pro-cycling.org
Tour of Guangxi 2017 - 1. etapNastępny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2017-10-19 21:01:18), kat. 2.UWT (CHN); 107,4km (Beihai Circuit Race); 19 października 2017. 

1. Fernando Gaviria (Col) Quick-Step Floors                                                2:20:01
2. Dylan Groenewegen (Ned) Team LottoNL-Jumbo                                               
3. Pascal Ackermann (Ger) Bora-Hansgrohe                                                    
4. Max Walscheid (Ger) Team Sunweb                                                          
5. Wouter Wippert (Ned) Cannondale-Drapac                                                   
6. Andrea Guardini (Ita) UAE Team Emirates                                                  
7. Danny van Poppel (Ned) Team Sky                                                          
8. Dylan Page (Swi) Caja Rural-Seguros RGA                                                  
9. Rick Zabel (Ger) Katusha-Alpecin                                                         
10. Moreno Hofland (Ned) Lotto Soudal                                                       
11. Giacomo Nizzolo (Ita) Trek-Segafredo                                                    
12. Bernhard Eisel (Aut) Dimension Data                                                     
13. Floris Gerts (Ned) BMC Racing Team                                                      
14. Matej Mohoric (Slo) UAE Team Emirates                                                   
15. Maximiliano Ariel Richeze (Arg) Quick-Step Floors                                       
16. Michael Mørkøv (Den) Katusha-Alpecin                                          
17. Michael Matthews (Aus) Team Sunweb                                                      
18. Nuno Bico (Por) Movistar Team                                                           
19. Pavel Kochetkov (Rus) Katusha-Alpecin                                                   
20. Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team                                              
21. Magnus Cort (Den) Orica-Scott                                                           
22. Lukasz Wisniowski (Pol) Team Sky                                                        
23. Kazushige Kuboki (Jpn) Nippo - Vini Fantini                                             
24. Oliviero Troia (Ita) UAE Team Emirates                                                  
25. Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal                                                          
26. Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain-Merida                                                    
27. Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo                                                      
28. Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain-Merida                                                    
29. Miguel Ángel Benito Diez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                                   
30. Daniel Teklehaimanot (Eri) Dimension Data                                               
31. Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo                                                     
32. Wout Poels (Ned) Team Sky                                                               
33. Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates                                                   
34. Moreno Moser (Ita) Astana Pro Team                                                      
35. Nicolas Marini (Ita) Nippo - Vini Fantini                                               
36. Shane Archbold (NZl) Bora-Hansgrohe                                                     
37. Andriy Grivko (Ukr) Astana Pro Team                                                     
38. Silvan Dillier (Swi) BMC Racing Team                                                    
39. Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo                                                      
40. Gijs Van Hoecke (Bel) Team LottoNL-Jumbo                                                
41. Leopold König (Cze) Bora-Hansgrohe                                                      
42. Matteo Pelucchi (Ita) Bora-Hansgrohe                                                    
43. Marco Mathis (Ger) Katusha-Alpecin                                                      
44. Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb                                                       
45. Daan Olivier (Ned) Team LottoNL-Jumbo                                                   
46. Julian Alaphilippe (Fra) Quick-Step Floors                                              
47. Mike Teunissen (Ned) Team Sunweb                                                        
48. Marco Haller (Aut) Katusha-Alpecin                                                      
49. Janez Brajkovic (Slo) Bahrain-Merida                                                    
50. Enzo Wouters (Bel) Lotto Soudal                                                         
51. Kristijan Durasek (Cro) UAE Team Emirates                                               
52. Caleb Ewan (Aus) Orica-Scott                                                            
53. Dayer Uberney Quintana Rojas (Col) Movistar Team                                        
54. Riccardo Stacchiotti (Ita) Nippo - Vini Fantini                                         
55. Loic Vliegen (Bel) BMC Racing Team                                                      
56. Remi Cavagna (Fra) Quick-Step Floors                                                    
57. Silvio Herklotz (Ger) Bora-Hansgrohe                                                    
58. Joey Rosskopf (USA) BMC Racing Team                                                     
59. Arman Kamyshev (Kaz) Astana Pro Team                                                    
60. Rein Taaramäe (Est) Katusha-Alpecin                                                     
61. Ben Hermans (Bel) BMC Racing Team                                                       
62. Jens Keukeleire (Bel) Orica-Scott                                                       
63. Jesus Herrada Lopez (Spa) Movistar Team                                                 
64. Jack Haig (Aus) Orica-Scott                                                             
65. Amund Grondahl Jansen (Nor) Team LottoNL-Jumbo                                          
66. Mikel Landa Meana (Spa) Team Sky                                                        
67. Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team                                                    
68. Manuel Senni (Ita) BMC Racing Team                                                      
69. Mekseb Debesay (Eri) Dimension Data                                                     
70. Hugh Carthy (GBr) Cannondale-Drapac                                                     
71. Lachlan Morton (Aus) Dimension Data                                                     
72. Héctor Carretero (Spa) Movistar Team                                                    
73. Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team                                                     
74. José Herrada Lopez (Spa) Movistar Team                                                  
75. Andrey Amador Bikkazakova (Crc) Movistar Team                                           
76. Niccolò Bonifazio (Ita) Bahrain-Merida                                             
77. Davide Martinelli (Ita) Quick-Step Floors                                               
78. Lars Boom (Ned) Team LottoNL-Jumbo                                                      
79. Fabricio Ferrari (Uru) Caja Rural-Seguros RGA                                           
80. Sindre Skjøstad Lunke (Nor) Team Sunweb                                            
81. Jon Ander Insausti (Spa) Bahrain-Merida                                                 
82. Jon Irisarri Rincon (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                                        
83. Alex Aranburu (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                                              
84. Grega Bole (Slo) Bahrain-Merida                                                         
85. Tosh Van der Sande (Bel) Lotto Soudal                                                   
86. Adam Hansen (Aus) Lotto Soudal                                                          
87. Grégory Rast (Swi) Trek-Segafredo                                                       
88. Alex Dowsett (GBr) Movistar Team                                                        
89. Laurent Didier (Lux) Trek-Segafredo                                                     
90. Jonathan Lastra Martinez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                                   
91. Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team                                                   
92. Wang Meiyin (Chn) Bahrain-Merida                                                        
93. Gregor Mühlberger (Aut) Bora-Hansgrohe                                                  
94. Louis Vervaeke (Bel) Lotto Soudal                                                       
95. Christopher Juul Jensen (Den) Orica-Scott                                               
96. Aleksejs Saramotins (Lat) Bora-Hansgrohe                                                
97. Nathan Van Hooydonck (Bel) BMC Racing Team                                              
98. Marko Kump (Slo) UAE Team Emirates                                                      
99. Nicholas Dougall (RSA) Dimension Data                                                   
100. Matteo Bono (Ita) UAE Team Emirates                                                    
101. Masakazu Ito (Jpn) Nippo - Vini Fantini                                                
102. Angel Vicioso Arcos (Spa) Katusha-Alpecin                                              
103. Robert Power (Aus) Orica-Scott                                                        0:00:18
104. Robert Wagner (Ger) Team LottoNL-Jumbo                                                0:00:28
105. Giacomo Berlato (Ita) Nippo - Vini Fantini                                            0:00:30
106. Owain Doull (GBr) Team Sky                                                            0:00:32
107. Pier Paolo De Negri (Ita) Nippo - Vini Fantini                                        0:00:35
108. Victor Campenaerts (Bel) Team LottoNL-Jumbo                                           0:00:37
109. Sep Vanmarcke (Bel) Cannondale-Drapac                                                  
110. Pieter Serry (Bel) Quick-Step Floors                                                  0:00:45
111. Albert Timmer (Ned) Team Sunweb                                                        
112. Ryan Gibbons (RSA) Dimension Data                                                     0:00:51
113. Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal                                                     
114. Kohei Uchima (Jpn) Nippo - Vini Fantini                                                
115. William Clarke (Aus) Cannondale-Drapac                                                0:01:05
116. Iljo Keisse (Bel) Quick-Step Floors                                                   0:01:35
117. Lawson Craddock (USA) Cannondale-Drapac                                               0:01:44
118. Dylan Van Baarle (Ned) Cannondale-Drapac                                               
119. Sebastian Langeveld (Ned) Cannondale-Drapac                                            
120. Jonathan Dibben (GBr) Team Sky                                                        0:01:52
121. Jay Robert Thomson (RSA) Dimension Data                                               0:03:34
122. Beñat Intxausti Elorriaga (Spa) Team Sky                                         0:07:29

Klasyfikacja generalna po 1. etapie:

1. Fernando Gaviria (Col) Quick-Step Floors                                                2:19:51
2. Silvan Dillier (Swi) BMC Racing Team                                                    0:00:01
3. Dylan Groenewegen (Ned) Team LottoNL-Jumbo                                              0:00:04
4. Pascal Ackermann (Ger) Bora-Hansgrohe                                                   0:00:06
5. Andriy Grivko (Ukr) Astana Pro Team                                                      
6. Remi Cavagna (Fra) Quick-Step Floors                                                    0:00:07
7. Nicholas Dougall (RSA) Dimension Data                                                   0:00:08
8. Max Walscheid (Ger) Team Sunweb                                                         0:00:10
9. Wouter Wippert (Ned) Cannondale-Drapac                                                   
10. Andrea Guardini (Ita) UAE Team Emirates                                                 
11. Danny van Poppel (Ned) Team Sky                                                         
12. Dylan Page (Swi) Caja Rural-Seguros RGA                                                 
13. Rick Zabel (Ger) Katusha-Alpecin                                                        
14. Moreno Hofland (Ned) Lotto Soudal                                                       
15. Giacomo Nizzolo (Ita) Trek-Segafredo                                                    
16. Bernhard Eisel (Aut) Dimension Data                                                     
17. Floris Gerts (Ned) BMC Racing Team                                                      
18. Matej Mohoric (Slo) UAE Team Emirates                                                   
19. Maximiliano Ariel Richeze (Arg) Quick-Step Floors                                       
20. Michael Mørkøv (Den) Katusha-Alpecin                                          
21. Michael Matthews (Aus) Team Sunweb                                                      
22. Nuno Bico (Por) Movistar Team                                                           
23. Pavel Kochetkov (Rus) Katusha-Alpecin                                                   
24. Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team                                              
25. Magnus Cort (Den) Orica-Scott                                                           
26. Lukasz Wisniowski (Pol) Team Sky                                                        
27. Kazushige Kuboki (Jpn) Nippo - Vini Fantini                                             
28. Oliviero Troia (Ita) UAE Team Emirates                                                  
29. Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal                                                          
30. Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain-Merida                                                    
31. Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo                                                      
32. Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain-Merida                                                    
33. Miguel Ángel Benito Diez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                                   
34. Daniel Teklehaimanot (Eri) Dimension Data                                               
35. Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo                                                     
36. Wout Poels (Ned) Team Sky                                                               
37. Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates                                                   
38. Moreno Moser (Ita) Astana Pro Team                                                      
39. Nicolas Marini (Ita) Nippo - Vini Fantini                                               
40. Shane Archbold (NZl) Bora-Hansgrohe                                                     
41. Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo                                                      
42. Gijs Van Hoecke (Bel) Team LottoNL-Jumbo                                                
43. Leopold König (Cze) Bora-Hansgrohe                                                      
44. Matteo Pelucchi (Ita) Bora-Hansgrohe                                                    
45. Marco Mathis (Ger) Katusha-Alpecin                                                      
46. Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb                                                       
47. Daan Olivier (Ned) Team LottoNL-Jumbo                                                   
48. Julian Alaphilippe (Fra) Quick-Step Floors                                              
49. Mike Teunissen (Ned) Team Sunweb                                                        
50. Marco Haller (Aut) Katusha-Alpecin                                                      
51. Janez Brajkovic (Slo) Bahrain-Merida                                                    
52. Enzo Wouters (Bel) Lotto Soudal                                                         
53. Kristijan Durasek (Cro) UAE Team Emirates                                               
54. Caleb Ewan (Aus) Orica-Scott                                                            
55. Dayer Uberney Quintana Rojas (Col) Movistar Team                                        
56. Riccardo Stacchiotti (Ita) Nippo - Vini Fantini                                         
57. Loic Vliegen (Bel) BMC Racing Team                                                      
58. Silvio Herklotz (Ger) Bora-Hansgrohe                                                    
59. Joey Rosskopf (USA) BMC Racing Team                                                     
60. Arman Kamyshev (Kaz) Astana Pro Team                                                    
61. Rein Taaramäe (Est) Katusha-Alpecin                                                     
62. Ben Hermans (Bel) BMC Racing Team                                                       
63. Jens Keukeleire (Bel) Orica-Scott                                                       
64. Jesus Herrada Lopez (Spa) Movistar Team                                                 
65. Jack Haig (Aus) Orica-Scott                                                             
66. Amund Grondahl Jansen (Nor) Team LottoNL-Jumbo                                          
67. Mikel Landa Meana (Spa) Team Sky                                                        
68. Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team                                                    
69. Manuel Senni (Ita) BMC Racing Team                                                      
70. Mekseb Debesay (Eri) Dimension Data                                                     
71. Hugh Carthy (GBr) Cannondale-Drapac                                                     
72. Lachlan Morton (Aus) Dimension Data                                                     
73. Héctor Carretero (Spa) Movistar Team                                                    
74. Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team                                                     
75. José Herrada Lopez (Spa) Movistar Team                                                  
76. Andrey Amador Bikkazakova (Crc) Movistar Team                                           
77. Niccolò Bonifazio (Ita) Bahrain-Merida                                             
78. Davide Martinelli (Ita) Quick-Step Floors                                               
79. Lars Boom (Ned) Team LottoNL-Jumbo                                                      
80. Fabricio Ferrari (Uru) Caja Rural-Seguros RGA                                           
81. Sindre Skjøstad Lunke (Nor) Team Sunweb                                            
82. Jon Ander Insausti (Spa) Bahrain-Merida                                                 
83. Jon Irisarri Rincon (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                                        
84. Alex Aranburu (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                                              
85. Grega Bole (Slo) Bahrain-Merida                                                         
86. Tosh Van der Sande (Bel) Lotto Soudal                                                   
87. Adam Hansen (Aus) Lotto Soudal                                                          
88. Grégory Rast (Swi) Trek-Segafredo                                                       
89. Alex Dowsett (GBr) Movistar Team                                                        
90. Laurent Didier (Lux) Trek-Segafredo                                                     
91. Jonathan Lastra Martinez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                                   
92. Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team                                                   
93. Wang Meiyin (Chn) Bahrain-Merida                                                        
94. Gregor Mühlberger (Aut) Bora-Hansgrohe                                                  
95. Louis Vervaeke (Bel) Lotto Soudal                                                       
96. Christopher Juul Jensen (Den) Orica-Scott                                               
97. Aleksejs Saramotins (Lat) Bora-Hansgrohe                                                
98. Nathan Van Hooydonck (Bel) BMC Racing Team                                              
99. Marko Kump (Slo) UAE Team Emirates                                                      
100. Matteo Bono (Ita) UAE Team Emirates                                                    
101. Masakazu Ito (Jpn) Nippo - Vini Fantini                                                
102. Angel Vicioso Arcos (Spa) Katusha-Alpecin                                              
103. Robert Power (Aus) Orica-Scott                                                        0:00:28
104. Robert Wagner (Ger) Team LottoNL-Jumbo                                                0:00:38
105. Giacomo Berlato (Ita) Nippo - Vini Fantini                                            0:00:40
106. Owain Doull (GBr) Team Sky                                                            0:00:42
107. Pier Paolo De Negri (Ita) Nippo - Vini Fantini                                        0:00:45
108. Victor Campenaerts (Bel) Team LottoNL-Jumbo                                           0:00:47
109. Sep Vanmarcke (Bel) Cannondale-Drapac                                                  
110. Pieter Serry (Bel) Quick-Step Floors                                                  0:00:55
111. Albert Timmer (Ned) Team Sunweb                                                        
112. Ryan Gibbons (RSA) Dimension Data                                                     0:01:01
113. Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal                                                     
114. Kohei Uchima (Jpn) Nippo - Vini Fantini                                                
115. William Clarke (Aus) Cannondale-Drapac                                                0:01:15
116. Iljo Keisse (Bel) Quick-Step Floors                                                   0:01:45
117. Lawson Craddock (USA) Cannondale-Drapac                                               0:01:54
118. Dylan van Baarle (Ned) Cannondale-Drapac                                               
119. Sebastian Langeveld (Ned) Cannondale-Drapac                                            
120. Jonathan Dibben (GBr) Team Sky                                                        0:02:02
121. Jay Robert Thomson (RSA) Dimension Data                                               0:03:44
122. Beñat Intxausti Elorriaga (Spa) Team Sky                                         0:07:39