pro-cycling.org
Abu Dhabi Tour 2017 - 3. etap< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2017-02-25 17:41:48), kat. 2.UWT (UAE); 186km (Al Ain – Jebel Hafeet); 25 lutego 2017. 

  1 Rui Alberto Faria da Costa (Por) UAE Team Emirates   4:34:08
  2 Ilnur Zakarin (Rus) Katusha-Alpecin
  3 Tom Dumoulin (Ned) Team Sunweb                         00:10
  4 Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo                     00:28
  5 Julian Alaphilippe (Fra) Quick-Step Floors             00:46
  6 Fabio Aru (Ita) Astana Pro Team
  7 Rafał Majka (Pol) Bora-Hansgrohe
  8 George Bennett (NZl) Team LottoNL-Jumbo
  9 Domenico Pozzovivo (Ita) AG2R La Mondiale
 10 Nairo Quintana (Col) Movistar Team                     00:58
 11 Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates
 12 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale
 13 Alberto Contador (Spa) Trek-Segafredo                  01:01
 14 Jack Haig (Aus) Orica-Scott                            01:05
 15 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain-Merida
 16 Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe
 17 Roman Kreuziger (Cze) Orica-Scott
 18 Rafael Valls (Spa) Lotto Soudal
 19 Carlos Verona Quintanilla (Spa) Orica-Scott
 20 Jesus Herrada Lopez (Spa) Movistar Team
 21 Mathias Frank (Swi) AG2R La Mondiale
 22 Louis Meintjes (RSA) UAE Team Emirates
 23 Robert Gesink (Ned) Team LottoNL-Jumbo
 24 Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team
 25 Steven Kruijswijk (Ned) Team LottoNL-Jumbo
 26 Cyril Gautier (Fra) AG2R La Mondiale                   01:22
 27 Gianluca Brambilla (Ita) Quick-Step Floors
 28 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Sky                      01:23
 29 Kenny Elissonde (Fra) Team Sky
 30 Chris Hamilton (Aus) Team Sunweb                       01:25
 31 Louis Vervaeke (Bel) Lotto Soudal                      01:27
 32 Pieter Serry (Bel) Quick-Step Floors                   01:57
 33 Julián Arredondo (Col) Nippo - Vini Fantini
 34 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom - Rusvelo
 35 Nicolas Roche (Irl) BMC Racing Team
 36 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale
 37 Manuel Senni (Ita) BMC Racing Team
 38 Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo
 39 Laurens ten Dam (Ned) Team Sunweb
 40 Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale
 41 Peter Kennaugh (GBr) Team Sky
 42 Rubén Fernandez (Spa) Movistar Team
 43 Stefano Pirazzi (Ita) Bardiani CSF
 44 Paolo Tiralongo (Ita) Astana Pro Team
 45 Emanuel Buchmann (Ger) Bora-Hansgrohe                  02:26
 46 Merhawi Kudus Ghebremedhin (Eri) Dimension Data        02:28
 47 Samuel Sanchez (Spa) BMC Racing Team                   02:30
 48 Dylan Teuns (Bel) BMC Racing Team
 49 Janez Brajkovic (Slo) Bahrain-Merida                   02:42
 50 Robert Kiserlovski (Cro) Katusha-Alpecin
 51 Alberto Losada Alguacil (Spa) Katusha-Alpecin
 52 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain-Merida
 53 Rein Taaramäe (Est) Katusha-Alpecin                    02:56
 54 Kanstantsin Siutsou (Blr) Bahrain-Merida               03:26
 55 Pavel Kochetkov (Rus) Katusha-Alpecin
 56 Ivan Rovny (Rus) Gazprom - Rusvelo
 57 Sergei Chernetckii (Rus) Astana Pro Team
 58 Alexey Vermeulen (USA) Team LottoNL-Jumbo              03:45
 59 Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal
 60 Tejay van Garderen (USA) BMC Racing Team               03:47
 61 Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team                    04:00
 62 Valerio Agnoli (Ita) Bahrain-Merida                    04:02
 63 Paweł Poljański (Pol) Bora-Hansgrohe
 64 Ben Swift (GBr) UAE Team Emirates
 65 Sindre Skj?stad Lunke (Nor) Team Sunweb                04:13
 66 Adam Hansen (Aus) Lotto Soudal
 67 Lennard Kämna (Ger) Team Sunweb                        04:30
 68 Lars Ytting Bak (Den) Lotto Soudal
 69 Edoardo Zardini (Ita) Bardiani CSF                     04:45
 70 Sander Armee (Bel) Lotto Soudal                        04:53
 71 Iuri Filosi (Ita) Nippo - Vini Fantini                 05:40
 72 Marco Canola (Ita) Nippo - Vini Fantini
 73 Paul Martens (Ger) Team LottoNL-Jumbo
 74 David Lozano Riba (Spa) Team Novo Nordisk              05:55
 75 Andre Greipel (Ger) Lotto Soudal                       06:02
 76 Loic Vliegen (Bel) BMC Racing Team
 77 Michael Gogl (Aut) Trek-Segafredo
 78 Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team
 79 Petr Vakoc (Cze) Quick-Step Floors
 80 Yuma Koishi (Jpn) Nippo - Vini Fantini                 06:11
 81 Artyom Zakharov (Kaz) Astana Pro Team                  06:38
 82 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data
 83 Robert Power (Aus) Orica-Scott                         06:40
 84 Nicola Boem (Ita) Bardiani CSF                         07:03
 85 Charles Planet (Fra) Team Novo Nordisk                 07:25
 86 Rick Zabel (Ger) Katusha-Alpecin
 87 Artur Ershov (Rus) Gazprom - Rusvelo
 88 Enrico Battaglin (Ita) Team LottoNL-Jumbo
 89 Laurent Didier (Lux) Trek-Segafredo
 90 Sean De Bie (Bel) Lotto Soudal                         07:45
 91 Pier Paolo De Negri (Ita) Nippo - Vini Fantini         08:28
 92 Jasha Sütterlin (Ger) Movistar Team                    11:42
 93 Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team
 94 Albert Timmer (Ned) Team Sunweb
 95 Rudiger Selig (Ger) Bora-Hansgrohe
 96 Fabio Calabria (Aus) Team Novo Nordisk
 97 Marcel Kittel (Ger) Quick-Step Floors
 98 Phil Bauhaus (Ger) Team Sunweb
 99 Joonas Henttala (Fin) Team Novo Nordisk
100 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek-Segafredo
101 Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo
102 Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF
103 Bert-Jan Lindeman (Ned) Team LottoNL-Jumbo
104 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF
105 Kiel Reijnen (USA) Trek-Segafredo
106 Juraj Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe
107 Manuele Mori (Ita) UAE Team Emirates
108 Fabio Sabatini (Ita) Quick-Step Floors
109 Nikolay Trusov (Rus) Gazprom - Rusvelo
110 Andrea Peron (Ita) Team Novo Nordisk
111 Luca Wackermann (Ita) Bardiani CSF
112 Maxim Belkov (Rus) Katusha-Alpecin
113 Kristijan Durasek (Cro) UAE Team Emirates
114 Pavel Brutt (Rus) Gazprom - Rusvelo
115 Jorge Arcas (Spa) Movistar Team
116 Imanol Erviti (Spa) Movistar Team
117 Daniele Bennati (Ita) Movistar Team
118 Lennard Hofstede (Ned) Team Sunweb
119 Owain Doull (GBr) Team Sky
120 Alex Dowsett (GBr) Movistar Team
121 Matteo Pelucchi (Ita) Bora-Hansgrohe
122 Alexander Porsev (Rus) Gazprom - Rusvelo
123 Igor Anton Hernandez (Spa) Dimension Data
124 Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale
125 Riccardo Minali (Ita) Astana Pro Team
126 Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates
127 Jack Bauer (NZl) Quick-Step Floors
128 Luka Mezgec (Slo) Orica-Scott
129 Roger Kluge (Ger) Orica-Scott
130 Mark Cavendish (GBr) Dimension Data
131 Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani CSF
132 Jhonatan Restrepo (Col) Katusha-Alpecin
133 Caleb Ewan (Aus) Orica-Scott
134 Ivan Savitsky (Rus) Gazprom - Rusvelo
135 Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team
136 Kirill Sveshnikov (Rus) Gazprom - Rusvelo
137 Ramunas Navardauskas (Ltu) Bahrain-Merida              12:31
138 Niccolo Bonifazio (Ita) Bahrain-Merida                 12:40
139 Quentin Valognes (Fra) Team Novo Nordisk
140 Martijn Verschoor (Ned) Team Novo Nordisk
141 Mark Renshaw (Aus) Dimension Data
142 Davide Martinelli (Ita) Quick-Step Floors              13:16
143 Andrea Guardini (Ita) UAE Team Emirates                14:48
144 Eduard Michael Grosu (Rou) Nippo - Vini Fantini        17:47
145 Alan Marangoni (Ita) Nippo - Vini Fantini              19:17
146 Erik Baška (Svk) Bora-Hansgrohe
147 Kazushige Kuboki (Jpn) Nippo - Vini Fantini
148 Stephen Clancy (Irl) Team Novo Nordisk
149 Alex Edmondson (Aus) Orica-Scott
150 Manuele Boaro (Ita) Bahrain-Merida                     20:10
151 Bernhard Eisel (Aut) Dimension Data                    20:30
152 Johann Van Zyl (RSA) Dimension Data
153 Elia Viviani (Ita) Team Sky
154 Jonathan Dibben (GBr) Team Sky
155 Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF
DNS Sondre Holst Enger (Nor) AG2R La Mondiale

Klasyfikacja generalna po 3. etapie:

  1 Rui Alberto Faria da Costa (Por) UAE Team Emirates  12:39:15
  2 Ilnur Zakarin (Rus) Katusha-Alpecin                    00:04
  3 Tom Dumoulin (Ned) Team Sunweb                         00:16
  4 Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo                     00:38
  5 Rafał Majka (Pol) Bora-Hansgrohe                       00:56
  6 George Bennett (NZl) Team LottoNL-Jumbo
  7 Fabio Aru (Ita) Astana Pro Team
  8 Domenico Pozzovivo (Ita) AG2R La Mondiale
  9 Julian Alaphilippe (Fra) Quick-Step Floors
 10 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale                   01:08
 11 Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates
 12 Nairo Quintana (Col) Movistar Team
 13 Alberto Contador (Spa) Trek-Segafredo                  01:11
 14 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain-Merida                   01:15
 15 Mathias Frank (Swi) AG2R La Mondiale
 16 Robert Gesink (Ned) Team LottoNL-Jumbo
 17 Jesus Herrada Lopez (Spa) Movistar Team
 18 Steven Kruijswijk (Ned) Team LottoNL-Jumbo
 19 Louis Meintjes (RSA) UAE Team Emirates
 20 Roman Kreuziger (Cze) Orica-Scott
 21 Rafael Valls (Spa) Lotto Soudal
 22 Carlos Verona Quintanilla (Spa) Orica-Scott
 23 Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team
 24 Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe
 25 Jack Haig (Aus) Orica-Scott
 26 Gianluca Brambilla (Ita) Quick-Step Floors             01:32
 27 Cyril Gautier (Fra) AG2R La Mondiale
 28 Kenny Elissonde (Fra) Team Sky                         01:33
 29 Chris Hamilton (Aus) Team Sunweb                       01:35
 30 Louis Vervaeke (Bel) Lotto Soudal                      01:37
 31 Julián Arredondo (Col) Nippo - Vini Fantini            02:07
 32 Nicolas Roche (Irl) BMC Racing Team
 33 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom - Rusvelo
 34 Paolo Tiralongo (Ita) Astana Pro Team
 35 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale
 36 Rubén Fernandez (Spa) Movistar Team
 37 Manuel Senni (Ita) BMC Racing Team
 38 Pieter Serry (Bel) Quick-Step Floors
 39 Laurens ten Dam (Ned) Team Sunweb
 40 Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale
 41 Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo
 42 Stefano Pirazzi (Ita) Bardiani CSF
 43 Peter Kennaugh (GBr) Team Sky
 44 Emanuel Buchmann (Ger) Bora-Hansgrohe                  02:36
 45 Merhawi Kudus Ghebremedhin (Eri) Dimension Data        02:38
 46 Samuel Sanchez (Spa) BMC Racing Team                   02:40
 47 Dylan Teuns (Bel) BMC Racing Team
 48 Janez Brajkovic (Slo) Bahrain-Merida                   02:52
 49 Robert Kiserlovski (Cro) Katusha-Alpecin
 50 Alberto Losada Alguacil (Spa) Katusha-Alpecin
 51 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain-Merida
 52 Rein Taaramäe (Est) Katusha-Alpecin                    03:06
 53 Ivan Rovny (Rus) Gazprom - Rusvelo                     03:36
 54 Pavel Kochetkov (Rus) Katusha-Alpecin
 55 Kanstantsin Siutsou (Blr) Bahrain-Merida
 56 Sergei Chernetckii (Rus) Astana Pro Team
 57 Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal                      03:55
 58 Alexey Vermeulen (USA) Team LottoNL-Jumbo
 59 Tejay van Garderen (USA) BMC Racing Team               03:57
 60 Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team                    04:10
 61 Ben Swift (GBr) UAE Team Emirates                      04:12
 62 Paweł Poljański (Pol) Bora-Hansgrohe
 63 Valerio Agnoli (Ita) Bahrain-Merida
 64 Adam Hansen (Aus) Lotto Soudal                         04:23
 65 Sindre Skj?stad Lunke (Nor) Team Sunweb
 66 Lars Ytting Bak (Den) Lotto Soudal                     04:40
 67 Lennard Kämna (Ger) Team Sunweb
 68 Edoardo Zardini (Ita) Bardiani CSF                     04:55
 69 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Sky                      05:43
 70 Marco Canola (Ita) Nippo - Vini Fantini                05:44
 71 Iuri Filosi (Ita) Nippo - Vini Fantini                 05:50
 72 David Lozano Riba (Spa) Team Novo Nordisk              06:05
 73 Andre Greipel (Ger) Lotto Soudal                       06:06
 74 Loic Vliegen (Bel) BMC Racing Team                     06:12
 75 Michael Gogl (Aut) Trek-Segafredo
 76 Paul Martens (Ger) Team LottoNL-Jumbo
 77 Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team
 78 Petr Vakoc (Cze) Quick-Step Floors
 79 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data       06:48
 80 Robert Power (Aus) Orica-Scott                         06:50
 81 Sander Armee (Bel) Lotto Soudal                        06:55
 82 Rick Zabel (Ger) Katusha-Alpecin                       07:35
 83 Enrico Battaglin (Ita) Team LottoNL-Jumbo
 84 Charles Planet (Fra) Team Novo Nordisk
 85 Laurent Didier (Lux) Trek-Segafredo
 86 Artur Ershov (Rus) Gazprom - Rusvelo
 87 Artyom Zakharov (Kaz) Astana Pro Team                  07:53
 88 Sean De Bie (Bel) Lotto Soudal                         07:55
 89 Yuma Koishi (Jpn) Nippo - Vini Fantini                 08:13
 90 Nicola Boem (Ita) Bardiani CSF                         08:28
 91 Pier Paolo De Negri (Ita) Nippo - Vini Fantini         08:38
 92 Mark Cavendish (GBr) Dimension Data                    11:36
 93 Marcel Kittel (Ger) Quick-Step Floors                  11:39
 94 Caleb Ewan (Aus) Orica-Scott                           11:46
 95 Manuele Mori (Ita) UAE Team Emirates
 96 Fabio Calabria (Aus) Team Novo Nordisk                 11:49
 97 Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF                       11:50
 98 Jorge Arcas (Spa) Movistar Team                        11:51
 99 Kristijan Durasek (Cro) UAE Team Emirates
100 Matteo Pelucchi (Ita) Bora-Hansgrohe                   11:52
101 Alexander Porsev (Rus) Gazprom - Rusvelo
102 Roger Kluge (Ger) Orica-Scott
103 Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani CSF
104 Riccardo Minali (Ita) Astana Pro Team
105 Bert-Jan Lindeman (Ned) Team LottoNL-Jumbo
106 Luca Wackermann (Ita) Bardiani CSF
107 Andrea Peron (Ita) Team Novo Nordisk
108 Jasha Sütterlin (Ger) Movistar Team
109 Joonas Henttala (Fin) Team Novo Nordisk
110 Daniele Bennati (Ita) Movistar Team
111 Kiel Reijnen (USA) Trek-Segafredo
112 Phil Bauhaus (Ger) Team Sunweb
113 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek-Segafredo
114 Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team
115 Imanol Erviti (Spa) Movistar Team
116 Lennard Hofstede (Ned) Team Sunweb
117 Pavel Brutt (Rus) Gazprom - Rusvelo
118 Albert Timmer (Ned) Team Sunweb
119 Alex Dowsett (GBr) Movistar Team
120 Jack Bauer (NZl) Quick-Step Floors
121 Ivan Savitsky (Rus) Gazprom - Rusvelo
122 Jhonatan Restrepo (Col) Katusha-Alpecin
123 Fabio Sabatini (Ita) Quick-Step Floors
124 Maxim Belkov (Rus) Katusha-Alpecin
125 Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team
126 Rudiger Selig (Ger) Bora-Hansgrohe                     12:12
127 Luka Mezgec (Slo) Orica-Scott
128 Owain Doull (GBr) Team Sky                             12:14
129 Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates                12:18
130 Ramunas Navardauskas (Ltu) Bahrain-Merida              12:41
131 Niccolo Bonifazio (Ita) Bahrain-Merida                 12:46
132 Martijn Verschoor (Ned) Team Novo Nordisk              12:50
133 Quentin Valognes (Fra) Team Novo Nordisk
134 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF                  12:59
135 Juraj Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe                       13:16
136 Mark Renshaw (Aus) Dimension Data
137 Nikolay Trusov (Rus) Gazprom - Rusvelo                 13:39
138 Davide Martinelli (Ita) Quick-Step Floors              14:03
139 Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo                    14:25
140 Andrea Guardini (Ita) UAE Team Emirates                14:58
141 Igor Anton Hernandez (Spa) Dimension Data              15:09
142 Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale               15:22
143 Kirill Sveshnikov (Rus) Gazprom - Rusvelo              17:38
144 Eduard Michael Grosu (Rou) Nippo - Vini Fantini        17:57
145 Kazushige Kuboki (Jpn) Nippo - Vini Fantini            19:25
146 Alan Marangoni (Ita) Nippo - Vini Fantini
147 Alex Edmondson (Aus) Orica-Scott                       20:08
148 Elia Viviani (Ita) Team Sky                            20:40
149 Stephen Clancy (Irl) Team Novo Nordisk                 21:18
150 Manuele Boaro (Ita) Bahrain-Merida                     21:23
151 Jonathan Dibben (GBr) Team Sky                         21:37
152 Erik Baška (Svk) Bora-Hansgrohe                        21:48
153 Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF                    22:54
154 Johann Van Zyl (RSA) Dimension Data                    23:47
155 Bernhard Eisel (Aut) Dimension Data                    24:49