pro-cycling.org
Amgen Tour of California 2017 - 3. etap< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2017-05-17 01:10:14), kat. 2.UWT (USA); 186,5km (Pismo Beach - Morro Bay); 16 maja 2017. 

  1 Peter Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe                     4:53:26
  2 Rick Zabel (Ger) Katusha-Alpecin
  3 Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates
  4 Alexander Kristoff (Nor) Katusha-Alpecin
  5 Jean-Pierre Drucker (Lux) BMC Racing Team
  6 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data
  7 Taylor Phinney (USA) Cannondale-Drapac
  8 Ramon Sinkeldam (Ned) Team Sunweb
  9 Travis Mccabe (USA) UnitedHealthcare
 10 Mike Teunissen (Ned) Team Sunweb
 11 Riccardo Minali (Ita) Astana Pro Team
 12 Marcel Kittel (Ger) Quick-Step Floors
 13 Robert Gesink (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 14 Matti Breschel (Den) Astana Pro Team
 15 John Degenkolb (Ger) Trek-Segafredo
 16 George Bennett (NZl) Team LottoNl-Jumbo                00:03
 17 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team
 18 Matteo Trentin (Ita) Quick-Step Floors
 19 Kiel Reijnen (USA) Trek-Segafredo
 20 Wouter Wippert (Ned) Cannondale-Drapac
 21 Samuel Sanchez (Spa) BMC Racing Team
 22 Tom Bohli (Swi) BMC Racing Team
 23 Geoffrey Soupe (Fra) Cofidis
 24 Rafał Majka (Pol) Bora-Hansgrohe
 25 Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team
 26 Martijn Verschoor (Ned) Team Novo Nordisk
 27 Luis Angel Mate (Spa) Cofidis
 28 Sam Oomen (Ned) Team Sunweb
 29 Rúben Guerreiro (Por) Trek-Segafredo
 30 Jhonatan Restrepo (Col) Katusha-Alpecin
 31 Andrew Talansky (USA) Cannondale-Drapac
 32 Joshua Berry (USA) Jelly Belly
 33 Vegard Stake Laengen (Nor) UAE Team Emirates
 34 Elia Viviani (Ita) Team Sky
 35 Zdenek Stybar (Cze) Quick-Step Floors
 36 Floris Gerts (Ned) BMC Racing Team
 37 Colin Joyce (USA) Rally Cycling
 38 Nicolas Edet (Fra) Cofidis
 39 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Sky
 40 Ulises Alfredo Castillo Soto (Mex) Jelly Belly
 41 Haimar Zubeldia (Spa) Trek-Segafredo
 42 Sepp Kuss (USA) Rally Cycling
 43 Lachlan Morton (Aus) Dimension Data
 44 Artyom Zakharov (Kaz) Astana Pro Team
 45 Ben King (USA) Dimension Data
 46 Enric Mas (Spa) Quick-Step Floors
 47 Maximilian Schachmann (Ger) Quick-Step Floors
 48 Daan Olivier (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 49 Adam De Vos (Can) Rally Cycling
 50 Scott Thwaites (GBr) Dimension Data
 51 Matteo Dal Cin (Can) Rally Cycling
 52 Antwan Tolhoek (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 53 Guillaume Bonnafond (Fra) Cofidis
 54 Martin Elmiger (Swi) BMC Racing Team
 55 Owain Doull (GBr) Team Sky
 56 Michael Schär (Swi) BMC Racing Team
 57 Andrea Peron (Ita) Team Novo Nordisk
 58 Janier Acevedo (Col) UnitedHealthcare
 59 Tiago Machado (Por) Katusha-Alpecin
 60 Yousif Mirza Alhammadi (UAE) UAE Team Emirates
 61 Arman Kamyshev (Kaz) Astana Pro Team
 62 Miles Scotson (Aus) BMC Racing Team
 63 Ian Boswell (USA) Team Sky
 64 Paweł Poljański (Pol) Bora-Hansgrohe
 65 Lennard Hofstede (Ned) Team Sunweb
 66 Serghei Tvetcov (Rom) Jelly Belly
 67 Jacob Rathe (USA) Jelly Belly
 68 Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis
 69 David Lopez (Spa) Team Sky
 70 Javier Megias (Spa) Team Novo Nordisk
 71 Nathan Brown (USA) Cannondale-Drapac
 72 David Lozano (Spa) Team Novo Nordisk
 73 Brendan Canty (Aus) Cannondale-Drapac
 74 Jay McCarthy (Aus) Bora-Hansgrohe
 75 Mathias Leturnier (Fra) Cofidis
 76 Greg Henderson (NZl) UnitedHealthcare
 77 Koen De Kort (Ned) Trek-Segafredo
 78 Joonas Henttala (Fin) Team Novo Nordisk
 79 Floris De Tier (Bel) Team LottoNl-Jumbo
 80 Alberto Bettiol (Ita) Cannondale-Drapac
 81 Charles Planet (Fra) Team Novo Nordisk
 82 Romain Gioux (Fra) Team Novo Nordisk
 83 Nick Dougall (RSA) Dimension Data
 84 Roy Curvers (Ned) Team Sunweb
 85 Alexey Vermeulen (USA) Team LottoNl-Jumbo
 86 Tanner Putt (USA) UnitedHealthcare
 87 Daniel Eaton (USA) UnitedHealthcare
 88 Filippo Ganna (Ita) UAE Team Emirates
 89 Gavin Mannion (USA) UnitedHealthcare
 90 Michal Kolár (Svk) Bora-Hansgrohe
 91 Christopher Williams (Aus) Team Novo Nordisk
 92 Truls Korsaeth (Nor) Astana Pro Team                   00:26
 93 Erik Baska (Svk) Bora-Hansgrohe
 94 Jonas Van Genechten (Bel) Cofidis                      00:28
 95 Marko Kump (Slo) UAE Team Emirates                     00:31
 96 Gregory Daniel (USA) Trek-Segafredo
 97 Sean Bennett (USA) Jelly Belly
 98 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team
 99 Jordan Cheyne (Can) Jelly Belly
100 Michael Morkov (Den) Katusha-Alpecin
101 Mads Würtz Schmidt (Den) Katusha-Alpecin
102 Yoann Bagot (Fra) Cofidis
103 Bert-Jan Lindeman (Ned) Team LottoNl-Jumbo             00:36
104 Andrea Guardini (Ita) UAE Team Emirates
105 Kristijan Durasek (Cro) UAE Team Emirates
106 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Sunweb
107 Fabio Sabatini (Ita) Quick-Step Floors                 00:39
108 Maciej Bodnar (Pol) Bora-Hansgrohe
109 Koen Bouwman (Ned) Team LottoNl-Jumbo                  00:45
110 Markel Irizar (Spa) Trek-Segafredo                     00:52
111 Bernhard Eisel (Aut) Dimension Data                    00:54
112 Lawson Craddock (USA) Cannondale-Drapac                01:00
113 Danny van Poppel (Ned) Team Sky                        01:02
114 Nils Politt (Ger) Katusha-Alpecin                      01:11
115 Tyler Farrar (USA) Dimension Data
116 Jack Bauer (NZl) Quick-Step Floors                     01:15
117 Jonathan Dibben (GBr) Team Sky                         01:19
118 Rob Britton (Can) Rally Cycling                        01:41
119 Jonathan Clarke (Aus) UnitedHealthcare
120 Daniel Jaramillo (Col) UnitedHealthcare
121 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team                 01:50
122 Peter Kennaugh (GBr) Team Sky                          01:54
123 Juraj Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe                       02:07
124 Danny Pate (USA) Rally Cycling                         02:13
125 Martin Velits (Svk) Quick-Step Floors
126 Evan Huffman (USA) Rally Cycling
127 Federico Zurlo (Ita) UAE Team Emirates
128 Marco Mathis (Ger) Katusha-Alpecin                     02:23
129 Ben Wolfe (USA) Jelly Belly                            02:41
130 Mark Renshaw (Aus) Dimension Data                      03:06
DNF Chris Hamilton (Aus) Team Sunweb

Klasyfikacja generalna po 3. etapie:

  1 Rafał Majka (Pol) Bora-Hansgrohe                    12:22:43
  2 George Bennett (NZl) Team LottoNl-Jumbo                00:02
  3 Ian Boswell (USA) Team Sky                             00:14
  4 Lachlan Morton (Aus) Dimension Data                    00:16
  5 Robert Gesink (Ned) Team LottoNl-Jumbo                 00:45
  6 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team                 00:48
  7 Sam Oomen (Ned) Team Sunweb
  8 Andrew Talansky (USA) Cannondale-Drapac
  9 Vegard Stake Laengen (Nor) UAE Team Emirates
 10 Maximilian Schachmann (Ger) Quick-Step Floors
 11 Enric Mas (Spa) Quick-Step Floors
 12 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Sky
 13 Haimar Zubeldia (Spa) Trek-Segafredo                   00:53
 14 Luis Angel Mate (Spa) Cofidis                          00:55
 15 Nicolas Edet (Fra) Cofidis
 16 Serghei Tvetcov (Rom) Jelly Belly                      00:58
 17 Janier Acevedo (Col) UnitedHealthcare                  01:02
 18 David Lopez (Spa) Team Sky                             01:11
 19 Samuel Sanchez (Spa) BMC Racing Team                   01:25
 20 Jhonatan Restrepo (Col) Katusha-Alpecin
 21 Michael Schär (Swi) BMC Racing Team                    03:11
 22 Adam De Vos (Can) Rally Cycling                        03:48
 23 Scott Thwaites (GBr) Dimension Data                    04:42
 24 Greg Henderson (NZl) UnitedHealthcare                  04:43
 25 Ben King (USA) Dimension Data                          04:45
 26 Paweł Poljanski (Pol) Bora-Hansgrohe                   04:47
 27 Tiago Machado (Por) Katusha-Alpecin
 28 Jay McCarthy (Aus) Bora-Hansgrohe
 29 Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis
 30 Javier Megias (Spa) Team Novo Nordisk
 31 Nathan Brown (USA) Cannondale-Drapac                   05:31
 32 Matteo Trentin (Ita) Quick-Step Floors                 05:53
 33 Peter Kennaugh (GBr) Team Sky                          07:02
 34 Brendan Canty (Aus) Cannondale-Drapac                  08:00
 35 Peter Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe                       10:43
 36 Sepp Kuss (USA) Rally Cycling                          11:06
 37 Matti Breschel (Den) Astana Pro Team                   12:42
 38 Rob Britton (Can) Rally Cycling                        12:44
 39 Daan Olivier (Ned) Team LottoNl-Jumbo                  12:45
 40 Matteo Dal Cin (Can) Rally Cycling
 41 Alberto Bettiol (Ita) Cannondale-Drapac
 42 Floris De Tier (Bel) Team LottoNl-Jumbo
 43 Daniel Eaton (USA) UnitedHealthcare
 44 Yoann Bagot (Fra) Cofidis                              13:13
 45 Evan Huffman (USA) Rally Cycling                       13:16
 46 Nils Politt (Ger) Katusha-Alpecin                      14:17
 47 Daniel Jaramillo (Col) UnitedHealthcare                14:41
 48 Jack Bauer (NZl) Quick-Step Floors                     14:43
 49 Geoffrey Soupe (Fra) Cofidis                           15:21
 50 Miles Scotson (Aus) BMC Racing Team
 51 Rúben Guerreiro (Por) Trek-Segafredo                   16:04
 52 Artyom Zakharov (Kaz) Astana Pro Team                  16:25
 53 Guillaume Bonnafond (Fra) Cofidis                      16:38
 54 Rick Zabel (Ger) Katusha-Alpecin                       17:43
 55 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data       17:49
 56 Alexander Kristoff (Nor) Katusha-Alpecin
 57 Travis Mccabe (USA) UnitedHealthcare
 58 Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates
 59 Floris Gerts (Ned) BMC Racing Team                     17:51
 60 Colin Joyce (USA) Rally Cycling                        17:52
 61 Zdenek Stybar (Cze) Quick-Step Floors                  17:53
 62 David Lozano (Spa) Team Novo Nordisk                   17:54
 63 Tanner Putt (USA) UnitedHealthcare                     17:55
 64 Kiel Reijnen (USA) Trek-Segafredo                      17:56
 65 Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team
 66 Tom Bohli (Swi) BMC Racing Team
 67 Joshua Berry (USA) Jelly Belly
 68 Andrea Peron (Ita) Team Novo Nordisk
 69 Antwan Tolhoek (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 70 Arman Kamyshev (Kaz) Astana Pro Team
 71 Gavin Mannion (USA) UnitedHealthcare
 72 Lennard Hofstede (Ned) Team Sunweb
 73 Alexey Vermeulen (USA) Team LottoNl-Jumbo
 74 Nick Dougall (RSA) Dimension Data
 75 Roy Curvers (Ned) Team Sunweb
 76 Mathias Leturnier (Fra) Cofidis                        18:16
 77 Truls Korsaeth (Nor) Astana Pro Team                   18:19
 78 Sean Bennett (USA) Jelly Belly                         18:20
 79 Michael Morkov (Den) Katusha-Alpecin                   18:24
 80 Kristijan Durasek (Cro) UAE Team Emirates              18:29
 81 Koen Bouwman (Ned) Team LottoNl-Jumbo                  18:38
 82 Markel Irizar (Spa) Trek-Segafredo                     18:45
 83 Owain Doull (GBr) Team Sky                             18:47
 84 Mike Teunissen (Ned) Team Sunweb                       18:54
 85 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team                  19:19
 86 Jonathan Clarke (Aus) UnitedHealthcare                 19:29
 87 Danny Pate (USA) Rally Cycling                         20:06
 88 Charles Planet (Fra) Team Novo Nordisk                 20:15
 89 Jonathan Dibben (GBr) Team Sky                         20:22
 90 Marcel Kittel (Ger) Quick-Step Floors                  20:40
 91 Elia Viviani (Ita) Team Sky                            20:49
 92 Jean-Pierre Drucker (Lux) BMC Racing Team              20:50
 93 John Degenkolb (Ger) Trek-Segafredo
 94 Ramon Sinkeldam (Ned) Team Sunweb
 95 Wouter Wippert (Ned) Cannondale-Drapac                 20:53
 96 Taylor Phinney (USA) Cannondale-Drapac                 20:54
 97 Danny van Poppel (Ned) Team Sky                        20:56
 98 Ulises Alfredo Castillo Soto (Mex) Jelly Belly         20:57
 99 Martijn Verschoor (Ned) Team Novo Nordisk
100 Martin Elmiger (Swi) BMC Racing Team
101 Koen De Kort (Ned) Trek-Segafredo
102 Yousif Mirza Alhammadi (UAE) UAE Team Emirates
103 Michal Kolár (Svk) Bora-Hansgrohe
104 Joonas Henttala (Fin) Team Novo Nordisk
105 Jacob Rathe (USA) Jelly Belly
106 Jonas Van Genechten (Bel) Cofidis                      21:18
107 Filippo Ganna (Ita) UAE Team Emirates                  21:19
108 Riccardo Minali (Ita) Astana Pro Team                  21:20
109 Erik Baska (Svk) Bora-Hansgrohe
110 Marko Kump (Slo) UAE Team Emirates                     21:21
111 Gregory Daniel (USA) Trek-Segafredo                    21:25
112 Jordan Cheyne (Can) Jelly Belly
113 Bert-Jan Lindeman (Ned) Team LottoNl-Jumbo             21:30
114 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Sunweb
115 Fabio Sabatini (Ita) Quick-Step Floors                 21:33
116 Christopher Williams (Aus) Team Novo Nordisk           21:52
117 Lawson Craddock (USA) Cannondale-Drapac                21:54
118 Maciej Bodnar (Pol) Bora-Hansgrohe                     21:55
119 Andrea Guardini (Ita) UAE Team Emirates                22:38
120 Mads Würtz Schmidt (Den) Katusha-Alpecin               22:40
121 Federico Zurlo (Ita) UAE Team Emirates                 23:01
122 Tyler Farrar (USA) Dimension Data                      23:03
123 Marco Mathis (Ger) Katusha-Alpecin                     23:17
124 Romain Gioux (Fra) Team Novo Nordisk                   23:23
125 Juraj Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe                       23:32
126 Bernhard Eisel (Aut) Dimension Data                    23:49
127 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team                 23:52
128 Ben Wolfe (USA) Jelly Belly                            24:04
129 Martin Velits (Svk) Quick-Step Floors                  24:22
130 Mark Renshaw (Aus) Dimension Data                      25:19