pro-cycling.org
Le Tour de Langkawi 2017 - 3. etap< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2017-02-24 20:16:37), kat. 2.HC (MAL); 118km (Serdang – Pantai Remis); 24 lutego 2017. 

  1 Jakub Mareczko (Ita) Team Wilier Triestina              2:48:56
  2 Scott Sunderland (Aus) Isowhey Sports
  3 Mohd Zamri Saleh (Mas) Terengganu Cycling Team
  4 Nicolas Marini (Ita) Nippo - Vini Fantini
  5 Marco Benfatto (Ita) Androni Giocattoli
  6 Travis McCabe (USA) UnitedHealthCare
  7 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF
  8 Yevgeniy Gidich (Kaz) Vino Astana Motors
  9 Thanawut Sanikwathi (Tha) Thailand Continental
 10 Mohamad Izzat Hilmi Abd Halil (Mas) Sapura Cycling Team
 11 Wilmar Paredes (Col) Manzana Postobon Team
 12 Mekseb Debesay (Eri) Team Dimension Data
 13 Sergey Vlassenko (Kaz) Vino Astana Motors
 14 Anuar Manan (Mas) Terengganu Cycling Team
 15 Ryan Gibbons (RSA) Team Dimension Data
 16 Phuchong Saiudomsin (Tha) Thailand Continental
 17 Anthony Giacoppo (Aus) Isowhey Sports
 18 Shijin Zhang (Chn) Keyi Look Cycling Team
 19 Mohd Shahrul Mat Amin (Mas) Terengganu Cycling Team
 20 Shiki Kuroeda (Jpn) Aisan Racing Team
 21 Chris Harper (Aus) Isowhey Sports
 22 Irwandie Lakasek (Mas) Reprezentacja Malezji
 23 Joonyong Seo (Kor) KSPO Bianchi Asia Procycling
 24 Hideto Nakane (Jpn) Nippo - Vini Fantini
 25 Andrea Palini (Ita) Androni Giocattoli
 26 Kota Sumiyoshi (Jpn) Aisan Racing Team
 27 Marco Maronese (Ita) Bardiani CSF
 28 Afiq Huznie Othman (Mas) Infinite AIS Cycling Team
 29 Bernado Suaza Arango (Col) Manzana Postobon Team
 30 Marcelo Felipe (Phi) 7 Eleven Roadbike Philippines
 31 Rafael Andriato (Bra) Team Wilier Triestina
 32 Sofian Nabil Mohd Bakri (Mas) Sapura Cycling Team
 33 Xiang Yuan Li (Chn) Giant Cycling Team
 34 Daniel Jaramillo Diez (Col) UnitedHealthCare
 35 Shotaro Watanabe (Jpn) Aisan Racing Team
 36 Seungwoo Choi (Kor) KSPO Bianchi Asia Procycling
 37 Bonjoe Martin (Phi) 7 Eleven Roadbike Philippines
 38 Egan Arley Bernal Gomez (Col) Androni Giocattoli
 39 Sergio Higuita (Col) Manzana Postobon Team
 40 Penghai Deng (Chn) Giant Cycling Team
 41 Nelson Martin (Phi) 7 Eleven Roadbike Philippines
 42 Eiman Firdaus Mohd Zamri (Mas) Reprezentacja Malezji
 43 Ivan Ramiro Sosa Cuervo (Col) Androni Giocattoli
 44 Riccardo Stacchiotti (Ita) Nippo - Vini Fantini
 45 Zhiwen Chen (Chn) Giant Cycling Team
 46 Tanner Putt (USA) UnitedHealthCare
 47 Muhammad Ameer Ahmad Kamal (Mas) Reprezentacja Malezji
 48 Masakazu Ito (Jpn) Nippo - Vini Fantini
 49 Maxat Ayazbayev (Kaz) Keyi Look Cycling Team
 50 Filippo Pozzato (Ita) Team Wilier Triestina
 51 Tomohiro Hayakawa (Jpn) Aisan Racing Team
 52 Fernando Orjuela (Col) Manzana Postobon Team
 53 Yahui Shi (Chn) Keyi Look Cycling Team
 54 Alberto Cecchin (Ita) Team Wilier Triestina
 55 Ben O'Connor (Aus) Team Dimension Data
 56 Daeyeon Kim (Kor) KSPO Bianchi Asia Procycling
 57 Adrien Niyonshuti (Rwa) Team Dimension Data
 58 Fausto Masnada (Ita) Androni Giocattoli
 59 Jacopo Mosca (Ita) Team Wilier Triestina
 60 Navuti Liphongyu (Tha) Thailand Continental
 61 Tianhao Gu (Chn) Giant Cycling Team
 62 Timothy Roe (Aus) Isowhey Sports
 63 Akmal Hakim Zakaria (Mas) Sapura Cycling Team
 64 Taras Voropayev (Kaz) Vino Astana Motors
 65 Dmitriy Lukyanov (Kaz) Vino Astana Motors
 66 Kritsada Changpad (Tha) Infinite AIS Cycling Team
 67 Khunakorn Nonthichan (Tha) Infinite AIS Cycling Team
 68 Jesse James Ewart (Aus) 7 Eleven Roadbike Philippines
 69 Ying Hon Ronald Yeung (HKg) Infinite AIS Cycling Team
 70 Xin Wang (Chn) Keyi Look Cycling Team
 71 Stepan Astafyev (Kaz) Vino Astana Motors
 72 Dadi Suryadi (Ina) Terengganu Cycling Team
 73 Nik Mohd Azwan Zulkiflie (Mas) Reprezentacja Malezji
 74 Carlos Alzate Escobar (Col) UnitedHealthCare
 75 Victor Nino Corredor (Col) Sapura Cycling Team
 76 Aiman Cahyadi (Ina) Sapura Cycling Team
 77 Muharnmad Nur Aiman Mohd Zariff (Mas) Reprezentacja Malezji
 78 Haiwang Liu (Chn) Giant Cycling Team
 79 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani CSF
 80 Cameron Bayly (Aus) Isowhey Sports
 81 Adrian Hegyvary (USA) UnitedHealthCare                    00:12
 82 Wilmar Jahir Perez Munoz (Col) Sapura Cycling Team        00:14
 83 Hang Shi (Chn) Giant Cycling Team
 84 Dominic Perez (Phi) 7 Eleven Roadbike Philippines
 85 John Kronborg Ebsen (Den) Infinite AIS Cycling Team
 86 Thurakit Boonratanathanakorn (Tha) Thailand
 87 M Ameen Ahmad Kamal (Mas) Reprezentacja Malezji
 88 Siyu Yang (Chn) Keyi Look Cycling Team                    00:20
 89 Tanaphon Seanaumnuayphon (Tha) Infinite AIS Cycling       00:21
 90 Sungbaek Park (Kor) KSPO Bianchi Asia Procycling
 91 Haesung Cho (Kor) KSPO Bianchi Asia Procycling
 92 Aspan Zhukenov (Kaz) Vino Astana Motors
 93 Juan Villegas (Col) Manzana Postobon Team
 94 Nick Dougall (RSA) Team Dimension Data
 95 Greg Henderson (NZl) UnitedHealthCare
 96 Ryohei Komori (Jpn) Aisan Racing Team                     00:28
 97 Nur Amirull Fakhruddin Mazuki (Mas) Terengganu CT         00:29
 98 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF
 99 Niccolo Pacinotti (Ita) Bardiani CSF
100 Giacomo Berlato (Ita) Nippo - Vini Fantini                00:31
101 Yecid Sierra (Col) Manzana Postobon Team                  00:41
102 Sukho Kang (Kor) KSPO Bianchi Asia Procycling             00:45
103 Robbie Hucker (Aus) Isowhey Sports
104 Sea Keong Loh (Mas) Thailand Continental                  01:57
105 Giuseppe Fonzi (Ita) Team Wilier Triestina                02:30
106 Jacques Van Rensburg (RSA) Team Dimension Data
107 Marino Kobayashi (Jpn) Nippo - Vini Fantini
108 En Huang (Chn) Keyi Look Cycling Team                     02:37

Klasyfikacja generalna po 3. etapie:

  1 Ryan Gibbons (RSA) Team Dimension Data                 10:48:09
  2 Travis McCabe (USA) UnitedHealthCare                      00:03
  3 Filippo Pozzato (Ita) Team Wilier Triestina               00:11
  4 Alberto Cecchin (Ita) Team Wilier Triestina
  5 Yevgeniy Gidich (Kaz) Vino Astana Motors                  00:13
  6 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF                          00:16
  7 Chris Harper (Aus) Isowhey Sports                         00:17
  8 Rafael Andriato (Bra) Team Wilier Triestina
  9 Sergey Vlassenko (Kaz) Vino Astana Motors
 10 Hideto Nakane (Jpn) Nippo - Vini Fantini
 11 Riccardo Stacchiotti (Ita) Nippo - Vini Fantini
 12 Daniel Jaramillo Diez (Col) UnitedHealthCare
 13 Bernado Suaza Arango (Col) Manzana Postobon Team
 14 Egan Arley Bernal Gomez (Col) Androni Giocattoli
 15 Tanner Putt (USA) UnitedHealthCare
 16 Fernando Orjuela (Col) Manzana Postobon Team
 17 Ivan Ramiro Sosa Cuervo (Col) Androni Giocattoli
 18 Tomohiro Hayakawa (Jpn) Aisan Racing Team
 19 Timothy Roe (Aus) Isowhey Sports
 20 Fausto Masnada (Ita) Androni Giocattoli
 21 Cameron Bayly (Aus) Isowhey Sports
 22 Ben O'Connor (Aus) Team Dimension Data
 23 Dmitriy Lukyanov (Kaz) Vino Astana Motors
 24 Robbie Hucker (Aus) Isowhey Sports
 25 Jacopo Mosca (Ita) Team Wilier Triestina                  00:28
 26 Mekseb Debesay (Eri) Team Dimension Data                  00:31
 27 Adrien Niyonshuti (Rwa) Team Dimension Data               00:45
 28 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani CSF                           00:49
 29 Carlos Alzate Escobar (Col) UnitedHealthCare              00:52
 30 Greg Henderson (NZl) UnitedHealthCare                     00:54
 31 Marcelo Felipe (Phi) 7 Eleven Roadbike Philippins         01:14
 32 Dadi Suryadi (Ina) Terengganu Cycling Team                01:16
 33 Mohd Shahrul Mat Amin (Mas) Terengganu Cycling Team       01:22
 34 Maxat Ayazbayev (Kaz) Keyi Look Cycling Team              01:24
 35 Victor Nino Corredor (Col) Sapura Cycling Team            01:27
 36 Joonyong Seo (Kor) KSPO Bianchi Asia Procycling           01:30
 37 Wilmar Paredes (Col) Manzana Postobon Team
 38 Penghai Deng (Chn) Giant Cycling Team
 39 Nik Mohd Azwan Zulkiflie (Mas) Reprezentacja Malezji
 40 Muharnmad Nur Aiman Mohd Zariff (Mas) Reprezentacja Malezji
 41 Wilmar Jahir Perez Munoz (Col) Sapura Cycling Team        01:41
 42 Ying Hon Ronald Yeung (HKg) Infinite AIS Cycling          01:46
 43 Siyu Yang (Chn) Keyi Look Cycling Team                    01:50
 44 Daeyeon Kim (Kor) KSPO Bianchi Asia Procycling            01:53
 45 Jesse James Ewart (Aus) 7 Eleven Roadbike Philippines
 46 Niccolo Pacinotti (Ita) Bardiani CSF                      01:59
 47 John Kronborg Ebsen (Den) Infinite AIS Cycling Team       02:00
 48 Yecid Sierra (Col) Manzana Postobon Team                  02:11
 49 Hang Shi (Chn) Giant Cycling Team                         02:24
 50 Nick Dougall (RSA) Team Dimension Data                    03:21
 51 Muhammad Ameer Ahmad Kamal (Mas) Reprezentacja Malezji    04:16
 52 Marco Maronese (Ita) Bardiani CSF                         04:19
 53 Masakazu Ito (Jpn) Nippo - Vini Fantini
 54 Zhiwen Chen (Chn) Giant Cycling Team                      05:23
 55 Sea Keong Loh (Mas) Thailand                              07:54
 56 Nelson Martin (Phi) 7 Eleven Roadbike Philippines         09:23
 57 Khunakorn Nonthichan (Tha) Infinite AIS Cycling Team
 58 Muhammad Ameen Ahmad Kamal (Mas) Reprezentacja Malezji    09:37
 59 Jacques Van Rensburg (RSA) Team Dimension Data            14:53
 60 Juan Villegas (Col) Manzana Postobon Team                 18:53
 61 Scott Sunderland (Aus) Isowhey Sports                     22:24
 62 Jakub Mareczko (Ita) Team Wilier Triestina                22:30
 63 Nicolas Marini (Ita) Nippo - Vini Fantini                 22:36
 64 Stepan Astafyev (Kaz) Vino Astana Motors                  22:38
 65 Marco Benfatto (Ita) Androni Giocattoli                   22:40
 66 Shiki Kuroeda (Jpn) Aisan Racing Team
 67 Phuchong Saiudomsin (Tha) Thailand Continental            22:44
 68 Anthony Giacoppo (Aus) Isowhey Sports
 69 Sergio Higuita (Col) Manzana Postobon Team
 70 Shotaro Watanabe (Jpn) Aisan Racing Team                  23:00
 71 Taras Voropayev (Kaz) Vino Astana Motors                  23:07
 72 Mohd Zamri Saleh (Mas) Terengganu Cycling Team            23:13
 73 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF
 74 Ryohei Komori (Jpn) Aisan Racing Team                     23:31
 75 Giacomo Berlato (Ita) Nippo - Vini Fantini                23:47
 76 Sukho Kang (Kor) KSPO Bianchi Asia Procycling             23:50
 77 M Afiq Huznie Othman (Mas) Infinite AIS Cycling Team      23:52
 78 Aiman Cahyadi (Ina) Sapura Cycling Team
 79 Irwandie Lakasek (Mas) Reprezentacja Malezji              23:57
 80 Kota Sumiyoshi (Jpn) Aisan Racing Team
 81 Seungwoo Choi (Kor) KSPO Bianchi Asia Procycling
 82 Navuti Liphongyu (Tha) Thailand Continental
 83 Kritsada Changpad (Tha) Infinite AIS Cycling Team
 84 Xin Wang (Chn) Keyi Look Cycling Team
 85 Haesung Cho (Kor) KSPO Bianchi Asia Procycling            24:05
 86 Dominic Perez (Phi) 7 Eleven Roadbike Philippines
 87 Sungbaek Park (Kor) KSPO Bianchi Asia Procycling          24:09
 88 Thurakit Boonratanathanakorn (Tha) Thailand Continental   24:11
 89 Aspan Zhukenov (Kaz) Vino Astana Motors                   24:13
 90 Adrian Hegyvary (USA) UnitedHealthCare                    24:22
 91 Nur Amirull Fakhruddin Mazuki (Mas) Terengganu CT         24:23
 92 Giuseppe Fonzi (Ita) Team Wilier Triestina                25:14
 93 Thanawut Sanikwathi (Tha) Thailand Continental            25:23
 94 Shijin Zhang (Chn) Keyi Look Cycling Team                 25:33
 95 Tanaphon Seanaumnuayphon (Tha) Infinite AIS Cycling Team  26:11
 96 Akmal Hakim Zakaria (Mas) Sapura Cycling Team             26:22
 97 Haiwang Liu (Chn) Giant Cycling Team
 98 Xiang Yuan Li (Chn) Giant Cycling Team                    26:41
 99 Eiman Firdaus Mohd Zamri (Mas) Reprezentacja Malezji
100 Tianhao Gu (Chn) Giant Cycling Team                       27:45
101 Yahui Shi (Chn) Keyi Look Cycling Team                    27:50
102 Sofian Nabil Mohd Bakri (Mas) Sapura Cycling Team         28:07
103 Marino Kobayashi (Jpn) Nippo - Vini Fantini               29:16
104 En Huang (Chn) Keyi Look Cycling Team                     29:23
105 Andrea Palini (Ita) Androni Giocattoli                    29:41
106 Bonjoe Martin (Phi) 7 Eleven Roadbike Philippines         29:57
107 Mohamad Izzat Hilmi Abd Halil (Mas) Sapura Cycling Team   30:58
108 Anuar Manan (Mas) Terengganu Cycling Team                 31:35