pro-cycling.org
Tirreno - Adriatico 2017 - 4. etap< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2017-03-11 17:28:00), kat. 2.UWT (ITA); 187km (Montalto di Castro – Terminillo); 11 marca 2017. 

  1 Nairo Quintana (Col) Movistar Team                   5:27:22
  2 Geraint Thomas (GBr) Team Sky                          00:18
  3 Adam Yates (GBr) Orica-Scott                           00:24
  4 Rigoberto Uran (Col) Cannondale-Drapac
  5 Simon Spilak (Slo) Katusha-Alpecin                     00:29
  6 Tom Dumoulin (Ned) Team Sunweb                         00:41
  7 Domenico Pozzovivo (Ita) AG2R La Mondiale
  8 Mikel Landa (Spa) Team Sky
  9 Thibaut Pinot (Fra) FDJ                                00:46
 10 Primoz Roglic (Slo) Team LottoNl-Jumbo                 00:51
 11 Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo
 12 Jonathan Castroviejo (Spa) Movistar Team
 13 Egan Bernal (Col) Androni Giocattoli                   01:01
 14 Roman Kreuziger (Cze) Orica-Scott                      01:10
 15 Rohan Dennis (Aus) BMC Racing Team                     01:17
 16 Daniel Moreno (Spa) Movistar Team
 17 Rui Costa (Por) UAE Team Emirates                      01:22
 18 Michele Scarponi (Ita) Astana Pro Team
 19 Rafał Majka (Pol) Bora-Hansgrohe                       01:39
 20 Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team                   01:43
 21 Fabio Felline (Ita) Trek-Segafredo
 22 Andrey Amador (CRc) Movistar Team
 23 Luis León Sanchez (Spa) Astana Pro Team
 24 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain-Merida
 25 Bob Jungels (Lux) Quick-Step Floors                    01:47
 26 Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky
 27 Robert Gesink (Ned) Team LottoNl-Jumbo
 28 Mattia Cattaneo (Ita) Androni Giocattoli               02:10
 29 Tejay Van Garderen (USA) BMC Racing Team               02:19
 30 Giovanni Visconti (Ita) Bahrain-Merida                 03:02
 31 Vegard Stake Laengen (Nor) UAE Team Emirates
 32 Sébastien Reichenbach (Swi) FDJ
 33 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team                     03:06
 34 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain-Merida
 35 Diego Rosa (Ita) Team Sky                              03:59
 36 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale
 37 Fabio Aru (Ita) Astana Pro Team                        04:06
 38 Pavel Kochetkov (Rus) Katusha-Alpecin
 39 Maurits Lammertink (Ned) Katusha-Alpecin
 40 Georg Preidler (Aut) Team Sunweb                       04:21
 41 Rein Taaramäe (Est) Katusha-Alpecin                    05:27
 42 Edvald Boasson Hagen (Nor) Dimension Data              06:13
 43 Paweł Poljański (Pol) Bora-Hansgrohe                   06:28
 44 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal
 45 Tobias Ludvigsson (Swe) FDJ                            08:11
 46 Luke Durbridge (Aus) Orica-Scott
 47 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale
 48 Jan Bakelants (Bel) AG2R La Mondiale
 49 Steve Morabito (Swi) FDJ                               09:01
 50 Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal
 51 Chad Haga (USA) Team Sunweb                            09:48
 52 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky                         10:02
 53 Gianni Moscon (Ita) Team Sky
 54 Valerio Agnoli (Ita) Bahrain-Merida                    11:46
 55 Kanstantsin Siutsou (Blr) Bahrain-Merida
 56 Javier Moreno (Spa) Bahrain-Merida
 57 Bart De Clercq (Bel) Lotto Soudal
 58 Hugo Houle (Can) AG2R La Mondiale                      13:20
 59 Reto Hollenstein (Swi) Katusha-Alpecin                 13:24
 60 Matvey Mamykin (Rus) Katusha-Alpecin
 61 Davide Ballerini (Ita) Androni Giocattoli
 62 Raffaello Bonusi (Ita) Androni Giocattoli
 63 S?ren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb
 64 Simone Velasco (Ita) Bardiani CSF
 65 Enrico Battaglin (Ita) Team LottoNl-Jumbo
 66 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli
 67 Ángel Vicioso (Spa) Katusha-Alpecin
 68 Alexandre Geniez (Fra) AG2R La Mondiale
 69 Marcus Burghardt (Ger) Bora-Hansgrohe
 70 Simon Clarke (Aus) Cannondale-Drapac                   13:59
 71 Tomasz Marczyński (Pol) Lotto Soudal
 72 Daryl Impey (RSA) Orica-Scott
 73 Julien Vermote (Bel) Quick-Step Floors                 15:46
 74 Zdenek Stybar (Cze) Quick-Step Floors
 75 Michael Hepburn (Aus) Orica-Scott
 76 Gediminas Bagdonas (Ltu) AG2R La Mondiale
 77 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky
 78 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli
 79 Koen De Kort (Ned) Trek-Segafredo
 80 Mike Teunissen (Ned) Team Sunweb
 81 Anthony Roux (Fra) FDJ
 82 Scott Thwaites (GBr) Dimension Data
 83 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team
 84 Matthieu Ladagnous (Fra) FDJ
 85 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale
 86 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team
 87 Sep Vanmarcke (Bel) Cannondale-Drapac                  17:07
 88 Jay Robert Thomson (RSA) Dimension Data                20:22
 89 Niki Terpstra (Ned) Quick-Step Floors
 90 Tom Boonen (Bel) Quick-Step Floors
 91 Iljo Keisse (Bel) Quick-Step Floors
 92 Joonas Henttala (Fin) Team Novo Nordisk
 93 Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal
 94 Ryan Mullen (Irl) Cannondale-Drapac
 95 Dylan Van Baarle (Ned) Cannondale-Drapac
 96 Rick Zabel (Ger) Katusha-Alpecin
 97 Cesare Benedetti (Ita) Bora-Hansgrohe
 98 Markel Irizar (Spa) Trek-Segafredo
 99 Jurgen Roelandts (Bel) Lotto Soudal
100 Jens Debusschere (Bel) Lotto Soudal
101 Alex Dowsett (GBr) Movistar Team
102 Jos Van Emden (Ned) Team LottoNl-Jumbo
103 Mattia Frapporti (Ita) Androni Giocattoli
104 Paul Martens (Ger) Team LottoNl-Jumbo
105 Mark Cavendish (GBr) Dimension Data
106 Stefan Küng (Swi) BMC Racing Team
107 Marco Marcato (Ita) UAE Team Emirates
108 Stephen Cummings (GBr) Dimension Data
109 Aleksejs Saramotins (Lat) Bora-Hansgrohe
110 Sebastian Langeveld (Ned) Cannondale-Drapac
111 William Bonnet (Fra) FDJ
112 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team
113 Luca Wackermann (Ita) Bardiani CSF
114 Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF
115 Matthias Brändle (Aut) Trek-Segafredo                  20:49
116 Sacha Modolo (Ita) UAE Team Emirates                   20:54
117 Jasha Sütterlin (Ger) Movistar Team                    20:55
118 Daniele Bennati (Ita) Movistar Team
119 Maciej Bodnar (Pol) Bora-Hansgrohe
120 Peter Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe                       21:24
121 Juan Jose Lobato (Spa) Team LottoNl-Jumbo
122 Lars Boom (Ned) Team LottoNl-Jumbo
123 Boy van Poppel (Ned) Trek-Segafredo
124 Matteo Trentin (Ita) Quick-Step Floors                 21:41
125 Alberto Bettiol (Ita) Cannondale-Drapac
126 Eduard Grosu (Rom) Nippo - Vini Fantini
127 Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo                    22:06
128 Marco Coledan (Ita) Trek-Segafredo
129 Matej Mohoric (Slo) UAE Team Emirates                  22:26
130 Jean-Pierre Drucker (Lux) BMC Racing Team              25:33
131 Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team
132 Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team                 26:37
133 Bernhard Eisel (Aut) Dimension Data
134 Oscar Gatto (Ita) Astana Pro Team
135 Ramon Sinkeldam (Ned) Team Sunweb
136 Moreno Moser (Ita) Astana Pro Team
137 Alan Marangoni (Ita) Nippo - Vini Fantini
138 Jérémy Roy (Fra) FDJ
139 Martijn Verschoor (Ned) Team Novo Nordisk
140 Andrea Peron (Ita) Team Novo Nordisk
141 Mark Renshaw (Aus) Dimension Data
142 Marko Kump (Slo) UAE Team Emirates
143 Luka Mezgec (Slo) Orica-Scott
144 Matteo Pelucchi (Ita) Bora-Hansgrohe
145 Max Walscheid (Ger) Team Sunweb
146 Ivan Santaromita (Ita) Nippo - Vini Fantini
147 Fabio Calabria (Aus) Team Novo Nordisk
148 Hideto Nakane (Jpn) Nippo - Vini Fantini
149 Johann Van Zyl (RSA) Dimension Data
150 Manuele Boaro (Ita) Bahrain-Merida
151 Andrey Grivko (Ukr) Astana Pro Team
152 Marco Canola (Ita) Nippo - Vini Fantini
153 Iuri Filosi (Ita) Nippo - Vini Fantini
154 David Lozano (Spa) Team Novo Nordisk
155 Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF
156 Charles Planet (Fra) Team Novo Nordisk
157 Kohei Uchima (Jpn) Nippo - Vini Fantini
158 Fernando Gaviria (Col) Quick-Step Floors
159 Javier Megias (Spa) Team Novo Nordisk
160 Albert Timmer (Ned) Team Sunweb
161 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF
162 Nicola Boem (Ita) Bardiani CSF
163 Roberto Ferrari (Ita) UAE Team Emirates
164 Elia Viviani (Ita) Team Sky
165 Filippo Ganna (Ita) UAE Team Emirates
166 Ramunas Navardauskas (Ltu) Bahrain-Merida
167 Andrea Palini (Ita) Androni Giocattoli
168 Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani CSF                      27:29
169 Romain Gioux (Fra) Team Novo Nordisk                   27:38

Klasyfikacja generalna po 4. etapie:

  1 Nairo Quintana (Col) Movistar Team                  16:34:46
  2 Adam Yates (GBr) Orica-Scott                           00:33
  3 Thibaut Pinot (Fra) FDJ                                00:56
  4 Jonathan Castroviejo (Spa) Movistar Team               01:01
  5 Rohan Dennis (Aus) BMC Racing Team                     01:06
  6 Tom Dumoulin (Ned) Team Sunweb                         01:19
  7 Primoz Roglic (Slo) Team LottoNl-Jumbo
  8 Geraint Thomas (GBr) Team Sky                          01:23
  9 Daniel Moreno (Spa) Movistar Team                      01:27
 10 Domenico Pozzovivo (Ita) AG2R La Mondiale              01:29
 11 Rigoberto Uran (Col) Cannondale-Drapac                 01:30
 12 Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team                   01:32
 13 Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo                     01:37
 14 Bob Jungels (Lux) Quick-Step Floors                    01:52
 15 Simon Spilak (Slo) Katusha-Alpecin                     01:53
 16 Andrey Amador (CRc) Movistar Team
 17 Michele Scarponi (Ita) Astana Pro Team                 02:05
 18 Tejay Van Garderen (USA) BMC Racing Team               02:08
 19 Robert Gesink (Ned) Team LottoNl-Jumbo                 02:15
 20 Rui Costa (Por) UAE Team Emirates                      02:19
 21 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain-Merida                   02:24
 22 Luis León Sanchez (Spa) Astana Pro Team                02:26
 23 Fabio Felline (Ita) Trek-Segafredo                     02:29
 24 Egan Bernal (Col) Androni Giocattoli                   02:34
 25 Roman Kreuziger (Cze) Orica-Scott                      02:36
 26 Rafał Majka (Pol) Bora-Hansgrohe                       02:38
 27 Sébastien Reichenbach (Swi) FDJ                        03:12
 28 Michał Kwiatkowski (Pol) Team Sky                      03:17
 29 Mattia Cattaneo (Ita) Androni Giocattoli               03:43
 30 Giovanni Visconti (Ita) Bahrain-Merida                 03:52
 31 Vegard Stake Laengen (Nor) UAE Team Emirates           03:59
 32 Fabio Aru (Ita) Astana Pro Team                        04:49
 33 Mikel Landa (Spa) Team Sky                             05:25
 34 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale                05:35
 35 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain-Merida                 05:55
 36 Georg Preidler (Aut) Team Sunweb                       06:26
 37 Edvald Boasson Hagen (Nor) Dimension Data              06:54
 38 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal                         07:08
 39 Pavel Kochetkov (Rus) Katusha-Alpecin                  07:27
 40 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team                     08:10
 41 Diego Rosa (Ita) Team Sky                              08:43
 42 Paweł Poljański (Pol) Bora-Hansgrohe                   09:18
 43 Luke Durbridge (Aus) Orica-Scott                       09:45
 44 Jan Bakelants (Bel) AG2R La Mondiale                   11:26
 45 Tobias Ludvigsson (Swe) FDJ                            11:36
 46 Steve Morabito (Swi) FDJ                               11:38
 47 Maurits Lammertink (Ned) Katusha-Alpecin               14:01
 48 S?ren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb                 14:08
 49 Alexandre Geniez (Fra) AG2R La Mondiale                14:12
 50 Javier Moreno (Spa) Bahrain-Merida                     14:54
 51 Chad Haga (USA) Team Sunweb                            15:03
 52 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team                15:35
 53 Reto Hollenstein (Swi) Katusha-Alpecin                 16:09
 54 Enrico Battaglin (Ita) Team LottoNl-Jumbo              16:19
 55 Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal                      16:41
 56 Tomasz Marczyński (Pol) Lotto Soudal                   17:06
 57 Anthony Roux (Fra) FDJ                                 17:51
 58 Valerio Agnoli (Ita) Bahrain-Merida                    17:59
 59 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli             18:02
 60 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale                    18:28
 61 Simon Clarke (Aus) Cannondale-Drapac                   18:36
 62 Scott Thwaites (GBr) Dimension Data                    18:54
 63 Bart De Clercq (Bel) Lotto Soudal                      18:55
 64 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky                        19:43
 65 Marcus Burghardt (Ger) Bora-Hansgrohe                  20:13
 66 Niki Terpstra (Ned) Quick-Step Floors                  20:27
 67 Zdenek Stybar (Cze) Quick-Step Floors                  21:05
 68 Daryl Impey (RSA) Orica-Scott                          21:12
 69 Gianni Moscon (Ita) Team Sky                           21:16
 70 Jurgen Roelandts (Bel) Lotto Soudal                    21:28
 71 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky                         21:42
 72 Mike Teunissen (Ned) Team Sunweb                       21:44
 73 Peter Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe                       22:09
 74 Kanstantsin Siutsou (Blr) Bahrain-Merida               22:32
 75 Rein Taaramäe (Est) Katusha-Alpecin                    22:38
 76 Hugo Houle (Can) AG2R La Mondiale                      22:39
 77 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team                    22:56
 78 Matthieu Ladagnous (Fra) FDJ
 79 Koen De Kort (Ned) Trek-Segafredo                      23:07
 80 Davide Ballerini (Ita) Androni Giocattoli              23:26
 81 Alberto Bettiol (Ita) Cannondale-Drapac
 82 Matej Mohoric (Slo) UAE Team Emirates                  23:32
 83 Marco Marcato (Ita) UAE Team Emirates                  23:46
 84 Matteo Trentin (Ita) Quick-Step Floors                 24:13
 85 Maciej Bodnar (Pol) Bora-Hansgrohe                     24:21
 86 Ángel Vicioso (Spa) Katusha-Alpecin                    25:02
 87 Jasper Stuyven (Bel) Trek-Segafredo                    25:13
 88 Stefan Küng (Swi) BMC Racing Team                      25:25
 89 Michael Hepburn (Aus) Orica-Scott                      26:50
 90 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale                 27:09
 91 Raffaello Bonusi (Ita) Androni Giocattoli              27:26
 92 Jasha Sütterlin (Ger) Movistar Team                    28:05
 93 Gediminas Bagdonas (Ltu) AG2R La Mondiale              28:26
 94 Sebastian Langeveld (Ned) Cannondale-Drapac            28:28
 95 Julien Vermote (Bel) Quick-Step Floors                 28:32
 96 Lars Boom (Ned) Team LottoNl-Jumbo                     28:35
 97 Tom Boonen (Bel) Quick-Step Floors                     28:58
 98 Fernando Gaviria (Col) Quick-Step Floors               29:09
 99 Jos Van Emden (Ned) Team LottoNl-Jumbo                 29:21
100 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team                  29:36
101 Markel Irizar (Spa) Trek-Segafredo                     29:39
102 Cesare Benedetti (Ita) Bora-Hansgrohe                  29:49
103 Matthias Brändle (Aut) Trek-Segafredo                  30:06
104 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli               30:11
105 Rick Zabel (Ger) Katusha-Alpecin                       30:17
106 Sacha Modolo (Ita) UAE Team Emirates                   30:22
107 Daniele Bennati (Ita) Movistar Team                    30:50
108 Juan Jose Lobato (Spa) Team LottoNl-Jumbo              31:22
109 Marco Canola (Ita) Nippo - Vini Fantini                31:35
110 William Bonnet (Fra) FDJ
111 Matvey Mamykin (Rus) Katusha-Alpecin                   32:32
112 Stephen Cummings (GBr) Dimension Data                  32:43
113 Aleksejs Saramotins (Lat) Bora-Hansgrohe               32:52
114 Simone Velasco (Ita) Bardiani CSF                      33:17
115 Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal                        33:35
116 Mark Cavendish (GBr) Dimension Data                    33:36
117 Sep Vanmarcke (Bel) Cannondale-Drapac                  33:41
118 Luca Wackermann (Ita) Bardiani CSF                     34:06
119 Oscar Gatto (Ita) Astana Pro Team                      34:20
120 Dylan Van Baarle (Ned) Cannondale-Drapac               34:32
121 Boy van Poppel (Ned) Trek-Segafredo                    34:43
122 Joonas Henttala (Fin) Team Novo Nordisk                34:50
123 Jérémy Roy (Fra) FDJ                                   35:18
124 Luka Mezgec (Slo) Orica-Scott                          35:21
125 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF                       35:46
126 Manuele Boaro (Ita) Bahrain-Merida                     35:49
127 Iljo Keisse (Bel) Quick-Step Floors
128 Jens Debusschere (Bel) Lotto Soudal                    35:55
129 Ramunas Navardauskas (Ltu) Bahrain-Merida              36:06
130 Eduard Grosu (Rom) Nippo - Vini Fantini                36:24
131 Ryan Mullen (Irl) Cannondale-Drapac                    36:44
132 Marco Coledan (Ita) Trek-Segafredo                     37:29
133 Elia Viviani (Ita) Team Sky                            37:45
134 Ramon Sinkeldam (Ned) Team Sunweb                      38:09
135 Andrey Grivko (Ukr) Astana Pro Team                    38:31
136 Jay Robert Thomson (RSA) Dimension Data                38:47
137 Ivan Santaromita (Ita) Nippo - Vini Fantini            38:56
138 Hideto Nakane (Jpn) Nippo - Vini Fantini
139 Bernhard Eisel (Aut) Dimension Data                    38:57
140 Mattia Frapporti (Ita) Androni Giocattoli              39:39
141 Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team                 39:59
142 Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team                       40:00
143 Roberto Ferrari (Ita) UAE Team Emirates                40:07
144 Iuri Filosi (Ita) Nippo - Vini Fantini                 40:17
145 Paul Martens (Ger) Team LottoNl-Jumbo                  40:24
146 Andrea Palini (Ita) Androni Giocattoli                 40:43
147 Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF                    40:51
148 Johann Van Zyl (RSA) Dimension Data                    41:17
149 Javier Megias (Spa) Team Novo Nordisk                  42:04
150 Marko Kump (Slo) UAE Team Emirates                     42:15
151 Alex Dowsett (GBr) Movistar Team                       42:21
152 Mark Renshaw (Aus) Dimension Data                      42:44
153 Jean-Pierre Drucker (Lux) BMC Racing Team              43:23
154 Albert Timmer (Ned) Team Sunweb                        43:29
155 Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF                       43:59
156 Moreno Moser (Ita) Astana Pro Team                     46:20
157 Alan Marangoni (Ita) Nippo - Vini Fantini              46:29
158 Filippo Ganna (Ita) UAE Team Emirates                  49:20
159 Nicola Boem (Ita) Bardiani CSF                         50:50
160 Charles Planet (Fra) Team Novo Nordisk                 51:01
161 Andrea Peron (Ita) Team Novo Nordisk                   51:03
162 Martijn Verschoor (Ned) Team Novo Nordisk
163 Fabio Calabria (Aus) Team Novo Nordisk
164 David Lozano (Spa) Team Novo Nordisk
165 Max Walscheid (Ger) Team Sunweb                        51:07
166 Kohei Uchima (Jpn) Nippo - Vini Fantini                51:41
167 Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani CSF                      51:48
168 Romain Gioux (Fra) Team Novo Nordisk                   53:12
169 Matteo Pelucchi (Ita) Bora-Hansgrohe                   53:14