pro-cycling.org
Settimana Internazionale Coppi e Bartali 2017 - 3. etap< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2017-03-25 18:15:04), kat. 1.HC lub ProTour; 171,4km (Crevalcore - Crevalcore); xx listopada 2005. 

  1 Thomas Boudat (Fra) Direct Energie                   3:57:50
  2 Alan Banaszek (Pol) CCC Sprandi Polkowice
  3 William Clarke (Aus) Cannondale-Drapac
  4 Armindo Fonseca (Fra) Fortuneo - Vital Concept
  5 Toms Skujins (Lat) Cannondale-Drapac
  6 Maxime Bouet (Fra) Fortuneo - Vital Concept
  7 Stanislau Bazhkou (Blr) Minsk Cycling Club
  8 Justin Oien (USA) Caja Rural-Seguros RGA
  9 Niccol? Salvietti (Ita) San Sangemini
 10 Lilian Calmejane (Fra) Direct Energie
 11 Florian Vachon (Fra) Fortuneo - Vital Concept
 12 Laurent Pichon (Fra) Fortuneo - Vital Concept
 13 Ian Boswell (USA) Team Sky
 14 Jaime Roson (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 15 Romain Sicard (Fra) Direct Energie
 16 Steven Calderon Porras (Col) Bicicletas Strongman
 17 Angelo Tulik (Fra) Direct Energie
 18 Jonathan Hivert (Fra) Direct Energie                   00:14
 19 Bryan Nauleau (Fra) Direct Energie
 20 Matteo Malucelli (Ita) Androni Giocattoli              00:37
 21 Ryan Gibbons (RSA) Dimension Data
 22 Filippo Fortin (Ita) Tirol Cycling Team
 23 Eduard Grosu (Rom) Nippo - Vini Fantini
 24 Elia Viviani (Ita) Team Sky
 25 Siarhei Papok (Blr) Minsk Cycling Club
 26 Jonas Koch (Ger) CCC Sprandi Polkowice
 27 Merhawi Kudus (Eri) Dimension Data
 28 Fabio Tommassini (Ita) D'Amico Utensilnord
 29 Jonathan Lastra (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 30 German Nicolas Tivani Perez (Arg) Unieuro Trevigiani
 31 Nicola Gaffurini (Ita) San Sangemini
 32 Dmitrii Sokolov (Rus) Lokosphinx
 33 Egan Bernal (Col) Androni Giocattoli
 34 Sebastian Lander (Den) GM Europa Ovini
 35 Torres Rodolfo (Col) Androni Giocattoli
 36 Simone Bernardini (Ita) San Sangemini
 37 Marco Canola (Ita) Nippo - Vini Fantini
 38 Giovanni Carboni (Ita) Italy
 39 Frantisek Sisr (Cze) CCC Sprandi Polkowice
 40 Davide Orrico (Ita) San Sangemini
 41 Dmitrii Strakhov (Rus) Lokosphinx
 42 Michele Gazzarra (Ita) San Sangemini
 43 Ivan Santaromita (Ita) Nippo - Vini Fantini
 44 Mattia Cattaneo (Ita) Androni Giocattoli
 45 Paolo Toti (Ita) San Sangemini
 46 Taylor Phinney (USA) Cannondale-Drapac
 47 Iuri Filosi (Ita) Nippo - Vini Fantini
 48 Kiryll Pozdnyakov (Aze) Synergy Baku
 49 Mattia Frapporti (Ita) Androni Giocattoli
 50 Michele Scartezzini (Ita) San Sangemini
 51 Eduardo Sepulveda (Arg) Fortuneo - Vital Concept       00:44
 52 Kenny Elissonde (Fra) Team Sky                         00:47
 53 Perrig Quemeneur (Fra) Direct Energie                  00:52
 54 Thomas Voeckler (Fra) Direct Energie                   00:57
 55 Romain Hardy (Fra) Fortuneo - Vital Concept            01:01
 56 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data       01:41
 57 Jaco Venter (RSA) Dimension Data
 58 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli             03:57
 59 Josip Rumac (Cro) Synergy Baku                         05:12
 60 Elchin Asadov (Aze) Synergy Baku                       05:16
 61 Jakub Mareczko (Ita) Wilier Triestina
 62 Mattia Viel (Ita) Unieuro Trevigiani
 63 Patrick Gamper (Aut) Tirol Cycling Team
 64 Christopher Latham (GBr) Team Wiggins
 65 Alessio Brugna (Ita) Italy
 66 Elgun Alizada (Aze) Synergy Baku
 67 Raman Ramanau (Blr) Minsk Cycling Club
 68 Vitaliy Buts (Ukr) Kolss Cycling Team
 69 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF
 70 Alexander Evtushenko (Rus) Lokosphinx
 71 Artem Samolenkov (Rus) Lokosphinx
 72 Dylan Kerfoot-Robson (GBr) Team Wiggins
 73 Abderrahim Zahiri (Mar) Unieuro Trevigiani
 74 Mamyr Stash (Rus) Lokosphinx
 75 Edoardo Zardini (Ita) Bardiani CSF
 76 Clemens Fankhauser (Aut) Tirol Cycling Team
 77 Ildar Arslanov (Rus) Gazprom – Rusvelo
 78 Simone Ravanelli (Ita) Unieuro Trevigiani
 79 Sebastian Schönberger (Aut) Tirol Cycling Team
 80 Nicolas Samparisi (Ita) D'Amico Utensilnord
 81 Igor Anton (Spa) Dimension Data
 82 Matthias Krizek (Aut) Tirol Cycling Team
 83 Samir Jabrayilov (Aze) Synergy Baku
 84 Angelo Raffaele (Ita) D'Amico Utensilnord
 85 Mykhaylo Kononenko (Ukr) Kolss Cycling Team
 86 Andriy Vasylyuk (Ukr) Kolss Cycling Team
 87 Vasyl Malynivskyi (Ukr) Kolss Cycling Team
 88 Fabricio Ferrari (Uru) Caja Rural-Seguros RGA
 89 Marco Zamparella (Ita) Amore & Vita -
 90 Scott Davies (GBr) Team Wiggins
 91 Adrian Kurek (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 92 Jan Tratnik (Slo) CCC Sprandi Polkowice
 93 Maximilian Kuen (Aut) Tirol Cycling Team
 94 Branislau Samoilau (Blr) CCC Sprandi Polkowice
 95 Nicola Genovese (Ita) D'Amico Utensilnord
 96 Oleksandr Polivoda (Ukr) Kolss Cycling Team
 97 Eduard Vorganov (Rus) Minsk Cycling Club
 98 Andrii Bratashchuk (Ukr) Kolss Cycling Team
 99 Ivan Rovny (Rus) Gazprom – Rusvelo
100 Daniel Savini (Ita) Italy
101 Federico Canuti (Ita) D'Amico Utensilnord
102 Manuel Senni (Ita) Italy
103 Oleksandr Prevar (Ukr) Kolss Cycling Team
104 Marcin Białobłocki (Pol) CCC Sprandi Polkowice
105 Mauro Finetto (Ita) Italy
106 Filippo Pozzato (Ita) Wilier Triestina
107 Paolo Baccio (Ita) Italy
108 Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani CSF
109 Daniel Andres Rozo Velez (Col) Bicicletas Strongman
110 Jonathan Klever Caicedo Cepeda (Ecu) Bicicletas Strongman
111 Serge Pauwels (Bel) Dimension Data
112 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli
113 Ettore Carlini (Ita) D'Amico Utensilnord
114 Francesco Manuel Bongiorno (Ita) San Sangemini
115 James Knox (GBr) Team Wiggins
116 Antonio Di Sante (Ita) GM Europa Ovini
117 Marco Bernardinetti (Ita) Amore & Vita -
118 Yonder Godoy (Ven) Wilier Triestina
119 Michael Thompson (GBr) Team Wiggins
120 Matteo Rotondi (Ita) GM Europa Ovini
121 Redi Halilaj (Alb) Amore & Vita -
122 Alessandro Bisolti (Ita) Nippo - Vini Fantini
123 Alexander Aranburu (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
124 Omar Fraile (Spa) Dimension Data
125 David Lopez (Spa) Team Sky
126 Ilia Koshevoy (Blr) Wilier Triestina
127 Adrien Niyonshuti (Rwa) Dimension Data
128 Antonio Parrinello (Ita) GM Europa Ovini
129 Nikolay Mihaylov (Bul) CCC Sprandi Polkowice
130 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Sky
131 Nicola Conci (Ita) Italy
132 Jon Irisarri (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
133 Michael O'loughlin (Irl) Team Wiggins
134 Jose Daniel Viejo Redondo (Spa) Unieuro Trevigiani     05:25
135 Lawson Craddock (USA) Cannondale-Drapac                05:26
136 Joseph Lloyd Dombrowski (USA) Cannondale-Drapac
137 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani CSF                        05:30
138 Matteo Busato (Ita) Wilier Triestina
139 Davide Ballerini (Ita) Androni Giocattoli
140 Yovcho Yovchev (Bul) Amore & Vita -
141 Pierpaolo Ficara (Ita) Amore & Vita -
142 Oleksandr Golovash (Ukr) Minsk Cycling Club            09:12
143 Rafael Reis (Por) Caja Rural-Seguros RGA
144 Brice Feillu (Fra) Fortuneo - Vital Concept
145 Besmir Banushi (Alb) Amore & Vita -
146 Daniel Martin (Irl) Quick-Step Floors
147 Enver Asanov (Aze) Synergy Baku
148 Jonathan Stil Millan Ayala (Col) Bicicletas Strongman
149 Juan Sebastian Tamayo Martinez (Col) Bicicletas Strongman
150 Uri Martins Sandoval (Mex) Amore & Vita -
151 Massimo Rosa (Ita) Italy
152 Adriano Brogi (Ita) GM Europa Ovini
153 Benjamin Brkic (Aut) Tirol Cycling Team
154 Marco Maronese (Ita) Bardiani CSF
155 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom – Rusvelo
156 Mihail Mihailov (Bul) Unieuro Trevigiani
157 Danilo Celano (Ita) Amore & Vita -
158 Hideto Nakane (Jpn) Nippo - Vini Fantini
159 Marco Molteni (Ita) Unieuro Trevigiani
160 Oscar Eduardo Sanchez Guarin (Col) Bicicletas Strongman
161 Didier Alexander Sastoque Pulido (Col) Bicicletas Strongman
162 Andrea Ruscetta (Ita) GM Europa Ovini
163 Julen Amezqueta (Spa) Wilier Triestina
164 Aristóbulo Cala (Col) Bicicletas Strongman
165 Marco Tizza (Ita) GM Europa Ovini
166 Stefano Pirazzi (Ita) Bardiani CSF
167 Llibert Sendros Juve (Spa) Kolss Cycling Team
168 Yauhen Sobal (Blr) Minsk Cycling Club
169 Josu Zabala (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
170 Sergio Vega Merodio (Spa) Unieuro Trevigiani
171 Aleh Ahiyevich (Blr) Minsk Cycling Club
172 Alexander Vdovin (Rus) Lokosphinx
173 Kanstantsin Klimiankou (Blr) Minsk Cycling Club
174 Artem Nych (Rus) Gazprom – Rusvelo
175 Simone Sterbini (Ita) Bardiani CSF
176 Sergey Vdovin (Rus) Lokosphinx
177 Davide Pacchiardo (Ita) GM Europa Ovini
178 Alexander Foliforov (Rus) Gazprom – Rusvelo
179 Tom-Jelte Slagter (Ned) Cannondale-Drapac
180 Oliver Wood (GBr) Team Wiggins
181 Sebastian Orlando Caro Monroy (Col) D'Amico Utensilnord
182 Nathan Brown (USA) Cannondale-Drapac                   09:19
183 Leonardo Fedrigo (Ita) Team Wiggins
DNF Manuel Belletti (Ita) Wilier Triestina
DNF Arnold Jeannesson (Fra) Fortuneo - Vital Concept
DNS Jonathan Diebben (GBr) Team Sky

Klasyfikacja generalna po 3. etapie:

  1 Toms Skujins (Lat) Cannondale-Drapac                 9:53:13
  2 Lilian Calmejane (Fra) Direct Energie                  00:16
  3 Jaime Roson (Spa) Caja Rural-Seguros RGA               00:37
  4 Egan Bernal (Col) Androni Giocattoli                   00:54
  5 Torres Rodolfo (Col) Androni Giocattoli                01:01
  6 Ian Boswell (USA) Team Sky                             01:10
  7 Romain Sicard (Fra) Direct Energie                     01:21
  8 Marco Canola (Ita) Nippo - Vini Fantini                01:32
  9 Florian Vachon (Fra) Fortuneo - Vital Concept          01:39
 10 Merhawi Kudus (Eri) Dimension Data                     02:00
 11 Kiryll Pozdnyakov (Aze) Synergy Baku
 12 Nicola Gaffurini (Ita) San Sangemini                   02:10
 13 Dmitrii Strakhov (Rus) Lokosphinx                      02:11
 14 Ivan Santaromita (Ita) Nippo - Vini Fantini            02:21
 15 Mattia Cattaneo (Ita) Androni Giocattoli               02:51
 16 Kenny Elissonde (Fra) Team Sky                         02:52
 17 Eduardo Sepulveda (Arg) Fortuneo - Vital Concept       02:53
 18 Michele Gazzarra (Ita) San Sangemini                   03:33
 19 Fabio Tommassini (Ita) D'Amico Utensilnord             05:17
 20 Davide Orrico (Ita) San Sangemini                      05:32
 21 Jonathan Lastra (Spa) Caja Rural-Seguros RGA           05:41
 22 Mauro Finetto (Ita) Italy                              06:19
 23 Manuel Senni (Ita) Italy                               06:26
 24 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Sky                      07:05
 25 Serge Pauwels (Bel) Dimension Data                     07:08
 26 Jonathan Hivert (Fra) Direct Energie                   07:09
 27 Maxime Bouet (Fra) Fortuneo - Vital Concept            07:17
 28 Matteo Busato (Ita) Wilier Triestina                   07:30
 29 Daniel Andres Rozo Velez (Col) Bicicletas Strongma     07:33
 30 Yonder Godoy (Ven) Wilier Triestina                    09:12
 31 Antonio Di Sante (Ita) GM Europa Ovini                 09:18
 32 Ildar Arslanov (Rus) Gazprom – Rusvelo                 09:20
 33 Edoardo Zardini (Ita) Bardiani CSF                     09:34
 34 Ryan Gibbons (RSA) Dimension Data                      10:12
 35 Alexander Aranburu (Spa) Caja Rural-Seguros RGA        10:20
 36 Paolo Tot? (Ita) San Sangemini                         10:25
 37 Fabricio Ferrari (Uru) Caja Rural-Seguros RGA          10:32
 38 Giovanni Carboni (Ita) Italy                           10:43
 39 Jonathan Klever Caicedo Cepeda (Ecu) Bicicletas Strongman
 40 Steven Calderon Porras (Col) Bicicletas Strongman      11:32
 41 Romain Hardy (Fra) Fortuneo - Vital Concept            11:41
 42 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli             11:59
 43 Antonio Parrinello (Ita) GM Europa Ovini               12:07
 44 Paolo Baccio (Ita) Italy                               12:10
 45 Francesco Manuel Bongiorno (Ita) San Sangemini         12:20
 46 Alessandro Bisolti (Ita) Nippo - Vini Fantini          12:36
 47 Nicola Conci (Ita) Italy                               12:38
 48 Armindo Fonseca (Fra) Fortuneo - Vital Concept         13:12
 49 Sebastian Schönberger (Aut) Tirol Cycling Team         13:38
 50 Alexander Evtushenko (Rus) Lokosphinx                  13:52
 51 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli               14:14
 52 Marco Zamparella (Ita) Amore & Vita -                  14:17
 53 Daniel Martin (Irl) Quick-Step Floors                  14:31
 54 Jan Tratnik (Slo) CCC Sprandi Polkowice                14:36
 55 James Knox (GBr) Team Wiggins                          14:37
 56 Eduard Vorganov (Rus) Minsk Cycling Club               14:38
 57 Danilo Celano (Ita) Amore & Vita -                     15:33
 58 Aristóbulo Cala (Col) Bicicletas Strongman             15:35
 59 Daniel Savini (Ita) Italy                              15:39
 60 Filippo Pozzato (Ita) Wilier Triestina                 15:40
 61 Simone Ravanelli (Ita) Unieuro Trevigiani              15:51
 62 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani CSF                        15:59
 63 Joseph Lloyd Dombrowski (USA) Cannondale-Drapac        16:03
 64 Angelo Tulik (Fra) Direct Energie                      16:51
 65 Jonas Koch (Ger) CCC Sprandi Polkowice                 17:15
 66 Laurent Pichon (Fra) Fortuneo - Vital Concept          17:37
 67 Omar Fraile (Spa) Dimension Data                       17:39
 68 Elia Viviani (Ita) Team Sky                            18:05
 69 Stanislau Bazhkou (Blr) Minsk Cycling Club             18:23
 70 Pierpaolo Ficara (Ita) Amore & Vita -                  18:28
 71 Dmitrii Sokolov (Rus) Lokosphinx                       18:34
 72 Abderrahim Zahiri (Mar) Unieuro Trevigiani             18:47
 73 Thomas Boudat (Fra) Direct Energie                     18:58
 74 Redi Halilaj (Alb) Amore & Vita -                      19:10
 75 Federico Canuti (Ita) D'Amico Utensilnord              19:58
 76 Artem Nych (Rus) Gazprom – Rusvelo                     20:06
 77 David Lopez (Spa) Team Sky                             20:17
 78 Ilia Koshevoy (Blr) Wilier Triestina                   20:21
 79 Nathan Brown (USA) Cannondale-Drapac                   20:42
 80 Jonathan Stil Millan Ayala (Col) Bicicletas Strong     20:44
 81 Brice Feillu (Fra) Fortuneo - Vital Concept            20:51
 82 Perrig Quemeneur (Fra) Direct Energie                  21:01
 83 Davide Pacchiardo (Ita) GM Europa Ovini                21:21
 84 Igor Anton (Spa) Dimension Data                        21:26
 85 Adrian Kurek (Pol) CCC Sprandi Polkowice               21:31
 86 Bryan Nauleau (Fra) Direct Energie                     21:36
 87 Oscar Eduardo Sanchez Guarin (Col) Bicicletas Stro     21:37
 88 Mattia Frapporti (Ita) Androni Giocattoli              21:49
 89 Scott Davies (GBr) Team Wiggins                        22:03
 90 Stefano Pirazzi (Ita) Bardiani CSF                     22:08
 91 Marco Bernardinetti (Ita) Amore & Vita -               22:48
 92 Ivan Rovny (Rus) Gazprom – Rusvelo                     23:05
 93 Nikolay Mihaylov (Bul) CCC Sprandi Polkowice           23:20
 94 Frantisek Sisr (Cze) CCC Sprandi Polkowice             23:59
 95 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF                      24:08
 96 Iuri Filosi (Ita) Nippo - Vini Fantini                 24:12
 97 Thomas Voeckler (Fra) Direct Energie                   24:13
 98 Alexander Vdovin (Rus) Lokosphinx                      24:15
 99 Jon Irisarri (Spa) Caja Rural-Seguros RGA              24:17
100 Eduard Grosu (Rom) Nippo - Vini Fantini                24:26
101 Niccolo' Salvietti (Ita) San Sangemini                 24:54
102 Filippo Fortin (Ita) Tirol Cycling Team                24:56
103 Ettore Carlini (Ita) D'Amico Utensilnord
104 Michele Scartezzini (Ita) San Sangemini                25:18
105 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data       25:39
106 Josip Rumac (Cro) Synergy Baku                         25:47
107 Oleksandr Prevar (Ukr) Kolss Cycling Team              25:54
108 Branislau Samoilau (Blr) CCC Sprandi Polkowice         26:05
109 Simone Bernardini (Ita) San Sangemini                  26:32
110 Jaco Venter (RSA) Dimension Data                       26:38
111 Matthias Krizek (Aut) Tirol Cycling Team               26:39
112 Matteo Malucelli (Ita) Androni Giocattoli              27:05
113 Adrien Niyonshuti (Rwa) Dimension Data                 27:16
114 Justin Oien (USA) Caja Rural-Seguros RGA               27:19
115 Tom-Jelte Slagter (Ned) Cannondale-Drapac              27:23
116 Matteo Rotondi (Ita) GM Europa Ovini                   28:30
117 Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani CSF                   29:04
118 Oleksandr Polivoda (Ukr) Kolss Cycling Team            29:21
119 Nicolas Samparisi (Ita) D'Amico Utensilnord            29:26
120 Nicola Genovese (Ita) D'Amico Utensilnord              29:31
121 Elgun Alizada (Aze) Synergy Baku                       29:49
122 Julen Amezqueta (Spa) Wilier Triestina
123 Vitaliy Buts (Ukr) Kolss Cycling Team                  30:05
124 Samir Jabrayilov (Aze) Synergy Baku                    30:11
125 William Clarke (Aus) Cannondale-Drapac                 30:17
126 Taylor Phinney (USA) Cannondale-Drapac                 30:21
127 Alexander Foliforov (Rus) Gazprom – Rusvelo            30:53
128 German Nicolas Tivani Perez (Arg) Unieuro Trevigia     30:58
129 Massimo Rosa (Ita) Italy                               31:02
130 Josu Zabala (Spa) Caja Rural-Seguros RGA               31:14
131 Christopher Latham (GBr) Team Wiggins                  32:05
132 Marco Tizza (Ita) GM Europa Ovini                      32:16
133 Patrick Gamper (Aut) Tirol Cycling Team                32:24
134 Alan Banaszek (Pol) CCC Sprandi Polkowice              32:34
135 Sergey Vdovin (Rus) Lokosphinx                         32:35
136 Sebastian Orlando Caro Monroy (Col) D'Amico Utensi     32:54
137 Adriano Brogi (Ita) GM Europa Ovini                    33:14
138 Andrea Ruscetta (Ita) GM Europa Ovini
139 Kanstantsin Klimiankou (Blr) Minsk Cycling Club        33:27
140 Mattia Viel (Ita) Unieuro Trevigiani                   33:42
141 Artem Samolenkov (Rus) Lokosphinx                      33:57
142 Siarhei Papok (Blr) Minsk Cycling Club                 33:58
143 Maximilian Kuen (Aut) Tirol Cycling Team               34:09
144 Sergio Vega Merodio (Spa) Unieuro Trevigiani           34:36
145 Marcin Białobłocki (Pol) CCC Sprandi Polkowice         34:43
146 Davide Ballerini (Ita) Androni Giocattoli              34:53
147 Elchin Asadov (Aze) Synergy Baku                       35:11
148 Juan Sebastian Tamayo Martinez (Col) Bicicletas Strongman
149 Michael O'loughlin (Irl) Team Wiggins                  35:15
150 Didier Alexander Sastoque Pulido (Col) Bicicletas      35:18
151 Andriy Vasylyuk (Ukr) Kolss Cycling Team               35:19
152 Andrii Bratashchuk (Ukr) Kolss Cycling Team            35:56
153 Michael Thompson (GBr) Team Wiggins                    36:01
154 Clemens Fankhauser (Aut) Tirol Cycling Team            36:03
155 Lawson Craddock (USA) Cannondale-Drapac                36:17
156 Rafael Reis (Por) Caja Rural-Seguros RGA               36:19
157 Mamyr Stash (Rus) Lokosphinx                           37:22
158 Yauhen Sobal (Blr) Minsk Cycling Club                  37:38
159 Dylan Kerfoot-Robson (GBr) Team Wiggins                37:46
160 Llibert Sendros Juve (Spa) Kolss Cycling Team          37:58
161 Benjamin Brkic (Aut) Tirol Cycling Team                38:05
162 Sebastian Lander (Den) GM Europa Ovini                 38:27
163 Vasyl Malynivskyi (Ukr) Kolss Cycling Team             38:57
164 Angelo Raffaele (Ita) D'Amico Utensilnord              39:00
165 Marco Maronese (Ita) Bardiani CSF                      39:02
166 Mihail Mihailov (Bul) Unieuro Trevigiani               39:16
167 Uri Martins Sandoval (Mex) Amore & Vita -              39:46
168 Besmir Banushi (Alb) Amore & Vita -                    40:16
169 Raman Ramanau (Blr) Minsk Cycling Club                 40:34
170 Oliver Wood (GBr) Team Wiggins                         40:39
171 Yovcho Yovchev (Bul) Amore & Vita -                    40:52
172 Enver Asanov (Aze) Synergy Baku                        41:10
173 Mykhaylo Kononenko (Ukr) Kolss Cycling Team            41:32
174 Simone Sterbini (Ita) Bardiani CSF                     41:46
175 Marco Molteni (Ita) Unieuro Trevigiani                 42:05
176 Jakub Mareczko (Ita) Wilier Triestina                  42:17
177 Oleksandr Golovash (Ukr) Minsk Cycling Club            42:33
178 Hideto Nakane (Jpn) Nippo - Vini Fantini               42:50
179 Jose Daniel Viejo Redondo (Spa) Unieuro Trevigiani     43:46
180 Alessio Brugna (Ita) Italy                             44:15
181 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom – Rusvelo                44:26
182 Aleh Ahiyevich (Blr) Minsk Cycling Club                44:29
183 Leonardo Fedrigo (Ita) Team Wiggins                    49:53