pro-cycling.org
Dwars door West-Vlaanderen - Johan Museeuw Classic 2017
dodał: Martyna M. Kobylińska (2017-03-05 20:31:31), kat. 1.1 (BEL); 203,6km (Nieuwpoort - Ichtegem); 5 marca 2017. 

1. Jos van Emden (Ned) Team LottoNl-Jumbo                                                  4:55:38
2. Silvan Dillier (Swi) BMC Racing Team                                                     
3. Lasse Norman Hansen (Den) Aqua Blue Sport                                               0:00:11
4. Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal                                                      0:00:33
5. Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Wanty - Groupe Gobert                                     
6. Jesper Asselman (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij                                      
7. Jens Debusschere (Bel) Lotto Soudal                                                     0:00:43
8. Elmar Reinders (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij                                       
9. Twan Castelijns (Ned) Team LottoNl-Jumbo                                                0:00:47
10. Iljo Keisse (Bel) Quick-Step Floors                                                    0:01:16
11. Taco Van Der Hoorn (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij                                  
12. Brecht Dhaene (Bel) Pauwels Sauzen - Vastgoedservice Continental Team                  0:01:37
13. Amund Grondahl Jansen (Nor) Team LottoNl-Jumbo                                         0:01:44
14. Florian Vachon (Fra) Fortuneo - Vital Concept                                           
15. Roy Jans (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect                                             
16. Pim Ligthart (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij                                        
17. Pieter Serry (Bel) Quick-Step Floors                                                   0:01:46
18. Gijs Van Hoecke (Bel) Team LottoNl-Jumbo                                                
19. Hugo Hofstetter (Fra) Cofidis, Solutions Credits                                       0:02:35
20. Miles Scotson (Aus) BMC Racing Team                                                     
21. Brian Van Goethem (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij                                   
22. Jan Willem Van Schip (Ned) Delta Cycling Rotterdam                                      
23. Tim Declercq (Bel) Quick-Step Floors                                                    
24. Bert Van Lerberghe (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise                                    0:05:57
25. Alexander Porsev (Rus) Gazprom – Rusvelo                                          
26. Aaron Gate (NZl) Aqua Blue Sport                                                        
27. Frederik Backaert (Bel) Wanty - Groupe Gobert                                           
28. Maxime Farazijn (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise                                        
29. Floris Gerfs (Ned) BMC Racing Team                                                      
30. Martin Elmiger (Swi) BMC Racing Team                                                    
31. Stijn Devolder (Bel) Veranda's Willems Crelan                                           
32. Maximilian Schachmann (Ger) Quick-Step Floors                                           
33. Rémi Cavagna (Fra) Quick-Step Floors                                                    
34. Franck Bonnamour (Fra) Fortuneo - Vital Concept                                         
35. Andrea Pasqualon (Ita) Wanty - Groupe Gobert                                            
36. Frederik Frison (Bel) Lotto Soudal                                                      
37. Arnaud Courteille (Fra) FDJ                                                             
38. Wesley Kreder (Ned) Wanty - Groupe Gobert                                               
39. Victor Campenaerts (Bel) Team LottoNl-Jumbo                                            0:06:07
DNF. Kenny Dehaes (Bel) Wanty - Groupe Gobert                                               
DNF. Pieter Vanspeybrouck (Bel) Wanty - Groupe Gobert                                       
DNF. Xandro Meurisse (Bel) Wanty - Groupe Gobert                                            
DNF. Yoann Offredo (Fra) Wanty - Groupe Gobert                                              
DNF. Sander Cordeel (Bel) Veranda's Willems Crelan                                          
DNF. Julien Stassen (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect                                      
DNF. Kevin Ista (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect                                          
DNF. Ludwig De Winter (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect                                    
DNF. Huub Duyn (Ned) Veranda's Willems Crelan                                               
DNF. Lawrence Naesen (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect                                     
DNF. Stef Van Zummeren (Bel) Veranda's Willems Crelan                                       
DNF. Olivier Pardini (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect                                     
DNF. Jens Mouris (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij                                        
DNF. Berden De Vries (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij                                    
DNF. Dries De Bondt (Bel) Veranda's Willems Crelan                                          
DNF. Andre Looij (Ned) Roompot - Nederlandse Loterij                                        
DNF. Maxime Vantomme (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect                                     
DNF. Tom Bohli (Swi) BMC Racing Team                                                        
DNF. Loïc Vliegen (Bel) BMC Racing Team                                                
DNF. Kris Boeckmans (Bel) Lotto Soudal                                                      
DNF. Marcel Sieberg (Ger) Lotto Soudal                                                      
DNF. Remy Mertz (Bel) Lotto Soudal                                                          
DNF. Kilian Frankiny (Swi) BMC Racing Team                                                  
DNF. James Shaw (GBr) Lotto Soudal                                                          
DNF. Sander Armee (Bel) Lotto Soudal                                                        
DNF. Laurens De Plus (Bel) Quick-Step Floors                                                
DNF. Martin Velits (Svk) Quick-Step Floors                                                  
DNF. Odd Christian Eiking (Nor) FDJ                                                         
DNF. Marc Fournier (Fra) FDJ                                                                
DNF. Daniel Hoelgaard (Nor) FDJ                                                             
DNF. Kevin Deltombe (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise                                        
DNF. Lorrenzo Manzin (Fra) FDJ                                                              
DNF. Preben Van Hecke (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise                                      
DNF. Cedric Pineau (Fra) FDJ                                                                
DNF. Benoit Vaugrenard (Fra) FDJ                                                            
DNF. Kenneth Vanbilsen (Bel) Cofidis, Solutions Credits                                     
DNF. Aidis Kruopis (Ltu) Veranda's Willems Crelan                                           
DNF. Michael Goolaerts (Bel) Veranda's Willems Crelan                                       
DNF. Martijn Keizer (Ned) Team LottoNl-Jumbo                                                
DNF. Steven Lammertink (Ned) Team LottoNl-Jumbo                                             
DNF. Koen Bouwman (Ned) Team LottoNl-Jumbo                                                  
DNF. Joseph Rosskopf (USA) BMC Racing Team                                                  
DNF. Lindsay De Vylder (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise                                     
DNF. Edward Planckaert (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise                                     
DNF. Jonas Rickaert (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise                                        
DNF. Jens Wallays (Bel) Sport Vlaanderen - Baloise                                          
DNF. Johan Le Bon (Fra) FDJ                                                                 
DNF. Timothy Stevens (Bel) Pauwels Sauzen - Vastgoedservice Continental Team                
DNF. Gianni Bossuyt (Bel) Tarteletto - Isorex                                               
DNF. Ciske Aneca (Bel) Tarteletto - Isorex                                                  
DNF. Kevin Verwaest (Bel) Tarteletto - Isorex                                               
DNF. Rob Ruijgh (Ned) Tarteletto - Isorex                                                   
DNF. Jelle Mannaerts (Bel) Tarteletto - Isorex                                              
DNF. Niels De Rooze (Bel) Tarteletto - Isorex                                               
DNF. Jimmy Janssens (Bel) Cibel - Cebon                                                     
DNF. Louis Verhelst (Bel) Pauwels Sauzen - Vastgoedservice Continental Team                 
DNF. Ike Groen (Ned) Delta Cycling Rotterdam                                                
DNF. Barry Markus (Ned) Pauwels Sauzen - Vastgoedservice Continental Team                   
DNF. Arjen Livyns (Bel) Pauwels Sauzen - Vastgoedservice Continental Team                   
DNF. Dieter Bouvry (Bel) Pauwels Sauzen - Vastgoedservice Continental Team                  
DNF. Alexander Geuens (Bel) Pauwels Sauzen - Vastgoedservice Continental Team               
DNF. Anthony Perez (Fra) Cofidis, Solutions Credits                                         
DNF. Joeri Stallaert (Bel) Cibel - Cebon                                                    
DNF. Jonas Van Genechten (Bel) Cofidis, Solutions Credits                                   
DNF. Lorenzo Blomme (Bel) Tarteletto - Isorex                                               
DNF. Milan Veltman (Ned) Monkey Town Continental Team                                       
DNF. Jonas Bokeloh (Ger) An Post Chain Reaction                                             
DNF. Jacob Scott (GBr) An Post Chain Reaction                                               
DNF. Sean Mckenna (Irl) An Post Chain Reaction                                              
DNF. Sean Mackinnon (Can) An Post Chain Reaction                                            
DNF. Przemyslaw Kasperkiewicz (Pol) An Post Chain Reaction                                  
DNF. Massimo Vanderaerden (Bel) An Post Chain Reaction                                      
DNF. Sven Van Luijk (Ned) Monkey Town Continental Team                                      
DNF. Michael Cools (Bel) Tarteletto - Isorex                                                
DNF. Maarten De Jonge (Ned) Monkey Town Continental Team                                    
DNF. Dennis Bakker (Ned) Delta Cycling Rotterdam                                            
DNF. Mel Van Der Veekens (Ned) Monkey Town Continental Team                                 
DNF. Luuc Bugter (Ned) Delta Cycling Rotterdam                                              
DNF. Jason Van Dalen (Ned) Delta Cycling Rotterdam                                          
DNF. Jordi Talen (Ned) Delta Cycling Rotterdam                                              
DNF. Mitchell Mulhern (Aus) Delta Cycling Rotterdam                                         
DNF. Daan Meijers (Ned) Delta Cycling Rotterdam                                             
DNF. Dennis Coenen (Bel) Cibel - Cebon                                                      
DNF. Ivar Slik (Ned) Monkey Town Continental Team                                           
DNF. Anthony Delaplace (Fra) Fortuneo - Vital Concept                                       
DNF. Peter Koning (Ned) Aqua Blue Sport                                                     
DNF. David Boucher (Bel) Pauwels Sauzen - Vastgoedservice Continental Team                  
DNF. Conor Dunne (Irl) Aqua Blue Sport                                                      
DNF. Calvin Watson (Aus) Aqua Blue Sport                                                    
DNF. Mark Christian (GBr) Aqua Blue Sport                                                   
DNF. Benoit Jarrier (Fra) Fortuneo - Vital Concept                                          
DNF. Michiel Dieleman (Bel) Cibel - Cebon                                                   
DNF. Erwann Corbel (Fra) Fortuneo - Vital Concept                                           
DNF. Artur Ershov (Rus) Gazprom – Rusvelo                                             
DNF. Boris Vallee (Bel) Fortuneo - Vital Concept                                            
DNF. Jimmy Turgis (Fra) Cofidis, Solutions Credits                                          
DNF. Rayane Bouhanni (Fra) Cofidis, Solutions Credits                                       
DNF. Conor Hennebry (Irl) An Post Chain Reaction                                            
DNF. Michaël Van Staeyen (Bel) Cofidis, Solutions Credits                                   
DNF. Timothy Dupont (Bel) Veranda's Willems Crelan                                          
DNF. Dorian Godon (Fra) Cofidis, Solutions Credits                                          
DNF. Armindo Fonseca (Fra) Fortuneo - Vital Concept                                         
DNF. Mihkel Räim (Est) Israel Cycling Academy                                               
DNF. Mathias De Witte (Bel) Cibel - Cebon                                                   
DNF. Alexander Maes (Bel) Cibel - Cebon                                                     
DNF. Stijn De Bock (Bel) Cibel - Cebon                                                      
DNF. Gianni Marchand (Bel) Cibel - Cebon                                                    
DNF. Tyler Williams (USA) Israel Cycling Academy                                            
DNF. Dennis Van Winden (Ned) Israel Cycling Academy                                         
DNF. Daniel Turek (Cze) Israel Cycling Academy                                              
DNF. Guy Sagiv (Isr) Israel Cycling Academy                                                 
DNF. Pavel Brutt (Rus) Gazprom – Rusvelo                                              
DNF. Benjamin Perry (Can) Israel Cycling Academy                                            
DNF. Zakkari Dempster (Aus) Israel Cycling Academy                                          
DNF. Guillaume Boivin (Can) Israel Cycling Academy                                          
DNF. Dmitriy Kozontchuk (Rus) Gazprom – Rusvelo                                       
DNF. Nikolay Trusov (Rus) Gazprom – Rusvelo                                           
DNF. Kirill Sveshnikov (Rus) Gazprom – Rusvelo                                        
DNF. Andrei Solomennikov (Rus) Gazprom – Rusvelo                                      
DNF. Ivan Savitskiy (Rus) Gazprom – Rusvelo                                           
DNS. Joris Blokker (Ned) Monkey Town Continental Team                                       
DNS. Andrew Fenn (GBr) Aqua Blue Sport                                                      
DNS. Stephan Bakker (Ned) Monkey Town Continental Team                                      
DNS. Bas Tietema (Ned) An Post Chain Reaction                                               
DNS. Rick Van Breda (Ned) Monkey Town Continental Team