pro-cycling.org
Vuelta al Pais Vasco 2017 - 3. etap< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2017-04-05 17:29:35), kat. 2.UWT (SPA); 160,5km (Gasteiz › Donostia); 5 kwietnia 2017. 

  1 David De La Cruz (Spa) Quick-Step Floors             3:54:25
  2 Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky                      00:03
  3 Jay McCarthy (Aus) Bora-Hansgrohe
  4 Alejandro Valverde (Spa) Movistar Team
  5 Giovanni Visconti (Ita) Bahrain-Merida
  6 Rudy Molard (Fra) FDJ
  7 Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates
  8 Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe
  9 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal
 10 Warren Barguil (Fra) Team Sunweb
 11 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale
 12 Rigoberto Uran (Col) Cannondale-Drapac
 13 Nicolas Edet (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 14 Luis León Sanchez (Spa) Astana Pro Team
 15 George Bennett (NZl) Team LottoNl-Jumbo
 16 Serge Pauwels (Bel) Dimension Data
 17 Sam Oomen (Ned) Team Sunweb
 18 Jon Izaguirre (Spa) Bahrain-Merida
 19 Merhawi Kudus (Eri) Dimension Data
 20 Ruben Fernandez (Spa) Movistar Team
 21 Sergio Henao (Col) Team Sky
 22 Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale
 23 Sergei Chernetski (Rus) Astana Pro Team
 24 Emanuel Buchmann (Ger) Bora-Hansgrohe
 25 Jelle Vanendert (Bel) Lotto Soudal
 26 Jaime Roson (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 27 Darwin Atapuma (Col) UAE Team Emirates
 28 Enric Mas (Spa) Quick-Step Floors
 29 Primoz Roglic (Slo) Team LottoNl-Jumbo
 30 Tiago Machado (Por) Katusha-Alpecin
 31 Simon Spilak (Slo) Katusha-Alpecin
 32 Louis Meintjes (RSA) UAE Team Emirates
 33 Alberto Contador (Spa) Trek-Segafredo
 34 Samuel Sanchez (Spa) BMC Racing Team
 35 Tsgabu Grmay (Eth) Bahrain-Merida
 36 Mikel Nieve (Spa) Team Sky
 37 Michael Woods (Can) Cannondale-Drapac
 38 Daniel Navarro (Spa) Cofidis, Solutions Credits
 39 Robert Kiserlovski (Cro) Katusha-Alpecin
 40 Stephen Cummings (GBr) Dimension Data
 41 Sebastian Henao (Col) Team Sky
 42 Gregor Mühlberger (Aut) Bora-Hansgrohe                 00:39
 43 Michael Matthews (Aus) Team Sunweb                     01:02
 44 Omar Fraile (Spa) Dimension Data
 45 Haimar Zubeldia (Spa) Trek-Segafredo
 46 Gianluca Brambilla (Ita) Quick-Step Floors
 47 Alexander Aranburu (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 48 Floris De Tier (Bel) Team LottoNl-Jumbo
 49 Ángel Vicioso (Spa) Katusha-Alpecin
 50 Simon Yates (GBr) Orica-Scott                          01:33
 51 Daniel Moreno (Spa) Movistar Team
 52 Georg Preidler (Aut) Team Sunweb
 53 Simon Geschke (Ger) Team Sunweb
 54 Roman Kreuziger (Cze) Orica-Scott                      01:41
 55 Carlos Verona (Spa) Orica-Scott
 56 Mikael Cherel (Fra) AG2R La Mondiale
 57 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team                   03:08
 58 Nicolas Roche (Irl) BMC Racing Team                    03:22
 59 Janez Brajkovic (Slo) Bahrain-Merida
 60 Nathan Brown (USA) Cannondale-Drapac                   05:46
 61 Victor De La Parte (Spa) Movistar Team
 62 Odd Christian Eiking (Nor) FDJ
 63 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates
 64 Ondrej Cink (Cze) Bahrain-Merida
 65 Jack Haig (Aus) Orica-Scott
 66 Paul Martens (Ger) Team LottoNl-Jumbo
 67 Guillaume Bonnafond (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 68 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale
 69 André Cardoso (Por) Trek-Segafredo
 70 Laurens Ten Dam (Ned) Team Sunweb
 71 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky
 72 Maurits Lammertink (Ned) Katusha-Alpecin
 73 Luis Angel Mate (Spa) Cofidis, Solutions Credits       07:15
 74 Sean De Bie (Bel) Lotto Soudal
 75 Michael Valgren Andersen (Den) Astana Pro Team
 76 Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal                      08:26
 77 Jon Irisarri (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 78 Dylan Teuns (Bel) BMC Racing Team                      10:51
 79 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale                11:49
 80 Rory Sutherland (Aus) Movistar Team                    14:10
 81 Simon Clarke (Aus) Cannondale-Drapac
 82 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Sky
 83 Lachlan Morton (Aus) Dimension Data
 84 Toms Skujins (Lat) Cannondale-Drapac
 85 Tom-Jelte Slagter (Ned) Cannondale-Drapac
 86 Matvey Mamykin (Rus) Katusha-Alpecin
 87 Jesus Hernandez (Spa) Trek-Segafredo
 88 Clement Chevrier (Fra) AG2R La Mondiale
 89 Julian Alaphilippe (Fra) Quick-Step Floors
 90 Dries Devenyns (Bel) Quick-Step Floors
 91 Jose Herrada (Spa) Movistar Team
 92 David Lopez (Spa) Team Sky
 93 Antwan Tolhoek (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 94 Simon Gerrans (Aus) Orica-Scott
 95 Sergio Pardilla (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 96 Juan Jose Lobato (Spa) Team LottoNl-Jumbo
 97 Rafael Valls (Spa) Lotto Soudal
 98 Gorka Izagirre (Spa) Movistar Team
 99 Yoann Bagot (Fra) Cofidis, Solutions Credits
100 Arnaud Courteille (Fra) FDJ
101 Ruben Plaza (Spa) Orica-Scott
102 Rob Power (Aus) Orica-Scott
103 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal
104 Sander Armee (Bel) Lotto Soudal
105 Amael Moinard (Fra) BMC Racing Team
106 Antonio Pedrero (Spa) Movistar Team
107 Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis, Solutions Credits
108 Eros Capecchi (Ita) Quick-Step Floors
109 Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team             14:42
110 Silvio Herklotz (Ger) Bora-Hansgrohe                   15:25
111 Matej Mohoric (Slo) UAE Team Emirates                  15:35
112 Kristijan Durasek (Cro) UAE Team Emirates
113 Ben King (USA) Dimension Data
114 Lo?c Vliegen (Bel) BMC Racing Team
115 Igor Anton (Spa) Dimension Data
116 Jonathan Lastra (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
117 Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team
118 Cesare Benedetti (Ita) Bora-Hansgrohe
119 Michał Gołaś (Pol) Team Sky
120 Grega Bole (Slo) Bahrain-Merida
121 Antonio Nibali (Ita) Bahrain-Merida
122 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team
123 Anthony Roux (Fra) FDJ
124 Alex Howes (USA) Cannondale-Drapac
125 Ben Swift (GBr) UAE Team Emirates
126 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain-Merida
127 Léo Vincent (Fra) FDJ
128 Michael Schwarzmann (Ger) Bora-Hansgrohe               16:46
129 Louis Vervaeke (Bel) Lotto Soudal
130 Fabricio Ferrari (Uru) Caja Rural-Seguros RGA
131 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Sunweb
132 Anthony Perez (Fra) Cofidis, Solutions Credits
133 Jérémy Roy (Fra) FDJ
134 Bert-Jan Lindeman (Ned) Team LottoNl-Jumbo
135 Luis Mas (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
136 Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo
137 Julien Berard (Fra) AG2R La Mondiale
138 Chris Hamilton (Aus) Team Sunweb
139 Markel Irizar (Spa) Trek-Segafredo
140 Laurent Didier (Lux) Trek-Segafredo
141 Michael Albasini (Swi) Orica-Scott
142 Jhonatan Restrepo (Col) Katusha-Alpecin
143 Rafael Reis (Por) Caja Rural-Seguros RGA
144 Enrico Battaglin (Ita) Team LottoNl-Jumbo
145 Benoit Vaugrenard (Fra) FDJ
146 Cedric Pineau (Fra) FDJ
147 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team
148 Mathias Leturnier (Fra) Cofidis, Solutions Credits
149 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team
150 Maxim Belkov (Rus) Katusha-Alpecin
151 Manuele Mori (Ita) UAE Team Emirates
152 Maximiliano Richeze (Arg) Quick-Step Floors
153 Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team
154 Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team                   23:02
155 Martin Velits (Svk) Quick-Step Floors
156 Adrien Niyonshuti (Rwa) Dimension Data
157 Quentin Jauregui (Fra) AG2R La Mondiale                26:16

Klasyfikacja generalna po 3. etapie:

  1 David De La Cruz (Spa) Quick-Step Floors            12:14:54
  2 Jay McCarthy (Aus) Bora-Hansgrohe                      00:03
  3 Alejandro Valverde (Spa) Movistar Team
  4 Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky
  5 Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe
  6 Rudy Molard (Fra) FDJ
  7 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal
  8 Luis León Sanchez (Spa) Astana Pro Team
  9 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale
 10 Ruben Fernandez (Spa) Movistar Team
 11 George Bennett (NZl) Team LottoNl-Jumbo
 12 Jon Izaguirre (Spa) Bahrain-Merida
 13 Warren Barguil (Fra) Team Sunweb
 14 Rigoberto Uran (Col) Cannondale-Drapac
 15 Sam Oomen (Ned) Team Sunweb
 16 Merhawi Kudus (Eri) Dimension Data
 17 Primoz Roglic (Slo) Team LottoNl-Jumbo
 18 Sergei Chernetski (Rus) Astana Pro Team
 19 Serge Pauwels (Bel) Dimension Data
 20 Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale
 21 Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates
 22 Sergio Henao (Col) Team Sky
 23 Giovanni Visconti (Ita) Bahrain-Merida
 24 Jelle Vanendert (Bel) Lotto Soudal
 25 Emanuel Buchmann (Ger) Bora-Hansgrohe
 26 Tsgabu Grmay (Eth) Bahrain-Merida
 27 Jaime Roson (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 28 Simon Spilak (Slo) Katusha-Alpecin
 29 Sebastian Henao (Col) Team Sky
 30 Nicolas Edet (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 31 Mikel Nieve (Spa) Team Sky
 32 Tiago Machado (Por) Katusha-Alpecin
 33 Samuel Sanchez (Spa) BMC Racing Team
 34 Louis Meintjes (RSA) UAE Team Emirates
 35 Enric Mas (Spa) Quick-Step Floors
 36 Darwin Atapuma (Col) UAE Team Emirates
 37 Stephen Cummings (GBr) Dimension Data
 38 Daniel Navarro (Spa) Cofidis, Solutions Credits
 39 Michael Woods (Can) Cannondale-Drapac
 40 Robert Kiserlovski (Cro) Katusha-Alpecin
 41 Alberto Contador (Spa) Trek-Segafredo
 42 Michael Matthews (Aus) Team Sunweb                     01:02
 43 Alexander Aranburu (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 44 Floris De Tier (Bel) Team LottoNl-Jumbo
 45 Haimar Zubeldia (Spa) Trek-Segafredo
 46 Omar Fraile (Spa) Dimension Data
 47 Ángel Vicioso (Spa) Katusha-Alpecin
 48 Georg Preidler (Aut) Team Sunweb                       01:33
 49 Daniel Moreno (Spa) Movistar Team
 50 Simon Yates (GBr) Orica-Scott
 51 Mikael Cherel (Fra) AG2R La Mondiale                   01:41
 52 Roman Kreuziger (Cze) Orica-Scott
 53 Carlos Verona (Spa) Orica-Scott
 54 Simon Geschke (Ger) Team Sunweb                        03:02
 55 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team                   03:08
 56 Nicolas Roche (Irl) BMC Racing Team                    03:22
 57 Janez Brajkovic (Slo) Bahrain-Merida
 58 Gianluca Brambilla (Ita) Quick-Step Floors             03:30
 59 Gregor Mühlberger (Aut) Bora-Hansgrohe                 04:31
 60 Paul Martens (Ger) Team LottoNl-Jumbo                  05:46
 61 Guillaume Bonnafond (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 62 Victor De La Parte (Spa) Movistar Team
 63 Maurits Lammertink (Ned) Katusha-Alpecin
 64 Ondrej Cink (Cze) Bahrain-Merida
 65 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky
 66 Odd Christian Eiking (Nor) FDJ
 67 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates
 68 Nathan Brown (USA) Cannondale-Drapac
 69 André Cardoso (Por) Trek-Segafredo
 70 Jack Haig (Aus) Orica-Scott
 71 Laurens Ten Dam (Ned) Team Sunweb
 72 Sean De Bie (Bel) Lotto Soudal                         07:15
 73 Michael Valgren Andersen (Den) Astana Pro Team
 74 Luis Angel Mate (Spa) Cofidis, Solutions Credits
 75 Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal                      08:26
 76 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale                   10:01
 77 Dylan Teuns (Bel) BMC Racing Team                      10:51
 78 Jon Irisarri (Spa) Caja Rural-Seguros RGA              11:12
 79 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale                13:58
 80 Simon Gerrans (Aus) Orica-Scott                        14:10
 81 Gorka Izagirre (Spa) Movistar Team
 82 Clement Chevrier (Fra) AG2R La Mondiale
 83 Rob Power (Aus) Orica-Scott
 84 Rafael Valls (Spa) Lotto Soudal
 85 Toms Skujins (Lat) Cannondale-Drapac
 86 Antwan Tolhoek (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 87 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Sky
 88 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal
 89 Juan Jose Lobato (Spa) Team LottoNl-Jumbo
 90 Eros Capecchi (Ita) Quick-Step Floors
 91 Amael Moinard (Fra) BMC Racing Team
 92 Sergio Pardilla (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 93 Lachlan Morton (Aus) Dimension Data
 94 Tom-Jelte Slagter (Ned) Cannondale-Drapac
 95 David Lopez (Spa) Team Sky
 96 Antonio Pedrero (Spa) Movistar Team
 97 Dries Devenyns (Bel) Quick-Step Floors
 98 Matvey Mamykin (Rus) Katusha-Alpecin
 99 Ruben Plaza (Spa) Orica-Scott
100 Sander Armee (Bel) Lotto Soudal
101 Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis, Solutions Credits
102 Yoann Bagot (Fra) Cofidis, Solutions Credits           15:17
103 Silvio Herklotz (Ger) Bora-Hansgrohe                   15:25
104 Matej Mohoric (Slo) UAE Team Emirates                  15:35
105 Anthony Roux (Fra) FDJ
106 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain-Merida
107 Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team
108 Lo?c Vliegen (Bel) BMC Racing Team
109 Michał Gołaś (Pol) Team Sky
110 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team
111 Léo Vincent (Fra) FDJ
112 Jonathan Lastra (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
113 Grega Bole (Slo) Bahrain-Merida
114 Igor Anton (Spa) Dimension Data
115 Kristijan Durasek (Cro) UAE Team Emirates
116 Antonio Nibali (Ita) Bahrain-Merida
117 Arnaud Courteille (Fra) FDJ                            15:39
118 Simon Clarke (Aus) Cannondale-Drapac                   16:29
119 Jose Herrada (Spa) Movistar Team
120 Julian Alaphilippe (Fra) Quick-Step Floors
121 Michael Schwarzmann (Ger) Bora-Hansgrohe               16:46
122 Maximiliano Richeze (Arg) Quick-Step Floors
123 Enrico Battaglin (Ita) Team LottoNl-Jumbo
124 Michael Albasini (Swi) Orica-Scott
125 Manuele Mori (Ita) UAE Team Emirates
126 Mathias Leturnier (Fra) Cofidis, Solutions Credits
127 Markel Irizar (Spa) Trek-Segafredo
128 Bert-Jan Lindeman (Ned) Team LottoNl-Jumbo
129 Rafael Reis (Por) Caja Rural-Seguros RGA
130 Anthony Perez (Fra) Cofidis, Solutions Credits
131 Benoit Vaugrenard (Fra) FDJ
132 Julien Berard (Fra) AG2R La Mondiale
133 Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team             16:51
134 Jesus Hernandez (Spa) Trek-Segafredo                   17:07
135 Ben King (USA) Dimension Data                          18:03
136 Jérémy Roy (Fra) FDJ                                   18:10
137 Maxim Belkov (Rus) Katusha-Alpecin                     18:15
138 Cedric Pineau (Fra) FDJ
139 Alex Howes (USA) Cannondale-Drapac                     18:21
140 Rory Sutherland (Aus) Movistar Team                    18:38
141 Cesare Benedetti (Ita) Bora-Hansgrohe                  18:47
142 Fabricio Ferrari (Uru) Caja Rural-Seguros RGA          18:55
143 Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team
144 Jhonatan Restrepo (Col) Katusha-Alpecin                19:14
145 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team
146 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team
147 Ben Swift (GBr) UAE Team Emirates                      19:39
148 Luis Mas (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                  19:51
149 Louis Vervaeke (Bel) Lotto Soudal                      19:54
150 Laurent Didier (Lux) Trek-Segafredo                    20:12
151 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Sunweb                  20:33
152 Adrien Niyonshuti (Rwa) Dimension Data                 23:02
153 Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team
154 Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo                    23:13
155 Chris Hamilton (Aus) Team Sunweb                       26:14
156 Martin Velits (Svk) Quick-Step Floors                  27:49