pro-cycling.org
Santos Women's Tour 2018 - 2. etap< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2018-01-12 15:22:57), kat. 2.1 (AUS); 102km (Lyndoch - Mengler's Hill); 12 stycznia 2017. 

1. Katrin Garfoot (Aus) UniSA-Australia                                                    2:43:43
2. Lucy Kennedy (Aus) Mitchelton Scott                                                      
3. Amanda Spratt (Aus) Mitchelton Scott                                                    0:00:08
4. Annemiek Van Vleuten (Ned) Mitchelton Scott                                             0:00:15
5. Kate McIlroy (NZl) Specialized Women's Racing                                           0:00:16
6. Shannon Malseed (Aus) Team Tibco - Silicon Valley Bank                                  0:00:21
7. Lauren Stephens (USA) Cylance Pro Cycling                                                
8. Kathrin Hammes (Ger) Trek - Drops                                                       0:00:51
9. Taryn Heather (Aus) Specialized Women's Racing                                           
10. Grace Brown (Aus) Holden Team Gusto Racing                                              
11. Grace Anderson (NZl) Vantage New Zealand National Team                                 0:00:54
12. Amy Cure (Aus) Wiggle High5                                                             
13. Roxane Knetemann (Ned) Ale Cipollini                                                    
14. Linda Villumsen (NZl) Team Virtu Cycling                                               0:00:58
15. Emma Grant (GBr) Team Tibco - Silicon Valley Bank                                      0:01:04
16. Abigail Van Twisk (GBr) Trek - Drops                                                   0:01:06
17. Mikayla Harvey (NZl) Vantage New Zealand National Team                                 0:01:08
18. Lauren Kitchen (Aus) UniSA-Australia                                                    
19. Katarzyna Pawłowska (Pol) Team Virtu Cycling                                           0:01:19
20. Sharlotte Lucas (NZl) Specialized Women's Racing                                       0:01:22
21. Erica Magnaldi (Ita) BePink                                                             
22. Molly Weaver (GBr) Trek - Drops                                                         
23. Eva Buurman (Ned) Trek - Drops                                                          
24. Annette Edmondson (Aus) Wiggle High5                                                   0:01:36
25. Alison Jackson (Can) Team Tibco - Silicon Valley Bank                                   
26. Giorgia Bronzini (Ita) Cylance Pro Cycling                                              
27. Audrey Cordon Ragot (Fra) Wiggle High5                                                  
28. Rachel Neylan (Aus) UniSA-Australia                                                     
29. Chloe Hosking (Aus) Ale Cipollini                                                       
30. Georgia Baker (Aus) TIS Racing                                                          
31. Soraya Paladin (Ita) Ale Cipollini                                                     0:01:39
32. Shayna Powless (USA) Twenty20 p/b Sho - Air                                             
33. Scotti Lechuga-Wilborn (USA) Twenty20 p/b Sho - Air                                    0:01:48
34. Lucy Bechtel (Aus) Specialized Women's Racing                                          0:01:52
35. Georgia Whitehouse (Aus) Sydney Uni-Staminade Women's Cycling Team                     0:01:54
36. Maria Vittoria Sperotto (Ita) BePink                                                   0:01:59
37. Maeve Plouffe (Aus) TIS Racing                                                         0:02:02
38. Jeanne Korevaar (Ned) Waowdeals Pro Cycling Team                                        
39. Deborah Paine (NZl) Vantage New Zealand National Team                                  0:02:13
40. Eri Yonamine (Jpn) Wiggle High5                                                        0:02:19
41. Karlijn Swinkels (Ned) Ale Cipollini                                                   0:02:23
42. Rippon Lydia (NZl) Vantage New Zealand National Team                                    
43. Marlies Mejias Garcia (Cub) Twenty20 p/b Sho - Air                                     0:02:28
44. Margot Clyne (USA) Twenty20 p/b Sho - Air                                              0:02:41
45. Erica Clevenger (USA) Twenty20 p/b Sho - Air                                           0:02:47
46. Ashlee Ankudinoff (Aus) Specialized Women's Racing                                      
47. Anouska Koster (Ned) Waowdeals Pro Cycling Team                                         
48. Tiffany Cromwell (Aus) UniSA-Australia                                                  
49. Bronwyn Macgregor (NZl) Maaslandster International                                      
50. Alexandra Manly (Aus) Mitchelton Scott                                                  
51. Lauretta Hanson (Aus) UniSA-Australia                                                   
52. Jessica Allen (Aus) Mitchelton Scott                                                    
53. Jessica Mundy (Aus) TIS Racing                                                          
54. Kristina Clonan (Aus) TIS Racing                                                       0:03:03
55. Carlee Taylor (Aus) Holden Team Gusto Racing                                           0:03:04
56. Amanda Jamieson (NZl) Maaslandster International                                       0:03:12
57. Holly Breck (USA) Cylance Pro Cycling                                                  0:03:15
58. Ella Bloor (Aus) Specialized Women's Racing                                             
59. Megan Scott (Aus) Sydney Uni-Staminade Women's Cycling Team                            0:03:20
60. Riejanne Markus (Ned) Waowdeals Pro Cycling Team                                       0:03:28
61. Rachele Barbieri (Ita) Wiggle High5                                                    0:03:36
62. Rylee McMullen (NZl) Vantage New Zealand National Team                                 0:03:43
63. Tayler Wiles (USA) Trek - Drops                                                        0:03:51
64. Francesca Pattaro (Ita) BePink                                                          
65. Breanna Hargrave (Aus) TIS Racing                                                      0:03:55
66. Sarah Roy (Aus) Mitchelton Scott                                                       0:03:59
67. Gina Ricardo (Aus) Sydney Uni-Staminade Women's Cycling Team                           0:04:12
68. Annasley Park (GBr) Trek - Drops                                                        
69. Louise Norman Hansen (Den) Team Virtu Cycling                                          0:04:26
70. Emilie Moberg (Nor) Team Virtu Cycling                                                  
71. Trine Schmidt (Den) Team Virtu Cycling                                                  
72. Barbara Guarischi (Ita) Team Virtu Cycling                                              
73. Angela Smith (Aus) Sydney Uni-Staminade Women's Cycling Team                           0:04:29
74. Kendall Ryan (USA) Team Tibco - Silicon Valley Bank                                    0:05:03
75. Silvia Valsecchi (Ita) BePink                                                          0:06:04
76. Marta Tagliaferro (Ita) Cylance Pro Cycling                                            0:06:26
77. Jelena Eric (Srb) Cylance Pro Cycling                                                  0:07:39
78. Kathryn Buss (USA) Team Tibco - Silicon Valley Bank                                    0:08:03
79. Alice Cobb (GBr) Team Tibco - Silicon Valley Bank                                       
80. Danielle Morshead (USA) Twenty20 p/b Sho - Air                                         0:09:15
81. Katia Ragusa (Ita) BePink                                                              0:15:45
82. Kimberley Wells (Aus) Holden Team Gusto Racing                                         0:16:26
83. Jer Ling Serene Lee (Sin) Maaslandster International                                   0:17:28
84. Yasue Nakahara (Jpn) Maaslandster International                                         
DNF. Rotem Gafinovitz (Isr) Waowdeals Pro Cycling Team                                      
DNF. Désirée Ehrler (Swi) Maaslandster International                                        
DNF. Erin Kinnealy (Aus) Holden Team Gusto Racing                                           
DNF. Nicola MacDonald (Aus) Holden Team Gusto Racing                                        
DNS. Sabrina Stultiens (Ned) Waowdeals Pro Cycling Team                                     
DNS. Monique Van De Ree (Ned) Waowdeals Pro Cycling Team                                    
DNS. Macey Stewart (Aus) Wiggle High5                                                       
DNS. Rossella Ratto (Ita) Cylance Pro Cycling                                               
DNS. Shara Gillow (Aus) UniSA-Australia                                                     

Klasyfikacja generalna po 2. etapie:

1. Katrin Garfoot (Aus) UniSA-Australia                                                    5:52:26
2. Lucy Kennedy (Aus) Mitchelton Scott                                                     0:00:04
3. Amanda Spratt (Aus) Mitchelton Scott                                                    0:00:14
4. Annemiek Van Vleuten (Ned) Mitchelton Scott                                             0:00:25
5. Kate McIlroy (NZl) Specialized Women's Racing                                           0:00:26
6. Lauren Stephens (USA) Cylance Pro Cycling                                               0:00:31
7. Shannon Malseed (Aus) Team Tibco - Silicon Valley Bank                                   
8. Taryn Heather (Aus) Specialized Women's Racing                                          0:01:01
9. Grace Brown (Aus) Holden Team Gusto Racing                                               
10. Kathrin Hammes (Ger) Trek - Drops                                                       
11. Grace Anderson (NZl) Vantage New Zealand National Team                                 0:01:04
12. Amy Cure (Aus) Wiggle High5                                                             
13. Roxane Knetemann (Ned) Ale Cipollini                                                    
14. Linda Villumsen (NZl) Team Virtu Cycling                                               0:01:05
15. Emma Grant (GBr) Team Tibco - Silicon Valley Bank                                      0:01:14
16. Abigail Van Twisk (GBr) Trek - Drops                                                   0:01:16
17. Lauren Kitchen (Aus) UniSA-Australia                                                   0:01:18
18. Mikayla Harvey (NZl) Vantage New Zealand National Team                                  
19. Katarzyna Pawłowska (Pol) Team Virtu Cycling                                           0:01:29
20. Eva Buurman (Ned) Trek - Drops                                                         0:01:32
21. Erica Magnaldi (Ita) BePink                                                             
22. Sharlotte Lucas (NZl) Specialized Women's Racing                                        
23. Molly Weaver (GBr) Trek - Drops                                                         
24. Annette Edmondson (Aus) Wiggle High5                                                   0:01:33
25. Giorgia Bronzini (Ita) Cylance Pro Cycling                                             0:01:40
26. Chloe Hosking (Aus) Ale Cipollini                                                      0:01:41
27. Alison Jackson (Can) Team Tibco - Silicon Valley Bank                                  0:01:46
28. Georgia Baker (Aus) TIS Racing                                                          
29. Audrey Cordon Ragot (Fra) Wiggle High5                                                  
30. Rachel Neylan (Aus) UniSA-Australia                                                     
31. Shayna Powless (USA) Twenty20 p/b Sho - Air                                            0:01:49
32. Soraya Paladin (Ita) Ale Cipollini                                                      
33. Scotti Lechuga-Wilborn (USA) Twenty20 p/b Sho - Air                                    0:01:58
34. Georgia Whitehouse (Aus) Sydney Uni-Staminade Women's Cycling Team                     0:02:04
35. Maria Vittoria Sperotto (Ita) BePink                                                   0:02:09
36. Jeanne Korevaar (Ned) Waowdeals Pro Cycling Team                                       0:02:12
37. Maeve Plouffe (Aus) TIS Racing                                                          
38. Deborah Paine (NZl) Vantage New Zealand National Team                                  0:02:23
39. Eri Yonamine (Jpn) Wiggle High5                                                        0:02:29
40. Rippon Lydia (NZl) Vantage New Zealand National Team                                   0:02:33
41. Karlijn Swinkels (Ned) Ale Cipollini                                                    
42. Marlies Mejias Garcia (Cub) Twenty20 p/b Sho - Air                                     0:02:38
43. Lauretta Hanson (Aus) UniSA-Australia                                                  0:02:53
44. Tiffany Cromwell (Aus) UniSA-Australia                                                 0:02:57
45. Ashlee Ankudinoff (Aus) Specialized Women's Racing                                      
46. Jessica Mundy (Aus) TIS Racing                                                          
47. Alexandra Manly (Aus) Mitchelton Scott                                                  
48. Erica Clevenger (USA) Twenty20 p/b Sho - Air                                            
49. Anouska Koster (Ned) Waowdeals Pro Cycling Team                                         
50. Bronwyn Macgregor (NZl) Maaslandster International                                      
51. Jessica Allen (Aus) Mitchelton Scott                                                    
52. Kristina Clonan (Aus) TIS Racing                                                       0:03:13
53. Carlee Taylor (Aus) Holden Team Gusto Racing                                           0:03:14
54. Lucy Bechtel (Aus) Specialized Women's Racing                                          0:03:22
55. Amanda Jamieson (NZl) Maaslandster International                                        
56. Holly Breck (USA) Cylance Pro Cycling                                                  0:03:25
57. Ella Bloor (Aus) Specialized Women's Racing                                             
58. Megan Scott (Aus) Sydney Uni-Staminade Women's Cycling Team                            0:03:30
59. Riejanne Markus (Ned) Waowdeals Pro Cycling Team                                       0:03:38
60. Rachele Barbieri (Ita) Wiggle High5                                                    0:03:46
61. Francesca Pattaro (Ita) BePink                                                         0:04:01
62. Tayler Wiles (USA) Trek - Drops                                                         
63. Breanna Hargrave (Aus) TIS Racing                                                      0:04:05
64. Sarah Roy (Aus) Mitchelton Scott                                                       0:04:09
65. Margot Clyne (USA) Twenty20 p/b Sho - Air                                              0:04:11
66. Emilie Moberg (Nor) Team Virtu Cycling                                                 0:04:35
67. Barbara Guarischi (Ita) Team Virtu Cycling                                             0:04:36
68. Trine Schmidt (Den) Team Virtu Cycling                                                  
69. Louise Norman Hansen (Den) Team Virtu Cycling                                           
70. Kendall Ryan (USA) Team Tibco - Silicon Valley Bank                                    0:05:13
71. Rylee McMullen (NZl) Vantage New Zealand National Team                                 0:05:37
72. Angela Smith (Aus) Sydney Uni-Staminade Women's Cycling Team                           0:05:59
73. Kathryn Buss (USA) Team Tibco - Silicon Valley Bank                                    0:09:33
74. Danielle Morshead (USA) Twenty20 p/b Sho - Air                                         0:10:45
75. Marta Tagliaferro (Ita) Cylance Pro Cycling                                            0:10:50
76. Silvia Valsecchi (Ita) BePink                                                          0:12:37
77. Jelena Eric (Srb) Cylance Pro Cycling                                                  0:13:02
78. Katia Ragusa (Ita) BePink                                                              0:15:55
79. Annasley Park (GBr) Trek - Drops                                                       0:16:23
80. Alice Cobb (GBr) Team Tibco - Silicon Valley Bank                                      0:18:13
81. Yasue Nakahara (Jpn) Maaslandster International                                        0:18:53
82. Gina Ricardo (Aus) Sydney Uni-Staminade Women's Cycling Team                           0:20:27
83. Kimberley Wells (Aus) Holden Team Gusto Racing                                         0:27:26
84. Jer Ling Serene Lee (Sin) Maaslandster International                                   0:29:45