pro-cycling.org
Tour of Croatia 2017 - 6. etap< < < Poprzedni etap
dodał: Martyna M. Kobylińska (2017-04-23 19:24:51), kat. 2.1 (CRO); 147km (Samobor - Zagrzeb); 23 kwietnia 2017. 

  1 Sacha Modolo (Ita) UAE Team Emirates                 3:16:52
  2 Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates                     00:02
  3 Boy Van Poppel (Ned) Trek - Segafredo
  4 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain - Merida
  5 Marco Canola (Ita) Nippo - Vini Fantini                00:06
  6 Felix Grossschartner (Aut) CCC Sprandi Polkowice
  7 Nicola Boem (Ita) Bardiani CSF
  8 Daniel Auer (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels
  9 James Knox (GBr) Team Wiggins
 10 Jan Hirt (Cze) CCC Sprandi Polkowice                   00:09
 11 Jaime Roson Garcia (Spa) Caja Rural - Seguros RGA
 12 Giacomo Nizzolo (Ita) Trek - Segafredo                 00:12
 13 Davide Mucelli (Ita) Meridiana Kamen Team
 14 Dennis Van Winden (Ned) Israel Cycling Academy         00:14
 15 Marco Tizza (Ita) GM Europa Ovini
 16 Kanstantsin Siutsou (Blr) Bahrain - Merida
 17 Radoslav Rogina (Cro) Adria Mobil                      00:17
 18 Gregory Rast (Swi) Trek - Segafredo                    00:19
 19 Roland Thalmann (Swi) Roth - Akros
 20 Michal Schlegel (Cze) CCC Sprandi Polkowice
 21 Jesper Hansen (Den) Astana Pro Team
 22 Javier Megias Leal (Spa) Team Novo Nordisk
 23 Oscar Sanchez Guarin (Col) Bicicletas Strongman
 24 Colin Chris Stüssi (Swi) Roth - Akros
 25 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain - Merida
 26 Matija Kvasina (Cro) Team Felbermayr Simplon Wels
 27 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF                      00:30
 28 Łukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice              00:31
 29 Ivan Savitckii (Rus) Gazprom - Rusvelo
 30 Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani CSF
 31 Evgeny Shalunov (Rus) Gazprom - Rusvelo                00:34
 32 Eduard Michael Grosu (Rom) Nippo - Vini Fantini        00:36
 33 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team
 34 Guillaume Boivin (Can) Israel Cycling Academy
 35 José Manuel Díaz (Spa) Israel Cycling Academy          00:40
 36 Oleksandr Prevar (Ukr) Kolss Cycling Team              00:42
 37 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team                  00:54
 38 Michael Thompson (GBr) Team Wiggins                    01:05
 39 Branislau Samoilau (Blr) CCC Sprandi Polkowice
 40 Michael O'Loughlin (Irl) Team Wiggins                  01:10
 41 Artem Nych (Rus) Gazprom - Rusvelo                     01:12
 42 Roberto Ferrari (Ita) UAE Team Emirates                01:16
 43 Edward Ravasi (Ita) UAE Team Emirates                  01:21
 44 Charles Planet (Fra) Team Novo Nordisk                 01:28
 45 Luis Guillermo Mas Bonet (Spa) Caja Rural - Seguro     01:31
 46 Vitaliy Buts (Ukr) Kolss Cycling Team
 47 Jason Lowndes (Aus) Israel Cycling Academy             01:33
 48 Nikolay Trusov (Rus) Gazprom - Rusvelo
 49 Ivan Balykin (Rus) Torku Sekerspor
 50 David Lozano Riba (Spa) Team Novo Nordisk
 51 Johannes Schinnagel (Ger) Team Felbermayr Simplon Wels
 52 Artur Ershov (Rus) Gazprom - Rusvelo
 53 Antonio Di Sante (Ita) GM Europa Ovini
 54 Matteo Rabottini (Ita) Meridiana Kamen Team
 55 Rafael Reis (Por) Caja Rural - Seguros RGA
 56 Mykhaylo Kononenko (Ukr) Kolss Cycling Team
 57 Jonathan Caicedo Cepeda (Ecu) Bicicletas Strongman
 58 Emanuel Kiserlovski (Cro) Meridiana Kamen Team
 59 Ahmet Orken (Tur) Torku Sekerspor
 60 Andrea Borso (Ita) Adria Mobil
 61 Joonas Henttala (Fin) Team Novo Nordisk
 62 Aleksei Rybalkin (Rus) Gazprom - Rusvelo
 63 Lukas Jaun (Swi) Roth - Akros                          01:45
 64 Sergey Lagutin (Rus) Gazprom - Rusvelo
 65 Dusan Rajovic (Srb) Adria Mobil
 66 Andrea Peron (Ita) Team Novo Nordisk
 67 Jonathan Fumeaux (Swi) Roth - Akros                    01:48
 68 Kiel Reijnen (USA) Trek - Segafredo                    01:50
 69 Antonio Parrinello (Ita) GM Europa Ovini               01:53
 70 Francesco Canepa (Ita) GM Europa Ovini
 71 Riccardo Zoidl (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels
 72 Pirmin Lang (Swi) Roth - Akros
 73 Manuele Boaro (Ita) Bahrain - Merida                   02:02
 74 Jure Golcer (Slo) Adria Mobil
 75 Markus Eibegger (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels
 76 Stephan Rabitsch (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels
 77 Daniel Turek (Cze) Israel Cycling Academy
 78 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team                 02:13
 79 Riccardo Stacchiotti (Ita) Nippo - Vini Fantini        02:18
 80 Riccardo Minali (Ita) Astana Pro Team
 81 Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani CSF
 82 Marco Coledan (Ita) Trek - Segafredo                   02:24
 83 Uros Repse (Slo) Meridiana Kamen Team                  02:43
 84 Nathan Draper (GBr) Team Wiggins                       02:56
 85 Roy Goldstein (Isr) Israel Cycling Academy             02:58
 86 Mateo Frankovic (Cro) Meridiana Kamen Team             03:01
 87 Llibert Sendros Juve (Spa) Kolss Cycling Team
 88 Adriano Brogi (Ita) GM Europa Ovini                    03:04
 89 Marcin Białobłocki (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 90 Truls Kors?th (Nor) Astana Pro Team
 91 Mustafa Sayar (Tur) Torku Sekerspor
 92 Gorazd Per (Slo) Adria Mobil
 93 Fabio Calabria (Aus) Team Novo Nordisk
 94 Martijn Verschoor (Ned) Team Novo Nordisk
 95 Etienne Georgi (GBr) Team Wiggins
 96 Kazushige Kuboki (Jpn) Nippo - Vini Fantini
 97 Ashley Dennis (GBr) Team Wiggins
 98 David Jabuka (Cro) Meridiana Kamen Team                03:12
 99 Laurent Didier (Lux) Trek - Segafredo                  03:15
100 Julien Bernard (Fra) Trek - Segafredo
101 Guy Sagiv (Isr) Israel Cycling Academy
102 Valentin Baillifard (Swi) Roth - Akros
103 Javier Moreno Bazan (Spa) Bahrain - Merida
104 Gregor Gazvoda (Slo) Adria Mobil
105 Sergiy Lagkuti (Ukr) Kolss Cycling Team
106 Daniel Andres Rozo Velez (Col) Bicicletas Strongman
107 Matthias Reutimann (Swi) Roth - Akros
108 Diego Rubio Hernandez (Spa) Caja Rural - Seguros RGA
109 Damian Lüscher (Swi) Roth - Akros
110 Jonathan Martinez Lastra (Spa) Caja Rural - Seguros RGA
111 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team
112 Alex Aranburu Deba (Spa) Caja Rural - Seguros RGA
113 Andrii Bratashchuk (Ukr) Kolss Cycling Team
114 Aristobulo Cala Cala (Col) Bicicletas Strongman
115 Ziga Groselj (Slo) Adria Mobil
116 Andriy Vasylyuk (Ukr) Kolss Cycling Team
117 Leszek Pluciński (Pol) CCC Sprandi Polkowice
118 Ahmet Akdilek (Tur) Torku Sekerspor
119 Gianfranco Raffaele Visconti (Ita) Meridiana Kamen Team
120 Arman Kamyshev (Kaz) Astana Pro Team
121 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF                       03:26
122 Valerio Agnoli (Ita) Bahrain - Merida
123 Leonardo Canepa (Ita) GM Europa Ovini
124 Gasper Katrasnik (Slo) Adria Mobil                     03:29
125 Oleksandr Polivoda (Ukr) Kolss Cycling Team            03:35
126 Davide Pacchiardo (Ita) GM Europa Ovini
127 Andrea Guardini (Ita) UAE Team Emirates                04:16
128 Luis Enrique Lemus Davila (Mex) Israel Cycling Aca     04:57
129 Anton Vorobyev (Rus) Gazprom - Rusvelo                 05:05
130 Samuel Harrison (GBr) Team Wiggins                     05:14
131 Justin Oien (USA) Caja Rural - Seguros RGA             05:42
132 Dylan Page (Swi) Caja Rural - Seguros RGA
133 Domen Novak (Slo) Bahrain - Merida                     06:46
134 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF                        06:48
135 Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF
136 Christopher Williams (Aus) Team Novo Nordisk
137 Alan Marangoni (Ita) Nippo - Vini Fantini
138 Juan Tamayo Martinez (Col) Bicicletas Strongman
139 Luca Chirico (Ita) Torku Sekerspor                     07:33
140 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani CSF                        07:39
DNF Yuma Koishi (Jpn) Nippo - Vini Fantini
DNF Nicolas Marini (Ita) Nippo - Vini Fantini
DNF Feritcan Samli (Tur) Torku Sekerspor

Końcowa klasyfikacja generalna:

  1 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain - Merida              25:12:10
  2 Jaime Roson Garcia (Spa) Caja Rural - Seguros RGA      00:08
  3 Jan Hirt (Cze) CCC Sprandi Polkowice                   00:23
  4 Felix Grossschartner (Aut) CCC Sprandi Polkowice       00:35
  5 Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates                     00:40
  6 Kanstantsin Siutsou (Blr) Bahrain - Merida             00:59
  7 Michal Schlegel (Cze) CCC Sprandi Polkowice            01:23
  8 James Knox (GBr) Team Wiggins                          01:27
  9 Jesper Hansen (Den) Astana Pro Team                    01:38
 10 Oscar Sanchez Guarin (Col) Bicicletas Strongman        01:45
 11 Radoslav Rogina (Cro) Adria Mobil                      02:31
 12 Artem Nych (Rus) Gazprom - Rusvelo                     03:01
 13 Branislau Samoilau (Blr) CCC Sprandi Polkowice         03:06
 14 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF                      03:08
 15 Javier Megias Leal (Spa) Team Novo Nordisk             03:12
 16 Roland Thalmann (Swi) Roth - Akros                     03:18
 17 Matija Kvasina (Cro) Team Felbermayr Simplon Wels      03:23
 18 Aleksei Rybalkin (Rus) Gazprom - Rusvelo               03:32
 19 José Manuel Díaz (Spa) Israel Cycling Academy          04:17
 20 Colin Chris Stüssi (Swi) Roth - Akros                  04:27
 21 Marco Canola (Ita) Nippo - Vini Fantini                04:32
 22 Jonathan Caicedo Cepeda (Ecu) Bicicletas Strongman     04:39
 23 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain - Merida               04:59
 24 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team             06:13
 25 Riccardo Zoidl (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels      06:15
 26 Matteo Rabottini (Ita) Meridiana Kamen Team            06:16
 27 Jonathan Fumeaux (Swi) Roth - Akros                    07:01
 28 Evgeny Shalunov (Rus) Gazprom - Rusvelo                07:17
 29 Jonathan Martinez Lastra (Spa) Caja Rural - Seguro     07:31
 30 Emanuel Kiserlovski (Cro) Meridiana Kamen Team         08:40
 31 Julien Bernard (Fra) Trek - Segafredo                  08:57
 32 Jure Golcer (Slo) Adria Mobil                          09:06
 33 Markus Eibegger (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels     09:09
 34 Edward Ravasi (Ita) UAE Team Emirates                  10:18
 35 Valentin Baillifard (Swi) Roth - Akros                 10:32
 36 Alex Aranburu Deba (Spa) Caja Rural - Seguros RGA      10:41
 37 Andriy Vasylyuk (Ukr) Kolss Cycling Team               10:55
 38 Llibert Sendros Juve (Spa) Kolss Cycling Team          11:10
 39 Javier Moreno Bazan (Spa) Bahrain - Merida             12:01
 40 Oleksandr Prevar (Ukr) Kolss Cycling Team              12:20
 41 Łukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice              12:46
 42 Davide Mucelli (Ita) Meridiana Kamen Team              12:50
 43 Marco Tizza (Ita) GM Europa Ovini                      13:01
 44 Laurent Didier (Lux) Trek - Segafredo                  14:35
 45 Vitaliy Buts (Ukr) Kolss Cycling Team                  15:05
 46 David Lozano Riba (Spa) Team Novo Nordisk              15:24
 47 Mykhaylo Kononenko (Ukr) Kolss Cycling Team            15:50
 48 Daniel Turek (Cze) Israel Cycling Academy              16:59
 49 Daniel Andres Rozo Velez (Col) Bicicletas Strongma     17:31
 50 Leszek Pluciński (Pol) CCC Sprandi Polkowice           17:34
 51 Francesco Canepa (Ita) GM Europa Ovini                 17:59
 52 Michael O'Loughlin (Irl) Team Wiggins                  19:32
 53 Luis Guillermo Mas Bonet (Spa) Caja Rural - Seguro     19:42
 54 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani CSF                        20:50
 55 Aristobulo Cala Cala (Col) Bicicletas Strongman        20:56
 56 Manuele Boaro (Ita) Bahrain - Merida                   20:57
 57 Mustafa Sayar (Tur) Torku Sekerspor                    21:31
 58 Valerio Agnoli (Ita) Bahrain - Merida                  21:58
 59 Oleksandr Polivoda (Ukr) Kolss Cycling Team            22:01
 60 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF                       22:59
 61 Damian Lüscher (Swi) Roth - Akros                      23:03
 62 Luca Chirico (Ita) Torku Sekerspor                     23:13
 63 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team                  23:24
 64 Ziga Groselj (Slo) Adria Mobil                         24:32
 65 Stephan Rabitsch (Aut) Team Felbermayr Simplon Wel     25:36
 66 Nikolay Trusov (Rus) Gazprom - Rusvelo                 25:59
 67 Antonio Di Sante (Ita) GM Europa Ovini                 26:48
 68 Andrii Bratashchuk (Ukr) Kolss Cycling Team            27:17
 69 Ahmet Orken (Tur) Torku Sekerspor                      27:45
 70 Samuel Harrison (GBr) Team Wiggins                     29:52
 71 Andrea Borso (Ita) Adria Mobil                         30:21
 72 Ivan Savitckii (Rus) Gazprom - Rusvelo                 30:24
 73 Joonas Henttala (Fin) Team Novo Nordisk                30:38
 74 Marcin Białobłocki (Pol) CCC Sprandi Polkowice         31:02
 75 Gregory Rast (Swi) Trek - Segafredo                    31:06
 76 Mateo Frankovic (Cro) Meridiana Kamen Team             31:09
 77 Matthias Reutimann (Swi) Roth - Akros                  31:58
 78 Dennis Van Winden (Ned) Israel Cycling Academy         33:08
 79 Charles Planet (Fra) Team Novo Nordisk                 33:18
 80 Johannes Schinnagel (Ger) Team Felbermayr Simplon      33:21
 81 Leonardo Canepa (Ita) GM Europa Ovini                  33:43
 82 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team                  33:48
 83 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team                 33:56
 84 Davide Pacchiardo (Ita) GM Europa Ovini                33:58
 85 Artur Ershov (Rus) Gazprom - Rusvelo                   34:12
 86 Giacomo Nizzolo (Ita) Trek - Segafredo                 34:48
 87 Kiel Reijnen (USA) Trek - Segafredo                    34:49
 88 Sergey Lagutin (Rus) Gazprom - Rusvelo                 34:50
 89 Boy Van Poppel (Ned) Trek - Segafredo                  34:51
 90 Uros Repse (Slo) Meridiana Kamen Team                  35:02
 91 Luis Enrique Lemus Davila (Mex) Israel Cycling Aca     35:15
 92 Michael Thompson (GBr) Team Wiggins                    36:24
 93 Lukas Jaun (Swi) Roth - Akros                          36:45
 94 Andrea Peron (Ita) Team Novo Nordisk                   37:04
 95 Guillaume Boivin (Can) Israel Cycling Academy          37:12
 96 Etienne Georgi (GBr) Team Wiggins                      37:41
 97 Ashley Dennis (GBr) Team Wiggins
 98 Diego Rubio Hernandez (Spa) Caja Rural - Seguros R     37:44
 99 Nathan Draper (GBr) Team Wiggins                       38:03
100 Jason Lowndes (Aus) Israel Cycling Academy             38:09
101 Ivan Balykin (Rus) Torku Sekerspor
102 Roy Goldstein (Isr) Israel Cycling Academy             38:17
103 Dusan Rajovic (Srb) Adria Mobil                        38:21
104 Guy Sagiv (Isr) Israel Cycling Academy                 38:22
105 Marco Coledan (Ita) Trek - Segafredo                   38:23
106 Fabio Calabria (Aus) Team Novo Nordisk
107 Gasper Katrasnik (Slo) Adria Mobil                     38:29
108 Eduard Michael Grosu (Rom) Nippo - Vini Fantini        38:32
109 Sergiy Lagkuti (Ukr) Kolss Cycling Team                38:37
110 Sacha Modolo (Ita) UAE Team Emirates                   38:50
111 Arman Kamyshev (Kaz) Astana Pro Team                   39:02
112 Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani CSF                   39:39
113 Roberto Ferrari (Ita) UAE Team Emirates                39:44
114 Gorazd Per (Slo) Adria Mobil                           39:47
115 Nicola Boem (Ita) Bardiani CSF                         40:02
116 Daniel Auer (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels         40:11
117 Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF                       40:23
118 Gregor Gazvoda (Slo) Adria Mobil                       40:54
119 Rafael Reis (Por) Caja Rural - Seguros RGA             40:55
120 Gianfranco Raffaele Visconti (Ita) Meridiana Kamen     41:09
121 Domen Novak (Slo) Bahrain - Merida                     41:53
122 Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani CSF                      42:01
123 Riccardo Minali (Ita) Astana Pro Team                  42:10
124 Riccardo Stacchiotti (Ita) Nippo - Vini Fantini        42:23
125 Antonio Parrinello (Ita) GM Europa Ovini               42:38
126 Truls Kors?th (Nor) Astana Pro Team                    43:16
127 Anton Vorobyev (Rus) Gazprom - Rusvelo                 43:21
128 Martijn Verschoor (Ned) Team Novo Nordisk              43:29
129 Kazushige Kuboki (Jpn) Nippo - Vini Fantini            43:52
130 Pirmin Lang (Swi) Roth - Akros                         44:35
131 Dylan Page (Swi) Caja Rural - Seguros RGA              45:43
132 David Jabuka (Cro) Meridiana Kamen Team                45:46
133 Ahmet Akdilek (Tur) Torku Sekerspor                    46:28
134 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF                        46:53
135 Andrea Guardini (Ita) UAE Team Emirates                47:00
136 Juan Tamayo Martinez (Col) Bicicletas Strongman        47:26
137 Alan Marangoni (Ita) Nippo - Vini Fantini              47:29
138 Adriano Brogi (Ita) GM Europa Ovini                    49:39
139 Christopher Williams (Aus) Team Novo Nordisk           49:47
140 Justin Oien (USA) Caja Rural - Seguros RGA             56:35