pro-cycling.org
Tour de France 2017 - 5. etap < < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2017-07-05 17:24:55), kat. 2.UWT (FRA); 160,5km (Vittel - La Planche des Belles Filles); 5 lipca 2017. 

  1 Fabio Aru (Ita) Astana Pro Team                      3:44:06
  2 Daniel Martin (Irl) Quick-Step Floors                  00:16
  3 Christopher Froome (GBr) Team Sky                      00:20
  4 Richie Porte (Aus) BMC Racing Team
  5 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale                   00:24
  6 Simon Yates (GBr) Orica-Scott                          00:26
  7 Rigoberto Uran (Col) Cannondale-Drapac
  8 Alberto Contador (Spa) Trek-Segafredo
  9 Nairo Quintana (Col) Movistar Team                     00:34
 10 Geraint Thomas (GBr) Team Sky                          00:40
 11 Louis Meintjes (RSA) UAE Team Emirates
 12 Rafał Majka (Pol) Bora-Hansgrohe
 13 Nicolas Roche (Irl) BMC Racing Team                    01:05
 14 George Bennett (NZl) Team LottoNl-Jumbo                01:07
 15 Mikel Landa (Spa) Team Sky
 16 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team
 17 Pierre Latour (Fra) AG2R La Mondiale                   01:10
 18 Serge Pauwels (Bel) Dimension Data
 19 Guillaume Martin (Fra) Wanty - Groupe Gobert           01:13
 20 Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team
 21 Andrew Talansky (USA) Cannondale-Drapac
 22 Emanuel Buchmann (Ger) Bora-Hansgrohe                  01:17
 23 Mikel Nieve (Spa) Team Sky
 24 Sergio Henao (Col) Team Sky                            01:36
 25 Laurens Ten Dam (Ned) Team Sunweb                      01:39
 26 Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal                        01:43
 27 Mathias Frank (Swi) AG2R La Mondiale                   01:47
 28 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal
 29 Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky                      01:52
 30 Janez Brajkovic (Slo) Bahrain-Merida                   01:54
 31 Esteban Chaves (Col) Orica-Scott                       01:59
 32 Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo
 33 Ondrej Cink (Cze) Bahrain-Merida
 34 Roman Kreuziger (Cze) Orica-Scott                      02:13
 35 Brice Feillu (Fra) Team Fortuneo - Oscaro              02:17
 36 Lilian Calmejane (Fra) Direct Energie                  02:24
 37 Pierre Rolland (Fra) Cannondale-Drapac
 38 Eduardo Sepulveda (Arg) Team Fortuneo - Oscaro         02:26
 39 Sylvain Chavanel (Fra) Direct Energie
 40 Nicolas Edet (Fra) Cofidis                             02:34
 41 Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale               02:51
 42 Carlos Betancur (Col) Movistar Team
 43 Thomas Degand (Bel) Wanty - Groupe Gobert              03:02
 44 Maurits Lammertink (Ned) Katusha-Alpecin               03:06
 45 Rudy Molard (Fra) FDJ                                  03:08
 46 Romain Hardy (Fra) Team Fortuneo - Oscaro              03:22
 47 Primoz Roglic (Slo) Team LottoNl-Jumbo                 03:25
 48 Robert Kiserlovski (Cro) Katusha-Alpecin
 49 Elie Gesbert (Fra) Team Fortuneo - Oscaro              03:41
 50 Marco Minnaard (Ned) Wanty - Groupe Gobert             03:50
 51 Jan Bakelants (Bel) AG2R La Mondiale                   04:02
 52 Thibaut Pinot (Fra) FDJ                                04:11
 53 Maxime Bouet (Fra) Team Fortuneo - Oscaro              04:23
 54 Jarlinson Pantano (Col) Trek-Segafredo                 04:29
 55 Tony Gallopin (Fra) Lotto Soudal                       04:37
 56 Javier Moreno (Spa) Bahrain-Merida                     04:40
 57 Warren Barguil (Fra) Team Sunweb
 58 Arthur Vichot (Fra) FDJ                                04:44
 59 Jonathan Castroviejo (Spa) Movistar Team               04:49
 60 Luis Angel Mate (Spa) Cofidis                          05:01
 61 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team                  05:33
 62 Jay McCarthy (Aus) Bora-Hansgrohe                      05:48
 63 Philippe Gilbert (Bel) Quick-Step Floors               06:11
 64 Tiago Machado (Por) Katusha-Alpecin                    06:21
 65 Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates                   06:51
 66 Manuele Mori (Ita) UAE Team Emirates
 67 Gianluca Brambilla (Ita) Quick-Step Floors
 68 Haimar Zubeldia (Spa) Trek-Segafredo
 69 Thomas Voeckler (Fra) Direct Energie                   07:28
 70 Nathan Brown (USA) Cannondale-Drapac
 71 Damien Howson (Aus) Orica-Scott                        07:54
 72 Daryl Impey (RSA) Orica-Scott                          08:07
 73 Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale
 74 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale
 75 Cyril Gautier (Fra) AG2R La Mondiale
 76 Simon Geschke (Ger) Team Sunweb                        08:11
 77 Julien Vermote (Bel) Quick-Step Floors                 09:02
 78 Marco Marcato (Ita) UAE Team Emirates
 79 Kristijan Durasek (Cro) UAE Team Emirates
 80 Matteo Bono (Ita) UAE Team Emirates
 81 Darwin Atapuma (Col) UAE Team Emirates
 82 Perrig Quemeneur (Fra) Direct Energie
 83 Pierre Luc Perichon (Fra) Team Fortuneo - Oscaro       09:10
 84 Alberto Bettiol (Ita) Cannondale-Drapac                09:13
 85 Romain Sicard (Fra) Direct Energie                     09:19
 86 Patrick Bevin (NZl) Cannondale-Drapac
 87 Christian Knees (Ger) Team Sky                         09:59
 88 Adam James Hansen (Aus) Lotto Soudal
 89 Simon Clarke (Aus) Cannondale-Drapac
 90 Paul Martens (Ger) Team LottoNl-Jumbo
 91 Robert Gesink (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 92 Daniel Navarro (Spa) Cofidis
 93 Vegard Stake Laengen (Nor) UAE Team Emirates           10:05
 94 Edvald Boasson Hagen (Nor) Dimension Data
 95 Jens Keukeleire (Bel) Orica-Scott
 96 Marcus Burghardt (Ger) Bora-Hansgrohe                  10:14
 97 Yoann Offredo (Fra) Wanty - Groupe Gobert              10:38
 98 Frederik Backaert (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 99 Lars Ytting Bak (Den) Lotto Soudal
100 Tony Martin (Ger) Katusha-Alpecin
101 Jasha Sütterlin (Ger) Movistar Team                    10:47
102 Jesus Herrada (Spa) Movistar Team
103 Imanol Erviti (Spa) Movistar Team
104 Andrey Amador (CRc) Movistar Team
105 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data
106 Zdenek Stybar (Cze) Quick-Step Floors                  10:56
107 Jack Bauer (NZl) Quick-Step Floors
108 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team
109 Nikias Arndt (Ger) Team Sunweb                         11:10
110 Mike Teunissen (Ned) Team Sunweb
111 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain-Merida                   11:11
112 Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale                     11:14
113 Angelo Tulik (Fra) Direct Energie
114 Timo Roosen (Ned) Team LottoNl-Jumbo
115 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Wanty - Groupe Gobert
116 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team
117 Dylan Van Baarle (Ned) Cannondale-Drapac               11:26
118 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky
119 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal                     11:58
120 Rick Zabel (Ger) Katusha-Alpecin
121 Koen De Kort (Ned) Trek-Segafredo
122 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team
123 Dion Smith (NZl) Wanty - Groupe Gobert
124 Julien Simon (Fra) Cofidis
125 Markel Irizar (Spa) Trek-Segafredo
126 Cyril Lemoine (Fra) Cofidis
127 Scott Thwaites (GBr) Dimension Data
128 Michael Albasini (Swi) Orica-Scott
129 Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team
130 Andrea Pasqualon (Ita) Wanty - Groupe Gobert
131 Jos Van Emden (Ned) Team LottoNl-Jumbo
132 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team
133 Jurgen Roelandts (Bel) Lotto Soudal
134 Tsgabu Grmay (Eth) Bahrain-Merida
135 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team                  12:05
136 Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team             13:27
137 Fabio Felline (Ita) Trek-Segafredo                     13:43
138 Adrien Petit (Fra) Direct Energie                      13:47
139 Reto Hollenstein (Swi) Katusha-Alpecin                 13:51
140 Daniele Bennati (Ita) Movistar Team
141 Maciej Bodnar (Pol) Bora-Hansgrohe
142 Michael Matthews (Aus) Team Sunweb                     14:13
143 Andriy Grivko (Ukr) Astana Pro Team                    14:25
144 Michael Gogl (Aut) Trek-Segafredo
145 Yohann Gene (Fra) Direct Energie                       14:28
146 Fabio Sabatini (Ita) Quick-Step Floors                 15:07
147 Roy Curvers (Ned) Team Sunweb
148 Nils Politt (Ger) Katusha-Alpecin
149 Dimitri Claeys (Bel) Cofidis                           15:10
150 Laurent Pichon (Fra) Team Fortuneo - Oscaro            15:11
151 Thomas Boudat (Fra) Direct Energie
152 Michael Valgren Andersen (Den) Astana Pro Team
153 Nacer Bouhanni (Fra) Cofidis
154 Amael Moinard (Fra) BMC Racing Team
155 Florian Senechal (Fra) Cofidis
156 Pawel Poljanski (Pol) Bora-Hansgrohe
157 Ramon Sinkeldam (Ned) Team Sunweb                      15:16
158 Florian Vachon (Fra) Team Fortuneo - Oscaro            15:18
159 Thomas Leezer (Ned) Team LottoNl-Jumbo                 15:19
160 Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain-Merida                   15:24
161 Grega Bole (Slo) Bahrain-Merida
162 Borut Bozic (Slo) Bahrain-Merida                       15:26
163 Mark Renshaw (Aus) Dimension Data                      15:43
164 Albert Timmer (Ned) Team Sunweb                        15:47
165 Marcel Kittel (Ger) Quick-Step Floors
166 John Degenkolb (Ger) Trek-Segafredo
167 Stephen Cummings (GBr) Dimension Data
168 Dylan Groenewegen (Ned) Team LottoNl-Jumbo
169 Juraj Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe                       16:01
170 Mathew Hayman (Aus) Orica-Scott                        16:15
171 Bernhard Eisel (Aut) Dimension Data
172 Ben Swift (GBr) UAE Team Emirates                      16:16
173 Luke Rowe (GBr) Team Sky
174 Michael Schär (Swi) BMC Racing Team                    16:21
175 Stefan Küng (Swi) BMC Racing Team
176 Christophe Laporte (Fra) Cofidis                       16:34
177 Daniel Mclay (GBr) Team Fortuneo - Oscaro              19:16
178 Marcel Sieberg (Ger) Lotto Soudal                      19:37
179 Robert Wagner (Ger) Team LottoNl-Jumbo
180 André Greipel (Ger) Lotto Soudal
181 Jaco Venter (RSA) Dimension Data
182 Marco Haller (Aut) Katusha-Alpecin
183 Taylor Phinney (USA) Cannondale-Drapac                 19:40
184 Mickael Delage (Fra) FDJ                               19:49
185 Ignatas Konovalovas (Ltu) FDJ
186 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Wanty - Groupe Gobert
187 Arnaud Demare (Fra) FDJ
188 Rüdiger Selig (Ger) Bora-Hansgrohe
189 Alexander Kristoff (Nor) Katusha-Alpecin
190 Olivier Le Gac (Fra) FDJ                               20:29
191 Matteo Trentin (Ita) Quick-Step Floors                 20:55
192 Davide Cimolai (Ita) FDJ                               22:47
193 Jacopo Guarnieri (Ita) FDJ                             22:50
DNA Mark Cavendish (GBr) Dimension Data
DNS Peter Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe

Klasyfikacja generalna po 5. etapie:

  1 Christopher Froome (GBr) Team Sky                   18:38:59
  2 Geraint Thomas (GBr) Team Sky                          00:12
  3 Fabio Aru (Ita) Astana Pro Team                        00:14
  4 Daniel Martin (Irl) Quick-Step Floors                  00:25
  5 Richie Porte (Aus) BMC Racing Team                     00:39
  6 Simon Yates (GBr) Orica-Scott                          00:43
  7 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale                   00:47
  8 Alberto Contador (Spa) Trek-Segafredo                  00:52
  9 Nairo Quintana (Col) Movistar Team                     00:54
 10 Rafał Majka (Pol) Bora-Hansgrohe                       01:01
 11 Rigoberto Uran (Col) Cannondale-Drapac
 12 Pierre Latour (Fra) AG2R La Mondiale                   01:07
 13 Louis Meintjes (RSA) UAE Team Emirates                 01:24
 14 Emanuel Buchmann (Ger) Bora-Hansgrohe                  01:29
 15 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team                   01:33
 16 Mikel Landa (Spa) Team Sky                             01:47
 17 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal                         01:51
 18 Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky                      01:56
 19 Andrew Talansky (USA) Cannondale-Drapac                01:57
 20 Serge Pauwels (Bel) Dimension Data                     02:00
 21 Nicolas Roche (Irl) BMC Racing Team                    02:14
 22 Guillaume Martin (Fra) Wanty - Groupe Gobert           02:27
 23 Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal                        02:30
 24 Sergio Henao (Col) Team Sky                            02:32
 25 George Bennett (NZl) Team LottoNl-Jumbo                02:34
 26 Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team                   02:35
 27 Mathias Frank (Swi) AG2R La Mondiale                   02:36
 28 Roman Kreuziger (Cze) Orica-Scott                      02:41
 29 Mikel Nieve (Spa) Team Sky                             02:42
 30 Esteban Chaves (Col) Orica-Scott                       02:44
 31 Sylvain Chavanel (Fra) Direct Energie                  03:03
 32 Carlos Betancur (Col) Movistar Team                    03:17
 33 Brice Feillu (Fra) Team Fortuneo - Oscaro              03:32
 34 Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale               03:33
 35 Rudy Molard (Fra) FDJ                                  03:47
 36 Nicolas Edet (Fra) Cofidis                             04:09
 37 Eduardo Sepulveda (Arg) Team Fortuneo - Oscaro         04:10
 38 Lilian Calmejane (Fra) Direct Energie                  04:24
 39 Ondrej Cink (Cze) Bahrain-Merida                       04:31
 40 Janez Brajkovic (Slo) Bahrain-Merida                   04:33
 41 Thomas Degand (Bel) Wanty - Groupe Gobert              04:36
 42 Jan Bakelants (Bel) AG2R La Mondiale                   04:57
 43 Laurens Ten Dam (Ned) Team Sunweb                      05:04
 44 Maxime Bouet (Fra) Team Fortuneo - Oscaro              05:22
 45 Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo                     05:23
 46 Warren Barguil (Fra) Team Sunweb                       05:24
 47 Primoz Roglic (Slo) Team LottoNl-Jumbo                 05:36
 48 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team                  05:42
 49 Elie Gesbert (Fra) Team Fortuneo - Oscaro              05:46
 50 Jarlinson Pantano (Col) Trek-Segafredo                 05:52
 51 Robert Kiserlovski (Cro) Katusha-Alpecin               06:06
 52 Philippe Gilbert (Bel) Quick-Step Floors               06:13
 53 Marco Minnaard (Ned) Wanty - Groupe Gobert             06:52
 54 Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates                   07:06
 55 Tiago Machado (Por) Katusha-Alpecin                    07:23
 56 Jonathan Castroviejo (Spa) Movistar Team               07:31
 57 Arthur Vichot (Fra) FDJ                                07:32
 58 Thibaut Pinot (Fra) FDJ                                07:38
 59 Jay McCarthy (Aus) Bora-Hansgrohe                      08:05
 60 Daryl Impey (RSA) Orica-Scott                          08:24
 61 Simon Geschke (Ger) Team Sunweb                        08:47
 62 Manuele Mori (Ita) UAE Team Emirates                   09:10
 63 Haimar Zubeldia (Spa) Trek-Segafredo                   09:16
 64 Alberto Bettiol (Ita) Cannondale-Drapac                09:37
 65 Romain Hardy (Fra) Team Fortuneo - Oscaro              09:38
 66 Luis Angel Mate (Spa) Cofidis                          09:46
 67 Edvald Boasson Hagen (Nor) Dimension Data              09:53
 68 Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale                   10:30
 69 Pierre Rolland (Fra) Cannondale-Drapac                 10:33
 70 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale                    10:39
 71 Simon Clarke (Aus) Cannondale-Drapac                   10:41
 72 Jesus Herrada (Spa) Movistar Team                      11:07
 73 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team                11:08
 74 Cyril Gautier (Fra) AG2R La Mondiale                   11:09
 75 Nikias Arndt (Ger) Team Sunweb                         11:16
 76 Marco Marcato (Ita) UAE Team Emirates                  11:30
 77 Zdenek Stybar (Cze) Quick-Step Floors                  11:33
 78 Paul Martens (Ger) Team LottoNl-Jumbo                  11:46
 79 Daniel Navarro (Spa) Cofidis                           11:54
 80 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data
 81 Patrick Bevin (NZl) Cannondale-Drapac                  12:26
 82 Jens Keukeleire (Bel) Orica-Scott                      12:28
 83 Pierre Luc Perichon (Fra) Team Fortuneo - Oscaro       12:31
 84 Michael Albasini (Swi) Orica-Scott                     12:38
 85 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky                         12:40
 86 Angelo Tulik (Fra) Direct Energie                      12:46
 87 Lars Ytting Bak (Den) Lotto Soudal                     12:56
 88 Damien Howson (Aus) Orica-Scott                        13:08
 89 Mike Teunissen (Ned) Team Sunweb                       13:10
 90 Perrig Quemeneur (Fra) Direct Energie                  13:11
 91 Robert Gesink (Ned) Team LottoNl-Jumbo                 13:16
 92 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Wanty - Groupe Gobert       13:18
 93 Jack Bauer (NZl) Quick-Step Floors                     13:20
 94 Kristijan Durasek (Cro) UAE Team Emirates              13:21
 95 Jos Van Emden (Ned) Team LottoNl-Jumbo                 13:32
 96 Vegard Stake Laengen (Nor) UAE Team Emirates           13:38
 97 Christian Knees (Ger) Team Sky                         13:49
 98 Gianluca Brambilla (Ita) Quick-Step Floors             13:50
 99 Imanol Erviti (Spa) Movistar Team                      13:57
100 Michael Matthews (Aus) Team Sunweb
101 Darwin Atapuma (Col) UAE Team Emirates                 14:00
102 Julien Simon (Fra) Cofidis                             14:02
103 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain-Merida                   14:04
104 Timo Roosen (Ned) Team LottoNl-Jumbo                   14:10
105 Koen De Kort (Ned) Trek-Segafredo                      14:11
106 Jurgen Roelandts (Bel) Lotto Soudal                    14:17
107 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team
108 Yoann Offredo (Fra) Wanty - Groupe Gobert              14:29
109 Andrea Pasqualon (Ita) Wanty - Groupe Gobert           14:40
110 Dion Smith (NZl) Wanty - Groupe Gobert                 14:52
111 Marcus Burghardt (Ger) Bora-Hansgrohe                  14:53
112 Thomas Voeckler (Fra) Direct Energie                   15:04
113 Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team                    15:15
114 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team                     15:29
115 Rick Zabel (Ger) Katusha-Alpecin
116 Markel Irizar (Spa) Trek-Segafredo                     15:32
117 Fabio Felline (Ita) Trek-Segafredo                     15:39
118 Andriy Grivko (Ukr) Astana Pro Team                    16:01
119 Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain-Merida                   16:05
120 Tony Gallopin (Fra) Lotto Soudal                       16:24
121 Stefan Küng (Swi) BMC Racing Team                      16:31
122 Michael Valgren Andersen (Den) Astana Pro Team         16:41
123 Maciej Bodnar (Pol) Bora-Hansgrohe                     16:46
124 Adrien Petit (Fra) Direct Energie                      16:51
125 Grega Bole (Slo) Bahrain-Merida                        17:05
126 Maurits Lammertink (Ned) Katusha-Alpecin               17:07
127 Daniele Bennati (Ita) Movistar Team                    17:09
128 John Degenkolb (Ger) Trek-Segafredo                    17:11
129 Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team             17:55
130 Tsgabu Grmay (Eth) Bahrain-Merida                      17:57
131 Marcel Kittel (Ger) Quick-Step Floors                  18:15
132 Yohann Gene (Fra) Direct Energie                       18:17
133 Fabio Sabatini (Ita) Quick-Step Floors                 18:43
134 Ben Swift (GBr) UAE Team Emirates
135 Nils Politt (Ger) Katusha-Alpecin                      18:44
136 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team                  18:46
137 Ramon Sinkeldam (Ned) Team Sunweb                      18:51
138 Florian Vachon (Fra) Team Fortuneo - Oscaro            18:54
139 Javier Moreno (Spa) Bahrain-Merida                     19:01
140 Scott Thwaites (GBr) Dimension Data                    19:10
141 Roy Curvers (Ned) Team Sunweb                          19:41
142 Amael Moinard (Fra) BMC Racing Team                    19:52
143 Arnaud Demare (Fra) FDJ                                19:54
144 Mathew Hayman (Aus) Orica-Scott                        19:58
145 Nathan Brown (USA) Cannondale-Drapac
146 Nacer Bouhanni (Fra) Cofidis                           20:06
147 Bernhard Eisel (Aut) Dimension Data                    20:19
148 Dylan Groenewegen (Ned) Team LottoNl-Jumbo
149 Dylan Van Baarle (Ned) Cannondale-Drapac               20:43
150 Christophe Laporte (Fra) Cofidis                       21:07
151 Michael Gogl (Aut) Trek-Segafredo                      21:28
152 Alexander Kristoff (Nor) Katusha-Alpecin               21:31
153 Romain Sicard (Fra) Direct Energie                     21:33
154 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal                     21:38
155 Pawel Poljanski (Pol) Bora-Hansgrohe                   21:59
156 Florian Senechal (Fra) Cofidis                         22:16
157 Thomas Boudat (Fra) Direct Energie                     22:17
158 Mark Renshaw (Aus) Dimension Data                      22:31
159 Matteo Trentin (Ita) Quick-Step Floors                 22:40
160 André Greipel (Ger) Lotto Soudal                       22:48
161 Daniel Mclay (GBr) Team Fortuneo - Oscaro              22:50
162 Julien Vermote (Bel) Quick-Step Floors                 22:59
163 Robert Wagner (Ger) Team LottoNl-Jumbo                 23:18
164 Frederik Backaert (Bel) Wanty - Groupe Gobert          23:19
165 Taylor Phinney (USA) Cannondale-Drapac                 23:20
166 Andrey Amador (CRc) Movistar Team                      23:22
167 Jasha Sütterlin (Ger) Movistar Team                    23:27
168 Marcel Sieberg (Ger) Lotto Soudal                      23:34
169 Stephen Cummings (GBr) Dimension Data                  23:54
170 Adam James Hansen (Aus) Lotto Soudal                   24:14
171 Laurent Pichon (Fra) Team Fortuneo - Oscaro            24:24
172 Ignatas Konovalovas (Ltu) FDJ                          24:28
173 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team             25:20
174 Michael Schär (Swi) BMC Racing Team                    25:24
175 Tony Martin (Ger) Katusha-Alpecin                      25:50
176 Matteo Bono (Ita) UAE Team Emirates
177 Cyril Lemoine (Fra) Cofidis                            26:21
178 Borut Bozic (Slo) Bahrain-Merida                       26:55
179 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Wanty - Groupe Gobe     26:59
180 Jacopo Guarnieri (Ita) FDJ                             28:34
181 Dimitri Claeys (Bel) Cofidis                           28:51
182 Davide Cimolai (Ita) FDJ                               29:16
183 Jaco Venter (RSA) Dimension Data                       29:21
184 Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale                     29:30
185 Albert Timmer (Ned) Team Sunweb                        31:09
186 Rüdiger Selig (Ger) Bora-Hansgrohe                     33:29
187 Juraj Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe                       33:34
188 Reto Hollenstein (Swi) Katusha-Alpecin                 35:04
189 Marco Haller (Aut) Katusha-Alpecin                     36:04
190 Mickael Delage (Fra) FDJ                               38:21
191 Luke Rowe (GBr) Team Sky                               39:21
192 Thomas Leezer (Ned) Team LottoNl-Jumbo                 41:03
193 Olivier Le Gac (Fra) FDJ                               52:37