pro-cycling.org
Presidential Tour of Turkey 2017 - 3. etap< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2017-10-12 21:46:20), kat. 2.UWT (TUR); 128,6km (Fethiye - Marmaris ); 12 października 2017. 

  1 Sam Bennett (Irl) Bora - Hansgrohe                   3:25:26
  2 Edward Theuns (Bel) Trek - Segafredo
  3 Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates
  4 Manuel Belletti (Ita) Wilier Triestina
  5 Andrea Vendrame (Ita) Androni - Sidermec
  6 Francesco Gavazzi (Ita) Androni - Sidermec
  7 Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani CSF
  8 Eduard Prades Reverter (Spa) Caja Rural
  9 Jonas Koch (Ger) CCC Sprandi Polkowice
 10 Ahmet Orken (Tur) Turkish national team
 11 Gregor Mühlberger (Aut) Bora - Hansgrohe
 12 Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates
 13 Nikolay Trusov (Rus) Gazprom - Rusvelo
 14 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF
 15 Yonder Godoy (Ven) Wilier Triestina
 16 Jarlinson Pantano Gomez (Col) Trek - Segafredo
 17 Rafael Reis (Por) Caja Rural
 18 Gregory Habeaux (Bel) WB Veranclassic
 19 Shane Archbold (NZl) Bora - Hansgrohe
 20 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team
 21 Jesper Hansen (Den) Astana Pro Team
 22 Ildar Arslanov (Rus) Gazprom - Rusvelo
 23 Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF
 24 Diego Rubio Hernandez (Spa) Caja Rural
 25 Mateusz Taciak (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 26 Daniel Felipe Martinez Poveda (Col) Wilier Triestina
 27 Jordi Simon Casulleras (Spa) Soul Brasil
 28 Przemysław Niemiec (Pol) UAE Team Emirates
 29 David Arroyo Duran (Spa) Caja Rural
 30 Liam Bertazzo (Ita) Wilier Triestina
 31 Antonio Molina Canet (Spa) Caja Rural
 32 Federico Zurlo (Ita) UAE Team Emirates
 33 Aleksejs Saramotins (Lat) Bora - Hansgrohe
 34 Christopher Butler (USA) Caja Rural
 35 Silvio Herklotz (Ger) Bora - Hansgrohe
 36 Sergey Lagutin (Rus) Gazprom - Rusvelo
 37 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF
 38 Fausto Masnada (Ita) Androni - Sidermec
 39 Boy Van Poppel (Ned) Trek - Segafredo
 40 Zhandos Bizhigitov (Kaz) Astana Pro Team
 41 Pavel Brutt (Rus) Gazprom - Rusvelo
 42 Edoardo Zardini (Ita) Bardiani CSF
 43 Ilia Koshevoy (Blr) Wilier Triestina
 44 Michał Paluta (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 45 Edward Ravasi (Ita) UAE Team Emirates
 46 Jhon Darwin Atapuma Hurtado (Col) UAE Team Emirate     00:11
 47 Leszek Pluciński (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 48 Kiel Reijnen (USA) Trek - Segafredo
 49 Miguel Eduardo Florez Lopez (Col) Wilier Triestina
 50 Piotr Brożyna (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 51 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom - Rusvelo
 52 Davide Ballerini (Ita) Androni - Sidermec              00:13
 53 Lukas Spengler (Swi) WB Veranclassic                   00:15
 54 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek - Segafredo                  00:33
 55 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team                  00:48
 56 Riccardo Minali (Ita) Astana Pro Team
 57 Simone Sterbini (Ita) Bardiani CSF
 58 Marko Kump (Slo) UAE Team Emirates
 59 Frantisek Sisr (Cze) CCC Sprandi Polkowice
 60 Nazim Bakirci (Tur) Turkish national team
 61 Danilo Celano (Ita) Caja Rural
 62 Christophe Masson (Fra) WB Veranclassic
 63 Flavio Cardoso Santos (Bra) Soul Brasil                00:57
 64 Onur Balkan (Tur) Turkish national team
 65 Igor Boev (Rus) Gazprom - Rusvelo
 66 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF                        01:25
 67 Marco Maronese (Ita) Bardiani CSF
 68 Serkan Balkan (Tur) Turkish national team
 69 Ahmet Akdilek (Tur) Turkish national team
 70 Leopold Konig (Cze) Bora - Hansgrohe                   01:35
 71 Murilo Ferraz Affonso (Bra) Soul Brasil
 72 Patryk Stosz (Pol) CCC Sprandi Polkowice               02:31
 73 Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team                   02:58
 74 Ludovic Robeet (Bel) WB Veranclassic                   03:35
 75 Julien Stassen (Bel) WB Veranclassic
 76 Alberto Cecchin (Ita) Wilier Triestina                 03:37
 77 Mattia Frapporti (Ita) Androni - Sidermec              05:02
 78 Matteo Spreafico (Ita) Androni - Sidermec              05:27
 79 Jimmy Duquennoy (Bel) WB Veranclassic
 80 Kamil Małecki (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 81 Gregory Daniel (USA) Trek - Segafredo                  06:10
 82 Alex Turrin (Ita) Wilier Triestina                     06:19
 83 Michael Schwarzmann (Ger) Bora - Hansgrohe
 84 Pedro Autran Dourado Dutra Nicacio (Bra) Soul Bras     07:32
 85 Lincoln Silva (Bra) Soul Brasil
 86 Matteo Pelucchi (Ita) Bora - Hansgrohe
 87 Thomas Deruette (Bel) WB Veranclassic
 88 Eugenio Alafaci (Ita) Trek - Segafredo
 89 Roberto Pinheiro Da Silva (Bra) Soul Brasil
 90 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team
 91 Feritcan Samli (Tur) Turkish national team
 92 Muhammet Atalay (Tur) Turkish national team
 93 Marco Benfatto (Ita) Androni - Sidermec
 94 Batuhan Özgür (Tur) Turkish national team
 95 Raphael Pires (Bra) Soul Brasil
 96 Marco Coledan (Ita) Trek - Segafredo
 97 Vegard Stake Laengen (Nor) UAE Team Emirates
 98 Ivan Rovny (Rus) Gazprom - Rusvelo                     15:36
 99 Victor Ranghetti (Bra) Soul Brasil
DNS Marco Frapporti (Ita) Androni - Sidermec

Klasyfikacja generalna po 3. etapie:

  1 Sam Bennett (Irl) Bora - Hansgrohe                  13:24:28
  2 Edward Theuns (Bel) Trek - Segafredo                   00:14
  3 Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates                00:26
  4 Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani CSF                   00:29
  5 Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates
  6 Francesco Gavazzi (Ita) Androni - Sidermec
  7 Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF
  8 Manuel Belletti (Ita) Wilier Triestina                 00:30
  9 Ahmet Orken (Tur) Turkish national team
 10 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF                       00:32
 11 Eduard Prades Reverter (Spa) Caja Rural
 12 Jordi Simon Casulleras (Spa) Soul Brasil
 13 Boy Van Poppel (Ned) Trek - Segafredo
 14 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team
 15 Gregor Mühlberger (Aut) Bora - Hansgrohe
 16 Silvio Herklotz (Ger) Bora - Hansgrohe
 17 Jarlinson Pantano Gomez (Col) Trek - Segafredo
 18 Zhandos Bizhigitov (Kaz) Astana Pro Team
 19 Rafael Reis (Por) Caja Rural
 20 Przemysław Niemiec (Pol) UAE Team Emirates
 21 Edoardo Zardini (Ita) Bardiani CSF
 22 Edward Ravasi (Ita) UAE Team Emirates
 23 Yonder Godoy (Ven) Wilier Triestina
 24 David Arroyo Duran (Spa) Caja Rural
 25 Jesper Hansen (Den) Astana Pro Team
 26 Fausto Masnada (Ita) Androni - Sidermec
 27 Ildar Arslanov (Rus) Gazprom - Rusvelo
 28 Antonio Molina Canet (Spa) Caja Rural
 29 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF
 30 Christopher Butler (USA) Caja Rural
 31 Diego Rubio Hernandez (Spa) Caja Rural
 32 Mateusz Taciak (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 33 Pavel Brutt (Rus) Gazprom - Rusvelo
 34 Davide Ballerini (Ita) Androni - Sidermec              00:43
 35 Jonas Koch (Ger) CCC Sprandi Polkowice
 36 Federico Zurlo (Ita) UAE Team Emirates
 37 Andrea Vendrame (Ita) Androni - Sidermec
 38 Gregory Habeaux (Bel) WB Veranclassic
 39 Miguel Eduardo Florez Lopez (Col) Wilier Triestina
 40 Michał Paluta (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 41 Daniel Felipe Martinez Poveda (Col) Wilier Triestina
 42 Sergey Lagutin (Rus) Gazprom - Rusvelo
 43 Jhon Darwin Atapuma Hurtado (Col) UAE Team Emirates
 44 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom - Rusvelo
 45 Ilia Koshevoy (Blr) Wilier Triestina
 46 Leszek Plucinski (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 47 Shane Archbold (NZl) Bora - Hansgrohe                  00:51
 48 Kiel Reijnen (USA) Trek - Segafredo                    00:54
 49 Piotr Brożyna (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 50 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek - Segafredo                  01:05
 51 Riccardo Minali (Ita) Astana Pro Team                  01:14
 52 Frantisek Sisr (Cze) CCC Sprandi Polkowice             01:20
 53 Nazim Bakirci (Tur) Turkish national team
 54 Danilo Celano (Ita) Caja Rural
 55 Christophe Masson (Fra) WB Veranclassic
 56 Aleksejs Saramotins (Lat) Bora - Hansgrohe             01:24
 57 Flavio Cardoso Santos (Bra) Soul Brasil                01:27
 58 Igor Boev (Rus) Gazprom - Rusvelo                      01:29
 59 Lukas Spengler (Swi) WB Veranclassic                   01:39
 60 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF                        01:55
 61 Marco Maronese (Ita) Bardiani CSF                      01:57
 62 Serkan Balkan (Tur) Turkish national team
 63 Ahmet Akdilek (Tur) Turkish national team
 64 Murilo Ferraz Affonso (Bra) Soul Brasil                02:16
 65 Liam Bertazzo (Ita) Wilier Triestina                   02:51
 66 Patryk Stosz (Pol) CCC Sprandi Polkowice               03:03
 67 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team                  03:08
 68 Marko Kump (Slo) UAE Team Emirates
 69 Simone Sterbini (Ita) Bardiani CSF                     03:16
 70 Onur Balkan (Tur) Turkish national team                03:17
 71 Julien Stassen (Bel) WB Veranclassic                   04:07
 72 Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team                   04:20
 73 Nikolay Trusov (Rus) Gazprom - Rusvelo                 04:44
 74 Mattia Frapporti (Ita) Androni - Sidermec              05:56
 75 Kamil Małecki (Pol) CCC Sprandi Polkowice              06:10
 76 Jimmy Duquennoy (Bel) WB Veranclassic                  06:22
 77 Alberto Cecchin (Ita) Wilier Triestina                 06:28
 78 Gregory Daniel (USA) Trek - Segafredo                  06:52
 79 Alex Turrin (Ita) Wilier Triestina                     07:26
 80 Matteo Spreafico (Ita) Androni - Sidermec              07:55
 81 Marco Benfatto (Ita) Androni - Sidermec                07:56
 82 Muhammet Atalay (Tur) Turkish national team            08:03
 83 Matteo Pelucchi (Ita) Bora - Hansgrohe                 08:04
 84 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team
 85 Batuhan Özgür (Tur) Turkish national team
 86 Vegard Stake Laengen (Nor) UAE Team Emirates
 87 Thomas Deruette (Bel) WB Veranclassic                  08:13
 88 Lincoln Silva (Bra) Soul Brasil                        08:15
 89 Roberto Pinheiro Da Silva (Bra) Soul Brasil
 90 Feritcan Samli (Tur) Turkish national team             08:23
 91 Marco Coledan (Ita) Trek - Segafredo                   08:27
 92 Raphael Pires (Bra) Soul Brasil                        10:00
 93 Ludovic Robeet (Bel) WB Veranclassic                   10:09
 94 Pedro Autran Dourado Dutra Nicacio (Bra) Soul Bras     11:39
 95 Michael Schwarzmann (Ger) Bora - Hansgrohe             13:25
 96 Leopold Konig (Cze) Bora - Hansgrohe                   13:56
 97 Eugenio Alafaci (Ita) Trek - Segafredo                 15:54
 98 Victor Ranghetti (Bra) Soul Brasil                     17:56
 99 Ivan Rovny (Rus) Gazprom - Rusvelo                     18:00