pro-cycling.org
Settimana Internazionale Coppi e Bartali 2017 - etap 1b (TTT)< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Mateusz Dudek (2017-03-23 17:30:28), kat. 2.1 (ITA); 13.3 km. (Gatteo a mare › Gatteo); 23 marca 2017. 

  1 CCC Sprandi Polkowice                                  14:57
  2 Team Sky                                               00:02
  3 Direct Energie                                         00:13
  4 Dimension Data                                         00:15
  5 Androni Giocattoli                                     00:17
  6 Cannondale-Drapac
  7 CCC Sprandi Polkowice                                  00:23
  8 Sangemini                                              00:28
  9 Androni Giocattoli                                     00:29
 10 Lokosphinx
 11 Team Wiggins                                           00:32
 12 Fortuneo - Vital Concept                               00:34
 13 Direct Energie                                         00:36
 14 Nippo - Vini Fantini
 15 Caja Rural-Seguros RGA                                 00:37
 16 Dimension Data                                         00:44
 17 Italy
 18 Sangemini                                              00:45
 19 Cannondale-Drapac                                      00:46
 20 Team Sky                                               00:47
 21 Tirol Cycling Team                                     00:51
 22 Gazprom – Rusvelo                                      00:52
 23 Unieuro Trevigiani                                     00:53
 24 Minsk Cycling Club
 25 Caja Rural-Seguros RGA                                 00:55
 26 Minsk Cycling Club
 27 Fortuneo - Vital Concept                               00:58
 28 Synergy Baku                                           01:02
 29 Amore & Vita                                           01:03
 30 Italy
 31 Bicicletas Strongman
 32 Wilier Triestina                                       01:04
 33 Lokosphinx                                             01:08
 34 Bardiani CSF                                           01:09
 35 Nippo - Vini Fantini                                   01:10
 36 Wilier Triestina                                       01:11
 37 D'amico Utensilnord
 38 Gm Europa Ovini                                        01:12
 39 Kolss Cycling Team                                     01:13
 40 Unieuro Trevigiani                                     01:15
 41 D'amico Utensilnord                                    01:16
 42 Team Wiggins                                           01:18
 43 Tirol Cycling Team                                     01:20
 44 Bardiani CSF                                           01:28
 45 Gazprom – Rusvelo                                      01:34
 46 Amore & Vita                                           01:37
 47 Kolss Cycling Team                                     01:50
 48 Bicicletas Strongman                                   01:57
 49 Gm Europa Ovini                                        02:00
 50 Synergy Baku                                           02:31

Klasyfikacja generalna po etapie 1b:

  1 Lilian Calmejane (Fra) Direct Energie               02:23:40
  2 Elia Viviani (Ita) Team Sky                            00:10
  3 Adrian Kurek (Pol) CCC Sprandi Polkowice
  4 Jan Tratnik (Slo) CCC Sprandi Polkowice
  5 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Sky                      00:12
  6 Ian Boswell (USA) Team Sky
  7 Laurent Pichon (Fra) Fortuneo - Vital Concept          00:19
  8 Romain Sicard (Fra) Direct Energie                     00:23
  9 Ryan Gibbons (RSA) Dimension Data                      00:25
 10 Omar Fraile (Spa) Dimension Data
 11 Merhawi Kudus (Eri) Dimension Data
 12 Toms Skujins (Lat) Cannondale-Drapac                   00:27
 13 Egan Bernal (Col) Androni Giocattoli
 14 Rodolfo Torres (Col) Androni Giocattoli
 15 Mattia Cattaneo (Ita) Androni Giocattoli
 16 Lawson Craddock (USA) Cannondale-Drapac
 17 Thomas Voeckler (Fra) Direct Energie
 18 Frantisek Sisr (Cze) CCC Sprandi Polkowice             00:33
 19 Jonas Koch (Ger) CCC Sprandi Polkowice
 20 Nikolay Mihaylov (Bul) CCC Sprandi Polkowice
 21 Michele Gazzara (Ita) Sangemini                        00:38
 22 Nicola Gaffurini (Ita) Sangemini
 23 Paolo Tot? (Ita) Sangemini
 24 Dmitrii Strakhov (Rus) Lokosphinx                      00:39
 25 Dmitrii Sokolov (Rus) Lokosphinx
 26 Alexander Evtushenko (Rus) Lokosphinx
 27 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli
 28 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli
 29 Scott Davies (GBr) Team Wiggins                        00:42
 30 Florian Vachon (Fra) Fortuneo - Vital Concept          00:44
 31 Marco Canola (Ita) Nippo - Vini Fantini                00:46
 32 Angelo Tulik (Fra) Direct Energie
 33 Jonathan Hivert (Fra) Direct Energie
 34 Iuri Filosi (Ita) Nippo - Vini Fantini
 35 Ivan Santaromita (Ita) Nippo - Vini Fantini
 36 Jaime Roson (Spa) Caja Rural-Seguros RGA               00:47
 37 Mauro Finetto (Ita) Italy                              00:54
 38 Manuel Senni (Ita) Italy
 39 Serge Pauwels (Bel) Dimension Data
 40 Paolo Baccio (Ita) Italy
 41 Francesco Manuel Bongiorno (Ita) Sangemini             00:55
 42 Giovanni Carboni (Ita) Italy                           00:56
 43 Tom-Jelte Slagter (Ned) Cannondale-Drapac
 44 Eduard Grosu (Rom) Nippo - Vini Fantini                01:00
 45 Sebastian Schönberger (Aut) Tirol Cycling Team         01:01
 46 Ildar Arslanov (Rus) Gazprom – Rusvelo                 01:02
 47 Eduard Vorganov (Rus) Minsk Cycling Club               01:03
 48 Jonathan Lastra (Spa) Caja Rural-Seguros RGA           01:05
 49 Alexander Aranburu Deva (Spa) Caja Rural
 50 Stanislau Bazhkou (Blr) Minsk Cycling Club
 51 Kenny Elissonde (Fra) Team Sky                         01:07
 52 Arnold Jeannesson (Fra) Fortuneo - Vital Concept       01:08
 53 Maxime Bouet (Fra) Fortuneo - Vital Concept
 54 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data       01:09
 55 Daniel Savini (Ita) Italy                              01:13
 56 Daniel Andres Rozo Velez (Col) Bicicletas Strongman
 57 Nicola Conci (Ita) Italy
 58 Armindo Fonseca (Fra) Fortuneo - Vital Concept         01:14
 59 Filippo Pozzato (Ita) Wilier Triestina
 60 Yonder Godoy (Ven) Wilier Triestina
 61 Joe Dombrowski (USA) Cannondale-Drapac                 01:17
 62 Fabricio Ferrari (Uru) Caja Rural-Seguros RGA
 63 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani CSF                        01:19
 64 Alessandro Bisolti (Ita) Nippo - Vini Fantini          01:20
 65 Nicolas Samparisi (Ita) D'amico Utensilnord            01:21
 66 Antonio Di Sante (Ita) GM Europa Ovini                 01:22
 67 Simone Ravanelli (Ita) Unieuro Trevigiani              01:25
 68 Nicola Genovese (Ita) D'amico Utensilnord              01:26
 69 Fabio Tommassini (Ita) D'amico Utensilnord
 70 Kanstantsin Klimiankou (Blr) Minsk Cycling Club
 71 Marco Bernardinetti (Ita) Amore & Vita -               01:27
 72 Filippo Fortin (Ita) Tirol Cycling Team                01:30
 73 Jon Irisarri (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 74 Kirill Pozdnyakov (Rus) Synergy Baku                   01:33
 75 Edoardo Zardini (Ita) Bardiani CSF                     01:34
 76 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani CSF
 77 Pierpaolo Ficara (Ita) Amore & Vita -
 78 Thomas Boudat (Fra) Direct Energie                     01:37
 79 Ivan Rovny (Rus) Gazprom – Rusvelo                     01:44
 80 Artem Nych (Rus) Gazprom – Rusvelo
 81 James Knox (GBr) Team Wiggins                          01:49
 82 Vitaliy Buts (Ukr) Kolss Cycling Team                  02:00
 83 Ettore Carlini (Ita) D'amico Utensilnord               02:02
 84 Samir Jabrayilov (Aze) Synergy Baku                    02:06
 85 Jaco Venter (RSA) Dimension Data                       02:08
 86 Davide Orrico (Ita) Sangemini                          02:09
 87 Matteo Busato (Ita) Wilier Triestina                   02:14
 88 Brice Feillu (Fra) Fortuneo - Vital Concept            02:19
 89 Eduardo Sepulveda (Arg) Fortuneo - Vital Concept
 90 Andriy Vasylyuk (Ukr) Kolss Cycling Team               02:21
 91 Jonathan Stil Millan Ayala (Col) Bicicletas Strong     02:22
 92 Steven Calderon Porras (Col) Bicicletas Strongman
 93 Daniel Martinez (Col) Wilier Triestina                 02:32
 94 Federico Canuti (Ita) D'amico Utensilnord              02:44
 95 Juan Sebastian Tamayo Martinez (Col) Bicicletas St     03:10
 96 Oscar Eduardo Sanchez Guarin (Col) Bicicletas Stro     03:15
 97 Josip Rumac (Cro) Synergy Baku                         03:19
 98 Oleksandr Prevar (Ukr) Kolss Cycling Team              03:20
 99 Matteo Malucelli (Ita) Androni Giocattoli              03:39
100 Mattia Frapporti (Ita) Androni Giocattoli              03:43
101 Christopher Latham (GBr) Team Wiggins                  04:00
102 Bryan Nauleau (Fra) Direct Energie                     04:04
103 Perrig Quemeneur (Fra) Direct Energie
104 Matthias Krizek (Aut) Tirol Cycling Team               04:05
105 Igor Anton (Spa) Dimension Data                        04:12
106 Jonathan Caicedo Cepeda (Ecu) Bicicletas Strongman     04:17
107 Rafael Reis (Por) Caja Rural-Seguros RGA               04:18
108 Massimo Rosa (Ita) Italy                               04:19
109 Patrick Gamper (Aut) Tirol Cycling Team
110 Zahiri Abderrahim (Mar) Unieuro Trevigiani             04:21
111 Giacomo Berlato (Ita) Nippo - Vini Fantini             04:24
112 Jonathan Dibben (GBr) Team Sky
113 Adrien Niyonshuti (Rwa) Dimension Data                 04:29
114 Justin Oien (USA) Caja Rural-Seguros RGA               04:30
115 Josu Zabala (Spa) Caja Rural-Seguros RGA               04:31
116 Romain Hardy (Fra) Fortuneo - Vital Concept
117 Julen Amezqueta (Spa) Wilier Triestina                 04:32
118 Stefano Pirazzi (Ita) Bardiani CSF                     04:37
119 Branislau Samoilau (Blr) CCC Sprandi Polkowice         04:44
120 Dylan Kerfoot-Robson (GBr) Team Wiggins                04:46
121 Alan Banaszek (Pol) CCC Sprandi Polkowice              04:52
122 Marco Molteni (Ita) Unieuro Trevigiani                 05:09
123 Aristobulo Cala Cala (Col) Bicicletas Strongman        05:25
124 Marco Tizza (Ita) GM Europa Ovini                      05:28
125 Alexander Foliforov (Rus) Gazprom – Rusvelo            05:36
126 Mattia Viel (Ita) Unieuro Trevigiani                   05:37
127 Oleksandr Golovash (Ukr) Minsk Cycling Club
128 Siarhei Papok (Blr) Minsk Cycling Club
129 Yauhen Sobal (Blr) Minsk Cycling Club
130 David Lopez (Spa) Team Sky                             05:41
131 Artem Samolenkov (Rus) Lokosphinx                      05:52
132 Sergey Vdovin (Rus) Lokosphinx
133 Alexander Vdovin (Rus) Lokosphinx                      05:53
134 Hideto Nakane (Jpn) Nippo - Vini Fantini               05:54
135 Ilia Koshevoy (Blr) Wilier Triestina                   05:55
136 Matteo Rotondi (Ita) GM Europa Ovini                   05:56
137 Antonio Parrinello (Ita) GM Europa Ovini
138 Davide Pacchiardo (Ita) GM Europa Ovini
139 Llibert Sendros Juve (Spa) Kolss Cycling Team          05:57
140 Vasyl Malynivskyi (Ukr) Kolss Cycling Team
141 Angelo Raffaele (Ita) D'amico Utensilnord              06:00
142 Benjamin Brkic (Aut) Tirol Cycling Team                06:04
143 Maximilian Kuen (Aut) Tirol Cycling Team
144 Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani CSF                   06:12
145 Marco Maronese (Ita) Bardiani CSF
146 Marco Zamparella (Ita) Amore & Vita -                  06:21
147 Danilo Celano (Ita) Amore & Vita -
148 Redi Halilaj (Alb) Amore & Vita -
149 Sebastian Caro Monroy (Col) D'amico Utensilnord        06:24
150 Oleksandr Polivoda (Ukr) Kolss Cycling Team            06:34
151 Davide Ballerini (Ita) Androni Giocattoli
152 Marcin Białobłocki (Pol) CCC Sprandi Polkowice         06:38
153 Andrea Ruscetta (Ita) GM Europa Ovini                  06:44
154 Adriano Brogi (Ita) GM Europa Ovini
155 Taylor Phinney (USA) Cannondale-Drapac                 06:55
156 Elchin Asadov (Aze) Synergy Baku                       07:06
157 Michael O'Loughlin (Irl) Team Wiggins                  07:10
158 Mihail Mihaylov (Bul) Unieuro Trevigiani               07:15
159 Elgun Alizada (Aze) Synergy Baku
160 Michele Scartezzini (Ita) Sangemini                    07:23
161 Nathan Brown (USA) Cannondale-Drapac                   07:24
162 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom – Rusvelo                07:30
163 German Nicolas Tivani Perez (Arg) Unieuro Trevigia     07:32
164 William Clarke (Aus) Cannondale-Drapac
165 Aleh Ahiyevich (Blr) Minsk Cycling Club                07:33
166 Raman Ramanau (Blr) Minsk Cycling Club                 07:36
167 Niccol? Salvietti (Ita) Sangemini
168 Uri Martins Sandoval (Mex) Amore & Vita -              07:44
169 Manuel Belletti (Ita) Wilier Triestina                 07:47
170 Andrii Bratashchuk (Ukr) Kolss Cycling Team            07:51
171 Sergio Vega Merodio (Spa) Unieuro Trevigiani           07:53
172 Michael Thompson (GBr) Team Wiggins                    07:56
173 Clemens Fankhauser (Aut) Tirol Cycling Team            07:58
174 Besmir Banushi (Alb) Amore & Vita -                    08:15
175 Mykhaylo Kononenko (Ukr) Kolss Cycling Team            08:28
176 Didier Alexander Sastoque Pulido (Col) Bicicletas      08:35
177 Simone Bernardini (Ita) Sangemini                      08:37
178 Oliver Wood (GBr) Team Wiggins                         08:38
179 Yovcho Yovchev (Bul) Amore & Vita -                    08:52
180 Enver Asanov (Aze) Synergy Baku                        09:09
181 Mamyr Stash (Rus) Lokosphinx                           09:17
182 Jakub Mareczko (Ita) Wilier Triestina
183 Leonardo Fedrigo (Ita) Team Wiggins                    09:24
184 Angelo Vitiello (Ita) D'amico Utensilnord              09:37
185 Anton Vorobyev (Rus) Gazprom – Rusvelo                 09:40
186 Simone Sterbini (Ita) Bardiani CSF                     09:45
187 Sebastian Lander (Den) GM Europa Ovini                 10:06
188 Jose Daniel Viejo Redondo (Spa) Unieuro Trevigiani     10:37
189 Ismail Iliasov (Aze) Synergy Baku
190 Alessio Brugna (Ita) Italy                             11:15