pro-cycling.org
Santos Women's Tour 2018 - 1. etapNastępny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2018-01-11 20:10:39), kat. 2.1 (AUS); 115,7km (Gumeracha - Gumeracha); 11 stycznia 2017. 

1. Annette Edmondson (Aus) Wiggle High5 Pro Cycling                                        3:08:53
2. Giorgia Bronzini (Ita) Cylance Pro Cycling                                               
3. Lauretta Hanson (Aus) UniSA-Australia                                                    
4. Sarah Roy (Aus) Mitchelton-Scott Women                                                   
5. Emilie Moberg (Nor) Team Virtu Cycling                                                   
6. Chloe Hosking (Aus) Ale Cipollini                                                        
7. Maria Vittoria Sperotto (Ita) BePink                                                     
8. Kristina Clonan (Aus) TIS Racing                                                         
9. Barbara Guarischi (Ita) Team Virtu Cycling                                               
10. Georgia Baker (Aus) TIS Racing                                                          
11. Kendall Ryan (USA) Team TIBCO-Silicon Valley Bank                                       
12. Katrin Garfoot (Aus) UniSA-Australia                                                    
13. Amanda Spratt (Aus) Mitchelton-Scott Women                                              
14. Katia Ragusa (Ita) BePink                                                               
15. Alison Jackson (Can) Team TIBCO-Silicon Valley Bank                                     
16. Tiffany Cromwell (Aus) UniSA-Australia                                                  
17. Shara Gillow (Aus) UniSA-Australia                                                      
18. Holly Marie Breck (USA) Cylance Pro Cycling                                             
19. Grace Anderson (NZl) Vantage New Zealand National Team                                  
20. Rachele Barbieri (Ita) Wiggle High5 Pro Cycling                                         
21. Scotti Lechuga-Wilborne (USA) Twenty20 presented by Sho-Air                             
22. Abigail Van Twisk (GBr) Trek-Drops                                                      
23. Lauren Kitchen (Aus) UniSA-Australia                                                    
24. Lauren Stephens (USA) Cylance Pro Cycling                                               
25. Katarzyna Pawłowska (Pol) Team Virtu Cycling                                            
26. Shayna Powless (USA) Twenty20 presented by Sho-Air                                      
27. Jessica Mundy (Aus) TIS Racing                                                          
28. Kate McIlroy (NZl) Specialized Women's Racing                                           
29. Taryn Heather (Aus) Specialized Women's Racing                                          
30. Annemiek Van Vleuten (Ned) Mitchelton-Scott Women                                       
31. Deborah Paine (NZl) Vantage New Zealand National Team                                   
32. Lydia Rippon (NZl) Vantage New Zealand National Team                                    
33. Ashlee Ankudinoff (Aus) Specialized Women's Racing                                      
34. Jeanne Korevaar (Ned) Waowdeals                                                         
35. Grace Brown (Aus) Holden Team Gusto Racing                                              
36. Linda Villumsen (NZl) Team Virtu Cycling                                                
37. Marlies Mejias Garcia (Cub) Twenty20 presented by Sho-Air                               
38. Shannon Malseed (Aus) Team TIBCO-Silicon Valley Bank                                    
39. Eri Yonamine (Jpn) Wiggle High5 Pro Cycling                                             
40. Karlijn Swinkels (Ned) Ale Cipollini                                                    
41. Mikayla Harvey (NZl) Vantage New Zealand National Team                                  
42. Alex Manly (Aus) Mitchelton-Scott Women                                                 
43. Soraya Paladin (Ita) Ale Cipollini                                                      
44. Georgia Whitehouse (Aus) Sydney Uni-Staminade Women's Cycling Team                      
45. Briana Hargrave (Aus) TIS Racing                                                        
46. Francesca Pattaro (Ita) BePink                                                          
47. Eva Buurman (Ned) Trek-Drops                                                            
48. Jessica Allen (Aus) Mitchelton-Scott Women                                              
49. Erica Clevenger (USA) Twenty20 presented by Sho-Air                                     
50. Christel Van Loo (Ned) Maaslandster International                                       
51. Emma Grant (GBr) Team TIBCO-Silicon Valley Bank                                         
52. Anouska Koster (Ned) Waowdeals                                                          
53. Maeve Plouffe (Aus) TIS Racing                                                          
54. Trine Schmidt (Den) Team Virtu Cycling                                                  
55. Riejanne Markus (Ned) Waowdeals                                                         
56. Lucy Kennedy (Aus) Mitchelton-Scott Women                                               
57. Tayler Wiles (USA) Trek-Drops                                                           
58. Erica Magnaldi (Ita) BePink                                                             
59. Audrey Cordon-Ragot (Fra) Wiggle High5 Pro Cycling                                      
60. Amy Cure (Aus) Wiggle High5 Pro Cycling                                                 
61. Kathrin Hammes (Ger) Trek-Drops                                                         
62. Amanda Jamieson (NZl) Maaslandster International                                        
63. Ella Bloor (Aus) Specialized Women's Racing                                             
64. Carlee Taylor (Aus) Holden Team Gusto Racing                                            
65. Louise Norman Hansen (Den) Team Virtu Cycling                                           
66. Sabrina Stultiens (Ned) Waowdeals                                                       
67. Rachel Neylan (Aus) UniSA-Australia                                                     
68. Roxanne Knetemann (Ned) Ale Cipollini                                                   
69. Megan Scott (Aus) Sydney Uni-Staminade Women's Cycling Team                             
70. Sharlotte Lucas (NZl) Specialized Women's Racing                                        
71. Yasue Nakahara (Jpn) Maaslandster International                                        0:01:15
72. Lucy Bechtel (Aus) Specialized Women's Racing                                          0:01:20
73. Danielle Morshead (USA) Twenty20 presented by Sho-Air                                   
74. Kathryn Buss (USA) Team TIBCO-Silicon Valley Bank                                       
75. Margot Clyne (USA) Twenty20 presented by Sho-Air                                        
76. Angela Smith (Aus) Sydney Uni-Staminade Women's Cycling Team                            
77. Rylee Mcmullen (NZl) Vantage New Zealand National Team                                 0:01:44
78. Molly Weaver (GBr) Trek-Drops                                                           
79. Nicola MacDonald (Aus) Holden Team Gusto Racing                                        0:03:07
80. Marta Tagliaferro (Ita) Cylance Pro Cycling                                            0:04:14
81. Desiree Ehrler (Sui) Maaslandster International                                        0:05:13
82. Jelena Eric (Srb) Cylance Pro Cycling                                                   
83. Silvia Valsecchi (Ita) BePink                                                          0:06:23
84. Rosella Ratto (USA) Cylance Pro Cycling                                                0:08:04
85. Emily Newsom (USA) Team TIBCO-Silicon Valley Bank                                      0:10:00
86. Kimberley Wells (Aus) Holden Team Gusto Racing                                         0:10:50
87. Annasley Park (GBr) Trek-Drops                                                         0:12:01
88. Serene Lee (Sng) Maaslandster International                                            0:12:07
89. Erin Kinnealey (Aus) UniSA-Australia                                                   0:12:13
90. Rotem Gafinovitz (Isr) Waowdeals                                                       0:14:13
91. Gina Ricardo (Aus) Sydney Uni-Staminade Women's Cycling Team                           0:16:05
92. Monique Van De Ree (Ned) Waowdeals                                                      
93. Macey Stewart (Aus) Wiggle High5 Pro Cycling                                            
OTL. Lisa Morzenti (Ita) BePink                                                             
OTL. Kate Smith (NZl) Vantage New Zealand National Team                                     
OTL. Anna-Leeza Hull (Aus) Maaslandster International                                       
DNF. Anna Trevisi (Ita) Ale Cipollini                                                       
DNF. Rebecca Wiasak (Aus) Holden Team Gusto Racing                                          
DNF. Jade Colligan (Aus) Sydney Uni-Staminade Women's Cycling Team                          
DNF. Chloe Heffernan (Aus) Sydney Uni-Staminade Women's Cycling Team                        
DNS. Mayuko Hagiwara (Jpn) Ale Cipollini                                                    
General classification after stage 1
.                                                     
1. Annette Edmondson (Aus) Wiggle High5 Pro Cycling                                        3:08:41
2. Giorgia Bronzini (Ita) Cylance Pro Cycling                                              0:00:06
3. Lauretta Hanson (Aus) UniSA-Australia                                                   0:00:08
4. Chloe Hosking (Aus) Ale Cipollini                                                       0:00:09
5. Emilie Moberg (Nor) Team Virtu Cycling                                                  0:00:11
6. Sarah Roy (Aus) Mitchelton-Scott Women                                                  0:00:12
7. Maria Vittoria Sperotto (Ita) BePink                                                     
8. Kristina Clonan (Aus) TIS Racing                                                         
9. Barbara Guarischi (Ita) Team Virtu Cycling                                               
10. Georgia Baker (Aus) TIS Racing                                                          
11. Kendall Ryan (USA) Team TIBCO-Silicon Valley Bank                                       
12. Katrin Garfoot (Aus) UniSA-Australia                                                    
13. Amanda Spratt (Aus) Mitchelton-Scott Women                                              
14. Katia Ragusa (Ita) BePink                                                               
15. Alison Jackson (Can) Team TIBCO-Silicon Valley Bank                                     
16. Tiffany Cromwell (Aus) UniSA-Australia                                                  
17. Shara Gillow (Aus) UniSA-Australia                                                      
18. Holly Marie Breck (USA) Cylance Pro Cycling                                             
19. Grace Anderson (NZl) Vantage New Zealand National Team                                  
20. Rachele Barbieri (Ita) Wiggle High5 Pro Cycling                                         
21. Scotti Lechuga-Wilborne (USA) Twenty20 presented by Sho-Air                             
22. Abigail Van Twisk (GBr) Trek-Drops                                                      
23. Lauren Kitchen (Aus) UniSA-Australia                                                    
24. Lauren Stephens (USA) Cylance Pro Cycling                                               
25. Katarzyna Pawłowska (Pol) Team Virtu Cycling                                            
26. Shayna Powless (USA) Twenty20 presented by Sho-Air                                      
27. Jessica Mundy (Aus) TIS Racing                                                          
28. Kate McIlroy (NZl) Specialized Women's Racing                                           
29. Taryn Heather (Aus) Specialized Women's Racing                                          
30. Annemiek Van Vleuten (Ned) Mitchelton-Scott Women                                       
31. Deborah Paine (NZl) Vantage New Zealand National Team                                   
32. Lydia Rippon (NZl) Vantage New Zealand National Team                                    
33. Ashlee Ankudinoff (Aus) Specialized Women's Racing                                      
34. Jeanne Korevaar (Ned) Waowdeals                                                         
35. Grace Brown (Aus) Holden Team Gusto Racing                                              
36. Linda Villumsen (NZl) Team Virtu Cycling                                                
37. Marlies Mejias Garcia (Cub) Twenty20 presented by Sho-Air                               
38. Shannon Malseed (Aus) Team TIBCO-Silicon Valley Bank                                    
39. Eri Yonamine (Jpn) Wiggle High5 Pro Cycling                                             
40. Karlijn Swinkels (Ned) Ale Cipollini                                                    
41. Mikayla Harvey (NZl) Vantage New Zealand National Team                                  
42. Alex Manly (Aus) Mitchelton-Scott Women                                                 
43. Soraya Paladin (Ita) Ale Cipollini                                                      
44. Georgia Whitehouse (Aus) Sydney Uni-Staminade Women's Cycling Team                      
45. Briana Hargrave (Aus) TIS Racing                                                        
46. Francesca Pattaro (Ita) BePink                                                          
47. Eva Buurman (Ned) Trek-Drops                                                            
48. Jessica Allen (Aus) Mitchelton-Scott Women                                              
49. Erica Clevenger (USA) Twenty20 presented by Sho-Air                                     
50. Christel Van Loo (Ned) Maaslandster International                                       
51. Emma Grant (GBr) Team TIBCO-Silicon Valley Bank                                         
52. Anouska Koster (Ned) Waowdeals                                                          
53. Maeve Plouffe (Aus) TIS Racing                                                          
54. Trine Schmidt (Den) Team Virtu Cycling                                                  
55. Riejanne Markus (Ned) Waowdeals                                                         
56. Lucy Kennedy (Aus) Mitchelton-Scott Women                                               
57. Tayler Wiles (USA) Trek-Drops                                                           
58. Erica Magnaldi (Ita) BePink                                                             
59. Audrey Cordon-Ragot (Fra) Wiggle High5 Pro Cycling                                      
60. Amy Cure (Aus) Wiggle High5 Pro Cycling                                                 
61. Kathrin Hammes (Ger) Trek-Drops                                                         
62. Amanda Jamieson (NZl) Maaslandster International                                        
63. Ella Bloor (Aus) Specialized Women's Racing                                             
64. Carlee Taylor (Aus) Holden Team Gusto Racing                                            
65. Louise Norman Hansen (Den) Team Virtu Cycling                                           
66. Sabrina Stultiens (Ned) Waowdeals                                                       
67. Rachel Neylan (Aus) UniSA-Australia                                                     
68. Roxanne Knetemann (Ned) Ale Cipollini                                                   
69. Megan Scott (Aus) Sydney Uni-Staminade Women's Cycling Team                             
70. Sharlotte Lucas (NZl) Specialized Women's Racing                                        
71. Molly Weaver (GBr) Trek-Drops                                                           
72. Monique Van De Ree (Ned) Waowdeals                                                      
73. Macey Stewart (Aus) Wiggle High5 Pro Cycling                                            
74. Yasue Nakahara (Jpn) Maaslandster International                                        0:01:27
75. Lucy Bechtel (Aus) Specialized Women's Racing                                          0:01:32
76. Danielle Morshead (USA) Twenty20 presented by Sho-Air                                   
77. Kathryn Buss (USA) Team TIBCO-Silicon Valley Bank                                       
78. Margot Clyne (USA) Twenty20 presented by Sho-Air                                        
79. Angela Smith (Aus) Sydney Uni-Staminade Women's Cycling Team                            
80. Rylee Mcmullen (NZl) Vantage New Zealand National Team                                 0:01:56
81. Nicola MacDonald (Aus) Holden Team Gusto Racing                                        0:03:19
82. Marta Tagliaferro (Ita) Cylance Pro Cycling                                            0:04:26
83. Desiree Ehrler (Sui) Maaslandster International                                        0:05:25
84. Jelena Eric (Srb) Cylance Pro Cycling                                                   
85. Silvia Valsecchi (Ita) BePink                                                          0:06:35
86. Rosella Ratto (USA) Cylance Pro Cycling                                                0:08:16
87. Emily Newsom (USA) Team TIBCO-Silicon Valley Bank                                      0:10:12
88. Kimberley Wells (Aus) Holden Team Gusto Racing                                         0:11:02
89. Annasley Park (GBr) Trek-Drops                                                         0:12:13
90. Serene Lee (Sng) Maaslandster International                                            0:12:19
91. Erin Kinnealey (Aus) UniSA-Australia                                                   0:12:25
92. Rotem Gafinovitz (Isr) Waowdeals                                                       0:14:25
93. Gina Ricardo (Aus) Sydney Uni-Staminade Women's Cycling Team                           0:16:17