pro-cycling.org
Volta ao Alentejo 2017 - 2. etap< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2017-02-23 20:03:30), kat. 2.1 (POR); 171,3km (Monforte – Portel); 23 lutego 2017. 

1    Johim ARIESEN    NED    MET    29    3:50:22
2    Carlos BARBERO CUESTA    ESP    MOV    26    +0
3    Colin JOYCE    USA    RLY    23    +0
4    Jan TRATNIK    SLO    CCC    27    +0
5    Christopher LAWLESS    GBR    AHB    22    +0
6    Ivo OLIVEIRA    POR    AHB    21    +0
7    Roman MAIKIN    RUS    GAZ    27    +0
8    JUAN SEBASTIAN MOLANO BENAVIDES    COL    MZN    23    +0
9    Luís MENDONÇA    POR    LHL    31    +0
10    Julen IRIZAR LASKURAIN    ESP    EUS    22    +0
11    Dylan PAGE    SUI    CJR    24    +0
12    Daniel FREITAS    POR    W52    26    +0
13    Domingos GONÇALVES    POR    BOA    28    +0
14    Edgar PINTO    POR    LAA    32    +0
15    Logan OWEN    USA    AHB    22    +0
16    Fredrik Strand GALTA    NOR    TCO    25    +0
17    Jason LOWNDES    AUS    ICA    23    +0
18    David DE LA FUENTE RASILLA    ESP    LHL    36    +0
19    Fábio SILVESTRE    POR    STA    27    +0
20    Jetse BOL    NED    MZN    28    +0
21    Juan Ignacio PEREZ MARTIN    ESP    W52    27    +0
22    Jhonnatan Manuel NARVAEZ PRADO    ECU    AHB    20    +0
23    Garikoitz BRAVO OIARBIDE    ESP    EUS    28    +0
24    Jasper DE LAAT    NED    MET    23    +0
25    Samuel CALDEIRA    POR    W52    32    +0
26    Antonio ANGULO SAMPEDRO    ESP    LAA    25    +0
27    Óscar HERNÁNDEZ    ESP    LHL    25    +0
28    Adrien COSTA    USA    AHB    20    +0
29    Xuban ERRAZKIN PEREZ    ESP    BOA    21    +0
30    Krists NEILANDS    LAT    ICA    23    +0
31    JUAN FELIPE OSORIO ARBOLEDA    COL    MZN    22    +0
32    Przemysław KASPERKIEWICZ    POL    SKT    23    +0
33    Evgeny SHALUNOV    RUS    GAZ    25    +0
34    Davy GUNST    NED    SKT    22    +0
35    Jim LINDENBURG    NED    MET    21    +0
36    Kristian AASVOLD    NOR    TSS    22    +0
37    Krister HAGEN    NOR    TCO    28    +0
38    Alejandro Manue MARQUE PORTO    ESP    STA    36    +0
39    Brandon MCNULTY    USA    RLY    19    +0
40    Jacobo UCHA RODRIGUEZ    ESP    W52    24    +0
41    Rinaldo NOCENTINI    ITA    STA    40    +0
42    Shaun-nick BESTER    RSA    STA    26    +0
43    César FONTE    POR    LAA    31    +0
44    Rafael SILVA    POR    EFP    27    +0
45    Philip LINDAU    SWE    TCO    26    +0
46    Jasper HAMELINK    NED    MET    27    +0
47    Luís AFONSO    POR    LAA    27    +0
48    Neilson POWLESS    USA    AHB    21    +0
49    Bas TIETEMA    NED    SKT    22    +0
50    Nelson OLIVEIRA    POR    MOV    28    +0
51    Bob OLIESLAGERS    NED    MET    20    +0
52    Luís GOMES    POR    BOA    23    +0
53    Edward DUNBAR    IRL    AHB    21    +0
54    Pello OLABERRIA ARRUABARRENA    ESP    EUS    23    +0
55    Mateo GARCIA CASTAÑEDA    COL    EFP    21    +0
56    João LETRAS    POR    LHL    26    +0
57    Danny PATE    USA    RLY    38    +0
58    Ricardo MESTRE    POR    W52    34    +0
59    Stef KRUL    NED    MET    22    +0
60    Øyvind LUKKEDAL    NOR    TCO    23    +0
61    Daniel TUREK    CZE    ICA    24    +0
62    Daniel MESTRE    POR    EFP    31    +0
63    Hernando BOHORQUEZ SANCHEZ    COL    MZN    25    +0
64    Antonio PIEDRA PEREZ    ESP    MZN    32    +0
65    Frederico FIGUEIREDO    POR    STA    26    +0
66    Sergey NIKOLAEV    RUS    GAZ    29    +0
67    Mario GONZALEZ SALAS    ESP    STA    25    +0
68    Jesus EZQUERRA MUELA    ESP    STA    27    +0
69    Jacob SCOTT    GBR    SKT    22    +0
70    Guy SAGIV    ISR    ICA    23    +0
71    Victor ETXEBARRIA CARRASCO    ESP    BOA    24    +0
72    Jonas BOKELOH    GER    SKT    21    +0
73    Adrian GONZALEZ VELASCO    ESP    EUS    25    +0
74    Tijmen EISING    NED    MET    26    +0
75    Andrey AMADOR BIKKAZAKOVA    CRC    MOV    31    +0
76    Joaquim SILVA    POR    W52    25    +0
77    Conor HENNEBRY    IRL    SKT    24    +0
78    Sérgio PAULINHO    POR    EFP    37    +0
79    Aitor GONZALEZ    ESP    EUS    27    +0
80    Hernan Ricardo AGUIRRE CAIPA    COL    MZN    22    +0
81    Ildar ARSLANOV    RUS    GAZ    23    +0
82    Sean MCKENNA    IRL    SKT    23    +0
83    ALDEMAR REYES ORTEGA    COL    MZN    22    +0
84    Justin OIEN    USA    CJR    22    +0
85    Eduard PRADES REVERTER    ESP    CJR    30    +0
86    Raul GARCIA DE MATEO RUBIO    ESP    LHL    35    +0
87    Fabricio FERRARI BARCELO    URU    CJR    32    +0
88    Andreas VANGSTAD    NOR    TSS    25    +0
89    Kamil MAŁECKI    POL    CCC    21    +0
90    Andreas ERLAND    NOR    TSS    25    +15
91    Igor BOEV    RUS    GAZ    28    +18
92    Eirik BRULAND    NOR    TSS    22    +20
93    Robert BRITTON    CAN    RLY    33    +20
94    Alvaro TRUEBA DIEGO    ESP    EFP    24    +20
95    Petter THEODORSEN    NOR    TSS    22    +20
96    Dylan BOUWMANS    NED    MET    20    +22
97    Roy GOLDSTEIN    ISR    ICA    24    +22
98    Rui RODRIGUES    POR    LHL    25    +26
99    Piotr BROŻYNA    POL    CCC    22    +26
100    Marcin MROZEK    POL    CCC    27    +26
101    Mateusz TACIAK    POL    CCC    33    +26
102    David RODRIGUES    POR    BOA    26    +26
103    William BARTA    USA    AHB    21    +26
104    Ander BARRENETXEA URIARTE    ESP    EUS    25    +26
105    Mikel BIZKARRA ETXEGIBEL    ESP    EUS    28    +26
106    Nicholas SCHULTZ    AUS    CJR    23    +26
107    Luis Guillermo MAS BONET    ESP    CJR    28    +26
108    Artem NYCH    RUS    GAZ    22    +26
109    Aleksei RYBALKIN    RUS    GAZ    24    +26
110    Antonio PEDRERO LOPEZ    ESP    MOV    26    +26
111    Diego RUBIO HERNANDEZ    ESP    CJR    26    +26
112    Óscar GONZÁLEZ    ESP    STA    25    +26
113    Hugo SANCHO    POR    LAA    35    +26
114    Adam JAMIESON    CAN    SKT    21    +26
115    Gustavo CESAR VELOSO    ESP    W52    37    +26
116    Rui SOUSA    POR    BOA    41    +26
117    Filipe CARDOSO    POR    BOA    33    +26
118    João BENTA    POR    BOA    31    +26
119    Dan CRAVEN    NAM    ICA    34    +26
120    Ricardo VILELA    POR    MZN    30    +26
121    Bruno SILVA    POR    EFP    29    +26
122    Ole Andre AUSTEVOLL    NOR    TCO    23    +26
123    José Manuel DÍAZ    ESP    ICA    22    +26
124    Jan HIRT    CZE    CCC    26    +26
125    Angel Lorenzo SANCHEZ REBOLLIDO    ESP    W52    24    +36
126    Trond Hakon TRONDSEN    NOR    TSS    23    +1:01
127    António BARBIO    POR    EFP    24    +1:01
128    Matteo DAL-CIN    CAN    RLY    26    +1:16
129    Pierrick NAUD    CAN    RLY    26    +1:16
130    Pedro PAULINHO    POR    LHL    27    +1:27
131    Henrique CASIMIRO    POR    EFP    31    +1:27
132    Mikel ITURRIA SEGUROLA    ESP    EUS    25    +1:27
133    Alan BANASZEK    POL    CCC    20    +1:40
134    Richard Antonio CARAPAZ MONTENEGRO    ECU    MOV    24    +2:10
135    Adam DE VOS    CAN    RLY    24    +4:44
136    André EVANGELISTA    POR    LHL    21    +4:44
137    Evan HUFFMAN    USA    RLY    27    +4:44
138    Luis Enrique DAVILA    MEX    ICA    25    +4:44
139    Even REGE    NOR    TCO    23    +4:44
140    Nuno MATOS    POR    MOV    23    +5:50
141    Héctor CARRETERO    ESP    MOV    22    +5:50
142    João MATIAS    POR    LAA    26    +5:50
143    Anton VOROBYEV    RUS    GAZ    27    +5:50
144    Zulmiro MAGALHÃES    POR    LAA    23    +7:54
DNF    Samuel BLANCO PROL    ESP    LAA    23     
DNF    Havard JORBEKK BLIKRA    NOR    TCO    26     
DNF    Michal SCHLEGEL    CZE    CCC    22     

Klasyfikacja generalna po 2. etapie:

1    Carlos BARBERO CUESTA    ESP    MOV    26    7:54:18
2    Rinaldo NOCENTINI    ITA    STA    40    +3
3    Eduard PRADES REVERTER    ESP    CJR    30    +7
4    Krister HAGEN    NOR    TCO    28    +10
5    Edward DUNBAR    IRL    AHB    21    +11
6    Daniel MESTRE    POR    EFP    31    +11
7    Rafael SILVA    POR    EFP    27    +12
8    Jan TRATNIK    SLO    CCC    27    +13
9    Edgar PINTO    POR    LAA    32    +13
10    David DE LA FUENTE RASILLA    ESP    LHL    36    +13
11    Jetse BOL    NED    MZN    28    +13
12    Jasper DE LAAT    NED    MET    23    +13
13    Jhonnatan Manuel NARVAEZ PRADO    ECU    AHB    20    +13
14    Garikoitz BRAVO OIARBIDE    ESP    EUS    28    +13
15    Krists NEILANDS    LAT    ICA    23    +13
16    Adrien COSTA    USA    AHB    20    +13
17    Alejandro Manue MARQUE PORTO    ESP    STA    36    +13
18    César FONTE    POR    LAA    31    +13
19    Kristian AASVOLD    NOR    TSS    22    +13
20    Luís GOMES    POR    BOA    23    +13
21    Hernando BOHORQUEZ SANCHEZ    COL    MZN    25    +13
22    Andrey AMADOR BIKKAZAKOVA    CRC    MOV    31    +13
23    Frederico FIGUEIREDO    POR    STA    26    +13
24    Joaquim SILVA    POR    W52    25    +13
25    Hernan Ricardo AGUIRRE CAIPA    COL    MZN    22    +13
26    ALDEMAR REYES ORTEGA    COL    MZN    22    +13
27    Andreas VANGSTAD    NOR    TSS    25    +13
28    Sergey NIKOLAEV    RUS    GAZ    29    +21
29    Logan OWEN    USA    AHB    22    +23
30    Antonio ANGULO SAMPEDRO    ESP    LAA    25    +25
31    Ricardo MESTRE    POR    W52    34    +25
32    Sérgio PAULINHO    POR    EFP    37    +25
33    Neilson POWLESS    USA    AHB    21    +26
34    Przemysław KASPERKIEWICZ    POL    SKT    23    +27
35    Daniel TUREK    CZE    ICA    24    +27
36    Victor ETXEBARRIA CARRASCO    ESP    BOA    24    +27
37    Antonio PIEDRA PEREZ    ESP    MZN    32    +33
38    Ivo OLIVEIRA    POR    AHB    21    +34
39    Brandon MCNULTY    USA    RLY    19    +34
40    Robert BRITTON    CAN    RLY    33    +45
41    Alvaro TRUEBA DIEGO    ESP    EFP    24    +54
42    Fabricio FERRARI BARCELO    URU    CJR    32    +1:01
43    Nelson OLIVEIRA    POR    MOV    28    +1:09
44    Nicholas SCHULTZ    AUS    CJR    23    +1:14
45    Trond Hakon TRONDSEN    NOR    TSS    23    +1:34
46    Ricardo VILELA    POR    MZN    30    +2:38
47    Richard Antonio CARAPAZ MONTENEGRO    ECU    MOV    24    +4:36
48    Mateo GARCIA CASTAÑEDA    COL    EFP    21    +4:48
49    Domingos GONÇALVES    POR    BOA    28    +4:50
50    JUAN FELIPE OSORIO ARBOLEDA    COL    MZN    22    +4:50
51    Luís AFONSO    POR    LAA    27    +4:50
52    Jim LINDENBURG    NED    MET    21    +5:02
53    Philip LINDAU    SWE    TCO    26    +5:02
54    Aitor GONZALEZ    ESP    EUS    27    +5:02
55    Artem NYCH    RUS    GAZ    22    +5:16
56    Antonio PEDRERO LOPEZ    ESP    MOV    26    +6:27
57    David RODRIGUES    POR    BOA    26    +7:00
58    William BARTA    USA    AHB    21    +7:00
59    João BENTA    POR    BOA    31    +7:00
60    Luis Enrique DAVILA    MEX    ICA    25    +9:46
61    Colin JOYCE    USA    RLY    23    +11:50
62    Julen IRIZAR LASKURAIN    ESP    EUS    22    +11:54
63    Luís MENDONÇA    POR    LHL    31    +11:54
64    Evgeny SHALUNOV    RUS    GAZ    25    +11:54
65    Danny PATE    USA    RLY    38    +11:54
66    Mario GONZALEZ SALAS    ESP    STA    25    +11:54
67    Jesus EZQUERRA MUELA    ESP    STA    27    +11:54
68    Kamil MAŁECKI    POL    CCC    21    +11:54
69    Ildar ARSLANOV    RUS    GAZ    23    +11:54
70    Piotr BROŻYNA    POL    CCC    22    +12:20
71    Mikel BIZKARRA ETXEGIBEL    ESP    EUS    28    +12:20
72    Diego RUBIO HERNANDEZ    ESP    CJR    26    +12:20
73    Jan HIRT    CZE    CCC    26    +12:20
74    Angel Lorenzo SANCHEZ REBOLLIDO    ESP    W52    24    +12:29
75    Henrique CASIMIRO    POR    EFP    31    +13:21
76    Bruno SILVA    POR    EFP    29    +15:28
77    Adam DE VOS    CAN    RLY    24    +16:38
78    Evan HUFFMAN    USA    RLY    27    +16:38
79    Mateusz TACIAK    POL    CCC    33    +16:39
80    Johim ARIESEN    NED    MET    29    +19:56
81    Sean MCKENNA    IRL    SKT    23    +19:57
82    Dylan PAGE    SUI    CJR    24    +20:05
83    Roman MAIKIN    RUS    GAZ    27    +20:06
84    JUAN SEBASTIAN MOLANO BENAVIDES    COL    MZN    23    +20:06
85    Fredrik Strand GALTA    NOR    TCO    25    +20:06
86    Xuban ERRAZKIN PEREZ    ESP    BOA    21    +20:06
87    Daniel FREITAS    POR    W52    26    +20:06
88    Samuel CALDEIRA    POR    W52    32    +20:06
89    Juan Ignacio PEREZ MARTIN    ESP    W52    27    +20:06
90    Davy GUNST    NED    SKT    22    +20:06
91    Jason LOWNDES    AUS    ICA    23    +20:06
92    Bas TIETEMA    NED    SKT    22    +20:06
93    Fábio SILVESTRE    POR    STA    27    +20:06
94    Jacobo UCHA RODRIGUEZ    ESP    W52    24    +20:06
95    João LETRAS    POR    LHL    26    +20:06
96    Pello OLABERRIA ARRUABARRENA    ESP    EUS    23    +20:06
97    Christopher LAWLESS    GBR    AHB    22    +20:06
98    Øyvind LUKKEDAL    NOR    TCO    23    +20:06
99    Bob OLIESLAGERS    NED    MET    20    +20:06
100    Óscar HERNÁNDEZ    ESP    LHL    25    +20:06
101    Shaun-nick BESTER    RSA    STA    26    +20:06
102    Jonas BOKELOH    GER    SKT    21    +20:06
103    Conor HENNEBRY    IRL    SKT    24    +20:06
104    Jasper HAMELINK    NED    MET    27    +20:06
105    Jacob SCOTT    GBR    SKT    22    +20:06
106    Stef KRUL    NED    MET    22    +20:06
107    Guy SAGIV    ISR    ICA    23    +20:06
108    Adrian GONZALEZ VELASCO    ESP    EUS    25    +20:06
109    Tijmen EISING    NED    MET    26    +20:06
110    Raul GARCIA DE MATEO RUBIO    ESP    LHL    35    +20:06
111    Justin OIEN    USA    CJR    22    +20:06
112    Andreas ERLAND    NOR    TSS    25    +20:21
113    Igor BOEV    RUS    GAZ    28    +20:24
114    Petter THEODORSEN    NOR    TSS    22    +20:26
115    Eirik BRULAND    NOR    TSS    22    +20:26
116    Roy GOLDSTEIN    ISR    ICA    24    +20:28
117    Dylan BOUWMANS    NED    MET    20    +20:28
118    Rui RODRIGUES    POR    LHL    25    +20:32
119    Óscar GONZÁLEZ    ESP    STA    25    +20:32
120    Rui SOUSA    POR    BOA    41    +20:32
121    Ole Andre AUSTEVOLL    NOR    TCO    23    +20:32
122    Filipe CARDOSO    POR    BOA    33    +20:32
123    José Manuel DÍAZ    ESP    ICA    22    +20:32
124    Gustavo CESAR VELOSO    ESP    W52    37    +20:32
125    Marcin MROZEK    POL    CCC    27    +20:32
126    Hugo SANCHO    POR    LAA    35    +20:32
127    Aleksei RYBALKIN    RUS    GAZ    24    +20:32
128    Adam JAMIESON    CAN    SKT    21    +20:32
129    Ander BARRENETXEA URIARTE    ESP    EUS    25    +20:32
130    Luis Guillermo MAS BONET    ESP    CJR    28    +20:32
131    Dan CRAVEN    NAM    ICA    34    +20:32
132    António BARBIO    POR    EFP    24    +21:07
133    Matteo DAL-CIN    CAN    RLY    26    +21:16
134    Pierrick NAUD    CAN    RLY    26    +21:22
135    Pedro PAULINHO    POR    LHL    27    +21:33
136    Mikel ITURRIA SEGUROLA    ESP    EUS    25    +21:33
137    Alan BANASZEK    POL    CCC    20    +21:46
138    André EVANGELISTA    POR    LHL    21    +24:50
139    Even REGE    NOR    TCO    23    +24:50
140    João MATIAS    POR    LAA    26    +25:56
141    Anton VOROBYEV    RUS    GAZ    27    +25:56
142    Nuno MATOS    POR    MOV    23    +25:56
143    Héctor CARRETERO    ESP    MOV    22    +25:56
144    Zulmiro MAGALHÃES    POR    LAA    23    +28:00