pro-cycling.org
Volta a la Comunitat Valenciana 2018 - 1. etapNastępny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2018-01-31 16:18:44), kat. 2.1 (SPA); 191,4km (Oropesa El Mar › Peñiscola); 31 stycznia 2018. 

  1 Danny van Poppel (Ned) LottoNL-Jumbo                 4:34:13
  2 Luka Mezgec (Slo) Mitchelton-Scott
  3 Jurgen Roelandts (Bel) BMC Racing Team
  4 Daniel McLay (GBr) EF Education First-Drapac
  5 Clement Venturini (Fra) AG2R La Mondiale
  6 Hugo Hofstetter (Fra) Cofidis
  7 Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky
  8 Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale
  9 Marco Canola (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini
 10 Angelo Tulik (Fra) Direct Energie
 11 Christophe Noppe (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
 12 Albert Torres Barcelo (Spa) Inteja Dominican
 13 Ramunas Navardauskas (Ltu) Bahrain-Merida
 14 Sondre Enger (Nor) Israel Cycling Academy
 15 Matteo Moschetti (Ita) Polartec Kometa
 16 Scott Thwaites (GBr) Dimension Data
 17 José Rojas (Spa) Movistar Team
 18 Enrique Sanz Unzue (Spa) Euskadi Basque Country
 19 Baptiste Planckaert (Bel) Katusha-Alpecin
 20 Alexander Porsev (Rus) Gazprom-Rusvelo
 21 Michele Gazzoli (Ita) Polartec Kometa
 22 Diego Rosa (Ita) Team Sky
 23 Wout Poels (Ned) Team Sky
 24 Ryan Anderson (Can) Rally Cycling
 25 Maxim Belkov (Rus) Katusha-Alpecin
 26 Jan Tratnik (Slo) CCC Sprandi Polkowice
 27 Jordi Simon Casulleras (Spa) Burgos BH
 28 Jenthe Biermans (Bel) Katusha-Alpecin
 29 Luka Pibernik (Slo) Bahrain-Merida
 30 David De La Cruz (Spa) Team Sky
 31 Primoz Roglic (Slo) LottoNL-Jumbo
 32 Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team
 33 Willie Smit (RSA) Katusha-Alpecin
 34 Nikolay Trusov (Rus) Gazprom-Rusvelo
 35 Nelson Andres Soto Martinez (Col) Caja Rural
 36 Amaro Antunes (Por) CCC Sprandi Polkowice
 37 Hector Saez Benito (Spa) Euskadi Basque Country
 38 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team
 39 Adrien Petit (Fra) Direct Energie
 40 Sep Vanmarcke (Bel) EF Education First-Drapac
 41 Kenneth Van Rooy (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
 42 Clement Chevrier (Fra) AG2R La Mondiale
 43 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team
 44 Eduard Prades Reverter (Spa) Euskadi Basque Country
 45 Luis León Sanchez (Spa) Astana Pro Team
 46 Yevgeniy Gidich (Kaz) Astana Pro Team
 47 Enrico Gasparotto (Ita) Bahrain-Merida
 48 Alejandro Valverde (Spa) Movistar Team
 49 Sepp Kuss (USA) LottoNL-Jumbo
 50 Jasha Sütterlin (Ger) Movistar Team
 51 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team
 52 Alex Aranburu Deba (Spa) Caja Rural
 53 Jon Ander Insausti (Spa) Team Euskadi
 54 Jonas Koch (Ger) CCC Sprandi Polkowice
 55 Stefan Küng (Swi) BMC Racing Team
 56 Ian Stannard (GBr) Team Sky
 57 Cyril Gautier (Fra) AG2R La Mondiale
 58 Jaime Roson (Spa) Movistar Team
 59 Jesus Ezquerra Muela (Spa) Burgos BH
 60 Dorian Godon (Fra) Cofidis
 61 Jose Herrada (Spa) Cofidis
 62 Rein Taaramäe (Est) Direct Energie
 63 Diego Rubio Hernandez (Spa) Burgos BH
 64 Merhawi Kudus (Eri) Dimension Data
 65 Simone Ponzi (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini
 66 Kevin Deltombe (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
 67 Preben Van Hecke (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
 68 Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale
 69 Marco Tizza (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini
 70 Łukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 71 Aleksandr Vlasov (Rus) Gazprom-Rusvelo
 72 Benjamin Declercq (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
 73 Neilson Powless (USA) LottoNL-Jumbo
 74 Michael Schär (Swi) BMC Racing Team
 75 Nicola Bagioli (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini
 76 Hideto Nakane (Jpn) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini
 77 Colin Joyce (USA) Rally Cycling
 78 Romain Sicard (Fra) Direct Energie
 79 Miguel Angel Ballesteros Canovas (Spa) Polartec Kometa
 80 Reto Hollenstein (Swi) Katusha-Alpecin
 81 Gianni Moscon (Ita) Team Sky
 82 Thomas Sprengers (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
 83 Michal Schlegel (Cze) CCC Sprandi Polkowice
 84 Joan Bou Company (Spa) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini
 85 Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team
 86 Roman Kreuziger (Cze) Mitchelton-Scott
 87 Jesus Herrada (Spa) Cofidis
 88 Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis
 89 Giovanni Visconti (Ita) Bahrain-Merida
 90 Marko Kump (Slo) CCC Sprandi Polkowice
 91 Simon Yates (GBr) Mitchelton-Scott
 92 Sergei Chernetski (Rus) Astana Pro Team
 93 François Bidard (Fra) AG2R La Mondiale
 94 Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale
 95 Ben Hermans (Bel) Israel Cycling Academy
 96 Igor Boev (Rus) Gazprom-Rusvelo
 97 Rafael Reis (Por) Caja Rural
 98 Danilo Celano (Ita) Caja Rural
 99 Gijs Van Hoecke (Bel) LottoNL-Jumbo
100 Antonio Molina Canet (Spa) Caja Rural
101 Artem Nych (Rus) Gazprom-Rusvelo
102 Emerson Oronte (USA) Rally Cycling
103 José Mendes (Por) Burgos BH
104 Garikoitz Bravo Oiarbide (Spa) Euskadi Basque Country
105 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom-Rusvelo
106 Igor Anton (Spa) Dimension Data
107 Steff Cras (Bel) Katusha-Alpecin
108 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky
109 Kamil Gradek (Pol) CCC Sprandi Polkowice
110 Andrey Grivko (Ukr) Astana Pro Team
111 Sergio Pardilla Bellon (Spa) Caja Rural
112 Ruben Plaza (Spa) Israel Cycling Academy
113 Mikel Bizkarra Etxegibel (Spa) Euskadi Basque Country
114 Hermann Pernsteiner (Aut) Bahrain-Merida
115 Kilian Frankiny (Swi) BMC Racing Team
116 Cristian Rodriguez Martin (Spa) Caja Rural
117 Hector Carretero (Spa) Movistar Team
118 Ivan Santaromita (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini
119 Daniel Turek (Cze) Israel Cycling Academy
120 Patrick Gamper (Aut) Polartec Kometa
121 Kevin Inkelaar (Ned) Polartec Kometa
122 Matteo Fabbro (Ita) Katusha-Alpecin
123 Serge Pauwels (Bel) Dimension Data
124 Juan Camacho Del Fresno (Spa) Polartec Kometa
125 Jorge Arcas (Spa) Movistar Team
126 Anthony Perez (Fra) Cofidis
127 Matti Breschel (Den) EF Education First-Drapac
128 Domen Novak (Slo) Bahrain-Merida
129 Txomin Juaristi Arrieta (Spa) Team Euskadi
130 Mathias Van Gompel (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
131 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain-Merida
132 Ibai Salas Zorrozua (Spa) Burgos BH
133 Koen Bouwmam (Ned) LottoNL-Jumbo
134 Guy Niv (Isr) Israel Cycling Academy
135 Michel Ries (Lux) Polartec Kometa
136 Pierre Rolland (Fra) EF Education First-Drapac
137 Robert Britton (Can) Rally Cycling
138 Moreno Moser (Ita) Astana Pro Team
139 Evan Huffman (USA) Rally Cycling
140 Stepan Kuriyanov (Rus) Gazprom-Rusvelo
141 Adam Yates (GBr) Mitchelton-Scott
142 Damien Gaudin (Fra) Direct Energie
143 Bryan Nauleau (Fra) Direct Energie
144 Nuno Matos (Por) Movistar Team
145 Juan Antonio Lopez-Cozar Jaimez (Spa) Team Euskadi
146 Jose Alfredo Aguirre Infante (Mex) Inteja Dominican
147 Gotzon Martin Sanz (Spa) Team Euskadi
148 Sergio Samitier Samitier (Spa) Euskadi Basque Country
149 Sebastian Langeveld (Ned) EF Education First-Drapac
150 Julen Irizar Laskurain (Spa) Euskadi Basque Country
151 Jos van Emden (Ned) LottoNL-Jumbo
152 Nicolas Dougall (RSA) Dimension Data
153 Sam Bewley (NZl) Mitchelton-Scott
154 Michael Albasini (Swi) Mitchelton-Scott
155 Paul Ourselin (Fra) Direct Energie
156 Jesus Alberto Rubio Arribas (Spa) Inteja Dominican
157 Oscar Cabedo Carda (Spa) Burgos BH
158 Diego Lopez Fuentes (Spa) Team Euskadi
159 Johann Van Zyl (RSA) Dimension Data
160 Egoitz Fernandez Ayarzaguena (Spa) Team Euskadi
161 Bernhard Eisel (Aut) Dimension Data                    02:24
162 Matteo Trentin (Ita) Mitchelton-Scott
163 Diego Milan Jimenez (Dom) Inteja Dominican
164 Matteo Dal-Cin (Can) Rally Cycling
165 Ignacio Sarabia Diaz (Mex) Inteja Dominican
166 Adrian Santiago Nu?ez Hernandez (Dom) Inteja Dominican
167 Peio Goikoetxea Goiogana (Spa) Team Euskadi
168 Adam De Vos (Can) Rally Cycling                        03:09
169 Matvey Mamykin (Rus) Burgos BH                         04:02
170 Sacha Modolo (Ita) EF Education First-Drapac           04:28
171 Jose Manuel Diaz (Spa) Israel Cycling Academy          04:33
172 Francisco Mancebo (Spa) Inteja Dominican               05:43
173 Dennis van Winden (Ned) Israel Cycling Academy         06:29
174 Tom Van Asbroeck (Bel) EF Education First-Drapac
DNF Luis Angel Mate Mardones (Spa) Cofidis

Klasyfikacja generalna po 1. etapie:

  1 Danny van Poppel (Ned) LottoNL-Jumbo                 4:34:03
  2 Luka Mezgec (Slo) Mitchelton-Scott                     00:04
  3 Jurgen Roelandts (Bel) BMC Racing Team                 00:06
  4 Daniel McLay (GBr) EF Education First-Drapac           00:10
  5 Clement Venturini (Fra) AG2R La Mondiale
  6 Hugo Hofstetter (Fra) Cofidis
  7 Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky
  8 Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale
  9 Marco Canola (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini
 10 Angelo Tulik (Fra) Direct Energie
 11 Christophe Noppe (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
 12 Albert Torres Barcelo (Spa) Inteja Dominican
 13 Ramunas Navardauskas (Ltu) Bahrain-Merida
 14 Sondre Enger (Nor) Israel Cycling Academy
 15 Matteo Moschetti (Ita) Polartec Kometa
 16 Scott Thwaites (GBr) Dimension Data
 17 José Rojas (Spa) Movistar Team
 18 Enrique Sanz Unzue (Spa) Euskadi Basque Country
 19 Baptiste Planckaert (Bel) Katusha-Alpecin
 20 Alexander Porsev (Rus) Gazprom-Rusvelo
 21 Michele Gazzoli (Ita) Polartec Kometa
 22 Diego Rosa (Ita) Team Sky
 23 Wout Poels (Ned) Team Sky
 24 Ryan Anderson (Can) Rally Cycling
 25 Maxim Belkov (Rus) Katusha-Alpecin
 26 Jan Tratnik (Slo) CCC Sprandi Polkowice
 27 Jordi Simon Casulleras (Spa) Burgos BH
 28 Jenthe Biermans (Bel) Katusha-Alpecin
 29 Luka Pibernik (Slo) Bahrain-Merida
 30 David De La Cruz (Spa) Team Sky
 31 Primoz Roglic (Slo) LottoNL-Jumbo
 32 Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team
 33 Willie Smit (RSA) Katusha-Alpecin
 34 Nikolay Trusov (Rus) Gazprom-Rusvelo
 35 Nelson Andres Soto Martinez (Col) Caja Rural
 36 Amaro Antunes (Por) CCC Sprandi Polkowice
 37 Hector Saez Benito (Spa) Euskadi Basque Country
 38 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team
 39 Adrien Petit (Fra) Direct Energie
 40 Sep Vanmarcke (Bel) EF Education First-Drapac
 41 Kenneth Van Rooy (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
 42 Clement Chevrier (Fra) AG2R La Mondiale
 43 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team
 44 Eduard Prades Reverter (Spa) Euskadi Basque Country
 45 Luis León Sanchez (Spa) Astana Pro Team
 46 Yevgeniy Gidich (Kaz) Astana Pro Team
 47 Enrico Gasparotto (Ita) Bahrain-Merida
 48 Alejandro Valverde (Spa) Movistar Team
 49 Sepp Kuss (USA) LottoNL-Jumbo
 50 Jasha Sütterlin (Ger) Movistar Team
 51 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team
 52 Alex Aranburu Deba (Spa) Caja Rural
 53 Jon Ander Insausti (Spa) Team Euskadi
 54 Jonas Koch (Ger) CCC Sprandi Polkowice
 55 Stefan Küng (Swi) BMC Racing Team
 56 Ian Stannard (GBr) Team Sky
 57 Cyril Gautier (Fra) AG2R La Mondiale
 58 Jaime Roson (Spa) Movistar Team
 59 Jesus Ezquerra Muela (Spa) Burgos BH
 60 Dorian Godon (Fra) Cofidis
 61 Jose Herrada (Spa) Cofidis
 62 Rein Taaramäe (Est) Direct Energie
 63 Diego Rubio Hernandez (Spa) Burgos BH
 64 Merhawi Kudus (Eri) Dimension Data
 65 Simone Ponzi (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini
 66 Kevin Deltombe (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
 67 Preben Van Hecke (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
 68 Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale
 69 Marco Tizza (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini
 70 Łukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 71 Aleksandr Vlasov (Rus) Gazprom-Rusvelo
 72 Benjamin Declercq (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
 73 Neilson Powless (USA) LottoNL-Jumbo
 74 Michael Schär (Swi) BMC Racing Team
 75 Nicola Bagioli (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini
 76 Hideto Nakane (Jpn) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini
 77 Colin Joyce (USA) Rally Cycling
 78 Romain Sicard (Fra) Direct Energie
 79 Miguel Angel Ballesteros Canovas (Spa) Polartec Kometa
 80 Reto Hollenstein (Swi) Katusha-Alpecin
 81 Gianni Moscon (Ita) Team Sky
 82 Thomas Sprengers (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
 83 Michal Schlegel (Cze) CCC Sprandi Polkowice
 84 Joan Bou Company (Spa) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini
 85 Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team
 86 Roman Kreuziger (Cze) Mitchelton-Scott
 87 Jesus Herrada (Spa) Cofidis
 88 Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis
 89 Giovanni Visconti (Ita) Bahrain-Merida
 90 Marko Kump (Slo) CCC Sprandi Polkowice
 91 Simon Yates (GBr) Mitchelton-Scott
 92 Sergei Chernetski (Rus) Astana Pro Team
 93 François Bidard (Fra) AG2R La Mondiale
 94 Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale
 95 Ben Hermans (Bel) Israel Cycling Academy
 96 Igor Boev (Rus) Gazprom-Rusvelo
 97 Rafael Reis (Por) Caja Rural
 98 Danilo Celano (Ita) Caja Rural
 99 Gijs Van Hoecke (Bel) LottoNL-Jumbo
100 Antonio Molina Canet (Spa) Caja Rural
101 Artem Nych (Rus) Gazprom-Rusvelo
102 Emerson Oronte (USA) Rally Cycling
103 José Mendes (Por) Burgos BH
104 Garikoitz Bravo Oiarbide (Spa) Euskadi Basque Country
105 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom-Rusvelo
106 Igor Anton (Spa) Dimension Data
107 Steff Cras (Bel) Katusha-Alpecin
108 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky
109 Kamil Gradek (Pol) CCC Sprandi Polkowice
110 Andrey Grivko (Ukr) Astana Pro Team
111 Sergio Pardilla Bellon (Spa) Caja Rural
112 Ruben Plaza (Spa) Israel Cycling Academy
113 Mikel Bizkarra Etxegibel (Spa) Euskadi Basque Country
114 Hermann Pernsteiner (Aut) Bahrain-Merida
115 Kilian Frankiny (Swi) BMC Racing Team
116 Cristian Rodriguez Martin (Spa) Caja Rural
117 Hector Carretero (Spa) Movistar Team
118 Ivan Santaromita (Ita) Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini
119 Daniel Turek (Cze) Israel Cycling Academy
120 Patrick Gamper (Aut) Polartec Kometa
121 Kevin Inkelaar (Ned) Polartec Kometa
122 Matteo Fabbro (Ita) Katusha-Alpecin
123 Serge Pauwels (Bel) Dimension Data
124 Juan Camacho Del Fresno (Spa) Polartec Kometa
125 Jorge Arcas (Spa) Movistar Team
126 Anthony Perez (Fra) Cofidis
127 Matti Breschel (Den) EF Education First-Drapac
128 Domen Novak (Slo) Bahrain-Merida
129 Txomin Juaristi Arrieta (Spa) Team Euskadi
130 Mathias Van Gompel (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise
131 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain-Merida
132 Ibai Salas Zorrozua (Spa) Burgos BH
133 Koen Bouwmam (Ned) LottoNL-Jumbo
134 Guy Niv (Isr) Israel Cycling Academy
135 Michel Ries (Lux) Polartec Kometa
136 Pierre Rolland (Fra) EF Education First-Drapac
137 Robert Britton (Can) Rally Cycling
138 Moreno Moser (Ita) Astana Pro Team
139 Evan Huffman (USA) Rally Cycling
140 Stepan Kuriyanov (Rus) Gazprom-Rusvelo
141 Adam Yates (GBr) Mitchelton-Scott
142 Damien Gaudin (Fra) Direct Energie
143 Bryan Nauleau (Fra) Direct Energie
144 Nuno Matos (Por) Movistar Team
145 Juan Antonio Lopez-Cozar Jaimez (Spa) Team Euskadi
146 Jose Alfredo Aguirre Infante (Mex) Inteja Dominican
147 Gotzon Martin Sanz (Spa) Team Euskadi
148 Sergio Samitier Samitier (Spa) Euskadi Basque Country
149 Sebastian Langeveld (Ned) EF Education First-Drapac
150 Julen Irizar Laskurain (Spa) Euskadi Basque Country
151 Jos van Emden (Ned) LottoNL-Jumbo
152 Nicolas Dougall (RSA) Dimension Data
153 Sam Bewley (NZl) Mitchelton-Scott
154 Michael Albasini (Swi) Mitchelton-Scott
155 Paul Ourselin (Fra) Direct Energie
156 Jesus Alberto Rubio Arribas (Spa) Inteja Dominican
157 Oscar Cabedo Carda (Spa) Burgos BH
158 Diego Lopez Fuentes (Spa) Team Euskadi
159 Johann Van Zyl (RSA) Dimension Data
160 Egoitz Fernandez Ayarzaguena (Spa) Team Euskadi
161 Peio Goikoetxea Goiogana (Spa) Team Euskadi
162 Tom Van Asbroeck (Bel) EF Education First-Drapac
163 Bernhard Eisel (Aut) Dimension Data                    02:34
164 Matteo Trentin (Ita) Mitchelton-Scott
165 Diego Milan Jimenez (Dom) Inteja Dominican
166 Matteo Dal-Cin (Can) Rally Cycling
167 Ignacio Sarabia Diaz (Mex) Inteja Dominican
168 Adrian Santiago Nu?ez Hernandez (Dom) Inteja Dominican
169 Adam De Vos (Can) Rally Cycling                        03:19
170 Matvey Mamykin (Rus) Burgos BH                         04:12
171 Sacha Modolo (Ita) EF Education First-Drapac           04:38
172 Jose Manuel Diaz (Spa) Israel Cycling Academy          04:43
173 Francisco Mancebo (Spa) Inteja Dominican               05:53
174 Dennis van Winden (Ned) Israel Cycling Academy         06:39