pro-cycling.org
Giro d'Italia Internazionale Femminile - 7. etap < < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Mateusz Dudek (2017-07-06 17:10:55), kat. 2.WWT (ITA); 141,9 km (Isernia-Baronissi); 6 lipca 2017. 

1. Sheyla Gutierrez (Spa) Cylance Pro Cycling                                              3:43:16
2. Soraya Paladin (Ita) Alé Cipollini                                                       
3. Eugenia Bujak (Pol) BTC City Ljubljana                                                   
4. Alexis Ryan (USA) Canyon SRAM Racing                                                     
5. Lauren Kitchen (Aus) WM3 Pro Cycling                                                     
6. Sabrina Stultiens (Ned) Team Sunweb Women                                                
7. Alison Jackson (Can) BePink Cogeas                                                       
8. Tatiana Guderzo (Ita) Lensworld-Kuota                                                    
9. Carmela Cipriani (Ita) Conceria Zabri-Fanini-Guerciotti                                  
10. Clara Koppenburg (Ger) Cervelo Bigla Pro Cycling Team                                   
11. Rossella Ratto (Ita) Cylance Pro Cycling                                               0:00:04
12. Elena Cecchini (Ita) Canyon SRAM Racing                                                0:00:13
13. Arlenis Sierra (Cub) Astana Women's Team                                               0:00:47
14. Audrey Cordon Ragot (Fra) Wiggle High                                                   
15. Shara Gillow (Aus) FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope                                   
16. Rasa Leleivyte (Ltu) Aromitalia Vaiano                                                  
17. Romy Kasper (Ger) Alé Cipollini                                                         
18. Małgorzata Jasińska (Pol) Cylance Pro Cycling                                           
19. Coryn Rivera (USA) Team Sunweb Women                                                    
20. Dani King (GBr) Cylance Pro Cycling                                                     
21. Annemiek Van Vleuten (Ned) Orica Scott Women                                            
22. Janneke Ensing (Ned) Alé Cipollini                                                      
23. Maria Giulia Confalonieri (Ita) Lensworld-Kuota                                         
24. Amanda Spratt (Aus) Orica Scott Women                                                   
25. Megan Guarnier (USA) Boels Dolmans Cyclingteam                                          
26. Yevgeniya Vysotska (Ukr) Conceria Zabri-Fanini-Guerciotti                               
27. Katrine Aalerud (Nor) Hitec Products                                                    
28. Moniek Tenniglo (Ned) WM3 Pro Cycling                                                   
29. Cecilie Uttrup Ludwig (Den) Cervelo Bigla Pro Cycling Team                              
30. Sofia Beggin (Ita) Astana Women's Team                                                  
31. Katarzyna Niewiadoma (Pol) WM3 Pro Cycling                                              
32. Elisa Longo Borghini (Ita) Wiggle High                                                  
33. Anna Van Der Breggen (Ned) Boels Dolmans Cyclingteam                                    
34. Ane Santesteban Gonzalez (Spa) Alé Cipollini                                            
35. Claudia Lichtenberg (Ger) Wiggle High                                                   
36. Vania Canvelli (Ita) Giusfredi Bianchi                                                  
37. Hanna Nilsson (Swe) BTC City Ljubljana                                                  
38. Anna Potokina (Rus) Servetto Giusta                                                     
39. Omer Shapira (Isr) Giusfredi Bianchi                                                    
40. Ursa Pintar (Slo) BTC City Ljubljana                                                    
41. Hannah Barnes (GBr) Canyon SRAM Racing                                                  
42. Alice Maria Arzuffi (Ita) Lensworld-Kuota                                               
43. Olena Pavlukhina (Aze) Astana Women's Team                                              
44. Eri Yonamine (Jpn) FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope                                   
45. Floortje Mackaij (Ned) Team Sunweb Women                                                
46. Polona Batagelj (Slo) BTC City Ljubljana                                                
47. Karol-Ann Canuel (Can) Boels Dolmans Cyclingteam                                        
48. Anna Ceoloni (Ita) S.C. Michela Fanini                                                  
49. Sofia Bertizzolo (Ita) Astana Women's Team                                              
50. Linda Villumsen (NZl) Team Veloconcept Women                                            
51. Stephanie Pohl (Ger) Cervelo Bigla Pro Cycling Team                                     
52. Olga Zabelinskaya (Rus) BePink Cogeas                                                   
53. Tetiana Riabchenko (Ukr) Lensworld-Kuota                                                
54. Charlotte Becker (Ger) Hitec Products                                                   
55. Lucinda Brand (Ned) Team Sunweb Women                                                   
56. Elizabeth Deignan (GBr) Boels Dolmans Cyclingteam                                      0:00:54
57. Nikola Noskova (Cze) BePink Cogeas                                                     0:00:47
58. Anouska Koster (Ned) WM3 Pro Cycling                                                   0:05:51
59. Ana Cristina Sanabria Sanchez (Spa) Servetto Giusta                                    0:09:02
60. Sara Penton (Swe) Team Veloconcept Women                                                
61. Natalya Saifutdinova (Kaz) Astana Women's Team                                          
62. Chiara Zanettin (Ita) Valcar PBM                                                        
63. Francesca Cauz (Ita) Giusfredi Bianchi                                                  
64. Nadia Quagliotto (Ita) Top Girls Fassa Bortolo                                          
65. Antri Christoforou (Cyp) Servetto Giusta                                                
66. Nicole Nesti (Ita) Aromitalia Vaiano                                                    
67. Camilla Pedersen (Den) Team Veloconcept Women                                           
68. Georgia Williams (Aus) Orica Scott Women                                                
69. Jenelle Crooks (Aus) Orica Scott Women                                                  
70. Iraida Garcia (Cub) S.C. Michela Fanini                                                 
71. Mónika Kiraly (Hun) S.C. Michela Fanini                                                 
72. Lisa Klein (Ger) Cervelo Bigla Pro Cycling Team                                         
73. Lotta Lepistö (Fin) Cervelo Bigla Pro Cycling Team                                      
74. Chantal Blaak (Ned) Boels Dolmans Cyclingteam                                           
75. Nicole Hanselmann (Swi) Cervelo Bigla Pro Cycling Team                                  
76. Ana Maria Covrig (Rom) Top Girls Fassa Bortolo                                          
77. Lara Vieceli (Ita) Astana Women's Team                                                  
78. Anna Plichta (Pol) WM3 Pro Cycling                                                      
79. Charlotte Bravard (Fra) FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope                              
80. Roxane Knetemann (Ned) FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope                               
81. Rozanne Slik (Ned) Team Sunweb Women                                                    
82. Aude Biannic (Fra) FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope                                   
83. Elena Franchi (Ita) Aromitalia Vaiano                                                   
84. Daniela Reis (Por) Lares-Waowdeals                                                     0:11:55
85. Amalie Dideriksen (Den) Boels Dolmans Cyclingteam                                       
86. Anna Zita Maria Stricker (Ita) BTC City Ljubljana                                       
87. Riejanne Markus (Ned) WM3 Pro Cycling                                                   
88. Nikki Brammeier (GBr) Boels Dolmans Cyclingteam                                         
89. Jelena Eric (Srb) BTC City Ljubljana                                                    
90. Ekaterina Anoshina (Rus) BePink Cogeas                                                  
91. Heidi Dalton (RSA) Aromitalia Vaiano                                                    
92. Barbara Guarischi (Ita) Canyon SRAM Racing                                              
93. Marta Bastianelli (Ita) Alé Cipollini                                                   
94. Ilaria Sanguineti (Ita) BePink Cogeas                                                   
95. Simona Frapporti (Ita) Hitec Products                                                   
96. Manuela De Iuliis (Ita) Conceria Zabri-Fanini-Guerciotti                                
97. Sarah Rijkes (Aut) Lares-Waowdeals                                                      
98. Natalya Sokovnina (Kaz) Servetto Giusta                                                0:13:08
99. Francesca Balducci (Ita) S.C. Michela Fanini                                            
100. Michela Balducci (Ita) Giusfredi Bianchi                                               
101. Sarah Roy (Aus) Orica Scott Women                                                      
102. Dalia Muccioli (Ita) Valcar PBM                                                        
103. Silvia Valsecchi (Ita) BePink Cogeas                                                   
104. Isabella Strizzi (Ita) Conceria Zabri-Fanini-Guerciotti                                
105. Silvia Pollicini (Ita) Valcar PBM                                                      
106. Simona Bortolotti (Ita) Giusfredi Bianchi                                              
107. Arianna Fidanza (Ita) Astana Women's Team                                              
108. Eugénie Duval (Fra) FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope                                 
109. Alexandra Manly (Aus) Orica Scott Women                                                
110. Julia Soek (Ned) Team Sunweb Women                                                     
111. Emilie Moberg (Nor) Hitec Products                                                    0:16:02
112. Roxane Fournier (Fra) FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope                               
113. Claudia Koster (Ned) Team Veloconcept Women                                            
114. Basei Marzia Salton (Ita) Conceria Zabri-Fanini-Guerciotti                             
115. Kseniia Dobrynina (Rus) Servetto Giusta                                                
116. Kirsten Wild (Ned) Cylance Pro Cycling                                                 
117. Valentina Scandolara (Ita) WM3 Pro Cycling                                             
118. Alice Gasparini (Ita) Servetto Giusta                                                  
119. Anna Trevisi (Ita) Alé Cipollini                                                       
120. Thea Thorsen (Nor) Hitec Products                                                      
121. Silvia Persico (Ita) Valcar PBM                                                        
122. Giorgia Bronzini (Ita) Wiggle High                                                     
123. Katia Ragusa (Ita) BePink Cogeas                                                       
124. Michela Pavin (Ita) Top Girls Fassa Bortolo                                            
125. Alice Cobb (GBr) Lares-Waowdeals                                                       
126. Julie Leth (Den) Wiggle High                                                           
127. Chloe Hosking (Aus) Alé Cipollini                                                      
128. Amelie Rivat (Fra) Lares-Waowdeals                                                     
129. Valeriya Kononenko (Ukr) S.C. Michela Fanini                                           
130. Annette Edmondson (Aus) Wiggle High                                                    
131. Marta Cavalli (Ita) Valcar PBM                                                         
132. Alessia Martini (Ita) Aromitalia Vaiano                                                
133. Allegra Arzuffi (Ita) Valcar PBM                                                       
134. Kaat Hannes (Bel) Lensworld-Kuota                                                      
135. Jolien D'Hoore (Bel) Wiggle High                                                       
136. Beatrice Rossato (Ita) Top Girls Fassa Bortolo                                         
137. Annalisa Cucinotta (Ita) Lensworld-Kuota                                               
138. Winanda Spoor (Ned) Lensworld-Kuota                                                   0:22:03
139. Sara Mariotto (Ita) Top Girls Fassa Bortolo                                            
140. Lija Laizane (Lat) Aromitalia Vaiano                                                   
141. Marta Tagliaferro (Ita) Cylance Pro Cycling                                            
142. Alessia Bulleri (Ita) Aromitalia Vaiano                                                
143. Louise Norman Hansen (Den) Team Veloconcept Women                                      
144. Valentina Picca (Ita) S.C. Michela Fanini                                              
145. Bryony Van Velsen (Ned) Lares-Waowdeals                                                
146. Pernille Mathiesen (Den) Team Veloconcept Women                                        
147. Daniela Magnetto Allietta (Ita) Conceria Zabri-Fanini-Guerciotti                       
148. Ilona Hoeksma (Ned) Hitec Products                                                     
149. Christina Siggaard (Den) Team Veloconcept Women                                        
150. Giorgia Fraiegari (Ita) Giusfredi Bianchi                                              
DNF. Corinna Lechner (Ger) BTC City Ljubljana                                               
DNF. Giorgia Capobianchi (Ita) Conceria Zabri-Fanini-Guerciotti                             
DNF. Chiara Perini (Ita) Giusfredi Bianchi                                                  
DNF. Edwige Pitel (Fra) S.C. Michela Fanini                                                 
DNF. Clemilda Fernandes (Bra) Servetto Giusta                                               
DNF. Beatrice Bartelloni (Ita) Top Girls Fassa Bortolo                                      
DNF. Elena Leonardi (Ita) Top Girls Fassa Bortolo                                           
DNF. Claudia Cretti (Ita) Valcar PBM                                                        
DNS. Krista Doebel-Hickok (USA) Cylance Pro Cycling                                         
DNS. Saartje Vandenbroucke (Bel) Lares-Waowdeals                                            

Klasyfikacja generalna po 7. etapie:

1. Anna Van Der Breggen (Ned) Boels Dolmans Cyclingteam                                    15:37:14
2. Elisa Longo Borghini (Ita) Wiggle High                                                  0:01:03
3. Annemiek Van Vleuten (Ned) Orica Scott Women                                            0:01:39
4. Megan Guarnier (USA) Boels Dolmans Cyclingteam                                          0:03:11
5. Amanda Spratt (Aus) Orica Scott Women                                                   0:03:32
6. Katarzyna Niewiadoma (Pol) WM3 Pro Cycling                                              0:04:02
7. Karol-Ann Canuel (Can) Boels Dolmans Cyclingteam                                        0:04:22
8. Shara Gillow (Aus) FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope                                   0:04:53
9. Arlenis Sierra (Cub) Astana Women's Team                                                0:04:57
10. Sabrina Stultiens (Ned) Team Sunweb Women                                              0:05:02
11. Claudia Lichtenberg (Ger) Wiggle High                                                   
12. Lucinda Brand (Ned) Team Sunweb Women                                                  0:05:09
13. Floortje Mackaij (Ned) Team Sunweb Women                                               0:06:13
14. Janneke Ensing (Ned) Alé Cipollini                                                     0:06:17
15. Stephanie Pohl (Ger) Cervelo Bigla Pro Cycling Team                                    0:06:28
16. Hanna Nilsson (Swe) BTC City Ljubljana                                                 0:06:31
17. Romy Kasper (Ger) Alé Cipollini                                                        0:07:00
18. Coryn Rivera (USA) Team Sunweb Women                                                   0:07:27
19. Ane Santesteban Gonzalez (Spa) Alé Cipollini                                           0:07:42
20. Cecilie Uttrup Ludwig (Den) Cervelo Bigla Pro Cycling Team                             0:07:56
21. Katrine Aalerud (Nor) Hitec Products                                                    
22. Hannah Barnes (GBr) Canyon SRAM Racing                                                 0:08:01
23. Olena Pavlukhina (Aze) Astana Women's Team                                             0:08:15
24. Elena Cecchini (Ita) Canyon SRAM Racing                                                0:08:29
25. Linda Villumsen (NZl) Team Veloconcept Women                                           0:08:34
26. Nikola Noskova (Cze) BePink Cogeas                                                     0:09:00
27. Elizabeth Deignan (GBr) Boels Dolmans Cyclingteam                                      0:09:06
28. Sofia Beggin (Ita) Astana Women's Team                                                  
29. Dani King (GBr) Cylance Pro Cycling                                                    0:09:10
30. Ursa Pintar (Slo) BTC City Ljubljana                                                   0:09:13
31. Eri Yonamine (Jpn) FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope                                  0:09:18
32. Eugenia Bujak (Pol) BTC City Ljubljana                                                 0:09:32
33. Yevgeniya Vysotska (Ukr) Conceria Zabri-Fanini-Guerciotti                               
34. Polona Batagelj (Slo) BTC City Ljubljana                                               0:09:35
35. Soraya Paladin (Ita) Alé Cipollini                                                     0:09:39
36. Alexis Ryan (USA) Canyon SRAM Racing                                                   0:09:47
37. Olga Zabelinskaya (Rus) BePink Cogeas                                                   
38. Sofia Bertizzolo (Ita) Astana Women's Team                                             0:09:57
39. Moniek Tenniglo (Ned) WM3 Pro Cycling                                                  0:10:41
40. Małgorzata Jasińska (Pol) Cylance Pro Cycling                                          0:10:44
41. Tetiana Riabchenko (Ukr) Lensworld-Kuota                                               0:10:50
42. Audrey Cordon Ragot (Fra) Wiggle High                                                  0:11:12
43. Rasa Leleivyte (Ltu) Aromitalia Vaiano                                                 0:11:25
44. Rossella Ratto (Ita) Cylance Pro Cycling                                               0:11:42
45. Alice Maria Arzuffi (Ita) Lensworld-Kuota                                              0:12:18
46. Maria Giulia Confalonieri (Ita) Lensworld-Kuota                                        0:12:32
47. Charlotte Becker (Ger) Hitec Products                                                  0:12:57
48. Clara Koppenburg (Ger) Cervelo Bigla Pro Cycling Team                                  0:13:14
49. Tatiana Guderzo (Ita) Lensworld-Kuota                                                  0:13:35
50. Anna Ceoloni (Ita) S.C. Michela Fanini                                                 0:13:43
51. Alison Jackson (Can) BePink Cogeas                                                     0:13:44
52. Lauren Kitchen (Aus) WM3 Pro Cycling                                                   0:14:27
53. Anna Potokina (Rus) Servetto Giusta                                                    0:14:57
54. Omer Shapira (Isr) Giusfredi Bianchi                                                   0:16:42
55. Anouska Koster (Ned) WM3 Pro Cycling                                                   0:16:53
56. Lara Vieceli (Ita) Astana Women's Team                                                 0:18:29
57. Rozanne Slik (Ned) Team Sunweb Women                                                   0:18:43
58. Sheyla Gutierrez (Spa) Cylance Pro Cycling                                             0:18:48
59. Chantal Blaak (Ned) Boels Dolmans Cyclingteam                                          0:20:24
60. Carmela Cipriani (Ita) Conceria Zabri-Fanini-Guerciotti                                0:20:25
61. Ana Maria Covrig (Rom) Top Girls Fassa Bortolo                                         0:20:27
62. Jenelle Crooks (Aus) Orica Scott Women                                                 0:21:23
63. Daniela Reis (Por) Lares-Waowdeals                                                     0:21:57
64. Roxane Knetemann (Ned) FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope                              0:22:18
65. Antri Christoforou (Cyp) Servetto Giusta                                               0:22:26
66. Sara Penton (Swe) Team Veloconcept Women                                               0:22:28
67. Natalya Saifutdinova (Kaz) Astana Women's Team                                         0:22:35
68. Lisa Klein (Ger) Cervelo Bigla Pro Cycling Team                                        0:22:39
69. Anna Plichta (Pol) WM3 Pro Cycling                                                     0:22:46
70. Ana Cristina Sanabria Sanchez (Spa) Servetto Giusta                                    0:23:02
71. Ilaria Sanguineti (Ita) BePink Cogeas                                                  0:23:10
72. Chiara Zanettin (Ita) Valcar PBM                                                       0:23:19
73. Camilla Pedersen (Den) Team Veloconcept Women                                          0:24:16
74. Eugénie Duval (Fra) FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope                                 0:24:18
75. Giorgia Bronzini (Ita) Wiggle High                                                     0:24:56
76. Amalie Dideriksen (Den) Boels Dolmans Cyclingteam                                      0:25:10
77. Lotta Lepistö (Fin) Cervelo Bigla Pro Cycling Team                                     0:25:23
78. Mónika Kiraly (Hun) S.C. Michela Fanini                                                0:25:29
79. Vania Canvelli (Ita) Giusfredi Bianchi                                                 0:25:43
80. Anna Zita Maria Stricker (Ita) BTC City Ljubljana                                      0:25:51
81. Nicole Nesti (Ita) Aromitalia Vaiano                                                   0:25:56
82. Nadia Quagliotto (Ita) Top Girls Fassa Bortolo                                         0:25:58
83. Silvia Valsecchi (Ita) BePink Cogeas                                                   0:27:29
84. Georgia Williams (Aus) Orica Scott Women                                               0:27:36
85. Silvia Persico (Ita) Valcar PBM                                                        0:27:40
86. Jolien D'Hoore (Bel) Wiggle High                                                       0:27:54
87. Simona Bortolotti (Ita) Giusfredi Bianchi                                              0:27:55
88. Charlotte Bravard (Fra) FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope                             0:28:14
89. Francesca Cauz (Ita) Giusfredi Bianchi                                                 0:28:23
90. Aude Biannic (Fra) FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope                                  0:28:31
91. Silvia Pollicini (Ita) Valcar PBM                                                      0:28:34
92. Iraida Garcia (Cub) S.C. Michela Fanini                                                0:29:28
93. Alexandra Manly (Aus) Orica Scott Women                                                0:29:34
94. Michela Balducci (Ita) Giusfredi Bianchi                                               0:29:40
95. Dalia Muccioli (Ita) Valcar PBM                                                        0:29:47
96. Anna Trevisi (Ita) Alé Cipollini                                                       0:30:07
97. Nikki Brammeier (GBr) Boels Dolmans Cyclingteam                                        0:30:27
98. Katia Ragusa (Ita) BePink Cogeas                                                       0:30:35
99. Barbara Guarischi (Ita) Canyon SRAM Racing                                             0:31:20
100. Marta Bastianelli (Ita) Alé Cipollini                                                 0:32:00
101. Riejanne Markus (Ned) WM3 Pro Cycling                                                 0:32:10
102. Beatrice Rossato (Ita) Top Girls Fassa Bortolo                                        0:32:57
103. Nicole Hanselmann (Swi) Cervelo Bigla Pro Cycling Team                                0:33:22
104. Julia Soek (Ned) Team Sunweb Women                                                    0:33:44
105. Arianna Fidanza (Ita) Astana Women's Team                                              
106. Manuela De Iuliis (Ita) Conceria Zabri-Fanini-Guerciotti                               
107. Emilie Moberg (Nor) Hitec Products                                                    0:33:48
108. Natalya Sokovnina (Kaz) Servetto Giusta                                               0:33:50
109. Simona Frapporti (Ita) Hitec Products                                                 0:33:52
110. Chloe Hosking (Aus) Alé Cipollini                                                     0:34:02
111. Sarah Roy (Aus) Orica Scott Women                                                     0:34:12
112. Julie Leth (Den) Wiggle High                                                          0:34:41
113. Kaat Hannes (Bel) Lensworld-Kuota                                                     0:35:14
114. Valentina Scandolara (Ita) WM3 Pro Cycling                                            0:35:33
115. Annette Edmondson (Aus) Wiggle High                                                   0:35:36
116. Sarah Rijkes (Aut) Lares-Waowdeals                                                    0:35:40
117. Jelena Eric (Srb) BTC City Ljubljana                                                  0:35:55
118. Kirsten Wild (Ned) Cylance Pro Cycling                                                0:36:02
119. Alice Gasparini (Ita) Servetto Giusta                                                 0:36:23
120. Roxane Fournier (Fra) FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope                              0:37:21
121. Allegra Arzuffi (Ita) Valcar PBM                                                      0:38:16
122. Francesca Balducci (Ita) S.C. Michela Fanini                                          0:38:36
123. Thea Thorsen (Nor) Hitec Products                                                     0:38:57
124. Heidi Dalton (RSA) Aromitalia Vaiano                                                  0:39:02
125. Annalisa Cucinotta (Ita) Lensworld-Kuota                                              0:40:36
126. Amelie Rivat (Fra) Lares-Waowdeals                                                    0:40:37
127. Kseniia Dobrynina (Rus) Servetto Giusta                                               0:40:53
128. Alessia Bulleri (Ita) Aromitalia Vaiano                                               0:40:55
129. Marta Cavalli (Ita) Valcar PBM                                                        0:41:18
130. Alice Cobb (GBr) Lares-Waowdeals                                                      0:42:45
131. Michela Pavin (Ita) Top Girls Fassa Bortolo                                           0:45:17
132. Basei Marzia Salton (Ita) Conceria Zabri-Fanini-Guerciotti                            0:45:36
133. Lija Laizane (Lat) Aromitalia Vaiano                                                  0:45:52
134. Isabella Strizzi (Ita) Conceria Zabri-Fanini-Guerciotti                               0:46:30
135. Alessia Martini (Ita) Aromitalia Vaiano                                               0:47:42
136. Claudia Koster (Ned) Team Veloconcept Women                                           0:48:34
137. Ilona Hoeksma (Ned) Hitec Products                                                    0:49:12
138. Christina Siggaard (Den) Team Veloconcept Women                                       0:50:23
139. Pernille Mathiesen (Den) Team Veloconcept Women                                       0:53:29
140. Giorgia Fraiegari (Ita) Giusfredi Bianchi                                             0:53:54
141. Louise Norman Hansen (Den) Team Veloconcept Women                                     0:54:54
142. Daniela Magnetto Allietta (Ita) Conceria Zabri-Fanini-Guerciotti                      0:57:04
143. Winanda Spoor (Ned) Lensworld-Kuota                                                   1:00:15
144. Elena Franchi (Ita) Aromitalia Vaiano                                                 1:01:49
145. Valeriya Kononenko (Ukr) S.C. Michela Fanini                                          1:03:17
146. Marta Tagliaferro (Ita) Cylance Pro Cycling                                           1:04:01
147. Sara Mariotto (Ita) Top Girls Fassa Bortolo                                           1:05:46
148. Bryony Van Velsen (Ned) Lares-Waowdeals                                               1:06:46
149. Ekaterina Anoshina (Rus) BePink Cogeas                                                1:10:05
150. Valentina Picca (Ita) S.C. Michela Fanini                                             1:41:29