pro-cycling.org
Giro d'Italia Internazionale Femminile - 8. etap < < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2017-07-07 16:16:33), kat. 2.WWT (ITA); 141.8km (Baronissi › Palinuro); 7 lipca 2017. 

1. Lucinda Brand (Ned) Team Sunweb Women                                                   3:46:10
2. Tetiana Riabchenko (Ukr) Lensworld-Kuota                                                0:00:12
3. Megan Guarnier (USA) Boels Dolmans Cyclingteam                                          0:01:33
4. Annemiek Van Vleuten (Ned) Orica Scott Women                                             
5. Elisa Longo Borghini (Ita) Wiggle High                                                   
6. Anna Van Der Breggen (Ned) Boels Dolmans Cyclingteam                                     
7. Katarzyna Niewiadoma (Pol) WM3 Pro Cycling                                               
8. Amanda Spratt (Aus) Orica Scott Women                                                    
9. Karol-Ann Canuel (Can) Boels Dolmans Cyclingteam                                         
10. Claudia Lichtenberg (Ger) Wiggle High                                                  0:01:36
11. Arlenis Sierra (Cub) Astana Women's Team                                               0:01:51
12. Elena Cecchini (Ita) Canyon SRAM Racing                                                 
13. Hannah Barnes (GBr) Canyon SRAM Racing                                                  
14. Rasa Leleivyte (Ltu) Aromitalia Vaiano                                                  
15. Polona Batagelj (Slo) BTC City Ljubljana                                                
16. Romy Kasper (Ger) Alé Cipollini                                                         
17. Nadia Quagliotto (Ita) Top Girls Fassa Bortolo                                          
18. Sabrina Stultiens (Ned) Team Sunweb Women                                               
19. Hanna Nilsson (Swe) BTC City Ljubljana                                                  
20. Alison Jackson (Can) BePink Cogeas                                                      
21. Eri Yonamine (Jpn) FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope                                   
22. Anouska Koster (Ned) WM3 Pro Cycling                                                    
23. Chantal Blaak (Ned) Boels Dolmans Cyclingteam                                           
24. Janneke Ensing (Ned) Alé Cipollini                                                     0:01:57
25. Moniek Tenniglo (Ned) WM3 Pro Cycling                                                  0:02:19
26. Dani King (GBr) Cylance Pro Cycling                                                    0:02:23
27. Antri Christoforou (Cyp) Servetto Giusta                                                
28. Shara Gillow (Aus) FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope                                   
29. Linda Villumsen (NZl) Team Veloconcept Women                                            
30. Nikola Noskova (Cze) BePink Cogeas                                                     0:02:26
31. Cecilie Uttrup Ludwig (Den) Cervelo Bigla Pro Cycling Team                              
32. Yevgeniya Vysotska (Ukr) Conceria Zabri-Fanini-Guerciotti                               
33. Olena Pavlukhina (Aze) Astana Women's Team                                              
34. Malgorzata Jasinska (Pol) Cylance Pro Cycling                                           
35. Ana Maria Covrig (Rom) Top Girls Fassa Bortolo                                          
36. Anna Ceoloni (Ita) S.C. Michela Fanini                                                 0:02:30
37. Ursa Pintar (Slo) BTC City Ljubljana                                                   0:02:33
38. Alice Maria Arzuffi (Ita) Lensworld-Kuota                                              0:02:35
39. Ane Santesteban Gonzalez (Spa) Alé Cipollini                                           0:02:36
40. Rozanne Slik (Ned) Team Sunweb Women                                                   0:02:38
41. Sofia Bertizzolo (Ita) Astana Women's Team                                              
42. Tatiana Guderzo (Ita) Lensworld-Kuota                                                   
43. Anna Potokina (Rus) Servetto Giusta                                                    0:02:35
44. Omer Shapira (Isr) Giusfredi Bianchi                                                    
45. Georgia Williams (Aus) Orica Scott Women                                               0:03:38
46. Carmela Cipriani (Ita) Conceria Zabri-Fanini-Guerciotti                                0:15:43
47. Francesca Cauz (Ita) Giusfredi Bianchi                                                  
48. Ana Cristina Sanabria Sanchez (Spa) Servetto Giusta                                     
49. Elizabeth Deignan (GBr) Boels Dolmans Cyclingteam                                      0:16:08
50. Iraida Garcia (Cub) S.C. Michela Fanini                                                0:16:23
51. Natalya Saifutdinova (Kaz) Astana Women's Team                                         0:20:59
52. Floortje Mackaij (Ned) Team Sunweb Women                                               0:21:59
53. Daniela Reis (Por) Lares-Waowdeals                                                      
54. Chiara Zanettin (Ita) Valcar PBM                                                        
55. Alice Gasparini (Ita) Servetto Giusta                                                   
56. Stephanie Pohl (Ger) Cervelo Bigla Pro Cycling Team                                     
57. Nicole Hanselmann (Swi) Cervelo Bigla Pro Cycling Team                                  
58. Alexis Ryan (USA) Canyon SRAM Racing                                                    
59. Olga Zabelinskaya (Rus) BePink Cogeas                                                   
60. Nikki Brammeier (GBr) Boels Dolmans Cyclingteam                                         
61. Lisa Klein (Ger) Cervelo Bigla Pro Cycling Team                                         
62. Anna Plichta (Pol) WM3 Pro Cycling                                                      
63. Manuela De Iuliis (Ita) Conceria Zabri-Fanini-Guerciotti                                
64. Vania Canvelli (Ita) Giusfredi Bianchi                                                  
65. Lauren Kitchen (Aus) WM3 Pro Cycling                                                    
66. Maria Giulia Confalonieri (Ita) Lensworld-Kuota                                         
67. Soraya Paladin (Ita) Alé Cipollini                                                      
68. Rossella Ratto (Ita) Cylance Pro Cycling                                                
69. Lara Vieceli (Ita) Astana Women's Team                                                  
70. Giorgia Bronzini (Ita) Wiggle High                                                      
71. Clara Koppenburg (Ger) Cervelo Bigla Pro Cycling Team                                   
72. Charlotte Bravard (Fra) FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope                              
73. Nicole Nesti (Ita) Aromitalia Vaiano                                                    
74. Eugénie Duval (Fra) FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope                                  
75. Lotta Lepistö (Fin) Cervelo Bigla Pro Cycling Team                                      
76. Natalya Sokovnina (Kaz) Servetto Giusta                                                 
77. Ekaterina Anoshina (Rus) BePink Cogeas                                                  
78. Audrey Cordon Ragot (Fra) Wiggle High                                                   
79. Valentina Scandolara (Ita) WM3 Pro Cycling                                              
80. Charlotte Becker (Ger) Hitec Products                                                   
81. Mónika Kiraly (Hun) S.C. Michela Fanini                                                 
82. Simona Frapporti (Ita) Hitec Products                                                   
83. Dalia Muccioli (Ita) Valcar PBM                                                         
84. Jenelle Crooks (Aus) Orica Scott Women                                                  
85. Sheyla Gutierrez (Spa) Cylance Pro Cycling                                              
86. Beatrice Rossato (Ita) Top Girls Fassa Bortolo                                          
87. Sarah Roy (Aus) Orica Scott Women                                                       
88. Coryn Rivera (USA) Team Sunweb Women                                                    
89. Silvia Valsecchi (Ita) BePink Cogeas                                                    
90. Julia Soek (Ned) Team Sunweb Women                                                      
91. Kirsten Wild (Ned) Cylance Pro Cycling                                                 0:22:34
92. Michela Balducci (Ita) Giusfredi Bianchi                                               0:26:23
93. Marta Bastianelli (Ita) Alé Cipollini                                                   
94. Claudia Koster (Ned) Team Veloconcept Women                                             
95. Anna Trevisi (Ita) Alé Cipollini                                                        
96. Francesca Balducci (Ita) S.C. Michela Fanini                                            
97. Sara Penton (Swe) Team Veloconcept Women                                                
98. Kaat Hannes (Bel) Lensworld-Kuota                                                       
99. Amalie Dideriksen (Den) Boels Dolmans Cyclingteam                                       
100. Julie Leth (Den) Wiggle High                                                           
101. Basei Marzia Salton (Ita) Conceria Zabri-Fanini-Guerciotti                             
102. Daniela Magnetto Allietta (Ita) Conceria Zabri-Fanini-Guerciotti                       
103. Camilla Pedersen (Den) Team Veloconcept Women                                          
104. Thea Thorsen (Nor) Hitec Products                                                      
105. Simona Bortolotti (Ita) Giusfredi Bianchi                                              
106. Jolien D'Hoore (Bel) Wiggle High                                                       
107. Jelena Eric (Srb) BTC City Ljubljana                                                   
108. Valeriya Kononenko (Ukr) S.C. Michela Fanini                                           
109. Michela Pavin (Ita) Top Girls Fassa Bortolo                                            
110. Isabella Strizzi (Ita) Conceria Zabri-Fanini-Guerciotti                                
111. Katia Ragusa (Ita) BePink Cogeas                                                       
112. Barbara Guarischi (Ita) Canyon SRAM Racing                                             
113. Marta Tagliaferro (Ita) Cylance Pro Cycling                                            
114. Arianna Fidanza (Ita) Astana Women's Team                                              
115. Anna Zita Maria Stricker (Ita) BTC City Ljubljana                                      
116. Ilaria Sanguineti (Ita) BePink Cogeas                                                  
117. Emilie Moberg (Nor) Hitec Products                                                     
118. Sarah Rijkes (Aut) Lares-Waowdeals                                                     
119. Allegra Arzuffi (Ita) Valcar PBM                                                       
120. Ilona Hoeksma (Ned) Hitec Products                                                     
121. Silvia Persico (Ita) Valcar PBM                                                        
122. Alessia Bulleri (Ita) Aromitalia Vaiano                                                
123. Heidi Dalton (RSA) Aromitalia Vaiano                                                   
124. Sofia Beggin (Ita) Astana Women's Team                                                 
125. Giorgia Fraiegari (Ita) Giusfredi Bianchi                                              
126. Chloe Hosking (Aus) Alé Cipollini                                                      
127. Silvia Pollicini (Ita) Valcar PBM                                                      
128. Kseniia Dobrynina (Rus) Servetto Giusta                                                
129. Bryony Van Velsen (Ned) Lares-Waowdeals                                                
130. Alessia Martini (Ita) Aromitalia Vaiano                                                
131. Alice Cobb (GBr) Lares-Waowdeals                                                       
132. Elena Franchi (Ita) Aromitalia Vaiano                                                  
133. Alexandra Manly (Aus) Orica Scott Women                                                
134. Riejanne Markus (Ned) WM3 Pro Cycling                                                  
135. Louise Norman Hansen (Den) Team Veloconcept Women                                      
136. Lija Laizane (Lat) Aromitalia Vaiano                                                   
137. Winanda Spoor (Ned) Lensworld-Kuota                                                    
138. Annalisa Cucinotta (Ita) Lensworld-Kuota                                               
139. Aude Biannic (Fra) FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope                                  
140. Roxane Knetemann (Ned) FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope                              
141. Pernille Mathiesen (Den) Team Veloconcept Women                                       0:30:07
142. Christina Siggaard (Den) Team Veloconcept Women                                        
DNF. Eugenia Bujak (Pol) BTC City Ljubljana                                                 
DNF. Katrine Aalerud (Nor) Hitec Products                                                   
DNF. Valentina Picca (Ita) S.C. Michela Fanini                                              
DNF. Sara Mariotto (Ita) Top Girls Fassa Bortolo                                            
DNF. Annette Edmondson (Aus) Wiggle High                                                    
DNS. Roxane Fournier (Fra) FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope                               
DNS. Amelie Rivat (Fra) Lares-Waowdeals                                                     
DNS. Marta Cavalli (Ita) Valcar PBM                                                         

Klasyfikacja generalna po 8. etapie:

1. Anna Van Der Breggen (Ned) Boels Dolmans Cyclingteam                                    19:24:57
2. Elisa Longo Borghini (Ita) Wiggle High                                                  0:01:03
3. Annemiek Van Vleuten (Ned) Orica Scott Women                                            0:01:39
4. Megan Guarnier (USA) Boels Dolmans Cyclingteam                                          0:03:07
5. Lucinda Brand (Ned) Team Sunweb Women                                                   0:03:26
6. Amanda Spratt (Aus) Orica Scott Women                                                   0:03:32
7. Katarzyna Niewiadoma (Pol) WM3 Pro Cycling                                              0:04:02
8. Karol-Ann Canuel (Can) Boels Dolmans Cyclingteam                                        0:04:22
9. Claudia Lichtenberg (Ger) Wiggle High                                                   0:05:05
10. Arlenis Sierra (Cub) Astana Women's Team                                               0:05:15
11. Sabrina Stultiens (Ned) Team Sunweb Women                                              0:05:20
12. Shara Gillow (Aus) FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope                                  0:05:43
13. Janneke Ensing (Ned) Alé Cipollini                                                     0:06:41
14. Hanna Nilsson (Swe) BTC City Ljubljana                                                 0:06:49
15. Romy Kasper (Ger) Alé Cipollini                                                        0:07:18
16. Hannah Barnes (GBr) Canyon SRAM Racing                                                 0:08:17
17. Elena Cecchini (Ita) Canyon SRAM Racing                                                0:08:47
18. Cecilie Uttrup Ludwig (Den) Cervelo Bigla Pro Cycling Team                             0:08:49
19. Ane Santesteban Gonzalez (Spa) Alé Cipollini                                           0:08:52
20. Olena Pavlukhina (Aze) Astana Women's Team                                             0:09:07
21. Tetiana Riabchenko (Ukr) Lensworld-Kuota                                               0:09:23
22. Linda Villumsen (NZl) Team Veloconcept Women                                           0:09:24
23. Eri Yonamine (Jpn) FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope                                  0:09:36
24. Polona Batagelj (Slo) BTC City Ljubljana                                               0:09:53
25. Nikola Noskova (Cze) BePink Cogeas                                                      
26. Dani King (GBr) Cylance Pro Cycling                                                    0:10:00
27. Ursa Pintar (Slo) BTC City Ljubljana                                                   0:10:13
28. Yevgeniya Vysotska (Ukr) Conceria Zabri-Fanini-Guerciotti                              0:10:25
29. Sofia Bertizzolo (Ita) Astana Women's Team                                             0:11:02
30. Moniek Tenniglo (Ned) WM3 Pro Cycling                                                  0:11:27
31. Malgorzata Jasinska (Pol) Cylance Pro Cycling                                          0:11:37
32. Rasa Leleivyte (Ltu) Aromitalia Vaiano                                                 0:11:43
33. Alice Maria Arzuffi (Ita) Lensworld-Kuota                                              0:13:20
34. Alison Jackson (Can) BePink Cogeas                                                     0:14:02
35. Anna Ceoloni (Ita) S.C. Michela Fanini                                                 0:14:40
36. Tatiana Guderzo (Ita) Lensworld-Kuota                                                   
37. Anna Potokina (Rus) Servetto Giusta                                                    0:15:59
38. Anouska Koster (Ned) WM3 Pro Cycling                                                   0:17:11
39. Omer Shapira (Isr) Giusfredi Bianchi                                                   0:17:44
40. Rozanne Slik (Ned) Team Sunweb Women                                                   0:19:48
41. Chantal Blaak (Ned) Boels Dolmans Cyclingteam                                          0:20:42
42. Ana Maria Covrig (Rom) Top Girls Fassa Bortolo                                         0:21:20
43. Antri Christoforou (Cyp) Servetto Giusta                                               0:23:16
44. Elizabeth Deignan (GBr) Boels Dolmans Cyclingteam                                      0:23:41
45. Nadia Quagliotto (Ita) Top Girls Fassa Bortolo                                         0:26:16
46. Floortje Mackaij (Ned) Team Sunweb Women                                               0:26:39
47. Stephanie Pohl (Ger) Cervelo Bigla Pro Cycling Team                                    0:26:54
48. Coryn Rivera (USA) Team Sunweb Women                                                   0:27:53
49. Georgia Williams (Aus) Orica Scott Women                                               0:29:41
50. Soraya Paladin (Ita) Alé Cipollini                                                     0:30:05
51. Alexis Ryan (USA) Canyon SRAM Racing                                                   0:30:13
52. Olga Zabelinskaya (Rus) BePink Cogeas                                                   
53. Audrey Cordon Ragot (Fra) Wiggle High                                                  0:31:38
54. Rossella Ratto (Ita) Cylance Pro Cycling                                               0:32:08
55. Maria Giulia Confalonieri (Ita) Lensworld-Kuota                                        0:32:58
56. Charlotte Becker (Ger) Hitec Products                                                  0:33:23
57. Clara Koppenburg (Ger) Cervelo Bigla Pro Cycling Team                                  0:33:40
58. Sofia Beggin (Ita) Astana Women's Team                                                 0:33:56
59. Carmela Cipriani (Ita) Conceria Zabri-Fanini-Guerciotti                                0:34:35
60. Lauren Kitchen (Aus) WM3 Pro Cycling                                                   0:34:53
61. Ana Cristina Sanabria Sanchez (Spa) Servetto Giusta                                    0:37:12
62. Lara Vieceli (Ita) Astana Women's Team                                                 0:38:55
63. Sheyla Gutierrez (Spa) Cylance Pro Cycling                                             0:39:14
64. Jenelle Crooks (Aus) Orica Scott Women                                                 0:41:49
65. Natalya Saifutdinova (Kaz) Astana Women's Team                                         0:42:01
66. Daniela Reis (Por) Lares-Waowdeals                                                     0:42:23
67. Francesca Cauz (Ita) Giusfredi Bianchi                                                 0:42:33
68. Lisa Klein (Ger) Cervelo Bigla Pro Cycling Team                                        0:43:05
69. Anna Plichta (Pol) WM3 Pro Cycling                                                     0:43:12
70. Chiara Zanettin (Ita) Valcar PBM                                                       0:43:45
71. Iraida Garcia (Cub) S.C. Michela Fanini                                                0:44:18
72. Eugénie Duval (Fra) FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope                                 0:44:44
73. Giorgia Bronzini (Ita) Wiggle High                                                     0:45:22
74. Lotta Lepistö (Fin) Cervelo Bigla Pro Cycling Team                                     0:45:49
75. Mónika Kiraly (Hun) S.C. Michela Fanini                                                0:45:55
76. Vania Canvelli (Ita) Giusfredi Bianchi                                                 0:46:09
77. Nicole Nesti (Ita) Aromitalia Vaiano                                                   0:46:22
78. Roxane Knetemann (Ned) FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope                              0:47:08
79. Sara Penton (Swe) Team Veloconcept Women                                               0:47:18
80. Silvia Valsecchi (Ita) BePink Cogeas                                                   0:47:55
81. Ilaria Sanguineti (Ita) BePink Cogeas                                                  0:48:00
82. Charlotte Bravard (Fra) FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope                             0:48:40
83. Camilla Pedersen (Den) Team Veloconcept Women                                          0:49:06
84. Amalie Dideriksen (Den) Boels Dolmans Cyclingteam                                      0:50:00
85. Dalia Muccioli (Ita) Valcar PBM                                                        0:50:13
86. Anna Zita Maria Stricker (Ita) BTC City Ljubljana                                      0:50:41
87. Nikki Brammeier (GBr) Boels Dolmans Cyclingteam                                        0:50:53
88. Silvia Persico (Ita) Valcar PBM                                                        0:52:30
89. Jolien D'Hoore (Bel) Wiggle High                                                       0:52:44
90. Simona Bortolotti (Ita) Giusfredi Bianchi                                              0:52:45
91. Aude Biannic (Fra) FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope                                  0:53:21
92. Beatrice Rossato (Ita) Top Girls Fassa Bortolo                                         0:53:23
93. Silvia Pollicini (Ita) Valcar PBM                                                      0:53:24
94. Nicole Hanselmann (Swi) Cervelo Bigla Pro Cycling Team                                 0:53:48
95. Julia Soek (Ned) Team Sunweb Women                                                     0:54:10
96. Manuela De Iuliis (Ita) Conceria Zabri-Fanini-Guerciotti                                
97. Natalya Sokovnina (Kaz) Servetto Giusta                                                0:54:16
98. Simona Frapporti (Ita) Hitec Products                                                  0:54:18
99. Alexandra Manly (Aus) Orica Scott Women                                                0:54:24
100. Michela Balducci (Ita) Giusfredi Bianchi                                              0:54:30
101. Sarah Roy (Aus) Orica Scott Women                                                     0:54:38
102. Anna Trevisi (Ita) Alé Cipollini                                                      0:54:57
103. Katia Ragusa (Ita) BePink Cogeas                                                      0:55:25
104. Valentina Scandolara (Ita) WM3 Pro Cycling                                            0:55:59
105. Barbara Guarischi (Ita) Canyon SRAM Racing                                            0:56:10
106. Alice Gasparini (Ita) Servetto Giusta                                                 0:56:49
107. Marta Bastianelli (Ita) Alé Cipollini                                                 0:56:50
108. Riejanne Markus (Ned) WM3 Pro Cycling                                                 0:57:00
109. Kirsten Wild (Ned) Cylance Pro Cycling                                                0:57:03
110. Arianna Fidanza (Ita) Astana Women's Team                                             0:58:34
111. Emilie Moberg (Nor) Hitec Products                                                    0:58:38
112. Chloe Hosking (Aus) Alé Cipollini                                                     0:58:52
113. Julie Leth (Den) Wiggle High                                                          0:59:31
114. Kaat Hannes (Bel) Lensworld-Kuota                                                     1:00:04
115. Sarah Rijkes (Aut) Lares-Waowdeals                                                    1:00:30
116. Jelena Eric (Srb) BTC City Ljubljana                                                  1:00:45
117. Allegra Arzuffi (Ita) Valcar PBM                                                      1:03:06
118. Francesca Balducci (Ita) S.C. Michela Fanini                                          1:03:26
119. Thea Thorsen (Nor) Hitec Products                                                     1:03:47
120. Heidi Dalton (RSA) Aromitalia Vaiano                                                  1:03:52
121. Annalisa Cucinotta (Ita) Lensworld-Kuota                                              1:05:26
122. Kseniia Dobrynina (Rus) Servetto Giusta                                               1:05:43
123. Alessia Bulleri (Ita) Aromitalia Vaiano                                               1:05:45
124. Alice Cobb (GBr) Lares-Waowdeals                                                      1:07:35
125. Michela Pavin (Ita) Top Girls Fassa Bortolo                                           1:10:07
126. Basei Marzia Salton (Ita) Conceria Zabri-Fanini-Guerciotti                            1:10:26
127. Lija Laizane (Lat) Aromitalia Vaiano                                                  1:10:42
128. Isabella Strizzi (Ita) Conceria Zabri-Fanini-Guerciotti                               1:11:20
129. Alessia Martini (Ita) Aromitalia Vaiano                                               1:12:32
130. Claudia Koster (Ned) Team Veloconcept Women                                           1:13:24
131. Ilona Hoeksma (Ned) Hitec Products                                                    1:14:02
132. Giorgia Fraiegari (Ita) Giusfredi Bianchi                                             1:18:44
133. Christina Siggaard (Den) Team Veloconcept Women                                       1:18:57
134. Louise Norman Hansen (Den) Team Veloconcept Women                                     1:19:44
135. Daniela Magnetto Allietta (Ita) Conceria Zabri-Fanini-Guerciotti                      1:21:54
136. Pernille Mathiesen (Den) Team Veloconcept Women                                       1:22:03
137. Winanda Spoor (Ned) Lensworld-Kuota                                                   1:25:05
138. Elena Franchi (Ita) Aromitalia Vaiano                                                 1:26:39
139. Valeriya Kononenko (Ukr) S.C. Michela Fanini                                          1:28:07
140. Marta Tagliaferro (Ita) Cylance Pro Cycling                                           1:28:51
141. Ekaterina Anoshina (Rus) BePink Cogeas                                                1:30:31
142. Bryony Van Velsen (Ned) Lares-Waowdeals                                               1:31:36