pro-cycling.org
Giro d'Italia Internazionale Femminile - 4. etap< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2017-07-03 18:17:16), kat. 2.WWT (ITA); 118km (Occhiobello - Occhiobello); 3 lipca 2017. 

1. Jolien D'Hoore (Bel) Wiggle High                                                        2:42:04
2. Chloe Hosking (Aus) Alé Cipollini                                                        
3. Coryn Rivera (USA) Team Sunweb Women                                                     
4. Hannah Barnes (GBr) Canyon SRAM Racing                                                   
5. Giorgia Bronzini (Ita) Wiggle High                                                       
6. Arlenis Sierra (Cub) Astana Women's Team                                                 
7. Annalisa Cucinotta (Ita) Lensworld-Kuota                                                 
8. Claudia Cretti (Ita) Valcar PBM                                                          
9. Amalie Dideriksen (Den) Boels Dolmans Cyclingteam                                        
10. Ilaria Sanguineti (Ita) BePink Cogeas                                                   
11. Maria Giulia Confalonieri (Ita) Lensworld-Kuota                                         
12. Kirsten Wild (Ned) Cylance Pro Cycling                                                  
13. Michela Pavin (Ita) Top Girls Fassa Bortolo                                             
14. Eugenia Bujak (Pol) BTC City Ljubljana                                                  
15. Arianna Fidanza (Ita) Astana Women's Team                                               
16. Anna Trevisi (Ita) Alé Cipollini                                                        
17. Basei Marzia Salton (Ita) Conceria Zabri-Fanini-Guerciotti                              
18. Silvia Persico (Ita) Valcar PBM                                                         
19. Christina Siggaard (Den) Team Veloconcept Women                                         
20. Emilie Moberg (Nor) Hitec Products                                                      
21. Moniek Tenniglo (Ned) WM3 Pro Cycling                                                   
22. Barbara Guarischi (Ita) Canyon SRAM Racing                                              
23. Megan Guarnier (USA) Boels Dolmans Cyclingteam                                          
24. Alexis Ryan (USA) Canyon SRAM Racing                                                    
25. Alison Jackson (Can) BePink Cogeas                                                      
26. Jelena Eric (Srb) BTC City Ljubljana                                                    
27. Daniela Reis (Por) Lares-Waowdeals                                                      
28. Carmela Cipriani (Ita) Conceria Zabri-Fanini-Guerciotti                                 
29. Michela Balducci (Ita) Giusfredi Bianchi                                                
30. Alessia Martini (Ita) Aromitalia Vaiano                                                 
31. Lucinda Brand (Ned) Team Sunweb Women                                                   
32. Elisa Longo Borghini (Ita) Wiggle High                                                  
33. Katarzyna Niewiadoma (Pol) WM3 Pro Cycling                                              
34. Anna Van Der Breggen (Ned) Boels Dolmans Cyclingteam                                    
35. Sara Penton (Swe) Team Veloconcept Women                                                
36. Amanda Spratt (Aus) Orica Scott Women                                                   
37. Soraya Paladin (Ita) Alé Cipollini                                                      
38. Claudia Koster (Ned) Team Veloconcept Women                                             
39. Alessia Bulleri (Ita) Aromitalia Vaiano                                                 
40. Annette Edmondson (Aus) Wiggle High                                                     
41. Claudia Lichtenberg (Ger) Wiggle High                                                   
42. Dani King (GBr) Cylance Pro Cycling                                                     
43. Polona Batagelj (Slo) BTC City Ljubljana                                                
44. Bryony Van Velsen (Ned) Lares-Waowdeals                                                 
45. Nadia Quagliotto (Ita) Top Girls Fassa Bortolo                                          
46. Floortje Mackaij (Ned) Team Sunweb Women                                                
47. Katrine Aalerud (Nor) Hitec Products                                                    
48. Hanna Nilsson (Swe) BTC City Ljubljana                                                  
49. Sofia Beggin (Ita) Astana Women's Team                                                  
50. Lara Vieceli (Ita) Astana Women's Team                                                  
51. Ilona Hoeksma (Ned) Hitec Products                                                      
52. Sabrina Stultiens (Ned) Team Sunweb Women                                               
53. Shara Gillow (Aus) FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope                                   
54. Rasa Leleivyte (Ltu) Aromitalia Vaiano                                                  
55. Romy Kasper (Ger) Alé Cipollini                                                         
56. Karol-Ann Canuel (Can) Boels Dolmans Cyclingteam                                        
57. Małgorzata Jasińska (Pol) Cylance Pro Cycling                                           
58. Olga Zabelinskaya (Rus) BePink Cogeas                                                   
59. Stephanie Pohl (Ger) Cervelo Bigla Pro Cycling Team                                     
60. Natalya Saifutdinova (Kaz) Astana Women's Team                                          
61. Ursa Pintar (Slo) BTC City Ljubljana                                                    
62. Janneke Ensing (Ned) Alé Cipollini                                                      
63. Sofia Bertizzolo (Ita) Astana Women's Team                                              
64. Ane Santesteban Gonzalez (Spa) Alé Cipollini                                            
65. Krista Doebel-Hickok (USA) Cylance Pro Cycling                                          
66. Silvia Pollicini (Ita) Valcar PBM                                                      0:00:12
67. Beatrice Bartelloni (Ita) Top Girls Fassa Bortolo                                       
68. Linda Villumsen (NZl) Team Veloconcept Women                                            
69. Simona Bortolotti (Ita) Giusfredi Bianchi                                               
70. Ana Cristina Sanabria Sanchez (Spa) Servetto Giusta                                     
71. Sarah Rijkes (Aut) Lares-Waowdeals                                                      
72. Corinna Lechner (Ger) BTC City Ljubljana                                                
73. Giorgia Capobianchi (Ita) Conceria Zabri-Fanini-Guerciotti                              
74. Elena Cecchini (Ita) Canyon SRAM Racing                                                 
75. Trixi Worrack (Ger) Canyon SRAM Racing                                                  
76. Marta Cavalli (Ita) Valcar PBM                                                          
77. Rossella Ratto (Ita) Cylance Pro Cycling                                                
78. Charlotte Becker (Ger) Hitec Products                                                   
79. Daniela Magnetto Allietta (Ita) Conceria Zabri-Fanini-Guerciotti                        
80. Thea Thorsen (Nor) Hitec Products                                                       
81. Ana Maria Covrig (Rom) Top Girls Fassa Bortolo                                          
82. Julie Leth (Den) Wiggle High                                                            
83. Rozanne Slik (Ned) Team Sunweb Women                                                    
84. Sheyla Gutierrez (Spa) Cylance Pro Cycling                                             0:00:21
85. Julia Soek (Ned) Team Sunweb Women                                                     0:00:25
86. Alice Maria Arzuffi (Ita) Lensworld-Kuota                                              0:00:32
87. Elena Leonardi (Ita) Top Girls Fassa Bortolo                                           0:00:51
88. Giorgia Fraiegari (Ita) Giusfredi Bianchi                                               
89. Audrey Cordon Ragot (Fra) Wiggle High                                                   
90. Lauren Kitchen (Aus) WM3 Pro Cycling                                                    
91. Anouska Koster (Ned) WM3 Pro Cycling                                                    
92. Anna Plichta (Pol) WM3 Pro Cycling                                                      
93. Valentina Scandolara (Ita) WM3 Pro Cycling                                              
94. Nikki Brammeier (GBr) Boels Dolmans Cyclingteam                                        0:00:53
95. Elizabeth Deignan (GBr) Boels Dolmans Cyclingteam                                       
96. Chantal Blaak (Ned) Boels Dolmans Cyclingteam                                           
97. Riejanne Markus (Ned) WM3 Pro Cycling                                                   
98. Iraida Garcia (Cub) S.C. Michela Fanini                                                0:01:59
99. Antri Christoforou (Cyp) Servetto Giusta                                                
100. Olena Pavlukhina (Aze) Astana Women's Team                                             
101. Annemiek Van Vleuten (Ned) Orica Scott Women                                           
102. Cecilie Uttrup Ludwig (Den) Cervelo Bigla Pro Cycling Team                             
103. Katrin Garfoot (Aus) Orica Scott Women                                                 
104. Katia Ragusa (Ita) BePink Cogeas                                                       
105. Francesca Cauz (Ita) Giusfredi Bianchi                                                 
106. Clemilda Fernandes (Bra) Servetto Giusta                                               
107. Lisa Klein (Ger) Cervelo Bigla Pro Cycling Team                                        
108. Anna Potokina (Rus) Servetto Giusta                                                    
109. Lotta Lepistö (Fin) Cervelo Bigla Pro Cycling Team                                     
110. Aude Biannic (Fra) FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope                                  
111. Roxane Fournier (Fra) FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope                               
112. Yevgeniya Vysotska (Ukr) Conceria Zabri-Fanini-Guerciotti                              
113. Eugénie Duval (Fra) FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope                                 
114. Francesca Balducci (Ita) S.C. Michela Fanini                                           
115. Valeriya Kononenko (Ukr) S.C. Michela Fanini                                           
116. Georgia Williams (Aus) Orica Scott Women                                               
117. Sarah Roy (Aus) Orica Scott Women                                                      
118. Omer Shapira (Isr) Giusfredi Bianchi                                                   
119. Eri Yonamine (Jpn) FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope                                  
120. Chiara Zanettin (Ita) Valcar PBM                                                       
121. Roxane Knetemann (Ned) FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope                              
122. Marta Bastianelli (Ita) Alé Cipollini                                                  
123. Simona Frapporti (Ita) Hitec Products                                                  
124. Tetiana Riabchenko (Ukr) Lensworld-Kuota                                               
125. Charlotte Bravard (Fra) FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope                             
126. Dalia Muccioli (Ita) Valcar PBM                                                        
127. Silvia Valsecchi (Ita) BePink Cogeas                                                   
128. Heidi Dalton (RSA) Aromitalia Vaiano                                                   
129. Alexandra Manly (Aus) Orica Scott Women                                                
130. Jenelle Crooks (Aus) Orica Scott Women                                                 
131. Alice Gasparini (Ita) Servetto Giusta                                                  
132. Kseniia Dobrynina (Rus) Servetto Giusta                                                
133. Allegra Arzuffi (Ita) Valcar PBM                                                       
134. Camilla Pedersen (Den) Team Veloconcept Women                                          
135. Manuela De Iuliis (Ita) Conceria Zabri-Fanini-Guerciotti                               
136. Alice Cobb (GBr) Lares-Waowdeals                                                       
137. Nicole Nesti (Ita) Aromitalia Vaiano                                                   
138. Marta Tagliaferro (Ita) Cylance Pro Cycling                                            
139. Anna Zita Maria Stricker (Ita) BTC City Ljubljana                                      
140. Vania Canvelli (Ita) Giusfredi Bianchi                                                 
141. Mónika Kiraly (Hun) S.C. Michela Fanini                                                
142. Lija Laizane (Lat) Aromitalia Vaiano                                                   
143. Miriam Bjørnsrud (Nor) Hitec Products                                             
144. Tatiana Guderzo (Ita) Lensworld-Kuota                                                  
145. Kaat Hannes (Bel) Lensworld-Kuota                                                      
146. Chiara Perini (Ita) Giusfredi Bianchi                                                  
147. Amelie Rivat (Fra) Lares-Waowdeals                                                     
148. Nicole Hanselmann (Swi) Cervelo Bigla Pro Cycling Team                                 
149. Nikola Noskova (Cze) BePink Cogeas                                                     
150. Anna Ceoloni (Ita) S.C. Michela Fanini                                                 
151. Pernille Mathiesen (Den) Team Veloconcept Women                                        
152. Saartje Vandenbroucke (Bel) Lares-Waowdeals                                            
153. Natalya Sokovnina (Kaz) Servetto Giusta                                                
154. Louise Norman Hansen (Den) Team Veloconcept Women                                      
155. Clara Koppenburg (Ger) Cervelo Bigla Pro Cycling Team                                  
156. Winanda Spoor (Ned) Lensworld-Kuota                                                    
157. Beatrice Rossato (Ita) Top Girls Fassa Bortolo                                        0:02:11
158. Sara Mariotto (Ita) Top Girls Fassa Bortolo                                            
159. Elena Franchi (Ita) Aromitalia Vaiano                                                 0:02:56
160. Isabella Strizzi (Ita) Conceria Zabri-Fanini-Guerciotti                               0:03:44
161. Valentina Picca (Ita) S.C. Michela Fanini                                             0:14:02
162. Edwige Pitel (Fra) S.C. Michela Fanini                                                 
163. Ekaterina Anoshina (Rus) BePink Cogeas                                                0:15:25
164. Leah Thorvilson (USA) Canyon SRAM Racing                                              0:14:45
NA. Lotte Van Hoek (Ned) Lares-Waowdeals                                                    
NS. Tiffany Cromwell (Aus) Canyon SRAM Racing                                               

Klasyfikacja generalna po 4. etapie:

1. Anna Van Der Breggen (Ned) Boels Dolmans Cyclingteam                                    8:36:25
2. Elisa Longo Borghini (Ita) Wiggle High                                                  0:00:26
3. Megan Guarnier (USA) Boels Dolmans Cyclingteam                                          0:01:56
4. Annemiek Van Vleuten (Ned) Orica Scott Women                                            0:02:17
5. Amanda Spratt (Aus) Orica Scott Women                                                   0:02:22
6. Katarzyna Niewiadoma (Pol) WM3 Pro Cycling                                              0:02:37
7. Karol-Ann Canuel (Can) Boels Dolmans Cyclingteam                                        0:02:43
8. Lucinda Brand (Ned) Team Sunweb Women                                                   0:02:59
9. Floortje Mackaij (Ned) Team Sunweb Women                                                0:03:02
10. Sabrina Stultiens (Ned) Team Sunweb Women                                               
11. Shara Gillow (Aus) FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope                                  0:03:06
12. Claudia Lichtenberg (Ger) Wiggle High                                                  0:03:07
13. Arlenis Sierra (Cub) Astana Women's Team                                               0:03:34
14. Stephanie Pohl (Ger) Cervelo Bigla Pro Cycling Team                                    0:03:41
15. Hanna Nilsson (Swe) BTC City Ljubljana                                                 0:04:04
16. Ursa Pintar (Slo) BTC City Ljubljana                                                    
17. Katrine Aalerud (Nor) Hitec Products                                                   0:04:13
18. Elizabeth Deignan (GBr) Boels Dolmans Cyclingteam                                      0:04:15
19. Janneke Ensing (Ned) Alé Cipollini                                                     0:04:19
20. Romy Kasper (Ger) Alé Cipollini                                                         
21. Ane Santesteban Gonzalez (Spa) Alé Cipollini                                            
22. Coryn Rivera (USA) Team Sunweb Women                                                   0:05:01
23. Katrin Garfoot (Aus) Orica Scott Women                                                 0:05:04
24. Hannah Barnes (GBr) Canyon SRAM Racing                                                 0:05:12
25. Olena Pavlukhina (Aze) Astana Women's Team                                             0:05:33
26. Elena Cecchini (Ita) Canyon SRAM Racing                                                0:05:34
27. Cecilie Uttrup Ludwig (Den) Cervelo Bigla Pro Cycling Team                              
28. Sofia Beggin (Ita) Astana Women's Team                                                 0:05:37
29. Rozanne Slik (Ned) Team Sunweb Women                                                   0:05:47
30. Eri Yonamine (Jpn) FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope                                  0:05:48
31. Linda Villumsen (NZl) Team Veloconcept Women                                           0:06:06
32. Eugenia Bujak (Pol) BTC City Ljubljana                                                 0:06:07
33. Polona Batagelj (Slo) BTC City Ljubljana                                                
34. Dani King (GBr) Cylance Pro Cycling                                                    0:06:08
35. Giorgia Bronzini (Ita) Wiggle High                                                     0:06:09
36. Krista Doebel-Hickok (USA) Cylance Pro Cycling                                         0:06:10
37. Audrey Cordon Ragot (Fra) Wiggle High                                                  0:06:14
38. Alexis Ryan (USA) Canyon SRAM Racing                                                   0:06:15
39. Nikola Noskova (Cze) BePink Cogeas                                                      
40. Olga Zabelinskaya (Rus) BePink Cogeas                                                  0:06:18
41. Moniek Tenniglo (Ned) WM3 Pro Cycling                                                  0:06:20
42. Daniela Reis (Por) Lares-Waowdeals                                                     0:06:30
43. Sofia Bertizzolo (Ita) Astana Women's Team                                             0:06:32
44. Chantal Blaak (Ned) Boels Dolmans Cyclingteam                                          0:06:34
45. Soraya Paladin (Ita) Alé Cipollini                                                     0:06:35
46. Rossella Ratto (Ita) Cylance Pro Cycling                                                
47. Yevgeniya Vysotska (Ukr) Conceria Zabri-Fanini-Guerciotti                              0:06:47
48. Małgorzata Jasińska (Pol) Cylance Pro Cycling                                          0:07:09
49. Ilaria Sanguineti (Ita) BePink Cogeas                                                  0:07:14
50. Lara Vieceli (Ita) Astana Women's Team                                                 0:07:19
51. Charlotte Becker (Ger) Hitec Products                                                  0:07:27
52. Anna Trevisi (Ita) Alé Cipollini                                                       0:07:30
53. Amalie Dideriksen (Den) Boels Dolmans Cyclingteam                                      0:07:39
54. Silvia Persico (Ita) Valcar PBM                                                        0:07:49
55. Tetiana Riabchenko (Ukr) Lensworld-Kuota                                                
56. Jolien D'Hoore (Bel) Wiggle High                                                       0:07:53
57. Anna Plichta (Pol) WM3 Pro Cycling                                                     0:07:54
58. Ana Maria Covrig (Rom) Top Girls Fassa Bortolo                                         0:08:15
59. Rasa Leleivyte (Ltu) Aromitalia Vaiano                                                 0:08:16
60. Jenelle Crooks (Aus) Orica Scott Women                                                 0:08:19
61. Natalya Saifutdinova (Kaz) Astana Women's Team                                         0:08:30
62. Lisa Klein (Ger) Cervelo Bigla Pro Cycling Team                                        0:08:32
63. Amelie Rivat (Fra) Lares-Waowdeals                                                     0:08:42
64. Maria Giulia Confalonieri (Ita) Lensworld-Kuota                                        0:08:43
65. Eugénie Duval (Fra) FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope                                 0:08:46
66. Roxane Knetemann (Ned) FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope                               
67. Antri Christoforou (Cyp) Servetto Giusta                                               0:09:00
68. Anna Zita Maria Stricker (Ita) BTC City Ljubljana                                      0:09:05
69. Lauren Kitchen (Aus) WM3 Pro Cycling                                                   0:09:07
70. Anouska Koster (Ned) WM3 Pro Cycling                                                    
71. Simona Bortolotti (Ita) Giusfredi Bianchi                                              0:09:09
72. Alison Jackson (Can) BePink Cogeas                                                      
73. Katia Ragusa (Ita) BePink Cogeas                                                       0:09:12
74. Alice Maria Arzuffi (Ita) Lensworld-Kuota                                              0:09:15
75. Sara Penton (Swe) Team Veloconcept Women                                               0:09:22
76. Clemilda Fernandes (Bra) Servetto Giusta                                               0:09:42
77. Anna Potokina (Rus) Servetto Giusta                                                     
78. Chiara Zanettin (Ita) Valcar PBM                                                       0:09:48
79. Anna Ceoloni (Ita) S.C. Michela Fanini                                                  
80. Alexandra Manly (Aus) Orica Scott Women                                                0:09:49
81. Silvia Pollicini (Ita) Valcar PBM                                                      0:10:15
82. Carmela Cipriani (Ita) Conceria Zabri-Fanini-Guerciotti                                0:10:22
83. Clara Koppenburg (Ger) Cervelo Bigla Pro Cycling Team                                  0:10:35
84. Michela Balducci (Ita) Giusfredi Bianchi                                               0:10:42
85. Camilla Pedersen (Den) Team Veloconcept Women                                          0:10:46
86. Ana Cristina Sanabria Sanchez (Spa) Servetto Giusta                                    0:10:57
87. Tatiana Guderzo (Ita) Lensworld-Kuota                                                  0:11:00
88. Silvia Valsecchi (Ita) BePink Cogeas                                                   0:11:11
89. Dalia Muccioli (Ita) Valcar PBM                                                        0:12:04
90. Nicole Nesti (Ita) Aromitalia Vaiano                                                   0:12:09
91. Beatrice Rossato (Ita) Top Girls Fassa Bortolo                                         0:12:17
92. Barbara Guarischi (Ita) Canyon SRAM Racing                                             0:12:37
93. Julie Leth (Den) Wiggle High                                                            
94. Annette Edmondson (Aus) Wiggle High                                                    0:12:38
95. Omer Shapira (Isr) Giusfredi Bianchi                                                   0:12:41
96. Lotta Lepistö (Fin) Cervelo Bigla Pro Cycling Team                                     0:12:42
97. Mónika Kiraly (Hun) S.C. Michela Fanini                                                0:12:46
98. Trixi Worrack (Ger) Canyon SRAM Racing                                                 0:13:02
99. Kaat Hannes (Bel) Lensworld-Kuota                                                      0:13:12
100. Alessia Bulleri (Ita) Aromitalia Vaiano                                               0:13:17
101. Kirsten Wild (Ned) Cylance Pro Cycling                                                0:13:21
102. Chloe Hosking (Aus) Alé Cipollini                                                     0:13:31
103. Emilie Moberg (Nor) Hitec Products                                                    0:13:32
104. Valentina Scandolara (Ita) WM3 Pro Cycling                                            0:13:38
105. Riejanne Markus (Ned) WM3 Pro Cycling                                                 0:13:44
106. Francesca Cauz (Ita) Giusfredi Bianchi                                                0:13:45
107. Sheyla Gutierrez (Spa) Cylance Pro Cycling                                            0:13:59
108. Nadia Quagliotto (Ita) Top Girls Fassa Bortolo                                        0:14:10
109. Georgia Williams (Aus) Orica Scott Women                                              0:14:27
110. Nikki Brammeier (GBr) Boels Dolmans Cyclingteam                                       0:15:00
111. Charlotte Bravard (Fra) FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope                            0:15:06
112. Aude Biannic (Fra) FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope                                 0:15:19
113. Iraida Garcia (Cub) S.C. Michela Fanini                                               0:15:21
114. Manuela De Iuliis (Ita) Conceria Zabri-Fanini-Guerciotti                              0:15:23
115. Natalya Sokovnina (Kaz) Servetto Giusta                                               0:15:42
116. Julia Soek (Ned) Team Sunweb Women                                                    0:15:44
117. Arianna Fidanza (Ita) Astana Women's Team                                             0:15:54
118. Alice Gasparini (Ita) Servetto Giusta                                                 0:15:59
119. Sarah Roy (Aus) Orica Scott Women                                                     0:16:02
120. Allegra Arzuffi (Ita) Valcar PBM                                                      0:16:08
121. Marta Bastianelli (Ita) Alé Cipollini                                                  
122. Roxane Fournier (Fra) FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope                              0:16:46
123. Thea Thorsen (Nor) Hitec Products                                                     0:16:49
124. Sarah Rijkes (Aut) Lares-Waowdeals                                                    0:16:59
125. Annalisa Cucinotta (Ita) Lensworld-Kuota                                              0:17:11
126. Corinna Lechner (Ger) BTC City Ljubljana                                              0:18:16
127. Francesca Balducci (Ita) S.C. Michela Fanini                                          0:18:24
128. Jelena Eric (Srb) BTC City Ljubljana                                                  0:18:29
129. Simona Frapporti (Ita) Hitec Products                                                 0:18:32
130. Kseniia Dobrynina (Rus) Servetto Giusta                                               0:19:01
131. Lija Laizane (Lat) Aromitalia Vaiano                                                  0:19:34
132. Nicole Hanselmann (Swi) Cervelo Bigla Pro Cycling Team                                0:19:50
133. Vania Canvelli (Ita) Giusfredi Bianchi                                                0:20:01
134. Miriam Bjørnsrud (Nor) Hitec Products                                            0:20:13
135. Ilona Hoeksma (Ned) Hitec Products                                                    0:20:48
136. Heidi Dalton (RSA) Aromitalia Vaiano                                                  0:21:13
137. Alice Cobb (GBr) Lares-Waowdeals                                                      0:21:27
138. Marta Cavalli (Ita) Valcar PBM                                                        0:21:41
139. Basei Marzia Salton (Ita) Conceria Zabri-Fanini-Guerciotti                            0:22:01
140. Christina Siggaard (Den) Team Veloconcept Women                                       0:22:09
141. Daniela Magnetto Allietta (Ita) Conceria Zabri-Fanini-Guerciotti                      0:22:13
142. Michela Pavin (Ita) Top Girls Fassa Bortolo                                           0:23:10
143. Giorgia Fraiegari (Ita) Giusfredi Bianchi                                             0:23:15
144. Beatrice Bartelloni (Ita) Top Girls Fassa Bortolo                                     0:23:22
145. Alessia Martini (Ita) Aromitalia Vaiano                                               0:23:37
146. Claudia Koster (Ned) Team Veloconcept Women                                            
147. Louise Norman Hansen (Den) Team Veloconcept Women                                     0:24:08
148. Pernille Mathiesen (Den) Team Veloconcept Women                                        
149. Bryony Van Velsen (Ned) Lares-Waowdeals                                               0:24:40
150. Sara Mariotto (Ita) Top Girls Fassa Bortolo                                           0:25:21
151. Winanda Spoor (Ned) Lensworld-Kuota                                                   0:25:44
152. Isabella Strizzi (Ita) Conceria Zabri-Fanini-Guerciotti                               0:25:45
153. Chiara Perini (Ita) Giusfredi Bianchi                                                 0:26:03
154. Elena Franchi (Ita) Aromitalia Vaiano                                                 0:26:13
155. Claudia Cretti (Ita) Valcar PBM                                                       0:26:17
156. Elena Leonardi (Ita) Top Girls Fassa Bortolo                                          0:27:04
157. Saartje Vandenbroucke (Bel) Lares-Waowdeals                                           0:27:55
158. Marta Tagliaferro (Ita) Cylance Pro Cycling                                           0:33:21
159. Giorgia Capobianchi (Ita) Conceria Zabri-Fanini-Guerciotti                            0:39:21
160. Valeriya Kononenko (Ukr) S.C. Michela Fanini                                          0:40:06
161. Leah Thorvilson (USA) Canyon SRAM Racing                                              0:49:52
162. Ekaterina Anoshina (Rus) BePink Cogeas                                                0:51:10
163. Valentina Picca (Ita) S.C. Michela Fanini                                             0:51:19
164. Edwige Pitel (Fra) S.C. Michela Fanini                                                0:53:16