pro-cycling.org
Le Tour de Langkawi 2017 - 5. etap< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2017-02-26 08:24:44), kat. 2.HC (MAS); 151,5km (Meru Raya › Kuala Kubu Bharu); 26 lutego 2017. 

  1 Ryan Gibbons (RSA) Team Dimension Data                    3:27:20
  2 Jakub Mareczko (Ita) Team Wilier Triestina
  3 Travis McCabe (USA) UnitedHealthCare
  4 Riccardo Stacchiotti (Ita) Nippo - Vini Fantini
  5 Anthony Giacoppo (Aus) Isowhey Sports Swisswellness
  6 Mohd Zamri Saleh (Mas) Terengganu
  7 Marco Maronese (Ita) Bardiani CSF
  8 Shiki Kuroeda (Jpn) Aisan Racing Team
  9 Mohammad Izzat Hilmi Abd Halil (Mas) Sapura
 10 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF
 11 Mekseb Debesay (Eri) Team Dimension Data
 12 Anuar Manan (Mas) Terengganu
 13 Mohd Shahrul Mat Amin (Mas) Terengganu
 14 Shijin Zhang (Chn) Keyi Look
 15 Marcelo Felipe (Phi) 7 Eleven Roadbike Philippines
 16 Chris Harper (Aus) Isowhey Sports Swisswellness
 17 Phuchong Saiudomsin (Tha) Thailand Continental
 18 Bernado Suaza Arango (Col) Manzana Postobon Team
 19 Daniel Jaramillo Diez (Col) UnitedHealthCare
 20 Sergio Higuita (Col) Manzana Postobon Team
 21 Scott Sunderland (Aus) Isowhey Sports Swisswellness
 22 Robbie Hucker (Aus) Isowhey Sports Swisswellness
 23 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF
 24 Penghai Deng (Chn) Giant
 25 Jacopo Mosca (Ita) Team Wilier Triestina
 26 Yevgeniy Gidich (Kaz) Vino Astana Motors
 27 Egan Arley Bernal Gomez (Col) Androni Giocattoli
 28 Shotaro Watanabe (Jpn) Aisan Racing Team
 29 Muhammad Ameer Ahmad Kamal (Mas) Reprezentacja Malezji
 30 Timothy Roe (Aus) Isowhey Sports Swisswellness
 31 Masakazu Ito (Jpn) Nippo - Vini Fantini
 32 Juan Villegas (Col) Manzana Postobon Team
 33 Kota Sumiyoshi (Jpn) Aisan Racing Team
 34 Hideto Nakane (Jpn) Nippo - Vini Fantini
 35 Alberto Cecchin (Ita) Team Wilier Triestina
 36 Ben O'Connor (Aus) Team Dimension Data
 37 Ivan Ramiro Sosa Cuervo (Col) Androni Giocattoli
 38 Wilmar Paredes (Col) Manzana Postobon Team
 39 Dmitriy Lukyanov (Kaz) Vino Astana Motors
 40 Niccolo Pacinotti (Ita) Bardiani CSF
 41 Fausto Masnada (Ita) Androni Giocattoli
 42 Irwandie Lakasek (Mas) Malaysia
 43 Sergey Vlassenko (Kaz) Vino Astana Motors
 44 Ying Hon Ronald Yeung (HKg) Infinite AIS
 45 Thurakit Boonratanathanakorn (Tha) Thailand Continental
 46 Tomohiro Hayakawa (Jpn) Aisan Racing Team
 47 Fernando Orjuela (Col) Manzana Postobon Team
 48 Eiman Firdaus Mohd Zamri (Mas) Reprezentacja Malezji
 49 Cameron Bayly (Aus) Isowhey Sports Swisswellness
 50 Victor Nino Corredor (Col) Sapura
 51 Wilmar Jahir Perez Munoz (Col) Sapura
 52 Aiman Cahyadi (Ina) Sapura
 53 Filippo Pozzato (Ita) Team Wilier Triestina
 54 Nik Mohd Azwan Zulkiflie (Mas) Malaysia
 55 Greg Henderson (NZl) UnitedHealthCare
 56 Nur Amirull Fakhruddin Mazuki (Mas) Terengganu
 57 Giacomo Berlato (Ita) Nippo - Vini Fantini
 58 Dadi Suryadi (Ina) Terengganu
 59 Jesse James Ewart (Aus) 7 Eleven Roadbike Philippines
 60 Thanawut Sanikwathi (Tha) Thailand Continental
 61 Yecid Sierra (Col) Manzana Postobon Team
 62 Rafael Andriato (Bra) Team Wilier Triestina
 63 Muharnmad Nur Aiman Mohd Zariff (Mas) Reprezentacja Malezji
 64 Maxat Ayazbayev (Kaz) Keyi Look
 65 M Afiq Huznie Othman (Mas) Infinite AIS
 66 Hang Shi (Chn) Giant
 67 Marino Kobayashi (Jpn) Nippo - Vini Fantini
 68 Akmal Hakim Zakaria (Mas) Sapura
 69 Adrien Niyonshuti (Rwa) Team Dimension Data
 70 Dominic Perez (Phi) 7 Eleven Roadbike Philippines
 71 Bonjoe Martin (Phi) 7 Eleven Roadbike Philippines
 72 Haiwang Liu (Chn) Giant
 73 Marco Benfatto (Ita) Androni Giocattoli
 74 Tianhao Gu (Chn) Giant                                      00:21
 75 Carlos Alzate Escobar (Col) UnitedHealthCare
 76 Taras Voropayev (Kaz) Vino Astana Motors                    00:23
 77 Kritsada Changpad (Tha) Infinite AIS
 78 Khunakorn Nonthichan (Tha) Infinite AIS
 79 Muhammad Ameen Ahmad Kamal (Mas) Reprezentacja Malezji
 80 Andrea Palini (Ita) Androni Giocattoli
 81 Nelson Martin (Phi) 7 Eleven Roadbike Philippines
 82 Seungwoo Choi (Kor) KSPO Bianchi Asia Procycling
 83 Siyu Yang (Chn) Keyi Look                                   00:32
 84 Aspan Zhukenov (Kaz) Vino Astana Motors                     00:35
 85 Yahui Shi (Chn) Keyi Look                                   00:36
 86 Tanner Putt (USA) UnitedHealthCare
 87 Ryohei Komori (Jpn) Aisan Racing Team                       00:45
 88 Sofian Nabil Mohd Bakri (Mas) Sapura  
 89 Jacques Van Rensburg (RSA) Team Dimension Data              00:49
 90 Nick Dougall (RSA) Team Dimension Data                      00:56
 91 Stepan Astafyev (Kaz) Vino Astana Motors                    00:58
 92 John Kronborg Ebsen (Den) Infinite AIS                      01:03
 93 Tanaphon Seanaumnuayphon (Tha) Infinite AIS
 94 Xin Wang (Chn) Keyi Look                                    01:09
 95 Adrian Hegyvary (USA) UnitedHealthCare                      01:15
 96 Giuseppe Fonzi (Ita) Team Wilier Triestina                  01:24
 97 Zhiwen Chen (Chn) Giant
 98 En Huang (Chn) Keyi Look                                    02:11
 99 Xiang Yuan Li (Chn) Giant                                   02:32
100 Sea Keong Loh (Mas) Thailand Continental                    02:49
101 Navuti Liphongyu (Tha) Thailand Continental
102 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani CSF                             03:37
103 Joonyong Seo (Kor) KSPO Bianchi Asia Procycling             03:50
104 Daeyeon Kim (Kor) KSPO Bianchi Asia Procycling
105 Haesung Cho (Kor) KSPO Bianchi Asia Procycling              04:08
106 Sukho Kang (Kor) KSPO Bianchi Asia Procycling               07:42
DNF Nicolas Marini (Ita) Nippo - Vini Fantini

Klasyfikacja generalna po 5. etapie:

  1 Ryan Gibbons (RSA) Team Dimension Data                   18:53:06
  2 Cameron Bayly (Aus) Isowhey Sports Swisswellness            00:23
  3 Alberto Cecchin (Ita) Team Wilier Triestina                 00:27
  4 Yevgeniy Gidich (Kaz) Vino Astana Motors                    00:29
  5 Mekseb Debesay (Eri) Team Dimension Data                    00:32
  6 Chris Harper (Aus) Isowhey Sports Swisswellness             00:33
  7 Daniel Jaramillo Diez (Col) UnitedHealthCare
  8 Egan Arley Bernal Gomez (Col) Androni Giocattoli
  9 Timothy Roe (Aus) Isowhey Sports Swisswellness
 10 Ben O'Connor (Aus) Team Dimension Data
 11 Fernando Orjuela (Col) Manzana Postobon Team                00:40
 12 Jacopo Mosca (Ita) Team Wilier Triestina                    01:02
 13 Hideto Nakane (Jpn) Nippo - Vini Fantini                    01:06
 14 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF                            01:09
 15 Bernado Suaza Arango (Col) Manzana Postobon Team            01:10
 16 Ivan Ramiro Sosa Cuervo (Col) Androni Giocattoli
 17 Robbie Hucker (Aus) Isowhey Sports Swisswellness
 18 Fausto Masnada (Ita) Androni Giocattoli                     01:22
 19 Victor Nino Corredor (Col) Sapura                           01:50
 20 Wilmar Paredes (Col) Manzana Postobon Team                  01:56
 21 Tomohiro Hayakawa (Jpn) Aisan Racing Team                   01:57
 22 Dmitriy Lukyanov (Kaz) Vino Astana Motors
 23 Wilmar Jahir Perez Munoz (Col) Sapura                       02:01
 24 Marcelo Felipe (Phi) 7 Eleven Roadbike Philippines          02:28
 25 Ying Hon Ronald Yeung (HKg) Infinite AIS                    02:39
 26 Dadi Suryadi (Ina) Terengganu                               02:56
 27 Yecid Sierra (Col) Manzana Postobon Team                    03:17
 28 Adrien Niyonshuti (Rwa) Team Dimension Data                 03:37
 29 John Kronborg Ebsen (Den) Infinite AIS                      03:56
 30 Filippo Pozzato (Ita) Team Wilier Triestina                 04:13
 31 Sergey Vlassenko (Kaz) Vino Astana Motors                   05:29
 32 Masakazu Ito (Jpn) Nippo - Vini Fantini                     05:59
 33 Penghai Deng (Chn) Giant                                    06:42
 34 Jesse James Ewart (Aus) 7 Eleven Roadbike Philippines       07:05
 35 Travis McCabe (USA) UnitedHealthCare                        07:32
 36 Hang Shi (Chn) Giant                                        07:46
 37 Mohd Shahrul Mat Amin (Mas) Terengganu                      07:52
 38 Nik Mohd Azwan Zulkiflie (Mas) Reprezentacja Malezji        08:00
 39 Greg Henderson (NZl) UnitedHealthCare                       09:18
 40 Carlos Alzate Escobar (Col) UnitedHealthCare                09:37
 41 Muharnmad Nur Aiman Mohd Zariff (Mas) Reprezentacja Malezji 09:54
 42 Siyu Yang (Chn) Keyi Look                                   10:46
 43 Niccolo Pacinotti (Ita) Bardiani CSF                        12:56
 44 Rafael Andriato (Bra) Team Wilier Triestina                 13:24
 45 Muhammad Ameer Ahmad Kamal (Mas) Reprezentacja Malezji      13:42
 46 Zhiwen Chen (Chn) Giant                                     13:47
 47 Tanner Putt (USA) UnitedHealthCare                          14:00
 48 Daeyeon Kim (Kor) KSPO Bianchi Asia Procycling              14:07
 49 Riccardo Stacchiotti (Ita) Nippo - Vini Fantini             14:21
 50 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani CSF                             15:21
 51 Sea Keong Loh (Mas) Thailand Continental                    15:33
 52 Jacques Van Rensburg (RSA) Team Dimension Data              16:13
 53 Joonyong Seo (Kor) KSPO Bianchi Asia Procycling             17:10
 54 Khunakorn Nonthichan (Tha) Infinite AIS                     18:10
 55 Nick Dougall (RSA) Team Dimension Data                      18:21
 56 Muhammad Ameen Ahmad Kamal (Mas) Reprezentacja Malezji      18:24
 57 Maxat Ayazbayev (Kaz) Keyi Look                             21:58
 58 Sergio Higuita (Col) Manzana Postobon Team                  23:00
 59 Marco Maronese (Ita) Bardiani CSF                           23:23
 60 Nelson Martin (Phi) 7 Eleven Roadbike Philippines           23:50
 61 Stepan Astafyev (Kaz) Vino Astana Motors                    25:16
 62 Phuchong Saiudomsin (Tha) Thailand Continental              25:36
 63 Aiman Cahyadi (Ina) Sapura                                  26:44
 64 Anthony Giacoppo (Aus) Isowhey Sports Swisswellnes          27:34
 65 Taras Voropayev (Kaz) Vino Astana Motors                    28:42
 66 Thurakit Boonratanathanakorn (Tha) Thailand Continental     29:01
 67 Nur Amirull Fakhruddin Mazuki (Mas) Terengganu              29:13
 68 Xin Wang (Chn) Keyi Look                                    30:18
 69 Kritsada Changpad (Tha) Infinite AIS                        32:44
 70 Seungwoo Choi (Kor) KSPO Bianchi Asia Procycling            36:12
 71 Tianhao Gu (Chn) Giant                                      36:30
 72 Haesung Cho (Kor) KSPO Bianchi Asia Procycling              36:37
 73 Shiki Kuroeda (Jpn) Aisan Racing Team                       36:44
 74 Shotaro Watanabe (Jpn) Aisan Racing Team                    37:04
 75 Giacomo Berlato (Ita) Nippo - Vini Fantini                  37:51
 76 Dominic Perez (Phi) 7 Eleven Roadbike Philippines           38:09
 77 Navuti Liphongyu (Tha) Thailand Continental                 38:49
 78 Juan Villegas (Col) Manzana Postobon Team                   38:57
 79 Haiwang Liu (Chn) Giant                                     40:26
 80 Bonjoe Martin (Phi) 7 Eleven Roadbike Philippines           40:54
 81 Scott Sunderland (Aus) Isowhey Sports Swisswellnes          41:26
 82 Jakub Mareczko (Ita) Team Wilier Triestina                  41:28
 83 Marco Benfatto (Ita) Androni Giocattoli                     41:44
 84 Mohd Zamri Saleh (Mas) Terengganu                           42:17
 85 Kota Sumiyoshi (Jpn) Aisan Racing Team                      42:59
 86 Irwandie Lakasek (Mas) Reprezentacja Malezji                43:01
 87 Ryohei Komori (Jpn) Aisan Racing Team                       43:20
 88 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF                             43:47
 89 Aspan Zhukenov (Kaz) Vino Astana Motors                     43:52
 90 M Afiq Huznie Othman (Mas) Infinite AIS                     44:23
 91 Thanawut Sanikwathi (Tha) Thailand Continental              44:27
 92 Adrian Hegyvary (USA) UnitedHealthCare                      44:41
 93 Shijin Zhang (Chn) Keyi Look                                44:48
 94 Akmal Hakim Zakaria (Mas) Sapura                            45:26
 95 Giuseppe Fonzi (Ita) Team Wilier Triestina                  45:42
 96 Tanaphon Seanaumnuayphon (Tha) Infinite AIS                 46:34
 97 Eiman Firdaus Mohd Zamri (Mas) Reprezentacja Malezji        47:25
 98 Yahui Shi (Chn) Keyi Look                                   47:30
 99 Sofian Nabil Mohd Bakri (Mas) Sapura                        47:56
100 Xiang Yuan Li (Chn) Giant                                   48:17
101 Marino Kobayashi (Jpn) Nippo - Vini Fantini                 48:20
102 M. Izzat Hilmi Abd Halil (Mas) Sapura                       50:02
103 Andrea Palini (Ita) Androni Giocattoli                      50:21
104 Sukho Kang (Kor) KSPO Bianchi Asia Procycling               50:36
105 Anuar Manan (Mas) Terengganu                                50:39
106 En Huang (Chn) Keyi Look                                    50:49