pro-cycling.org
Volta Ciclista a Catalunya 2017 - 4. etap< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2017-03-23 18:59:07), kat. 2.UWT (SPA); 136km (Montferrer - Igualada); 23 marca 2017. 

  1 Nacer Bouhanni (Fra) Cofidis, Solutions Credits         3:04:27
  2 Davide Cimolai (Ita) FDJ
  3 Daryl Impey (RSA) Orica-Scott
  4 Alexander Edmonson (Aus) Orica-Scott
  5 Dion Smith (NZl) Wanty - Groupe Gobert
  6 Pieter Serry (Bel) Quick-Step Floors
  7 Enrico Gasparotto (Ita) Bahrain-Merida
  8 Petr Vakoc (Cze) Quick-Step Floors
  9 Jose Rojas (Spa) Movistar Team
 10 Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo
 11 Alejandro Valverde Belmonte (Spa) Movistar Team
 12 Geraint Thomas (GBr) Team Sky
 13 Daniel Martin (Irl) Quick-Step Floors
 14 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale
 15 Arthur Vichot (Fra) FDJ
 16 Alberto Contador Velasco (Spa) Trek-Segafredo
 17 Laurens De Plus (Bel) Quick-Step Floors
 18 Rafał Majka (Pol) Bora-Hansgrohe
 19 Cyril Gautier (Fra) AG2R La Mondiale
 20 Sergei Chernetski (Rus) Astana Pro Team
 21 Jhon Darwin Atapuma Hurtado (Col) Team UAE Emirates
 22 Chris Froome (GBr) Team Sky
 23 Adam Yates (GBr) Orica-Scott
 24 Pierre Roger Latour (Fra) AG2R La Mondiale
 25 Ruben Fernandez Andujar (Spa) Movistar Team
 26 Jarlinson Pantano Gomez (Col) Trek-Segafredo
 27 Julien Simon (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 28 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team
 29 Stef Clement (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 30 Samuel Sanchez Gonzalez (Spa) BMC Racing Team
 31 Felix Grossschartner (Aut) CCC Sprandi Polkowice
 32 José Mendes (Por) Bora-Hansgrohe
 33 Tejay Van Garderen (USA) BMC Racing Team
 34 Tsgabu Gebremaryam Grmay (Eth) Bahrain-Merida
 35 David Gaudu (Fra) FDJ
 36 Jetse Bol (Ned) Manzana Postobon
 37 Xandro Meurisse (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 38 George Bennett (NZl) Team LottoNl-Jumbo
 39 Steven Kruijswijk (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 40 Jesper Hansen (Den) Astana Pro Team
 41 Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team
 42 Carlos Verona (Spa) Orica-Scott
 43 Jonathan Castroviejo (Spa) Movistar Team
 44 Marc Soler Gimenez (Spa) Movistar Team
 45 Andrey Amador Bikkazakova (CRc) Movistar Team
 46 Mikel Nieve Iturralde (Spa) Team Sky
 47 Thomas Degand (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 48 Davide Formolo (Ita) Cannondale-Drapac
 49 Laurens Ten Dam (Ned) Team Sunweb
 50 Louis Meintjes (RSA) Team UAE Emirates
 51 Enric Mas Nicolau (Spa) Quick-Step Floors
 52 Aldemar Reyes Ortega (Col) Manzana Postobon
 53 Ricardo Vilela (Por) Manzana Postobon
 54 Peter Kennaugh (GBr) Team Sky
 55 Louis Vervaeke (Bel) Lotto Soudal
 56 Mikel Landa Meana (Spa) Team Sky
 57 Ilnur Zakarin (Rus) Katusha-Alpecin
 58 Jan Hirt (Cze) CCC Sprandi Polkowice
 59 Sergio Pardilla Bellon (Spa) Caja Rural-Seguros RGA       00:19
 60 Benoit Vaugrenard (Fra) FDJ                               00:24
 61 Jordi Simon Casulleras (Spa) Soul Brasil                  00:41
 62 Jay Mccarthy (Aus) Bora-Hansgrohe
 63 Paweł Poljański (Pol) Bora-Hansgrohe
 64 Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo
 65 Lennard Kämna (Ger) Team Sunweb
 66 Léo Vincent (Fra) FDJ
 67 Daniel Navarro Garcia (Spa) Cofidis, Solutions Credits
 68 Sindre Skjoestad Lunke (Nor) Team Sunweb
 69 Martijn Tusveld (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 70 Nicholas Schultz (Aus) Caja Rural-Seguros RGA
 71 Ondrej Cink (Cze) Bahrain-Merida
 72 Eduard Prades Reverter (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 73 Fabien Doubey (Fra) Wanty - Groupe Gobert
 74 Guillaume Martin (Fra) Wanty - Groupe Gobert
 75 Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale
 76 Ruben Plaza (Spa) Orica-Scott
 77 Hernando Bohorquez Sanchez (Col) Manzana Postobon
 78 Valerio Conti (Ita) Team UAE Emirates
 79 Davide Villella (Ita) Cannondale-Drapac
 80 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team
 81 Michael Gogl (Aut) Trek-Segafredo                         01:12
 82 Tim Ariesen (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 83 Nick Van Der Lijke (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 84 Haimar Zubeldia Agirre (Spa) Trek-Segafredo
 85 Natnael Berhane (Eri) Dimension Data
 86 Kristian Sbaragli (Ita) Dimension Data
 87 Ben O'connor (Aus) Dimension Data
 88 Jacques Willem Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data
 89 Etienne Van Empel (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 90 Phil Bauhaus (Ger) Team Sunweb
 91 Bart De Clercq (Bel) Lotto Soudal
 92 André Greipel (Ger) Lotto Soudal
 93 Luis Guillermo Mas Bonet (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 94 Przemysław Niemiec (Pol) Team UAE Emirates
 95 Kristijan Durasek (Cro) Team UAE Emirates
 96 Oscar Riesebeek (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
 97 Guillaume Levarlet (Fra) Wanty - Groupe Gobert
 98 Hector Saez Benito (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 99 Silvio Herklotz (Ger) Bora-Hansgrohe
100 Leszek Pluciński (Pol) CCC Sprandi Polkowice
101 Maximilian Schachmann (Ger) Quick-Step Floors
102 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Spa) Astana Pro Team
103 Łukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice
104 Brendan Canty (Aus) Cannondale-Drapac
105 Jérémy Maison (Fra) FDJ
106 Kilian Frankiny (Swi) BMC Racing Team
107 François Bidard (Fra) AG2R La Mondiale
108 Magno Prado Nazaret (Bra) Soul Brasil
109 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky
110 Gianluca Brambilla (Ita) Quick-Step Floors
111 Alexey Vermeulen (USA) Team LottoNl-Jumbo
112 Anass Ait El Abdia (Mar) Team UAE Emirates
113 Rafael Valls Ferri (Spa) Lotto Soudal                     01:22
114 Hernan Ricardo Aguirre Caipa (Col) Manzana Postobon       01:26
115 Mekseb Debesay (Eri) Dimension Data                       01:33
116 Andrew Talansky (USA) Cannondale-Drapac                   01:42
117 Geoffrey Soupe (Fra) Cofidis, Solutions Credits           02:06
118 Guillaume Bonnafond (Fra) Cofidis, Solutions Credits      02:27
119 Jan Bárta (Cze) Bora-Hansgrohe
120 Joseph Rosskopf (USA) BMC Racing Team
121 Matthias Brändle (Aut) Trek-Segafredo
122 Paolo Tiralongo (Ita) Astana Pro Team
123 Frederik Veuchelen (Bel) Wanty - Groupe Gobert
124 Antonio Nibali (Ita) Bahrain-Merida
125 Max Walscheid (Ger) Team Sunweb
126 Piotr Brożyna (Pol) CCC Sprandi Polkowice
127 Hugh Carthy (GBr) Cannondale-Drapac
128 Marco Minnaard (Ned) Wanty - Groupe Gobert
129 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain-Merida
130 Michael Woods (Can) Cannondale-Drapac
131 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale                       02:36
132 Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale
133 Chris Hamilton (Aus) Team Sunweb
134 Janez Brajkovic (Slo) Bahrain-Merida
135 Damien Howson (Aus) Orica-Scott                           02:43
136 Maciej Paterski (Pol) CCC Sprandi Polkowice
137 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Sunweb
138 Robert Kišerlovski (Cro) Katusha-Alpecin
139 Murilo Affonso (Bra) Soul Brasil
140 Caio Godoy Ormenese (Bra) Soul Brasil                     02:47
141 Patryk Stosz (Pol) CCC Sprandi Polkowice                  03:55
142 Jonas Van Genechten (Bel) Cofidis, Solutions Credits      04:06
143 Alex Howes (USA) Cannondale-Drapac
144 Lachlan Morton (Aus) Dimension Data                       04:13
145 Rémi Cavagna (Fra) Quick-Step Floors                      04:46
146 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team
147 Artyom Zakharov (Kaz) Astana Pro Team
148 Juan Felipe Osorio Arboleda (Col) Manzana Postobon
149 Mateusz Taciak (Pol) CCC Sprandi Polkowice                05:29
150 Dylan Page (Swi) Caja Rural-Seguros RGA                   06:42
151 Philip Deignan (Irl) Team Sky
152 Daniel Teklehaimanot (Eri) Dimension Data
153 Jeroen Meijers (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
154 Domen Novak (Slo) Bahrain-Merida
155 Nathan Haas (Aus) Dimension Data                          07:10
156 Sam Bewley (NZl) Orica-Scott
157 José Gonçalves (Por) Katusha-Alpecin
158 Maxim Belkov (Rus) Katusha-Alpecin
159 Ángel Vicioso Arcos (Spa) Katusha-Alpecin
160 Markel Irizar Aranburu (Spa) Trek-Segafredo
161 Imanol Erviti (Spa) Movistar Team
162 Diego Rubio Hernandez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
163 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team
164 Diego Rosa (Ita) Team Sky
165 Matteo Bono (Ita) Team UAE Emirates
166 Pavel Kochetkov (Rus) Katusha-Alpecin
167 Bert-Jan Lindeman (Ned) Team LottoNl-Jumbo
168 Martijn Keizer (Ned) Team LottoNl-Jumbo
169 Victor Campenaerts (Bel) Team LottoNl-Jumbo
170 Pierre Rolland (Fra) Cannondale-Drapac
171 Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team                07:17
172 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal                        07:37
173 Robert Gesink (Ned) Team LottoNl-Jumbo                    07:45
174 Svein Tuft (Can) Orica-Scott
175 Rein Taaramäe (Est) Katusha-Alpecin
176 Martijn Budding (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
177 Johan Le Bon (Fra) FDJ
178 Jelle Vanendert (Bel) Lotto Soudal
179 Ben Hermans (Bel) BMC Racing Team
180 Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis, Solutions Credits        09:43
DNF Pieter Weening (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij
DNS Pascal Ackermann (Ger) Bora-Hansgrohe

Klasyfikacja generalna po 4. etapie:

  1 Tejay Van Garderen (USA) BMC Racing Team               13:29:00
  2 Samuel Sanchez Gonzalez (Spa) BMC Racing Team             00:41
  3 Geraint Thomas (GBr) Team Sky                             00:44
  4 Alejandro Valverde Belmonte (Spa) Movistar Team           00:45
  5 Chris Froome (GBr) Team Sky                               00:49
  6 Marc Soler Gimenez (Spa) Movistar Team                    01:10
  7 Alberto Contador Velasco (Spa) Trek-Segafredo             01:13
  8 Adam Yates (GBr) Orica-Scott                              01:18
  9 Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo                        01:25
 10 Jarlinson Pantano Gomez (Col) Trek-Segafredo
 11 Carlos Verona (Spa) Orica-Scott                           01:32
 12 Peter Kennaugh (GBr) Team Sky                             01:44
 13 George Bennett (NZl) Team LottoNl-Jumbo                   01:51
 14 Daniel Martin (Irl) Quick-Step Floors                     02:02
 15 Steven Kruijswijk (Ned) Team LottoNl-Jumbo                02:04
 16 Mikel Nieve Iturralde (Spa) Team Sky                      02:08
 17 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale                      02:13
 18 Pierre Roger Latour (Fra) AG2R La Mondiale                02:22
 19 Jonathan Castroviejo (Spa) Movistar Team
 20 Rafał Majka (Pol) Bora-Hansgrohe                          02:35
 21 Ilnur Zakarin (Rus) Katusha-Alpecin                       02:46
 22 Louis Vervaeke (Bel) Lotto Soudal                         02:47
 23 Jhon Darwin Atapuma Hurtado (Col) Team UAE Emirates       03:08
 24 David Gaudu (Fra) FDJ                                     03:16
 25 Jan Hirt (Cze) CCC Sprandi Polkowice
 26 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team                      03:23
 27 Davide Formolo (Ita) Cannondale-Drapac                    03:33
 28 Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team                       03:37
 29 Felix Grossschartner (Aut) CCC Sprandi Polkowice          04:03
 30 Ondrej Cink (Cze) Bahrain-Merida                          04:17
 31 Andrey Amador Bikkazakova (CRc) Movistar Team             04:20
 32 Louis Meintjes (RSA) Team UAE Emirates
 33 Laurens Ten Dam (Ned) Team Sunweb                         04:26
 34 Sergei Chernetski (Rus) Astana Pro Team                   05:13
 35 Jesper Hansen (Den) Astana Pro Team
 36 Ricardo Vilela (Por) Manzana Postobon                     05:46
 37 Léo Vincent (Fra) FDJ                                     05:50
 38 Michael Woods (Can) Cannondale-Drapac                     06:00
 39 Daniel Navarro Garcia (Spa) Cofidis, Solutions Credits    06:30
 40 Hugh Carthy (GBr) Cannondale-Drapac                       06:36
 41 Rafael Valls Ferri (Spa) Lotto Soudal                     06:40
 42 Sindre Skjoestad Lunke (Nor) Team Sunweb                  06:53
 43 Xandro Meurisse (Bel) Wanty - Groupe Gobert               07:12
 44 Thomas Degand (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 45 Guillaume Martin (Fra) Wanty - Groupe Gobert              07:53
 46 Ben O'connor (Aus) Dimension Data                         07:57
 47 Nicholas Schultz (Aus) Caja Rural-Seguros RGA             08:25
 48 Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale                  08:33
 49 Stef Clement (Ned) Team LottoNl-Jumbo                     08:36
 50 Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale                        08:37
 51 Enric Mas Nicolau (Spa) Quick-Step Floors                 09:01
 52 Ruben Plaza (Spa) Orica-Scott                             09:02
 53 Haimar Zubeldia Agirre (Spa) Trek-Segafredo               09:15
 54 Tsgabu Gebremaryam Grmay (Eth) Bahrain-Merida             09:31
 55 Natnael Berhane (Eri) Dimension Data                      09:50
 56 Pieter Serry (Bel) Quick-Step Floors                      09:52
 57 Robert Gesink (Ned) Team LottoNl-Jumbo                    09:58
 58 Martijn Tusveld (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij       10:31
 59 Hernan Ricardo Aguirre Caipa (Col) Manzana Postobon       10:41
 60 Ruben Fernandez Andujar (Spa) Movistar Team               10:42
 61 Mikel Landa Meana (Spa) Team Sky                          12:26
 62 Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo                        13:22
 63 Jose Rojas (Spa) Movistar Team                            13:32
 64 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky                            13:41
 65 Marco Minnaard (Ned) Wanty - Groupe Gobert                14:17
 66 Laurens De Plus (Bel) Quick-Step Floors                   14:45
 67 Enrico Gasparotto (Ita) Bahrain-Merida                    14:50
 68 Jérémy Maison (Fra) FDJ                                   15:28
 69 Ben Hermans (Bel) BMC Racing Team                         15:33
 70 Anass Ait El Abdia (Mar) Team UAE Emirates                15:34
 71 Aldemar Reyes Ortega (Col) Manzana Postobon               15:48
 72 Valerio Conti (Ita) Team UAE Emirates                     16:18
 73 Guillaume Levarlet (Fra) Wanty - Groupe Gobert            16:40
 74 Przemysław Niemiec (Pol) Team UAE Emirates                16:42
 75 Łukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice                 17:10
 76 Cyril Gautier (Fra) AG2R La Mondiale                      17:16
 77 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale                       17:23
 78 Nick Van Der Lijke (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij    17:29
 79 Damien Howson (Aus) Orica-Scott                           17:46
 80 Chris Hamilton (Aus) Team Sunweb                          18:12
 81 Paweł Poljański (Pol) Bora-Hansgrohe                      18:26
 82 Jordi Simon Casulleras (Spa) Soul Brasil                  18:32
 83 Diego Rubio Hernandez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA        19:07
 84 Bart De Clercq (Bel) Lotto Soudal                         19:24
 85 Lachlan Morton (Aus) Dimension Data                       20:16
 86 Pavel Kochetkov (Rus) Katusha-Alpecin                     21:38
 87 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team                    21:53
 88 Hernando Bohorquez Sanchez (Col) Manzana Postobon         21:57
 89 Magno Prado Nazaret (Bra) Soul Brasil                     22:33
 90 José Mendes (Por) Bora-Hansgrohe                          24:18
 91 Kilian Frankiny (Swi) BMC Racing Team                     24:21
 92 Daryl Impey (RSA) Orica-Scott                             24:27
 93 Arthur Vichot (Fra) FDJ                                   24:51
 94 Benoit Vaugrenard (Fra) FDJ                               25:16
 95 Petr Vakoc (Cze) Quick-Step Floors                        26:07
 96 Davide Cimolai (Ita) FDJ
 97 Alexey Vermeulen (USA) Team LottoNl-Jumbo
 98 Jay Mccarthy (Aus) Bora-Hansgrohe                         26:15
 99 Michael Gogl (Aut) Trek-Segafredo                         26:21
100 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Spa) Astana Pro Team      26:24
101 Maximilian Schachmann (Ger) Quick-Step Floors             26:32
102 Ángel Vicioso Arcos (Spa) Katusha-Alpecin                 26:41
103 Leszek Pluciński (Pol) CCC Sprandi Polkowice              26:56
104 Andrew Talansky (USA) Cannondale-Drapac                   27:03
105 Lennard Kämna (Ger) Team Sunweb                           27:06
106 Dion Smith (NZl) Wanty - Groupe Gobert                    27:11
107 Davide Villella (Ita) Cannondale-Drapac                   27:18
108 Jetse Bol (Ned) Manzana Postobon                          27:31
109 Fabien Doubey (Fra) Wanty - Groupe Gobert                 27:52
110 André Greipel (Ger) Lotto Soudal                          28:01
111 Sergio Pardilla Bellon (Spa) Caja Rural-Seguros RGA       28:02
112 Oscar Riesebeek (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij       28:04
113 Mekseb Debesay (Eri) Dimension Data                       28:11
114 Paolo Tiralongo (Ita) Astana Pro Team                     28:25
115 Robert Kišerlovski (Cro) Katusha-Alpecin                  28:38
116 Kristijan Durasek (Cro) Team UAE Emirates                 28:49
117 Nacer Bouhanni (Fra) Cofidis, Solutions Credits           28:50
118 Julien Simon (Fra) Cofidis, Solutions Credits             29:06
119 Janez Brajkovic (Slo) Bahrain-Merida                      29:09
120 Kristian Sbaragli (Ita) Dimension Data                    29:18
121 Philip Deignan (Irl) Team Sky                             29:19
122 Jacques Willem Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data    29:22
123 Jan Bárta (Cze) Bora-Hansgrohe                            29:33
124 Etienne Van Empel (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij     29:36
125 Eduard Prades Reverter (Spa) Caja Rural-Seguros RGA       29:56
126 Maciej Paterski (Pol) CCC Sprandi Polkowice               29:59
127 Guillaume Bonnafond (Fra) Cofidis, Solutions Credits      30:01
128 Phil Bauhaus (Ger) Team Sunweb                            30:02
129 Luis Guillermo Mas Bonet (Spa) Caja Rural-Seguros         30:27
130 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain-Merida                      30:32
131 Joseph Rosskopf (USA) BMC Racing Team                     30:38
132 Geoffrey Soupe (Fra) Cofidis, Solutions Credits           31:12
133 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team                       31:17
134 Imanol Erviti (Spa) Movistar Team
135 Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team
136 Sam Bewley (NZl) Orica-Scott                              31:41
137 François Bidard (Fra) AG2R La Mondiale                    31:53
138 Alexander Edmonson (Aus) Orica-Scott                      32:09
139 Johan Le Bon (Fra) FDJ                                    32:40
140 Caio Godoy Ormenese (Bra) Soul Brasil                     32:45
141 Brendan Canty (Aus) Cannondale-Drapac                     32:51
142 Gianluca Brambilla (Ita) Quick-Step Floors                32:54
143 Piotr Brożyna (Pol) CCC Sprandi Polkowice                 33:13
144 Matteo Bono (Ita) Team UAE Emirates                       33:28
145 Juan Felipe Osorio Arboleda (Col) Manzana Postobon        33:49
146 José Gonçalves (Por) Katusha-Alpecin                      34:35
147 Martijn Budding (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij       34:37
148 Domen Novak (Slo) Bahrain-Merida                          34:47
149 Jelle Vanendert (Bel) Lotto Soudal                        34:48
150 Rein Taaramäe (Est) Katusha-Alpecin                       35:12
151 Jeroen Meijers (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij        35:21
152 Diego Rosa (Ita) Team Sky                                 35:45
153 Murilo Affonso (Bra) Soul Brasil                          36:06
154 Alex Howes (USA) Cannondale-Drapac                        36:11
155 Rémi Cavagna (Fra) Quick-Step Floors                      36:36
156 Bert-Jan Lindeman (Ned) Team LottoNl-Jumbo                36:48
157 Silvio Herklotz (Ger) Bora-Hansgrohe                      36:49
158 Artyom Zakharov (Kaz) Astana Pro Team                     37:06
159 Nathan Haas (Aus) Dimension Data                          37:18
160 Svein Tuft (Can) Orica-Scott                              37:27
161 Markel Irizar Aranburu (Spa) Trek-Segafredo               37:37
162 Daniel Teklehaimanot (Eri) Dimension Data                 38:47
163 Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis, Solutions Credits        38:49
164 Matthias Brändle (Aut) Trek-Segafredo                     39:14
165 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Sunweb                     39:47
166 Tim Ariesen (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij           40:29
167 Pierre Rolland (Fra) Cannondale-Drapac                    40:59
168 Max Walscheid (Ger) Team Sunweb                           41:03
169 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal                        41:35
170 Antonio Nibali (Ita) Bahrain-Merida                       42:02
171 Frederik Veuchelen (Bel) Wanty - Groupe Gobert            42:03
172 Patryk Stosz (Pol) CCC Sprandi Polkowice                  42:04
173 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team                     42:23
174 Martijn Keizer (Ned) Team LottoNl-Jumbo                   42:37
175 Victor Campenaerts (Bel) Team LottoNl-Jumbo               42:45
176 Jonas Van Genechten (Bel) Cofidis, Solutions Credits      44:05
177 Maxim Belkov (Rus) Katusha-Alpecin                        44:54
178 Hector Saez Benito (Spa) Caja Rural-Seguros RGA           45:58
179 Mateusz Taciak (Pol) CCC Sprandi Polkowice                51:27
180 Dylan Page (Swi) Caja Rural-Seguros RGA                01:01:10