pro-cycling.org
Le Tour de Langkawi 2017 - 4. etap< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2017-02-25 08:46:43), kat. 2.HC (MAS); 174,4km (Seri Manjung - Cameron Highlands); 25 lutego 2017. 

1 Mekseb Debesay (Eri) Team Dimension Data                            4:37:49
2 Cameron Bayly (Aus) Isowhey Sports Swisswellness
3 Ryan Gibbons (RSA) Team Dimension Data                                00:04
4 Yevgeniy Gidich (Kaz) Vino Astana Motors
5 Alberto Cecchin (Ita) Team Wilier Triestina
6 Ben O'Connor (Aus) Team Dimension Data
7 Chris Harper (Aus) Isowhey Sports Swisswellness
8 Egan Arley Bernal Gomez (Col) Androni Giocattoli
9 Daniel Jaramillo Diez (Col) UnitedHealthCare
10 Timothy Roe (Aus) Isowhey Sports Swisswellness
11 Sergio Higuita (Col) Manzana Postobon Team
12 Wilmar Jahir Perez Munoz (Col) Sapura Cycling Team                   00:08
13 Fernando Orjuela (Col) Manzana Postobon Team                         00:11
14 Victor Nino Corredor (Col) Sapura Cycling Team
15 Wilmar Paredes (Col) Manzana Postobon Team                           00:14
16 Jacques Van Rensburg (RSA) Team Dimension Data                       00:19
17 Jacopo Mosca (Ita) Team Wilier Triestina                             00:22
18 Hideto Nakane (Jpn) Nippo - Vini Fantini                             00:37
19 Ying Hon Ronald Yeung (HKg) Infinite AIS Cycling Team                00:41
20 John Kronborg Ebsen (Den) Infinite AIS Cycling Team
21 Bernado Suaza Arango (Col) Manzana Postobon Team
22 Robbie Hucker (Aus) Isowhey Sports Swisswellness
23 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF
24 Ivan Ramiro Sosa Cuervo (Col) Androni Giocattoli
25 Yecid Sierra (Col) Manzana Postobon Team                             00:54
26 Fausto Masnada (Ita) Androni Giocattoli                              01:02
27 Marcelo Felipe (Phi) 7 Eleven Roadbike Philippines
28 Tomohiro Hayakawa (Jpn) Aisan Racing Team                            01:28
29 Stepan Astafyev (Kaz) Vino Astana Motors
30 Dmitriy Lukyanov (Kaz) Vino Astana Motors
31 Masakazu Ito (Jpn) Nippo - Vini Fantini
32 Dadi Suryadi (Ina) Terengganu Cycling Team
33 Adrien Niyonshuti (Rwa) Team Dimension Data                          02:40
34 Aiman Cahyadi (Ina) Sapura Cycling Team
35 Phuchong Saiudomsin (Tha) Thailand Continental Cycling Team
36 Filippo Pozzato (Ita) Team Wilier Triestina                          03:50
37 Sea Keong Loh (Mas) Thailand Continental Cycling Team                04:38
38 Nur Amirull Fakhruddin Mazuki (Mas) Terengganu Cycling Team
39 Thurakit Boonratanathanakorn (Tha) Thailand Continental Cycling Team
40 Anthony Giacoppo (Aus) Isowhey Sports Swisswellness
41 Hang Shi (Chn) Giant Cycling Team                                    05:00
42 Taras Voropayev (Kaz) Vino Astana Motors
43 Sergey Vlassenko (Kaz) Vino Astana Motors
44 Xin Wang (Chn) Keyi Look Cycling Team
45 Penghai Deng (Chn) Giant Cycling Team
46 Jesse James Ewart (Aus) 7 Eleven Roadbike Philippines
47 Mohd Shahrul Mat Amin (Mas) Terengganu Cycling Team                  06:18
48 Nik Mohd Azwan Zulkiflie (Mas) Reprezentacja Malezji
49 Travis McCabe (USA) UnitedHealthCare                                 07:21
50 Daeyeon Kim (Kor) KSPO Bianchi Asia Procycling                       08:12
51 Tianhao Gu (Chn) Giant Cycling Team
52 Zhiwen Chen (Chn) Giant Cycling Team
53 Kritsada Changpad (Tha) Infinite AIS Cycling Team
54 M Nur Aiman Mohd Zariff (Mas) Reprezentacja Malezji
55 Haesung Cho (Kor) KSPO Bianchi Asia Procycling
56 M Ameen Ahmad Kamal (Mas) Reprezentacja Malezji
57 Khunakorn Nonthichan (Tha) Infinite AIS Cycling Team
58 Carlos Alzate Escobar (Col) UnitedHealthCare
59 Greg Henderson (NZl) UnitedHealthCare
60 Siyu Yang (Chn) Keyi Look Cycling Team
61 Muhammad Ameer Ahmad Kamal (Mas) Reprezentacja Malezji               09:14
62 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani CSF                                      10:43
63 Niccolo Pacinotti (Ita) Bardiani CSF                                 10:45
64 Bonjoe Martin (Phi) 7 Eleven Roadbike Philippines
65 Seungwoo Choi (Kor) KSPO Bianchi Asia Procycling                     11:40
66 Joonyong Seo (Kor) KSPO Bianchi Asia Procycling                      11:51
67 Navuti Liphongyu (Tha) Thailand Continental Cycling Team
68 Tanner Putt (USA) UnitedHealthCare                                   12:55
69 Rafael Andriato (Bra) Team Wilier Triestina
70 Giacomo Berlato (Ita) Nippo - Vini Fantini                           13:52
71 Riccardo Stacchiotti (Ita) Nippo - Vini Fantini
72 Shiki Kuroeda (Jpn) Aisan Racing Team
73 Nelson Martin (Phi) 7 Eleven Roadbike Philippines
74 Dominic Perez (Phi) 7 Eleven Roadbike Philippines
75 Nick Dougall (RSA) Team Dimension Data
76 Haiwang Liu (Chn) Giant Cycling Team
77 Shotaro Watanabe (Jpn) Aisan Racing Team
78 Scott Sunderland (Aus) Isowhey Sports Swisswellness                  18:52
79 Adrian Hegyvary (USA) UnitedHealthCare
80 Jakub Mareczko (Ita) Team Wilier Triestina
81 Giuseppe Fonzi (Ita) Team Wilier Triestina
82 Kota Sumiyoshi (Jpn) Aisan Racing Team
83 Mohamad Izzat Hilmi Abd Halil (Mas) Sapura Cycling Team
84 Marco Maronese (Ita) Bardiani CSF
85 Mohd Zamri Saleh (Mas) Terengganu Cycling Team
86 Akmal Hakim Zakaria (Mas) Sapura Cycling Team
87 Xiang Yuan Li (Chn) Giant Cycling Team
88 Aspan Zhukenov (Kaz) Vino Astana Motors
89 Anuar Manan (Mas) Terengganu Cycling Team
90 Sofian Nabil Mohd Bakri (Mas) Sapura Cycling Team
91 Marco Benfatto (Ita) Androni Giocattoli
92 Irwandie Lakasek (Mas) Reprezentacja Malezji
93 Yahui Shi (Chn) Keyi Look Cycling Team
94 Thanawut Sanikwathi (Tha) Thailand Continental Cycling Team
95 Sukho Kang (Kor) KSPO Bianchi Asia Procycling
96 Ryohei Komori (Jpn) Aisan Racing Team
97 Marino Kobayashi (Jpn) Nippo - Vini Fantini
98 En Huang (Chn) Keyi Look Cycling Team                                19:03
99 Shijin Zhang (Chn) Keyi Look Cycling Team
100 Tanaphon Seanaumnuayphon (Tha) Infinite AIS Cycling Team            19:08
101 Juan Villegas (Col) Manzana Postobon Team                           19:52
102 Andrea Palini (Ita) Androni Giocattoli                              20:05
103 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF                                     20:22
104 Afiq Huznie Othman (Mas) Infinite AIS Cycling Team
105 Maxat Ayazbayev (Kaz) Keyi Look Cycling Team
106 Eiman Firdaus Mohd Zamri (Mas) Reprezentacja Malezji                20:36
107 Nicolas Marini (Ita) Nippo - Vini Fantini                           34:06
DSQ Sungbaek Park (Kor) KSPO Bianchi Asia Procycling

Klasyfikacja generalna po 4. etapie:

1 Ryan Gibbons (RSA) Team Dimension Data                             15:25:58
2 Cameron Bayly (Aus) Isowhey Sports Swisswellness                      00:11
3 Alberto Cecchin (Ita) Team Wilier Triestina                           00:15
4 Yevgeniy Gidich (Kaz) Vino Astana Motors                              00:17
5 Chris Harper (Aus) Isowhey Sports Swisswellness                       00:21
6 Mekseb Debesay (Eri) Team Dimension Data
7 Daniel Jaramillo Diez (Col) UnitedHealthCare
8 Egan Arley Bernal Gomez (Col) Androni Giocattoli
9 Timothy Roe (Aus) Isowhey Sports Swisswellness
10 Ben O'Connor (Aus) Team Dimension Data
11 Fernando Orjuela (Col) Manzana Postobon Team                         00:28
12 Jacopo Mosca (Ita) Team Wilier Triestina                             00:50
13 Hideto Nakane (Jpn) Nippo - Vini Fantini                             00:54
14 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF                                     00:57
15 Bernado Suaza Arango (Col) Manzana Postobon Team                     00:58
16 Ivan Ramiro Sosa Cuervo (Col) Androni Giocattoli
17 Robbie Hucker (Aus) Isowhey Sports Swisswellness
18 Fausto Masnada (Ita) Androni Giocattoli                              01:19
19 Victor Nino Corredor (Col) Sapura Cycling Team                       01:38
20 Wilmar Paredes (Col) Manzana Postobon Team                           01:44
21 Tomohiro Hayakawa (Jpn) Aisan Racing Team                            01:45
22 Dmitriy Lukyanov (Kaz) Vino Astana Motors
23 Wilmar Jahir Perez Munoz (Col) Sapura Cycling Team                   01:49
24 Marcelo Felipe (Phi) 7 Eleven Roadbike Philippines                   02:16
25 Ying Hon Ronald Yeung (HKg) Infinite AIS Cycling Team                02:27
26 John Kronborg Ebsen (Den) Infinite AIS Cycling Team                  02:41
27 Dadi Suryadi (Ina) Terengganu Cycling Team                           02:44
28 Yecid Sierra (Col) Manzana Postobon Team                             03:05
29 Adrien Niyonshuti (Rwa) Team Dimension Data                          03:25
30 Filippo Pozzato (Ita) Team Wilier Triestina                          04:01
31 Sergey Vlassenko (Kaz) Vino Astana Motors                            05:17
32 Masakazu Ito (Jpn) Nippo - Vini Fantini                              05:47
33 Penghai Deng (Chn) Giant Cycling Team                                06:30
34 Jesse James Ewart (Aus) 7 Eleven Roadbike Philippines                06:53
35 Travis McCabe (USA) UnitedHealthCare                                 07:24
36 Hang Shi (Chn) Giant Cycling Team                                    07:34
37 Mohd Shahrul Mat Amin (Mas) Terengganu Cycling Team                  07:40
38 Nik Mohd Azwan Zulkiflie (Mas) Reprezentacja Malezji                 07:48
39 Carlos Alzate Escobar (Col) UnitedHealthCare                         09:04
40 Greg Henderson (NZl) UnitedHealthCare                                09:06
41 Muhammad Nur Aiman Mohd Zariff (Mas) Reprezentacja Malezji           09:42
42 Siyu Yang (Chn) Keyi Look Cycling Team                               10:02
43 Daeyeon Kim (Kor) KSPO Bianchi Asia Procycling                       10:05
44 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani CSF                                      11:32
45 Sea Keong Loh (Mas) Thailand Continental Cycling Team                12:32
46 Niccolo Pacinotti (Ita) Bardiani CSF                                 12:44
47 Rafael Andriato (Bra) Team Wilier Triestina                          13:12
48 Tanner Putt (USA) UnitedHealthCare
49 Joonyong Seo (Kor) KSPO Bianchi Asia Procycling
50 Mohammad Ameer Ahmad Kamal (Mas) Reprezentacja Malezji               13:30
51 Zhiwen Chen (Chn) Giant Cycling Team                                 13:35
52 Riccardo Stacchiotti (Ita) Nippo - Vini Fantini                      14:09
53 Jacques Van Rensburg (RSA) Team Dimension Data                       15:12
54 Nick Dougall (RSA) Team Dimension Data                               17:13
55 Khunakorn Nonthichan (Tha) Infinite AIS Cycling Team                 17:35
56 Muhammad Ameen Ahmad Kamal (Mas) Reprezentacja Malezji               17:49
57 Maxat Ayazbayev (Kaz) Keyi Look Cycling Team                         21:46
58 Sergio Higuita (Col) Manzana Postobon Team                           22:48
59 Marco Maronese (Ita) Bardiani CSF                                    23:11
60 Nelson Martin (Phi) 7 Eleven Roadbike Philippines                    23:15
61 Stepan Astafyev (Kaz) Vino Astana Motors                             24:06
62 Phuchong Saiudomsin (Tha) Thailand Continental Cycling Team          25:24
63 Aiman Cahyadi (Ina) Sapura Cycling Team                              26:32
64 Anthony Giacoppo (Aus) Isowhey Sports Swisswellness                  27:22
65 Taras Voropayev (Kaz) Vino Astana Motors                             28:07
66 Thurakit Boonratanathanakorn (Tha) Thailand Continental Cycling Team 28:49
67 Xin Wang (Chn) Keyi Look Cycling Team                                28:57
68 Nur Amirull Fakhruddin Mazuki (Mas) Terengganu Cycling Team          29:01
69 Kritsada Changpad (Tha) Infinite AIS Cycling Team                    32:09
70 Haesung Cho (Kor) KSPO Bianchi Asia Procycling                       32:17
71 Seungwoo Choi (Kor) KSPO Bianchi Asia Procycling                     35:37
72 Navuti Liphongyu (Tha) Thailand Continental Cycling Team             35:48
73 Tianhao Gu (Chn) Giant Cycling Team                                  35:57
74 Shiki Kuroeda (Jpn) Aisan Racing Team                                36:32
75 Shotaro Watanabe (Jpn) Aisan Racing Team                             36:52
76 Giacomo Berlato (Ita) Nippo - Vini Fantini                           37:39
77 Dominic Perez (Phi) 7 Eleven Roadbike Philippines                    37:57
78 Juan Villegas (Col) Manzana Postobon Team                            38:45
79 Haiwang Liu (Chn) Giant Cycling Team                                 40:14
80 Bonjoe Martin (Phi) 7 Eleven Roadbike Philippines                    40:42
81 Scott Sunderland (Aus) Isowhey Sports Swisswellness                  41:16
82 Jakub Mareczko (Ita) Team Wilier Triestina                           41:22
83 Marco Benfatto (Ita) Androni Giocattoli                              41:32
84 Mohd Zamri Saleh (Mas) Terengganu Cycling Team                       42:05
85 Ryohei Komori (Jpn) Aisan Racing Team                                42:23
86 Sukho Kang (Kor) KSPO Bianchi Asia Procycling                        42:42
87 Kota Sumiyoshi (Jpn) Aisan Racing Team                               42:47
88 Irwandie Lakasek (Mas) Reprezentacja Malezji                         42:49
89 Aspan Zhukenov (Kaz) Vino Astana Motors                              43:05
90 Adrian Hegyvary (USA) UnitedHealthCare                               43:14
91 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF                                      43:35
92 Giuseppe Fonzi (Ita) Team Wilier Triestina                           44:06
93 Afiq Huznie Othman (Mas) Infinite AIS Cycling Team                   44:11
94 Thanawut Sanikwathi (Tha) Thailand Continental Cycling Team          44:15
95 Shijin Zhang (Chn) Keyi Look Cycling Team                            44:36
96 Akmal Hakim Zakaria (Mas) Sapura Cycling Team                        45:14
97 Tanaphon Seanaumnuayphon (Tha) Infinite AIS Cycling Team             45:19
98 Xiang Yuan Li (Chn) Giant Cycling Team                               45:33
99 Yahui Shi (Chn) Keyi Look Cycling Team                               46:42
100 Sofian Nabil Mohd Bakri (Mas) Sapura Cycling Team                   46:59
101 Eiman Firdaus Mohd Zamri (Mas) Reprezentacja Malezji                47:13
102 Marino Kobayashi (Jpn) Nippo - Vini Fantini                         48:08
103 En Huang (Chn) Keyi Look Cycling Team                               48:26
104 Andrea Palini (Ita) Androni Giocattoli                              49:46
105 Mohamad Izzat Hilmi Abd Halil (Mas) Sapura Cycling Team             49:50
106 Anuar Manan (Mas) Terengganu Cycling Team                           50:27
107 Nicolas Marini (Ita) Nippo - Vini Fantini                           56:42