pro-cycling.org
Tour de Romandie 2017 - 4. etap< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2017-04-29 18:05:15), kat. 2.UWT (SUI); 163,5km (Domdidier - Leysin); 29 kwietnia 2017. 

  1 Simon Yates (GBr) Orica-Scott                        4:10:03
  2 Richie Porte (Aus) BMC Racing Team
  3 Emanuel Buchmann (Ger) Bora-Hansgrohe                  00:30
  4 Tejay Van Garderen (USA) BMC Racing Team               00:43
  5 Rigoberto Uran (Col) Cannondale-Drapac                 00:52
  6 Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates
  7 Pierre Roger Latour (Fra) AG2R La Mondiale
  8 Louis Meintjes (RSA) UAE Team Emirates
  9 Damien Howson (Aus) Orica-Scott
 10 David Gaudu (Fra) FDJ
 11 Primoz Roglic (Slo) Team LottoNl-Jumbo
 12 Jon Izaguirre (Spa) Bahrain-Merida
 13 Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb
 14 Bob Jungels (Lux) Quick-Step Floors
 15 Ilnur Zakarin (Rus) Katusha-Alpecin
 16 Roman Kreuziger (Cze) Orica-Scott
 17 Fabio Felline (Ita) Trek-Segafredo
 18 Natnael Berhane (Eri) Dimension Data
 19 Annas Ait el Abdia (Mor) UAE Team Emirates
 20 Jesus Herrada (Spa) Movistar Team
 21 Andrey Amador (CRc) Movistar Team
 22 David De La Cruz (Spa) Quick-Step Floors
 23 Sébastien Reichenbach (Swi) FDJ                        01:03
 24 Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale
 25 Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team
 26 Jack Haig (Aus) Orica-Scott                            01:05
 27 Jarlinson Pantano (Col) Trek-Segafredo
 28 Jonathan Castroviejo (Spa) Movistar Team               01:10
 29 Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team                    01:12
 30 Winner Anacona (Col) Movistar Team
 31 Robert Gesink (Ned) Team LottoNl-Jumbo                 01:15
 32 Simon Spilak (Slo) Katusha-Alpecin
 33 Christopher Froome (GBr) Team Sky
 34 Guillaume Martin (Fra) Wanty - Groupe Gobert           01:21
 35 Tsgabu Grmay (Eth) Bahrain-Merida                      01:27
 36 Merhawi Kudus (Eri) Dimension Data                     01:31
 37 Thomas Degand (Bel) Wanty - Groupe Gobert              01:32
 38 José Gonçalves (Por) Katusha-Alpecin
 39 Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal
 40 Laurens Ten Dam (Ned) Team Sunweb
 41 Maximilian Schachmann (Ger) Quick-Step Floors
 42 Mathias Frank (Swi) AG2R La Mondiale
 43 Ruben Fernandez (Spa) Movistar Team
 44 Mikael Cherel (Fra) AG2R La Mondiale
 45 Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team                    01:49
 46 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal                  02:02
 47 Paweł Poljański (Pol) Bora-Hansgrohe                   02:12
 48 Pavel Kochetkov (Rus) Katusha-Alpecin                  02:18
 49 Matvey Mamykin (Rus) Katusha-Alpecin                   02:31
 50 Carlos Betancur (Col) Movistar Team                    02:38
 51 André Cardoso (Por) Trek-Segafredo                     02:39
 52 Sergei Chernetski (Rus) Astana Pro Team                02:40
 53 Janez Brajkovic (Slo) Bahrain-Merida
 54 James Shaw (GBr) Lotto Soudal                          02:48
 55 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team             03:11
 56 Sander Armee (Bel) Lotto Soudal                        03:12
 57 Mekseb Debesay (Eri) Dimension Data
 58 Nathan Brown (USA) Cannondale-Drapac
 59 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team                      04:08
 60 Alberto Losada (Spa) Katusha-Alpecin
 61 Arnaud Courteille (Fra) FDJ
 62 Manuele Mori (Ita) UAE Team Emirates                   04:15
 63 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky                         04:22
 64 Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo                     04:38
 65 Simon Clarke (Aus) Cannondale-Drapac                   05:02
 66 Christoph Pfingsten (Ger) Bora-Hansgrohe               05:03
 67 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain-Merida                   05:40
 68 Jurgen Van Den Broeck (Bel) Team LottoNl-Jumbo         06:21
 69 David Lopez (Spa) Team Sky                             06:28
 70 Brendan Canty (Aus) Cannondale-Drapac
 71 Xandro Meurisse (Bel) Wanty - Groupe Gobert            08:02
 72 Peter Kennaugh (GBr) Team Sky
 73 Nicolas Roche (Irl) BMC Racing Team                    08:26
 74 Toms Skujins (Lat) Cannondale-Drapac
 75 Chad Haga (USA) Team Sunweb                            09:12
 76 Michael Schär (Swi) BMC Racing Team                    09:20
 77 Johan Le Bon (Fra) FDJ                                 09:25
 78 Koen Bouwman (Ned) Team LottoNl-Jumbo                  10:13
 79 Marco Minnaard (Ned) Wanty - Groupe Gobert             11:10
 80 Daniel Teklehaimanot (Eri) Dimension Data
 81 Remy Mertz (Bel) Lotto Soudal
 82 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Sunweb                  14:43
 83 Michael Gogl (Aut) Trek-Segafredo
 84 Ondrej Cink (Cze) Bahrain-Merida
 85 Andrea Pasqualon (Ita) Wanty - Groupe Gobert
 86 Alexey Vermeulen (USA) Team LottoNl-Jumbo
 87 Victor Campenaerts (Bel) Team LottoNl-Jumbo
 88 Stefan Küng (Swi) BMC Racing Team
 89 Lennard Kämna (Ger) Team Sunweb
 90 Kristijan Koren (Slo) Cannondale-Drapac
 91 Gianni Moscon (Ita) Team Sky
 92 Rein Taaramäe (Est) Katusha-Alpecin
 93 Jaco Venter (RSA) Dimension Data
 94 Hugo Houle (Can) AG2R La Mondiale
 95 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal
 96 Rob Power (Aus) Orica-Scott
 97 Antonio Nibali (Ita) Bahrain-Merida                    15:56
 98 Michael Albasini (Swi) Orica-Scott                     17:18
 99 Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain-Merida                   20:01
100 Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team                22:23
101 Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team
102 Moreno Hofland (Ned) Lotto Soudal
103 Juraj Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe
104 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek-Segafredo
105 Rémi Cavagna (Fra) Quick-Step Floors
106 Martin Velits (Svk) Quick-Step Floors
107 Alex Dowsett (GBr) Movistar Team
108 Jay Robert Thomson (RSA) Dimension Data
109 Nans Peters (Fra) AG2R La Mondiale
110 Silvio Herklotz (Ger) Bora-Hansgrohe
111 Fabien Doubey (Fra) Wanty - Groupe Gobert
112 Matteo Bono (Ita) UAE Team Emirates
113 Meiyin Wang (Chn) Bahrain-Merida
114 Tim Declercq (Bel) Quick-Step Floors
115 Oliviero Troia (Ita) UAE Team Emirates
116 Dion Smith (NZl) Wanty - Groupe Gobert
117 Frederik Veuchelen (Bel) Wanty - Groupe Gobert
118 Davide Martinelli (Ita) Quick-Step Floors
119 Tom Stamsnijder (Ned) Team Sunweb
120 Gregory Daniel (USA) Trek-Segafredo
121 Adrien Niyonshuti (Rwa) Dimension Data
122 Samuel Dumoulin (Fra) AG2R La Mondiale
123 Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale
124 Viacheslav Kuznetsov (Rus) Katusha-Alpecin
125 Kevin Reza (Fra) FDJ
126 Odd Christian Eiking (Nor) FDJ
127 Youcef Reguigui (Alg) Dimension Data
128 William Clarke (Aus) Cannondale-Drapac
129 Kris Boeckmans (Bel) Lotto Soudal
130 Sam Bewley (NZl) Orica-Scott                           22:36
131 Alexander Edmondson (Aus) Orica-Scott
132 Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates
133 Michael Schwarzmann (Ger) Bora-Hansgrohe               22:45
134 Lorenzo Manzin (Fra) FDJ                               23:58
DNF Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team
DNF Tom Bohli (Swi) BMC Racing Team
DNF Elia Viviani (Ita) Team Sky
DNF Ian Boswell (USA) Team Sky
DNF Owain Doull (GBr) Team Sky
DNF Lukas Pöstlberger (Aut) Bora-Hansgrohe
DNF Marcus Burghardt (Ger) Bora-Hansgrohe
DNF Georg Preidler (Aut) Team Sunweb
DNF Wouter Wippert (Ned) Cannondale-Drapac
DNF Juan Jose Lobato (Spa) Team LottoNl-Jumbo
DNF Antwan Tolhoek (Ned) Team LottoNl-Jumbo
DNF Ben Swift (GBr) UAE Team Emirates
DNF Oscar Gatto (Ita) Astana Pro Team
DNF David De La Cruz (Spa) Quick-Step Floors
DNS Maximiliano Richeze (Arg) Quick-Step Floors
DNS Andriy Grivko (Ukr) Astana Pro Team

Klasyfikacja generalna po 4. etapie:

  1 Simon Yates (GBr) Orica-Scott                       16:50:35
  2 Richie Porte (Aus) BMC Racing Team                     00:19
  3 Emanuel Buchmann (Ger) Bora-Hansgrohe                  00:38
  4 Fabio Felline (Ita) Trek-Segafredo                     00:44
  5 Jesus Herrada (Spa) Movistar Team                      00:52
  6 Primoz Roglic (Slo) Team LottoNl-Jumbo                 00:53
  7 Jon Izaguirre (Spa) Bahrain-Merida                     00:56
  8 Bob Jungels (Lux) Quick-Step Floors
  9 Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates                   00:58
 10 Damien Howson (Aus) Orica-Scott                        00:59
 11 Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb                      01:00
 12 David De La Cruz (Spa) Quick-Step Floors               01:04
 13 Louis Meintjes (RSA) UAE Team Emirates                 01:08
 14 Tejay Van Garderen (USA) BMC Racing Team               01:09
 15 Roman Kreuziger (Cze) Orica-Scott                      01:10
 16 Jarlinson Pantano (Col) Trek-Segafredo                 01:12
 17 Pierre Roger Latour (Fra) AG2R La Mondiale
 18 David Gaudu (Fra) FDJ                                  01:13
 19 Rigoberto Uran (Col) Cannondale-Drapac                 01:14
 20 Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team                     01:15
 21 Natnael Berhane (Eri) Dimension Data
 22 Jack Haig (Aus) Orica-Scott                            01:16
 23 Jonathan Castroviejo (Spa) Movistar Team
 24 Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale               01:22
 25 Sébastien Reichenbach (Swi) FDJ                        01:23
 26 Ilnur Zakarin (Rus) Katusha-Alpecin                    01:26
 27 Robert Gesink (Ned) Team LottoNl-Jumbo                 01:27
 28 Winner Anacona (Col) Movistar Team
 29 Annas Ait el Abdia (Mor) UAE Team Emirates             01:28
 30 Simon Spilak (Slo) Katusha-Alpecin                     01:30
 31 Maximilian Schachmann (Ger) Quick-Step Floors          01:32
 32 Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team                    01:34
 33 Christopher Froome (GBr) Team Sky                      01:36
 34 José Gonçalves (Por) Katusha-Alpecin                   01:37
 35 Ruben Fernandez (Spa) Movistar Team
 36 Guillaume Martin (Fra) Wanty - Groupe Gobert           01:43
 37 Mathias Frank (Swi) AG2R La Mondiale                   01:44
 38 Andrey Amador (CRc) Movistar Team                      01:46
 39 Tsgabu Grmay (Eth) Bahrain-Merida                      01:47
 40 Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal                      01:48
 41 Thomas Degand (Bel) Wanty - Groupe Gobert              01:55
 42 Laurens Ten Dam (Ned) Team Sunweb                      02:00
 43 Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team                    02:10
 44 Mikael Cherel (Fra) AG2R La Mondiale                   02:22
 45 Merhawi Kudus (Eri) Dimension Data                     02:25
 46 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal                  02:31
 47 Carlos Betancur (Col) Movistar Team                    02:59
 48 Sergei Chernetski (Rus) Astana Pro Team                03:06
 49 Paweł Poljański (Pol) Bora-Hansgrohe                   03:08
 50 Nathan Brown (USA) Cannondale-Drapac                   03:37
 51 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team             03:57
 52 Pavel Kochetkov (Rus) Katusha-Alpecin                  04:13
 53 Janez Brajkovic (Slo) Bahrain-Merida                   04:35
 54 André Cardoso (Por) Trek-Segafredo                     04:52
 55 Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo                     04:55
 56 Alberto Losada (Spa) Katusha-Alpecin                   05:09
 57 Manuele Mori (Ita) UAE Team Emirates                   06:14
 58 Christoph Pfingsten (Ger) Bora-Hansgrohe               06:37
 59 Brendan Canty (Aus) Cannondale-Drapac                  06:54
 60 James Shaw (GBr) Lotto Soudal                          07:30
 61 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team                      07:36
 62 Jurgen Van Den Broeck (Bel) Team LottoNl-Jumbo         07:38
 63 Arnaud Courteille (Fra) FDJ                            08:34
 64 Peter Kennaugh (GBr) Team Sky                          08:47
 65 Nicolas Roche (Irl) BMC Racing Team                    08:55
 66 Chad Haga (USA) Team Sunweb                            09:25
 67 Sander Armee (Bel) Lotto Soudal                        09:46
 68 Matvey Mamykin (Rus) Katusha-Alpecin                   10:31
 69 Mekseb Debesay (Eri) Dimension Data                    13:17
 70 David Lopez (Spa) Team Sky                             14:26
 71 Simon Clarke (Aus) Cannondale-Drapac                   14:27
 72 Xandro Meurisse (Bel) Wanty - Groupe Gobert            14:36
 73 Gianni Moscon (Ita) Team Sky                           14:51
 74 Lennard Kämna (Ger) Team Sunweb                        14:55
 75 Ondrej Cink (Cze) Bahrain-Merida                       15:12
 76 Daniel Teklehaimanot (Eri) Dimension Data              15:49
 77 Marco Minnaard (Ned) Wanty - Groupe Gobert             16:26
 78 Rob Power (Aus) Orica-Scott                            16:38
 79 Rein Taaramäe (Est) Katusha-Alpecin                    16:49
 80 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain-Merida                   17:03
 81 Michael Albasini (Swi) Orica-Scott                     17:24
 82 Michael Schär (Swi) BMC Racing Team                    17:46
 83 Hugo Houle (Can) AG2R La Mondiale                      18:10
 84 Johan Le Bon (Fra) FDJ                                 19:35
 85 Andrea Pasqualon (Ita) Wanty - Groupe Gobert           20:44
 86 Kristijan Koren (Slo) Cannondale-Drapac                21:23
 87 Antonio Nibali (Ita) Bahrain-Merida                    21:30
 88 Stefan Küng (Swi) BMC Racing Team                      22:31
 89 Toms Skujins (Lat) Cannondale-Drapac                   22:32
 90 Michael Gogl (Aut) Trek-Segafredo                      23:54
 91 Jaco Venter (RSA) Dimension Data                       24:01
 92 Rémi Cavagna (Fra) Quick-Step Floors                   24:08
 93 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Sunweb                  24:13
 94 Remy Mertz (Bel) Lotto Soudal                          24:16
 95 Odd Christian Eiking (Nor) FDJ                         24:19
 96 Youcef Reguigui (Alg) Dimension Data                   25:18
 97 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky                         28:43
 98 Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain-Merida                   28:52
 99 Alex Dowsett (GBr) Movistar Team                       30:47
100 Fabien Doubey (Fra) Wanty - Groupe Gobert              31:32
101 Kevin Reza (Fra) FDJ                                   31:38
102 Dion Smith (NZl) Wanty - Groupe Gobert                 31:43
103 Moreno Hofland (Ned) Lotto Soudal                      31:44
104 Viacheslav Kuznetsov (Rus) Katusha-Alpecin             31:50
105 Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team                31:59
106 Nans Peters (Fra) AG2R La Mondiale                     32:09
107 Matteo Bono (Ita) UAE Team Emirates                    32:25
108 Alexander Edmondson (Aus) Orica-Scott                  35:11
109 Samuel Dumoulin (Fra) AG2R La Mondiale                 35:19
110 Juraj Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe                       35:28
111 Victor Campenaerts (Bel) Team LottoNl-Jumbo            36:02
112 Michael Schwarzmann (Ger) Bora-Hansgrohe               36:11
113 Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team                   36:21
114 Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates                36:44
115 Lorenzo Manzin (Fra) FDJ                               37:05
116 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal                     37:36
117 Silvio Herklotz (Ger) Bora-Hansgrohe                   39:17
118 Koen Bouwman (Ned) Team LottoNl-Jumbo                  40:24
119 Alexey Vermeulen (USA) Team LottoNl-Jumbo              40:26
120 Frederik Veuchelen (Bel) Wanty - Groupe Gobert         41:18
121 Tom Stamsnijder (Ned) Team Sunweb                      41:43
122 Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale               43:16
123 Jay Robert Thomson (RSA) Dimension Data                43:39
124 Davide Martinelli (Ita) Quick-Step Floors              43:50
125 Sam Bewley (NZl) Orica-Scott                           44:08
126 Tim Declercq (Bel) Quick-Step Floors                   44:43
127 Meiyin Wang (Chn) Bahrain-Merida                       51:09
128 Oliviero Troia (Ita) UAE Team Emirates                 51:22
129 Gregory Daniel (USA) Trek-Segafredo                    52:52
130 Kris Boeckmans (Bel) Lotto Soudal                      54:00
131 Adrien Niyonshuti (Rwa) Dimension Data                 54:38
132 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek-Segafredo                    58:38
133 William Clarke (Aus) Cannondale-Drapac                 58:45
134 Martin Velits (Svk) Quick-Step Floors                  59:01