pro-cycling.org
Abu Dhabi Tour 2017 - 2. etap< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2017-02-24 14:19:47), kat. 2.UWT (UAE); 153km (Al Maryah Island – Big Flag); 24lutego 2017. 

  1 Marcel Kittel (Ger) Quick-Step Floors                3:28:11
  2 Caleb Ewan (Aus) Orica-Scott
  3 Mark Cavendish (GBr) Dimension Data
  4 Matteo Pelucchi (Ita) Bora-Hansgrohe
  5 Phil Bauhaus (Ger) Team Sunweb
  6 Elia Viviani (Ita) Team Sky
  7 Andrea Guardini (Ita) UAE Team Emirates
  8 Eduard Michael Grosu (Rou) Nippo - Vini Fantini
  9 Andre Greipel (Ger) Lotto Soudal
 10 Alexander Porsev (Rus) Gazprom - Rusvelo
 11 Niccolo Bonifazio (Ita) Bahrain-Merida
 12 Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani CSF
 13 Riccardo Minali (Ita) Astana Pro Team
 14 Rick Zabel (Ger) Katusha-Alpecin
 15 Martijn Verschoor (Ned) Team Novo Nordisk
 16 Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF
 17 Roger Kluge (Ger) Orica-Scott
 18 Enrico Battaglin (Ita) Team LottoNL-Jumbo
 19 Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates
 20 Julián Arredondo (Col) Nippo - Vini Fantini
 21 Quentin Valognes (Fra) Team Novo Nordisk
 22 Tom Dumoulin (Ned) Team Sunweb
 23 Kazushige Kuboki (Jpn) Nippo - Vini Fantini
 24 Rui Alberto Faria da Costa (Por) UAE Team Emirates
 25 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale
 26 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain-Merida
 27 Andrea Peron (Ita) Team Novo Nordisk
 28 Jesus Herrada Lopez (Spa) Movistar Team
 29 Mathias Frank (Swi) AG2R La Mondiale
 30 Janez Brajkovic (Slo) Bahrain-Merida
 31 Rafał Majka (Pol) Bora-Hansgrohe
 32 Lennard Hofstede (Ned) Team Sunweb
 33 Ilnur Zakarin (Rus) Katusha-Alpecin
 34 Sean De Bie (Bel) Lotto Soudal
 35 Domenico Pozzovivo (Ita) AG2R La Mondiale
 36 Luca Wackermann (Ita) Bardiani CSF
 37 Ivan Rovny (Rus) Gazprom - Rusvelo
 38 Ramunas Navardauskas (Ltu) Bahrain-Merida
 39 Alex Dowsett (GBr) Movistar Team
 40 Cyril Gautier (Fra) AG2R La Mondiale
 41 Louis Vervaeke (Bel) Lotto Soudal
 42 Robert Gesink (Ned) Team LottoNL-Jumbo
 43 George Bennett (NZl) Team LottoNL-Jumbo
 44 Paweł Poljański (Pol) Bora-Hansgrohe
 45 Merhawi Kudus Ghebremedhin (Eri) Dimension Data
 46 Ben Swift (GBr) UAE Team Emirates
 47 Emanuel Buchmann (Ger) Bora-Hansgrohe
 48 Juraj Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe
 49 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain-Merida
 50 Artyom Zakharov (Kaz) Astana Pro Team
 51 Pavel Kochetkov (Rus) Katusha-Alpecin
 52 Gianluca Brambilla (Ita) Quick-Step Floors
 53 Nicolas Roche (Irl) BMC Racing Team
 54 Nairo Quintana (Col) Movistar Team
 55 Robert Power (Aus) Orica-Scott
 56 Steven Kruijswijk (Ned) Team LottoNL-Jumbo
 57 Daniele Bennati (Ita) Movistar Team
 58 Imanol Erviti (Spa) Movistar Team
 59 Jack Bauer (NZl) Quick-Step Floors
 60 Tejay van Garderen (USA) BMC Racing Team
 61 Kenny Elissonde (Fra) Team Sky
 62 Louis Meintjes (RSA) UAE Team Emirates
 63 Charles Planet (Fra) Team Novo Nordisk
 64 Kiel Reijnen (USA) Trek-Segafredo
 65 Jasha Sütterlin (Ger) Movistar Team
 66 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data
 67 Bert-Jan Lindeman (Ned) Team LottoNL-Jumbo
 68 Joonas Henttala (Fin) Team Novo Nordisk
 69 Fabio Aru (Ita) Astana Pro Team
 70 Paolo Tiralongo (Ita) Astana Pro Team
 71 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom - Rusvelo
 72 Sondre Holst Enger (Nor) AG2R La Mondiale
 73 Iuri Filosi (Ita) Nippo - Vini Fantini
 74 Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team
 75 Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team
 76 Robert Kiserlovski (Cro) Katusha-Alpecin
 77 Carlos Verona Quintanilla (Spa) Orica-Scott
 78 Rafael Valls (Spa) Lotto Soudal
 79 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale
 80 Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo
 81 Kanstantsin Siutsou (Blr) Bahrain-Merida
 82 Sergei Chernetckii (Rus) Astana Pro Team
 83 Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal
 84 Rubén Fernandez (Spa) Movistar Team
 85 Roman Kreuziger (Cze) Orica-Scott
 86 Alexey Vermeulen (USA) Team LottoNL-Jumbo
 87 Alberto Losada Alguacil (Spa) Katusha-Alpecin
 88 Pieter Serry (Bel) Quick-Step Floors
 89 Stefano Pirazzi (Ita) Bardiani CSF
 90 Lars Ytting Bak (Den) Lotto Soudal
 91 Loic Vliegen (Bel) BMC Racing Team
 92 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek-Segafredo
 93 Manuel Senni (Ita) BMC Racing Team
 94 Nikolay Trusov (Rus) Gazprom - Rusvelo
 95 Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo
 96 Pier Paolo De Negri (Ita) Nippo - Vini Fantini
 97 Adam Hansen (Aus) Lotto Soudal
 98 Marco Canola (Ita) Nippo - Vini Fantini
 99 Samuel Sanchez (Spa) BMC Racing Team
100 David Lozano Riba (Spa) Team Novo Nordisk
101 Manuele Mori (Ita) UAE Team Emirates
102 Peter Kennaugh (GBr) Team Sky
103 Laurens ten Dam (Ned) Team Sunweb
104 Dylan Teuns (Bel) BMC Racing Team
105 Lennard Kämna (Ger) Team Sunweb
106 Albert Timmer (Ned) Team Sunweb
107 Alberto Contador (Spa) Trek-Segafredo
108 Michael Gogl (Aut) Trek-Segafredo
109 Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF
110 Jorge Arcas (Spa) Movistar Team
111 Jack Haig (Aus) Orica-Scott
112 Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale
113 Chris Hamilton (Aus) Team Sunweb
114 Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team
115 Sindre Skj?stad Lunke (Nor) Team Sunweb
116 Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team
117 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF
118 Jhonatan Restrepo (Col) Katusha-Alpecin
119 Petr Vakoc (Cze) Quick-Step Floors
120 Laurent Didier (Lux) Trek-Segafredo
121 Rein Taaramäe (Est) Katusha-Alpecin
122 Stephen Clancy (Irl) Team Novo Nordisk
123 Fabio Calabria (Aus) Team Novo Nordisk
124 Fabio Sabatini (Ita) Quick-Step Floors
125 Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo
126 Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe
127 Julian Alaphilippe (Fra) Quick-Step Floors
128 Pavel Brutt (Rus) Gazprom - Rusvelo
129 Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team
130 Kristijan Durasek (Cro) UAE Team Emirates
131 Edoardo Zardini (Ita) Bardiani CSF
132 Yuma Koishi (Jpn) Nippo - Vini Fantini
133 Ivan Savitsky (Rus) Gazprom - Rusvelo
134 Sander Armee (Bel) Lotto Soudal
135 Artur Ershov (Rus) Gazprom - Rusvelo
136 Valerio Agnoli (Ita) Bahrain-Merida
137 Maxim Belkov (Rus) Katusha-Alpecin
138 Alan Marangoni (Ita) Nippo - Vini Fantini
139 Luka Mezgec (Slo) Orica-Scott                          00:20
140 Rudiger Selig (Ger) Bora-Hansgrohe
141 Paul Martens (Ger) Team LottoNL-Jumbo                  00:22
142 Owain Doull (GBr) Team Sky
143 Mark Renshaw (Aus) Dimension Data                      00:26
144 Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates
145 Davide Martinelli (Ita) Quick-Step Floors              00:37
146 Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale               00:41
147 Alex Edmondson (Aus) Orica-Scott
148 Erik Ba_ka (Svk) Bora-Hansgrohe                        00:55
149 Jonathan Dibben (GBr) Team Sky                         00:57
150 Manuele Boaro (Ita) Bahrain-Merida                     01:03
151 Johann Van Zyl (RSA) Dimension Data                    01:15
152 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Sky
153 Nicola Boem (Ita) Bardiani CSF                         01:17
154 Igor Anton Hernandez (Spa) Dimension Data              01:25
155 Bernhard Eisel (Aut) Dimension Data                    02:22
156 Kirill Sveshnikov (Rus) Gazprom - Rusvelo              02:51

Klasyfikacja generalna po 2. etapie:

  1 Mark Cavendish (GBr) Dimension Data                  8:05:03
  2 Marcel Kittel (Ger) Quick-Step Floors                  00:04
  3 Andre Greipel (Ger) Lotto Soudal                       00:08
  4 Marco Canola (Ita) Nippo - Vini Fantini
  5 Caleb Ewan (Aus) Orica-Scott
  6 Manuele Mori (Ita) UAE Team Emirates
  7 Niccolo Bonifazio (Ita) Bahrain-Merida                 00:10
  8 Fabio Calabria (Aus) Team Novo Nordisk                 00:11
  9 Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF                       00:12
 10 Kazushige Kuboki (Jpn) Nippo - Vini Fantini
 11 Kristijan Durasek (Cro) UAE Team Emirates              00:13
 12 Elia Viviani (Ita) Team Sky                            00:14
 13 Matteo Pelucchi (Ita) Bora-Hansgrohe
 14 Alexander Porsev (Rus) Gazprom - Rusvelo
 15 Eduard Michael Grosu (Rou) Nippo - Vini Fantini
 16 Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani CSF
 17 Roger Kluge (Ger) Orica-Scott
 18 Rick Zabel (Ger) Katusha-Alpecin
 19 Enrico Battaglin (Ita) Team LottoNL-Jumbo
 20 Riccardo Minali (Ita) Astana Pro Team
 21 Andrea Guardini (Ita) UAE Team Emirates
 22 Martijn Verschoor (Ned) Team Novo Nordisk
 23 Rui Alberto Faria da Costa (Por) UAE Team Emirates
 24 Tom Dumoulin (Ned) Team Sunweb
 25 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain-Merida
 26 Sean De Bie (Bel) Lotto Soudal
 27 Rafał Majka (Pol) Bora-Hansgrohe
 28 Quentin Valognes (Fra) Team Novo Nordisk
 29 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale
 30 Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates
 31 Ilnur Zakarin (Rus) Katusha-Alpecin
 32 Ben Swift (GBr) UAE Team Emirates
 33 Mathias Frank (Swi) AG2R La Mondiale
 34 Robert Gesink (Ned) Team LottoNL-Jumbo
 35 George Bennett (NZl) Team LottoNL-Jumbo
 36 Janez Brajkovic (Slo) Bahrain-Merida
 37 Ivan Rovny (Rus) Gazprom - Rusvelo
 38 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Dimension Data
 39 Iuri Filosi (Ita) Nippo - Vini Fantini
 40 Louis Vervaeke (Bel) Lotto Soudal
 41 Paweł Poljański (Pol) Bora-Hansgrohe
 42 Julián Arredondo (Col) Nippo - Vini Fantini
 43 Nicolas Roche (Irl) BMC Racing Team
 44 Kenny Elissonde (Fra) Team Sky
 45 Nairo Quintana (Col) Movistar Team
 46 Fabio Aru (Ita) Astana Pro Team
 47 Luca Wackermann (Ita) Bardiani CSF
 48 Ramunas Navardauskas (Ltu) Bahrain-Merida
 49 Tejay van Garderen (USA) BMC Racing Team
 50 Domenico Pozzovivo (Ita) AG2R La Mondiale
 51 Steven Kruijswijk (Ned) Team LottoNL-Jumbo
 52 Bert-Jan Lindeman (Ned) Team LottoNL-Jumbo
 53 Emanuel Buchmann (Ger) Bora-Hansgrohe
 54 Gianluca Brambilla (Ita) Quick-Step Floors
 55 Jesus Herrada Lopez (Spa) Movistar Team
 56 Robert Kiserlovski (Cro) Katusha-Alpecin
 57 Andrea Peron (Ita) Team Novo Nordisk
 58 Charles Planet (Fra) Team Novo Nordisk
 59 Louis Meintjes (RSA) UAE Team Emirates
 60 Roman Kreuziger (Cze) Orica-Scott
 61 Pavel Kochetkov (Rus) Katusha-Alpecin
 62 Alberto Losada Alguacil (Spa) Katusha-Alpecin
 63 Joonas Henttala (Fin) Team Novo Nordisk
 64 Daniele Bennati (Ita) Movistar Team
 65 Kanstantsin Siutsou (Blr) Bahrain-Merida
 66 Rafael Valls (Spa) Lotto Soudal
 67 Paolo Tiralongo (Ita) Astana Pro Team
 68 Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo
 69 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom - Rusvelo
 70 Jasha Sütterlin (Ger) Movistar Team
 71 Lars Ytting Bak (Den) Lotto Soudal
 72 Franco Pellizotti (Ita) Bahrain-Merida
 73 Kiel Reijnen (USA) Trek-Segafredo
 74 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale
 75 Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team
 76 Lennard Hofstede (Ned) Team Sunweb
 77 Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal
 78 Samuel Sanchez (Spa) BMC Racing Team
 79 Phil Bauhaus (Ger) Team Sunweb
 80 Imanol Erviti (Spa) Movistar Team
 81 Robert Power (Aus) Orica-Scott
 82 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek-Segafredo
 83 Rubén Fernandez (Spa) Movistar Team
 84 Carlos Verona Quintanilla (Spa) Orica-Scott
 85 Loic Vliegen (Bel) BMC Racing Team
 86 Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team
 87 Cyril Gautier (Fra) AG2R La Mondiale
 88 Sergei Chernetckii (Rus) Astana Pro Team
 89 Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team
 90 Merhawi Kudus Ghebremedhin (Eri) Dimension Data
 91 Pavel Brutt (Rus) Gazprom - Rusvelo
 92 Manuel Senni (Ita) BMC Racing Team
 93 Lennard Kämna (Ger) Team Sunweb
 94 Chris Hamilton (Aus) Team Sunweb
 95 Jack Bauer (NZl) Quick-Step Floors
 96 Ivan Savitsky (Rus) Gazprom - Rusvelo
 97 Alex Dowsett (GBr) Movistar Team
 98 Alexey Vermeulen (USA) Team LottoNL-Jumbo
 99 Alberto Contador (Spa) Trek-Segafredo
100 Michael Gogl (Aut) Trek-Segafredo
101 Dylan Teuns (Bel) BMC Racing Team
102 Adam Hansen (Aus) Lotto Soudal
103 Laurens ten Dam (Ned) Team Sunweb
104 Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale
105 Pier Paolo De Negri (Ita) Nippo - Vini Fantini
106 Jorge Arcas (Spa) Movistar Team
107 Sindre Skj?stad Lunke (Nor) Team Sunweb
108 Pieter Serry (Bel) Quick-Step Floors
109 Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo
110 Albert Timmer (Ned) Team Sunweb
111 Patrick Konrad (Aut) Bora-Hansgrohe
112 Stefano Pirazzi (Ita) Bardiani CSF
113 David Lozano Riba (Spa) Team Novo Nordisk
114 Pello Bilbao (Spa) Astana Pro Team
115 Peter Kennaugh (GBr) Team Sky
116 Jack Haig (Aus) Orica-Scott
117 Jhonatan Restrepo (Col) Katusha-Alpecin
118 Edoardo Zardini (Ita) Bardiani CSF
119 Rein Taaramäe (Est) Katusha-Alpecin
120 Laurent Didier (Lux) Trek-Segafredo
121 Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team
122 Julian Alaphilippe (Fra) Quick-Step Floors
123 Alan Marangoni (Ita) Nippo - Vini Fantini
124 Petr Vakoc (Cze) Quick-Step Floors
125 Valerio Agnoli (Ita) Bahrain-Merida
126 Fabio Sabatini (Ita) Quick-Step Floors
127 Artur Ershov (Rus) Gazprom - Rusvelo
128 Maxim Belkov (Rus) Katusha-Alpecin
129 Rudiger Selig (Ger) Bora-Hansgrohe                     00:34
130 Luka Mezgec (Slo) Orica-Scott
131 Paul Martens (Ger) Team LottoNL-Jumbo                  00:36
132 Owain Doull (GBr) Team Sky
133 Simone Consonni (Ita) UAE Team Emirates                00:40
134 Mark Renshaw (Aus) Dimension Data
135 Davide Martinelli (Ita) Quick-Step Floors              00:51
136 Alex Edmondson (Aus) Orica-Scott                       00:55
137 Jonathan Dibben (GBr) Team Sky                         01:11
138 Manuele Boaro (Ita) Bahrain-Merida                     01:17
139 Artyom Zakharov (Kaz) Astana Pro Team                  01:19
140 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF                  01:21
141 Nicola Boem (Ita) Bardiani CSF                         01:29
142 Juraj Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe                       01:38
143 Nikolay Trusov (Rus) Gazprom - Rusvelo                 02:01
144 Stephen Clancy (Irl) Team Novo Nordisk                 02:06
145 Sander Armee (Bel) Lotto Soudal
146 Yuma Koishi (Jpn) Nippo - Vini Fantini
147 Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF                    02:31
148 Erik Ba_ka (Svk) Bora-Hansgrohe                        02:35
149 Julien Bernard (Fra) Trek-Segafredo                    02:47
150 Sondre Holst Enger (Nor) AG2R La Mondiale              02:55
151 Johann Van Zyl (RSA) Dimension Data                    03:21
152 Igor Anton Hernandez (Spa) Dimension Data              03:31
153 Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale               03:44
154 Bernhard Eisel (Aut) Dimension Data                    04:23
155 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Sky                      04:24
156 Kirill Sveshnikov (Rus) Gazprom - Rusvelo              06:00