pro-cycling.org
Volta Ciclista a Catalunya 2017 - 2. etap (TTT)< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2017-03-21 17:19:22), kat. 2.UWT (SPA); 41,3km (Banyoles - Banyoles); 21 marca 2017. 

  1 BMC Racing Team                                        48:57
  2 Team Sky                                               00:44
  3 Movistar Team                                          00:58
  4 Trek-Segafredo                                         01:15
  5 Orica-Scott                                            01:24
  6 FDJ                                                    01:44
  7 Team Lotto NL-Jumbo                                    01:48
  8 Astana Pro Team                                        02:05
  9 Lotto Soudal                                           02:10
 10 Quick-Step Floors                                      02:13
 11 AG2R La Mondiale                                       02:15
 12 Bora-Hansgrohe                                         02:27
 13 CCC Sprandi Polkowice                                  02:37
 14 Team Katusha Alpecin                                   02:48
 15 UAE Team Emirates                                      02:58
 16 Team Sunweb                                            03:04
 17 Bahrain-Merida                                         03:26
 18 Cannondale Drapac Professional Cycling Team            03:30
 19 Team Dimension Data                                    03:31
 20 Roompot-Nederlandse Loterij                            03:45
 21 Wanty-Groupe Gobert                                    04:04
 22 Manzana Postobon Team                                  04:24
 23 Cofidis                                                04:27
 24 Caja Rural-Seguros RGA                                 04:36
 25 Soul Brasil                                            05:19

Klasyfikacja generalna po 2. etapie:

  1 Ben Hermans (Bel) BMC Racing Team                    5:17:18
  2 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team
  3 Tejay Van Garderen (USA) BMC Racing Team
  4 Rohan Dennis (Aus) BMC Racing Team
  5 Kilian Frankiny (Swi) BMC Racing Team
  6 Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team
  7 Samuel Sanchez (Spa) BMC Racing Team
  8 Geraint Thomas (GBr) Team Sky                          00:44
  9 Peter Kennaugh (GBr) Team Sky
 10 Mikel Nieve (Spa) Team Sky
 11 Philip Deignan (Irl) Team Sky
 12 Mikel Landa (Spa) Team Sky
 13 Christopher Froome (GBr) Team Sky
 14 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky                         00:47
 15 Alejandro Valverde (Spa) Movistar Team                 00:58
 16 Ruben Fernandez (Spa) Movistar Team
 17 Imanol Erviti (Spa) Movistar Team
 18 Marc Soler (Spa) Movistar Team
 19 Jonathan Castroviejo (Spa) Movistar Team
 20 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team                    01:00
 21 Michael Gogl (Aut) Trek-Segafredo                      01:15
 22 Alberto Contador (Spa) Trek-Segafredo
 23 Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo
 24 Haimar Zubeldia (Spa) Trek-Segafredo
 25 Jarlinson Pantano (Col) Trek-Segafredo
 26 Daryl Impey (RSA) Orica-Scott                          01:24
 27 Adam Yates (GBr) Orica-Scott
 28 Damien Howson (Aus) Orica-Scott
 29 Sam Bewley (NZl) Orica-Scott
 30 Carlos Verona (Spa) Orica-Scott
 31 Ruben Plaza (Spa) Orica-Scott                          01:33
 32 Davide Cimolai (Ita) FDJ                               01:34
 33 JŽrŽmy Maison (Fra) FDJ                                01:44
 34 David Gaudu (Fra) FDJ
 35 Arthur Vichot (Fra) FDJ
 36 LŽo Vincent (Fra) FDJ
 37 Tobias Ludvigsson (Swe) FDJ
 38 Benoit Vaugrenard (Fra) FDJ                            01:45
 39 Robert Gesink (Ned) Team LottoNl-Jumbo                 01:48
 40 George Bennett (NZl) Team LottoNl-Jumbo
 41 Stef Clement (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 42 Steven Kruijswijk (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 43 Alexey Vermeulen (USA) Team LottoNl-Jumbo
 44 Johan Le Bon (Fra) FDJ
 45 Andrey Amador (CRc) Movistar Team                      02:00
 46 Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team                    02:05
 47 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team
 48 Sergei Chernetski (Rus) Astana Pro Team
 49 Jesper Hansen (Den) Astana Pro Team
 50 Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team
 51 AndrŽ Greipel (Ger) Lotto Soudal                       02:10
 52 Rafael Valls (Spa) Lotto Soudal
 53 Louis Vervaeke (Bel) Lotto Soudal
 54 Petr Vakoc (Cze) Quick-Step Floors                     02:13
 55 Pieter Serry (Bel) Quick-Step Floors
 56 Maximilian Schachmann (Ger) Quick-Step Floors
 57 Daniel Martin (Irl) Quick-Step Floors
 58 Laurens De Plus (Bel) Quick-Step Floors
 59 Enric Mas (Spa) Quick-Step Floors
 60 Pierre Roger Latour (Fra) AG2R La Mondiale             02:15
 61 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale
 62 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale
 63 Jay McCarthy (Aus) Bora-Hansgrohe                      02:27
 64 Paweł Poljański (Pol) Bora-Hansgrohe
 65 Rafal Majka (Pol) Bora-Hansgrohe
 66 Jan Barta (Cze) Bora-Hansgrohe
 67 Jose Mendes (Por) Bora-Hansgrohe
 68 Felix Grosschartner (Aut) CCC Sprandi Polkowice        02:37
 69 Maciej Paterski (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 70 Leszek Plucinski (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 71 Jan Hirt (Cze) CCC Sprandi Polkowice
 72 Ilnur Zakarin (Rus) Katusha-Alpecin                    02:48
 73 Rein Taaramee (Est) Katusha-Alpecin
 74 Jose Gonnalves (Por) Katusha-Alpecin
 75 Pavel Kochetkov (Rus) Katusha-Alpecin
 76 Robert Kiserlovski (Cro) Katusha-Alpecin
 77 Paolo Tiralongo (Ita) Astana Pro Team                  02:51
 78 Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale                     02:53
 79 Darwin Atapuma (Col) Team UAE Abu Dhabi                02:58
 80 Anass Ait El Abdia (Mor) Team UAE Abu Dhabi
 81 Kristijan Durasek (Cro) Team UAE Abu Dhabi
 82 Louis Meintjes (RSA) Team UAE Abu Dhabi
 83 Przemysław Niemiec (Pol) Team UAE Abu Dhabi
 84 Jose Rojas (Spa) Movistar Team                         03:00
 85 Sindre Skjostad Lunke (Nor) Team Sunweb                03:04
 86 Laurens Ten Dam (Ned) Team Sunweb
 87 Chris Hamilton (Aus) Team Sunweb
 88 Valerio Conti (Ita) Team UAE Abu Dhabi                 03:05
 89 Matteo Bono (Ita) Team UAE Abu Dhabi                   03:12
 90 Enrico Gasparotto (Ita) Bahrain-Merida                 03:26
 91 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain-Merida
 92 Janez Brajkovic (Slo) Bahrain-Merida
 93 Ondrej Cink (Cze) Bahrain-Merida
 94 Tsgabu Grmay (Eth) Bahrain-Merida
 95 Domen Novak (Slo) Bahrain-Merida
 96 Kristian Sbaragli (Ita) Dimension Data                 03:27
 97 Davide Villella (Ita) Cannondale-Drapac                03:30
 98 Davide Formolo (Ita) Cannondale-Drapac
 99 Michael Woods (Can) Cannondale-Drapac
100 Andrew Talansky (USA) Cannondale-Drapac
101 Hugh Carthy (GBr) Cannondale-Drapac
102 Natnael Berhane (Eri) Dimension Data                   03:31
103 Jacques Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data
104 Mekseb Debesay (Eri) Dimension Data
105 Ben O'Connor (Aus) Dimension Data
106 Lachlan Morton (Aus) Dimension Data
107 Joey Rosskopf (USA) BMC Racing Team                    03:32
108 Martijn Tusveld (Ned) Roompot                          03:45
109 Nick Van Der Lijke (Ned) Roompot
110 Oscar Riesebeek (Ned) Roompot
111 Etienne Van Empel (Ned) Roompot
112 Martijn Budding (Ned) Roompot
113 Jelle Vanendert (Bel) Lotto Soudal                     03:56
114 Dion Smith (NZl) Wanty - Groupe Gobert                 04:04
115 Guillaume Levarlet (Fra) Wanty - Groupe Gobert
116 Xandro Meurisse (Bel) Wanty - Groupe Gobert
117 Fabien Doubey (Fra) Wanty - Groupe Gobert
118 Thomas Degand (Bel) Wanty - Groupe Gobert
119 Guillaume Martin (Fra) Wanty - Groupe Gobert
120 Marco Minnaard (Ned) Wanty - Groupe Gobert
121 Phil Bauhaus (Ger) Team Sunweb                         04:11
122 Nacer Bouhanni (Fra) Cofidis                           04:21
123 Jetse Bol (Ned) Manzana Postobon                       04:24
124 Ricardo Vilela (Por) Manzana Postobon
125 Juan Felipe Osorio (Col) Manzana Postobon
126 Aldemar Reyes (Col) Manzana Postobon
127 Hernan Aguirre (Col) Manzana Postobon
128 Hernando Bohorquez (Col) Manzana Postobon              04:26
129 Geoffrey Soupe (Fra) Cofidis                           04:27
130 Julien Simon (Fra) Cofidis
131 Stephane Rossetto (Fra) Cofidis
132 Guillaume Bonnafond (Fra) Cofidis
133 Daniel Navarro (Spa) Cofidis
134 Łukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice              04:34
135 Eduard Prades (Spa) Caja Rural-Seguros RGA             04:36
136 Nicholas Schultz (Aus) Caja Rural-Seguros RGA
137 Sergio Pardilla (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
138 Diego Rubio (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
139 Antonio Molina (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
140 Luis Mas (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
141 Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale               04:44
142 Cyril Gautier (Fra) AG2R La Mondiale
143 Svein Tuft (Can) Orica-Scott                           05:03
144 Cesare Benedetti (Ita) Bora-Hansgrohe                  05:15
145 Jordi Simon (Spa) Soul Brasil                          05:19
146 Caio Godoy (Bra) Soul Brasil
147 Diego Rosa (Ita) Team Sky                              05:28
148 Jeroen Meijers (Ned) Roompot                           05:32
149 Sean De Bie (Bel) Lotto Soudal                         05:39
150 Bart De Clercq (Bel) Lotto Soudal                      05:40
151 Markel Irizar (Spa) Trek-Segafredo                     05:48
152 Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo                     05:53
153 Piotr Brożyna (Pol) CCC Sprandi Polkowice              06:07
154 Bert-Jan Lindeman (Ned) Team LottoNl-Jumbo             06:31
155 Angel Vicioso (Spa) Katusha-Alpecin                    06:59
156 Brendan Canty (Aus) Cannondale-Drapac                  07:00
157 Nathan Haas (Aus) Dimension Data                       07:01
158 Manuele Mori (Ita) Team UAE Abu Dhabi
159 Gianluca Brambilla (Ita) Quick-Step Floors             07:03
160 Remi Cavagna (Fra) Quick-Step Floors                   07:11
161 Alex Howes (USA) Cannondale-Drapac                     07:26
162 Daniel Teklehaimanot (Eri) Dimension Data
163 Alexander Edmonson                                     07:30
164 FranŤois Bidard (Fra) AG2R La Mondiale                 07:34
165 Murilo Affonso (Bra) Soul Brasil                       08:44
166 Magno Prado Nazaret (Bra) Soul Brasil                  08:49
167 Tiago Machado (Por) Katusha-Alpecin                    09:00
168 Pierre Rolland (Fra) Cannondale-Drapac                 09:10
169 Artyom Zakharov (Kaz) Astana Pro Team                  09:13
170 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal                     09:19
171 Pieter Weening (Ned) Roompot                           10:42
172 Victor Campenaerts (Bel) Team LottoNl-Jumbo            10:56
173 Silvio Herklotz (Ger) Bora-Hansgrohe                   10:58
174 Matthias BrŠndle (Aut) Trek-Segafredo                  12:08
175 Martijn Keizer (Ned) Team LottoNl-Jumbo                12:20
176 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team                  12:58
177 Maxim Belkov (Rus) Katusha-Alpecin                     13:05
178 Alexandre Geniez (Fra) AG2R La Mondiale                13:08
179 Sander Armee (Bel) Lotto Soudal                        13:25
180 Patryk Stosz (Pol) CCC Sprandi Polkowice               13:30
181 Lennard Kemna (Ger) Team Sunweb                        13:53
182 Johannes Fršhlinger (Ger) Team Sunweb                  13:57
183 Max Walscheid (Ger) Team Sunweb
184 Chad Haga (USA) Team Sunweb                            14:03
185 Tim Ariesen (Ned) Roompot                              14:38
186 Frederik Veuchelen (Bel) Wanty - Groupe Gobert         14:57
187 Jonas Van Genechten (Bel) Cofidis                      15:20
188 Antonio Nibali (Ita) Bahrain-Merida                    16:28
189 Pascal Ackermann (Ger) Bora-Hansgrohe                  18:21
190 Mateusz Taciak (Pol) CCC Sprandi Polkowice             21:19
191 Hector Saez (Spa) Caja Rural-Seguros RGA               21:39
192 Gabriel Machado (Bra) Soul Brasil                      23:15
193 Flavio Cardoso (Bra) Soul Brasil                       25:32
194 Raphael Pires (Bra) Soul Brasil                        28:57
195 Pedro Dourado (Bra) Soul Brasil                        29:13
196 Dylan Page (Swi) Caja Rural-Seguros RGA                29:49