pro-cycling.org
Tour of the Alps 2017 - 2. etap < < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2017-04-18 15:34:25), kat. 2.HC (ITA); 140,4km (Vipiteno › Innervillgraten); 18 kwietnia 2017. 

1. Rohan Dennis (Aus) BMC Racing Team                                                      3:20:13
2. Thibaut Pinot (Fra) FDJ                                                                  
3. Davide Ballerini (Ita) Androni Giocattoli                                                
4. Nicholas Schultz (Aus) Caja Rural-Seguros RGA                                            
5. Geraint Thomas (GBr) Team Sky                                                            
6. Eduard Prades (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                                               
7. Luis León Sanchez (Spa) Astana Pro Team                                                  
8. Mattia Cattaneo (Ita) Androni Giocattoli                                                 
9. Kenny Elissonde (Fra) Team Sky                                                           
10. Matteo Busato (Ita) Wilier Triestina                                                    
11. Davide Villella (Ita) Cannondale-Drapac                                                 
12. Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF                                                     
13. Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale                                                 
14. Egan Bernal (Col) Androni Giocattoli                                                    
15. Pierre Rolland (Fra) Cannondale-Drapac                                                  
16. Iuri Filosi (Ita) Nippo - Vini Fantini                                                  
17. Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team                                                     
18. Domenico Pozzovivo (Ita) AG2R La Mondiale                                               
19. Danilo Celano (Ita) Italy                                                               
20. Paolo Totò (Ita) Sangemini - Mg. K Vis                                                  
21. Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team                                                  
22. Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale                                                     
23. Tom Bohli (Swi) BMC Racing Team                                                         
24. Lawrence Warbasse (USA) Aqua Blue Sport                                                 
25. Sebastian Schönberger (Aut) Tirol Cycling Team                                          
26. Ivan Santaromita (Ita) Nippo - Vini Fantini                                             
27. Jan Bárta (Cze) Bora-Hansgrohe                                                          
28. Emanuel Buchmann (Ger) Bora-Hansgrohe                                                   
29. Michele Scarponi (Ita) Astana Pro Team                                                  
30. Nicola Bagioli (Ita) Nippo - Vini Fantini                                               
31. Yonder Godoy (Ven) Wilier Triestina                                                     
32. Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale                                                    
33. Fausto Masnada (Ita) Androni Giocattoli                                                 
34. José Mendes (Por) Bora-Hansgrohe                                                        
35. Leigh Howard (Aus) Aqua Blue Sport                                                      
36. Cristian Rodriguez (Spa) Wilier Triestina                                               
37. Damiano Cunego (Ita) Nippo - Vini Fantini                                               
38. Julen Amezqueta (Spa) Wilier Triestina                                                  
39. Fabricio Ferrari (Uru) Caja Rural-Seguros RGA                                           
40. Silvio Herklotz (Ger) Bora-Hansgrohe                                                    
41. Maximilian Kuen (Aut) Tirol Cycling Team                                                
42. Clement Chevrier (Fra) AG2R La Mondiale                                                 
43. Michele Gazzara (Ita) Sangemini - Mg. K Vis                                             
44. Davide Formolo (Ita) Cannondale-Drapac                                                  
45. Sergey Firsanov (Rus) Gazprom – Rusvelo                                                 
46. Antonio Zullo (Ita) Italy                                                               
47. Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team                                                    
48. Ivan Rovny (Rus) Gazprom – Rusvelo                                                      
49. Rodolfo Torres (Col) Androni Giocattoli                                                 
50. François Bidard (Fra) AG2R La Mondiale                                                  
51. Simone Sterbini (Ita) Bardiani CSF                                                      
52. Daniel Martinez (Col) Wilier Triestina                                                  
53. Sergio Pardilla (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                                            
54. Hugh Carthy (GBr) Cannondale-Drapac                                                     
55. Mikel Landa (Spa) Team Sky                                                              
56. Kilian Frankiny (Swi) BMC Racing Team                                                   
57. Philip Deignan (Irl) Team Sky                                                           
58. Francesco Manuel Bongiorno (Ita) Sangemini - Mg. K Vis                                  
59. Antonio Molina (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                                             
60. Edoardo Zardini (Ita) Bardiani CSF                                                      
61. Ilia Koshevoy (Blr) Wilier Triestina                                                    
62. Nathan Brown (USA) Cannondale-Drapac                                                    
63. Ian Boswell (USA) Team Sky                                                              
64. Alberto Amici (Ita) Italy                                                               
65. Julien Berard (Fra) AG2R La Mondiale                                                    
66. Jérémy Roy (Fra) FDJ                                                                    
67. Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli                                                
68. Jérémy Maison (Fra) FDJ                                                                0:00:19
69. Joey Rosskopf (USA) BMC Racing Team                                                    0:00:24
70. Luca Raggio (Ita) Italy                                                                0:00:30
71. Tobias Ludvigsson (Swe) FDJ                                                            0:00:32
72. Steve Morabito (Swi) FDJ                                                               0:00:37
73. Joe Dombrowski (USA) Cannondale-Drapac                                                  
74. Stefano Pirazzi (Ita) Bardiani CSF                                                     0:01:10
75. Manuel Senni (Ita) BMC Racing Team                                                     0:01:30
76. Alexander Foliforov (Rus) Gazprom – Rusvelo                                            0:01:41
77. Davide Orrico (Ita) Sangemini - Mg. K Vis                                              0:02:35
78. Suleiman Kangangi (Ken) Bike Aid                                                       0:03:19
79. Nikodemus Holler (Ger) Bike Aid                                                         
80. Raffaello Bonusi (Ita) Androni Giocattoli                                              0:04:26
81. Luca Wackermann (Ita) Bardiani CSF                                                     0:04:39
82. Awet Habtom Tekle (Eri) Bike Aid                                                       0:05:21
83. Salim Kipkemboi (Ken) Bike Aid                                                         0:05:22
84. Paolo Tiralongo (Ita) Astana Pro Team                                                   
85. Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team                                                      
86. Matteo Natali (Ita) Italy                                                               
87. Sergei Chernetski (Rus) Astana Pro Team                                                 
88. Johan Le Bon (Fra) FDJ                                                                  
89. Ildar Arslanov (Rus) Gazprom – Rusvelo                                                  
90. Peter Kennaugh (GBr) Team Sky                                                          0:05:29
91. Stefan Denifl (Aut) Aqua Blue Sport                                                    0:11:10
92. Filippo Pozzato (Ita) Wilier Triestina                                                 0:12:10
93. Eugert Zhupa (Alb) Wilier Triestina                                                     
94. Simone Bernardini (Ita) Sangemini - Mg. K Vis                                           
95. Nicola Gaffurini (Ita) Sangemini - Mg. K Vis                                            
96. Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF                                                   
97. Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli                                              
98. Lucas Schwarz (Aut) Tirol Cycling Team                                                  
99. Leonardo Basso (Ita) Italy                                                              
100. Giacomo Berlato (Ita) Nippo - Vini Fantini                                             
101. Enrico Salvador (Ita) Tirol Cycling Team                                               
102. Simone Velasco (Ita) Bardiani CSF                                                      
103. Alessandro Bisolti (Ita) Nippo - Vini Fantini                                          
104. Rinaldo Nocentini (Ita) Italy                                                          
105. Pier Paolo De Negri (Ita) Nippo - Vini Fantini                                         
106. Andrea Garosio (Ita) Italy                                                             
107. Matthias Krizek (Aut) Tirol Cycling Team                                               
108. Filippo Fortin (Ita) Tirol Cycling Team                                                
109. Hector Saez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                                               
110. William Bonnet (Fra) FDJ                                                               
111. David Arroyo (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                                              
112. Miles Scotson (Aus) BMC Racing Team                                                    
113. Josu Zabala (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                                               
114. Adne Van Engelen (Ned) Bike Aid                                                        
115. Peter Koning (Ned) Aqua Blue Sport                                                     
116. Valens Ndaiasenga (Aut) Tirol Cycling Team                                             
117. Sergey Nikolaev (Rus) Gazprom – Rusvelo                                                
118. Masakazu Ito (Jpn) Nippo - Vini Fantini                                                
119. Martyn Irvine (Irl) Aqua Blue Sport                                                    
120. Pavel Brutt (Rus) Gazprom – Rusvelo                                                    
121. Andrew Fenn (GBr) Aqua Blue Sport                                                      
122. Zhandos Bizhigitov (Kaz) Astana Pro Team                                               
123. Dmitriy Kozontchuk (Rus) Gazprom – Rusvelo                                             
124. Moreno Moser (Ita) Astana Pro Team                                                    0:16:32
125. Matteo Pelucchi (Ita) Bora-Hansgrohe                                                   
126. Rüdiger Selig (Ger) Bora-Hansgrohe                                                     
127. Andreas Schillinger (Ger) Bora-Hansgrohe                                               
128. Daniel Bichlmann (Ger) Bike Aid                                                        
129. Niccolo' Salvietti (Ita) Sangemini - Mg. K Vis                                         
130. Paolo Prandini (Ita) Sangemini - Mg. K Vis                                             
131. Calvin Watson (Aus) Aqua Blue Sport                                                   0:16:36
132. Igor Boev (Rus) Gazprom – Rusvelo                                                     0:16:37
133. Timo Schäfer (Ger) Bike Aid                                                            
134. William Clarke (Aus) Cannondale-Drapac                                                 
135. Patrick Gamper (Aut) Tirol Cycling Team                                                
136. Pascal Ackermann (Ger) Bora-Hansgrohe                                                  
137. Timothy Rugg (USA) Bike Aid                                                            
DNF. Alexandre Geniez (Fra) AG2R La Mondiale   
                                             
Klasyfikacja generalna po 2. etapie:

1. Thibaut Pinot (Fra) FDJ                                                                 6:52:18
2. Michele Scarponi (Ita) Astana Pro Team                                                   
3. Geraint Thomas (GBr) Team Sky                                                           0:00:04
4. Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team                                                     0:00:10
5. Domenico Pozzovivo (Ita) AG2R La Mondiale                                                
6. Davide Formolo (Ita) Cannondale-Drapac                                                   
7. Rohan Dennis (Aus) BMC Racing Team                                                      0:00:11
8. Mattia Cattaneo (Ita) Androni Giocattoli                                                0:00:14
9. Hugh Carthy (GBr) Cannondale-Drapac                                                     0:00:18
10. Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team                                                   0:00:21
11. José Mendes (Por) Bora-Hansgrohe                                                       0:00:23
12. Egan Bernal (Col) Androni Giocattoli                                                   0:00:27
13. Pierre Rolland (Fra) Cannondale-Drapac                                                  
14. Danilo Celano (Ita) Italy                                                               
15. Emanuel Buchmann (Ger) Bora-Hansgrohe                                                   
16. Luis León Sanchez (Spa) Astana Pro Team                                                0:00:32
17. Davide Villella (Ita) Cannondale-Drapac                                                 
18. Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team                                                  
19. Rodolfo Torres (Col) Androni Giocattoli                                                 
20. Ivan Santaromita (Ita) Nippo - Vini Fantini                                            0:00:36
21. Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale                                                    
22. Fausto Masnada (Ita) Androni Giocattoli                                                 
23. Damiano Cunego (Ita) Nippo - Vini Fantini                                               
24. François Bidard (Fra) AG2R La Mondiale                                                  
25. Mikel Landa (Spa) Team Sky                                                              
26. Sergey Firsanov (Rus) Gazprom – Rusvelo                                                0:00:45
27. Sergio Pardilla (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                                            
28. Matteo Busato (Ita) Wilier Triestina                                                   0:00:52
29. Ivan Rovny (Rus) Gazprom – Rusvelo                                                     0:00:58
30. Nicholas Schultz (Aus) Caja Rural-Seguros RGA                                          0:01:06
31. Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale                                                 
32. Cristian Rodriguez (Spa) Wilier Triestina                                               
33. Julen Amezqueta (Spa) Wilier Triestina                                                  
34. Nathan Brown (USA) Cannondale-Drapac                                                   0:01:15
35. Yonder Godoy (Ven) Wilier Triestina                                                    0:01:30
36. Ilia Koshevoy (Blr) Wilier Triestina                                                    
37. Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF                                                    0:01:37
38. Sebastian Schönberger (Aut) Tirol Cycling Team                                         0:01:40
39. Ian Boswell (USA) Team Sky                                                             0:01:51
40. Tobias Ludvigsson (Swe) FDJ                                                            0:02:02
41. Kenny Elissonde (Fra) Team Sky                                                         0:02:15
42. Clement Chevrier (Fra) AG2R La Mondiale                                                 
43. Iuri Filosi (Ita) Nippo - Vini Fantini                                                 0:02:57
44. Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale                                                     
45. Lawrence Warbasse (USA) Aqua Blue Sport                                                 
46. Nicola Bagioli (Ita) Nippo - Vini Fantini                                               
47. Fabricio Ferrari (Uru) Caja Rural-Seguros RGA                                           
48. Antonio Zullo (Ita) Italy                                                               
49. Kilian Frankiny (Swi) BMC Racing Team                                                   
50. Jérémy Roy (Fra) FDJ                                                                    
51. Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli                                                
52. Joey Rosskopf (USA) BMC Racing Team                                                    0:03:21
53. Steve Morabito (Swi) FDJ                                                               0:03:34
54. Alexander Foliforov (Rus) Gazprom – Rusvelo                                            0:04:38
55. Michele Gazzara (Ita) Sangemini - Mg. K Vis                                            0:04:48
56. Manuel Senni (Ita) BMC Racing Team                                                     0:04:50
57. Paolo Totò (Ita) Sangemini - Mg. K Vis                                                 0:05:07
58. Philip Deignan (Irl) Team Sky                                                          0:05:54
59. Silvio Herklotz (Ger) Bora-Hansgrohe                                                   0:06:01
60. Simone Sterbini (Ita) Bardiani CSF                                                      
61. Antonio Molina (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                                            0:06:33
62. Sergei Chernetski (Rus) Astana Pro Team                                                0:08:19
63. Francesco Manuel Bongiorno (Ita) Sangemini - Mg. K Vis                                 0:09:17
64. Alberto Amici (Ita) Italy                                                               
65. Jérémy Maison (Fra) FDJ                                                                0:09:36
66. Joe Dombrowski (USA) Cannondale-Drapac                                                 0:09:54
67. Davide Ballerini (Ita) Androni Giocattoli                                              0:10:10
68. Eduard Prades (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                                             0:10:14
69. Tom Bohli (Swi) BMC Racing Team                                                         
70. Jan Bárta (Cze) Bora-Hansgrohe                                                          
71. Maximilian Kuen (Aut) Tirol Cycling Team                                                
72. Edoardo Zardini (Ita) Bardiani CSF                                                      
73. Daniel Martinez (Col) Wilier Triestina                                                  
74. Julien Berard (Fra) AG2R La Mondiale                                                    
75. Luca Raggio (Ita) Italy                                                                0:10:44
76. Peter Kennaugh (GBr) Team Sky                                                          0:11:06
77. Leigh Howard (Aus) Aqua Blue Sport                                                     0:11:48
78. Davide Orrico (Ita) Sangemini - Mg. K Vis                                              0:12:49
79. Stefano Pirazzi (Ita) Bardiani CSF                                                     0:13:07
80. Stefan Denifl (Aut) Aqua Blue Sport                                                    0:13:10
81. Nikodemus Holler (Ger) Bike Aid                                                        0:13:33
82. Raffaello Bonusi (Ita) Androni Giocattoli                                              0:13:43
83. Suleiman Kangangi (Ken) Bike Aid                                                       0:15:16
84. Paolo Tiralongo (Ita) Astana Pro Team                                                  0:15:36
85. Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team                                                      
86. Matteo Natali (Ita) Italy                                                               
87. Matthias Krizek (Aut) Tirol Cycling Team                                               0:16:00
88. Johan Le Bon (Fra) FDJ                                                                 0:17:32
89. Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli                                             0:17:47
90. Salim Kipkemboi (Ken) Bike Aid                                                         0:19:04
91. Alessandro Bisolti (Ita) Nippo - Vini Fantini                                          0:21:27
92. Andrea Garosio (Ita) Italy                                                              
93. Josu Zabala (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                                                
94. Filippo Pozzato (Ita) Wilier Triestina                                                 0:22:24
95. Nicola Gaffurini (Ita) Sangemini - Mg. K Vis                                            
96. Simone Velasco (Ita) Bardiani CSF                                                       
97. Rinaldo Nocentini (Ita) Italy                                                           
98. Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF                                                   
99. Leonardo Basso (Ita) Italy                                                              
100. Pier Paolo De Negri (Ita) Nippo - Vini Fantini                                         
101. Filippo Fortin (Ita) Tirol Cycling Team                                                
102. Zhandos Bizhigitov (Kaz) Astana Pro Team                                               
103. Masakazu Ito (Jpn) Nippo - Vini Fantini                                                
104. Eugert Zhupa (Alb) Wilier Triestina                                                   0:24:07
105. William Bonnet (Fra) FDJ                                                               
106. Lucas Schwarz (Aut) Tirol Cycling Team                                                0:24:11
107. Hector Saez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                                              0:24:14
108. David Arroyo (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                                              
109. Awet Habtom Tekle (Eri) Bike Aid                                                      0:24:43
110. Luca Wackermann (Ita) Bardiani CSF                                                     
111. Ildar Arslanov (Rus) Gazprom – Rusvelo                                                0:24:44
112. Andreas Schillinger (Ger) Bora-Hansgrohe                                              0:26:46
113. Enrico Salvador (Ita) Tirol Cycling Team                                              0:26:59
114. Pavel Brutt (Rus) Gazprom – Rusvelo                                                    
115. Dmitriy Kozontchuk (Rus) Gazprom – Rusvelo                                             
116. Patrick Gamper (Aut) Tirol Cycling Team                                               0:28:25
117. Moreno Moser (Ita) Astana Pro Team                                                    0:28:29
118. Simone Bernardini (Ita) Sangemini - Mg. K Vis                                         0:33:26
119. Giacomo Berlato (Ita) Nippo - Vini Fantini                                             
120. Adne Van Engelen (Ned) Bike Aid                                                        
121. Miles Scotson (Aus) BMC Racing Team                                                    
122. Peter Koning (Ned) Aqua Blue Sport                                                     
123. Martyn Irvine (Irl) Aqua Blue Sport                                                    
124. Valens Ndaiasenga (Aut) Tirol Cycling Team                                             
125. Andrew Fenn (GBr) Aqua Blue Sport                                                      
126. Sergey Nikolaev (Rus) Gazprom – Rusvelo                                                
127. Daniel Bichlmann (Ger) Bike Aid                                                       0:37:48
128. Niccolo' Salvietti (Ita) Sangemini - Mg. K Vis                                         
129. Paolo Prandini (Ita) Sangemini - Mg. K Vis                                             
130. Matteo Pelucchi (Ita) Bora-Hansgrohe                                                   
131. Rüdiger Selig (Ger) Bora-Hansgrohe                                                     
132. Calvin Watson (Aus) Aqua Blue Sport                                                   0:37:52
133. Pascal Ackermann (Ger) Bora-Hansgrohe                                                 0:37:53
134. Igor Boev (Rus) Gazprom – Rusvelo                                                      
135. William Clarke (Aus) Cannondale-Drapac                                                 
136. Timo Schäfer (Ger) Bike Aid                                                            
137. Timothy Rugg (USA) Bike Aid                                                           0:38:02