pro-cycling.org
Le Tour de Langkawi 2017 - 2. etap< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2017-02-23 14:41:02), kat. 2.HC (MAL); 208,1km (Jerteh – Gerik); 23 lutego 2017. 

  1 Travis McCabe (USA) UnitedHealthCare                05:04:41
  2 Filippo Pozzato (Ita) Team Wilier Triestina
  3 Ryan Gibbons (RSA) Team Dimension Data
  4 Alberto Cecchin (Ita) Team Wilier Triestina
  5 Yevgeniy Gidich (Kaz) Vino Astana Motors
  6 Marco Maronese (Ita) Bardiani CSF
  7 Riccardo Stacchiotti (Ita) Nippo - Vini Fantini
  8 Rafael Andriato (Bra) Team Wilier Triestina
  9 Cameron Bayly (Aus) Isowhey Sports Swisswellness
 10 Mohd Shahrul Mat Amin (Mas) Terengganu Cycling Team
 11 Wilmar Paredes (Col) Manzana Postobon Team
 12 Tanner Putt (USA) UnitedHealthCare
 13 M Ameer Ahmad Kamal (Mas) Malaysia
 14 Zhiwen Chen (Chn) Giant Cycling Team
 15 Marcelo Felipe (Phi) 7 Eleven Roadbike Philippine
 16 Sergey Vlassenko (Kaz) Vino Astana Motors
 17 Joonyong Seo (Kor) KSPO Bianchi Asia Procycling
 18 Chris Harper (Aus) Isowhey Sports Swisswellness
 19 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF
 20 Mekseb Debesay (Eri) Team Dimension Data
 21 Hideto Nakane (Jpn) Nippo - Vini Fantini
 22 Penghai Deng (Chn) Giant Cycling Team
 23 Maxat Ayazbayev (Kaz) Keyi Look Cycling Team
 24 Robbie Hucker (Aus) Isowhey Sports Swisswellness
 25 Fernando Orjuela (Col) Manzana Postobon Team
 26 Daniel Jaramillo Diez (Col) UnitedHealthCare
 27 Egan Arley Bernal Gomez (Col) Androni Giocattoli
 28 Jacopo Mosca (Ita) Team Wilier Triestina
 29 Tomohiro Hayakawa (Jpn) Aisan Racing Team
 30 Timothy Roe (Aus) Isowhey Sports Swisswellness
 31 Bernado Suaza Arango (Col) Manzana Postobon Team
 32 Ivan Ramiro Sosa Cuervo (Col) Androni Giocattoli
 33 Fausto Masnada (Ita) Androni Giocattoli
 34 Ben O'Connor (Aus) Team Dimension Data
 35 Dadi Suryadi (Ina) Terengganu Cycling Team
 36 Yecid Sierra (Col) Manzana Postobon Team
 37 Hang Shi (Chn) Giant Cycling Team
 38 Nik Mohd Azwan Zulkiflie (Mas) Malaysia
 39 Masakazu Ito (Jpn) Nippo - Vini Fantini
 40 Dmitriy Lukyanov (Kaz) Vino Astana Motors
 41 Niccolo Pacinotti (Ita) Bardiani CSF
 42 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani CSF
 43 Greg Henderson (NZl) UnitedHealthCare
 44 M Nur Aiman Mohd Zariff (Mas) Malaysia
 45 Siyu Yang (Chn) Keyi Look Cycling Team
 46 Wilmar Jahir Perez Munoz (Col) Sapura Cycling Team     00:11
 47 Victor Nino Corredor (Col) Sapura Cycling Team         00:14
 48 John Kronborg Ebsen (Den) Infinite AIS Cycling Tea     00:16
 49 Carlos Alzate Escobar (Col) UnitedHealthCare
 50 Ying Hon Ronald Yeung (HKg) Infinite AIS Cycling Team
 51 Adrien Niyonshuti (Rwa) Team Dimension Data            00:19
 52 Sea Keong Loh (Mas) Thailand                           00:23
 53 Jesse James Ewart (Aus) 7 Eleven Roadbike Philippine
 54 Daeyeon Kim (Kor) KSPO Bianchi Asia Procycling
 55 Nick Dougall (RSA) Team Dimension Data                 02:20
 56 Khunakorn Nonthichan (Tha) Infinite AIS Cycling Te     07:53
 57 Nelson Martin (Phi) 7 Eleven Roadbike Philippine
 58 M Ameen Ahmad Kamal (Mas) Malaysia
 59 Jacques Van Rensburg (RSA) Team Dimension Data         12:06
 60 Juan Villegas (Col) Manzana Postobon Team
 61 M. Izzat Hilmi Abd Halil (Mas) Sapura Cycling Team     22:22
 62 M Afiq Huznie Othman (Mas) Infinite AIS Cycling Team
 63 Tianhao Gu (Chn) Giant Cycling Team
 64 Aspan Zhukenov (Kaz) Vino Astana Motors
 65 Aiman Cahyadi (Ina) Sapura Cycling Team
 66 Akmal Hakim Zakaria (Mas) Sapura Cycling Team
 67 Xiang Yuan Li (Chn) Giant Cycling Team
 68 Haiwang Liu (Chn) Giant Cycling Team
 69 Eiman Firdaus Mohd Zamri (Mas) Malaysia
 70 Haesung Cho (Kor) KSPO Bianchi Asia Procycling
 71 Shotaro Watanabe (Jpn) Aisan Racing Team
 72 Scott Sunderland (Aus) Isowhey Sports Swisswellnes     22:27
 73 Marino Kobayashi (Jpn) Nippo - Vini Fantini
 74 Sergio Higuita (Col) Manzana Postobon Team
 75 Marco Benfatto (Ita) Androni Giocattoli
 76 Giacomo Berlato (Ita) Nippo - Vini Fantini
 77 Kota Sumiyoshi (Jpn) Aisan Racing Team
 78 Thurakit Boonratanathanakorn (Tha) Thailand
 79 Dominic Perez (Phi) 7 Eleven Roadbike Philippine
 80 Stepan Astafyev (Kaz) Vino Astana Motors
 81 Taras Voropayev (Kaz) Vino Astana Motors
 82 Anthony Giacoppo (Aus) Isowhey Sports Swisswellness
 83 Thanawut Sanikwathi (Tha) Thailand
 84 Yahui Shi (Chn) Keyi Look Cycling Team
 85 Xin Wang (Chn) Keyi Look Cycling Team
 86 Navuti Liphongyu (Tha) Thailand
 87 Kritsada Changpad (Tha) Infinite AIS Cycling Team
 88 Phuchong Saiudomsin (Tha) Thailand
 89 Mohd Zamri Saleh (Mas) Terengganu Cycling Team
 90 Bonjoe Martin (Phi) 7 Eleven Roadbike Philippine
 91 Tanaphon Seanaumnuayphon (Tha) Infinite AIS Cycling Team
 92 Irwandie Lakasek (Mas) Malaysia
 93 Anuar Manan (Mas) Terengganu Cycling Team
 94 Giuseppe Fonzi (Ita) Team Wilier Triestina
 95 Andrea Palini (Ita) Androni Giocattoli
 96 Seungwoo Choi (Kor) KSPO Bianchi Asia Procycling
 97 Nicolas Marini (Ita) Nippo - Vini Fantini
 98 Shiki Kuroeda (Jpn) Aisan Racing Team
 99 Ryohei Komori (Jpn) Aisan Racing Team
100 Jakub Mareczko (Ita) Team Wilier Triestina
101 Adrian Hegyvary (USA) UnitedHealthCare
102 Sofian Nabil Mohd Bakri (Mas) Sapura Cycling Team
103 En Huang (Chn) Keyi Look Cycling Team
104 Sukho Kang (Kor) KSPO Bianchi Asia Procycling
105 Nur Amirull Fakhruddin Mazuki (Mas) Terengganu Cycling Team
106 Sungbaek Park (Kor) KSPO Bianchi Asia Procycling
107 Shijin Zhang (Chn) Keyi Look Cycling Team
108 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF
OTL Sarawut Sirironnachai (Tha) Thailand                   41:41
OTL Simone Velasco (Ita) Bardiani CSF                      42:21
DNF Luca Pacioni (Ita) Androni Giocattoli
DNF Mohd Harrif Saleh (Mas) Terengganu Cycling Team
DNF Hiroaki Harada (Jpn) Aisan Racing Team
DNF Josh Berry (Aus) 7 Eleven Roadbike Philippine

Klasyfikacja generalna po 2. etapie:

  1 Ryan Gibbons (RSA) Team Dimension Data               7:59:13
  2 Travis McCabe (USA) UnitedHealthCare                   00:03
  3 Filippo Pozzato (Ita) Team Wilier Triestina            00:11
  4 Alberto Cecchin (Ita) Team Wilier Triestina
  5 Yevgeniy Gidich (Kaz) Vino Astana Motors               00:13
  6 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF                       00:16
  7 Rafael Andriato (Bra) Team Wilier Triestina            00:17
  8 Riccardo Stacchiotti (Ita) Nippo - Vini Fantini
  9 Chris Harper (Aus) Isowhey Sports Swisswellness
 10 Hideto Nakane (Jpn) Nippo - Vini Fantini
 11 Robbie Hucker (Aus) Isowhey Sports Swisswellness
 12 Cameron Bayly (Aus) Isowhey Sports Swisswellness
 13 Tanner Putt (USA) UnitedHealthCare
 14 Daniel Jaramillo Diez (Col) UnitedHealthCare
 15 Fernando Orjuela (Col) Manzana Postobon Team
 16 Egan Arley Bernal Gomez (Col) Androni Giocattoli
 17 Sergey Vlassenko (Kaz) Vino Astana Motors
 18 Bernado Suaza Arango (Col) Manzana Postobon Team
 19 Tomohiro Hayakawa (Jpn) Aisan Racing Team
 20 Timothy Roe (Aus) Isowhey Sports Swisswellness
 21 Ivan Ramiro Sosa Cuervo (Col) Androni Giocattoli
 22 Fausto Masnada (Ita) Androni Giocattoli
 23 Dmitriy Lukyanov (Kaz) Vino Astana Motors
 24 Ben O'Connor (Aus) Team Dimension Data
 25 Jacopo Mosca (Ita) Team Wilier Triestina               00:28
 26 Mekseb Debesay (Eri) Team Dimension Data               00:31
 27 Greg Henderson (NZl) UnitedHealthCare                  00:33
 28 Adrien Niyonshuti (Rwa) Team Dimension Data            00:45
 29 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani CSF                        00:49
 30 Carlos Alzate Escobar (Col) UnitedHealthCare           00:52
 31 Marcelo Felipe (Phi) 7 Eleven Roadbike Philippine      01:14
 32 Dadi Suryadi (Ina) Terengganu Cycling Team             01:16
 33 Mohd Shahrul Mat Amin (Mas) Terengganu Cycling Tea     01:22
 34 Maxat Ayazbayev (Kaz) Keyi Look Cycling Team           01:24
 35 Wilmar Jahir Perez Munoz (Col) Sapura Cycling Team     01:27
 36 Victor Nino Corredor (Col) Sapura Cycling Team
 37 Joonyong Seo (Kor) KSPO Bianchi Asia Procycling        01:30
 38 Penghai Deng (Chn) Giant Cycling Team
 39 Wilmar Paredes (Col) Manzana Postobon Team
 40 Siyu Yang (Chn) Keyi Look Cycling Team
 41 Nik Mohd Azwan Zulkiflie (Mas) Malaysia
 42 Yecid Sierra (Col) Manzana Postobon Team
 43 Niccolo Pacinotti (Ita) Bardiani CSF
 44 M Nur Aiman Mohd Zariff (Mas) Malaysia
 45 John Kronborg Ebsen (Den) Infinite AIS Cycling Tea     01:46
 46 Ying Hon Ronald Yeung (HKg) Infinite AIS Cycling Team
 47 Jesse James Ewart (Aus) 7 Eleven Roadbike Philippi     01:53
 48 Daeyeon Kim (Kor) KSPO Bianchi Asia Procycling
 49 Hang Shi (Chn) Giant Cycling Team                      02:10
 50 Nick Dougall (RSA) Team Dimension Data                 03:00
 51 M Ameer Ahmad Kamal (Mas) Malaysia                     04:16
 52 Marco Maronese (Ita) Bardiani CSF                      04:19
 53 Masakazu Ito (Jpn) Nippo - Vini Fantini
 54 Zhiwen Chen (Chn) Giant Cycling Team                   05:23
 55 Sea Keong Loh (Mas) Thailand                           06:03
 56 Nelson Martin (Phi) 7 Eleven Roadbike Philippine       09:23
 57 M Ameen Ahmad Kamal (Mas) Malaysia
 58 Khunakorn Nonthichan (Tha) Infinite AIS Cycling Team
 59 Jacques Van Rensburg (RSA) Team Dimension Data         12:23
 60 Juan Villegas (Col) Manzana Postobon Team              18:32
 61 Scott Sunderland (Aus) Isowhey Sports Swisswellnes     22:30
 62 Nicolas Marini (Ita) Nippo - Vini Fantini              22:36
 63 Marco Benfatto (Ita) Androni Giocattoli                22:40
 64 Jakub Mareczko (Ita) Team Wilier Triestina
 65 Shiki Kuroeda (Jpn) Aisan Racing Team
 66 Sergio Higuita (Col) Manzana Postobon Team             22:44
 67 Phuchong Saiudomsin (Tha) Thailand
 68 Anthony Giacoppo (Aus) Isowhey Sports Swisswellness
 69 Stepan Astafyev (Kaz) Vino Astana Motors
 70 Giuseppe Fonzi (Ita) Team Wilier Triestina
 71 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF
 72 Shotaro Watanabe (Jpn) Aisan Racing Team               23:00
 73 Ryohei Komori (Jpn) Aisan Racing Team                  23:03
 74 Sukho Kang (Kor) KSPO Bianchi Asia Procycling          23:05
 75 Taras Voropayev (Kaz) Vino Astana Motors               23:07
 76 Giacomo Berlato (Ita) Nippo - Vini Fantini             23:16
 77 Mohd Zamri Saleh (Mas) Terengganu Cycling Team         23:17
 78 Haesung Cho (Kor) KSPO Bianchi Asia Procycling         23:44
 79 Sungbaek Park (Kor) KSPO Bianchi Asia Procycling       23:48
 80 Aiman Cahyadi (Ina) Sapura Cycling Team                23:52
 81 Aspan Zhukenov (Kaz) Vino Astana Motors
 82 M Afiq Huznie Othman (Mas) Infinite AIS Cycling Team
 83 Nur Amirull Fakhruddin Mazuki (Mas) Terengganu Cyc     23:54
 84 Dominic Perez (Phi) 7 Eleven Roadbike Philippine       23:57
 85 Irwandie Lakasek (Mas) Malaysia
 86 Kota Sumiyoshi (Jpn) Aisan Racing Team
 87 Navuti Liphongyu (Tha) Thailand
 88 Seungwoo Choi (Kor) KSPO Bianchi Asia Procycling
 89 Thurakit Boonratanathanakorn (Tha) Thailand
 90 Xin Wang (Chn) Keyi Look Cycling Team
 91 Kritsada Changpad (Tha) Infinite AIS Cycling Team
 92 Adrian Hegyvary (USA) UnitedHealthCare                 24:10
 93 Thanawut Sanikwathi (Tha) Thailand                     25:23
 94 Shijin Zhang (Chn) Keyi Look Cycling Team              25:33
 95 Tanaphon Seanaumnuayphon (Tha) Infinite AIS Cyclin     25:50
 96 Akmal Hakim Zakaria (Mas) Sapura Cycling Team          26:22
 97 Haiwang Liu (Chn) Giant Cycling Team
 98 Eiman Firdaus Mohd Zamri (Mas) Malaysia                26:41
 99 Xiang Yuan Li (Chn) Giant Cycling Team
100 Marino Kobayashi (Jpn) Nippo - Vini Fantini            26:46
101 En Huang (Chn) Keyi Look Cycling Team
102 Tianhao Gu (Chn) Giant Cycling Team                    27:45
103 Yahui Shi (Chn) Keyi Look Cycling Team                 27:50
104 Sofian Nabil Mohd Bakri (Mas) Sapura Cycling Team      28:07
105 Andrea Palini (Ita) Androni Giocattoli                 29:41
106 Bonjoe Martin (Phi) 7 Eleven Roadbike Philippine       29:57
107 M. Izzat Hilmi Abd Halil (Mas) Sapura Cycling Team     30:58
108 Anuar Manan (Mas) Terengganu Cycling Team              31:35