pro-cycling.org
Driedaagse De Panne-Koksijde 2017 - 1. etapNastępny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2017-03-28 20:30:55), kat. 2.HC (BEL); 205,5km (De Panne - Zottegem); 28 marca 2017. 

  1 Philippe Gilbert (Bel) Quick-Step Floors             4:36:18
  2 Luke Durbridge (Aus) Orica-Scott                       00:17
  3 Simone Consonni (Ita) Team UAE Emirates                00:34
  4 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal
  5 Matthias Brändle (Aut) Trek-Segafredo
  6 Frederik Backaert (Bel) Wanty - Groupe Gobert          00:53
  7 Alexander Kristoff (Nor) Katusha-Alpecin               00:58
  8 Edward Theuns (Bel) Trek-Segafredo
  9 Marco Canola (Ita) Nippo - Vini Fantini
 10 Sacha Modolo (Ita) Team UAE Emirates
 11 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 12 Maxime Vantomme (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect
 13 Ole Forfang (Nor) Joker Icopal
 14 Boy van Poppel (Ned) Trek-Segafredo
 15 Jens Keukeleire (Bel) Orica-Scott
 16 Pierre Luc Perichon (Fra) Fortuneo - Vital Concept
 17 Filippo Pozzato (Ita) Wilier Triestina
 18 Pim Ligthart (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 19 Rob Ruijgh (Ned) Tarteletto - Isorex
 20 Sylvain Chavanel (Fra) Direct Energie
 21 Marco Haller (Aut) Katusha-Alpecin                     01:02
 22 Alexandre Pichot (Fra) Direct Energie
 23 Marco Marcato (Ita) Team UAE Emirates
 24 Iuri Filosi (Ita) Nippo - Vini Fantini                 01:50
 25 Christoph Pfingsten (Ger) Bora-Hansgrohe               02:52
 26 Rüdiger Selig (Ger) Bora-Hansgrohe                     03:24
 27 Adam Blythe (GBr) Aqua Blue Sport
 28 Reto Hollenstein (Swi) Katusha-Alpecin
 29 Nils Politt (Ger) Katusha-Alpecin
 30 Sam Bennett (Irl) Bora-Hansgrohe                       03:45
 31 Joeri Stallaert (Bel) Cibel - Cebon
 32 Gaetan Bille (Bel) Veranda's Willems Crelan
 33 Krists Neilands (Lat) Israel Cycling Academy
 34 Mathias De Witte (Bel) Cibel - Cebon
 35 Jens Debusschere (Bel) Lotto Soudal
 36 Alexander Edmondson (Aus) Orica-Scott
 37 Andrea Pasqualon (Ita) Wanty - Groupe Gobert
 38 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF                       07:42
 39 Marko Kump (Slo) Team UAE Emirates
 40 Marcel Kittel (Ger) Quick-Step Floors
 41 Dries Devenyns (Bel) Quick-Step Floors                 08:13
 42 Alexander Porsev (Rus) Gazprom – Rusvelo               09:31
 43 Aleksei Tcatevich (Rus) Gazprom – Rusvelo
 44 Stijn Devolder (Bel) Veranda's Willems Crelan
 45 Elmar Reinders (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 46 David Boucher (Bel) Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
 47 Arjen Livyns (Bel) Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
 48 Lawrence Naesen (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect
 49 Brecht Dhaene (Bel) Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
 50 Nikolay Trusov (Rus) Gazprom – Rusvelo
 51 Gianni Marchand (Bel) Cibel - Cebon
 52 Jelle Mannaerts (Bel) Tarteletto - Isorex
 53 Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani CSF
 54 Wim Reynaerts (Bel) Cibel - Cebon
 55 Matteo Draperi (Ita) Wilier Triestina
 56 Brian Van Goethem (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 57 Timothy Stevens (Bel) Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
 58 Ivan Savitskiy (Rus) Gazprom – Rusvelo
 59 Seppe Verschuere (Bel) Cibel - Cebon
 60 Robby Cobbaert (Bel) Cibel - Cebon
 61 Kiel Reijnen (USA) Trek-Segafredo
 62 Pavel Brutt (Rus) Gazprom – Rusvelo
 63 Dennis Van Winden (Ned) Israel Cycling Academy
 64 Anders Skaarseth (Nor) Joker Icopal
 65 Benjamin Perry (Can) Israel Cycling Academy
 66 Kevin Deltombe (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
 67 Andrea Guardini (Ita) Team UAE Emirates
 68 Mads Pedersen (Den) Trek-Segafredo
 69 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek-Segafredo
 70 Guy Sagiv (Isr) Israel Cycling Academy
 71 Adrian Aas Stien (Nor) Joker Icopal
 72 Riccardo Stacchiotti (Ita) Nippo - Vini Fantini
 73 Roy Jans (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect
 74 Benjamin Declercq (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
 75 Peter Koning (Ned) Aqua Blue Sport
 76 Bjorn Tore Hoem (Nor) Joker Icopal
 77 Marcel Sieberg (Ger) Lotto Soudal
 78 Eugert Zhupa (Alb) Wilier Triestina
 79 Aaron Gate (NZl) Aqua Blue Sport
 80 Moreno Hofland (Ned) Lotto Soudal
 81 Jonas Rickaert (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
 82 Igor Boev (Rus) Gazprom – Rusvelo
 83 Gregory Daniel (USA) Trek-Segafredo
 84 Andrew Fenn (GBr) Aqua Blue Sport
 85 Eduard Grosu (Rom) Nippo - Vini Fantini
 86 Brice Feillu (Fra) Fortuneo - Vital Concept
 87 Franck Bonnamour (Fra) Fortuneo - Vital Concept
 88 Julien Morice (Fra) Direct Energie
 89 Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF
 90 Frederik Frison (Bel) Lotto Soudal
 91 Ryan Anderson (Can) Direct Energie
 92 Rafael Andriato (Bra) Wilier Triestina
 93 Nicola Bagioli (Ita) Nippo - Vini Fantini
 94 Pier Paolo De Negri (Ita) Nippo - Vini Fantini
 95 Erik Baska (Svk) Bora-Hansgrohe
 96 Davide Martinelli (Ita) Quick-Step Floors
 97 Raymond Kreder (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 98 Arnaud Gerard (Fra) Fortuneo - Vital Concept
 99 Pascal Ackermann (Ger) Bora-Hansgrohe
100 Romain Cardis (Fra) Direct Energie
101 Erwann Corbel (Fra) Fortuneo - Vital Concept
102 Lars Ytting Bak (Den) Lotto Soudal
103 Alex Turrin (Ita) Wilier Triestina
104 Rick Zabel (Ger) Katusha-Alpecin
105 Andreas Schillinger (Ger) Bora-Hansgrohe
106 Mads Würtz Schmidt (Den) Katusha-Alpecin
107 Adrien Petit (Fra) Direct Energie
108 Julien Stassen (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect
109 Laurent Didier (Lux) Trek-Segafredo
110 Fabio Sabatini (Ita) Quick-Step Floors
111 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF
112 Olivier Pardini (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect
113 Tim Declercq (Bel) Quick-Step Floors
114 Liam Bertazzo (Ita) Wilier Triestina
115 Jacopo Mosca (Ita) Wilier Triestina
116 Zakkari Dempster (Aus) Israel Cycling Academy
117 Remy Mertz (Bel) Lotto Soudal
118 Berden De Vries (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
119 Lukas Pöstlberger (Aut) Bora-Hansgrohe
120 Luka Mezgec (Slo) Orica-Scott
121 Jakub Mareczko (Ita) Wilier Triestina
122 Kenny Dehaes (Bel) Wanty - Groupe Gobert
123 Piet Allegaert (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
124 Alex Kirsch (Lux) WB Veranclassic Aqua Protect
125 Stef Van Zummeren (Bel) Veranda's Willems Crelan
126 Federico Zurlo (Ita) Team UAE Emirates
127 Elias Van Breussegem (Bel) Veranda's Willems Crelan
128 Gerry Druyts (Bel) Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
129 Kenny De Ketele (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
130 Mark Christian (GBr) Aqua Blue Sport
131 Vegard Stake Laengen (Nor) Team UAE Emirates
132 Mark Mcnally (GBr) Wanty - Groupe Gobert
133 Maximiliano Richeze (Arg) Quick-Step Floors
134 Michael Goolaerts (Bel) Veranda's Willems Crelan
135 Markus Hoelgaard (Nor) Joker Icopal
136 Aidis Kruopis (Ltu) Veranda's Willems Crelan
137 Yuma Koishi (Jpn) Nippo - Vini Fantini
138 Oliviero Troia (Ita) Team UAE Emirates
139 Andrei Solomennikov (Rus) Gazprom – Rusvelo
140 Evgeny Shalunov (Rus) Gazprom – Rusvelo
141 Lasse Norman Hansen (Den) Aqua Blue Sport
142 Sjoerd Van Ginneken (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
143 Yohann Gene (Fra) Direct Energie
144 Rob Leemans (Bel) Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
145 Jack Bauer (NZl) Quick-Step Floors
146 Daniel Mclay (GBr) Fortuneo - Vital Concept
147 Matthew Brammeier (Irl) Aqua Blue Sport
148 Baptiste Planckaert (Bel) Katusha-Alpecin
149 Dieter Bouvry (Bel) Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
150 Kevin Ista (Bel) Wb Veranclassic Aquality Protect
151 Jimmy Duquennoy (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect
152 Jérôme Baugnies (Bel) Wanty - Groupe Gobert
153 Nicolas Marini (Ita) Nippo - Vini Fantini
154 Tony Hurel (Fra) Direct Energie
155 Christophe Noppe (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
156 Danilo Napolitano (Ita) Wanty - Groupe Gobert
157 Roger Kluge (Ger) Orica-Scott
158 Robin Stenuit (Bel) Wanty - Groupe Gobert              10:58
159 Coen Vermeltfoort (Ned) Roompot - Nederlandse Lote     11:12
160 Tony Gallopin (Fra) Lotto Soudal                       11:47
161 Alexander Cools (Bel) Cibel - Cebon                    13:05
162 Boris Vallee (Bel) Fortuneo - Vital Concept            17:38
163 Alexander Maes (Bel) Cibel - Cebon
164 Michael Cools (Bel) Tarteletto - Isorex
165 Niels De Rooze (Bel) Tarteletto - Isorex
166 Conor Dunne (Irl) Aqua Blue Sport
167 Vegard Breen (Nor) Joker Icopal
168 Kristoffer Skjerping (Nor) Joker Icopal                23:50
169 Kevin Verwaest (Bel) Tarteletto - Isorex
170 Marco Maronese (Ita) Bardiani CSF
171 Matteo Pelucchi (Ita) Bora-Hansgrohe
172 Lorenzo Blomme (Bel) Tarteletto - Isorex
173 Barry Markus (Ned) Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
174 Andre Looij (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
175 Daniel Turek (Cze) Israel Cycling Academy
176 Breyne, Jonathan (Bel) Tarteletto - Isorex
177 Hamish Schreurs (NZl) Israel Cycling Academy
178 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF
179 Aviv Yechezkel (Isr) Israel Cycling Academy
180 Ruben Pols (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
181 Aime De Gendt (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise

Klasyfikacja generalna po 1. etapie:

  1 Philippe Gilbert (Bel) Quick-Step Floors             4:36:05
  2 Luke Durbridge (Aus) Orica-Scott                       00:22
  3 Simone Consonni (Ita) Team UAE Emirates                00:43
  4 Matthias Brändle (Aut) Trek-Segafredo                  00:46
  5 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal                     00:47
  6 Frederik Backaert (Bel) Wanty - Groupe Gobert          01:06
  7 Alexander Kristoff (Nor) Katusha-Alpecin               01:11
  8 Edward Theuns (Bel) Trek-Segafredo
  9 Marco Canola (Ita) Nippo - Vini Fantini
 10 Sacha Modolo (Ita) Team UAE Emirates
 11 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 12 Maxime Vantomme (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect
 13 Ole Forfang (Nor) Joker Icopal
 14 Boy van Poppel (Ned) Trek-Segafredo
 15 Jens Keukeleire (Bel) Orica-Scott
 16 Pierre Luc Perichon (Fra) Fortuneo - Vital Concept
 17 Filippo Pozzato (Ita) Wilier Triestina
 18 Pim Ligthart (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 19 Rob Ruijgh (Ned) Tarteletto - Isorex
 20 Sylvain Chavanel (Fra) Direct Energie
 21 Marco Haller (Aut) Katusha-Alpecin                     01:15
 22 Alexandre Pichot (Fra) Direct Energie
 23 Marco Marcato (Ita) Team UAE Emirates
 24 Iuri Filosi (Ita) Nippo - Vini Fantini                 02:03
 25 Christoph Pfingsten (Ger) Bora-Hansgrohe               03:05
 26 Rüdiger Selig (Ger) Bora-Hansgrohe                     03:37
 27 Adam Blythe (GBr) Aqua Blue Sport
 28 Reto Hollenstein (Swi) Katusha-Alpecin
 29 Nils Politt (Ger) Katusha-Alpecin
 30 Sam Bennett (Irl) Bora-Hansgrohe                       03:58
 31 Joeri Stallaert (Bel) Cibel - Cebon
 32 Gaetan Bille (Bel) Veranda's Willems Crelan
 33 Krists Neilands (Lat) Israel Cycling Academy
 34 Mathias De Witte (Bel) Cibel - Cebon
 35 Jens Debusschere (Bel) Lotto Soudal
 36 Alexander Edmondson (Aus) Orica-Scott
 37 Andrea Pasqualon (Ita) Wanty - Groupe Gobert
 38 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF                       07:55
 39 Marko Kump (Slo) Team UAE Emirates
 40 Marcel Kittel (Ger) Quick-Step Floors
 41 Dries Devenyns (Bel) Quick-Step Floors                 08:26
 42 Kenny De Ketele (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise       09:42
 43 Brice Feillu (Fra) Fortuneo - Vital Concept            09:43
 44 Alexander Porsev (Rus) Gazprom – Rusvelo               09:44
 45 Aleksei Tcatevich (Rus) Gazprom – Rusvelo
 46 Stijn Devolder (Bel) Veranda's Willems Crelan
 47 Elmar Reinders (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 48 David Boucher (Bel) Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
 49 Arjen Livyns (Bel) Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
 50 Lawrence Naesen (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect
 51 Brecht Dhaene (Bel) Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
 52 Nikolay Trusov (Rus) Gazprom – Rusvelo
 53 Gianni Marchand (Bel) Cibel - Cebon
 54 Jelle Mannaerts (Bel) Tarteletto - Isorex
 55 Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani CSF
 56 Wim Reynaerts (Bel) Cibel - Cebon
 57 Matteo Draperi (Ita) Wilier Triestina
 58 Brian Van Goethem (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 59 Timothy Stevens (Bel) Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
 60 Ivan Savitskiy (Rus) Gazprom – Rusvelo
 61 Seppe Verschuere (Bel) Cibel - Cebon
 62 Robby Cobbaert (Bel) Cibel - Cebon
 63 Kiel Reijnen (USA) Trek-Segafredo
 64 Pavel Brutt (Rus) Gazprom – Rusvelo
 65 Dennis Van Winden (Ned) Israel Cycling Academy
 66 Anders Skaarseth (Nor) Joker Icopal
 67 Benjamin Perry (Can) Israel Cycling Academy
 68 Kevin Deltombe (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
 69 Andrea Guardini (Ita) Team UAE Emirates
 70 Mads Pedersen (Den) Trek-Segafredo
 71 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek-Segafredo
 72 Guy Sagiv (Isr) Israel Cycling Academy
 73 Adrian Aas Stien (Nor) Joker Icopal
 74 Riccardo Stacchiotti (Ita) Nippo - Vini Fantini
 75 Roy Jans (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect
 76 Benjamin Declercq (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
 77 Peter Koning (Ned) Aqua Blue Sport
 78 Bjorn Tore Hoem (Nor) Joker Icopal
 79 Marcel Sieberg (Ger) Lotto Soudal
 80 Eugert Zhupa (Alb) Wilier Triestina
 81 Aaron Gate (NZl) Aqua Blue Sport
 82 Moreno Hofland (Ned) Lotto Soudal
 83 Jonas Rickaert (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
 84 Igor Boev (Rus) Gazprom – Rusvelo
 85 Gregory Daniel (USA) Trek-Segafredo
 86 Andrew Fenn (GBr) Aqua Blue Sport
 87 Eduard Grosu (Rom) Nippo - Vini Fantini
 88 Franck Bonnamour (Fra) Fortuneo - Vital Concept
 89 Julien Morice (Fra) Direct Energie
 90 Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF
 91 Frederik Frison (Bel) Lotto Soudal
 92 Ryan Anderson (Can) Direct Energie
 93 Rafael Andriato (Bra) Wilier Triestina
 94 Nicola Bagioli (Ita) Nippo - Vini Fantini
 95 Pier Paolo De Negri (Ita) Nippo - Vini Fantini
 96 Erik Baska (Svk) Bora-Hansgrohe
 97 Davide Martinelli (Ita) Quick-Step Floors
 98 Raymond Kreder (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 99 Arnaud Gerard (Fra) Fortuneo - Vital Concept
100 Pascal Ackermann (Ger) Bora-Hansgrohe
101 Romain Cardis (Fra) Direct Energie
102 Erwann Corbel (Fra) Fortuneo - Vital Concept
103 Lars Ytting Bak (Den) Lotto Soudal
104 Alex Turrin (Ita) Wilier Triestina
105 Rick Zabel (Ger) Katusha-Alpecin
106 Andreas Schillinger (Ger) Bora-Hansgrohe
107 Mads Würtz Schmidt (Den) Katusha-Alpecin
108 Adrien Petit (Fra) Direct Energie
109 Julien Stassen (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect
110 Laurent Didier (Lux) Trek-Segafredo
111 Fabio Sabatini (Ita) Quick-Step Floors
112 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF
113 Olivier Pardini (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect
114 Tim Declercq (Bel) Quick-Step Floors
115 Liam Bertazzo (Ita) Wilier Triestina
116 Jacopo Mosca (Ita) Wilier Triestina
117 Zakkari Dempster (Aus) Israel Cycling Academy
118 Remy Mertz (Bel) Lotto Soudal
119 Berden De Vries (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
120 Lukas Pöstlberger (Aut) Bora-Hansgrohe
121 Luka Mezgec (Slo) Orica-Scott
122 Jakub Mareczko (Ita) Wilier Triestina
123 Kenny Dehaes (Bel) Wanty - Groupe Gobert
124 Piet Allegaert (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
125 Alex Kirsch (Lux) WB Veranclassic Aqua Protect
126 Stef Van Zummeren (Bel) Veranda's Willems Crelan
127 Federico Zurlo (Ita) Team UAE Emirates
128 Elias Van Breussegem (Bel) Veranda's Willems Crelan
129 Gerry Druyts (Bel) Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
130 Mark Christian (GBr) Aqua Blue Sport
131 Vegard Stake Laengen (Nor) Team UAE Emirates
132 Mark Mcnally (GBr) Wanty - Groupe Gobert
133 Maximiliano Richeze (Arg) Quick-Step Floors
134 Michael Goolaerts (Bel) Veranda's Willems Crelan
135 Markus Hoelgaard (Nor) Joker Icopal
136 Aidis Kruopis (Ltu) Veranda's Willems Crelan
137 Yuma Koishi (Jpn) Nippo - Vini Fantini
138 Oliviero Troia (Ita) Team UAE Emirates
139 Andrei Solomennikov (Rus) Gazprom – Rusvelo
140 Evgeny Shalunov (Rus) Gazprom – Rusvelo
141 Lasse Norman Hansen (Den) Aqua Blue Sport
142 Sjoerd Van Ginneken (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
143 Yohann Gene (Fra) Direct Energie
144 Rob Leemans (Bel) Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
145 Jack Bauer (NZl) Quick-Step Floors
146 Daniel Mclay (GBr) Fortuneo - Vital Concept
147 Matthew Brammeier (Irl) Aqua Blue Sport
148 Baptiste Planckaert (Bel) Katusha-Alpecin
149 Dieter Bouvry (Bel) Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
150 Kevin Ista (Bel) Wb Veranclassic Aquality Protect
151 Jimmy Duquennoy (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect
152 Jérôme Baugnies (Bel) Wanty - Groupe Gobert
153 Nicolas Marini (Ita) Nippo - Vini Fantini
154 Tony Hurel (Fra) Direct Energie
155 Christophe Noppe (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
156 Danilo Napolitano (Ita) Wanty - Groupe Gobert
157 Roger Kluge (Ger) Orica-Scott
158 Robin Stenuit (Bel) Wanty - Groupe Gobert              11:11
159 Coen Vermeltfoort (Ned) Roompot - Nederlandse Lote     11:25
160 Tony Gallopin (Fra) Lotto Soudal                       12:00
161 Alexander Cools (Bel) Cibel - Cebon                    13:18
162 Boris Vallee (Bel) Fortuneo - Vital Concept            17:51
163 Alexander Maes (Bel) Cibel - Cebon
164 Michael Cools (Bel) Tarteletto - Isorex
165 Niels De Rooze (Bel) Tarteletto - Isorex
166 Conor Dunne (Irl) Aqua Blue Sport
167 Vegard Breen (Nor) Joker Icopal
168 Kristoffer Skjerping (Nor) Joker Icopal                24:00
169 Kevin Verwaest (Bel) Tarteletto - Isorex               24:03
170 Marco Maronese (Ita) Bardiani CSF
171 Matteo Pelucchi (Ita) Bora-Hansgrohe
172 Lorenzo Blomme (Bel) Tarteletto - Isorex
173 Barry Markus (Ned) Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
174 Andre Looij (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
175 Daniel Turek (Cze) Israel Cycling Academy
176 Breyne, Jonathan (Bel) Tarteletto - Isorex
177 Hamish Schreurs (NZl) Israel Cycling Academy
178 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF
179 Aviv Yechezkel (Isr) Israel Cycling Academy
180 Ruben Pols (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise
181 Aime De Gendt (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise