pro-cycling.org
Giro d'Italia 2017 - 3. etap< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Mateusz Dudek (2017-05-07 17:25:43), kat. 2.UWT (ITA); 148km; 7 maja 2017. 

  1 Fernando Gaviria (Col) Quick-Step Floors             3:26:33
  2 Rüdiger Selig (Ger) Bora-Hansgrohe
  3 Giacomo Nizzolo (Ita) Trek-Segafredo
  4 Nathan Haas (Aus) Dimension Data
  5 Maximiliano Richeze (Arg) Quick-Step Floors
  6 Kanstantsin Siutsou (Blr) Bahrain-Merida               00:03
  7 Bob Jungels (Lux) Quick-Step Floors
  8 Caleb Ewan (Aus) Orica-Scott                           00:13
  9 Sacha Modolo (Ita) UAE Team Emirates
 10 André Greipel (Ger) Lotto Soudal
 11 Phil Bauhaus (Ger) Team Sunweb
 12 Viacheslav Kuznetsov (Rus) Katusha-Alpecin
 13 Roberto Ferrari (Ita) UAE Team Emirates
 14 Ryan Gibbons (RSA) Dimension Data
 15 Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe
 16 Lukas Pöstlberger (Aut) Bora-Hansgrohe
 17 Enrico Battaglin (Ita) Team LottoNl-Jumbo
 18 Ivan Savitckii (Rus) Gazprom – Rusvelo
 19 Adam Yates (GBr) Orica-Scott
 20 Eugert Zhupa (Alb) Wilier Triestina
 21 Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF
 22 Steven Kruijswijk (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 23 Manuele Boaro (Ita) Bahrain-Merida
 24 Kristijan Koren (Slo) Cannondale-Drapac
 25 Geraint Thomas (GBr) Team Sky
 26 Domenico Pozzovivo (Ita) AG2R La Mondiale
 27 Tom-Jelte Slagter (Ned) Cannondale-Drapac
 28 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain-Merida
 29 Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo
 30 Diego Rosa (Ita) Team Sky
 31 Mikel Landa (Spa) Team Sky
 32 Andrey Amador (CRc) Movistar Team
 33 Tom Dumoulin (Ned) Team Sunweb
 34 Thibaut Pinot (Fra) FDJ
 35 Nairo Quintana (Col) Movistar Team
 36 Luis León Sanchez (Spa) Astana Pro Team
 37 Ilnur Zakarin (Rus) Katusha-Alpecin
 38 Victor Campenaerts (Bel) Team LottoNl-Jumbo
 39 Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb
 40 Bram Tankink (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 41 Gregor Mühlberger (Aut) Bora-Hansgrohe
 42 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale
 43 Ben Hermans (Bel) BMC Racing Team
 44 Laurens De Plus (Bel) Quick-Step Floors
 45 Tejay Van Garderen (USA) BMC Racing Team
 46 Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team
 47 Joey Rosskopf (USA) BMC Racing Team
 48 Rui Costa (Por) UAE Team Emirates
 49 Davide Formolo (Ita) Cannondale-Drapac
 50 Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal
 51 Steve Morabito (Swi) FDJ
 52 Jose Rojas (Spa) Movistar Team
 53 Matej Mohoric (Slo) UAE Team Emirates
 54 Marco Marcato (Ita) UAE Team Emirates
 55 Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team                    00:48
 56 Tomasz Marczyński (Pol) Lotto Soudal
 57 Tobias Ludvigsson (Swe) FDJ
 58 Luka Mezgec (Slo) Orica-Scott
 59 Natnael Berhane (Eri) Dimension Data                   01:02
 60 Pavel Kochetkov (Rus) Katusha-Alpecin                  01:07
 61 José Gonçalves (Por) Katusha-Alpecin
 62 Jos Van Emden (Ned) Team LottoNl-Jumbo                 01:10
 63 Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates                     01:17
 64 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates
 65 Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team
 66 Francisco Ventoso (Spa) BMC Racing Team
 67 Simone Petilli (Ita) UAE Team Emirates
 68 Michael Hepburn (Aus) Orica-Scott
 69 Maciej Paterski (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 70 Simone Ponzi (Ita) CCC Sprandi Polkowice
 71 Davide Villella (Ita) Cannondale-Drapac
 72 Felix Großschartner (Aut) CCC Sprandi Polkowice
 73 Adam James Hansen (Aus) Lotto Soudal
 74 Georg Preidler (Aut) Team Sunweb
 75 Davide Martinelli (Ita) Quick-Step Floors
 76 Aleksei Tcatevich (Rus) Gazprom – Rusvelo
 77 Iljo Keisse (Bel) Quick-Step Floors
 78 Jérémy Roy (Fra) FDJ
 79 Eros Capecchi (Ita) Quick-Step Floors
 80 José Mendes (Por) Bora-Hansgrohe
 81 Matteo Pelucchi (Ita) Bora-Hansgrohe
 82 Jan Hirt (Cze) CCC Sprandi Polkowice
 83 Lars Ytting Bak (Den) Lotto Soudal
 84 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal
 85 Michael Woods (Can) Cannondale-Drapac
 86 Simon Geschke (Ger) Team Sunweb
 87 Kristian Sbaragli (Ita) Dimension Data
 88 Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo
 89 Matthieu Ladagnous (Fra) FDJ
 90 Philip Deignan (Irl) Team Sky
 91 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale
 92 Robert Kiserlovski (Cro) Katusha-Alpecin
 93 Michał Gołaś (Pol) Team Sky
 94 Laurens Ten Dam (Ned) Team Sunweb
 95 Dries Devenyns (Bel) Quick-Step Floors
 96 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky
 97 François Bidard (Fra) AG2R La Mondiale
 98 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain-Merida
 99 Luka Pibernik (Slo) Bahrain-Merida
100 Jakub Mareczko (Ita) Wilier Triestina
101 Rudy Molard (Fra) FDJ
102 William Bonnet (Fra) FDJ
103 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky
104 Winner Anacona (Col) Movistar Team
105 Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani CSF                   01:28
106 Alexander Edmondson (Aus) Orica-Scott                  01:29
107 Svein Tuft (Can) Orica-Scott
108 Christopher Juul Jensen (Den) Orica-Scott
109 Pavel Brutt (Rus) Gazprom – Rusvelo                    01:40
110 Jan Bárta (Cze) Bora-Hansgrohe
111 Enrico Gasparotto (Ita) Bahrain-Merida                 02:26
112 Martijn Keizer (Ned) Team LottoNl-Jumbo
113 Clement Chevrier (Fra) AG2R La Mondiale
114 Sebastian Henao (Col) Team Sky
115 Julien Berard (Fra) AG2R La Mondiale
116 Quentin Jauregui (Fra) AG2R La Mondiale
117 Valerio Agnoli (Ita) Bahrain-Merida
118 Moreno Hofland (Ned) Lotto Soudal
119 Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo
120 Jacques Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data
121 Łukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice
122 Jose Herrada (Spa) Movistar Team
123 Johann Van Zyl (RSA) Dimension Data
124 Pierre Rolland (Fra) Cannondale-Drapac
125 Laurent Didier (Lux) Trek-Segafredo
126 Benoit Vaugrenard (Fra) FDJ
127 Kenny Elissonde (Fra) Team Sky
128 Sébastien Reichenbach (Swi) FDJ
129 Jurgen Van Den Broeck (Bel) Team LottoNl-Jumbo
130 Victor De La Parte (Spa) Movistar Team
131 Omar Fraile (Spa) Dimension Data
132 Gorka Izagirre (Spa) Movistar Team
133 Twan Castelijns (Ned) Team LottoNl-Jumbo
134 Ruben Plaza (Spa) Orica-Scott
135 Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team
136 Daniele Bennati (Ita) Movistar Team
137 Matvey Mamykin (Rus) Katusha-Alpecin
138 Jesper Hansen (Den) Astana Pro Team
139 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale                   02:44
140 Chad Haga (USA) Team Sunweb
141 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team
142 Silvan Dillier (Swi) BMC Racing Team
143 Daniel Teklehaimanot (Eri) Dimension Data
144 Alex Howes (USA) Cannondale-Drapac
145 Dylan Teuns (Bel) BMC Racing Team
146 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF                       05:22
147 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF
148 Cristian Rodriguez (Spa) Wilier Triestina
149 Igor Anton (Spa) Dimension Data
150 Giovanni Visconti (Ita) Bahrain-Merida
151 Filippo Pozzato (Ita) Wilier Triestina
152 Manuel Senni (Ita) BMC Racing Team
153 Giuseppe Fonzi (Ita) Wilier Triestina
154 Stef Clement (Ned) Team LottoNl-Jumbo
155 Pieter Serry (Bel) Quick-Step Floors
156 Bart De Clercq (Bel) Lotto Soudal
157 Jan Tratnik (Slo) CCC Sprandi Polkowice
158 Rohan Dennis (Aus) BMC Racing Team
159 Eugenio Alafaci (Ita) Trek-Segafredo
160 Edward Ravasi (Ita) UAE Team Emirates
161 Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo
162 Alexandre Geniez (Fra) AG2R La Mondiale
163 Jesus Hernandez (Spa) Trek-Segafredo
164 Paolo Tiralongo (Ita) Astana Pro Team
165 Ángel Vicioso (Spa) Katusha-Alpecin
166 Cesare Benedetti (Ita) Bora-Hansgrohe
167 Sindre Skj?stad Lunke (Nor) Team Sunweb
168 Sam Bennett (Irl) Bora-Hansgrohe
169 Mads Pedersen (Den) Trek-Segafredo
170 Rory Sutherland (Aus) Movistar Team
171 Sean De Bie (Bel) Lotto Soudal
172 Branislau Samoilau (Blr) CCC Sprandi Polkowice
173 Javier Moreno (Spa) Bahrain-Merida
174 Maxim Belkov (Rus) Katusha-Alpecin
175 Carlos Verona (Spa) Orica-Scott
176 Julen Amezqueta (Spa) Wilier Triestina
177 Marcin Białobłocki (Pol) CCC Sprandi Polkowice
178 Daniel Martinez (Col) Wilier Triestina
179 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom – Rusvelo
180 Tom Stamsnijder (Ned) Team Sunweb
181 Michal Schlegel (Cze) CCC Sprandi Polkowice
182 Ilia Koshevoy (Blr) Wilier Triestina
183 Alexander Foliforov (Rus) Gazprom – Rusvelo
184 Sergey Lagutin (Rus) Gazprom – Rusvelo
185 Dmitriy Kozontchuk (Rus) Gazprom – Rusvelo
186 Zhandos Bizhigitov (Kaz) Astana Pro Team
187 Joe Dombrowski (USA) Cannondale-Drapac
188 Hugh Carthy (GBr) Cannondale-Drapac
189 Alberto Losada (Spa) Katusha-Alpecin
190 Ivan Rovny (Rus) Gazprom – Rusvelo
191 Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF
192 Nicola Boem (Ita) Bardiani CSF
193 Evgeny Shalunov (Rus) Gazprom – Rusvelo
194 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani CSF                        05:32
195 Matteo Busato (Ita) Wilier Triestina                   06:45

Klasyfikacja generalna po 3. etapie:

  1 Fernando Gaviria (Col) Quick-Step Floors            14:45:16
  2 André Greipel (Ger) Lotto Soudal                       00:09
  3 Lukas Pöstlberger (Aut) Bora-Hansgrohe                 00:13
  4 Bob Jungels (Lux) Quick-Step Floors
  5 Kanstantsin Siutsou (Blr) Bahrain-Merida
  6 Caleb Ewan (Aus) Orica-Scott                           00:17
  7 Roberto Ferrari (Ita) UAE Team Emirates
  8 Ryan Gibbons (RSA) Dimension Data                      00:23
  9 Enrico Battaglin (Ita) Team LottoNl-Jumbo
 10 Sacha Modolo (Ita) UAE Team Emirates
 11 Geraint Thomas (GBr) Team Sky
 12 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain-Merida
 13 Adam Yates (GBr) Orica-Scott
 14 Domenico Pozzovivo (Ita) AG2R La Mondiale
 15 Rui Costa (Por) UAE Team Emirates
 16 Diego Rosa (Ita) Team Sky
 17 Nairo Quintana (Col) Movistar Team
 18 Kristijan Koren (Slo) Cannondale-Drapac
 19 Tom Dumoulin (Ned) Team Sunweb
 20 Luis León Sanchez (Spa) Astana Pro Team
 21 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale
 22 Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe
 23 Mikel Landa (Spa) Team Sky
 24 Jose Rojas (Spa) Movistar Team
 25 Joey Rosskopf (USA) BMC Racing Team
 26 Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo
 27 Tejay Van Garderen (USA) BMC Racing Team
 28 Thibaut Pinot (Fra) FDJ
 29 Andrey Amador (CRc) Movistar Team
 30 Gregor Mühlberger (Aut) Bora-Hansgrohe
 31 Davide Formolo (Ita) Cannondale-Drapac
 32 Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal
 33 Laurens De Plus (Bel) Quick-Step Floors
 34 Rüdiger Selig (Ger) Bora-Hansgrohe                     00:28
 35 Nathan Haas (Aus) Dimension Data                       00:34
 36 Steven Kruijswijk (Ned) Team LottoNl-Jumbo             00:36
 37 Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb
 38 Eugert Zhupa (Alb) Wilier Triestina                    00:37
 39 Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team                 00:41
 40 Bram Tankink (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 41 Tom-Jelte Slagter (Ned) Cannondale-Drapac
 42 Matej Mohoric (Slo) UAE Team Emirates
 43 Ilnur Zakarin (Rus) Katusha-Alpecin                    00:43
 44 Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team                    00:58
 45 Steve Morabito (Swi) FDJ                               01:05
 46 Tomasz Marczyński (Pol) Lotto Soudal                   01:11
 47 Natnael Berhane (Eri) Dimension Data                   01:12
 48 Tobias Ludvigsson (Swe) FDJ                            01:16
 49 Maximiliano Richeze (Arg) Quick-Step Floors            01:19
 50 Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo                    01:23
 51 Kristian Sbaragli (Ita) Dimension Data                 01:27
 52 Simone Ponzi (Ita) CCC Sprandi Polkowice
 53 Davide Villella (Ita) Cannondale-Drapac
 54 Georg Preidler (Aut) Team Sunweb
 55 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky
 56 Francisco Ventoso (Spa) BMC Racing Team
 57 Simone Petilli (Ita) UAE Team Emirates
 58 Luka Pibernik (Slo) Bahrain-Merida
 59 Davide Martinelli (Ita) Quick-Step Floors
 60 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates
 61 Aleksei Tcatevich (Rus) Gazprom – Rusvelo
 62 François Bidard (Fra) AG2R La Mondiale
 63 Dries Devenyns (Bel) Quick-Step Floors
 64 Felix Großschartner (Aut) CCC Sprandi Polkowice
 65 Lars Ytting Bak (Den) Lotto Soudal
 66 Jos Van Emden (Ned) Team LottoNl-Jumbo                 01:33
 67 Michael Woods (Can) Cannondale-Drapac                  01:40
 68 José Mendes (Por) Bora-Hansgrohe
 69 Michał Gołaś (Pol) Team Sky
 70 Winner Anacona (Col) Movistar Team
 71 Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team                    01:45
 72 William Bonnet (Fra) FDJ
 73 Rudy Molard (Fra) FDJ
 74 Jan Hirt (Cze) CCC Sprandi Polkowice
 75 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain-Merida
 76 Simon Geschke (Ger) Team Sunweb
 77 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal
 78 Maciej Paterski (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 79 Laurens Ten Dam (Ned) Team Sunweb
 80 Robert Kiserlovski (Cro) Katusha-Alpecin               01:47
 81 Pavel Brutt (Rus) Gazprom – Rusvelo                    01:48
 82 Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates                     01:51
 83 Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF                       01:56
 84 Ben Hermans (Bel) BMC Racing Team
 85 Alexander Edmondson (Aus) Orica-Scott                  01:57
 86 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale                    02:01
 87 Christopher Juul Jensen (Den) Orica-Scott              02:03
 88 Adam James Hansen (Aus) Lotto Soudal                   02:04
 89 Jérémy Roy (Fra) FDJ                                   02:09
 90 Iljo Keisse (Bel) Quick-Step Floors
 91 Clement Chevrier (Fra) AG2R La Mondiale                02:36
 92 Eros Capecchi (Ita) Quick-Step Floors
 93 Viacheslav Kuznetsov (Rus) Katusha-Alpecin             02:37
 94 Enrico Gasparotto (Ita) Bahrain-Merida                 02:54
 95 Julien Berard (Fra) AG2R La Mondiale
 96 Pierre Rolland (Fra) Cannondale-Drapac
 97 Jacques Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data
 98 Jesper Hansen (Den) Astana Pro Team
 99 Daniele Bennati (Ita) Movistar Team                    02:56
100 Michael Hepburn (Aus) Orica-Scott
101 Jakub Mareczko (Ita) Wilier Triestina                  03:04
102 Marco Marcato (Ita) UAE Team Emirates                  03:10
103 Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani CSF                   03:11
104 Chad Haga (USA) Team Sunweb                            03:12
105 Moreno Hofland (Ned) Lotto Soudal                      03:13
106 Laurent Didier (Lux) Trek-Segafredo
107 Sebastian Henao (Col) Team Sky                         03:18
108 Kenny Elissonde (Fra) Team Sky
109 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale                   03:28
110 Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo                     03:34
111 Victor De La Parte (Spa) Movistar Team                 03:45
112 Benoit Vaugrenard (Fra) FDJ
113 José Gonçalves (Por) Katusha-Alpecin                   03:46
114 Luka Mezgec (Slo) Orica-Scott                          03:47
115 Valerio Agnoli (Ita) Bahrain-Merida
116 Dylan Teuns (Bel) BMC Racing Team                      03:52
117 Omar Fraile (Spa) Dimension Data                       03:53
118 Philip Deignan (Irl) Team Sky                          03:59
119 Jurgen Van Den Broeck (Bel) Team LottoNl-Jumbo         04:05
120 Sébastien Reichenbach (Swi) FDJ                        04:09
121 Jose Herrada (Spa) Movistar Team
122 Ruben Plaza (Spa) Orica-Scott
123 Gorka Izagirre (Spa) Movistar Team
124 Ivan Savitckii (Rus) Gazprom – Rusvelo                 04:17
125 Pavel Kochetkov (Rus) Katusha-Alpecin                  04:33
126 Matthieu Ladagnous (Fra) FDJ                           04:43
127 Manuele Boaro (Ita) Bahrain-Merida                     05:06
128 Rohan Dennis (Aus) BMC Racing Team                     05:32
129 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF
130 Quentin Jauregui (Fra) AG2R La Mondiale                05:34
131 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky
132 Svein Tuft (Can) Orica-Scott                           05:40
133 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team                     05:41
134 Eugenio Alafaci (Ita) Trek-Segafredo                   05:50
135 Michal Schlegel (Cze) CCC Sprandi Polkowice
136 Sergey Lagutin (Rus) Gazprom – Rusvelo
137 Giacomo Nizzolo (Ita) Trek-Segafredo                   05:52
138 Victor Campenaerts (Bel) Team LottoNl-Jumbo            05:53
139 Cristian Rodriguez (Spa) Wilier Triestina              06:06
140 Filippo Pozzato (Ita) Wilier Triestina
141 Alex Howes (USA) Cannondale-Drapac                     06:07
142 Stef Clement (Ned) Team LottoNl-Jumbo                  06:41
143 Julen Amezqueta (Spa) Wilier Triestina
144 Javier Moreno (Spa) Bahrain-Merida
145 Johann Van Zyl (RSA) Dimension Data                    06:43
146 Martijn Keizer (Ned) Team LottoNl-Jumbo
147 Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team                     06:48
148 Igor Anton (Spa) Dimension Data                        07:01
149 Silvan Dillier (Swi) BMC Racing Team                   07:04
150 Jan Tratnik (Slo) CCC Sprandi Polkowice
151 Giovanni Visconti (Ita) Bahrain-Merida                 07:05
152 Paolo Tiralongo (Ita) Astana Pro Team
153 Matvey Mamykin (Rus) Katusha-Alpecin                   07:07
154 Phil Bauhaus (Ger) Team Sunweb                         08:09
155 Matteo Busato (Ita) Wilier Triestina                   08:12
156 Ivan Rovny (Rus) Gazprom – Rusvelo                     08:46
157 Edward Ravasi (Ita) UAE Team Emirates                  08:48
158 Daniel Teklehaimanot (Eri) Dimension Data              08:49
159 Alexander Foliforov (Rus) Gazprom – Rusvelo            09:04
160 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom – Rusvelo
161 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF                      09:39
162 Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo
163 Giuseppe Fonzi (Ita) Wilier Triestina
164 Branislau Samoilau (Blr) CCC Sprandi Polkowice
165 Daniel Martinez (Col) Wilier Triestina
166 Rory Sutherland (Aus) Movistar Team
167 Hugh Carthy (GBr) Cannondale-Drapac
168 Jesus Hernandez (Spa) Trek-Segafredo
169 Sindre Skj?stad Lunke (Nor) Team Sunweb
170 Carlos Verona (Spa) Orica-Scott
171 Sean De Bie (Bel) Lotto Soudal
172 Dmitriy Kozontchuk (Rus) Gazprom – Rusvelo
173 Joe Dombrowski (USA) Cannondale-Drapac
174 Tom Stamsnijder (Ned) Team Sunweb
175 Alberto Losada (Spa) Katusha-Alpecin
176 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani CSF                        09:49
177 Ángel Vicioso (Spa) Katusha-Alpecin                    09:53
178 Maxim Belkov (Rus) Katusha-Alpecin                     10:10
179 Cesare Benedetti (Ita) Bora-Hansgrohe                  10:27
180 Pieter Serry (Bel) Quick-Step Floors                   11:19
181 Mads Pedersen (Den) Trek-Segafredo                     11:33
182 Evgeny Shalunov (Rus) Gazprom – Rusvelo                11:43
183 Łukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice              13:47
184 Nicola Boem (Ita) Bardiani CSF                         14:27
185 Jan Bárta (Cze) Bora-Hansgrohe                         14:39
186 Twan Castelijns (Ned) Team LottoNl-Jumbo               15:59
187 Bart De Clercq (Bel) Lotto Soudal                      16:23
188 Matteo Pelucchi (Ita) Bora-Hansgrohe                   16:40
189 Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF                    17:34
190 Zhandos Bizhigitov (Kaz) Astana Pro Team
191 Sam Bennett (Irl) Bora-Hansgrohe                       18:21
192 Ilia Koshevoy (Blr) Wilier Triestina                   19:12
193 Marcin Białobłocki (Pol) CCC Sprandi Polkowice         19:14
194 Alexandre Geniez (Fra) AG2R La Mondiale                19:30
195 Manuel Senni (Ita) BMC Racing Team                     26:13