pro-cycling.org
Giro d'Italia Internazionale Femminile - 9. etap< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Mateusz Dudek (2017-07-08 15:56:31), kat. 2.WWT (ITA); 122,3 km. (Palinuro - Polla); 8 maja 2017. 

1. Marta Bastianelli (Ita) Alé Cipollini                                                   3:05:09
2. Lotta Lepistö (Fin) Cervelo Bigla Pro Cycling Team                                       
3. Giorgia Bronzini (Ita) Wiggle High                                                       
4. Arlenis Sierra (Cub) Astana Women's Team                                                 
5. Coryn Rivera (USA) Team Sunweb Women                                                     
6. Alexis Ryan (USA) Canyon SRAM Racing                                                     
7. Ilaria Sanguineti (Ita) BePink Cogeas                                                    
8. Amalie Dideriksen (Den) Boels Dolmans Cyclingteam                                        
9. Emilie Moberg (Nor) Hitec Products                                                       
10. Natalya Saifutdinova (Kaz) Astana Women's Team                                          
11. Sheyla Gutierrez (Spa) Cylance Pro Cycling                                              
12. Elena Cecchini (Ita) Canyon SRAM Racing                                                 
13. Rasa Leleivyte (Ltu) Aromitalia Vaiano                                                  
14. Aude Biannic (Fra) FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope                                   
15. Romy Kasper (Ger) Alé Cipollini                                                         
16. Alison Jackson (Can) BePink Cogeas                                                      
17. Elisa Longo Borghini (Ita) Wiggle High                                                  
18. Daniela Reis (Por) Lares-Waowdeals                                                      
19. Megan Guarnier (USA) Boels Dolmans Cyclingteam                                          
20. Anna Van Der Breggen (Ned) Boels Dolmans Cyclingteam                                    
21. Amanda Spratt (Aus) Orica Scott Women                                                   
22. Annemiek Van Vleuten (Ned) Orica Scott Women                                            
23. Simona Frapporti (Ita) Hitec Products                                                   
24. Dani King (GBr) Cylance Pro Cycling                                                     
25. Camilla Pedersen (Den) Team Veloconcept Women                                           
26. Nadia Quagliotto (Ita) Top Girls Fassa Bortolo                                          
27. Katarzyna Niewiadoma (Pol) WM3 Pro Cycling                                              
28. Hanna Nilsson (Swe) BTC City Ljubljana                                                  
29. Polona Batagelj (Slo) BTC City Ljubljana                                                
30. Moniek Tenniglo (Ned) WM3 Pro Cycling                                                   
31. Linda Villumsen (NZl) Team Veloconcept Women                                            
32. Ursa Pintar (Slo) BTC City Ljubljana                                                    
33. Claudia Lichtenberg (Ger) Wiggle High                                                   
34. Alice Maria Arzuffi (Ita) Lensworld-Kuota                                               
35. Olena Pavlukhina (Aze) Astana Women's Team                                              
36. Shara Gillow (Aus) FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope                                   
37. Karol-Ann Canuel (Can) Boels Dolmans Cyclingteam                                        
38. Eri Yonamine (Jpn) FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope                                   
39. Yevgeniya Vysotska (Ukr) Conceria Zabri-Fanini-Guerciotti                               
40. Cecilie Uttrup Ludwig (Den) Cervelo Bigla Pro Cycling Team                              
41. Ane Santesteban Gonzalez (Spa) Alé Cipollini                                            
42. Tatiana Guderzo (Ita) Lensworld-Kuota                                                   
43. Nikola Noskova (Cze) BePink Cogeas                                                      
44. Lucinda Brand (Ned) Team Sunweb Women                                                   
45. Ana Maria Covrig (Rom) Top Girls Fassa Bortolo                                          
46. Olga Zabelinskaya (Rus) BePink Cogeas                                                   
47. Chiara Zanettin (Ita) Valcar PBM                                                        
48. Vania Canvelli (Ita) Giusfredi Bianchi                                                  
49. Audrey Cordon Ragot (Fra) Wiggle High                                                   
50. Silvia Valsecchi (Ita) BePink Cogeas                                                    
51. Charlotte Becker (Ger) Hitec Products                                                   
52. Janneke Ensing (Ned) Alé Cipollini                                                      
53. Sabrina Stultiens (Ned) Team Sunweb Women                                              0:00:11
54. Lisa Klein (Ger) Cervelo Bigla Pro Cycling Team                                         
55. Georgia Williams (Aus) Orica Scott Women                                                
56. Riejanne Markus (Ned) WM3 Pro Cycling                                                   
57. Hannah Barnes (GBr) Canyon SRAM Racing                                                  
58. Tetiana Riabchenko (Ukr) Lensworld-Kuota                                                
59. Anouska Koster (Ned) WM3 Pro Cycling                                                    
60. Julia Soek (Ned) Team Sunweb Women                                                      
61. Rossella Ratto (Ita) Cylance Pro Cycling                                                
62. Clara Koppenburg (Ger) Cervelo Bigla Pro Cycling Team                                   
63. Jenelle Crooks (Aus) Orica Scott Women                                                  
64. Rozanne Slik (Ned) Team Sunweb Women                                                    
65. Anna Plichta (Pol) WM3 Pro Cycling                                                      
66. Sofia Bertizzolo (Ita) Astana Women's Team                                              
67. Mónika Kiraly (Hun) S.C. Michela Fanini                                                 
68. Valentina Scandolara (Ita) WM3 Pro Cycling                                              
69. Soraya Paladin (Ita) Alé Cipollini                                                      
70. Floortje Mackaij (Ned) Team Sunweb Women                                                
71. Chantal Blaak (Ned) Boels Dolmans Cyclingteam                                          0:00:39
72. Nikki Brammeier (GBr) Boels Dolmans Cyclingteam                                         
73. Omer Shapira (Isr) Giusfredi Bianchi                                                   0:00:50
74. Carmela Cipriani (Ita) Conceria Zabri-Fanini-Guerciotti                                0:00:53
75. Anna Ceoloni (Ita) S.C. Michela Fanini                                                  
76. Małgorzata Jasińska (Pol) Cylance Pro Cycling                                          0:00:59
77. Nicole Hanselmann (Swi) Cervelo Bigla Pro Cycling Team                                 0:01:00
78. Stephanie Pohl (Ger) Cervelo Bigla Pro Cycling Team                                     
79. Elizabeth Deignan (GBr) Boels Dolmans Cyclingteam                                      0:01:04
80. Lauren Kitchen (Aus) WM3 Pro Cycling                                                   0:01:25
81. Anna Trevisi (Ita) Alé Cipollini                                                        
82. Nicole Nesti (Ita) Aromitalia Vaiano                                                   0:02:22
83. Lara Vieceli (Ita) Astana Women's Team                                                 0:02:42
84. Antri Christoforou (Cyp) Servetto Giusta                                               0:15:14
85. Ekaterina Anoshina (Rus) BePink Cogeas                                                 0:18:09
86. Natalya Sokovnina (Kaz) Servetto Giusta                                                 
87. Anna Potokina (Rus) Servetto Giusta                                                     
88. Iraida Garcia (Cub) S.C. Michela Fanini                                                0:22:18
89. Arianna Fidanza (Ita) Astana Women's Team                                               
90. Claudia Koster (Ned) Team Veloconcept Women                                             
91. Katia Ragusa (Ita) BePink Cogeas                                                        
92. Valeriya Kononenko (Ukr) S.C. Michela Fanini                                            
93. Basei Marzia Salton (Ita) Conceria Zabri-Fanini-Guerciotti                              
94. Sara Penton (Swe) Team Veloconcept Women                                                
95. Daniela Magnetto Allietta (Ita) Conceria Zabri-Fanini-Guerciotti                        
96. Louise Norman Hansen (Den) Team Veloconcept Women                                       
97. Julie Leth (Den) Wiggle High                                                            
98. Michela Balducci (Ita) Giusfredi Bianchi                                                
99. Kseniia Dobrynina (Rus) Servetto Giusta                                                 
100. Isabella Strizzi (Ita) Conceria Zabri-Fanini-Guerciotti                                
101. Alice Gasparini (Ita) Servetto Giusta                                                  
102. Simona Bortolotti (Ita) Giusfredi Bianchi                                              
103. Francesca Cauz (Ita) Giusfredi Bianchi                                                 
104. Manuela De Iuliis (Ita) Conceria Zabri-Fanini-Guerciotti                               
105. Thea Thorsen (Nor) Hitec Products                                                      
106. Eugénie Duval (Fra) FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope                                 
107. Jolien D'Hoore (Bel) Wiggle High                                                       
108. Barbara Guarischi (Ita) Canyon SRAM Racing                                             
109. Bryony Van Velsen (Ned) Lares-Waowdeals                                                
110. Alice Cobb (GBr) Lares-Waowdeals                                                       
111. Chloe Hosking (Aus) Alé Cipollini                                                      
112. Sarah Roy (Aus) Orica Scott Women                                                      
113. Ilona Hoeksma (Ned) Hitec Products                                                     
114. Alexandra Manly (Aus) Orica Scott Women                                                
115. Ana Cristina Sanabria Sanchez (Spa) Servetto Giusta                                    
116. Kirsten Wild (Ned) Cylance Pro Cycling                                                 
117. Heidi Dalton (RSA) Aromitalia Vaiano                                                   
118. Marta Tagliaferro (Ita) Cylance Pro Cycling                                            
119. Maria Giulia Confalonieri (Ita) Lensworld-Kuota                                        
120. Michela Pavin (Ita) Top Girls Fassa Bortolo                                            
121. Allegra Arzuffi (Ita) Valcar PBM                                                       
122. Beatrice Rossato (Ita) Top Girls Fassa Bortolo                                         
123. Silvia Persico (Ita) Valcar PBM                                                        
124. Alessia Bulleri (Ita) Aromitalia Vaiano                                                
125. Silvia Pollicini (Ita) Valcar PBM                                                      
126. Elena Franchi (Ita) Aromitalia Vaiano                                                  
127. Sarah Rijkes (Aut) Lares-Waowdeals                                                     
128. Dalia Muccioli (Ita) Valcar PBM                                                        
129. Jelena Eric (Srb) BTC City Ljubljana                                                   
130. Giorgia Fraiegari (Ita) Giusfredi Bianchi                                              
131. Alessia Martini (Ita) Aromitalia Vaiano                                                
132. Annalisa Cucinotta (Ita) Lensworld-Kuota                                               
133. Winanda Spoor (Ned) Lensworld-Kuota                                                    
134. Kaat Hannes (Bel) Lensworld-Kuota                                                      
135. Christina Siggaard (Den) Team Veloconcept Women                                        
136. Pernille Mathiesen (Den) Team Veloconcept Women                                        
DNF. Lija Laizane (Lat) Aromitalia Vaiano                                                   
DNF. Sofia Beggin (Ita) Astana Women's Team                                                 
DNF. Anna Zita Maria Stricker (Ita) BTC City Ljubljana                                      
DNF. Charlotte Bravard (Fra) FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope                             
DNF. Francesca Balducci (Ita) S.C. Michela Fanini                                           
DNS. Roxane Knetemann (Ned) FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope                              

Klasyfikacja generalna po 9. etapie:

1. Anna Van Der Breggen (Ned) Boels Dolmans Cyclingteam                                    22:30:06
2. Elisa Longo Borghini (Ita) Wiggle High                                                  0:01:03
3. Annemiek Van Vleuten (Ned) Orica Scott Women                                            0:01:39
4. Megan Guarnier (USA) Boels Dolmans Cyclingteam                                          0:03:07
5. Lucinda Brand (Ned) Team Sunweb Women                                                   0:03:26
6. Amanda Spratt (Aus) Orica Scott Women                                                   0:03:32
7. Katarzyna Niewiadoma (Pol) WM3 Pro Cycling                                              0:04:02
8. Karol-Ann Canuel (Can) Boels Dolmans Cyclingteam                                        0:04:22
9. Claudia Lichtenberg (Ger) Wiggle High                                                   0:05:05
10. Arlenis Sierra (Cub) Astana Women's Team                                               0:05:15
11. Sabrina Stultiens (Ned) Team Sunweb Women                                              0:05:31
12. Shara Gillow (Aus) FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope                                  0:05:43
13. Janneke Ensing (Ned) Alé Cipollini                                                     0:06:41
14. Hanna Nilsson (Swe) BTC City Ljubljana                                                 0:06:49
15. Romy Kasper (Ger) Alé Cipollini                                                        0:07:18
16. Hannah Barnes (GBr) Canyon SRAM Racing                                                 0:08:28
17. Elena Cecchini (Ita) Canyon SRAM Racing                                                0:08:47
18. Cecilie Uttrup Ludwig (Den) Cervelo Bigla Pro Cycling Team                             0:08:49
19. Ane Santesteban Gonzalez (Spa) Alé Cipollini                                           0:08:52
20. Olena Pavlukhina (Aze) Astana Women's Team                                             0:09:07
21. Linda Villumsen (NZl) Team Veloconcept Women                                           0:09:24
22. Tetiana Riabchenko (Ukr) Lensworld-Kuota                                               0:09:34
23. Eri Yonamine (Jpn) FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope                                  0:09:36
24. Polona Batagelj (Slo) BTC City Ljubljana                                               0:09:53
25. Nikola Noskova (Cze) BePink Cogeas                                                      
26. Dani King (GBr) Cylance Pro Cycling                                                    0:10:00
27. Ursa Pintar (Slo) BTC City Ljubljana                                                   0:10:13
28. Yevgeniya Vysotska (Ukr) Conceria Zabri-Fanini-Guerciotti                              0:10:25
29. Sofia Bertizzolo (Ita) Astana Women's Team                                             0:11:13
30. Moniek Tenniglo (Ned) WM3 Pro Cycling                                                  0:11:27
31. Rasa Leleivyte (Ltu) Aromitalia Vaiano                                                 0:11:43
32. Małgorzata Jasińska (Pol) Cylance Pro Cycling                                          0:12:33
33. Alice Maria Arzuffi (Ita) Lensworld-Kuota                                              0:13:20
34. Alison Jackson (Can) BePink Cogeas                                                     0:14:02
35. Tatiana Guderzo (Ita) Lensworld-Kuota                                                  0:14:40
36. Anna Ceoloni (Ita) S.C. Michela Fanini                                                 0:15:33
37. Anouska Koster (Ned) WM3 Pro Cycling                                                   0:17:22
38. Omer Shapira (Isr) Giusfredi Bianchi                                                   0:18:34
39. Rozanne Slik (Ned) Team Sunweb Women                                                   0:19:59
40. Ana Maria Covrig (Rom) Top Girls Fassa Bortolo                                         0:21:20
41. Chantal Blaak (Ned) Boels Dolmans Cyclingteam                                          0:21:21
42. Elizabeth Deignan (GBr) Boels Dolmans Cyclingteam                                      0:24:45
43. Nadia Quagliotto (Ita) Top Girls Fassa Bortolo                                         0:26:16
44. Floortje Mackaij (Ned) Team Sunweb Women                                               0:26:50
45. Coryn Rivera (USA) Team Sunweb Women                                                   0:27:53
46. Stephanie Pohl (Ger) Cervelo Bigla Pro Cycling Team                                    0:27:54
47. Georgia Williams (Aus) Orica Scott Women                                               0:29:52
48. Alexis Ryan (USA) Canyon SRAM Racing                                                   0:30:13
49. Olga Zabelinskaya (Rus) BePink Cogeas                                                   
50. Soraya Paladin (Ita) Alé Cipollini                                                     0:30:16
51. Audrey Cordon Ragot (Fra) Wiggle High                                                  0:31:38
52. Rossella Ratto (Ita) Cylance Pro Cycling                                               0:32:19
53. Charlotte Becker (Ger) Hitec Products                                                  0:33:23
54. Clara Koppenburg (Ger) Cervelo Bigla Pro Cycling Team                                  0:33:51
55. Anna Potokina (Rus) Servetto Giusta                                                    0:34:08
56. Carmela Cipriani (Ita) Conceria Zabri-Fanini-Guerciotti                                0:35:28
57. Lauren Kitchen (Aus) WM3 Pro Cycling                                                   0:36:16
58. Antri Christoforou (Cyp) Servetto Giusta                                               0:38:30
59. Sheyla Gutierrez (Spa) Cylance Pro Cycling                                             0:39:14
60. Lara Vieceli (Ita) Astana Women's Team                                                 0:41:37
61. Jenelle Crooks (Aus) Orica Scott Women                                                 0:42:00
62. Natalya Saifutdinova (Kaz) Astana Women's Team                                         0:42:01
63. Daniela Reis (Por) Lares-Waowdeals                                                     0:42:23
64. Lisa Klein (Ger) Cervelo Bigla Pro Cycling Team                                        0:43:16
65. Anna Plichta (Pol) WM3 Pro Cycling                                                     0:43:23
66. Chiara Zanettin (Ita) Valcar PBM                                                       0:43:45
67. Giorgia Bronzini (Ita) Wiggle High                                                     0:45:18
68. Lotta Lepistö (Fin) Cervelo Bigla Pro Cycling Team                                     0:45:43
69. Mónika Kiraly (Hun) S.C. Michela Fanini                                                0:46:06
70. Vania Canvelli (Ita) Giusfredi Bianchi                                                 0:46:09
71. Silvia Valsecchi (Ita) BePink Cogeas                                                   0:47:55
72. Ilaria Sanguineti (Ita) BePink Cogeas                                                  0:48:00
73. Nicole Nesti (Ita) Aromitalia Vaiano                                                   0:48:44
74. Camilla Pedersen (Den) Team Veloconcept Women                                          0:49:06
75. Amalie Dideriksen (Den) Boels Dolmans Cyclingteam                                      0:50:00
76. Nikki Brammeier (GBr) Boels Dolmans Cyclingteam                                        0:51:32
77. Aude Biannic (Fra) FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope                                  0:53:21
78. Simona Frapporti (Ita) Hitec Products                                                  0:54:18
79. Julia Soek (Ned) Team Sunweb Women                                                     0:54:21
80. Nicole Hanselmann (Swi) Cervelo Bigla Pro Cycling Team                                 0:54:48
81. Maria Giulia Confalonieri (Ita) Lensworld-Kuota                                        0:55:16
82. Valentina Scandolara (Ita) WM3 Pro Cycling                                             0:56:10
83. Anna Trevisi (Ita) Alé Cipollini                                                       0:56:21
84. Marta Bastianelli (Ita) Alé Cipollini                                                  0:56:40
85. Riejanne Markus (Ned) WM3 Pro Cycling                                                  0:57:11
86. Emilie Moberg (Nor) Hitec Products                                                     0:58:38
87. Ana Cristina Sanabria Sanchez (Spa) Servetto Giusta                                    0:59:30
88. Francesca Cauz (Ita) Giusfredi Bianchi                                                 1:04:51
89. Iraida Garcia (Cub) S.C. Michela Fanini                                                1:06:36
90. Eugénie Duval (Fra) FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope                                 1:07:02
91. Sara Penton (Swe) Team Veloconcept Women                                               1:09:36
92. Natalya Sokovnina (Kaz) Servetto Giusta                                                1:12:25
93. Dalia Muccioli (Ita) Valcar PBM                                                        1:12:31
94. Silvia Persico (Ita) Valcar PBM                                                        1:14:48
95. Jolien D'Hoore (Bel) Wiggle High                                                       1:15:02
96. Simona Bortolotti (Ita) Giusfredi Bianchi                                              1:15:03
97. Beatrice Rossato (Ita) Top Girls Fassa Bortolo                                         1:15:41
98. Silvia Pollicini (Ita) Valcar PBM                                                      1:15:42
99. Manuela De Iuliis (Ita) Conceria Zabri-Fanini-Guerciotti                               1:16:28
100. Alexandra Manly (Aus) Orica Scott Women                                               1:16:42
101. Michela Balducci (Ita) Giusfredi Bianchi                                              1:16:48
102. Sarah Roy (Aus) Orica Scott Women                                                     1:16:56
103. Katia Ragusa (Ita) BePink Cogeas                                                      1:17:43
104. Barbara Guarischi (Ita) Canyon SRAM Racing                                            1:18:28
105. Alice Gasparini (Ita) Servetto Giusta                                                 1:19:07
106. Kirsten Wild (Ned) Cylance Pro Cycling                                                1:19:21
107. Arianna Fidanza (Ita) Astana Women's Team                                             1:20:52
108. Chloe Hosking (Aus) Alé Cipollini                                                     1:21:10
109. Julie Leth (Den) Wiggle High                                                          1:21:49
110. Kaat Hannes (Bel) Lensworld-Kuota                                                     1:22:22
111. Sarah Rijkes (Aut) Lares-Waowdeals                                                    1:22:48
112. Jelena Eric (Srb) BTC City Ljubljana                                                  1:23:03
113. Allegra Arzuffi (Ita) Valcar PBM                                                      1:25:24
114. Thea Thorsen (Nor) Hitec Products                                                     1:26:05
115. Heidi Dalton (RSA) Aromitalia Vaiano                                                  1:26:10
116. Annalisa Cucinotta (Ita) Lensworld-Kuota                                              1:27:44
117. Kseniia Dobrynina (Rus) Servetto Giusta                                               1:28:01
118. Alessia Bulleri (Ita) Aromitalia Vaiano                                               1:28:03
119. Alice Cobb (GBr) Lares-Waowdeals                                                      1:29:53
120. Michela Pavin (Ita) Top Girls Fassa Bortolo                                           1:32:25
121. Basei Marzia Salton (Ita) Conceria Zabri-Fanini-Guerciotti                            1:32:44
122. Isabella Strizzi (Ita) Conceria Zabri-Fanini-Guerciotti                               1:33:38
123. Alessia Martini (Ita) Aromitalia Vaiano                                               1:34:50
124. Claudia Koster (Ned) Team Veloconcept Women                                           1:35:42
125. Ilona Hoeksma (Ned) Hitec Products                                                    1:36:20
126. Giorgia Fraiegari (Ita) Giusfredi Bianchi                                             1:41:02
127. Christina Siggaard (Den) Team Veloconcept Women                                       1:41:15
128. Louise Norman Hansen (Den) Team Veloconcept Women                                     1:42:02
129. Daniela Magnetto Allietta (Ita) Conceria Zabri-Fanini-Guerciotti                      1:44:12
130. Pernille Mathiesen (Den) Team Veloconcept Women                                       1:44:21
131. Winanda Spoor (Ned) Lensworld-Kuota                                                   1:47:23
132. Ekaterina Anoshina (Rus) BePink Cogeas                                                1:48:40
133. Elena Franchi (Ita) Aromitalia Vaiano                                                 1:48:57
134. Valeriya Kononenko (Ukr) S.C. Michela Fanini                                          1:50:25
135. Marta Tagliaferro (Ita) Cylance Pro Cycling                                           1:51:09
136. Bryony Van Velsen (Ned) Lares-Waowdeals                                               1:53:54