pro-cycling.org
Vuelta a Burgos 2017 - 3. etap< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Mateusz Dudek (2017-08-03 20:06:15), kat. 2.HC (ESP); 173 km. (Oja Guareña - Picón Blanco); 3 sierpnia 2017. 

  1 Mikel Landa (Spa) Team Sky                         4:36:40
  2 David De La Cruz (Spa) Quick-Step Floors             00:09
  3 Enric Mas (Spa) Quick-Step Floors                    00:41
  4 Jaime Roson (Spa) Caja Rural-Seguros RGA             00:47
  5 Miguel Angel Lopez (Col) Astana Pro Team             00:55
  6 Igor Anton (Spa) Dimension Data                      01:06
  7 Merhawi Kudus (Eri) Dimension Data                   01:24
  8 Gianni Moscon (Ita) Team Sky                         01:27
  9 Jetse Bol (Ned) Manzana Postobon                     01:33
 10 Sergio Pardilla (Spa) Caja Rural-Seguros RGA         01:34
 11 Jesper Hansen (Den) Astana Pro Team
 12 Daniel Moreno (Spa) Movistar Team                    01:40
 13 Sergei Chernetski (Rus) Astana Pro Team
 14 Antonio Pedrero (Spa) Movistar Team                  02:04
 15 Hernan Aguirre (Col) Manzana Postobon                02:09
 16 Eliot Lietaer (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise       02:19
 17 Angel Madrazo (Spa) Delko Marseille Provence KTM
 18 Romain Sicard (Fra) Direct Energie                   02:29
 19 Jose Herrada (Spa) Movistar Team
 20 Eduardo Sepulveda (Arg) Team Fortuneo - Oscaro       02:31
 21 Igor Merino (Spa) Burgos BH                          02:37
 22 Delio Fernandez (Spa) Delko Marseille Provence KTM
 23 Mark Christian (GBr) Aqua Blue Sport                 02:42
 24 Ruben Fernandez (Spa) Movistar Team                  02:46
 25 Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team                  03:00
 26 Aleksei Rybalkin (Rus) Gazprom – Rusvelo             03:07
 27 Aldemar Reyes (Col) Manzana Postobon                 03:55
 28 Oscar Riesebeek (Ned) Roompot - Nederlandse Lote     04:03
 29 Garikoitz Bravo (Spa) Euskadi Basque Country
 30 Yoann Bagot (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 31 Julian Alaphilippe (Fra) Quick-Step Floors           04:17
 32 Thomas Sprengers (Bel) Sport Vlaanderen - Balois     04:18
 33 Hernando Bohorquez (Col) Manzana Postobon
 34 Lachlan Morton (Aus) Dimension Data                  04:24
 35 Ricardo Vilela (Por) Manzana Postobon                04:53
 36 Mikel Iturria (Spa) Euskadi Basque Country           04:57
 37 Jeroen Meijers (Ned) Roompot - Nederlandse Loter     05:02
 38 Stefan Denifl (Aut) Aqua Blue Sport                  05:05
 39 Mathias Leturnier (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 40 John Anderson Rodriguez (Col) Delko Marseille Pr     05:14
 41 Fernando Barcelo (Spa) Cofidis, Solutions Credit     05:30
 42 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom – Rusvelo              05:38
 43 Eugeniy Koberniak (Rus) Gazprom – Rusvelo
 44 Kenny Elissonde (Fra) Team Sky                       06:21
 45 Oscar Quiroz (Col) Burgos BH                         06:27
 46 Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team                 07:00
 47 Alessandro Bisolti (Ita) Nippo - Vini Fantini
 48 Luis Mas (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 49 Joan Bou (Spa) Nippo - Vini Fantini                  07:15
 50 Daniel Pearson (GBr) Aqua Blue Sport                 07:33
 51 Romain Guillemois (Fra) Direct Energie               07:45
 52 Anthony Perez (Fra) Cofidis, Solutions Credits       07:46
 53 Peter Kennaugh (GBr) Team Sky
 54 Artem Ovechkin (Rus) Gazprom – Rusvelo               08:15
 55 Pieter Serry (Bel) Quick-Step Floors                 08:47
 56 Kevin Deltombe (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise      08:48
 57 Pablo Torres (Spa) Burgos BH
 58 Artyom Zakharov (Kaz) Astana Pro Team                09:53
 59 Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team
 60 Fabricio Ferrari (Uru) Caja Rural-Seguros RGA
 61 Mauro Finetto (Ita) Delko Marseille Provence KTM
 62 Larry Warbasse (USA) Aqua Blue Sport
 63 Remy Di Gregorio (Fra) Delko Marseille Provence      10:18
 64 Nicholas Schultz (Aus) Caja Rural-Seguros RGA        10:53
 65 Dmitriy Kozontchuk (Rus) Gazprom – Rusvelo
 66 Pieter Weening (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 67 Etienne Van Empel (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 68 Jerome Cousin (Fra) Cofidis, Solutions Credits       10:55
 69 Marino Kobayashi (Jpn) Nippo - Vini Fantini          11:48
 70 Bernardo Suaza (Col) Manzana Postobon                12:41
 71 David Lopez (Spa) Team Sky                           12:51
 72 Guillaume Bonnafond (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 73 Nicholas Dlamini (RSA) Dimension Data
 74 Arnaud Gerard (Fra) Team Fortuneo - Oscaro           13:11
 75 Gatis Smukulis (Lat) Delko Marseille Provence KT     13:15
 76 Juan Felipe Osorio (Col) Manzana Postobon            13:47
 77 Aritz Bagues (Spa) Euskadi Basque Country            14:14
 78 Fabien Grellier (Fra) Direct Energie                 14:40
 79 Ryan Anderson (Can) Direct Energie                   16:37
 80 Antoine Duchesne (Can) Direct Energie
 81 Tim Declercq (Bel) Quick-Step Floors
 82 Paolo Tiralongo (Ita) Astana Pro Team
 83 Marc Soler (Spa) Movistar Team
 84 Eros Capecchi (Ita) Quick-Step Floors
 85 Ibai Salas (Spa) Burgos BH
 86 Andrei Solomennikov (Rus) Gazprom – Rusvelo
 87 Dorian Godon (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 88 Jorge Arcas Pe?a (Spa) Movistar Team
 89 Alexander Foliforov (Rus) Gazprom – Rusvelo
 90 Ben King (USA) Dimension Data
 91 Aaron Gate (NZl) Aqua Blue Sport
 92 Jacques Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data
 93 Zhandos Bizhigitov (Kaz) Astana Pro Team
 94 Aime De Gendt (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise       16:41
 95 Martijn Budding (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 96 Francis Mourey (Fra) Team Fortuneo - Oscaro
 97 Pier Paolo De Negri (Ita) Nippo - Vini Fantini       17:35
 98 Eduard Prades (Spa) Caja Rural-Seguros RGA           17:46
 99 Carlos Barbero (Spa) Movistar Team
100 Jeremy Cornu (Fra) Direct Energie
101 Daniel Diaz (Arg) Delko Marseille Provence KTM
102 Lasse Norman Hansen (Den) Aqua Blue Sport            18:53
103 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Sky                    19:37
104 Adam Blythe (GBr) Aqua Blue Sport                    20:29
105 Sjoerd Van Ginneken (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
106 Raymond Kreder (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
107 Philip Deignan (Irl) Team Sky                        20:32
108 David Arroyo (Spa) Caja Rural-Seguros RGA            21:00
109 Alexandre Pichot (Fra) Direct Energie
110 Romain Cardis (Fra) Direct Energie
111 Benoit Jarrier (Fra) Team Fortuneo - Oscaro
112 Marcos Jurado (Spa) Burgos BH
113 Fernando Orjuela (Col) Manzana Postobon
114 Kenny De Ketele (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise     21:09
115 Jorge Cubero (Spa) Burgos BH                         21:12
116 Matteo Trentin (Ita) Quick-Step Floors               21:25
117 Iuri Filosi (Ita) Nippo - Vini Fantini
118 Hiroki Nishimura (Jpn) Nippo - Vini Fantini          21:27
119 Igor Boev (Rus) Gazprom – Rusvelo                    23:11
120 Armindo Fonseca (Fra) Team Fortuneo - Oscaro         23:37
121 Arnold Jeannesson (Fra) Team Fortuneo - Oscaro       23:42
122 Omar Fraile (Spa) Dimension Data                     25:22
123 Jonas Van Genechten (Bel) Cofidis, Solutions Cre     26:46
124 Conor Dunne (Irl) Aqua Blue Sport
125 Julen Irizar (Spa) Euskadi Basque Country            29:04
126 Mikel Aristi (Spa) Delko Marseille Provence KTM
127 Jens Wallays (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
128 Oscar Linares (Spa) Burgos BH                        29:09
129 Nicola Bagioli (Ita) Nippo - Vini Fantini            30:49
130 Danilo Celano (Ita) Caja Rural-Seguros RGA           34:25
131 Martin Velits (Svk) Quick-Step Floors                37:41
132 Tim Ariesen (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
133 Alvaro Robredo (Spa) Burgos BH                       47:59
134 Adrian Gonzalez (Spa) Euskadi Basque Country         50:53
135 Maxime Farazijn (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise     52:37
136 Christophe Noppe (Bel) Sport Vlaanderen - Balois     52:48
137 Ander Barrenetxea (Spa) Euskadi Basque Country       52:52

Klasyfikacja generalna po 3. etapie:

1 Mikel Landa (Spa) Team Sky                        11:41:32
  2 David De La Cruz (Spa) Quick-Step Floors             00:27
  3 Enric Mas (Spa) Quick-Step Floors                    00:46
  4 Jaime Roson (Spa) Caja Rural-Seguros RGA             00:54
  5 Miguel Angel Lopez (Col) Astana Pro Team             01:02
  6 Igor Anton (Spa) Dimension Data                      01:13
  7 Merhawi Kudus (Eri) Dimension Data                   01:31
  8 Gianni Moscon (Ita) Team Sky                         01:34
  9 Jetse Bol (Ned) Manzana Postobon                     01:40
 10 Sergei Chernetski (Rus) Astana Pro Team              01:42
 11 Daniel Moreno (Spa) Movistar Team                    01:47
 12 Jesper Hansen (Den) Astana Pro Team                  01:52
 13 Sergio Pardilla (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 14 Eliot Lietaer (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise       02:26
 15 Hernan Aguirre (Col) Manzana Postobon                02:27
 16 Antonio Pedrero (Spa) Movistar Team                  02:35
 17 Angel Madrazo (Spa) Delko Marseille Provence KTM     02:37
 18 Romain Sicard (Fra) Direct Energie                   02:47
 19 Jose Herrada (Spa) Movistar Team
 20 Igor Merino (Spa) Burgos BH                          02:55
 21 Ruben Fernandez (Spa) Movistar Team                  03:04
 22 Delio Fernandez (Spa) Delko Marseille Provence K     03:08
 23 Garikoitz Bravo (Spa) Euskadi Basque Country         04:10
 24 Aldemar Reyes (Col) Manzana Postobon                 04:13
 25 Julian Alaphilippe (Fra) Quick-Step Floors           04:20
 26 Yoann Bagot (Fra) Cofidis, Solutions Credits         04:21
 27 Oscar Riesebeek (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 28 Thomas Sprengers (Bel) Sport Vlaanderen - Balois     04:25
 29 Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team                  04:30
 30 Hernando Bohorquez (Col) Manzana Postobon            04:36
 31 Lachlan Morton (Aus) Dimension Data                  04:59
 32 Jeroen Meijers (Ned) Roompot - Nederlandse Loter     05:09
 33 Ricardo Vilela (Por) Manzana Postobon                05:11
 34 Mikel Iturria (Spa) Euskadi Basque Country           05:15
 35 Stefan Denifl (Aut) Aqua Blue Sport                  05:23
 36 Mathias Leturnier (Fra) Cofidis, Solutions Credi     05:45
 37 John Anderson Rodriguez (Col) Delko Marseille Pr     05:49
 38 Aleksei Rybalkin (Rus) Gazprom – Rusvelo             05:52
 39 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom – Rusvelo              05:56
 40 Fernando Barcelo (Spa) Cofidis, Solutions Credit     06:05
 41 Alessandro Bisolti (Ita) Nippo - Vini Fantini        07:07
 42 Kenny Elissonde (Fra) Team Sky                       07:30
 43 Luis Mas (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                07:43
 44 Peter Kennaugh (GBr) Team Sky                        07:53
 45 Romain Guillemois (Fra) Direct Energie               08:03
 46 Eduardo Sepulveda (Arg) Team Fortuneo - Oscaro       08:20
 47 Anthony Perez (Fra) Cofidis, Solutions Credits       08:33
 48 Mark Christian (GBr) Aqua Blue Sport                 08:40
 49 Pablo Torres (Spa) Burgos BH                         09:19
 50 Daniel Pearson (GBr) Aqua Blue Sport                 09:59
 51 Mauro Finetto (Ita) Delko Marseille Provence KTM     10:00
 52 Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team                   10:11
 53 Larry Warbasse (USA) Aqua Blue Sport
 54 Fabricio Ferrari (Uru) Caja Rural-Seguros RGA
 55 Remy Di Gregorio (Fra) Delko Marseille Provence      10:36
 56 Artyom Zakharov (Kaz) Astana Pro Team                10:45
 57 Oscar Quiroz (Col) Burgos BH                         10:57
 58 Eugeniy Koberniak (Rus) Gazprom – Rusvelo            11:25
 59 Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team                 11:52
 60 Guillaume Bonnafond (Fra) Cofidis, Solutions Cre     13:09
 61 Bernardo Suaza (Col) Manzana Postobon                13:12
 62 Kevin Deltombe (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise      13:16
 63 Arnaud Gerard (Fra) Team Fortuneo - Oscaro           13:42
 64 Marino Kobayashi (Jpn) Nippo - Vini Fantini          14:40
 65 Fabien Grellier (Fra) Direct Energie                 14:47
 66 Nicholas Schultz (Aus) Caja Rural-Seguros RGA        15:23
 67 Juan Felipe Osorio (Col) Manzana Postobon            15:34
 68 Pieter Serry (Bel) Quick-Step Floors                 16:08
 69 Nicholas Dlamini (RSA) Dimension Data                16:20
 70 Aaron Gate (NZl) Aqua Blue Sport                     16:55
 71 Dorian Godon (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 72 Jerome Cousin (Fra) Cofidis, Solutions Credits       17:33
 73 Pier Paolo De Negri (Ita) Nippo - Vini Fantini       17:42
 74 Aritz Bagues (Spa) Euskadi Basque Country            17:43
 75 Gatis Smukulis (Lat) Delko Marseille Provence KT     17:45
 76 Carlos Barbero (Spa) Movistar Team                   17:53
 77 Jeremy Cornu (Fra) Direct Energie                    18:17
 78 Joan Bou (Spa) Nippo - Vini Fantini                  19:31
 79 Lasse Norman Hansen (Den) Aqua Blue Sport            19:38
 80 Pieter Weening (Ned) Roompot - Nederlandse Loter     20:15
 81 Artem Ovechkin (Rus) Gazprom – Rusvelo               20:31
 82 Sjoerd Van Ginneken (Ned) Roompot - Nederlandse      20:36
 83 Ben King (USA) Dimension Data                        20:54
 84 Antoine Duchesne (Can) Direct Energie                21:07
 85 Ryan Anderson (Can) Direct Energie
 86 Jorge Arcas Pe?a (Spa) Movistar Team
 87 Jacques Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data
 88 Andrei Solomennikov (Rus) Gazprom – Rusvelo
 89 Martijn Budding (Ned) Roompot - Nederlandse Lote     21:11
 90 Aime De Gendt (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
 91 Tim Declercq (Bel) Quick-Step Floors                 21:32
 92 Eros Capecchi (Ita) Quick-Step Floors                21:35
 93 Matteo Trentin (Ita) Quick-Step Floors               21:43
 94 Paolo Tiralongo (Ita) Astana Pro Team                22:47
 95 Alexander Foliforov (Rus) Gazprom – Rusvelo
 96 Iuri Filosi (Ita) Nippo - Vini Fantini               22:58
 97 Zhandos Bizhigitov (Kaz) Astana Pro Team             23:15
 98 Francis Mourey (Fra) Team Fortuneo - Oscaro          23:19
 99 Marcos Jurado (Spa) Burgos BH                        24:22
100 Benoit Jarrier (Fra) Team Fortuneo - Oscaro          24:24
101 Dmitriy Kozontchuk (Rus) Gazprom – Rusvelo           24:28
102 Romain Cardis (Fra) Direct Energie                   25:30
103 Jorge Cubero (Spa) Burgos BH                         25:40
104 Daniel Diaz (Arg) Delko Marseille Provence KTM       26:16
105 David Lopez (Spa) Team Sky                           26:17
106 Eduard Prades (Spa) Caja Rural-Seguros RGA           26:35
107 Jonas Van Genechten (Bel) Cofidis, Solutions Cre     26:53
108 Armindo Fonseca (Fra) Team Fortuneo - Oscaro         27:03
109 Hiroki Nishimura (Jpn) Nippo - Vini Fantini          27:16
110 Etienne Van Empel (Ned) Roompot - Nederlandse Lo     27:52
111 Ibai Salas (Spa) Burgos BH                           28:41
112 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Sky                    29:06
113 Julen Irizar (Spa) Euskadi Basque Country            30:12
114 Alexandre Pichot (Fra) Direct Energie                30:13
115 Omar Fraile (Spa) Dimension Data                     30:54
116 Nicola Bagioli (Ita) Nippo - Vini Fantini            30:56
117 Adam Blythe (GBr) Aqua Blue Sport                    30:57
118 Marc Soler (Spa) Movistar Team                       31:36
119 Philip Deignan (Irl) Team Sky                        32:10
120 David Arroyo (Spa) Caja Rural-Seguros RGA            32:32
121 Raymond Kreder (Ned) Roompot - Nederlandse Loter     32:45
122 Arnold Jeannesson (Fra) Team Fortuneo - Oscaro       32:55
123 Fernando Orjuela (Col) Manzana Postobon              33:16
124 Igor Boev (Rus) Gazprom – Rusvelo                    35:27
125 Kenny De Ketele (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise     38:08
126 Conor Dunne (Irl) Aqua Blue Sport                    38:41
127 Danilo Celano (Ita) Caja Rural-Seguros RGA           41:03
128 Mikel Aristi (Spa) Delko Marseille Provence KTM      41:20
129 Oscar Linares (Spa) Burgos BH                        44:14
130 Jens Wallays (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise        46:03
131 Tim Ariesen (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij      49:57
132 Martin Velits (Svk) Quick-Step Floors                52:09
133 Adrian Gonzalez (Spa) Euskadi Basque Country         56:42
134 Alvaro Robredo (Spa) Burgos BH                    01:02:20
135 Christophe Noppe (Bel) Sport Vlaanderen - Balois  01:05:04
136 Maxime Farazijn (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise  01:07:42
137 Ander Barrenetxea (Spa) Euskadi Basque Country    01:11:04