pro-cycling.org
Presidential Tour of Turkey 2017 - 5. etap< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2017-10-14 20:13:52), kat. 2.UWT (TUR); 166km (Selcuk - Izmir); 14 października 2017. 

1. Sam Bennett (Irl) Bora - Hansgrohe                                                      4:06:51
2. Ahmet Orken (Tur) Turkish national team                                                  
3. Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates                                                  
4. Edward Theuns (Bel) Trek - Segafredo                                                     
5. Michal Paluta (Pol) CCC Sprandi Polkowice                                                
6. Riccardo Minali (Ita) Astana Pro Team                                                    
7. Boy Van Poppel (Ned) Trek - Segafredo                                                    
8. Davide Ballerini (Ita) Androni - Sidermec - Bottecchia                                   
9. Francesco Gavazzi (Ita) Androni - Sidermec - Bottecchia                                  
10. Gregory Habeaux (Bel) WB Veranclassic Aquality Protect                                  
11. Eduard Prades Reverter (Spa) Caja Rural - Seguros RGA                                   
12. Jordi Simon Casulleras (Spa) Soul Brasil Pro Cycling Team                               
13. Nikolay Trusov (Rus) Gazprom - Rusvelo                                                  
14. Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani CSF                                                    
15. Patryk Stosz (Pol) CCC Sprandi Polkowice                                                
16. Julien Stassen (Bel) WB Veranclassic Aquality Protect                                   
17. Manuel Belletti (Ita) Wilier Triestina - Selle Italia                                   
18. Diego Rubio Hernandez (Spa) Caja Rural - Seguros RGA                                    
19. Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates                                                    
20. Mateusz Taciak (Pol) CCC Sprandi Polkowice                                              
21. Yonder Godoy (Ven) Wilier Triestina - Selle Italia                                      
22. Aleksejs Saramotins (Lat) Bora - Hansgrohe                                              
23. Ildar Arslanov (Rus) Gazprom - Rusvelo                                                  
24. Daniel Felipe Martinez Poveda (Col) Wilier Triestina - Selle Italia                     
25. Sergey Firsanov (Rus) Gazprom - Rusvelo                                                 
26. Jarlinson Pantano Gomez (Col) Trek - Segafredo                                          
27. Silvio Herklotz (Ger) Bora - Hansgrohe                                                  
28. Christophe Masson (Fra) WB Veranclassic Aquality Protect                                
29. Antonio Molina Canet (Spa) Caja Rural - Seguros RGA                                     
30. Jesper Hansen (Den) Astana Pro Team                                                     
31. Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team                                                      
32. Fausto Masnada (Ita) Androni - Sidermec - Bottecchia                                    
33. Jhon Darwin Atapuma Hurtado (Col) UAE Team Emirates                                     
34. Przemyslaw Niemiec (Pol) UAE Team Emirates                                              
35. Nazim Bakirci (Tur) Turkish national team                                               
36. Kiel Reijnen (USA) Trek - Segafredo                                                     
37. Christopher Butler (USA) Caja Rural - Seguros RGA                                       
38. Leszek Plucinski (Pol) CCC Sprandi Polkowice                                            
39. Ivan Rovny (Rus) Gazprom - Rusvelo                                                      
40. Sergey Lagutin (Rus) Gazprom - Rusvelo                                                  
41. Edoardo Zardini (Ita) Bardiani CSF                                                      
42. David Arroyo Duran (Spa) Caja Rural - Seguros RGA                                       
43. Ilia Koshevoy (Blr) Wilier Triestina - Selle Italia                                     
44. Piotr Brozyna (Pol) CCC Sprandi Polkowice                                               
45. Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF                                                   
46. Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek - Segafredo                                                   
47. Danilo Celano (Ita) Caja Rural - Seguros RGA                                           0:00:13
48. Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF                                                        
49. Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF                                                       0:00:20
50. Feritcan Samli (Tur) Turkish national team                                             0:00:25
51. Liam Bertazzo (Ita) Wilier Triestina - Selle Italia                                     
52. Gregory Daniel (USA) Trek - Segafredo                                                  0:00:30
53. Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team                                                  0:01:47
54. Vegard Stake Laengen (Nor) UAE Team Emirates                                            
55. Edward Ravasi (Ita) UAE Team Emirates                                                  0:02:50
56. Zhandos Bizhigitov (Kaz) Astana Pro Team                                               0:04:14
57. Marco Benfatto (Ita) Androni - Sidermec - Bottecchia                                   0:07:45
58. Batuhan Özgür (Tur) Turkish national team                                               
59. Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team                                                  
60. Rafael Reis (Por) Caja Rural - Seguros RGA                                              
61. Pavel Brutt (Rus) Gazprom - Rusvelo                                                     
62. Pedro Autran Dourado Dutra Nicacio (Bra) Soul Brasil Pro Cycling Team                  0:10:10
63. Ludovic Robeet (Bel) WB Veranclassic Aquality Protect                                  0:10:24
64. Marko Kump (Slo) UAE Team Emirates                                                      
65. Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF                                                         
66. Lincoln Silva (Bra) Soul Brasil Pro Cycling Team                                        
67. Serkan Balkan (Tur) Turkish national team                                               
68. Marco Maronese (Ita) Bardiani CSF                                                       
69. Mattia Frapporti (Ita) Androni - Sidermec - Bottecchia                                  
70. Jimmy Duquennoy (Bel) WB Veranclassic Aquality Protect                                  
71. Kamil Malecki (Pol) CCC Sprandi Polkowice                                               
72. Igor Boev (Rus) Gazprom - Rusvelo                                                       
73. Simone Sterbini (Ita) Bardiani CSF                                                      
74. Thomas Deruette (Bel) WB Veranclassic Aquality Protect                                  
75. Muhammet Atalay (Tur) Turkish national team                                             
76. Ahmet Akdilek (Tur) Turkish national team                                               
77. Onur Balkan (Tur) Turkish national team                                                 
78. Alberto Cecchin (Ita) Wilier Triestina - Selle Italia                                   
79. Matteo Spreafico (Ita) Androni - Sidermec - Bottecchia                                  
80. Alex Turrin (Ita) Wilier Triestina - Selle Italia                                       
81. Jonas Koch (Ger) CCC Sprandi Polkowice                                                  
82. Lukas Spengler (Swi) WB Veranclassic Aquality Protect                                   
83. Matteo Pelucchi (Ita) Bora - Hansgrohe                                                  
84. Franti_Ek Sisr (Cze) CCC Sprandi Polkowice                                              
85. Andrea Vendrame (Ita) Androni - Sidermec - Bottecchia                                   
86. Marco Coledan (Ita) Trek - Segafredo                                                   0:10:30
87. Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team                                                    
88. Federico Zurlo (Ita) UAE Team Emirates                                                  
89. Shane Archbold (NZl) Bora - Hansgrohe                                                  0:10:50
90. Flavio Cardoso Santos (Bra) Soul Brasil Pro Cycling Team                               0:18:01
91. Murilo Ferraz Affonso (Bra) Soul Brasil Pro Cycling Team                               0:18:02
92. Leopold Konig (Cze) Bora - Hansgrohe                                                    
93. Michael Schwarzmann (Ger) Bora - Hansgrohe                                              
94. Roberto Pinheiro Da Silva (Bra) Soul Brasil Pro Cycling Team                            
95. Miguel Eduardo Florez Lopez (Col) Wilier Triestina - Selle Italia                      0:30:05
96. Eugenio Alafaci (Ita) Trek - Segafredo                                                 0:31:29
DNS. Gregor Mühlberger (Aut) Bora - Hansgrohe                                               
DNF. Raphael Pires (Bra) Soul Brasil Pro Cycling Team                                       
DNF. Victor Ranghetti (Bra) Soul Brasil Pro Cycling Team                                    

Klasyfikacja generalna po 5. etapie:

1. Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates                                                    23:07:41
2. Jesper Hansen (Den) Astana Pro Team                                                     0:00:12
3. Fausto Masnada (Ita) Androni - Sidermec - Bottecchia                                    0:00:24
4. Daniel Felipe Martinez Poveda (Col) Wilier Triestina - Selle Italia                     0:00:29
5. Yonder Godoy (Ven) Wilier Triestina - Selle Italia                                      0:00:30
6. Ildar Arslanov (Rus) Gazprom - Rusvelo                                                   
7. Francesco Gavazzi (Ita) Androni - Sidermec - Bottecchia                                 0:00:42
8. Przemyslaw Niemiec (Pol) UAE Team Emirates                                              0:00:47
9. Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team                                                      0:00:50
10. Jarlinson Pantano Gomez (Col) Trek - Segafredo                                         0:01:03
11. Eduard Prades Reverter (Spa) Caja Rural - Seguros RGA                                  0:01:14
12. Ilia Koshevoy (Blr) Wilier Triestina - Selle Italia                                     
13. Jordi Simon Casulleras (Spa) Soul Brasil Pro Cycling Team                              0:01:16
14. Diego Rubio Hernandez (Spa) Caja Rural - Seguros RGA                                    
15. Antonio Molina Canet (Spa) Caja Rural - Seguros RGA                                    0:01:25
16. Edward Theuns (Bel) Trek - Segafredo                                                   0:01:27
17. Jhon Darwin Atapuma Hurtado (Col) UAE Team Emirates                                     
18. Edoardo Zardini (Ita) Bardiani CSF                                                     0:01:30
19. Christopher Butler (USA) Caja Rural - Seguros RGA                                      0:01:35
20. Mateusz Taciak (Pol) CCC Sprandi Polkowice                                             0:01:37
21. Silvio Herklotz (Ger) Bora - Hansgrohe                                                 0:01:45
22. Sergey Lagutin (Rus) Gazprom - Rusvelo                                                 0:02:06
23. Kiel Reijnen (USA) Trek - Segafredo                                                    0:02:07
24. Sergey Firsanov (Rus) Gazprom - Rusvelo                                                0:02:11
25. Ahmet Orken (Tur) Turkish national team                                                0:02:18
26. Piotr Brozyna (Pol) CCC Sprandi Polkowice                                              0:02:28
27. Leszek Plucinski (Pol) CCC Sprandi Polkowice                                           0:02:39
28. Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF                                                       0:02:59
29. Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek - Segafredo                                                  0:03:15
30. Aleksejs Saramotins (Lat) Bora - Hansgrohe                                             0:03:31
31. Nazim Bakirci (Tur) Turkish national team                                              0:03:35
32. Michal Paluta (Pol) CCC Sprandi Polkowice                                              0:03:57
33. David Arroyo Duran (Spa) Caja Rural - Seguros RGA                                      0:04:28
34. Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani CSF                                                   0:04:29
35. Christophe Masson (Fra) WB Veranclassic Aquality Protect                               0:04:34
36. Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF                                                  0:05:25
37. Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF                                                       0:05:35
38. Edward Ravasi (Ita) UAE Team Emirates                                                  0:05:55
39. Zhandos Bizhigitov (Kaz) Astana Pro Team                                               0:06:42
40. Julien Stassen (Bel) WB Veranclassic Aquality Protect                                  0:07:06
41. Gregory Habeaux (Bel) WB Veranclassic Aquality Protect                                 0:09:27
42. Gregory Daniel (USA) Trek - Segafredo                                                  0:09:29
43. Pavel Brutt (Rus) Gazprom - Rusvelo                                                    0:10:44
44. Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team                                                  0:11:32
45. Patryk Stosz (Pol) CCC Sprandi Polkowice                                               0:12:02
46. Manuel Belletti (Ita) Wilier Triestina - Selle Italia                                  0:12:06
47. Boy Van Poppel (Ned) Trek - Segafredo                                                  0:12:08
48. Nikolay Trusov (Rus) Gazprom - Rusvelo                                                 0:12:29
49. Davide Ballerini (Ita) Androni - Sidermec - Bottecchia                                 0:12:36
50. Riccardo Minali (Ita) Astana Pro Team                                                  0:12:50
51. Rafael Reis (Por) Caja Rural - Seguros RGA                                             0:13:43
52. Sam Bennett (Irl) Bora - Hansgrohe                                                     0:14:30
53. Serkan Balkan (Tur) Turkish national team                                              0:14:37
54. Andrea Vendrame (Ita) Androni - Sidermec - Bottecchia                                  0:14:47
55. Simone Sterbini (Ita) Bardiani CSF                                                     0:15:05
56. Danilo Celano (Ita) Caja Rural - Seguros RGA                                           0:15:14
57. Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates                                                0:15:40
58. Lukas Spengler (Swi) WB Veranclassic Aquality Protect                                  0:16:33
59. Ahmet Akdilek (Tur) Turkish national team                                              0:17:03
60. Liam Bertazzo (Ita) Wilier Triestina - Selle Italia                                    0:17:28
61. Vegard Stake Laengen (Nor) UAE Team Emirates                                           0:17:31
62. Jonas Koch (Ger) CCC Sprandi Polkowice                                                 0:20:06
63. Franti_Ek Sisr (Cze) CCC Sprandi Polkowice                                             0:20:43
64. Onur Balkan (Tur) Turkish national team                                                0:21:26
65. Mattia Frapporti (Ita) Androni - Sidermec - Bottecchia                                 0:22:24
66. Thomas Deruette (Bel) WB Veranclassic Aquality Protect                                 0:22:26
67. Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team                                                   0:22:35
68. Feritcan Samli (Tur) Turkish national team                                             0:22:59
69. Igor Boev (Rus) Gazprom - Rusvelo                                                      0:23:29
70. Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF                                                        0:23:55
71. Matteo Spreafico (Ita) Androni - Sidermec - Bottecchia                                 0:24:20
72. Flavio Cardoso Santos (Bra) Soul Brasil Pro Cycling Team                               0:24:54
73. Marko Kump (Slo) UAE Team Emirates                                                     0:25:08
74. Kamil Malecki (Pol) CCC Sprandi Polkowice                                              0:25:33
75. Murilo Ferraz Affonso (Bra) Soul Brasil Pro Cycling Team                               0:25:44
76. Ivan Rovny (Rus) Gazprom - Rusvelo                                                     0:25:45
77. Federico Zurlo (Ita) UAE Team Emirates                                                 0:25:50
78. Muhammet Atalay (Tur) Turkish national team                                            0:26:12
79. Shane Archbold (NZl) Bora - Hansgrohe                                                  0:26:17
80. Marco Maronese (Ita) Bardiani CSF                                                      0:26:33
81. Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team                                                 0:27:25
82. Jimmy Duquennoy (Bel) WB Veranclassic Aquality Protect                                 0:28:22
83. Marco Benfatto (Ita) Androni - Sidermec - Bottecchia                                   0:29:53
84. Batuhan Özgür (Tur) Turkish national team                                              0:30:01
85. Marco Coledan (Ita) Trek - Segafredo                                                   0:30:33
86. Alberto Cecchin (Ita) Wilier Triestina - Selle Italia                                  0:31:29
87. Miguel Eduardo Florez Lopez (Col) Wilier Triestina - Selle Italia                      0:31:53
88. Alex Turrin (Ita) Wilier Triestina - Selle Italia                                      0:32:02
89. Leopold Konig (Cze) Bora - Hansgrohe                                                   0:32:18
90. Ludovic Robeet (Bel) WB Veranclassic Aquality Protect                                  0:32:38
91. Matteo Pelucchi (Ita) Bora - Hansgrohe                                                 0:32:40
92. Lincoln Silva (Bra) Soul Brasil Pro Cycling Team                                       0:32:46
93. Pedro Autran Dourado Dutra Nicacio (Bra) Soul Brasil Pro Cycling Team                  0:33:15
94. Roberto Pinheiro Da Silva (Bra) Soul Brasil Pro Cycling Team                           0:40:23
95. Michael Schwarzmann (Ger) Bora - Hansgrohe                                             0:45:39
96. Eugenio Alafaci (Ita) Trek - Segafredo                                                 0:58:59