pro-cycling.org
Settimana Internazionale Coppi e Bartali 2017 - 4. etap< < < Poprzedni etap
dodał: Martyna M. Kobylińska (2017-03-26 17:56:52), kat. 2.1 (ITA); 160km (Fiorano modenese - Sassuolo); 26 marca 2017. 

  1 Lilian Calmejane (Fra) Direct Energie                3:44:32
  2 Rodolfo Torres (Col) Androni Giocattoli
  3 Florian Vachon (Fra) Fortuneo - Vital Concept
  4 Matteo Busato (Ita) Wilier Triestina
  5 Nicola Gaffurini (Ita) San Sangemini
  6 Jaime Roson (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
  7 Kiryll Pozdnyakov (Aze) Synergy Baku
  8 Mattia Cattaneo (Ita) Androni Giocattoli
  9 Egan Bernal (Col) Androni Giocattoli
 10 Ian Boswell (USA) Team Sky
 11 Jan Tratnik (Slo) CCC Sprandi Polkowice                00:22
 12 Antonio Parrinello (Ita) GM Europa Ovini
 13 Mauro Finetto (Ita) Delko Marseille Provence KTM
 14 Merhawi Kudus (Eri) Dimension Data
 15 Ildar Arslanov (Rus) Gazprom – Rusvelo
 16 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Sky
 17 Francesco Manuel Bongiorno (Ita) San Sangemini
 18 Toms Skujins (Lat) Cannondale-Drapac
 19 Serge Pauwels (Bel) Dimension Data
 20 Omar Fraile (Spa) Dimension Data
 21 Romain Sicard (Fra) Direct Energie
 22 Marco Zamparella (Ita) Amore & Vita
 23 Manuel Senni (Ita) BMC Racing Team
 24 Julen Amezqueta (Spa) Wilier Triestina
 25 Danilo Celano (Ita) Amore & Vita
 26 Kenny Elissonde (Fra) Team Sky
 27 Daniel Martin (Irl) Quick-Step Floors
 28 Romain Hardy (Fra) Fortuneo - Vital Concept
 29 Dmitrii Strakhov (Rus) Lokosphinx
 30 Davide Pacchiardo (Ita) GM Europa Ovini
 31 Alexander Foliforov (Rus) Gazprom – Rusvelo
 32 Artem Nych (Rus) Gazprom – Rusvelo
 33 Aristóbulo Cala (Col) Bicicletas Strongman
 34 Ivan Santaromita (Ita) Nippo - Vini Fantini
 35 Marco Canola (Ita) Nippo - Vini Fantini                01:08
 36 Davide Orrico (Ita) San Sangemini
 37 Tom-Jelte Slagter (Ned) Cannondale-Drapac
 38 Paolo Tot? (Ita) San Sangemini                         01:27
 39 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani CSF                        01:28
 40 Eduardo Sepulveda (Arg) Fortuneo - Vital Concept
 41 Michele Gazzarra (Ita) San Sangemini
 42 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF
 43 Ettore Carlini (Ita) D'Amico Utensilnord
 44 Marco Bernardinetti (Ita) Amore & Vita                 02:33
 45 Iuri Filosi (Ita) Nippo - Vini Fantini                 03:01
 46 James Knox (GBr) Team Wiggins
 47 Nicola Conci (Ita) Italy
 48 Alexander Aranburu (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 49 Massimo Rosa (Ita) Italy
 50 Maximilian Kuen (Aut) Tirol Cycling Team
 51 Jon Irisarri (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 52 Maxime Bouet (Fra) Fortuneo - Vital Concept            03:04
 53 Alexander Vdovin (Rus) Lokosphinx
 54 Daniel Andres Rozo Velez (Col) Bicicletas Strongman
 55 Brice Feillu (Fra) Fortuneo - Vital Concept            03:08
 56 Ilia Koshevoy (Blr) Wilier Triestina                   04:35
 57 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli               05:25
 58 Josip Rumac (Cro) Synergy Baku
 59 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli
 60 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data
 61 Thomas Boudat (Fra) Direct Energie                     07:02
 62 Thomas Voeckler (Fra) Direct Energie
 63 Federico Canuti (Ita) D'Amico Utensilnord
 64 Nikolay Mihaylov (Bul) CCC Sprandi Polkowice           08:47
 65 Igor Anton (Spa) Dimension Data                        10:14
 66 Jonathan Stil Millan Ayala (Col) Bicicletas Strongman
 67 Abderrahim Zahiri (Mar) Unieuro Trevigiani
 68 Stanislau Bazhkou (Blr) Minsk Cycling Club
 69 Vitaliy Buts (Ukr) Kolss Cycling Team
 70 Llibert Sendros Juve (Spa) Kolss Cycling Team
 71 Nicolas Samparisi (Ita) D'Amico Utensilnord
 72 Mattia Viel (Ita) Unieuro Trevigiani
 73 Artem Samolenkov (Rus) Lokosphinx
 74 Juan Sebastian Tamayo Martinez (Col) Bicicletas Strongman
 75 Samir Jabrayilov (Aze) Synergy Baku
 76 Matteo Rotondi (Ita) GM Europa Ovini
 77 Elgun Alizada (Aze) Synergy Baku
 78 Matthias Krizek (Aut) Tirol Cycling Team
 79 Christopher Latham (GBr) Team Wiggins
 80 Adriano Brogi (Ita) GM Europa Ovini
 81 Mamyr Stash (Rus) Lokosphinx
 82 Ivan Rovny (Rus) Gazprom – Rusvelo
 83 Pierpaolo Ficara (Ita) Amore & Vita
 84 Alexander Evtushenko (Rus) Lokosphinx
 85 Ryan Gibbons (RSA) Dimension Data
 86 Daniel Savini (Ita) Italy
 87 Kanstantsin Klimiankou (Blr) Minsk Cycling Club
 88 Scott Davies (GBr) Team Wiggins
 89 Perrig Quemeneur (Fra) Direct Energie
 90 Adrien Niyonshuti (Rwa) Dimension Data
 91 Eduard Vorganov (Rus) Minsk Cycling Club
 92 Michael Thompson (GBr) Team Wiggins
 93 Dmitrii Sokolov (Rus) Lokosphinx
 94 Clemens Fankhauser (Aut) Tirol Cycling Team
 95 Oleksandr Prevar (Ukr) Kolss Cycling Team
 96 Yauhen Sobal (Blr) Minsk Cycling Club
 97 Steven Calderon Porras (Col) Bicicletas Strongman
 98 Marcin Białobłocki (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 99 Filippo Fortin (Ita) Tirol Cycling Team
100 Oscar Eduardo Sanchez Guarin (Col) Bicicletas Strongman
101 Jonas Koch (Ger) CCC Sprandi Polkowice
102 Branislau Samoilau (Blr) CCC Sprandi Polkowice
103 Adrian Kurek (Pol) CCC Sprandi Polkowice
104 Benjamin Brkic (Aut) Tirol Cycling Team
105 Michele Scartezzini (Ita) San Sangemini
106 Niccolo' Salvietti (Ita) San Sangemini
107 Giovanni Carboni (Ita) Italy
108 Nicola Genovese (Ita) D'Amico Utensilnord
109 Oleksandr Polivoda (Ukr) Kolss Cycling Team
110 Alessandro Bisolti (Ita) Nippo - Vini Fantini
111 Fabio Tommassini (Ita) D'Amico Utensilnord
112 Didier Alexander Sastoque Pulido (Col) Bicicletas Strongman
113 Jonathan Lastra (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
114 Fabricio Ferrari (Uru) Caja Rural-Seguros RGA
115 Elchin Asadov (Aze) Synergy Baku
116 Simone Bernardini (Ita) San Sangemini
117 Justin Oien (USA) Caja Rural-Seguros RGA
118 Jonathan Klever Caicedo Cepeda (Ecu) Bicicletas Strongman
119 Redi Halilaj (Alb) Amore & Vita
120 Josu Zabala (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
121 David Lopez (Spa) Team Sky
122 Marco Tizza (Ita) GM Europa Ovini
123 Stefano Pirazzi (Ita) Bardiani CSF
124 Jaco Venter (RSA) Dimension Data
125 Sebastian Schönberger (Aut) Tirol Cycling Team         10:49
126 Oliver Wood (GBr) Team Wiggins                         10:51
127 Uri Martins Sandoval (Mex) Amore & Vita                12:22
128 Besmir Banushi (Alb) Amore & Vita                      13:39

Końcowa klasyfikacja generalna:

  1 Lilian Calmejane (Fra) Direct Energie               13:37:51
  2 Toms Skujins (Lat) Cannondale-Drapac                   00:16
  3 Jaime Roson (Spa) Caja Rural-Seguros RGA               00:31
  4 Egan Bernal (Col) Androni Giocattoli                   00:48
  5 Rodolfo Torres (Col) Androni Giocattoli                00:49
  6 Ian Boswell (USA) Team Sky                             01:04
  7 Florian Vachon (Fra) Fortuneo - Vital Concept          01:29
  8 Romain Sicard (Fra) Direct Energie                     01:37
  9 Kiryll Pozdnyakov (Aze) Synergy Baku                   01:54
 10 Nicola Gaffurini (Ita) San Sangemini                   02:04
 11 Merhawi Kudus (Eri) Dimension Data                     02:16
 12 Dmitrii Strakhov (Rus) Lokosphinx                      02:27
 13 Marco Canola (Ita) Nippo - Vini Fantini                02:34
 14 Ivan Santaromita (Ita) Nippo - Vini Fantini            02:37
 15 Mattia Cattaneo (Ita) Androni Giocattoli               02:45
 16 Kenny Elissonde (Fra) Team Sky                         03:08
 17 Eduardo Sepulveda (Arg) Fortuneo - Vital Concept       04:15
 18 Michele Gazzarra (Ita) San Sangemini                   04:55
 19 Davide Orrico (Ita) San Sangemini                      06:34
 20 Mauro Finetto (Ita) Delko Marseille Provence KTM       06:35
 21 Manuel Senni (Ita) BMC Racing Team                     06:42
 22 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Sky                      07:21
 23 Serge Pauwels (Bel) Dimension Data                     07:24
 24 Matteo Busato (Ita) Wilier Triestina
 25 Ildar Arslanov (Rus) Gazprom – Rusvelo                 09:36
 26 Maxime Bouet (Fra) Fortuneo - Vital Concept            10:15
 27 Daniel Andres Rozo Velez (Col) Bicicletas Strongma     10:31
 28 Paolo Tot? (Ita) San Sangemini                         11:46
 29 Romain Hardy (Fra) Fortuneo - Vital Concept            11:57
 30 Antonio Parrinello (Ita) GM Europa Ovini               12:23
 31 Francesco Manuel Bongiorno (Ita) San Sangemini         12:36
 32 Alexander Aranburu (Spa) Caja Rural-Seguros RGA        13:15
 33 Marco Zamparella (Ita) Amore & Vita                    14:33
 34 Daniel Martin (Irl) Quick-Step Floors                  14:47
 35 Jan Tratnik (Slo) CCC Sprandi Polkowice                14:52
 36 Fabio Tommassini (Ita) D'Amico Utensilnord             15:25
 37 Nicola Conci (Ita) Italy                               15:33
 38 Jonathan Lastra (Spa) Caja Rural-Seguros RGA           15:49
 40 Aristóbulo Cala (Col) Bicicletas Strongman             15:51
 41 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli             17:18
 42 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani CSF                        17:21
 43 James Knox (GBr) Team Wiggins                          17:32
 44 Omar Fraile (Spa) Dimension Data                       17:55
 45 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli               19:33
 46 Ryan Gibbons (RSA) Dimension Data                      20:20
 47 Artem Nych (Rus) Gazprom – Rusvelo                     20:22
 48 Fabricio Ferrari (Uru) Caja Rural-Seguros RGA          20:40
 49 Giovanni Carboni (Ita) Italy                           20:51
 50 Jonathan Klever Caicedo Cepeda (Ecu) Bicicletas Strongman
 51 Davide Pacchiardo (Ita) GM Europa Ovini                21:37
 52 Steven Calderon Porras (Col) Bicicletas Strongman      21:40
 53 Alessandro Bisolti (Ita) Nippo - Vini Fantini          22:44
 54 Brice Feillu (Fra) Fortuneo - Vital Concept            23:53
 55 Alexander Evtushenko (Rus) Lokosphinx                  24:00
 56 Sebastian Schönberger (Aut) Tirol Cycling Team         24:21
 57 Eduard Vorganov (Rus) Minsk Cycling Club               24:46
 58 Ilia Koshevoy (Blr) Wilier Triestina                   24:50
 59 Marco Bernardinetti (Ita) Amore & Vita                 25:15
 60 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF                      25:30
 61 Daniel Savini (Ita) Italy                              25:47
 62 Thomas Boudat (Fra) Direct Energie                     25:54
 63 Ettore Carlini (Ita) D'Amico Utensilnord               26:18
 64 Federico Canuti (Ita) D'Amico Utensilnord              26:54
 65 Iuri Filosi (Ita) Nippo - Vini Fantini                 27:07
 66 Jon Irisarri (Spa) Caja Rural-Seguros RGA              27:12
 67 Alexander Vdovin (Rus) Lokosphinx                      27:13
 68 Jonas Koch (Ger) CCC Sprandi Polkowice                 27:23
 69 Tom-Jelte Slagter (Ned) Cannondale-Drapac              28:25
 70 Stanislau Bazhkou (Blr) Minsk Cycling Club             28:31
 71 Pierpaolo Ficara (Ita) Amore & Vita                    28:36
 72 Dmitrii Sokolov (Rus) Lokosphinx                       28:42
 73 Abderrahim Zahiri (Mar) Unieuro Trevigiani             28:55
 74 Redi Halilaj (Alb) Amore & Vita                        29:18
 75 Julen Amezqueta (Spa) Wilier Triestina                 30:05
 76 David Lopez (Spa) Team Sky                             30:25
 77 Jonathan Stil Millan Ayala (Col) Bicicletas Strong     30:52
 78 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data       30:58
 79 Josip Rumac (Cro) Synergy Baku                         31:06
 80 Perrig Quemeneur (Fra) Direct Energie                  31:09
 81 Thomas Voeckler (Fra) Direct Energie
 82 Alexander Foliforov (Rus) Gazprom – Rusvelo
 83 Igor Anton (Spa) Dimension Data                        31:34
 84 Adrian Kurek (Pol) CCC Sprandi Polkowice               31:39
 85 Oscar Eduardo Sanchez Guarin (Col) Bicicletas Stro     31:45
 86 Nikolay Mihaylov (Bul) CCC Sprandi Polkowice           32:01
 87 Scott Davies (GBr) Team Wiggins                        32:11
 88 Stefano Pirazzi (Ita) Bardiani CSF                     32:16
 89 Ivan Rovny (Rus) Gazprom – Rusvelo                     33:13
 90 Massimo Rosa (Ita) Italy                               33:57
 91 Niccolo' Salvietti (Ita) San Sangemini                 35:02
 92 Filippo Fortin (Ita) Tirol Cycling Team                35:04
 93 Michele Scartezzini (Ita) San Sangemini                35:26
 94 Oleksandr Prevar (Ukr) Kolss Cycling Team              36:02
 95 Branislau Samoilau (Blr) CCC Sprandi Polkowice         36:13
 96 Simone Bernardini (Ita) San Sangemini                  36:40
 97 Jaco Venter (RSA) Dimension Data                       36:46
 98 Matthias Krizek (Aut) Tirol Cycling Team               36:47
 99 Maximilian Kuen (Aut) Tirol Cycling Team               37:04
100 Adrien Niyonshuti (Rwa) Dimension Data                 37:24
101 Justin Oien (USA) Caja Rural-Seguros RGA               37:27
102 Matteo Rotondi (Ita) GM Europa Ovini                   38:38
103 Oleksandr Polivoda (Ukr) Kolss Cycling Team            39:29
104 Nicolas Samparisi (Ita) D'Amico Utensilnord            39:34
105 Nicola Genovese (Ita) D'Amico Utensilnord              39:39
106 Elgun Alizada (Aze) Synergy Baku                       39:57
107 Vitaliy Buts (Ukr) Kolss Cycling Team                  40:13
108 Samir Jabrayilov (Aze) Synergy Baku                    40:19
109 Josu Zabala (Spa) Caja Rural-Seguros RGA               41:22
110 Christopher Latham (GBr) Team Wiggins                  42:13
111 Marco Tizza (Ita) GM Europa Ovini                      42:24
112 Adriano Brogi (Ita) GM Europa Ovini                    43:22
113 Kanstantsin Klimiankou (Blr) Minsk Cycling Club        43:35
114 Mattia Viel (Ita) Unieuro Trevigiani                   43:50
115 Artem Samolenkov (Rus) Lokosphinx                      44:05
116 Marcin Białobłocki (Pol) CCC Sprandi Polkowice         44:51
117 Elchin Asadov (Aze) Synergy Baku                       45:19
118 Juan Sebastian Tamayo Martinez (Col) Bicicletas Strongman
119 Didier Alexander Sastoque Pulido (Col) Bicicletas      45:26
120 Michael Thompson (GBr) Team Wiggins                    46:09
121 Clemens Fankhauser (Aut) Tirol Cycling Team            46:11
122 Mamyr Stash (Rus) Lokosphinx                           47:30
123 Yauhen Sobal (Blr) Minsk Cycling Club                  47:46
124 Llibert Sendros Juve (Spa) Kolss Cycling Team          48:06
125 Benjamin Brkic (Aut) Tirol Cycling Team                48:13
126 Oliver Wood (GBr) Team Wiggins                         51:24
127 Uri Martins Sandoval (Mex) Amore & Vita                52:01
128 Besmir Banushi (Alb) Amore & Vita                      53:49