Ita) Katusha-Alpecin                    02:04
 23 Mikel Bizkarra Etxegibel (Spa) Euskadi Basque Country  02:59
 24 Simon Yates (GBr) Mitchelton-Scott                     03:35
 25 Hermann Pernsteiner (Aut) Bahrain-Merida               04:20
 26 Steff Cras (Bel) Katusha-Alpecin                       04:23
 27 Miguel Angel Ballesteros (Spa) Polartec-Kometa         04:26
 28 Romain Sicard (Fra) Direct Energie
 29 Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale
 30 Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale                   04:39
 31 Eduard Prades Reverter (Spa) Euskadi Basque Country    04:57
 32 Alex Aranburu Deba (Spa) Caja Rural
 33 Jose Joao Pimienta Costa Mendes (Por) Burgos BH        05:00
 34 Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team             05:05
 35 Thomas Sprengers (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise        05:08
 36 Rein Taaram_e (Est) Direct Energie                     05:12
 37 Jaime Roson (Spa) Movistar Team                        05:27
 38 Jose Herrada (Spa) Cofidis                             05:30
 39 Aleander Vlasov (Rus) Gazprom-Rusvelo
 40 Luka Pibernik (Slo) Bahrain-Merida                     05:36
 41 Cyril Gautier (Fra) AG2R La Mondiale                   06:11
 42 Clement Chevrier (Fra) AG2R La Mondiale
 43 Jesus Ezquerra Muela (Spa) Burgos BH                   06:21
 44 Angelo Tulik (Fra) Direct Energie                      06:36
 45 Michel Ries (Lux) Polartec-Kometa
 46 Marco Tizza (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini      06:38
 47 Jan Tratnik (Slo) CCC Sprandi Polkowice                06:47
 48 Clement Venturini (Fra) AG2R La Mondiale               06:52
 49 Ruben Plaza (Spa) Israel Cycling Academy
 50 Michael Schar (Swi) BMC Racing Team                    06:55
 51 Łukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice              07:02
 52 Benjamin Declercq (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise       07:11
 53 Reto Hollenstein (Swi) Katusha-Alpecin
 54 Enrico Gasparotto (Ita) Bahrain-Merida                 07:24
 55 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain-Merida
 56 Andriy Grivko (Ukr) Astana Pro Team                    07:38
 57 Diego Rubio Hernandez (Spa) Burgos BH                  07:41
 58 Sergei Chernetckii (Rus) Astana Pro Team               07:57
 59 Baptiste Planckaert (Bel) Katusha-Alpecin              09:11
 60 Sep Vanmarcke (Bel) EF Education First-Drapac          09:39
 61 Willem Jakobus Smit (RSA) Katusha-Alpecin              10:01
 62 Daniel Turek (Cze) Israel Cycling Academy              10:41
 63 Luka Mezgec (Slo) Mitchelton-Scott                     10:56
 64 Igor Anton (Spa) Dimension Data                        10:58
 65 Cristian Rodriguez Martin (Spa) Caja Rural
 66 Jenthe Biermans (Bel) Katusha-Alpecin                  10:59
 67 Domen Novak (Slo) Bahrain-Merida                       11:06
 68 Moreno Moser (Ita) Astana Pro Team                     11:43
 69 Jurgen Roelandts (Bel) BMC Racing Team                 12:29
 70 Jose Joaquin Rojas (Spa) Movistar Team                 12:44
 71 Oscar Cabedo Carda (Spa) Burgos BH                     12:46
 72 Jonas Koch (Ger) CCC Sprandi Polkowice                 13:16
 73 Sepp Kuss (USA) LottoNL-Jumbo                          14:03
 74 Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky                      14:06
 75 Preben Van Hecke (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
 76 Jordi Simon Casulleras (Spa) Burgos BH                 14:37
 77 Txomin Juaristi (Spa) Team Euskadi                     15:05
 78 Guy Niv (Isr) Israel Cycling Academy                   15:33
 79 Matti Breschel (Den) EF Education First-Drapac         15:41
 80 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky                         15:43
 81 Koen Bouwman (Ned) LottoNL-Jumbo                       15:48
 82 Stephane Rossetto (Fra) Cofidis                        16:03
 83 Michael Albasini (Swi) Mitchelton-Scott                17:14
 84 Danny van Poppel (Ned) LottoNL-Jumbo                   17:23
 85 Gijs Van Hoecke (Bel) LottoNL-Jumbo                    17:26
 86 Johann Van Zyl (RSA) Dimension Data
 87 Jorge Arcas (Spa) Movistar Team                        17:28
 88 Ibai Salas Zorrozua (Spa) Burgos BH                    17:41
 89 Ryan Anderson (Can) Rally Cycling                      17:57
 90 Stefan Kung (Swi) BMC Racing Team
 91 Michal Schlegel (Cze) CCC Sprandi Polkowice
 92 Antonio Molina Canet (Spa) Caja Rural
 93 Artem Nych (Rus) Gazprom-Rusvelo                       18:03
 94 Sergio Pardilla Bellon (Spa) Caja Rural
 95 Serge Pauwels (Bel) Dimension Data                     18:07
 96 Emerson Oronte (USA) Rally Cycling                     18:09
 97 Kevin Deltombe (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise          18:15
 98 Anthony Perez (Fra) Cofidis
 99 Julen Irizar Laskurain (Spa) Euskadi Basque Country    18:19
100 Pierre Rolland (Fra) EF Education First-Drapac         18:21
101 Scott Thwaites (GBr) Dimension Data                    18:23
102 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom-Rusvelo                  18:38
103 Marco Canola (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini     19:39
104 Nicola Bagioli (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini
105 Ivan Santaromita (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini
106 Nikolay Trusov (Rus) Gazprom-Rusvelo                   19:41
107 Hector Carretero (Spa) Movistar Team                   19:43
108 Garikoitz Bravo Oiarbide (Spa) Euskadi Basque Country  19:46
109 Colin Joyce (USA) Rally Cycling                        19:48
110 Egoitz Fernadez (Spa) Team Euskadi                     19:53
111 Sacha Modolo (Ita) EF Education First-Drapac           20:17
112 Ion Ander Insausti (Spa) Team Euskadi                  21:24
113 Yevgeniy Gidich (Kaz) Astana Pro Team
114 Kamil Gradek (Pol) CCC Sprandi Polkowice
115 Paul Ourselin (Fra) Direct Energie
116 Ricardo Garcia (Spa) Team Euskadi                      21:30
117 Matteo Trentin (Ita) Mitchelton-Scott                  21:32
118 Nicolas Dougall (RSA) Dimension Data                   21:50
119 Alexander Porsev (Rus) Gazprom-Rusvelo                 22:58
120 Marc Buades (Spa) Team Euskadi                         23:00
121 Mathias Van Gompel (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise      23:59
122 Jos van Emden (Ned) LottoNL-Jumbo                      24:02
123 Dorian Godon (Fra) Cofidis                             25:04
124 Ian Stannard (GBr) Team Sky                            25:46
125 Matteo Moschetti (Ita) Polartec-Kometa                 26:17
126 Jasha Sutterlin (Ger) Movistar Team                    27:19
127 Kenneth Van Rooy (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise        27:46
128 Jose Manuel Diaz (Spa) Israel Cycling Academy          27:55
129 Kevin Inkelaar (Ned) Polartec-Kometa                   28:00
130 Bryan Nauleau (Fra) Direct Energie
131 Robert Britton (Can) Rally Cycling
132 Sondre Holst Enger (Nor) Israel Cycling Academy        28:06
133 Joan Bou Company (Spa) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini 28:09
134 Patrick Gamper (Aut) Polartec-Kometa                   28:12
135 Sebastian Langeveld (Ned) EF Education First-Drapa     28:19
136 Maxim Belkov (Rus) Katusha-Alpecin                     28:28
137 Hector Saez Benito (Spa) Euskadi Basque Country        29:36
138 Simone Ponzi (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini     29:42
139 Sergio Samitier Samitier (Spa) Euskadi Basque Country  29:48
140 Adrien Petit (Fra) Direct Energie                      29:56
141 Igor Boev (Rus) Gazprom-Rusvelo                        30:09
142 Enrique Sanz Unzue (Spa) Euskadi Basque Country        30:11
143 Daniel McLay (GBr) EF Education First-Drapac           30:42
144 Tom Van Asbroeck (Bel) EF Education First-Drapac
145 Hideto Nakane (Jpn) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini    30:46
146 Danilo Celano (Ita) Caja Rural
147 Albert Torres (Spa) Inteja Dominican Cycling Team      30:50
148 Evan Huffman (USA) Rally Cycling
149 Peio Goikoetxea (Spa) Team Euskadi                     31:24
150 Christophe Noppe (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise        31:35
151 Stepan Kurianov (Rus) Gazprom-Rusvelo                  31:39
152 Nelson Andres Soto Martinez (Col) Caja Rural           32:21
153 Francisco Mancebo (Spa) Inteja Dominican Cycling Team  34:15
154 Dennis van Winden (Ned) Israel Cycling Academy         34:35
155 Marko Kump (Slo) CCC Sprandi Polkowice                 37:22
156 Juan Camacho (Spa) Polartec-Kometa
157 Nuno Bico (Por) Movistar Team
158 Mikel Alonso (Spa) Team Euskadi                        37:26
159 Michele Gazzoli (Ita) Polartec-Kometa                  37:46
160 Hugo Hofstetter (Fra) Cofidis                          37:48
161 Damien Gaudin (Fra) Direct Energie                     37:55
162 Ramunas Navardauskas (Ltu) Bahrain-Merida              38:20
163 Jesus Alberto Rubio (Spa) Inteja Dominican Cycling Team
164 Diego Milan (Dom) Inteja Dominican Cycling Team        39:46
165 Ignacio Sarabia (Mex) Inteja Dominican Cycling Team
166 Bernhard Eisel (Aut) Dimension Data                    40:10
167 Jose Alfredo Aguirre (Mex) Inteja Dominican            42:35