pro-cycling.org
Driedaagse De Panne-Koksijde 2017 - etap 3b (ITT)< < < Poprzedni etap
dodał: Martyna M. Kobylińska (2017-03-30 18:17:57), kat. 2.HC (BEL); 14,2km (De Panne); 30 marca 2017. 

1 Luke Durbridge (Aus) Orica-Scott                              17:38
2 Sylvain Chavanel (Fra) Direct Energie
3 Alexander Kristoff (Nor) Katusha-Alpecin                      00:02
4 Marcel Kittel (Ger) Quick-Step Floors                         00:03
5 Matthias Brändle (Aut) Trek-Segafredo                         00:05
6 Alexander Edmondson (Aus) Orica-Scott                         00:09
7 Philippe Gilbert (Bel) Quick-Step Floors                      00:17
8 Nils Politt (Ger) Katusha-Alpecin                             00:31
9 Peter Koning (Ned) Aqua Blue Sport                            00:36
10 Olivier Pardini (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect           00:39
11 Pierre Luc Perichon (Fra) Fortuneo - Vital Concept
12 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal                           00:43
13 Reto Hollenstein (Swi) Katusha-Alpecin                       00:46
14 Maxime Vantomme (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect           00:50
15 Kevin Ista (Bel) Wb Veranclassic Aquality Protect            00:52
16 Gaetan Bille (Bel) Verandas Willems Crelan                   00:54
17 David Boucher (Bel) Pauwels Sauzen - Vastgoedservice         00:55
18 Alex Kirsch (Lux) WB Veranclassic Aqua Protect               00:59
19 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Wanty - Groupe Gobert         01:00
20 Aaron Gate (NZl) Aqua Blue Sport                             01:01
21 Frederik Frison (Bel) Lotto Soudal                           01:03
22 Simone Consonni (Ita) Team UAE Emirates                      01:04
23 Edward Theuns (Bel) Trek-Segafredo                           01:05
24 Jack Bauer (NZl) Quick-Step Floors
25 Marco Canola (Ita) Nippo - Vini Fantini
26 Arnaud Gerard (Fra) Fortuneo - Vital Concept                 01:06
27 Brian Van Goethem (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
28 Jonas Rickaert (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise              01:10
29 Pim Ligthart (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij             01:12
30 Bjorn Tore Hoem (Nor) Joker Icopal
31 Remy Mertz (Bel) Lotto Soudal                                01:14
32 Marco Marcato (Ita) Team UAE Emirates
33 Stijn Devolder (Bel) Verandas Willems Crelan                 01:16
34 Pavel Brutt (Rus) Gazprom – Rusvelo
35 Eugert Zhupa (Alb) Wilier Triestina                          01:19
36 Sacha Modolo (Ita) Team UAE Emirates
37 Boy van Poppel (Ned) Trek-Segafredo
38 Gianni Marchand (Bel) Cibel - Cebon
39 Elmar Reinders (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij           01:22
40 Federico Zurlo (Ita) Team UAE Emirates                       01:23
41 Christoph Pfingsten (Ger) Bora-Hansgrohe                     01:25
42 Tony Hurel (Fra) Direct Energie                              01:26
43 Liam Bertazzo (Ita) Wilier Triestina                         01:27
44 Alexandre Pichot (Fra) Direct Energie
45 Anders Skaarseth (Nor) Joker Icopal
46 Evgeny Shalunov (Rus) Gazprom – Rusvelo                      01:30
47 Coen Vermeltfoort (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij        01:32
48 Brecht Dhaene (Bel) Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
49 Rob Leemans (Bel) Pauwels Sauzen - Vastgoedservice           01:34
50 Jens Debusschere (Bel) Lotto Soudal                          01:36
51 Moreno Hofland (Ned) Lotto Soudal                            01:37
52 Dries Devenyns (Bel) Quick-Step Floors
53 Lawrence Naesen (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect           01:44
54 Laurent Didier (Lux) Trek-Segafredo                          01:45
55 Jelle Mannaerts (Bel) Tarteletto - Isorex                    01:46
56 Timothy Stevens (Bel) Pauwels Sauzen - Vastgoedservice       01:47
57 Brice Feillu (Fra) Fortuneo - Vital Concept                  01:48
58 Rüdiger Selig (Ger) Bora-Hansgrohe
59 Benjamin Declercq (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise           01:49
60 Ivan Savitskiy (Rus) Gazprom – Rusvelo                       01:50
61 Andrea Pasqualon (Ita) Wanty - Groupe Gobert
62 Rob Ruijgh (Ned) Tarteletto - Isorex
63 Fabio Sabatini (Ita) Quick-Step Floors
64 Nikolay Trusov (Rus) Gazprom – Rusvelo                       01:54
65 Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF
66 Joeri Stallaert (Bel) Cibel - Cebon
67 Romain Cardis (Fra) Direct Energie                           01:55
68 Christophe Noppe (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise            01:58
69 Mathias De Witte (Bel) Cibel - Cebon                         01:59
70 Kiel Reijnen (USA) Trek-Segafredo                            02:01
71 Igor Boev (Rus) Gazprom – Rusvelo
72 Markus Hoelgaard (Nor) Joker Icopal
73 Yohann Gene (Fra) Direct Energie                             02:02
74 Adam Blythe (GBr) Aqua Blue Sport                            02:05
75 Seppe Verschuere (Bel) Cibel - Cebon                         02:06
76 Tim Declercq (Bel) Quick-Step Floors                         02:07
77 Alex Turrin (Ita) Wilier Triestina                           02:08
78 Kevin Deltombe (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise              02:10
79 Erwann Corbel (Fra) Fortuneo - Vital Concept
80 Piet Allegaert (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise              02:11
81 Adrien Petit (Fra) Direct Energie
82 Nicola Bagioli (Ita) Nippo - Vini Fantini
83 Riccardo Stacchiotti (Ita) Nippo - Vini Fantini              02:12
84 Nicolas Marini (Ita) Nippo - Vini Fantini                    02:13
85 Franck Bonnamour (Fra) Fortuneo - Vital Concept              02:14
86 Pascal Ackermann (Ger) Bora-Hansgrohe
87 Matteo Draperi (Ita) Wilier Triestina                        02:16
88 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF                        02:17
89 Julien Stassen (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect            02:18
90 Jimmy Duquennoy (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect           02:26
91 Andreas Schillinger (Ger) Bora-Hansgrohe                     02:29
92 Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani CSF                         02:30
93 Arjen Livyns (Bel) Pauwels Sauzen - Vastgoedservice          02:31
94 Aleksei Tcatevich (Rus) Gazprom – Rusvelo
95 Andrei Solomennikov (Rus) Gazprom – Rusvelo                  02:38
96 Michael Goolaerts (Bel) Verandas Willems Crelan              02:39
97 Erik Baska (Svk) Bora-Hansgrohe                              02:40
98 Alexander Cools (Bel) Cibel - Cebon                          02:47
99 Danilo Napolitano (Ita) Wanty - Groupe Gobert
100 Dieter Bouvry (Bel) Pauwels Sauzen - Vastgoedservice        02:52
101 Yuma Koishi (Jpn) Nippo - Vini Fantini                      02:57
102 Marcel Sieberg (Ger) Lotto Soudal                           03:08
103 Krists Neilands (Lat) Israel Cycling Academy                03:09
104 Benjamin Perry (Can) Israel Cycling Academy
105 Maximiliano Richeze (Arg) Quick-Step Floors                 03:20
106 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF                            03:25
107 Iuri Filosi (Ita) Nippo - Vini Fantini                      03:28
108 Eduard Grosu (Rom) Nippo - Vini Fantini                     03:40
109 Rafael Andriato (Bra) Wilier Triestina                      04:00
OTL Ole Forfang (Nor) Joker Icopal                              05:14
DNS Marco Haller (Aut) Katusha-Alpecin
DNS Baptiste Planckaert (Bel) Katusha-Alpecin
DNS Mads Würtz Schmidt (Den) Katusha-Alpecin
DNS Rick Zabel (Ger) Katusha-Alpecin
DNS Davide Martinelli (Ita) Quick-Step Floors
DNS Roger Kluge (Ger) Orica-Scott
DNS Luka Mezgec (Slo) Orica-Scott
DNS Matteo Pelucchi (Ita) Bora-Hansgrohe
DNS Andrea Guardini (Ita) Team UAE Emirates
DNS Marko Kump (Slo) Team UAE Emirates
DNS Oliviero Troia (Ita) Team UAE Emirates
DNS Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF
DNS Matthew Brammeier (Irl) Aqua Blue Sport
DNS Mark Christian (GBr) Aqua Blue Sport
DNS Conor Dunne (Irl) Aqua Blue Sport
DNS Andrew Fenn (GBr) Aqua Blue Sport
DNS Julien Morice (Fra) Direct Energie
DNS Boris Vallee (Bel) Fortuneo - Vital Concept
DNS Zakkari Dempster (Aus) Israel Cycling Academy
DNS Daniel Turek (Cze) Israel Cycling Academy
DNS Hamish Schreurs (NZl) Israel Cycling Academy
DNS Pier Paolo De Negri (Ita) Nippo - Vini Fantini
DNS Raymond Kreder (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
DNS Andre Looij (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
DNS Kenny De Ketele (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
DNS Ruben Pols (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
DNS Elias Van Breussegem (Bel) Verandas Willems Crelan
DNS Kenny Dehaes (Bel) Wanty - Groupe Gobert
DNS Filippo Pozzato (Ita) Wilier Triestina
DNS Robby Cobbaert (Bel) Cibel - Cebon
DNS Alexander Maes (Bel) Cibel - Cebon
DNS Vegard Breen (Nor) Joker Icopal
DNS Kristoffer Skjerping (Nor) Joker Icopal
DNS Adrian Aas Stien (Nor) Joker Icopal
DNS Gerry Druyts (Bel) Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
DNS Barry Markus (Ned) Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
DNS Breyne, Jonathan (Bel) Tarteletto - Isorex
DNS Michael Cools (Bel) Tarteletto - Isorex
DNS Niels De Rooze (Bel) Tarteletto - Isorex
DNS Lorenzo Blomme (Bel) Tarteletto - Isorex
DNS Kevin Verwaest (Bel) Tarteletto - Isorex

Końcowa klasyfikacja generalna:

1 Philippe Gilbert (Bel) Quick-Step Floors                   12:08:57
2 Matthias Brändle (Aut) Trek-Segafredo                         00:38
3 Alexander Kristoff (Nor) Katusha-Alpecin                      00:43
4 Sylvain Chavanel (Fra) Direct Energie                         00:58
5 Pierre Luc Perichon (Fra) Fortuneo - Vital Concept            01:39
6 Maxime Vantomme (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect            01:50
7 Edward Theuns (Bel) Trek-Segafredo                            01:54
8 Pim Ligthart (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij              02:10
9 Boy van Poppel (Ned) Trek-Segafredo                           02:24
10 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal                           02:46
11 Luke Durbridge (Aus) Orica-Scott                             02:50
12 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Wanty - Groupe Gobert         03:32
13 Simone Consonni (Ita) Team UAE Emirates                      04:15
14 Sacha Modolo (Ita) Team UAE Emirates                         04:51
15 Marco Marcato (Ita) Team UAE Emirates                        04:57
16 Rob Ruijgh (Ned) Tarteletto - Isorex                         05:02
17 Alexandre Pichot (Fra) Direct Energie                        05:10
18 Alexander Edmondson (Aus) Orica-Scott                        06:35
19 Nils Politt (Ger) Katusha-Alpecin                            06:36
20 Jens Debusschere (Bel) Lotto Soudal                          06:50
21 Reto Hollenstein (Swi) Katusha-Alpecin                       06:51
22 Christoph Pfingsten (Ger) Bora-Hansgrohe                     06:58
23 Andrea Pasqualon (Ita) Wanty - Groupe Gobert                 07:09
24 Marcel Kittel (Ger) Quick-Step Floors                        07:32
25 Gaetan Bille (Bel) Verandas Willems Crelan                   07:35
26 Joeri Stallaert (Bel) Cibel - Cebon                          08:15
27 Rüdiger Selig (Ger) Bora-Hansgrohe                           08:19
28 Mathias De Witte (Bel) Cibel - Cebon                         08:25
29 Marco Canola (Ita) Nippo - Vini Fantini                      08:53
30 Adam Blythe (GBr) Aqua Blue Sport                            09:06
31 Jonas Rickaert (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise              10:38
32 Brian Van Goethem (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
33 Piet Allegaert (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise              11:39
34 Fabio Sabatini (Ita) Quick-Step Floors                       11:56
35 Peter Koning (Ned) Aqua Blue Sport                           11:58
36 Pascal Ackermann (Ger) Bora-Hansgrohe                        12:02
37 Iuri Filosi (Ita) Nippo - Vini Fantini                       12:08
38 Adrien Petit (Fra) Direct Energie                            12:14
39 Dries Devenyns (Bel) Quick-Step Floors                       12:31
40 Coen Vermeltfoort (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij        12:46
41 Olivier Pardini (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect           12:51
42 Kevin Ista (Bel) Wb Veranclassic Aquality Protect            12:59
43 David Boucher (Bel) Pauwels Sauzen - Vastgoedservice         13:07
44 Alex Kirsch (Lux) WB Veranclassic Aqua Protect               13:11
45 Aaron Gate (NZl) Aqua Blue Sport                             13:13
46 Bjorn Tore Hoem (Nor) Joker Icopal                           13:22
47 Stijn Devolder (Bel) Verandas Willems Crelan                 13:28
48 Elmar Reinders (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij           13:34
49 Federico Zurlo (Ita) Team UAE Emirates                       13:35
50 Anders Skaarseth (Nor) Joker Icopal                          13:36
51 Liam Bertazzo (Ita) Wilier Triestina                         13:39
52 Maximiliano Richeze (Arg) Quick-Step Floors
53 Evgeny Shalunov (Rus) Gazprom – Rusvelo                      13:42
54 Brecht Dhaene (Bel) Pauwels Sauzen - Vastgoedservice         13:44
55 Rob Leemans (Bel) Pauwels Sauzen - Vastgoedservice           13:46
56 Igor Boev (Rus) Gazprom – Rusvelo                            13:47
57 Lawrence Naesen (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect           13:53
58 Krists Neilands (Lat) Israel Cycling Academy                 13:59
59 Benjamin Declercq (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise           14:01
60 Ivan Savitskiy (Rus) Gazprom – Rusvelo                       14:02
61 Christophe Noppe (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise            14:05
62 Alex Turrin (Ita) Wilier Triestina                           14:20
63 Riccardo Stacchiotti (Ita) Nippo - Vini Fantini              14:24
64 Moreno Hofland (Ned) Lotto Soudal                            14:26
65 Kiel Reijnen (USA) Trek-Segafredo                            14:28
66 Matteo Draperi (Ita) Wilier Triestina
67 Yohann Gene (Fra) Direct Energie                             14:29
68 Laurent Didier (Lux) Trek-Segafredo                          14:30
69 Aleksei Tcatevich (Rus) Gazprom – Rusvelo                    14:43
70 Michael Goolaerts (Bel) Verandas Willems Crelan              14:51
71 Erik Baska (Svk) Bora-Hansgrohe                              14:52
72 Dieter Bouvry (Bel) Pauwels Sauzen - Vastgoedservice         15:04
73 Jimmy Duquennoy (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect           15:08
74 Arjen Livyns (Bel) Pauwels Sauzen - Vastgoedservice          15:13
75 Eduard Grosu (Rom) Nippo - Vini Fantini                      15:21
76 Julien Stassen (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect            15:23
77 Marcel Sieberg (Ger) Lotto Soudal                            15:51
78 Tim Declercq (Bel) Quick-Step Floors                         16:37
79 Arnaud Gerard (Fra) Fortuneo - Vital Concept                 17:27
80 Remy Mertz (Bel) Lotto Soudal                                17:35
81 Pavel Brutt (Rus) Gazprom – Rusvelo                          17:37
82 Eugert Zhupa (Alb) Wilier Triestina                          17:40
83 Gianni Marchand (Bel) Cibel - Cebon
84 Jack Bauer (NZl) Quick-Step Floors                           17:52
85 Frederik Frison (Bel) Lotto Soudal                           17:54
86 Timothy Stevens (Bel) Pauwels Sauzen - Vastgoedservice       18:01
87 Jelle Mannaerts (Bel) Tarteletto - Isorex                    18:02
88 Nikolay Trusov (Rus) Gazprom – Rusvelo                       18:15
89 Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF
90 Markus Hoelgaard (Nor) Joker Icopal                          18:22
91 Erwann Corbel (Fra) Fortuneo - Vital Concept                 18:26
92 Nicolas Marini (Ita) Nippo - Vini Fantini                    18:29
93 Tony Hurel (Fra) Direct Energie                              18:30
94 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF
95 Kevin Deltombe (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise              18:31
96 Romain Cardis (Fra) Direct Energie
97 Nicola Bagioli (Ita) Nippo - Vini Fantini                    18:32
98 Franck Bonnamour (Fra) Fortuneo - Vital Concept              18:35
99 Seppe Verschuere (Bel) Cibel - Cebon                         18:42
100 Alexander Cools (Bel) Cibel - Cebon                         18:48
101 Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani CSF                        18:51
102 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF                       18:53
103 Andrei Solomennikov (Rus) Gazprom – Rusvelo                 18:59
104 Danilo Napolitano (Ita) Wanty - Groupe Gobert               19:08
105 Yuma Koishi (Jpn) Nippo - Vini Fantini                      19:18
106 Andreas Schillinger (Ger) Bora-Hansgrohe                    19:20
107 Benjamin Perry (Can) Israel Cycling Academy                 19:30
108 Rafael Andriato (Bra) Wilier Triestina                      20:21
109 Brice Feillu (Fra) Fortuneo - Vital Concept                 24:21