pro-cycling.org
Vuelta a San Juan Internacional 2018 - 1. etapNastępny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2018-01-22 00:32:20), kat. 2.1 (ARG); 148,9km (San Juan - Pocito); 21 stycznia 2018. 

1. Fernando Gaviria (Col) Quick-Step Floors                                                3:15:23
2. Niccolo Bonifazio (Ita) Bahrain-Merida                                                   
3. Matteo Pelucchi (Ita) Bora-Hansgrohe                                                     
4. Giacomo Nizzolo (Ita) Trek-Segafredo                                                     
5. Manuel Belletti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec                                        
6. Mauro Richeze (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima                                              
7. Hector Lucero (Arg) Municipalidad de Pocito                                              
8. Aleksandr Riabushenko (Blr) UAE Team Emirates                                            
9. Maximiliano Richeze (Arg) Quick-Step Floors                                              
10. Manuel Peñalver (Spa) Trevigiani Phonix-Hemus                                      
11. Edwin Alcibiades Avila (Col) Israel-Cycling Academy                                     
12. Yousif Mirza Al-Hammadi (UAE) UAE Team Emirates                                         
13. Jens Keukeleire (Bel) Lotto Soudal                                                      
14. Carlos Alzate (Col) UnitedHealthcare Pro Cycling                                        
15. Miguel Rubiano (Col) Coldeportes-Zenu                                                   
16. Rafael De Mattos (Bra) Brazil                                                           
17. Weimar Roldan (Col) Medellin                                                            
18. Alex Turrin (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia                                         
19. Ryan Mullen (Irl) Trek-Segafredo                                                        
20. Kristian Sbaragli (Ita) Israel-Cycling Academy                                          
21. Luis Mas (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                                                   
22. Enzo Wouters (Bel) Lotto Soudal                                                         
23. Benjamin Perry (Can) Israel-Cycling Academy                                             
24. Filippo Ganna (Ita) UAE Team Emirates                                                   
25. Ricardo Escuela (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima                                           
26. Daniel Juarez (Arg) Asociacion Civil Mardan                                             
27. Ignacio Maldonado (Uru) Uruguay                                                         
28. Zahiri Abderrahim (Mar) Trevigiani Phonix-Hemus                                         
29. Yannis Yssaad (Fra) Caja Rural-Seguros RGA                                              
30. Robigzon Oyola (Col) Medellin                                                           
31. Mattia Cattaneo (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec                                       
32. Oscar Sevilla (Spa) Medellin                                                            
33. Anderson Maldonado (Uru) Uruguay                                                        
34. Matteo Busato (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia                                       
35. Kanstantsin Suitsou (Blr) Bahrain-Merida                                                
36. Pedro Portuondo (Cub) Cuba                                                              
37. Jhonatan Narvaez (Ecu) Quick-Step Floors                                                
38. German Chaves (Col) Coldeportes-Zenu                                                    
39. Jose Lucian Martinez (Arg) Argentina                                                    
40. Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team                                                     
41. Rafal Majka (Pol) Bora-Hansgrohe                                                        
42. Pablo Andres Alarcon (Chi) Canel's-Specialized                                          
43. Alan Presa (Uru) Uruguay                                                                
44. Mattia Bais (Ita) Italy                                                                 
45. Nicolas Naranjo (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima                                           
46. Winner Anacona (Col) Movistar Team                                                      
47. Adrian Alvarado (Chi) Chile                                                             
48. Alexander Cataford (Can) UnitedHealthcare Pro Cycling                                   
49. Eduardo Sepulveda (Arg) Movistar Team                                                   
50. Alejandro Duran (Arg) Argentina                                                         
51. Floryan Arnoult (Fra) Trevigiani Phonix-Hemus                                           
52. Simone Velasco (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia                                      
53. Fausto Masnada (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec                                        
54. Ruben Ramos (Arg) Argentina                                                             
55. Christofer Jurado (Pan) Trevigiani Phonix-Hemus                                         
56. Omar Mendoza (Col) Medellin                                                             
57. Haston Javier (Arg) S.E.P. de San Juan                                                  
58. Leonardo Rodriguez (Arg) Asociacion Civil Mardan                                        
59. Alan Valencio (Bra) Brazil                                                              
60. Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal                                                   
61. Eric Marcotte (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling                                        
62. Michal Kolár (Svk) Bora-Hansgrohe                                                       
63. Darwin Atapuma (Col) UAE Team Emirates                                                  
64. Jarlinson Pantano (Col) Trek-Segafredo                                                  
65. Cristian Muñoz (Col) Coldeportes-Zenu                                              
66. Miguel Eduardo Florez (Col) Wilier Triestina-Selle Italia                               
67. Atilio Pinno (Bra) Brazil                                                               
68. Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo                                                      
69. Francisco Monte (Arg) Asociacion Civil Mardan                                           
70. Roman Villalovos (CRc) Canel's-Specialized                                              
71. Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec                                     
72. Luis Laverde (Col) Coldeportes-Zenu                                                     
73. Attilio Viviani (Ita) Italy                                                             
74. Ruben Rojas (Arg) Argentina                                                             
75. Felix Nordase (Cub) Cuba                                                                
76. Rodolfo Torres (Col) Androni Giocattoli-Sidermec                                        
77. Marco Arriagada (Chi) Municipalidad de Pocito                                           
78. Victor De La Parte (Spa) Movistar Team                                                  
79. Filippo Rochetti (Ita) Italy                                                            
80. Rémi Cavagna (Fra) Quick-Step Floors                                                    
81. Alejandro Parra (Cub) Cuba                                                              
82. Pascal Ackermann (Ger) Bora-Hansgrohe                                                   
83. Dayer Quintana (Col) Movistar Team                                                      
84. Eduardo Corte (Mex) Canel's-Specialized                                                 
85. German Tivani (Arg) Trevigiani Phonix-Hemus                                             
86. Javier Montoya (Col) Trevigiani Phonix-Hemus                                            
87. Roderich Aconegui (Uru) Uruguay                                                         
88. Mihkel Räim (Est) Israel-Cycling Academy                                                
89. Anass Ait El Abdia (Mar) UAE Team Emirates                                              
90. Jeovane De Oliveira (Bra) Brazil                                                        
91. Leonardo Fedrigo (Ita) Italy                                                            
92. Jose Luis Rodriguez (Chi) S.E.P. de San Juan                                            
93. Enzo Moyano (Arg) Municipalidad de Pocito                                               
94. Joaquim Silva (Por) Caja Rural-Seguros RGA                                              
95. Efren Santos (Mex) Canel's-Specialized                                                  
96. Jorge Pi (Arg) Asociacion Civil Mardan                                                  
97. Julen Amezqueta (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                                            
98. Luciano Montivero (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima                                         
99. Rodrigo Do Nascimento (Bra) Brazil                                                      
100. Julio Camacho (Col) Coldeportes-Zenu                                                   
101. Alex Cano (Col) Coldeportes-Zenu                                                       
102. Ezequiel Falcon (Arg) Municipalidad de Rawson                                          
103. Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal                                                        
104. Marcos Mendez (Arg) Argentina                                                          
105. Antonio Pedrero (Spa) Movistar Team                                                    
106. Juan Pablo Dotti (Arg) S.E.P. de San Juan                                              
107. Alan Ramirez (Arg) Municipalidad de Rawson                                             
108. Ignacio Moyano (Chi) Chile                                                             
109. Gonzalo Najar (Arg) S.E.P. de San Juan                                                 
110. Daniel Diaz (Arg) S.E.P. de San Juan                                                   
111. Daniel Zamora (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima                                            
112. Guillaume Boivin (Can) Israel-Cycling Academy                                          
113. Iljo Keisse (Bel) Quick-Step Floors                                                    
114. Walter Vargas (Col) Medellin                                                           
115. Cesar Paredes (Col) Medellin                                                           
116. Giuseppe Fonzi (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia                                     
117. Emiliano Ibarra (Arg) S.E.P. de San Juan                                               
118. Jose Alfredo Santoyo (Mex) Canel's-Specialized                                         
119. Ignacio de Jesus Prado (Mex) Canel's-Specialized                                       
120. Franco Lopez (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima                                             
121. Gregory Daniel (USA) Trek-Segafredo                                                    
122. Nicolas Cabrera (Chi) Chile                                                            
123. Mauricio Bielinski (Bra) Brazil                                                        
124. Filippo Pozzato (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia                                    
125. Josu Zabala (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                                               
126. Alvaro Cuadros (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                                            
127. Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec                                      
128. Richard Mascarañas (Uru) Uruguay                                                  
129. Higinio Lucero (Arg) Municipalidad de Rawson                                           
130. Mauricio Muller (Arg) S.E.P. de San Juan                                               
131. Antonio Nibali (Ita) Bahrain-Merida                                                    
132. Pawel Poljanski (Pol) Bora-Hansgrohe                                                   
133. Nicolas Maes (Bel) Lotto Soudal                                                        
134. Gonzalo Sabas Miranda (Chi) Municipalidad de Pocito                                    
135. Sergio Aguirre (Arg) Municipalidad de Rawson                                           
136. Leandro Marcos (Cub) Cuba                                                              
137. Christian Perez (Cub) Cuba                                                             
138. Jose Astiasaran (Arg) Asociacion Civil Mardan                                          
139. Eugenio Alafaci (Ita) Trek-Segafredo                                                   
140. Jelle Wallays (Bel) Lotto Soudal                                                       
141. Emiliano Contreras (Arg) Asociacion Civil Mardan                                       
142. Gerardo Tivani (Arg) Municipalidad de Pocito                                           
143. Pedro Gonzalez (Arg) Municipalidad de Pocito                                           
144. Pedro Gordillo (Arg) Municipalidad de Rawson                                           
145. Filippo Calderaro (Ita) Italy                                                          
146. Travis McCabe (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling                                       
147. Daniel Eaton (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling                                        
148. Tanner Putt (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling                                         
149. Federico Burchio (Ita) Italy                                                           
150. Alvaro Hodeg (Col) Quick-Step Floors                                                   
151. Sebastian Reyes (Chi) Chile                                                            
152. Facundo Cattapan (Arg) Municipalidad de Rawson                                         
153. Victor Olivares (Chi) Chile                                                            
154. Andreas Schillinger (Ger) Bora-Hansgrohe                                               
155. Andres Paez (Arg) Municipalidad de Rawson                                              
156. Patricio Almonacid (Chi) Chile                                                         
157. Juan Melivilo (Arg) Municipalidad de Pocito                                            
158. Aviv Yechezkel (Isr) Israel-Cycling Academy                                            
159. Adrian Richeze (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima                                           
160. Pablo Anchieri (Uru) Uruguay                                                           
161. Hidalgo Vera (Cub) Cuba                                                                
162. Duilio Ramos (Arg) Argentina                                                           
163. Oliviero Troia (Ita) UAE Team Emirates                                                 
164. Ivan Garcia (Spa) Bahrain-Merida                                                       
DNF. Mark Padun (Ukr) Bahrain-Merida                                                        
DNS. Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain-Merida                                                   

Klasyfikacja generalna po 1. etapie:

1. Fernando Gaviria (Col) Quick-Step Floors                                                3:15:13
2. Niccolo Bonifazio (Ita) Bahrain-Merida                                                  4
3. Matteo Pelucchi (Ita) Bora-Hansgrohe                                                    6
4. Daniel Juarez (Arg) Asociacion Civil Mardan                                             7
5. Giacomo Nizzolo (Ita) Trek-Segafredo                                                    10
6. Manuel Belletti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec                                       10
7. Mauro Richeze (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima                                             10
8. Hector Lucero (Arg) Municipalidad de Pocito                                             10
9. Aleksandr Riabushenko (Blr) UAE Team Emirates                                           10
10. Maximiliano Richeze (Arg) Quick-Step Floors                                            10
11. Manuel Peñalver (Spa) Trevigiani Phonix-Hemus                                     10
12. Edwin Alcibiades Avila (Col) Israel-Cycling Academy                                    10
13. Yousif Mirza Al-Hammadi (UAE) UAE Team Emirates                                        10
14. Jens Keukeleire (Bel) Lotto Soudal                                                     10
15. Carlos Alzate (Col) UnitedHealthcare Pro Cycling                                       10
16. Miguel Rubiano (Col) Coldeportes-Zenu                                                  10
17. Rafael De Mattos (Bra) Brazil                                                          10
18. Weimar Roldan (Col) Medellin                                                           10
19. Alex Turrin (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia                                        10
20. Ryan Mullen (Irl) Trek-Segafredo                                                       10
21. Kristian Sbaragli (Ita) Israel-Cycling Academy                                         10
22. Luis Mas (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                                                  10
23. Enzo Wouters (Bel) Lotto Soudal                                                        10
24. Benjamin Perry (Can) Israel-Cycling Academy                                            10
25. Filippo Ganna (Ita) UAE Team Emirates                                                  10
26. Ricardo Escuela (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima                                          10
27. Ignacio Maldonado (Uru) Uruguay                                                        10
28. Zahiri Abderrahim (Mar) Trevigiani Phonix-Hemus                                        10
29. Yannis Yssaad (Fra) Caja Rural-Seguros RGA                                             10
30. Robigzon Oyola (Col) Medellin                                                          10
31. Mattia Cattaneo (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec                                      10
32. Oscar Sevilla (Spa) Medellin                                                           10
33. Anderson Maldonado (Uru) Uruguay                                                       10
34. Matteo Busato (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia                                      10
35. Kanstantsin Suitsou (Blr) Bahrain-Merida                                               10
36. Pedro Portuondo (Cub) Cuba                                                             10
37. Jhonatan Narvaez (Ecu) Quick-Step Floors                                               10
38. German Chaves (Col) Coldeportes-Zenu                                                   10
39. Jose Lucian Martinez (Arg) Argentina                                                   10
40. Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team                                                    10
41. Rafal Majka (Pol) Bora-Hansgrohe                                                       10
42. Pablo Andres Alarcon (Chi) Canel's-Specialized                                         10
43. Alan Presa (Uru) Uruguay                                                               10
44. Mattia Bais (Ita) Italy                                                                10
45. Nicolas Naranjo (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima                                          10
46. Winner Anacona (Col) Movistar Team                                                     10
47. Adrian Alvarado (Chi) Chile                                                            10
48. Alexander Cataford (Can) UnitedHealthcare Pro Cycling                                  10
49. Eduardo Sepulveda (Arg) Movistar Team                                                  10
50. Alejandro Duran (Arg) Argentina                                                        10
51. Floryan Arnoult (Fra) Trevigiani Phonix-Hemus                                          10
52. Simone Velasco (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia                                     10
53. Fausto Masnada (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec                                       10
54. Ruben Ramos (Arg) Argentina                                                            10
55. Christofer Jurado (Pan) Trevigiani Phonix-Hemus                                        10
56. Omar Mendoza (Col) Medellin                                                            10
57. Haston Javier (Arg) S.E.P. de San Juan                                                 10
58. Leonardo Rodriguez (Arg) Asociacion Civil Mardan                                       10
59. Alan Valencio (Bra) Brazil                                                             10
60. Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal                                                  10
61. Eric Marcotte (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling                                       10
62. Michal Kolár (Svk) Bora-Hansgrohe                                                      10
63. Darwin Atapuma (Col) UAE Team Emirates                                                 10
64. Jarlinson Pantano (Col) Trek-Segafredo                                                 10
65. Cristian Muñoz (Col) Coldeportes-Zenu                                             10
66. Miguel Eduardo Florez (Col) Wilier Triestina-Selle Italia                              10
67. Atilio Pinno (Bra) Brazil                                                              10
68. Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo                                                     10
69. Francisco Monte (Arg) Asociacion Civil Mardan                                          10
70. Roman Villalovos (CRc) Canel's-Specialized                                             10
71. Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec                                    10
72. Luis Laverde (Col) Coldeportes-Zenu                                                    10
73. Attilio Viviani (Ita) Italy                                                            10
74. Ruben Rojas (Arg) Argentina                                                            10
75. Felix Nordase (Cub) Cuba                                                               10
76. Rodolfo Torres (Col) Androni Giocattoli-Sidermec                                       10
77. Marco Arriagada (Chi) Municipalidad de Pocito                                          10
78. Victor De La Parte (Spa) Movistar Team                                                 10
79. Rémi Cavagna (Fra) Quick-Step Floors                                                   10
80. Alejandro Parra (Cub) Cuba                                                             10
81. Pascal Ackermann (Ger) Bora-Hansgrohe                                                  10
82. Dayer Quintana (Col) Movistar Team                                                     10
83. Eduardo Corte (Mex) Canel's-Specialized                                                10
84. German Tivani (Arg) Trevigiani Phonix-Hemus                                            10
85. Javier Montoya (Col) Trevigiani Phonix-Hemus                                           10
86. Roderich Aconegui (Uru) Uruguay                                                        10
87. Mihkel Räim (Est) Israel-Cycling Academy                                               10
88. Anass Ait El Abdia (Mar) UAE Team Emirates                                             10
89. Jeovane De Oliveira (Bra) Brazil                                                       10
90. Leonardo Fedrigo (Ita) Italy                                                           10
91. Jose Luis Rodriguez (Chi) S.E.P. de San Juan                                           10
92. Enzo Moyano (Arg) Municipalidad de Pocito                                              10
93. Joaquim Silva (Por) Caja Rural-Seguros RGA                                             10
94. Efren Santos (Mex) Canel's-Specialized                                                 10
95. Jorge Pi (Arg) Asociacion Civil Mardan                                                 10
96. Julen Amezqueta (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                                           10
97. Luciano Montivero (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima                                        10
98. Rodrigo Do Nascimento (Bra) Brazil                                                     10
99. Julio Camacho (Col) Coldeportes-Zenu                                                   10
100. Alex Cano (Col) Coldeportes-Zenu                                                      10
101. Ezequiel Falcon (Arg) Municipalidad de Rawson                                         10
102. Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal                                                       10
103. Marcos Mendez (Arg) Argentina                                                         10
104. Antonio Pedrero (Spa) Movistar Team                                                   10
105. Juan Pablo Dotti (Arg) S.E.P. de San Juan                                             10
106. Alan Ramirez (Arg) Municipalidad de Rawson                                            10
107. Ignacio Moyano (Chi) Chile                                                            10
108. Gonzalo Najar (Arg) S.E.P. de San Juan                                                10
109. Daniel Diaz (Arg) S.E.P. de San Juan                                                  10
110. Daniel Zamora (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima                                           10
111. Guillaume Boivin (Can) Israel-Cycling Academy                                         10
112. Iljo Keisse (Bel) Quick-Step Floors                                                   10
113. Walter Vargas (Col) Medellin                                                          10
114. Cesar Paredes (Col) Medellin                                                          10
115. Giuseppe Fonzi (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia                                    10
116. Emiliano Ibarra (Arg) S.E.P. de San Juan                                              10
117. Jose Alfredo Santoyo (Mex) Canel's-Specialized                                        10
118. Ignacio de Jesus Prado (Mex) Canel's-Specialized                                      10
119. Franco Lopez (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima                                            10
120. Gregory Daniel (USA) Trek-Segafredo                                                   10
121. Nicolas Cabrera (Chi) Chile                                                           10
122. Mauricio Bielinski (Bra) Brazil                                                       10
123. Filippo Pozzato (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia                                   10
124. Josu Zabala (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                                              10
125. Alvaro Cuadros (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                                           10
126. Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec                                     10
127. Richard Mascarañas (Uru) Uruguay                                                 10
128. Aviv Yechezkel (Isr) Israel-Cycling Academy                                           10
129. Higinio Lucero (Arg) Municipalidad de Rawson                                          27
130. Mauricio Muller (Arg) S.E.P. de San Juan                                              27
131. Antonio Nibali (Ita) Bahrain-Merida                                                   27
132. Pawel Poljanski (Pol) Bora-Hansgrohe                                                  27
133. Nicolas Maes (Bel) Lotto Soudal                                                       27
134. Gonzalo Sabas Miranda (Chi) Municipalidad de Pocito                                   27
135. Sergio Aguirre (Arg) Municipalidad de Rawson                                          27
136. Leandro Marcos (Cub) Cuba                                                             27
137. Christian Perez (Cub) Cuba                                                            27
138. Jose Astiasaran (Arg) Asociacion Civil Mardan                                         27
139. Eugenio Alafaci (Ita) Trek-Segafredo                                                  27
140. Jelle Wallays (Bel) Lotto Soudal                                                      27
141. Emiliano Contreras (Arg) Asociacion Civil Mardan                                      27
142. Gerardo Tivani (Arg) Municipalidad de Pocito                                          27
143. Filippo Rochetti (Ita) Italy                                                          30
144. Pedro Gonzalez (Arg) Municipalidad de Pocito                                          38
145. Pedro Gordillo (Arg) Municipalidad de Rawson                                          38
146. Filippo Calderaro (Ita) Italy                                                         40
147. Travis McCabe (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling                                      47
148. Daniel Eaton (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling                                       48
149. Tanner Putt (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling                                        55
150. Federico Burchio (Ita) Italy                                                           
151. Alvaro Hodeg (Col) Quick-Step Floors                                                  1:03:00
152. Sebastian Reyes (Chi) Chile                                                            
153. Facundo Cattapan (Arg) Municipalidad de Rawson                                        1:20:00
154. Victor Olivares (Chi) Chile                                                           1:22:00
155. Andreas Schillinger (Ger) Bora-Hansgrohe                                              1:29:00
156. Andres Paez (Arg) Municipalidad de Rawson                                             2:28:00
157. Patricio Almonacid (Chi) Chile                                                         
158. Juan Melivilo (Arg) Municipalidad de Pocito                                           2:38:00
159. Adrian Richeze (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima                                          3:37:00
160. Pablo Anchieri (Uru) Uruguay                                                          3:42:00
161. Hidalgo Vera (Cub) Cuba                                                               3:43:00
162. Duilio Ramos (Arg) Argentina                                                           
163. Oliviero Troia (Ita) UAE Team Emirates                                                3:50:00
164. Ivan Garcia (Spa) Bahrain-Merida