pro-cycling.org
Internationalen LOTTO Thüringen Ladies Tour 2017 - 4. etap (ITT)< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Magda Tkacz (2017-07-16 21:12:19), kat. 2.1 (GER); 18.7 km. (Schmölln › Schmölln); 16 lipca 2017. 

--> Pełne wyniki


1. Lauren Stephens (TIBCO-SVB)                          26:50
2. Ellen van Dijk (Reprezentacja Holandii)              00:01
3. Lisa Brennauer (Canyon-SRAM)                         00:06
4. Trixi Worrack (Canyon-SRAM)                          00:36
5. Olga Zabelinskaya (Bepink Cogeas)                    00:40
6. Mieke Kröger (Canyon-SRAM)                            00:50
7. Hayley Simmonds (Team WNT)
8. Tayler Wiles (Unitedhealthcare)                      00:53
9. Ann-Sophie Duyck (Drops)                             01:02
10. Ruth Winder (Uniedhealthcare)                       01:11
...
13. Katarzyna Pawłowska (Reprezentacja Polski)          01:28
22. Eugenia Bujak (BTC City Ljubljana)                  01:50
37. Agnieszka Skalniak (Reprezentacja Polski)           02:19
49. Aurela Nerlo (Reprezentacja Polski)                 02:50
53. Marta Lach (Reprezentacja Polski)                   03:08
87. Karolina Perekitko (Reprezentacja Polski)           05:30

Klasyfikacja generalna po 4. etapie:

1. Lisa Brennauer (Canyon-SRAM)                      10:17:04
2. Ellen van Dijk (Reprezentacja Holandii)              00:18
3. Hayley Simmonds (Team WNT)                           00:26
4. Trixi Worrack (Canyon-SRAM)                          00:44
5. Tayler Wiles (Unitedhealthcare)                      00:56
6. Olga Zabelinskaya (Bepink Cogeas)                    01:13
7. Roxane Knetemann (Reprezentacja Holandii)            01:16
8. Ann-Sophie Duyck (Drops)                             01:25
9. Amy Pieters (Reprezentacja Holandii)                 01:28
10. Ruth Winder (Uniedhealthcare)                       01:37
...
11. Katarzyna Pawłowska (Reprezentacja Polski)          01:43
12. Eugenia Bujak (BTC City Ljubljana)                  02:00
31. Agnieszka Skalniak (Reprezentacja Polski)           03:23
35. Marta Lach (Reprezentacja Polski)                   04:00
47. Aurela Nerlo (Reprezentacja Polski)                 05:07
67. Karolina Perekitko (Reprezentacja Polski)           13:26