pro-cycling.org
Tour of Croatia 2017 - 5. etap< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2017-04-22 22:22:40), kat. 2.1 (CRO); 141km (Poreč – Uck); 22 kwietnia 2017. 

  1 Jaime Roson Garcia (Spa) Caja Rural - Seguros RGA    3:41:47
  2 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain - Merida
  3 Jan Hirt (Cze) CCC Sprandi Polkowice
  4 Felix Grossschartner (Aut) CCC Sprandi Polkowice       00:05
  5 Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates                     00:08
  6 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain - Merida               00:20
  7 Jesper Hansen (Den) Astana Pro Team
  8 Michal Schlegel (Cze) CCC Sprandi Polkowice            00:23
  9 Kanstantsin Siutsou (Blr) Bahrain - Merida
 10 Edward Ravasi (Ita) UAE Team Emirates                  00:29
 11 James Knox (GBr) Team Wiggins                          00:40
 12 Riccardo Zoidl (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels      00:43
 13 Oscar Sanchez Guarin (Col) Bicicletas Strongman        00:52
 14 Artem Nych (Rus) Gazprom - Rusvelo                     00:57
 15 Aleksei Rybalkin (Rus) Gazprom - Rusvelo               01:07
 16 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF                      01:22
 17 Matteo Rabottini (Ita) Meridiana Kamen Team
 18 Radoslav Rogina (Cro) Adria Mobil
 19 Branislau Samoilau (Blr) CCC Sprandi Polkowice
 20 Javier Megias Leal (Spa) Team Novo Nordisk             01:37
 21 Matija Kvasina (Cro) Team Felbermayr Simplon Wels      01:48
 22 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani CSF
 23 Alex Aranburu Deba (Spa) Caja Rural - Seguros RGA      01:50
 24 Jonathan Caicedo Cepeda (Ecu) Bicicletas Strongman
 25 Roland Thalmann (Swi) Roth - Akros
 26 José Manuel Díaz (Spa) Israel Cycling Academy
 27 Colin Chris Stüssi (Swi) Roth - Akros
 28 Julien Bernard (Fra) Trek - Segafredo                  02:24
 29 Oleksandr Polivoda (Ukr) Kolss Cycling Team
 30 Evgeny Shalunov (Rus) Gazprom - Rusvelo
 31 Marco Canola (Ita) Nippo - Vini Fantini                03:17
 32 Valentin Baillifard (Swi) Roth - Akros                 03:27
 33 Jonathan Martinez Lastra (Spa) Caja Rural - Seguros RGA
 34 Jonathan Fumeaux (Swi) Roth - Akros
 35 Francesco Canepa (Ita) GM Europa Ovini                 03:36
 36 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team             04:21
 37 Javier Moreno Bazan (Spa) Bahrain - Merida             04:26
 38 Llibert Sendros Juve (Spa) Kolss Cycling Team          04:46
 39 Oleksandr Prevar (Ukr) Kolss Cycling Team
 40 Markus Eibegger (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels
 41 Emanuel Kiserlovski (Cro) Meridiana Kamen Team
 42 Davide Mucelli (Ita) Meridiana Kamen Team              04:50
 43 Jure Golcer (Slo) Adria Mobil                          05:10
 44 Andriy Vasylyuk (Ukr) Kolss Cycling Team               05:15
 45 Manuele Boaro (Ita) Bahrain - Merida                   05:40
 46 Marco Tizza (Ita) GM Europa Ovini                      06:10
 47 Samuel Harrison (GBr) Team Wiggins                     07:44
 48 David Lozano Riba (Spa) Team Novo Nordisk              07:58
 49 Mykhaylo Kononenko (Ukr) Kolss Cycling Team
 50 Laurent Didier (Lux) Trek - Segafredo                  09:16
 51 Vitaliy Buts (Ukr) Kolss Cycling Team                  09:56
 52 Łukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice              11:03
 53 Luca Chirico (Ita) Torku Sekerspor                     11:20
 54 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF
 55 Daniel Andres Rozo Velez (Col) Bicicletas Strongma     11:51
 56 Aristobulo Cala Cala (Col) Bicicletas Strongman
 57 Andrea Borso (Ita) Adria Mobil
 58 Daniel Turek (Cze) Israel Cycling Academy
 59 Ziga Groselj (Slo) Adria Mobil
 60 Valerio Agnoli (Ita) Bahrain - Merida
 61 Mustafa Sayar (Tur) Torku Sekerspor
 62 Leszek Pluciński (Pol) CCC Sprandi Polkowice           12:23
 63 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team                  12:33
 64 Michael O'Loughlin (Irl) Team Wiggins                  14:03
 65 Davide Pacchiardo (Ita) GM Europa Ovini                14:12
 66 Matthias Reutimann (Swi) Roth - Akros                  15:28
 67 Marcin Białobłocki (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 68 Damian Lüscher (Swi) Roth - Akros
 69 Luis Guillermo Mas Bonet (Spa) Caja Rural - Seguro     16:48
 70 Rafael Reis (Por) Caja Rural - Seguros RGA
 71 Diego Rubio Hernandez (Spa) Caja Rural - Seguros RGA
 72 Andrii Bratashchuk (Ukr) Kolss Cycling Team            17:54
 73 Ivan Savitckii (Rus) Gazprom - Rusvelo                 20:06
 74 Artur Ershov (Rus) Gazprom - Rusvelo                   20:09
 75 Nikolay Trusov (Rus) Gazprom - Rusvelo
 76 Anton Vorobyev (Rus) Gazprom - Rusvelo
 77 Boy Van Poppel (Ned) Trek - Segafredo
 78 Gregory Rast (Swi) Trek - Segafredo
 79 Stephan Rabitsch (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels
 80 Joonas Henttala (Fin) Team Novo Nordisk
 81 Sergey Lagutin (Rus) Gazprom - Rusvelo
 82 Jason Lowndes (Aus) Israel Cycling Academy             21:52
 83 Nathan Draper (GBr) Team Wiggins
 84 Mateo Frankovic (Cro) Meridiana Kamen Team
 85 Ivan Balykin (Rus) Torku Sekerspor
 86 Guy Sagiv (Isr) Israel Cycling Academy
 87 Etienne Georgi (GBr) Team Wiggins
 88 Johannes Schinnagel (Ger) Team Felbermayr Simplon Wels
 89 Charles Planet (Fra) Team Novo Nordisk
 90 Uros Repse (Slo) Meridiana Kamen Team
 91 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team
 92 Lukas Jaun (Swi) Roth - Akros
 93 Juan Tamayo Martinez (Col) Bicicletas Strongman
 94 Ashley Dennis (GBr) Team Wiggins
 95 Gianfranco Raffaele Visconti (Ita) Meridiana Kamen Team
 96 Gasper Katrasnik (Slo) Adria Mobil
 97 Sergiy Lagkuti (Ukr) Kolss Cycling Team
 98 Gorazd Per (Slo) Adria Mobil
 99 Feritcan Samli (Tur) Torku Sekerspor
100 Leonardo Canepa (Ita) GM Europa Ovini
101 Gregor Gazvoda (Slo) Adria Mobil
102 Dusan Rajovic (Srb) Adria Mobil
103 Guillaume Boivin (Can) Israel Cycling Academy
104 Domen Novak (Slo) Bahrain - Merida
105 Kiel Reijnen (USA) Trek - Segafredo
106 Antonio Di Sante (Ita) GM Europa Ovini
107 Dennis Van Winden (Ned) Israel Cycling Academy
108 Ahmet Orken (Tur) Torku Sekerspor
109 Marco Coledan (Ita) Trek - Segafredo                   22:23
110 Eduard Michael Grosu (Rom) Nippo - Vini Fantini        23:23
111 Kazushige Kuboki (Jpn) Nippo - Vini Fantini            23:25
112 Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani CSF                   23:37
113 Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF
114 Alan Marangoni (Ita) Nippo - Vini Fantini
115 Antonio Parrinello (Ita) GM Europa Ovini               23:42
116 Roberto Ferrari (Ita) UAE Team Emirates                23:44
117 Giacomo Nizzolo (Ita) Trek - Segafredo                 24:51
118 Nicola Boem (Ita) Bardiani CSF                         24:54
119 Sacha Modolo (Ita) UAE Team Emirates
120 Andrea Peron (Ita) Team Novo Nordisk                   25:21
121 Fabio Calabria (Aus) Team Novo Nordisk
122 Andrea Guardini (Ita) UAE Team Emirates
123 Roy Goldstein (Isr) Israel Cycling Academy
124 Daniel Auer (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels
125 David Jabuka (Cro) Meridiana Kamen Team
126 Christopher Williams (Aus) Team Novo Nordisk
127 Martijn Verschoor (Ned) Team Novo Nordisk
128 Dylan Page (Swi) Caja Rural - Seguros RGA
129 Luis Enrique Lemus Davila (Mex) Israel Cycling Academy
130 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF
131 Justin Oien (USA) Caja Rural - Seguros RGA
132 Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani CSF
133 Riccardo Stacchiotti (Ita) Nippo - Vini Fantini
134 Ahmet Akdilek (Tur) Torku Sekerspor
135 Adriano Brogi (Ita) GM Europa Ovini
136 Riccardo Minali (Ita) Astana Pro Team
137 Yuma Koishi (Jpn) Nippo - Vini Fantini
138 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team
139 Arman Kamyshev (Kaz) Astana Pro Team
140 Truls Kors?th (Nor) Astana Pro Team
141 Pirmin Lang (Swi) Roth - Akros
142 Michael Thompson (GBr) Team Wiggins
143 Nicolas Marini (Ita) Nippo - Vini Fantini              25:52

Klasyfikacja generalna po 5. etapie:

  1 Jaime Roson Garcia (Spa) Caja Rural - Seguros RGA   21:55:17
  2 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain - Merida                 00:02
  3 Jan Hirt (Cze) CCC Sprandi Polkowice                   00:15
  4 Felix Grossschartner (Aut) CCC Sprandi Polkowice       00:30
  5 Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates                     00:45
  6 Kanstantsin Siutsou (Blr) Bahrain - Merida             00:46
  7 Michal Schlegel (Cze) CCC Sprandi Polkowice            01:05
  8 Jesper Hansen (Den) Astana Pro Team                    01:20
  9 James Knox (GBr) Team Wiggins                          01:22
 10 Oscar Sanchez Guarin (Col) Bicicletas Strongman        01:27
 11 Artem Nych (Rus) Gazprom - Rusvelo                     01:50
 12 Aleksei Rybalkin (Rus) Gazprom - Rusvelo               02:00
 13 Branislau Samoilau (Blr) CCC Sprandi Polkowice         02:04
 14 Radoslav Rogina (Cro) Adria Mobil                      02:15
 15 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF                      02:39
 16 Javier Megias Leal (Spa) Team Novo Nordisk             02:54
 17 Roland Thalmann (Swi) Roth - Akros                     03:00
 18 Matija Kvasina (Cro) Team Felbermayr Simplon Wels      03:05
 19 Jonathan Caicedo Cepeda (Ecu) Bicicletas Strongman     03:07
 20 José Manuel Díaz (Spa) Israel Cycling Academy          03:38
 21 Colin Chris Stüssi (Swi) Roth - Akros                  04:09
 22 Jonathan Martinez Lastra (Spa) Caja Rural - Seguro     04:17
 23 Riccardo Zoidl (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels      04:23
 24 Marco Canola (Ita) Nippo - Vini Fantini                04:27
 25 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain - Merida               04:41
 26 Matteo Rabottini (Ita) Meridiana Kamen Team            04:44
 27 Jonathan Fumeaux (Swi) Roth - Akros                    05:14
 28 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team             05:38
 29 Julien Bernard (Fra) Trek - Segafredo                  05:43
 30 Evgeny Shalunov (Rus) Gazprom - Rusvelo                06:44
 31 Jure Golcer (Slo) Adria Mobil                          07:05
 32 Emanuel Kiserlovski (Cro) Meridiana Kamen Team         07:08
 33 Markus Eibegger (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels
 34 Valentin Baillifard (Swi) Roth - Akros                 07:18
 35 Alex Aranburu Deba (Spa) Caja Rural - Seguros RGA      07:27
 36 Andriy Vasylyuk (Ukr) Kolss Cycling Team               07:41
 37 Llibert Sendros Juve (Spa) Kolss Cycling Team          08:10
 38 Javier Moreno Bazan (Spa) Bahrain - Merida             08:47
 39 Edward Ravasi (Ita) UAE Team Emirates                  08:58
 40 Laurent Didier (Lux) Trek - Segafredo                  11:21
 41 Oleksandr Prevar (Ukr) Kolss Cycling Team              11:39
 42 Łukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice              12:16
 43 Davide Mucelli (Ita) Meridiana Kamen Team              12:39
 44 Marco Tizza (Ita) GM Europa Ovini                      12:48
 45 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani CSF                        13:12
 46 Vitaliy Buts (Ukr) Kolss Cycling Team                  13:35
 47 David Lozano Riba (Spa) Team Novo Nordisk              13:52
 48 Daniel Andres Rozo Velez (Col) Bicicletas Strongma     14:17
 49 Mykhaylo Kononenko (Ukr) Kolss Cycling Team            14:18
 50 Leszek Pluciński (Pol) CCC Sprandi Polkowice           14:20
 51 Daniel Turek (Cze) Israel Cycling Academy              14:58
 52 Luca Chirico (Ita) Torku Sekerspor                     15:41
 53 Francesco Canepa (Ita) GM Europa Ovini                 16:07
 54 Aristobulo Cala Cala (Col) Bicicletas Strongman        17:42
 55 Luis Guillermo Mas Bonet (Spa) Caja Rural - Seguro     18:12
 56 Michael O'Loughlin (Irl) Team Wiggins                  18:23
 57 Oleksandr Polivoda (Ukr) Kolss Cycling Team            18:27
 58 Mustafa Sayar (Tur) Torku Sekerspor                    18:28
 59 Valerio Agnoli (Ita) Bahrain - Merida                  18:33
 60 Manuele Boaro (Ita) Bahrain - Merida                   18:56
 61 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF                       19:34
 62 Damian Lüscher (Swi) Roth - Akros                      19:49
 63 Ziga Groselj (Slo) Adria Mobil                         21:18
 64 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team                  22:32
 65 Stephan Rabitsch (Aut) Team Felbermayr Simplon Wel     23:35
 66 Andrii Bratashchuk (Ukr) Kolss Cycling Team            24:03
 67 Nikolay Trusov (Rus) Gazprom - Rusvelo                 24:27
 68 Samuel Harrison (GBr) Team Wiggins                     24:39
 69 Antonio Di Sante (Ita) GM Europa Ovini                 25:16
 70 Ahmet Orken (Tur) Torku Sekerspor                      26:13
 71 Marcin Białobłocki (Pol) CCC Sprandi Polkowice         27:59
 72 Mateo Frankovic (Cro) Meridiana Kamen Team             28:09
 73 Matthias Reutimann (Swi) Roth - Akros                  28:44
 74 Andrea Borso (Ita) Adria Mobil                         28:49
 75 Joonas Henttala (Fin) Team Novo Nordisk                29:06
 76 Ivan Savitckii (Rus) Gazprom - Rusvelo                 29:54
 77 Leonardo Canepa (Ita) GM Europa Ovini                  30:18
 78 Luis Enrique Lemus Davila (Mex) Israel Cycling Aca     30:19
 79 Davide Pacchiardo (Ita) GM Europa Ovini                30:24
 80 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team                  30:34
 81 Gregory Rast (Swi) Trek - Segafredo                    30:48
 82 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team                 31:44
 83 Johannes Schinnagel (Ger) Team Felbermayr Simplon      31:49
 84 Charles Planet (Fra) Team Novo Nordisk                 31:51
 85 Uros Repse (Slo) Meridiana Kamen Team                  32:20
 86 Artur Ershov (Rus) Gazprom - Rusvelo                   32:40
 87 Dennis Van Winden (Ned) Israel Cycling Academy         32:55
 88 Kiel Reijnen (USA) Trek - Segafredo                    33:00
 89 Sergey Lagutin (Rus) Gazprom - Rusvelo                 33:06
 90 Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF                       33:36
 91 Yuma Koishi (Jpn) Nippo - Vini Fantini                 34:18
 92 Diego Rubio Hernandez (Spa) Caja Rural - Seguros R     34:30
 93 Giacomo Nizzolo (Ita) Trek - Segafredo                 34:37
 94 Etienne Georgi (GBr) Team Wiggins                      34:38
 95 Ashley Dennis (GBr) Team Wiggins
 96 Boy Van Poppel (Ned) Trek - Segafredo                  34:54
 97 Gasper Katrasnik (Slo) Adria Mobil                     35:01
 98 Lukas Jaun (Swi) Roth - Akros
 99 Nathan Draper (GBr) Team Wiggins                       35:08
100 Guy Sagiv (Isr) Israel Cycling Academy
101 Domen Novak (Slo) Bahrain - Merida
102 Andrea Peron (Ita) Team Novo Nordisk                   35:20
103 Roy Goldstein (Isr) Israel Cycling Academy
104 Michael Thompson (GBr) Team Wiggins
105 Fabio Calabria (Aus) Team Novo Nordisk
106 Sergiy Lagkuti (Ukr) Kolss Cycling Team                35:23
107 Arman Kamyshev (Kaz) Astana Pro Team                   35:48
108 Marco Coledan (Ita) Trek - Segafredo                   36:00
109 Jason Lowndes (Aus) Israel Cycling Academy             36:37
110 Dusan Rajovic (Srb) Adria Mobil
111 Guillaume Boivin (Can) Israel Cycling Academy
112 Ivan Balykin (Rus) Torku Sekerspor
113 Gorazd Per (Slo) Adria Mobil                           36:44
114 Gregor Gazvoda (Slo) Adria Mobil                       37:40
115 Gianfranco Raffaele Visconti (Ita) Meridiana Kamen     37:55
116 Eduard Michael Grosu (Rom) Nippo - Vini Fantini        37:57
117 Anton Vorobyev (Rus) Gazprom - Rusvelo                 38:17
118 Roberto Ferrari (Ita) UAE Team Emirates                38:29
119 Sacha Modolo (Ita) UAE Team Emirates                   39:01
120 Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani CSF                   39:09
121 Rafael Reis (Por) Caja Rural - Seguros RGA             39:23
122 Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani CSF                      39:46
123 Riccardo Minali (Ita) Astana Pro Team                  39:53
124 Nicola Boem (Ita) Bardiani CSF                         39:57
125 Dylan Page (Swi) Caja Rural - Seguros RGA              40:06
126 Daniel Auer (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels
127 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF
128 Riccardo Stacchiotti (Ita) Nippo - Vini Fantini
129 Truls Kors?th (Nor) Astana Pro Team                    40:13
130 Martijn Verschoor (Ned) Team Novo Nordisk              40:26
131 Juan Tamayo Martinez (Col) Bicicletas Strongman        40:39
132 Alan Marangoni (Ita) Nippo - Vini Fantini              40:42
133 Antonio Parrinello (Ita) GM Europa Ovini               40:46
134 Kazushige Kuboki (Jpn) Nippo - Vini Fantini            40:49
135 Nicolas Marini (Ita) Nippo - Vini Fantini              41:49
136 David Jabuka (Cro) Meridiana Kamen Team                42:35
137 Pirmin Lang (Swi) Roth - Akros                         42:43
138 Andrea Guardini (Ita) UAE Team Emirates                42:45
139 Christopher Williams (Aus) Team Novo Nordisk           43:00
140 Ahmet Akdilek (Tur) Torku Sekerspor                    43:14
141 Feritcan Samli (Tur) Torku Sekerspor                   45:28
142 Adriano Brogi (Ita) GM Europa Ovini                    46:36
143 Justin Oien (USA) Caja Rural - Seguros RGA             50:54