pro-cycling.org
Trofeo Campos-Porreres-Felanitx-Ses Salines 2018Następny etap > > >
dodał: Mateusz Dudek (2018-01-25 17:23:47), kat. 1.1 (ESP); 179,2 km.; 25 stycznia 2018. 

1. John Degenkolb (Ger) Trek - Segafredo                                                   4:02:18
2. Sondre Enger (Nor) Israel Cycling Academy                                                
3. Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal                                                       
4. Kenny Dehaes (Bel) WB Aqua Protect Veranclassic                                          
5. Albert Torres Barcelo (Spa) National team                                                
6. Xavier Cañellas (Spa) National team                                                 
7. Daniele Bennati (Ita) Movistar Team                                                      
8. Erik Baska (Svk) Bora - Hansgrohe                                                        
9. Leonardo Basso (Ita) Team Sky                                                            
10. Aaron Grosser (Ger) Team Sauerland Nrw P B Sk                                           
11. Daniel Lopez Parada (Spa) Burgos - BH                                                   
12. Jordi Warlop (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise                                           
13. Enrique Sanz Unzue (Spa) Euskadi Basque Country - Murias                                
14. Bram Welten (Ned) Team Fortuneo - Samsic                                                
15. Kenneth Van Rooy (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise                                       
16. Kiel Reijnen (USA) Trek - Segafredo                                                     
17. Kevyn Ista (Bel) WB Aqua Protect Veranclassic                                           
18. Jesus Ezquerra (Spa) Burgos - BH                                                        
19. Nelson A Soto Martinez (Col) Caja Rural - Seguros RGA                                   
20. Wouter Wippert (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij                                      
21. José Rojas (Spa) Movistar Team                                                          
22. Egoitz Fernandez (Spa) Team Euskadi                                                     
23. Omer Goldstein (Isr) Israel Cycling Academy                                             
24. Jasper Stuyven (Bel) Trek - Segafredo                                                   
25. Ian Stannard (GBr) Team Sky                                                             
26. Lukas Pöstlberger (Ger) Bora - Hansgrohe                                                
27. Kevin Deltombe (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise                                         
28. Coen Vermeltfoort (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij                                   
29. Per Chris Münstermann (Ger) Team Sauerland Nrw P B Sk                                  0:00:06
30. Kenny Elissonde (Fra) Team Sky                                                          
31. Raul Colombo (Ita) Biesse Carrera Gavardo                                               
32. Hector Saez Benito (Spa) Euskadi Basque Country - Murias                                
33. Fabricio Ferrari (Arg) Caja Rural - Seguros RGA                                         
34. Adrian Gonzalez (Spa) Burgos - BH                                                       
35. Elmar Reinders (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij                                      
36. Christophe Noppe (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise                                       
37. Eloy Teruel Rovira (Spa) National team                                                 0:00:08
38. Ibai Salas Zorrozua (Spa) Burgos - BH                                                   
39. Emiel Planckaert (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise                                       
40. Alejandro Valverde (Spa) Movistar Team                                                  
41. Sergio Pardilla Bellon (Spa) Caja Rural - Seguros RGA                                   
42. Gotzon Martin Sanz (Spa) Team Euskadi                                                   
43. Enrico Salvador (Ita) Biesse Carrera Gavardo                                            
44. Dylan van Baarle (Ned) Team Sky                                                         
45. Michal Golas (Pol) Team Sky                                                             
46. Mathias Van Gompel (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise                                     
47. Gianni Moscon (Ita) Team Sky                                                            
48. Ricardo Garcia (Spa) Team Euskadi                                                       
49. Maxime Daniel (Fra) Team Fortuneo - Samsic                                              
50. Jordi Simon Casulleras (Spa) Burgos - BH                                                
51. Michael C Svendgaard (Den) Team Fortuneo - Samsic                                       
52. Cesare Benedetti (Ita) Bora - Hansgrohe                                                 
53. Daniel Turek (Cze) Israel Cycling Academy                                               
54. Dániel Dina (Hun) Pannon Cycling Team                                                   
55. Guy Niv (Isr) Israel Cycling Academy                                                    
56. Sebastian Mora (Spa) National team                                                      
57. Eliot Lietaer (Bel) WB Aqua Protect Veranclassic                                        
58. Felix Intra (Ger) Team Sauerland Nrw P B Sk                                             
59. Pim Ligthart (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij                                        
60. Antonio Molina Canet (Spa) Caja Rural - Seguros RGA                                     
61. Markel Irizar Aramburu (Spa) Trek - Segafredo                                           
62. Jorge Arcas (Spa) Movistar Team                                                         
63. Eduard Prades Reverter (Spa) Euskadi Basque Country - Murias                            
64. Márton Dina (Hun) Pannon Cycling Team                                                   
65. Alex Aranburu Deba (Spa) Caja Rural - Seguros RGA                                       
66. Sindre S Lunke (Nor) Team Fortuneo - Samsic                                             
67. Julien Mortier (Bel) WB Aqua Protect Veranclassic                                       
68. Imanol Erviti (Spa) Movistar Team                                                       
69. Kevin Ledanois (Fra) Team Fortuneo - Samsic                                             
70. Andrey Amador (CrC) Movistar Team                                                       
71. Boy Van Poppel (Ned) Trek - Segafredo                                                   
72. Frederik Frison (Bel) Lotto Soudal                                                      
73. Julio A Amores Palacio (Spa) National team                                             0:00:18
74. Péter Simon (Hun) Pannon Cycling Team                                                  0:00:20
75. Hector Carretero (Spa) Movistar Team                                                    
76. Louis Leinau (Ger) Team Sauerland Nrw P B Sk                                            
77. Lawrence Naesen (Bel) Lotto Soudal                                                      
78. Juan A Lopez-Cozar (Spa) Team Euskadi                                                   
79. Andrea Zanardini (Ita) Biesse Carrera Gavardo                                           
80. Moreno Hofland (Ned) Lotto Soudal                                                      0:00:29
81. Michael Schwarzmann (Ger) Bora - Hansgrohe                                             0:00:32
82. Dimitri Peyskens (Bel) WB Aqua Protect Veranclassic                                    0:00:39
83. Viktor Filutás (Hun) Pannon Cycling Team                                                
84. Philip Deignan (Irl) Team Sky                                                           
85. Ludovic Robeet (Bel) WB Aqua Protect Veranclassic                                      0:00:40
86. Benoit Jarrier (Fra) Team Fortuneo - Samsic                                            0:00:50
87. Pablo Torres Muiño (Spa) Burgos - BH                                               
88. Pierre Luc Perichon (Fra) Team Fortuneo - Samsic                                        
89. Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal                                                         0:00:53
90. Unai Iribar (Spa) National team                                                        0:00:54
91. Dennis Van Winden (Ned) Israel Cycling Academy                                          
92. Preben Van Hecke (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise                                       
93. Diego Lopez Fuentes (Spa) Team Euskadi                                                  
94. Sergio Rodriguez Reche (Spa) Euskadi Basque Country - Murias                           0:00:56
95. Gotzon Udondo (Spa) Euskadi Basque Country - Murias                                     
96. Juraj Sagan (Svk) Bora - Hansgrohe                                                     0:01:23
97. Julien Stassen (Bel) WB Aqua Protect Veranclassic                                      0:01:30
98. Victor Campenaerts (Bel) Lotto Soudal                                                  0:01:55
99. James Shaw (GBr) Lotto Soudal                                                           
100. Matthias Brändle (Aut) Trek - Segafredo                                               0:02:21
101. Luis E Lemus Davila (Mex) Israel Cycling Academy                                      0:02:38
102. Lorenzo Delcó (Swi) Biesse Carrera Gavardo                                             
103. Jan Willem Van Schip (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij                              0:03:16
104. Peio Goikoetxea (Spa) Team Euskadi                                                     
105. Aitor Gonzalez Prieto (Spa) Euskadi Basque Country - Murias                            
106. Alvaro Robredo Crespo (Spa) Burgos - BH                                                
107. Jon Knolle (Ger) Team Sauerland Nrw P B Sk                                             
108. Jon Ander Insausti (Spa) Team Euskadi                                                  
109. Illart Zuazubiskar (Spa) National team                                                 
110. Miklos Szabo (Svk) Pannon Cycling Team                                                 
111. Jesper Asselman (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij                                    
112. Rafael Reis (Por) Caja Rural - Seguros RGA                                             
113. Aleksejs Saramotins (Lat) Bora - Hansgrohe                                             
114. Leopold Konig (Cze) Bora - Hansgrohe                                                   
115. Nick Van Der Lijke (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij                                0:04:57
116. Luca Felix Happke (Ger) Team Sauerland Nrw P B Sk                                      
117. Gonzalo Serrano (Spa) Caja Rural - Seguros RGA                                        0:05:17
118. Gergo Orosz (Hun) Pannon Cycling Team                                                  
119. Botond Holló (Hun) Pannon Cycling Team                                                0:06:03
120. Alberto Amici (Ita) Biesse Carrera Gavardo                                            0:06:07
121. Enrico Logica (Ita) Biesse Carrera Gavardo                                            0:08:05
122. Nicolo Gozzi (Ita) Biesse Carrera Gavardo