pro-cycling.org
Tour Cycliste International La Provence 2017 - 3. etap< < < Poprzedni etap
doda³: Martyna M. Kobyliñska (2017-02-23 20:06:33), kat. 2.1 (FRA); 171,4km (Aix-en-Provence – Marsylia); 23 lutego 2017. 

1 Mattia Cattaneo (Ita) Androni Giocattoli                         4:05:17
2 Rohan Denis (Aus) BMC Racing Team                                  00:02
3 Jonathan Hivert (Fra) Direct Energie
4 Alexandre Geniez (Fra) AG2R La Mondiale                            00:06
5 Julien El Fares (Fra) Delko Marseille Provence KTM                 00:09
6 Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team                               00:11
7 Anthony Roux (Fra) FDJ
8 Justin Jules (Fra) WB Veranclassic Aqua Protect
9 Nicolas Edet (Fra) Cofidis, Solutions Credits
10 Maxime Bouet (Fra) Fortuneo - Vital Concept
11 Mauro Finetto (Ita) Delko Marseille Provence KTM
12 Sébastien Delfosse (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect
13 Léo Vincent (Fra) FDJ
14 Anthony Maldonado (Fra) HP BTP - Auber 93
15 Davide Rebellin (Ita) Kuwait - Cartucho.es
16 Fabien Touze (Fra) HP BTP - Auber 93                              00:17
17 Laurent Pichon (Fra) Fortuneo - Vital Concept
18 François Bidard (Fra) AG2R La Mondiale
19 Kevin Le Cunff (Fra) HP BTP - Auber 93
20 Vegard Stake Laengen (Nor) Team UAE Emirates
21 Marco Zamparella (Ita) Amore & Vita - Selle SMP p/b Fondriest
22 Roland Thalmann (Swi) Roth - Akros
23 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team
24 Matej Mohoric (Slo) Team UAE Emirates
25 Eduardo Sepulveda (Arg) Fortuneo - Vital Concept
26 Yoann Paillot (Fra) Reprezentacja Francji
27 Jérémy Maison (Fra) FDJ
28 Jimmy Raibaud (Fra) Armee de Terre                                00:24
29 Armindo Fonseca (Fra) Fortuneo - Vital Concept                    00:26
30 Przemys³aw Niemiec (Pol) Team UAE Emirates                        00:28
31 Angel Madrazo Ruiz (Spa) Delko Marseille Provence KTM
32 Brice Feillu (Fra) Fortuneo - Vital Concept
33 Loic Chetout (Fra) Cofidis, Solutions Credits                     00:41
34 Valerio Conti (Ita) Team UAE Emirates                             00:43
35 Remy Di Gregorio (Fra) Delko Marseille Provence KTM
36 Jérémy Lecroq (Fra) Roubaix - Lille Metropole                     00:53
37 Romain Combaud (Fra) Delko Marseille Provence KTM                 00:58
38 Dorian Godon (Fra) Cofidis, Solutions Credits
39 Ryan Anderson (Can) Direct Energie                                01:00
40 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale                              01:04
41 Edwin Torres (Ven) Kuwait - Cartucho.es                           01:06
42 Arnaud Courteille (Fra) FDJ
43 Silvan Dillier (Swi) BMC Racing Team
44 Simone Petilli (Ita) Team UAE Emirates                            01:24
45 Yannick Martinez (Fra) Delko Marseille Provence KTM               01:32
46 Benoit Jarrier (Fra) Fortuneo - Vital Concept
47 Antoine Warnier (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect                01:41
48 Alo Jakin (Est) HP BTP - Auber 93
49 Benjamin Thomas (Fra) Armee de Terre                              02:14
50 Matteo Bono (Ita) Team UAE Emirates                               02:24
51 David Menut (Fra) HP BTP - Auber 93
52 Pierre Gouault (Fra) HP BTP - Auber 93
53 Jeremy Cornu (Fra) Direct Energie                                 02:32
54 Antonio Parrinello (Ita) GM Europa Ovini
55 Alessio Taliani (Ita) Androni Giocattoli
56 Yoann Bagot (Fra) Cofidis, Solutions Credits
57 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli
58 Mattia Frapporti (Ita) Androni Giocattoli
59 Raffaello Bonusi (Ita) Androni Giocattoli
60 Félix Pouilly (Fra) Roubaix - Lille Metropole                     02:42
61 Nans Peters (Fra) AG2R La Mondiale
62 Joseph Rosskopf (USA) BMC Racing Team
63 Awet Ghebremedhin (Eri) Kuwait - Cartucho.es
64 Jonathan Fumeaux (Swi) Roth - Akros
65 Colin Chris Stüssi (Swi) Roth - Akros
66 Valentin Baillifard (Swi) Roth - Akros
67 Simon Sellier (Fra) Reprezentacja Francji
68 Redi Halilaj (Alb) Amore & Vita - Selle SMP p/b Fondriest
69 Valentin Madouas (Fra) Reprezentacja Francji
70 Pirmin Lang (Swi) Roth - Akros
71 Cedric Pineau (Fra) FDJ
72 Matteo Rotondi (Ita) GM Europa Ovini
73 Julien Berard (Fra) AG2R La Mondiale                              02:54
74 Antonio Di Sante (Ita) GM Europa Ovini
75 Jan Polanc (Slo) Team UAE Emirates
76 Mathias Le Turnier (Fra) Cofidis, Solutions Credits
77 Danilo Celano (Ita) Amore & Vita - Selle SMP p/b Fondriest
78 Marco Bernardinetti (Ita) Amore&Vita - Selle SMP p/b Fondriest
79 Uri Martins Sandoval (Mex) Amore&Vita - Selle SMP p/b Fondriest   03:07
80 Jérémy Roy (Fra) FDJ
81 Anthony Perez (Fra) Cofidis, Solutions Credits
82 Flavien Dassonville (Fra) HP BTP - Auber 93                       03:12
83 Steven Tronet (Fra) Armee de Terre
84 Fabien Grellier (Fra) Direct Energie                              03:33
85 Oliviero Troia (Ita) Team UAE Emirates                            04:05
86 Arnaud Gerard (Fra) Fortuneo - Vital Concept                      04:10
87 Tony Hurel (Fra) Direct Energie                                   04:11
88 Alexandre Pichot (Fra) Direct Energie
89 Thomas Voeckler (Fra) Direct Energie                              04:14
90 Jeremy Cabot (Fra) Roubaix - Lille Metropole                      04:15
91 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli                        04:27
92 Damien Gaudin (Fra) Armee de Terre                                04:32
93 Joeri Calleeuw (Bel) Roubaix - Lille Metropole
94 Lorrenzo Manzin (Fra) FDJ                                         08:16
95 Simon Guglielmi (Fra) Reprezentacja Francji
96 Romain Guillemois (Fra) Direct Energie
97 Davide Ballerini (Ita) Androni Giocattoli                         09:15
98 Jérémy Leveau (Fra) Roubaix - Lille Metropole                     10:01
99 Julien Antomarchi (Fra) Roubaix - Lille Metropole
100 Evaldas Siskevicius (Ltu) Delko Marseille Provence KTM           10:29
101 Thomas Rostollan (Fra) Armee de Terre                            10:45
102 Romain Feillu (Fra) HP BTP - Auber 93                            11:05
103 Adriano Brogi (Ita) GM Europa Ovini                              11:07
104 Rudy Barbier (Fra) AG2R La Mondiale
105 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team
106 Emiel Vermeulen (Bel) Roubaix - Lille Metropole
107 Amael Moinard (Fra) BMC Racing Team                              11:09
108 Stéphane Poulhies (Fra) Armee de Terre
109 Mikel Aristi Gardoki (Spa) Delko Marseille Provence KTM
110 Sofiane Merignat (Fra) Reprezentacja Francji                     12:03
111 Paul Sauvage (Fra) Reprezentacja Francji
112 Yovcho Yovchev (Bul) Amore & Vita - Selle SMP p/b Fondriest      16:58
113 Rossano Mauti (Ita) GM Europa Ovini                              18:35
114 Jose Manuel Gutierrez Revuelta (Spa) Kuwait - Cartucho.es
115 Andreas Keuser (Ger) Kuwait - Cartucho.es
116 Lander Seynaeve (Bel) Roubaix - Lille Metropole
117 Yannis Yssaad (Fra) Armee de Terre
118 Bryan Alaphilippe (Fra) Armee de Terre
119 Ludovic Robeet (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect
DNF Clement Chevrier (Fra) AG2R La Mondiale
DNF Tom Bohli (Swi) BMC Racing Team
DNF Boris Vallee (Bel) Fortuneo - Vital Concept
DNF Matteo Malucelli (Ita) Androni Giocattoli
DNF Lukas Jaun (Swi) Roth - Akros
DNF Matthias Reutimann (Swi) Roth - Akros
DNF Adrien Carpentier (Fra) Reprezentacja Francji
DNF Jules Roueil (Fra) Reprezentacja Francji
DNF Pierpaolo Ficara (Ita) Amore & Vita - Selle SMP p/b Fondriest

Koñcowa klasyfikacja generalna:

1 Rohan Denis (Aus) BMC Racing Team                               12:55:14
2 Mattia Cattaneo (Ita) Androni Giocattoli                           00:02
3 Alexandre Geniez (Fra) AG2R La Mondiale                            00:04
4 Jonathan Hivert (Fra) Direct Energie
5 Nicolas Edet (Fra) Cofidis, Solutions Credits                      00:09
6 Julien El Fares (Fra) Delko Marseille Provence KTM                 00:11
7 Justin Jules (Fra) WB Veranclassic Aqua Protect                    00:13
8 Anthony Maldonado (Fra) HP BTP - Auber 93
9 Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team
10 Maxime Bouet (Fra) Fortuneo - Vital Concept
11 Anthony Roux (Fra) FDJ
12 Mauro Finetto (Ita) Delko Marseille Provence KTM
13 Davide Rebellin (Ita) Kuwait - Cartucho.es
14 Sébastien Delfosse (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect
15 Léo Vincent (Fra) FDJ
16 Matej Mohoric (Slo) Team UAE Emirates                             00:15
17 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team                            00:19
18 Roland Thalmann (Swi) Roth - Akros
19 Kevin Le Cunff (Fra) HP BTP - Auber 93
20 François Bidard (Fra) AG2R La Mondiale
21 Vegard Stake Laengen (Nor) Team UAE Emirates
22 Laurent Pichon (Fra) Fortuneo - Vital Concept
23 Eduardo Sepulveda (Arg) Fortuneo - Vital Concept
24 Yoann Paillot (Fra) Reprezentacja Francji
25 Jérémy Maison (Fra) FDJ
26 Armindo Fonseca (Fra) Fortuneo - Vital Concept                    00:28
27 Angel Madrazo Ruiz (Spa) Delko Marseille Provence KTM             00:30
28 Brice Feillu (Fra) Fortuneo - Vital Concept
29 Przemys³aw Niemiec (Pol) Team UAE Emirates
30 Marco Zamparella (Ita) Amore & Vita - Selle SMP p/b Fondriest     00:32
31 Loic Chetout (Fra) Cofidis, Solutions Credits                     00:43
32 Remy Di Gregorio (Fra) Delko Marseille Provence KTM               00:45
33 Jérémy Lecroq (Fra) Roubaix - Lille Metropole                     00:55
34 Dorian Godon (Fra) Cofidis, Solutions Credits                     01:00
35 Romain Combaud (Fra) Delko Marseille Provence KTM
36 Ryan Anderson (Can) Direct Energie                                01:02
37 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale                              01:06
38 Silvan Dillier (Swi) BMC Racing Team                              01:08
39 Edwin Torres (Ven) Kuwait - Cartucho.es
40 Simone Petilli (Ita) Team UAE Emirates                            01:26
41 Yannick Martinez (Fra) Delko Marseille Provence KTM               01:34
42 Antoine Warnier (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect                01:43
43 Valerio Conti (Ita) Team UAE Emirates                             02:00
44 Benjamin Thomas (Fra) Armee de Terre                              02:16
45 David Menut (Fra) HP BTP - Auber 93                               02:26
46 Pierre Gouault (Fra) HP BTP - Auber 93
47 Alessio Taliani (Ita) Androni Giocattoli                          02:34
48 Yoann Bagot (Fra) Cofidis, Solutions Credits
49 Simon Sellier (Fra) Reprezentacja Francji                         02:44
50 Pirmin Lang (Swi) Roth - Akros
51 Nans Peters (Fra) AG2R La Mondiale
52 Joseph Rosskopf (USA) BMC Racing Team
53 Jonathan Fumeaux (Swi) Roth - Akros
54 Redi Halilaj (Alb) Amore & Vita - Selle SMP p/b Fondriest
55 Cedric Pineau (Fra) FDJ
56 Jan Polanc (Slo) Team UAE Emirates                                02:56
57 Mathias Le Turnier (Fra) Cofidis, Solutions Credits
58 Jimmy Raibaud (Fra) Armee de Terre                                02:57
59 Matteo Bono (Ita) Team UAE Emirates                               03:23
60 Félix Pouilly (Fra) Roubaix - Lille Metropole                     03:24
61 Valentin Madouas (Fra) Reprezentacja Francji                      03:35
62 Arnaud Courteille (Fra) FDJ                                       03:56
63 Oliviero Troia (Ita) Team UAE Emirates                            04:07
64 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli                          04:08
65 Jeremy Cabot (Fra) Roubaix - Lille Metropole                      04:17
66 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli                        04:29
67 Mattia Frapporti (Ita) Androni Giocattoli                         04:30
68 Raffaello Bonusi (Ita) Androni Giocattoli
69 Marco Bernardinetti (Ita) Amore & Vita - Selle SMP p/b Fondriest  04:52
70 Thomas Voeckler (Fra) Direct Energie                              05:50
71 Anthony Perez (Fra) Cofidis, Solutions Credits                    06:03
72 Steven Tronet (Fra) Armee de Terre                                06:08
73 Jérémy Roy (Fra) FDJ                                              08:10
74 Lorrenzo Manzin (Fra) FDJ                                         08:18
75 Damien Gaudin (Fra) Armee de Terre                                08:47
76 Davide Ballerini (Ita) ANS                                        09:17
77 Fabien Touze (Fra) HP BTP - Auber 93                              09:32
78 Julien Antomarchi (Fra) Roubaix - Lille Metropole                 10:03
79 Jérémy Leveau (Fra) Roubaix - Lille Metropole
80 Rudy Barbier (Fra) AG2R La Mondiale                               11:09
81 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team
82 Amael Moinard (Fra) BMC Racing Team                               11:11
83 Alo Jakin (Est) HP BTP - Auber 93                                 11:18
84 Jeremy Cornu (Fra) Direct Energie                                 11:47
85 Flavien Dassonville (Fra) HP BTP - Auber 93                       11:52
86 Benoit Jarrier (Fra) Fortuneo - Vital Concept                     11:56
87 Colin Chris Stüssi (Swi) Roth - Akros                             11:57
88 Valentin Baillifard (Swi) Roth - Akros
89 Julien Berard (Fra) AG2R La Mondiale                              12:09
90 Antonio Parrinello (Ita) GM Europa Ovini                          12:24
91 Alexandre Pichot (Fra) Direct Energie                             13:26
92 Thomas Rostollan (Fra) Armee de Terre                             13:41
93 Matteo Rotondi (Ita) GM Europa Ovini                              13:53
94 Arnaud Gerard (Fra) Fortuneo - Vital Concept                      14:34
95 Awet Ghebremedhin (Eri) Kuwait - Cartucho.es                      16:41
96 Fabien Grellier (Fra) Direct Energie                              16:51
97 Antonio Di Sante (Ita) GM Europa Ovini                            17:10
98 Danilo Celano (Ita) Amore & Vita - Selle SMP p/b Fondriest
99 Tony Hurel (Fra) Direct Energie                                   17:29
100 Uri Martins Sandoval (Mex) Amore&Vita - Selle SMP p/b Fondriest  17:43
101 Bryan Alaphilippe (Fra) Armee de Terre                           18:37
102 Joeri Calleeuw (Bel) Roubaix - Lille Metropole                   18:53
103 Simon Guglielmi (Fra) Reprezentacja Francji                      19:27
104 Evaldas Siskevicius (Ltu) Delko Marseille Provence KTM           19:44
105 Romain Feillu (Fra) HP BTP - Auber 93                            20:20
106 Jose Manuel Gutierrez Revuelta (Spa) Kuwait - Cartucho.es        20:33
107 Sofiane Merignat (Fra) Reprezentacja Francji                     21:18
108 Stéphane Poulhies (Fra) Armee de Terre                           23:25
109 Mikel Aristi Gardoki (Spa) Delko Marseille Provence KTM          24:33
110 Emiel Vermeulen (Bel) Roubaix - Lille Metropole                  25:28
111 Romain Guillemois (Fra) Direct Energie                           27:53
112 Adriano Brogi (Ita) GM Europa Ovini                              29:00
113 Yannis Yssaad (Fra) Armee de Terre                               32:51
114 Paul Sauvage (Fra) Reprezentacja Francji                         34:43
115 Yovcho Yovchev (Bul) Amore & Vita - Selle SMP p/b Fondriest      35:11
116 Lander Seynaeve (Bel) Roubaix - Lille Metropole                  35:50
117 Andreas Keuser (Ger) Kuwait - Cartucho.es                        36:26
118 Ludovic Robeet (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect
119 Rossano Mauti (Ita) GM Europa Ovini                              44:45