pro-cycling.org
Trofeo Andratx 2018< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2018-01-27 19:04:01), kat. 1.1 (SPA); 175,6km (Lloseta - Andratx); 27 stycznia 2018. 

1. Toms Skujins (Lat) Trek-Segafredo                                                       4:19:14
2. Gregor Mühlberger (Aut) Bora-Hansgrohe                                                  0:00:25
3. Elmar Reinders (Ned) Roompot-Nederlandse Loterij                                        0:00:31
4. Alejandro Valverde (Spa) Movistar Team                                                  0:00:42
5. Pim Ligthart (Ned) Roompot-Nederlandse Loterij                                           
6. Eduard Prades Reverter (Spa) Euskadi Basque Country-Murias                               
7. Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal                                                           
8. Gianni Moscon (Ita) Team Sky                                                             
9. Vicente Garcia (Spa) Spain                                                               
10. Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo                                                      
11. Lukas Pöstlberger (Aut) Bora-Hansgrohe                                                  
12. Sindre Skjøstad Lunke (Nor) Fortuneo-Oscaro                                       0:00:46
13. Eliot Lietaer (Bel) WB Aqua Protect Veranclassic                                        
14. Dimitri Peyskens (Bel) WB Aqua Protect Veranclassic                                     
15. Victor Campenaerts (Bel) Lotto Soudal                                                  0:01:13
16. Michal Golas (Pol) Team Sky                                                             
17. Gianluca Brambilla (Ita) Trek-Segafredo                                                0:01:16
18. Ibai Azurmendi Sagastibeltza (Spa) Team Euskadi                                        0:01:18
19. Kenny Elissonde (Fra) Team Sky                                                         0:01:59
20. Jesus Ezquerra Muela (Spa) Burgos BH                                                   0:02:27
21. Carlos Barbero (Spa) Movistar Team                                                     0:02:44
22. Michael Gogl (Aut) Trek-Segafredo                                                      0:03:51
23. Thomas Sprengers (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise                                        0:03:54
24. Gonzalo Serrano Rodriguez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                                  
25. Jose Manuel Diaz (Spa) Israel Cycling Academy                                           
26. Guy Niv (Isr) Israel Cycling Academy                                                   0:03:59
27. Jorge Arcas (Spa) Movistar Team                                                        0:05:32
28. Jaime Roson (Spa) Movistar Team                                                         
29. Alberto Amici (Ita) Biesse Carrera Gavardo                                              
30. Sergio Samitier Samitier (Spa) Euskadi Basque Country-Murias                            
31. Garikoitz Bravo Oiarbide (Spa) Euskadi Basque Country-Murias                            
32. Felix Grossschartner (Aut) Bora-Hansgrohe                                               
33. Benoit Jarrier (Fra) Fortuneo-Oscaro                                                    
34. Nicola Conci (Ita) Trek-Segafredo                                                      0:06:37
35. Kevin Deltombe (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise                                          0:09:48
36. Sergio Pardilla Bellon (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                                     
37. Omer Goldshtein (Isr) Israel Cycling Academy                                            
38. James Shaw (GBr) Lotto Soudal                                                           
39. Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo                                                     
40. Igor Merino Kortazar (Spa) Burgos BH                                                    
41. Preben Van Hecke (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise                                         
42. Mikel Bizkarra Etxegibel (Spa) Euskadi Basque Country-Murias                           0:13:06
43. Ricardo Garcia (Spa) Team Euskadi                                                      0:15:21
44. Aaron Verwilst (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise                                           
45. Ian Stannard (GBr) Team Sky                                                            0:17:03
46. Leonardo Basso (Ita) Team Sky                                                           
47. Peio Goikoetxea Goiogana (Spa) Team Euskadi                                             
48. Kenneth Van Rooy (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise                                         
49. Enrico Salvador (Ita) Biesse Carrera Gavardo                                            
50. Mathias Van Gompel (Bel) Sport Vlaanderen-Baloise                                       
51. Tsgabu Grmay (Eth) Trek-Segafredo                                                       
52. Julien Stassen (Bel) WB Aqua Protect Veranclassic                                       
53. Franck Bonnamour (Fra) Fortuneo-Oscaro                                                  
54. Nicolas Sessler (Bra) Burgos BH                                                         
55. Awet Andemeskel (Eri) Israel Cycling Academy                                            
57. Imanol Erviti (Spa) Movistar Team                                                       
58. Hector Carretero (Spa) Movistar Team                                                    
59. Beñat Txoperena Matxikote (Spa) Euskadi Basque Country-Murias                      
60. Lorenzo Delcó (Swi) Biesse Carrera Gavardo                                              
61. Juan Antonio Lopez-Cozar Jaimez (Spa) Team Euskadi                                      
62. Márton Dina (Hun) Pannon                                                               0:23:15