pro-cycling.org
Vuelta a San Juan Internacional 2018 - 5. etap< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2018-01-26 23:49:17), kat. 2.1 (ARG); 169,5km (San Martín - Alto de Colorado); 26 stycznia 2018. 

  1 Gonzalo Najar (Arg) S.E.P. de San Juan              04:16:26
  2 Oscar Sevilla (Spa) Medellin                           01:58
  3 Rodolfo Torres (Col) Androni Giocattoli-Sidermec       02:05
  4 Roman Villalovos (CRc) Canel's-Specialized             02:15
  5 Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal                        02:23
  6 Eduardo Sepulveda (Arg) Movistar Team
  7 Filippo Ganna (Ita) UAE Team Emirates
  8 Cristian Mu?oz (Col) Coldeportes-Zenu                  02:52
  9 Dayer Quintana (Col) Movistar Team                     02:57
 10 Darwin Atapuma (Col) UAE Team Emirates
 11 Omar Mendoza (Col) Medellin                            03:04
 12 Rafał Majka (Pol) Bora-Hansgrohe                       03:07
 13 Fausto Masnada (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec       03:22
 14 Ruben Rojas (Arg) Argentina                            03:33
 15 Anderson Maldonado (Uru) Uruguay                       03:38
 16 Miguel Eduardo Florez (Col) Wilier Triestina-Selle     03:45
 17 Winner Anacona (Col) Movistar Team
 18 Jarlinson Pantano (Col) Trek-Segafredo
 19 Kanstantsin Suitsou (Blr) Bahrain-Merida               03:48
 20 Eduardo Corte (Mex) Canel's-Specialized
 21 Javier Montoya (Col) Trevigiani Phonix-Hemus
 22 Rémi Cavagna (Fra) Quick-Step Floors
 23 Matteo Busato (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia      03:50
 24 Cesar Paredes (Col) Medellin                           03:53
 25 Julen Amezqueta (Spa) Caja Rural-Seguros RGA           04:01
 26 Mattia Cattaneo (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec      04:32
 27 Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo                     04:40
 28 Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team
 29 Robigzon Oyola (Col) Medellin                          04:51
 30 Luis Mas (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                  04:53
 31 German Tivani (Arg) Trevigiani Phonix-Hemus            04:54
 32 Zahiri Abderrahim (Mar) Trevigiani Phonix-Hemus
 33 Alexander Cataford (Can) UnitedHealthcare Pro Cycl     05:24
 34 Joaquim Silva (Por) Caja Rural-Seguros RGA             05:31
 35 Paweł Poljański (Pol) Bora-Hansgrohe                   05:36
 36 Jhonatan Narvaez (Ecu) Quick-Step Floors
 37 Miguel Rubiano (Col) Coldeportes-Zenu                  06:07
 38 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
 39 German Chaves (Col) Coldeportes-Zenu
 40 Daniel Eaton (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling        06:12
 41 Marco Arriagada (Chi) Municipalidad de Pocito          06:14
 42 Juan Pablo Dotti (Arg) S.E.P. de San Juan              06:20
 43 Daniel Zamora (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima            06:47
 44 Daniel Diaz (Arg) S.E.P. de San Juan                   07:38
 45 Nicolas Maes (Bel) Lotto Soudal                        07:54
 46 Alejandro Duran (Arg) Argentina                        08:23
 47 Edwin Alcibiades Avila (Col) Israel-Cycling Academy
 48 Anass Ait El Abdia (Mar) UAE Team Emirates             09:04
 49 Jose Luis Rodriguez (Chi) S.E.P. de San Juan           09:48
 50 Niccolo Bonifazio (Ita) Bahrain-Merida                 10:10
 51 Sebastian Reyes (Chi) Chile
 52 Atilio Pinno (Bra) Brazil
 53 Pedro Portuondo (Cub) Cuba
 54 Emiliano Contreras (Arg) Asociacion Civil Mardan       10:40
 55 Victor De La Parte (Spa) Movistar Team                 10:48
 56 Alvaro Cuadros (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 57 Efren Santos (Mex) Canel's-Specialized
 58 Weimar Roldan (Col) Medellin                           10:53
 59 Christofer Jurado (Pan) Trevigiani Phonix-Hemus        10:58
 60 Julio Camacho (Col) Coldeportes-Zenu
 61 Luis Laverde (Col) Coldeportes-Zenu
 62 Alex Cano (Col) Coldeportes-Zenu
 63 Andreas Schillinger (Ger) Bora-Hansgrohe               11:01
 64 Alan Valencio (Bra) Brazil                             12:20
 65 Mattia Bais (Ita) Italy                                12:43
 66 Walter Vargas (Col) Medellin                           13:30
 67 Facundo Cattapan (Arg) Municipalidad de Rawson         13:54
 68 Luciano Montivero (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima        14:28
 69 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal                  15:20
 70 Maximiliano Richeze (Arg) Quick-Step Floors            15:55
 71 Nicolas Cabrera (Chi) Chile                            16:39
 72 Guillaume Boivin (Can) Israel-Cycling Academy          16:54
 73 Mihkel Räim (Est) Israel-Cycling Academy
 74 Kristian Sbaragli (Ita) Israel-Cycling Academy
 75 Ignacio Maldonado (Uru) Uruguay
 76 Emiliano Ibarra (Arg) S.E.P. de San Juan
 77 Mauricio Muller (Arg) S.E.P. de San Juan
 78 Carlos Alzate (Col) UnitedHealthcare Pro Cycling
 79 Aleksandr Riabushenko (Blr) UAE Team Emirates
 80 Haston Javier (Arg) S.E.P. de San Juan
 81 Juan Melivilo (Arg) Municipalidad de Pocito
 82 Michal Kolár (Svk) Bora-Hansgrohe
 83 Iljo Keisse (Bel) Quick-Step Floors
 84 Jens Keukeleire (Bel) Lotto Soudal
 85 Josu Zabala (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 86 Travis McCabe (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling
 87 Jeovane De Oliveira (Bra) Brazil
 88 Antonio Pedrero (Spa) Movistar Team
 89 Sergio Aguirre (Arg) Municipalidad de Rawson
 90 Antonio Nibali (Ita) Bahrain-Merida                    17:14
 91 Alvaro Hodeg (Col) Quick-Step Floors
 92 Jelle Wallays (Bel) Lotto Soudal                       18:07
 93 Leonardo Rodriguez (Arg) Asociacion Civil Mardan       18:21
 94 Filippo Rochetti (Ita) Italy                           18:26
 95 Oliviero Troia (Ita) UAE Team Emirates                 19:52
 96 Pablo Andres Alarcon (Chi) Canel's-Specialized         20:16
 97 Enzo Moyano (Arg) Municipalidad de Pocito
 98 Floryan Arnoult (Fra) Trevigiani Phonix-Hemus
 99 Giuseppe Fonzi (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia
100 Attilio Viviani (Ita) Italy
101 Rafael De Mattos (Bra) Brazil
102 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
103 Ivan Garcia (Spa) Bahrain-Merida
104 Benjamin Perry (Can) Israel-Cycling Academy
105 Aviv Yechezkel (Isr) Israel-Cycling Academy
106 Enzo Wouters (Bel) Lotto Soudal
107 Eugenio Alafaci (Ita) Trek-Segafredo
108 Eric Marcotte (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling
109 Tanner Putt (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling
110 Franco Lopez (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima
111 Filippo Calderaro (Ita) Italy                          21:15
112 Giacomo Nizzolo (Ita) Trek-Segafredo                   21:45
113 Ryan Mullen (Irl) Trek-Segafredo
114 Pascal Ackermann (Ger) Bora-Hansgrohe                  23:52
115 Jorge Pi (Arg) Asociacion Civil Mardan                 24:41
116 Yousif Mirza Al-Hammadi (UAE) UAE Team Emirates
117 Leandro Marcos (Cub) Cuba
118 Filippo Pozzato (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia
119 Simone Velasco (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia
120 Duilio Ramos (Arg) Argentina
121 Andres Paez (Arg) Municipalidad de Rawson
122 Leonardo Fedrigo (Ita) Italy
123 Gonzalo Sabas Miranda (Chi) Municipalidad de Pocito
124 Mauricio Bielinski (Bra) Brazil
125 Felix Nordase (Cub) Cuba
126 Federico Burchio (Ita) Italy
127 Marcos Mendez (Arg) Argentina
128 Yannis Yssaad (Fra) Caja Rural-Seguros RGA
129 Christian Perez (Cub) Cuba
130 Francisco Monte (Arg) Asociacion Civil Mardan
131 Richard Mascara?as (Uru) Uruguay
132 Hidalgo Vera (Cub) Cuba
133 Alex Turrin (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia
134 Victor Olivares (Chi) Chile
135 Patricio Almonacid (Chi) Chile
136 Higinio Lucero (Arg) Municipalidad de Rawson
137 Mauro Richeze (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima
138 Ignacio Moyano (Chi) Chile
139 Manuel Pe?alver (Spa) Trevigiani Phonix-Hemus
140 Rodrigo Do Nascimento (Bra) Brazil
141 Gregory Daniel (USA) Trek-Segafredo
142 Adrian Alvarado (Chi) Chile                            24:45
143 Pedro Gordillo (Arg) Municipalidad de Rawson           26:08
144 Ignacio de Jesus Prado (Mex) Canel's-Specialized
145 Jose Alfredo Santoyo (Mex) Canel's-Specialized
146 Jose Astiasaran (Arg) Asociacion Civil Mardan          27:10
147 Daniel Juarez (Arg) Asociacion Civil Mardan
148 Adrian Richeze (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima
149 Matteo Pelucchi (Ita) Bora-Hansgrohe
150 Pablo Anchieri (Uru) Uruguay
151 Nicolas Naranjo (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima
152 Roderich Aconegui (Uru) Uruguay
153 Jose Lucian Martinez (Arg) Argentina
154 Hector Lucero (Arg) Municipalidad de Pocito
155 Alan Presa (Uru) Uruguay                               27:13
156 Pedro Gonzalez (Arg) Municipalidad de Pocito           27:15
157 Gerardo Tivani (Arg) Municipalidad de Pocito
158 Ezequiel Falcon (Arg) Municipalidad de Rawson          32:13
DNF Alan Ramirez (Arg) Municipalidad de Rawson

Klasyfikacja generalna po 5. etapie:

  1 Gonzalo Najar (Arg) S.E.P. de San Juan              15:47:52
  2 Oscar Sevilla (Spa) Medellin                           01:02
  3 Filippo Ganna (Ita) UAE Team Emirates                  01:22
  4 Rodolfo Torres (Col) Androni Giocattoli-Sidermec       01:52
  5 Rafał Majka (Pol) Bora-Hansgrohe                       02:11
  6 Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal                        02:12
  7 Omar Mendoza (Col) Medellin                            02:22
  8 Dayer Quintana (Col) Movistar Team                     03:09
  9 Kanstantsin Suitsou (Blr) Bahrain-Merida               03:30
 10 Rémi Cavagna (Fra) Quick-Step Floors                   03:37
 11 Jarlinson Pantano (Col) Trek-Segafredo                 03:43
 12 Anderson Maldonado (Uru) Uruguay                       03:58
 13 Fausto Masnada (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec       04:05
 14 Mattia Cattaneo (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec      04:16
 15 Luis Mas (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                  04:53
 16 Jhonatan Narvaez (Ecu) Quick-Step Floors               05:18
 17 Alexander Cataford (Can) UnitedHealthcare Pro Cycl     05:51
 18 Paweł Poljański (Pol) Bora-Hansgrohe                   06:11
 19 Juan Pablo Dotti (Arg) S.E.P. de San Juan              06:36
 20 Robigzon Oyola (Col) Medellin                          06:38
 21 German Chaves (Col) Coldeportes-Zenu                   06:57
 22 Daniel Diaz (Arg) S.E.P. de San Juan                   07:39
 23 Eduardo Sepulveda (Arg) Movistar Team                  08:04
 24 Roman Villalovos (CRc) Canel's-Specialized             08:30
 25 Edwin Alcibiades Avila (Col) Israel-Cycling Academ     08:51
 26 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec      09:06
 27 Darwin Atapuma (Col) UAE Team Emirates                 09:27
 28 Alejandro Duran (Arg) Argentina                        09:28
 29 Winner Anacona (Col) Movistar Team                     09:36
 30 Cristian Mu?oz (Col) Coldeportes-Zenu                  10:13
 31 Ruben Rojas (Arg) Argentina                            10:38
 32 Miguel Eduardo Florez (Col) Wilier Triestina-Selle     10:58
 33 Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo                     10:59
 34 Matteo Busato (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia      11:07
 35 Eduardo Corte (Mex) Canel's-Specialized                11:10
 36 Cesar Paredes (Col) Medellin                           11:13
 37 Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team                    11:27
 38 Javier Montoya (Col) Trevigiani Phonix-Hemus           11:40
 39 Nicolas Maes (Bel) Lotto Soudal                        11:50
 40 Niccolo Bonifazio (Ita) Bahrain-Merida                 11:55
 41 Julen Amezqueta (Spa) Caja Rural-Seguros RGA           12:16
 42 Daniel Eaton (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling        12:23
 43 Joaquim Silva (Por) Caja Rural-Seguros RGA             12:34
 44 Marco Arriagada (Chi) Municipalidad de Pocito          12:35
 45 Zahiri Abderrahim (Mar) Trevigiani Phonix-Hemus        12:52
 46 Miguel Rubiano (Col) Coldeportes-Zenu                  12:54
 47 German Tivani (Arg) Trevigiani Phonix-Hemus            12:59
 48 Emiliano Contreras (Arg) Asociacion Civil Mardan       13:28
 49 Pedro Portuondo (Cub) Cuba                             13:41
 50 Daniel Zamora (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima            14:02
 51 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal                  15:51
 52 Anass Ait El Abdia (Mar) UAE Team Emirates             17:03
 53 Guillaume Boivin (Can) Israel-Cycling Academy          17:12
 54 Maximiliano Richeze (Arg) Quick-Step Floors            17:15
 55 Victor De La Parte (Spa) Movistar Team                 17:23
 56 Jens Keukeleire (Bel) Lotto Soudal                     17:26
 57 Alex Cano (Col) Coldeportes-Zenu                       17:48
 58 Atilio Pinno (Bra) Brazil                              17:51
 59 Luis Laverde (Col) Coldeportes-Zenu                    18:18
 60 Andreas Schillinger (Ger) Bora-Hansgrohe               18:21
 61 Alvaro Cuadros (Spa) Caja Rural-Seguros RGA            19:15
 62 Travis McCabe (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling       19:27
 63 Efren Santos (Mex) Canel's-Specialized
 64 Jose Luis Rodriguez (Chi) S.E.P. de San Juan           19:37
 65 Walter Vargas (Col) Medellin                           19:47
 66 Julio Camacho (Col) Coldeportes-Zenu                   19:55
 67 Ignacio Maldonado (Uru) Uruguay                        20:06
 68 Mihkel Räim (Est) Israel-Cycling Academy               20:08
 69 Michal Kolár (Svk) Bora-Hansgrohe                      20:34
 70 Weimar Roldan (Col) Medellin                           20:39
 71 Filippo Rochetti (Ita) Italy                           20:47
 72 Alan Valencio (Bra) Brazil                             21:35
 73 Jelle Wallays (Bel) Lotto Soudal
 74 Iljo Keisse (Bel) Quick-Step Floors                    21:39
 75 Facundo Cattapan (Arg) Municipalidad de Rawson         21:58
 76 Luciano Montivero (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima        22:23
 77 Sebastian Reyes (Chi) Chile                            22:26
 78 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
 79 Giacomo Nizzolo (Ita) Trek-Segafredo                   22:51
 80 Christofer Jurado (Pan) Trevigiani Phonix-Hemus        22:56
 81 Ryan Mullen (Irl) Trek-Segafredo                       23:04
 82 Mattia Bais (Ita) Italy                                23:42
 83 Pascal Ackermann (Ger) Bora-Hansgrohe                  25:06
 84 Alvaro Hodeg (Col) Quick-Step Floors                   25:10
 85 Aleksandr Riabushenko (Blr) UAE Team Emirates          25:54
 86 Haston Javier (Arg) S.E.P. de San Juan                 26:01
 87 Sergio Aguirre (Arg) Municipalidad de Rawson           26:05
 88 Emiliano Ibarra (Arg) S.E.P. de San Juan               26:07
 89 Kristian Sbaragli (Ita) Israel-Cycling Academy         26:11
 90 Antonio Pedrero (Spa) Movistar Team                    26:13
 91 Attilio Viviani (Ita) Italy                            26:28
 92 Enzo Moyano (Arg) Municipalidad de Pocito              26:39
 93 Nicolas Cabrera (Chi) Chile                            27:09
 94 Rafael De Mattos (Bra) Brazil                          27:11
 95 Leonardo Rodriguez (Arg) Asociacion Civil Mardan       27:12
 96 Jeovane De Oliveira (Bra) Brazil                       27:21
 97 Josu Zabala (Spa) Caja Rural-Seguros RGA               27:24
 98 Giuseppe Fonzi (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia     27:32
 99 Eugenio Alafaci (Ita) Trek-Segafredo                   27:33
100 Mauricio Muller (Arg) S.E.P. de San Juan               27:34
101 Eric Marcotte (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling       27:54
102 Mauro Richeze (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima            28:21
103 Juan Melivilo (Arg) Municipalidad de Pocito            28:49
104 Floryan Arnoult (Fra) Trevigiani Phonix-Hemus          29:04
105 Daniel Juarez (Arg) Asociacion Civil Mardan            29:26
106 Pablo Andres Alarcon (Chi) Canel's-Specialized
107 Antonio Nibali (Ita) Bahrain-Merida                    29:28
108 Benjamin Perry (Can) Israel-Cycling Academy            29:44
109 Matteo Pelucchi (Ita) Bora-Hansgrohe                   30:20
110 Carlos Alzate (Col) UnitedHealthcare Pro Cycling       30:30
111 Filippo Pozzato (Ita) Wilier Triestina-Selle Itali     32:10
112 Ivan Garcia (Spa) Bahrain-Merida
113 Alex Turrin (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia        32:12
114 Tanner Putt (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling         32:21
115 Aviv Yechezkel (Isr) Israel-Cycling Academy
116 Simone Velasco (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia     32:24
117 Ignacio Moyano (Chi) Chile                             32:37
118 Yousif Mirza Al-Hammadi (UAE) UAE Team Emirates
119 Francisco Monte (Arg) Asociacion Civil Mardan          32:58
120 Jorge Pi (Arg) Asociacion Civil Mardan                 33:37
121 Filippo Calderaro (Ita) Italy                          33:45
122 Victor Olivares (Chi) Chile                            34:15
123 Mauricio Bielinski (Bra) Brazil                        34:25
124 Yannis Yssaad (Fra) Caja Rural-Seguros RGA             34:29
125 Gregory Daniel (USA) Trek-Segafredo                    34:31
126 Adrian Alvarado (Chi) Chile                            34:33
127 Franco Lopez (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima             35:02
128 Higinio Lucero (Arg) Municipalidad de Rawson           35:11
129 Richard Mascara?as (Uru) Uruguay                       35:14
130 Jose Lucian Martinez (Arg) Argentina                   35:31
131 Rodrigo Do Nascimento (Bra) Brazil                     35:42
132 Felix Nordase (Cub) Cuba                               36:06
133 Christian Perez (Cub) Cuba                             36:15
134 Federico Burchio (Ita) Italy                           37:18
135 Leonardo Fedrigo (Ita) Italy                           37:31
136 Ignacio de Jesus Prado (Mex) Canel's-Specialized       37:55
137 Marcos Mendez (Arg) Argentina                          38:03
138 Alan Presa (Uru) Uruguay                               38:21
139 Hector Lucero (Arg) Municipalidad de Pocito            38:38
140 Duilio Ramos (Arg) Argentina                           39:04
141 Roderich Aconegui (Uru) Uruguay                        40:34
142 Adrian Richeze (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima           43:00
143 Jose Astiasaran (Arg) Asociacion Civil Mardan          43:41
144 Nicolas Naranjo (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima          43:58
145 Manuel Pe?alver (Spa) Trevigiani Phonix-Hemus          45:31
146 Gonzalo Sabas Miranda (Chi) Municipalidad de Pocit     45:43
147 Hidalgo Vera (Cub) Cuba                                45:50
148 Oliviero Troia (Ita) UAE Team Emirates                 46:14
149 Leandro Marcos (Cub) Cuba                              46:21
150 Enzo Wouters (Bel) Lotto Soudal                        47:15
151 Gerardo Tivani (Arg) Municipalidad de Pocito           47:23
152 Jose Alfredo Santoyo (Mex) Canel's-Specialized         47:31
153 Pablo Anchieri (Uru) Uruguay                           50:19
154 Patricio Almonacid (Chi) Chile                         52:11
155 Pedro Gordillo (Arg) Municipalidad de Rawson           52:57
156 Ezequiel Falcon (Arg) Municipalidad de Rawson          53:48
157 Pedro Gonzalez (Arg) Municipalidad de Pocito        01:01:33
158 Andres Paez (Arg) Municipalidad de Rawson           01:07:35