pro-cycling.org
Driedaagse De Panne-Koksijde 2017 - 2. etap< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2017-03-29 17:49:10), kat. 2.HC (BEL); 192,9km (Zottegem - Koksijde); 29 marca 2017. 

  1 Alexander Kristoff (Nor) Katusha-Alpecin             4:37:29
  2 Edward Theuns (Bel) Trek-Segafredo
  3 Marcel Kittel (Ger) Quick-Step Floors
  4 Pascal Ackermann (Ger) Bora-Hansgrohe
  5 Andrea Guardini (Ita) Team UAE Emirates
  6 Maxime Vantomme (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect
  7 Adrien Petit (Fra) Direct Energie
  8 Coen Vermeltfoort (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
  9 Pierre Luc Perichon (Fra) Fortuneo - Vital Concept
 10 Conor Dunne (Irl) Aqua Blue Sport
 11 Jonas Rickaert (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
 12 Philippe Gilbert (Bel) Quick-Step Floors
 13 Pim Ligthart (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 14 Sylvain Chavanel (Fra) Direct Energie
 15 Matthias Brändle (Aut) Trek-Segafredo
 16 Piet Allegaert (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
 17 Mark Mcnally (GBr) Wanty - Groupe Gobert
 18 Brian Van Goethem (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 19 Boy van Poppel (Ned) Trek-Segafredo                    00:05
 20 Baptiste Planckaert (Bel) Katusha-Alpecin              00:07
 21 Fabio Sabatini (Ita) Quick-Step Floors
 22 Maximiliano Richeze (Arg) Quick-Step Floors            00:24
 23 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Wanty - Groupe Gobe     01:32
 24 Andreas Schillinger (Ger) Bora-Hansgrohe
 25 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal
 26 Andrea Pasqualon (Ita) Wanty - Groupe Gobert
 27 Jens Debusschere (Bel) Lotto Soudal
 28 Peter Koning (Ned) Aqua Blue Sport                     01:34
 29 Eduard Grosu (Rom) Nippo - Vini Fantini                02:13
 30 Igor Boev (Rus) Gazprom – Rusvelo
 31 Rob Ruijgh (Ned) Tarteletto - Isorex
 32 Michael Goolaerts (Bel) Veranda's Willems Crelan       02:39
 33 Stijn Devolder (Bel) Veranda's Willems Crelan
 34 David Boucher (Bel) Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
 35 Federico Zurlo (Ita) Team UAE Emirates
 36 Andre Looij (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 37 Roy Jans (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect
 38 Christophe Noppe (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
 39 Lawrence Naesen (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect
 40 Joeri Stallaert (Bel) Cibel - Cebon
 41 Michael Cools (Bel) Tarteletto - Isorex
 42 Mathias De Witte (Bel) Cibel - Cebon
 43 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek-Segafredo
 44 Elmar Reinders (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 45 Nils Politt (Ger) Katusha-Alpecin
 46 Alex Turrin (Ita) Wilier Triestina
 47 Rick Zabel (Ger) Katusha-Alpecin
 48 Anders Skaarseth (Nor) Joker Icopal
 49 Bjorn Tore Hoem (Nor) Joker Icopal
 50 Matteo Pelucchi (Ita) Bora-Hansgrohe
 51 Matteo Draperi (Ita) Wilier Triestina
 52 Mads Würtz Schmidt (Den) Katusha-Alpecin
 53 Alex Kirsch (Lux) WB Veranclassic Aqua Protect
 54 Benjamin Declercq (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
 55 Alexander Porsev (Rus) Gazprom – Rusvelo
 56 Kevin Ista (Bel) Wb Veranclassic Aquality Protect
 57 Lukas Pöstlberger (Aut) Bora-Hansgrohe
 58 Aleksei Tcatevich (Rus) Gazprom – Rusvelo
 59 Alexander Cools (Bel) Cibel - Cebon
 60 Erik Baska (Svk) Bora-Hansgrohe
 61 Alexandre Pichot (Fra) Direct Energie
 62 Arjen Livyns (Bel) Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
 63 Jimmy Duquennoy (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect
 64 Christoph Pfingsten (Ger) Bora-Hansgrohe
 65 Ivan Savitskiy (Rus) Gazprom – Rusvelo
 66 Olivier Pardini (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect
 67 Simone Consonni (Ita) Team UAE Emirates
 68 Julien Stassen (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect
 69 Julien Morice (Fra) Direct Energie
 70 Riccardo Stacchiotti (Ita) Nippo - Vini Fantini
 71 Aaron Gate (NZl) Aqua Blue Sport
 72 Hamish Schreurs (NZl) Israel Cycling Academy
 73 Tim Declercq (Bel) Quick-Step Floors
 74 Evgeny Shalunov (Rus) Gazprom – Rusvelo
 75 Gaetan Bille (Bel) Veranda's Willems Crelan
 76 Brecht Dhaene (Bel) Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
 77 Marco Haller (Aut) Katusha-Alpecin
 78 Reto Hollenstein (Swi) Katusha-Alpecin
 79 Marco Marcato (Ita) Team UAE Emirates
 80 Moreno Hofland (Ned) Lotto Soudal
 81 Daniel Mclay (GBr) Fortuneo - Vital Concept
 82 Marko Kump (Slo) Team UAE Emirates
 83 Kiel Reijnen (USA) Trek-Segafredo
 84 Rob Leemans (Bel) Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
 85 Oliviero Troia (Ita) Team UAE Emirates
 86 Jakub Mareczko (Ita) Wilier Triestina
 87 Sacha Modolo (Ita) Team UAE Emirates
 88 Aidis Kruopis (Ltu) Veranda's Willems Crelan
 89 Yohann Gene (Fra) Direct Energie
 90 Dries Devenyns (Bel) Quick-Step Floors
 91 Alexander Edmondson (Aus) Orica-Scott
 92 Luka Mezgec (Slo) Orica-Scott
 93 Liam Bertazzo (Ita) Wilier Triestina
 94 Luke Durbridge (Aus) Orica-Scott
 95 Dieter Bouvry (Bel) Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
 96 Adam Blythe (GBr) Aqua Blue Sport
 97 Matthew Brammeier (Irl) Aqua Blue Sport
 98 Raymond Kreder (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 99 Laurent Didier (Lux) Trek-Segafredo
100 Rüdiger Selig (Ger) Bora-Hansgrohe                     03:10
101 Marcel Sieberg (Ger) Lotto Soudal
102 Roger Kluge (Ger) Orica-Scott                          03:18
103 Timothy Stevens (Bel) Pauwels Sauzen - Vastgoedser     06:46
104 Ole Forfang (Nor) Joker Icopal                         06:48
105 Kristoffer Skjerping (Nor) Joker Icopal
106 Vegard Breen (Nor) Joker Icopal
107 Seppe Verschuere (Bel) Cibel - Cebon
108 Gianni Marchand (Bel) Cibel - Cebon
109 Pavel Brutt (Rus) Gazprom – Rusvelo
110 Ryan Anderson (Can) Direct Energie
111 Andrei Solomennikov (Rus) Gazprom – Rusvelo
112 Tony Gallopin (Fra) Lotto Soudal
113 Dennis Van Winden (Ned) Israel Cycling Academy
114 Arnaud Gerard (Fra) Fortuneo - Vital Concept
115 Mark Christian (GBr) Aqua Blue Sport
116 Krists Neilands (Lat) Israel Cycling Academy
117 Benjamin Perry (Can) Israel Cycling Academy
118 Erwann Corbel (Fra) Fortuneo - Vital Concept
119 Stef Van Zummeren (Bel) Veranda's Willems Crelan
120 Adrian Aas Stien (Nor) Joker Icopal
121 Daniel Turek (Cze) Israel Cycling Academy
122 Remy Mertz (Bel) Lotto Soudal
123 Romain Cardis (Fra) Direct Energie
124 Tony Hurel (Fra) Direct Energie
125 Markus Hoelgaard (Nor) Joker Icopal
126 Robin Stenuit (Bel) Wanty - Groupe Gobert
127 Frederik Backaert (Bel) Wanty - Groupe Gobert
128 Franck Bonnamour (Fra) Fortuneo - Vital Concept
129 Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani CSF
130 Nikolay Trusov (Rus) Gazprom – Rusvelo
131 Eugert Zhupa (Alb) Wilier Triestina
132 Filippo Pozzato (Ita) Wilier Triestina
133 Davide Martinelli (Ita) Quick-Step Floors
134 Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF
135 Iuri Filosi (Ita) Nippo - Vini Fantini
136 Lasse Norman Hansen (Den) Aqua Blue Sport
137 Jack Bauer (NZl) Quick-Step Floors
138 Guy Sagiv (Isr) Israel Cycling Academy
139 Brice Feillu (Fra) Fortuneo - Vital Concept
140 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF
141 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF
142 Frederik Frison (Bel) Lotto Soudal
143 Nicola Bagioli (Ita) Nippo - Vini Fantini
144 Pier Paolo De Negri (Ita) Nippo - Vini Fantini
145 Marco Canola (Ita) Nippo - Vini Fantini
146 Kevin Deltombe (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
147 Yuma Koishi (Jpn) Nippo - Vini Fantini
148 Nicolas Marini (Ita) Nippo - Vini Fantini
149 Jelle Mannaerts (Bel) Tarteletto - Isorex
150 Lars Ytting Bak (Den) Lotto Soudal
151 Jérôme Baugnies (Bel) Wanty - Groupe Gobert
152 Rafael Andriato (Bra) Wilier Triestina
153 Gerry Druyts (Bel) Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
154 Zakkari Dempster (Aus) Israel Cycling Academy
155 Niels De Rooze (Bel) Tarteletto - Isorex
156 Danilo Napolitano (Ita) Wanty - Groupe Gobert
157 Kenny De Ketele (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise       11:52
158 Breyne, Jonathan (Bel) Tarteletto - Isorex
159 Elias Van Breussegem (Bel) Veranda's Willems Crelan
160 Kevin Verwaest (Bel) Tarteletto - Isorex
161 Robby Cobbaert (Bel) Cibel - Cebon
162 Kenny Dehaes (Bel) Wanty - Groupe Gobert
163 Andrew Fenn (GBr) Aqua Blue Sport
164 Ruben Pols (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
165 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF
166 Alexander Maes (Bel) Cibel - Cebon
167 Barry Markus (Ned) Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
168 Boris Vallee (Bel) Fortuneo - Vital Concept
169 Lorenzo Blomme (Bel) Tarteletto - Isorex               13:29

Klasyfikacja generalna po 2. etapie:

  1 Philippe Gilbert (Bel) Quick-Step Floors             9:13:28
  2 Matthias Brändle (Aut) Trek-Segafredo                  00:50
  3 Alexander Kristoff (Nor) Katusha-Alpecin               01:07
  4 Edward Theuns (Bel) Trek-Segafredo                     01:11
  5 Pim Ligthart (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij       01:15
  6 Sylvain Chavanel (Fra) Direct Energie
  7 Maxime Vantomme (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect     01:17
  8 Pierre Luc Perichon (Fra) Fortuneo - Vital Concept
  9 Boy van Poppel (Ned) Trek-Segafredo                    01:22
 10 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal                     02:25
 11 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Wanty - Groupe Gobe     02:49
 12 Luke Durbridge (Aus) Orica-Scott                       03:07
 13 Simone Consonni (Ita) Team UAE Emirates                03:28
 14 Rob Ruijgh (Ned) Tarteletto - Isorex                   03:30
 15 Sacha Modolo (Ita) Team UAE Emirates                   03:56
 16 Alexandre Pichot (Fra) Direct Energie                  04:00
 17 Marco Haller (Aut) Katusha-Alpecin
 18 Marco Marcato (Ita) Team UAE Emirates
 19 Jens Debusschere (Bel) Lotto Soudal                    05:36
 20 Andrea Pasqualon (Ita) Wanty - Groupe Gobert
 21 Christoph Pfingsten (Ger) Bora-Hansgrohe               05:50
 22 Nils Politt (Ger) Katusha-Alpecin                      06:22
 23 Reto Hollenstein (Swi) Katusha-Alpecin
 24 Adam Blythe (GBr) Aqua Blue Sport
 25 Joeri Stallaert (Bel) Cibel - Cebon                    06:43
 26 Mathias De Witte (Bel) Cibel - Cebon
 27 Gaetan Bille (Bel) Veranda's Willems Crelan
 28 Alexander Edmondson (Aus) Orica-Scott
 29 Rüdiger Selig (Ger) Bora-Hansgrohe                     06:53
 30 Marcel Kittel (Ger) Quick-Step Floors                  07:57
 31 Frederik Backaert (Bel) Wanty - Groupe Gobert          08:00
 32 Ole Forfang (Nor) Joker Icopal                         08:05
 33 Filippo Pozzato (Ita) Wilier Triestina
 34 Marco Canola (Ita) Nippo - Vini Fantini
 35 Iuri Filosi (Ita) Nippo - Vini Fantini                 08:57
 36 Brian Van Goethem (Ned) Roompot - Nederlandse Lote     09:49
 37 Andrea Guardini (Ita) Team UAE Emirates                09:50
 38 Jonas Rickaert (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
 39 Pascal Ackermann (Ger) Bora-Hansgrohe
 40 Adrien Petit (Fra) Direct Energie
 41 Piet Allegaert (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
 42 Mark Mcnally (GBr) Wanty - Groupe Gobert
 43 Fabio Sabatini (Ita) Quick-Step Floors                 09:57
 44 Baptiste Planckaert (Bel) Katusha-Alpecin
 45 Maximiliano Richeze (Arg) Quick-Step Floors            10:14
 46 Marko Kump (Slo) Team UAE Emirates                     10:40
 47 Krists Neilands (Lat) Israel Cycling Academy           10:52
 48 Dries Devenyns (Bel) Quick-Step Floors                 11:11
 49 Andreas Schillinger (Ger) Bora-Hansgrohe               11:22
 50 Peter Koning (Ned) Aqua Blue Sport                     11:24
 51 Coen Vermeltfoort (Ned) Roompot - Nederlandse Lote     11:31
 52 Igor Boev (Rus) Gazprom – Rusvelo                      12:03
 53 Eduard Grosu (Rom) Nippo - Vini Fantini
 54 Lawrence Naesen (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect     12:26
 55 Bjorn Tore Hoem (Nor) Joker Icopal                     12:27
 56 Stijn Devolder (Bel) Veranda's Willems Crelan          12:29
 57 David Boucher (Bel) Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
 58 Elmar Reinders (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 59 Alexander Porsev (Rus) Gazprom – Rusvelo
 60 Aleksei Tcatevich (Rus) Gazprom – Rusvelo
 61 Matteo Draperi (Ita) Wilier Triestina
 62 Arjen Livyns (Bel) Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
 63 Roy Jans (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect
 64 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek-Segafredo
 65 Anders Skaarseth (Nor) Joker Icopal
 66 Ivan Savitskiy (Rus) Gazprom – Rusvelo
 67 Brecht Dhaene (Bel) Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
 68 Benjamin Declercq (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
 69 Riccardo Stacchiotti (Ita) Nippo - Vini Fantini
 70 Kiel Reijnen (USA) Trek-Segafredo
 71 Alex Turrin (Ita) Wilier Triestina
 72 Aaron Gate (NZl) Aqua Blue Sport
 73 Rick Zabel (Ger) Katusha-Alpecin
 74 Erik Baska (Svk) Bora-Hansgrohe
 75 Julien Morice (Fra) Direct Energie
 76 Mads Würtz Schmidt (Den) Katusha-Alpecin
 77 Moreno Hofland (Ned) Lotto Soudal
 78 Federico Zurlo (Ita) Team UAE Emirates
 79 Michael Goolaerts (Bel) Veranda's Willems Crelan
 80 Lukas Pöstlberger (Aut) Bora-Hansgrohe
 81 Julien Stassen (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect
 82 Alex Kirsch (Lux) WB Veranclassic Aqua Protect
 83 Olivier Pardini (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect
 84 Tim Declercq (Bel) Quick-Step Floors
 85 Christophe Noppe (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
 86 Raymond Kreder (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 87 Kevin Ista (Bel) Wb Veranclassic Aquality Protect
 88 Jakub Mareczko (Ita) Wilier Triestina
 89 Liam Bertazzo (Ita) Wilier Triestina
 90 Laurent Didier (Lux) Trek-Segafredo
 91 Luka Mezgec (Slo) Orica-Scott
 92 Jimmy Duquennoy (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect
 93 Evgeny Shalunov (Rus) Gazprom – Rusvelo
 94 Oliviero Troia (Ita) Team UAE Emirates
 95 Aidis Kruopis (Ltu) Veranda's Willems Crelan
 96 Daniel Mclay (GBr) Fortuneo - Vital Concept
 97 Rob Leemans (Bel) Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
 98 Yohann Gene (Fra) Direct Energie
 99 Dieter Bouvry (Bel) Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
100 Matthew Brammeier (Irl) Aqua Blue Sport
101 Marcel Sieberg (Ger) Lotto Soudal                      13:00
102 Roger Kluge (Ger) Orica-Scott                          13:08
103 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF                       14:49
104 Alexander Cools (Bel) Cibel - Cebon                    16:03
105 Timothy Stevens (Bel) Pauwels Sauzen - Vastgoedser     16:36
106 Brice Feillu (Fra) Fortuneo - Vital Concept            16:37
107 Gianni Marchand (Bel) Cibel - Cebon                    16:38
108 Seppe Verschuere (Bel) Cibel - Cebon
109 Pavel Brutt (Rus) Gazprom – Rusvelo
110 Dennis Van Winden (Ned) Israel Cycling Academy
111 Nikolay Trusov (Rus) Gazprom – Rusvelo
112 Benjamin Perry (Can) Israel Cycling Academy
113 Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani CSF
114 Adrian Aas Stien (Nor) Joker Icopal
115 Ryan Anderson (Can) Direct Energie
116 Jelle Mannaerts (Bel) Tarteletto - Isorex
117 Guy Sagiv (Isr) Israel Cycling Academy
118 Eugert Zhupa (Alb) Wilier Triestina
119 Arnaud Gerard (Fra) Fortuneo - Vital Concept
120 Kevin Deltombe (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
121 Franck Bonnamour (Fra) Fortuneo - Vital Concept
122 Erwann Corbel (Fra) Fortuneo - Vital Concept
123 Romain Cardis (Fra) Direct Energie
124 Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF
125 Davide Martinelli (Ita) Quick-Step Floors
126 Frederik Frison (Bel) Lotto Soudal
127 Nicola Bagioli (Ita) Nippo - Vini Fantini
128 Pier Paolo De Negri (Ita) Nippo - Vini Fantini
129 Remy Mertz (Bel) Lotto Soudal
130 Stef Van Zummeren (Bel) Veranda's Willems Crelan
131 Rafael Andriato (Bra) Wilier Triestina
132 Mark Christian (GBr) Aqua Blue Sport
133 Andrei Solomennikov (Rus) Gazprom – Rusvelo
134 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF
135 Lars Ytting Bak (Den) Lotto Soudal
136 Markus Hoelgaard (Nor) Joker Icopal
137 Zakkari Dempster (Aus) Israel Cycling Academy
138 Lasse Norman Hansen (Den) Aqua Blue Sport
139 Tony Hurel (Fra) Direct Energie
140 Gerry Druyts (Bel) Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
141 Jack Bauer (NZl) Quick-Step Floors
142 Yuma Koishi (Jpn) Nippo - Vini Fantini
143 Nicolas Marini (Ita) Nippo - Vini Fantini
144 Jérôme Baugnies (Bel) Wanty - Groupe Gobert
145 Danilo Napolitano (Ita) Wanty - Groupe Gobert
146 Conor Dunne (Irl) Aqua Blue Sport                      17:57
147 Robin Stenuit (Bel) Wanty - Groupe Gobert              18:05
148 Tony Gallopin (Fra) Lotto Soudal                       18:54
149 Michael Cools (Bel) Tarteletto - Isorex                20:36
150 Kenny De Ketele (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise       21:40
151 Robby Cobbaert (Bel) Cibel - Cebon                     21:42
152 Andrew Fenn (GBr) Aqua Blue Sport
153 Kenny Dehaes (Bel) Wanty - Groupe Gobert
154 Elias Van Breussegem (Bel) Veranda's Willems Crelan
155 Vegard Breen (Nor) Joker Icopal                        24:45
156 Niels De Rooze (Bel) Tarteletto - Isorex
157 Andre Looij (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij        26:48
158 Matteo Pelucchi (Ita) Bora-Hansgrohe
159 Hamish Schreurs (NZl) Israel Cycling Academy
160 Alexander Maes (Bel) Cibel - Cebon                     29:49
161 Boris Vallee (Bel) Fortuneo - Vital Concept
162 Kristoffer Skjerping (Nor) Joker Icopal                30:54
163 Daniel Turek (Cze) Israel Cycling Academy              30:57
164 Kevin Verwaest (Bel) Tarteletto - Isorex               36:01
165 Breyne, Jonathan (Bel) Tarteletto - Isorex
166 Barry Markus (Ned) Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
167 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF
168 Ruben Pols (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
169 Lorenzo Blomme (Bel) Tarteletto - Isorex               37:38