pro-cycling.org
Presidential Tour of Turkey 2017 - 6. etap< < < Poprzedni etap
dodał: Martyna M. Kobylińska (2017-10-15 18:33:00), kat. 2.UWT (TUR); 143,7km (Stambuł - Stambuł); 15 października 2017. 

  1 Edward Theuns (Bel) Trek - Segafredo                 3:24:32
  2 Matteo Pelucchi (Ita) Bora - Hansgrohe
  3 Francesco Gavazzi (Ita) Androni - Sidermec
  4 Jarlinson Pantano Gomez (Col) Trek - Segafredo
  5 Davide Ballerini (Ita) Androni - Sidermec
  6 Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates
  7 Riccardo Minali (Ita) Astana Pro Team
  8 Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani CSF
  9 Manuel Belletti (Ita) Wilier Triestina
 10 Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates
 11 Igor Boev (Rus) Gazprom - Rusvelo
 12 Jesper Hansen (Den) Astana Pro Team
 13 Michał Paluta (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 14 Kiel Reijnen (USA) Trek - Segafredo
 15 Eduard Prades Reverter (Spa) Caja Rural
 16 Daniel Felipe Martinez Poveda (Col) Wilier Triestina
 17 Fausto Masnada (Ita) Androni - Sidermec
 18 Ildar Arslanov (Rus) Gazprom - Rusvelo
 19 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF
 20 Ahmet Orken (Tur) Turkish national team
 21 Diego Rubio Hernandez (Spa) Caja Rural
 22 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team
 23 Gregory Habeaux (Bel) WB Veranclassic
 24 Ilia Koshevoy (Blr) Wilier Triestina
 25 Mateusz Taciak (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 26 Lukas Spengler (Swi) WB Veranclassic
 27 Aleksejs Saramotins (Lat) Bora - Hansgrohe
 28 Feritcan Samli (Tur) Turkish national team
 29 Onur Balkan (Tur) Turkish national team
 30 Piotr Brożyna (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 31 Nazim Bakirci (Tur) Turkish national team
 32 Serkan Balkan (Tur) Turkish national team
 33 Silvio Herklotz (Ger) Bora - Hansgrohe
 34 Antonio Molina Canet (Spa) Caja Rural
 35 Christopher Butler (USA) Caja Rural
 36 Leszek Pluciński (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 37 Jhon Darwin Atapuma Hurtado (Col) UAE Team Emirates
 38 Pedro Autran Dourado Dutra Nicacio (Bra) Soul Brasil
 39 Lincoln Silva (Bra) Soul Brasil
 40 Yonder Godoy (Ven) Wilier Triestina
 41 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek - Segafredo
 42 Ahmet Akdilek (Tur) Turkish national team
 43 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom - Rusvelo
 44 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team
 45 Mattia Frapporti (Ita) Androni - Sidermec
 46 Edoardo Zardini (Ita) Bardiani CSF
 47 Matteo Spreafico (Ita) Androni - Sidermec
 48 Danilo Celano (Ita) Caja Rural
 49 Alex Turrin (Ita) Wilier Triestina
 50 Murilo Ferraz Affonso (Bra) Soul Brasil
 51 Boy Van Poppel (Ned) Trek - Segafredo
 52 Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF
 53 Sergey Lagutin (Rus) Gazprom - Rusvelo
 54 Sam Bennett (Irl) Bora - Hansgrohe
 55 Ivan Rovny (Rus) Gazprom - Rusvelo
 56 Przemysław Niemiec (Pol) UAE Team Emirates
 57 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF
 58 Marco Maronese (Ita) Bardiani CSF
 59 Pavel Brutt (Rus) Gazprom - Rusvelo
 60 Jimmy Duquennoy (Bel) WB Veranclassic
 61 Batuhan Özgür (Tur) Turkish national team
 62 Frantisek Sisr (Cze) CCC Sprandi Polkowice
 63 Marko Kump (Slo) UAE Team Emirates
 64 Marco Benfatto (Ita) Androni - Sidermec
 65 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF
 66 Thomas Deruette (Bel) WB Veranclassic
 67 Jonas Koch (Ger) CCC Sprandi Polkowice
 68 Rafael Reis (Por) Caja Rural
 69 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team
 70 Kamil Małecki (Pol) CCC Sprandi Polkowice              02:28
 71 Patryk Stosz (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 72 Zhandos Bizhigitov (Kaz) Astana Pro Team
 73 Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team                   02:29
 74 Leopold Konig (Cze) Bora - Hansgrohe
 75 Christophe Masson (Fra) WB Veranclassic
 76 David Arroyo Duran (Spa) Caja Rural
 77 Marco Coledan (Ita) Trek - Segafredo
 78 Julien Stassen (Bel) WB Veranclassic
 79 Alberto Cecchin (Ita) Wilier Triestina                 02:55
 80 Andrea Vendrame (Ita) Androni - Sidermec
 81 Muhammet Atalay (Tur) Turkish national team            03:18
 82 Ludovic Robeet (Bel) WB Veranclassic                   03:21
 83 Vegard Stake Laengen (Nor) UAE Team Emirates           03:22
 84 Shane Archbold (NZl) Bora - Hansgrohe
 85 Edward Ravasi (Ita) UAE Team Emirates                  03:50
 86 Federico Zurlo (Ita) UAE Team Emirates                 03:51
 87 Simone Sterbini (Ita) Bardiani CSF                     03:56
 88 Gregory Daniel (USA) Trek - Segafredo                  04:01
 89 Liam Bertazzo (Ita) Wilier Triestina
 90 Flavio Cardoso Santos (Bra) Soul Brasil
 91 Jordi Simon Casulleras (Spa) Soul Brasil
 92 Roberto Pinheiro Da Silva (Bra) Soul Brasil
 93 Nikolay Trusov (Rus) Gazprom - Rusvelo
DNS Michael Schwarzmann (Ger) Bora - Hansgrohe
DNS Eugenio Alafaci (Ita) Trek - Segafredo
DNS Miguel Eduardo Florez Lopez (Col) Wilier Triestina

Klasyfikacja końcowa wyścigu:

  1 Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates                26:32:13
  2 Jesper Hansen (Den) Astana Pro Team                    00:12
  3 Fausto Masnada (Ita) Androni - Sidermec                00:24
  4 Daniel Felipe Martinez Poveda (Col) Wilier Triesti     00:29
  5 Ildar Arslanov (Rus) Gazprom - Rusvelo                 00:30
  6 Yonder Godoy (Ven) Wilier Triestina
  7 Francesco Gavazzi (Ita) Androni - Sidermec             00:38
  8 Przemysław Niemiec (Pol) UAE Team Emirates             00:47
  9 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team                     00:50
 10 Jarlinson Pantano Gomez (Col) Trek - Segafredo         01:03
 11 Eduard Prades Reverter (Spa) Caja Rural                01:14
 12 Ilia Koshevoy (Blr) Wilier Triestina
 13 Jordi Simon Casulleras (Spa) Soul Brasil               01:16
 14 Diego Rubio Hernandez (Spa) Caja Rural
 15 Edward Theuns (Bel) Trek - Segafredo                   01:17
 16 Antonio Molina Canet (Spa) Caja Rural                  01:25
 17 Jhon Darwin Atapuma Hurtado (Col) UAE Team Emirate     01:27
 18 Edoardo Zardini (Ita) Bardiani CSF                     01:30
 19 Christopher Butler (USA) Caja Rural                    01:35
 20 Mateusz Taciak (Pol) CCC Sprandi Polkowice             01:37
 21 Silvio Herklotz (Ger) Bora - Hansgrohe                 01:45
 22 Sergey Lagutin (Rus) Gazprom - Rusvelo                 02:06
 23 Kiel Reijnen (USA) Trek - Segafredo                    02:07
 24 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom - Rusvelo                02:11
 25 Ahmet Orken (Tur) Turkish national team                02:18
 26 Piotr Brożyna (Pol) CCC Sprandi Polkowice              02:28
 27 Leszek Pluciński (Pol) CCC Sprandi Polkowice           02:39
 28 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF                       02:59
 29 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek - Segafredo                  03:15
 30 Aleksejs Saramotins (Lat) Bora - Hansgrohe             03:31
 31 Nazim Bakirci (Tur) Turkish national team              03:35
 32 Michał Paluta (Pol) CCC Sprandi Polkowice              03:57
 33 David Arroyo Duran (Spa) Caja Rural                    04:28
 34 Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani CSF                   04:29
 35 Christophe Masson (Fra) WB Veranclassic                04:34
 36 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF                  05:25
 37 Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF                       05:35
 38 Zhandos Bizhigitov (Kaz) Astana Pro Team               06:42
 39 Julien Stassen (Bel) WB Veranclassic                   07:06
 40 Gregory Habeaux (Bel) WB Veranclassic                  09:27
 41 Edward Ravasi (Ita) UAE Team Emirates                  09:45
 42 Pavel Brutt (Rus) Gazprom - Rusvelo                    10:44
 43 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team                  11:32
 44 Manuel Belletti (Ita) Wilier Triestina                 12:06
 45 Boy Van Poppel (Ned) Trek - Segafredo                  12:08
 46 Nikolay Trusov (Rus) Gazprom - Rusvelo                 12:29
 47 Davide Ballerini (Ita) Androni - Sidermec              12:36
 48 Riccardo Minali (Ita) Astana Pro Team                  12:50
 49 Gregory Daniel (USA) Trek - Segafredo                  13:30
 50 Rafael Reis (Por) Caja Rural                           13:43
 51 Patryk Stosz (Pol) CCC Sprandi Polkowice               14:29
 52 Sam Bennett (Irl) Bora - Hansgrohe                     14:30
 53 Serkan Balkan (Tur) Turkish national team              14:37
 54 Danilo Celano (Ita) Caja Rural                         15:14
 55 Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates                15:40
 56 Lukas Spengler (Swi) WB Veranclassic                   16:33
 57 Ahmet Akdilek (Tur) Turkish national team              17:03
 58 Andrea Vendrame (Ita) Androni - Sidermec               17:42
 59 Simone Sterbini (Ita) Bardiani CSF                     19:01
 60 Jonas Koch (Ger) CCC Sprandi Polkowice                 20:06
 61 Frantisek Sisr (Cze) CCC Sprandi Polkowice             20:43
 62 Vegard Stake Laengen (Nor) UAE Team Emirates           20:53
 63 Onur Balkan (Tur) Turkish national team                21:26
 64 Liam Bertazzo (Ita) Wilier Triestina                   21:29
 65 Mattia Frapporti (Ita) Androni - Sidermec              22:24
 66 Thomas Deruette (Bel) WB Veranclassic
 67 Feritcan Samli (Tur) Turkish national team             22:59
 68 Igor Boev (Rus) Gazprom - Rusvelo                      23:29
 69 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF                        23:52
 70 Matteo Spreafico (Ita) Androni - Sidermec              24:20
 71 Flavio Cardoso Santos (Bra) Soul Brasil                24:54
 72 Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team                   25:04
 73 Marko Kump (Slo) UAE Team Emirates                     25:08
 74 Murilo Ferraz Affonso (Bra) Soul Brasil                25:44
 75 Ivan Rovny (Rus) Gazprom - Rusvelo                     25:45
 76 Shane Archbold (NZl) Bora - Hansgrohe                  26:17
 77 Marco Maronese (Ita) Bardiani CSF                      26:33
 78 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team                 27:25
 79 Kamil Małecki (Pol) CCC Sprandi Polkowice              28:01
 80 Jimmy Duquennoy (Bel) WB Veranclassic                  28:22
 81 Muhammet Atalay (Tur) Turkish national team            29:30
 82 Federico Zurlo (Ita) UAE Team Emirates                 29:41
 83 Marco Benfatto (Ita) Androni - Sidermec                29:53
 84 Batuhan Özgür (Tur) Turkish national team              30:01
 85 Marco Coledan (Ita) Trek - Segafredo                   30:33
 86 Alex Turrin (Ita) Wilier Triestina                     32:02
 87 Leopold Konig (Cze) Bora - Hansgrohe                   32:18
 88 Matteo Pelucchi (Ita) Bora - Hansgrohe                 32:34
 89 Lincoln Silva (Bra) Soul Brasil                        32:46
 90 Pedro Autran Dourado Dutra Nicacio (Bra) Soul Bras     33:15
 91 Alberto Cecchin (Ita) Wilier Triestina                 34:24
 92 Ludovic Robeet (Bel) WB Veranclassic                   35:59
 93 Roberto Pinheiro Da Silva (Bra) Soul Brasil            40:23