pro-cycling.org
Volta a la Comunitat Valenciana 2018 - 2. etap< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2018-02-01 20:39:06), kat. 2.1 (SPA); 153,9km (Bétera - Albuixech); 1 lutego 2017. 

  1 Alejandro Valverde (Spa) Movistar Team               3:53:55
  2 Luis Leon Sanchez (Spa) Astana Pro Team                00:00
  3 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team                   00:01
  4 Giovanni Visconti (Ita) Bahrain-Merida                 00:20
  5 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team                00:20
  6 Merhawi Kudus (Eri) Dimension Data                     00:20
  7 Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team                     00:20
  8 Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale               00:20
  9 Ben Hermans (Bel) Israel Cycling Academy               00:20
 10 Adam Yates (GBr) Mitchelton-Scott                      00:21
 11 Wout Poels (Ned) Team Sky                              00:21
 12 Jesus Herrada (Spa) Cofidis                            00:21
 13 Francois Bidard (Fra) AG2R La Mondiale                 00:21
 14 Roman Kreuziger (Cze) Mitchelton-Scott                 00:21
 15 Matteo Fabbro (Ita) Katusha-Alpecin                    00:21
 16 Diego Rosa (Ita) Team Sky                              00:21
 17 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team                 00:21
 18 David De La Cruz (Spa) Team Sky                        00:21
 19 Primoz Roglic (Slo) LottoNL-Jumbo                      00:21
 20 Mikel Bizkarra Etxegibel (Spa) Euskadi Basque Coun     00:22
 21 Neilson Powless (USA) LottoNL-Jumbo                    00:22
 22 Amaro Manuel Antunes (Por) CCC Sprandi Polkowice       00:22
 23 Gianni Moscon (Ita) Team Sky                           00:22
 24 Jaime Roson (Spa) Movistar Team                        00:23
 25 Kilian Frankiny (Swi) BMC Racing Team                  00:24
 26 Thomas Sprengers (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise        02:29
 27 Diego Rubio Hernandez (Spa) Burgos BH                  02:29
 28 Miguel Angel Ballesteros (Spa) Polartec-Kometa         02:29
 29 Jordi Simon Casulleras (Spa) Burgos BH                 02:29
 30 Benjamin Declercq (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise       02:29
 31 Michel Ries (Lux) Polartec-Kometa                      02:29
 32 Willem Jakobus Smit (RSA) Katusha-Alpecin              02:29
 33 Kevin Deltombe (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise          02:29
 34 Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale                     02:29
 35 Jesus Ezquerra Muela (Spa) Burgos BH                   02:29
 36 Jose Joaquin Rojas (Spa) Movistar Team                 02:29
 37 Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale                   02:30
 38 Clement Venturini (Fra) AG2R La Mondiale               02:30
 39 Stefan Kung (Swi) BMC Racing Team                      02:30
 40 Cyril Gautier (Fra) AG2R La Mondiale                   02:30
 41 Ryan Anderson (Can) Rally Cycling                      02:30
 42 Alex Aranburu Deba (Spa) Caja Rural                    02:30
 43 Anthony Perez (Fra) Cofidis                            02:30
 44 Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky                      02:30
 45 Michael Schar (Swi) BMC Racing Team                    02:30
 46 Romain Sicard (Fra) Direct Energie                     02:30
 47 Jasha Sutterlin (Ger) Movistar Team                    02:30
 48 Eduard Prades Reverter (Spa) Euskadi Basque Countr     02:31
 49 Luka Mezgec (Slo) Mitchelton-Scott                     02:31
 50 Luka Pibernik (Slo) Bahrain-Merida                     02:31
 51 Hector Carretero (Spa) Movistar Team                   02:31
 52 Domen Novak (Slo) Bahrain-Merida                       02:31
 53 Hermann Pernsteiner (Aut) Bahrain-Merida               02:31
 54 Reto Hollenstein (Swi) Katusha-Alpecin                 02:31
 55 Antonio Molina Canet (Spa) Caja Rural                  02:31
 56 Scott Thwaites (GBr) Dimension Data                    02:31
 57 Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team             02:32
 58 Igor Anton (Spa) Dimension Data                        02:32
 59 Rein Taaram_e (Est) Direct Energie                     02:32
 60 Jose Herrada (Spa) Cofidis                             02:32
 61 Andriy Grivko (Ukr) Astana Pro Team                    02:32
 62 Steff Cras (Bel) Katusha-Alpecin                       02:33
 63 Preben Van Hecke (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise        02:33
 64 Cristian Rodriguez Martin (Spa) Caja Rural             02:33
 65 Sep Vanmarcke (Bel) EF Education First-Drapac          02:33
 66 Michal Schlegel (Cze) CCC Sprandi Polkowice            02:33
 67 Oscar Cabedo Carda (Spa) Burgos BH                     02:33
 68 Aleander Vlasov (Rus) Gazprom-Rusvelo                  02:33
 69 Serge Pauwels (Bel) Dimension Data                     02:34
 70 Jose Joao Pimienta Costa Mendes (Por) Burgos BH        02:34
 71 Stephane Rossetto (Fra) Cofidis                        02:34
 72 Ivan Santaromita (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa O     02:34
 73 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain-Merida                 02:34
 74 Emerson Oronte (USA) Rally Cycling                     02:34
 75 Pierre Rolland (Fra) EF Education First-Drapac         02:35
 76 Simon Yates (GBr) Mitchelton-Scott                     02:35
 77 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom-Rusvelo                  02:35
 78 Enrico Gasparotto (Ita) Bahrain-Merida                 02:35
 79 Angelo Tulik (Fra) Direct Energie                      02:35
 80 Sergei Chernetckii (Rus) Astana Pro Team               02:35
 81 Sergio Pardilla Bellon (Spa) Caja Rural                02:35
 82 Ruben Plaza (Spa) Israel Cycling Academy               02:35
 83 Colin Joyce (USA) Rally Cycling                        02:36
 84 Łukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice              02:36
 85 Clement Chevrier (Fra) AG2R La Mondiale                02:36
 86 Jonas Koch (Ger) CCC Sprandi Polkowice                 02:36
 87 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky                         02:36
 88 Artem Nych (Rus) Gazprom-Rusvelo                       02:37
 89 Garikoitz Bravo Oiarbide (Spa) Euskadi Basque Coun     02:37
 90 Matti Breschel (Den) EF Education First-Drapac         02:37
 91 Sepp Kuss (USA) LottoNL-Jumbo                          02:37
 92 Baptiste Planckaert (Bel) Katusha-Alpecin              02:37
 93 Jan Tratnik (Slo) CCC Sprandi Polkowice                02:37
 94 Marco Canola (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini     02:38
 95 Nicola Bagioli (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovi     02:38
 96 Moreno Moser (Ita) Astana Pro Team                     02:38
 97 Marco Tizza (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini      02:38
 98 Sacha Modolo (Ita) EF Education First-Drapac           02:38
 99 Gijs Van Hoecke (Bel) LottoNL-Jumbo                    05:55
100 Ion Ander Insausti (Spa) Team Euskadi                  05:55
101 Paul Ourselin (Fra) Direct Energie                     05:55
102 Hideto Nakane (Jpn) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovin     05:55
103 Marc Buades (Spa) Team Euskadi                         05:55
104 Matteo Trentin (Ita) Mitchelton-Scott                  05:55
105 Johann Van Zyl (RSA) Dimension Data                    05:55
106 Danilo Celano (Ita) Caja Rural                         05:56
107 Kamil Gradek (Pol) CCC Sprandi Polkowice               05:56
108 Ricardo Garcia (Spa) Team Euskadi                      05:56
109 Daniel Turek (Cze) Israel Cycling Academy              05:56
110 Mathias Van Gompel (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise      05:56
111 Danny van Poppel (Ned) LottoNL-Jumbo                   05:56
112 Nikolay Trusov (Rus) Gazprom-Rusvelo                   05:56
113 Alexander Porsev (Rus) Gazprom-Rusvelo                 05:56
114 Yevgeniy Gidich (Kaz) Astana Pro Team                  05:56
115 Nicolas Dougall (RSA) Dimension Data                   05:56
116 Jenthe Biermans (Bel) Katusha-Alpecin                  05:56
117 Evan Huffman (USA) Rally Cycling                       05:56
118 Jurgen Roelandts (Bel) BMC Racing Team                 05:57
119 Jorge Arcas (Spa) Movistar Team                        05:57
120 Dorian Godon (Fra) Cofidis                             09:36
121 Kenneth Van Rooy (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise        09:36
122 Egoitz Fernadez (Spa) Team Euskadi                     09:36
123 Joan Bou Company (Spa) Nippo-Vini Fantini-Europa O     10:55
124 Francisco Mancebo (Spa) Inteja Dominican Cycling T     12:31
125 Jesus Alberto Rubio (Spa) Inteja Dominican Cycling     12:31
126 Albert Torres (Spa) Inteja Dominican Cycling Team      12:31
127 Simone Ponzi (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini     12:31
128 Jose Manuel Diaz (Spa) Israel Cycling Academy          12:31
129 Ibai Salas Zorrozua (Spa) Burgos BH                    12:31
130 Marko Kump (Slo) CCC Sprandi Polkowice                 12:32
131 Hector Saez Benito (Spa) Euskadi Basque Country        12:32
132 Enrique Sanz Unzue (Spa) Euskadi Basque Country        12:32
133 Julen Irizar Laskurain (Spa) Euskadi Basque Countr     12:32
134 Christophe Noppe (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise        12:32
135 Dennis van Winden (Ned) Israel Cycling Academy         12:32
136 Matteo Moschetti (Ita) Polartec-Kometa                 12:32
137 Michele Gazzoli (Ita) Polartec-Kometa                  12:32
138 Igor Boev (Rus) Gazprom-Rusvelo                        12:32
139 Nuno Bico (Por) Movistar Team                          12:32
140 Diego Milan (Dom) Inteja Dominican Cycling Team        12:32
141 Peio Goikoetxea (Spa) Team Euskadi                     12:32
142 Nelson Andres Soto Martinez (Col) Caja Rural           12:32
143 Daniel McLay (GBr) EF Education First-Drapac           12:32
144 Tom Van Asbroeck (Bel) EF Education First-Drapac       12:33
145 Kevin Inkelaar (Ned) Polartec-Kometa                   12:33
146 Michael Albasini (Swi) Mitchelton-Scott                12:33
147 Jos van Emden (Ned) LottoNL-Jumbo                      12:33
148 Sam Bewley (NZl) Mitchelton-Scott                      12:33
149 Mikel Alonso (Spa) Team Euskadi                        12:33
150 Txomin Juaristi (Spa) Team Euskadi                     12:33
151 Stepan Kurianov (Rus) Gazprom-Rusvelo                  12:33
152 Bryan Nauleau (Fra) Direct Energie                     12:33
153 Juan Camacho (Spa) Polartec-Kometa                     12:33
154 Maxim Belkov (Rus) Katusha-Alpecin                     12:33
155 Patrick Gamper (Aut) Polartec-Kometa                   12:33
156 Ignacio Sarabia (Mex) Inteja Dominican Cycling Tea     12:33
157 Hugo Hofstetter (Fra) Cofidis                          12:34
158 Sebastian Langeveld (Ned) EF Education First-Drapa     12:34
159 Guy Niv (Isr) Israel Cycling Academy                   12:34
160 Sondre Holst Enger (Nor) Israel Cycling Academy        12:34
161 Bernhard Eisel (Aut) Dimension Data                    12:35
162 Ian Stannard (GBr) Team Sky                            12:35
163 Damien Gaudin (Fra) Direct Energie                     12:35
164 Adrien Petit (Fra) Direct Energie                      12:35
165 Sergio Samitier Samitier (Spa) Euskadi Basque Coun     12:36
166 Ramunas Navardauskas (Ltu) Bahrain-Merida              12:36
167 Robert Britton (Can) Rally Cycling                     12:36
168 Adam De Vos (Can) Rally Cycling                        12:36
169 Koen Bouwman (Ned) LottoNL-Jumbo                       12:36
170 Adrian Santiago Nu?ez (Spa) Inteja Dominican Cycli     16:21
171 Jose Alfredo Aguirre (Mex) Inteja Dominican Cyclin     16:21
172 Rafael Reis (Por) Caja Rural
173 Matvey Mamykin (Rus) Burgos BH
174 Matteo Dal-Cin (Can) Rally Cycling

Klasyfikacja generalna po 2. etapie:

  1 Alejandro Valverde (Spa) Movistar Team               8:27:58
  2 Luis Leon Sanchez (Spa) Astana Pro Team                00:06
  3 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team                   00:29
  4 Wout Poels (Ned) Team Sky
  5 Diego Rosa (Ita) Team Sky
  6 Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team
  7 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team
  8 David De La Cruz (Spa) Team Sky
  9 Primoz Roglic (Slo) LottoNL-Jumbo
 10 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team
 11 Amaro Manuel Antunes (Por) CCC Sprandi Polkowice
 12 Merhawi Kudus (Eri) Dimension Data
 13 Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale
 14 Jaime Roson (Spa) Movistar Team
 15 Giovanni Visconti (Ita) Bahrain-Merida
 16 Neilson Powless (USA) LottoNL-Jumbo
 17 Jesus Herrada (Spa) Cofidis
 18 Roman Kreuziger (Cze) Mitchelton-Scott
 19 Ben Hermans (Bel) Israel Cycling Academy
 20 Gianni Moscon (Ita) Team Sky
 21 Francois Bidard (Fra) AG2R La Mondiale
 22 Mikel Bizkarra Etxegibel (Spa) Euskadi Basque Country
 23 Matteo Fabbro (Ita) Katusha-Alpecin
 24 Kilian Frankiny (Swi) BMC Racing Team
 25 Adam Yates (GBr) Mitchelton-Scott                      02:32
 26 Luka Mezgec (Slo) Mitchelton-Scott                     02:38
 27 Clement Venturini (Fra) AG2R La Mondiale
 28 Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale
 29 Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky
 30 Jose Joaquin Rojas (Spa) Movistar Team
 31 Jordi Simon Casulleras (Spa) Burgos BH
 32 Willem Jakobus Smit (RSA) Katusha-Alpecin
 33 Ryan Anderson (Can) Rally Cycling
 34 Scott Thwaites (GBr) Dimension Data
 35 Luka Pibernik (Slo) Bahrain-Merida
 36 Angelo Tulik (Fra) Direct Energie
 37 Diego Rubio Hernandez (Spa) Burgos BH
 38 Eduard Prades Reverter (Spa) Euskadi Basque Country
 39 Jesus Ezquerra Muela (Spa) Burgos BH
 40 Stefan Kung (Swi) BMC Racing Team
 41 Alex Aranburu Deba (Spa) Caja Rural
 42 Cyril Gautier (Fra) AG2R La Mondiale
 43 Jasha Sutterlin (Ger) Movistar Team
 44 Kevin Deltombe (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
 45 Benjamin Declercq (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
 46 Marco Canola (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini
 47 Sep Vanmarcke (Bel) EF Education First-Drapac
 48 Miguel Angel Ballesteros (Spa) Polartec-Kometa
 49 Thomas Sprengers (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
 50 Baptiste Planckaert (Bel) Katusha-Alpecin
 51 Michael Schar (Swi) BMC Racing Team
 52 Jan Tratnik (Slo) CCC Sprandi Polkowice
 53 Rein Taaram_e (Est) Direct Energie
 54 Jose Herrada (Spa) Cofidis
 55 Romain Sicard (Fra) Direct Energie
 56 Enrico Gasparotto (Ita) Bahrain-Merida
 57 Clement Chevrier (Fra) AG2R La Mondiale
 58 Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale
 59 Preben Van Hecke (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
 60 Reto Hollenstein (Swi) Katusha-Alpecin
 61 Aleander Vlasov (Rus) Gazprom-Rusvelo
 62 Jonas Koch (Ger) CCC Sprandi Polkowice
 63 Sepp Kuss (USA) LottoNL-Jumbo
 64 Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team
 65 Michal Schlegel (Cze) CCC Sprandi Polkowice
 66 Łukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 67 Antonio Molina Canet (Spa) Caja Rural
 68 Stephane Rossetto (Fra) Cofidis
 69 Colin Joyce (USA) Rally Cycling
 70 Igor Anton (Spa) Dimension Data
 71 Michel Ries (Lux) Polartec-Kometa
 72 Marco Tizza (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini
 73 Hermann Pernsteiner (Aut) Bahrain-Merida
 74 Simon Yates (GBr) Mitchelton-Scott
 75 Hector Carretero (Spa) Movistar Team
 76 Anthony Perez (Fra) Cofidis
 77 Steff Cras (Bel) Katusha-Alpecin
 78 Nicola Bagioli (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini
 79 Andriy Grivko (Ukr) Astana Pro Team
 80 Sergei Chernetckii (Rus) Astana Pro Team
 81 Jose Joao Pimienta Costa Mendes (Por) Burgos BH
 82 Emerson Oronte (USA) Rally Cycling
 83 Domen Novak (Slo) Bahrain-Merida
 84 Cristian Rodriguez Martin (Spa) Caja Rural
 85 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom-Rusvelo
 86 Artem Nych (Rus) Gazprom-Rusvelo
 87 Ivan Santaromita (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini
 88 Serge Pauwels (Bel) Dimension Data
 89 Sergio Pardilla Bellon (Spa) Caja Rural
 90 Garikoitz Bravo Oiarbide (Spa) Euskadi Basque Country
 91 Ruben Plaza (Spa) Israel Cycling Academy
 92 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky
 93 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain-Merida
 94 Pierre Rolland (Fra) EF Education First-Drapac
 95 Matti Breschel (Den) EF Education First-Drapac
 96 Oscar Cabedo Carda (Spa) Burgos BH
 97 Moreno Moser (Ita) Astana Pro Team                     05:55
 98 Danny van Poppel (Ned) LottoNL-Jumbo                   06:01
 99 Jurgen Roelandts (Bel) BMC Racing Team                 06:05
100 Alexander Porsev (Rus) Gazprom-Rusvelo
101 Jenthe Biermans (Bel) Katusha-Alpecin
102 Nikolay Trusov (Rus) Gazprom-Rusvelo
103 Ion Ander Insausti (Spa) Team Euskadi
104 Yevgeniy Gidich (Kaz) Astana Pro Team
105 Hideto Nakane (Jpn) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini
106 Gijs Van Hoecke (Bel) LottoNL-Jumbo
107 Danilo Celano (Ita) Caja Rural
108 Kamil Gradek (Pol) CCC Sprandi Polkowice
109 Daniel Turek (Cze) Israel Cycling Academy
110 Mathias Van Gompel (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
111 Jorge Arcas (Spa) Movistar Team
112 Marc Buades (Spa) Team Euskadi
113 Ricardo Garcia (Spa) Team Euskadi
114 Paul Ourselin (Fra) Direct Energie
115 Evan Huffman (USA) Rally Cycling
116 Johann Van Zyl (RSA) Dimension Data
117 Nicolas Dougall (RSA) Dimension Data                   07:06
118 Sacha Modolo (Ita) EF Education First-Drapac           08:29
119 Matteo Trentin (Ita) Mitchelton-Scott                  09:45
120 Kenneth Van Rooy (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
121 Dorian Godon (Fra) Cofidis
122 Egoitz Fernadez (Spa) Team Euskadi                     11:04
123 Joan Bou Company (Spa) Nippo-Vini Fantini-Europa O     12:41
124 Albert Torres (Spa) Inteja Dominican Cycling Team
125 Christophe Noppe (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
126 Daniel McLay (GBr) EF Education First-Drapac
127 Enrique Sanz Unzue (Spa) Euskadi Basque Country
128 Matteo Moschetti (Ita) Polartec-Kometa
129 Michele Gazzoli (Ita) Polartec-Kometa
130 Hugo Hofstetter (Fra) Cofidis
131 Hector Saez Benito (Spa) Euskadi Basque Country
132 Sondre Holst Enger (Nor) Israel Cycling Academy
133 Nelson Andres Soto Martinez (Col) Caja Rural
134 Maxim Belkov (Rus) Katusha-Alpecin
135 Ramunas Navardauskas (Ltu) Bahrain-Merida
136 Simone Ponzi (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini
137 Adrien Petit (Fra) Direct Energie
138 Ian Stannard (GBr) Team Sky
139 Marko Kump (Slo) CCC Sprandi Polkowice
140 Igor Boev (Rus) Gazprom-Rusvelo
141 Ibai Salas Zorrozua (Spa) Burgos BH
142 Kevin Inkelaar (Ned) Polartec-Kometa
143 Patrick Gamper (Aut) Polartec-Kometa
144 Juan Camacho (Spa) Polartec-Kometa
145 Txomin Juaristi (Spa) Team Euskadi
146 Jesus Alberto Rubio (Spa) Inteja Dominican Cycling Team
147 Julen Irizar Laskurain (Spa) Euskadi Basque Country
148 Nuno Bico (Por) Movistar Team
149 Stepan Kurianov (Rus) Gazprom-Rusvelo
150 Guy Niv (Isr) Israel Cycling Academy
151 Bryan Nauleau (Fra) Direct Energie
152 Jos van Emden (Ned) LottoNL-Jumbo
153 Michael Albasini (Swi) Mitchelton-Scott
154 Sam Bewley (NZl) Mitchelton-Scott
155 Koen Bouwman (Ned) LottoNL-Jumbo
156 Robert Britton (Can) Rally Cycling
157 Damien Gaudin (Fra) Direct Energie
158 Mikel Alonso (Spa) Team Euskadi
159 Sebastian Langeveld (Ned) EF Education First-Drapac
160 Peio Goikoetxea (Spa) Team Euskadi
161 Sergio Samitier Samitier (Spa) Euskadi Basque Country
162 Tom Van Asbroeck (Bel) EF Education First-Drapac       15:05
163 Diego Milan (Dom) Inteja Dominican Cycling Team
164 Ignacio Sarabia (Mex) Inteja Dominican Cycling Team
165 Bernhard Eisel (Aut) Dimension Data                    15:50
166 Adam De Vos (Can) Rally Cycling                        16:30
167 Jose Alfredo Aguirre (Mex) Inteja Dominican Cyclin     17:14
168 Jose Manuel Diaz (Spa) Israel Cycling Academy          18:24
169 Francisco Mancebo (Spa) Inteja Dominican Cycling T     18:54
170 Adrian Santiago Nu?ez (Spa) Inteja Dominican Cycli     19:10