pro-cycling.org
Vuelta a San Juan Internacional 2018 - 3. etap (ITT)< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2018-01-24 00:00:33), kat. 2.1 (ARG); 14,4km (San Juan); 23 stycznia 2018. 

  1 Ryan Mullen (Irl) Trek-Segafredo                       17:43
  2 Filippo Ganna (Ita) UAE Team Emirates                  00:25
  3 Rafał Majka (Pol) Bora-Hansgrohe                       00:30
  4 Gregory Daniel (USA) Trek-Segafredo
  5 Oscar Sevilla (Spa) Medellin                           00:36
  6 Winner Anacona (Col) Movistar Team                     00:38
  7 Omar Mendoza (Col) Medellin                            00:44
  8 Rémi Cavagna (Fra) Quick-Step Floors
  9 Eduardo Sepulveda (Arg) Movistar Team                  00:50
 10 Jhonatan Narvaez (Ecu) Quick-Step Floors               00:52
 11 Jarlinson Pantano (Col) Trek-Segafredo                 00:53
 12 Walter Vargas (Col) Medellin                           00:55
 13 Ricardo Escuela (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima          00:58
 14 Juan Pablo Dotti (Arg) S.E.P. de San Juan              00:59
 15 Paweł Poljański (Pol) Bora-Hansgrohe                   01:01
 16 Marco Arriagada (Chi) Municipalidad de Pocito          01:08
 17 Kanstantsin Suitsou (Blr) Bahrain-Merida
 18 Jelle Wallays (Bel) Lotto Soudal
 19 Filippo Pozzato (Ita) Wilier Triestina-Selle Itali     01:09
 20 Mattia Cattaneo (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec      01:10
 21 Victor De La Parte (Spa) Movistar Team                 01:13
 22 Fernando Gaviria (Col) Quick-Step Floors
 23 Rodolfo Torres (Col) Androni Giocattoli-Sidermec       01:17
 24 Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal                        01:19
 25 Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team                    01:25
 26 Luis Mas (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                  01:26
 27 Daniel Diaz (Arg) S.E.P. de San Juan                   01:27
 28 Iljo Keisse (Bel) Quick-Step Floors
 29 Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo                     01:28
 30 Enzo Moyano (Arg) Municipalidad de Pocito              01:32
 31 Daniel Eaton (USA) UnitedHealthcare
 32 Roman Villalovos (CRc) Canel's-Specialized             01:34
 33 Ivan Garcia (Spa) Bahrain-Merida                       01:35
 34 Gonzalo Najar (Arg) S.E.P. de San Juan                 01:36
 35 Alex Cano (Col) Coldeportes-Zenu                       01:37
 36 Alvaro Hodeg (Col) Quick-Step Floors                   01:38
 37 Ignacio de Jesus Prado (Mex) Canel's-Specialized
 38 Fausto Masnada (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
 39 Dayer Quintana (Col) Movistar Team
 40 Michal Kolár (Svk) Bora-Hansgrohe                      01:39
 41 Darwin Atapuma (Col) UAE Team Emirates
 42 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec      01:40
 43 Daniel Zamora (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima            01:41
 44 Giuseppe Fonzi (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia     01:42
 45 Guillaume Boivin (Can) Israel-Cycling Academy          01:44
 46 Anderson Maldonado (Uru) Uruguay                       01:46
 47 Juan Melivilo (Arg) Municipalidad de Pocito            01:51
 48 Miguel Eduardo Florez (Col) Wilier Triestina-Selle Italia
 49 Ruben Rojas (Arg) Argentina                            01:52
 50 Alexander Cataford (Can) UnitedHealthcare              01:53
 51 Ignacio Maldonado (Uru) Uruguay
 52 Ruben Ramos (Arg) Argentina
 53 Edwin Alcibiades Avila (Col) Israel-Cycling Academ     01:54
 54 Andreas Schillinger (Ger) Bora-Hansgrohe
 55 Miguel Rubiano (Col) Coldeportes-Zenu                  01:56
 56 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal                  01:57
 57 Luciano Montivero (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima
 58 Luis Laverde (Col) Coldeportes-Zenu                    01:58
 59 Jens Keukeleire (Bel) Lotto Soudal
 60 Cesar Paredes (Col) Medellin
 61 Filippo Rochetti (Ita) Italy
 62 Carlos Alzate (Col) UnitedHealthcare                   01:59
 63 Alejandro Duran (Arg) Argentina                        02:00
 64 Filippo Calderaro (Ita) Italy                          02:01
 65 Daniel Juarez (Arg) Asociacion Civil Mardan            02:02
 66 Victor Olivares (Chi) Chile
 67 Manuel Belletti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
 68 Roderich Aconegui (Uru) Uruguay                        02:03
 69 Eric Marcotte (USA) UnitedHealthcare                   02:04
 70 Robigzon Oyola (Col) Medellin                          02:06
 71 Alvaro Cuadros (Spa) Caja Rural-Seguros RGA            02:07
 72 Weimar Roldan (Col) Medellin
 73 Atilio Pinno (Bra) Brazil
 74 Giacomo Nizzolo (Ita) Trek-Segafredo
 75 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
 76 Alex Turrin (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia        02:09
 77 Simone Velasco (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia
 78 Pascal Ackermann (Ger) Bora-Hansgrohe
 79 Pedro Portuondo (Cub) Cuba
 80 Antonio Nibali (Ita) Bahrain-Merida
 81 Mattia Bais (Ita) Italy                                02:10
 82 Richard Mascara?as (Uru) Uruguay                       02:11
 83 Leonardo Rodriguez (Arg) Asociacion Civil Mardan       02:12
 84 Joaquim Silva (Por) Caja Rural-Seguros RGA
 85 Maximiliano Richeze (Arg) Quick-Step Floors            02:13
 86 German Chaves (Col) Coldeportes-Zenu                   02:16
 87 Jorge Pi (Arg) Asociacion Civil Mardan                 02:17
 88 Javier Montoya (Col) Trevigiani Phonix-Hemus           02:18
 89 Nicolas Maes (Bel) Lotto Soudal                        02:20
 90 Ignacio Moyano (Chi) Chile                             02:22
 91 Yousif Mirza Al-Hammadi (UAE) UAE Team Emirates
 92 Jose Lucian Martinez (Arg) Argentina                   02:23
 93 Anass Ait El Abdia (Mar) UAE Team Emirates             02:25
 94 Matteo Busato (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia      02:26
 95 Jose Alfredo Santoyo (Mex) Canel's-Specialized
 96 Emiliano Contreras (Arg) Asociacion Civil Mardan       02:28
 97 Francisco Monte (Arg) Asociacion Civil Mardan          02:29
 98 Yannis Yssaad (Fra) Caja Rural-Seguros RGA
 99 Cristian Mu?oz (Col) Coldeportes-Zenu                  02:30
100 Eduardo Corte (Mex) Canel's-Specialized                02:31
101 German Tivani (Arg) Trevigiani Phonix-Hemus
102 Aviv Yechezkel (Isr) Israel-Cycling Academy
103 Niccolo Bonifazio (Ita) Bahrain-Merida                 02:34
104 Julio Camacho (Col) Coldeportes-Zenu                   02:37
105 Kristian Sbaragli (Ita) Israel-Cycling Academy         02:38
106 Rodrigo Do Nascimento (Bra) Brazil                     02:39
107 Antonio Pedrero (Spa) Movistar Team                    02:40
108 Aleksandr Riabushenko (Blr) UAE Team Emirates
109 Facundo Cattapan (Arg) Municipalidad de Rawson         02:41
110 Mauricio Muller (Arg) S.E.P. de San Juan
111 Zahiri Abderrahim (Mar) Trevigiani Phonix-Hemus        02:45
112 Alan Presa (Uru) Uruguay                               02:46
113 Benjamin Perry (Can) Israel-Cycling Academy            02:47
114 Haston Javier (Arg) S.E.P. de San Juan
115 Jeovane De Oliveira (Bra) Brazil                       02:48
116 Eugenio Alafaci (Ita) Trek-Segafredo                   02:49
117 Duilio Ramos (Arg) Argentina                           02:50
118 Travis McCabe (USA) UnitedHealthcare                   02:51
119 Mihkel Räim (Est) Israel-Cycling Academy               02:52
120 Julen Amezqueta (Spa) Caja Rural-Seguros RGA           02:53
121 Emiliano Ibarra (Arg) S.E.P. de San Juan
122 Pablo Andres Alarcon (Chi) Canel's-Specialized
123 Leonardo Fedrigo (Ita) Italy                           02:54
124 Nicolas Cabrera (Chi) Chile
125 Oliviero Troia (Ita) UAE Team Emirates
126 Alan Ramirez (Arg) Municipalidad de Rawson
127 Josu Zabala (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
128 Alan Valencio (Bra) Brazil                             02:55
129 Matteo Pelucchi (Ita) Bora-Hansgrohe                   02:56
130 Sergio Aguirre (Arg) Municipalidad de Rawson
131 Pablo Anchieri (Uru) Uruguay                           02:58
132 Adrian Richeze (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima           03:00
133 Federico Burchio (Ita) Italy                           03:03
134 Efren Santos (Mex) Canel's-Specialized                 03:05
135 Gonzalo Sabas Miranda (Chi) Municipalidad de Pocito
136 Attilio Viviani (Ita) Italy                            03:09
137 Adrian Alvarado (Chi) Chile                            03:10
138 Jose Luis Rodriguez (Chi) S.E.P. de San Juan
139 Christian Perez (Cub) Cuba                             03:13
140 Tanner Putt (USA) UnitedHealthcare
141 Gerardo Tivani (Arg) Municipalidad de Pocito           03:14
142 Floryan Arnoult (Fra) Trevigiani Phonix-Hemus
143 Sebastian Reyes (Chi) Chile                            03:16
144 Mauro Richeze (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima            03:22
145 Rafael De Mattos (Bra) Brazil                          03:24
146 Pedro Gonzalez (Arg) Municipalidad de Pocito           03:25
147 Marcos Mendez (Arg) Argentina                          03:26
148 Nicolas Naranjo (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima          03:33
149 Higinio Lucero (Arg) Municipalidad de Rawson           03:34
150 Christofer Jurado (Pan) Trevigiani Phonix-Hemus        03:36
151 Jose Astiasaran (Arg) Asociacion Civil Mardan          03:39
152 Leandro Marcos (Cub) Cuba                              03:43
153 Mauricio Bielinski (Bra) Brazil                        03:46
154 Felix Nordase (Cub) Cuba
155 Hector Lucero (Arg) Municipalidad de Pocito
156 Patricio Almonacid (Chi) Chile
157 Manuel Penalver (Spa) Trevigiani Phonix-Hemus          03:51
158 Enzo Wouters (Bel) Lotto Soudal                        04:18
159 Hidalgo Vera (Cub) Cuba
160 Franco Lopez (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima             04:21
161 Pedro Gordillo (Arg) Municipalidad de Rawson           04:23
162 Andres Paez (Arg) Municipalidad de Rawson              04:43
163 Ezequiel Falcon (Arg) Municipalidad de Rawson          04:53

Klasyfikacja generalna po 3. etapie:

  1 Filippo Ganna (Ita) UAE Team Emirates                6:58:37
  2 Rafał Majka (Pol) Bora-Hansgrohe                       00:05
  3 Oscar Sevilla (Spa) Medellin                           00:11
  4 Omar Mendoza (Col) Medellin                            00:19
  5 Eduardo Sepulveda (Arg) Movistar Team                  00:25
  6 Ricardo Escuela (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima          00:27
  7 Winner Anacona (Col) Movistar Team                     00:35
  8 Jhonatan Narvaez (Ecu) Quick-Step Floors               00:43
  9 Kanstantsin Suitsou (Blr) Bahrain-Merida
 10 Mattia Cattaneo (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec      00:45
 11 Fernando Gaviria (Col) Quick-Step Floors               00:46
 12 Gregory Daniel (USA) Trek-Segafredo                    00:48
 13 Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal                        00:50
 14 Rémi Cavagna (Fra) Quick-Step Floors
 15 Rodolfo Torres (Col) Androni Giocattoli-Sidermec       00:52
 16 Roman Villalovos (CRc) Canel's-Specialized             00:59
 17 Jarlinson Pantano (Col) Trek-Segafredo
 18 Walter Vargas (Col) Medellin                           01:01
 19 Luis Mas (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 20 Daniel Diaz (Arg) S.E.P. de San Juan                   01:02
 21 Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo                     01:03
 22 Marco Arriagada (Chi) Municipalidad de Pocito          01:05
 23 Enzo Moyano (Arg) Municipalidad de Pocito              01:07
 24 Gonzalo Najar (Arg) S.E.P. de San Juan                 01:11
 25 Dayer Quintana (Col) Movistar Team                     01:13
 26 Darwin Atapuma (Col) UAE Team Emirates                 01:14
 27 Juan Pablo Dotti (Arg) S.E.P. de San Juan              01:17
 28 Guillaume Boivin (Can) Israel-Cycling Academy          01:19
 29 Victor De La Parte (Spa) Movistar Team
 30 Anderson Maldonado (Uru) Uruguay                       01:21
 31 Alexander Cataford (Can) UnitedHealthcare              01:28
 32 Edwin Alcibiades Avila (Col) Israel-Cycling Academ     01:29
 33 Miguel Rubiano (Col) Coldeportes-Zenu                  01:31
 34 Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team
 35 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal                  01:32
 36 Jens Keukeleire (Bel) Lotto Soudal                     01:33
 37 Alex Cano (Col) Coldeportes-Zenu                       01:34
 38 Paweł Poljański (Pol) Bora-Hansgrohe                   01:36
 39 Manuel Belletti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec      01:37
 40 Fausto Masnada (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec       01:44
 41 Joaquim Silva (Por) Caja Rural-Seguros RGA             01:47
 42 Ruben Rojas (Arg) Argentina                            01:49
 43 Ruben Ramos (Arg) Argentina                            01:50
 44 German Chaves (Col) Coldeportes-Zenu                   01:51
 45 Miguel Eduardo Florez (Col) Wilier Triestina-Selle     01:57
 46 Daniel Zamora (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima            01:59
 47 Giuseppe Fonzi (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia     02:00
 48 Matteo Busato (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia      02:01
 49 Luis Laverde (Col) Coldeportes-Zenu                    02:04
 50 Cesar Paredes (Col) Medellin
 51 Cristian Mu?oz (Col) Coldeportes-Zenu                  02:05
 52 Eduardo Corte (Mex) Canel's-Specialized                02:06
 53 Alejandro Duran (Arg) Argentina
 54 Filippo Pozzato (Ita) Wilier Triestina-Selle Itali     02:13
 55 Giacomo Nizzolo (Ita) Trek-Segafredo
 56 Alex Turrin (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia        02:15
 57 Pascal Ackermann (Ger) Bora-Hansgrohe
 58 Ryan Mullen (Irl) Trek-Segafredo                       02:20
 59 Eric Marcotte (USA) UnitedHealthcare                   02:22
 60 Atilio Pinno (Bra) Brazil                              02:25
 61 Simone Velasco (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia     02:27
 62 Maximiliano Richeze (Arg) Quick-Step Floors            02:31
 63 Javier Montoya (Col) Trevigiani Phonix-Hemus           02:36
 64 Luciano Montivero (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima        02:39
 65 Ignacio Moyano (Chi) Chile                             02:40
 66 Yousif Mirza Al-Hammadi (UAE) UAE Team Emirates
 67 Zahiri Abderrahim (Mar) Trevigiani Phonix-Hemus        02:42
 68 Anass Ait El Abdia (Mar) UAE Team Emirates             02:43
 69 Niccolo Bonifazio (Ita) Bahrain-Merida                 02:46
 70 Robigzon Oyola (Col) Medellin                          02:48
 71 German Tivani (Arg) Trevigiani Phonix-Hemus            02:49
 72 Julen Amezqueta (Spa) Caja Rural-Seguros RGA           02:59
 73 Francisco Monte (Arg) Asociacion Civil Mardan          03:01
 74 Jose Lucian Martinez (Arg) Argentina                   03:05
 75 Alvaro Cuadros (Spa) Caja Rural-Seguros RGA            03:11
 76 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
 77 Daniel Juarez (Arg) Asociacion Civil Mardan            03:22
 78 Filippo Rochetti (Ita) Italy
 79 Efren Santos (Mex) Canel's-Specialized                 03:23
 80 Floryan Arnoult (Fra) Trevigiani Phonix-Hemus          03:32
 81 Travis McCabe (USA) UnitedHealthcare                   03:34
 82 Leonardo Rodriguez (Arg) Asociacion Civil Mardan       03:35
 83 Jorge Pi (Arg) Asociacion Civil Mardan                 03:40
 84 Julio Camacho (Col) Coldeportes-Zenu                   03:41
 85 Aleksandr Riabushenko (Blr) UAE Team Emirates          03:44
 86 Emiliano Contreras (Arg) Asociacion Civil Mardan       03:49
 87 Haston Javier (Arg) S.E.P. de San Juan                 03:51
 88 Sergio Aguirre (Arg) Municipalidad de Rawson           03:55
 89 Emiliano Ibarra (Arg) S.E.P. de San Juan               03:57
 90 Pablo Andres Alarcon (Chi) Canel's-Specialized
 91 Alan Valencio (Bra) Brazil                             03:59
 92 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec      04:00
 93 Kristian Sbaragli (Ita) Israel-Cycling Academy         04:01
 94 Antonio Pedrero (Spa) Movistar Team                    04:03
 95 Ignacio Maldonado (Uru) Uruguay                        04:13
 96 Mihkel Räim (Est) Israel-Cycling Academy               04:15
 97 Matteo Pelucchi (Ita) Bora-Hansgrohe
 98 Jelle Wallays (Bel) Lotto Soudal                       04:16
 99 Alan Ramirez (Arg) Municipalidad de Rawson             04:17
100 Victor Olivares (Chi) Chile                            04:18
101 Roderich Aconegui (Uru) Uruguay                        04:22
102 Mauricio Bielinski (Bra) Brazil                        04:28
103 Michal Kolár (Svk) Bora-Hansgrohe                      04:30
104 Weimar Roldan (Col) Medellin
105 Pedro Portuondo (Cub) Cuba                             04:32
106 Yannis Yssaad (Fra) Caja Rural-Seguros RGA
107 Adrian Alvarado (Chi) Chile                            04:33
108 Jose Luis Rodriguez (Chi) S.E.P. de San Juan
109 Mauro Richeze (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima            04:45
110 Facundo Cattapan (Arg) Municipalidad de Rawson         04:53
111 Nicolas Maes (Bel) Lotto Soudal                        04:57
112 Jeovane De Oliveira (Bra) Brazil                       05:11
113 Nicolas Cabrera (Chi) Chile                            05:14
114 Higinio Lucero (Arg) Municipalidad de Rawson
115 Josu Zabala (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
116 Richard Mascara?as (Uru) Uruguay                       05:17
117 Mauricio Muller (Arg) S.E.P. de San Juan               05:24
118 Mattia Bais (Ita) Italy                                05:43
119 Franco Lopez (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima             05:44
120 Rodrigo Do Nascimento (Bra) Brazil                     05:45
121 Iljo Keisse (Bel) Quick-Step Floors                    05:46
122 Alan Presa (Uru) Uruguay                               05:52
123 Felix Nordase (Cub) Cuba                               06:09
124 Hector Lucero (Arg) Municipalidad de Pocito            06:12
125 Christian Perez (Cub) Cuba                             06:18
126 Ignacio de Jesus Prado (Mex) Canel's-Specialized       06:31
127 Daniel Eaton (USA) UnitedHealthcare                    06:36
128 Ivan Garcia (Spa) Bahrain-Merida                       06:38
129 Juan Melivilo (Arg) Municipalidad de Pocito            06:39
130 Christofer Jurado (Pan) Trevigiani Phonix-Hemus        06:42
131 Tanner Putt (USA) UnitedHealthcare                     06:49
132 Aviv Yechezkel (Isr) Israel-Cycling Academy
133 Antonio Nibali (Ita) Bahrain-Merida                    06:58
134 Sebastian Reyes (Chi) Chile                            07:00
135 Attilio Viviani (Ita) Italy                            07:13
136 Filippo Calderaro (Ita) Italy                          07:14
137 Federico Burchio (Ita) Italy                           07:21
138 Leonardo Fedrigo (Ita) Italy                           07:34
139 Nicolas Naranjo (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima          07:46
140 Eugenio Alafaci (Ita) Trek-Segafredo                   07:49
141 Andreas Schillinger (Ger) Bora-Hansgrohe               07:56
142 Rafael De Mattos (Bra) Brazil
143 Marcos Mendez (Arg) Argentina                          08:06
144 Carlos Alzate (Col) UnitedHealthcare                   08:21
145 Jose Astiasaran (Arg) Asociacion Civil Mardan          08:36
146 Alvaro Hodeg (Col) Quick-Step Floors                   08:57
147 Duilio Ramos (Arg) Argentina                           09:07
148 Benjamin Perry (Can) Israel-Cycling Academy            10:29
149 Adrian Richeze (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima           10:40
150 Hidalgo Vera (Cub) Cuba                                12:07
151 Gerardo Tivani (Arg) Municipalidad de Pocito           14:54
152 Manuel Pe?alver (Spa) Trevigiani Phonix-Hemus          15:34
153 Gonzalo Sabas Miranda (Chi) Municipalidad de Pocit     15:46
154 Jose Alfredo Santoyo (Mex) Canel's-Specialized         16:07
155 Pedro Gonzalez (Arg) Municipalidad de Pocito           16:17
156 Ezequiel Falcon (Arg) Municipalidad de Rawson          16:19
157 Leandro Marcos (Cub) Cuba                              16:24
158 Pablo Anchieri (Uru) Uruguay                           17:53
159 Patricio Almonacid (Chi) Chile                         18:28
160 Oliviero Troia (Ita) UAE Team Emirates                 21:06
161 Pedro Gordillo (Arg) Municipalidad de Rawson           21:33
162 Enzo Wouters (Bel) Lotto Soudal                        21:43
163 Andres Paez (Arg) Municipalidad de Rawson              37:38