pro-cycling.org
Tour Cycliste International La Provence 2017 - 2. etap< < < Poprzedni etap - Następny etap > > >
dodał: Martyna M. Kobylińska (2017-02-22 21:11:56), kat. 2.1 (FRA); 169.6km (Miramas – La Ciotat); 22 lutego 2017. 

  1 Alexandre Geniez (Fra) AG2R La Mondiale            3:57:12
  2 Rohan Denis (Aus) BMC Racing Team
  3 Nicolas Edet (Fra) Cofidis, Solutions Credits
  4 Matej Mohoric (Slo) Team UAE Emirates
  5 Jérémy Lecroq (Fra) Roubaix - Lille Metropole        00:04
  6 Bryan Alaphilippe (Fra) Armee de Terre
  7 Simon Sellier (Fra) France
  8 David Menut (Fra) HP BTP - Auber 93
  9 Oliviero Troia (Ita) Team UAE Emirates
 10 Armindo Fonseca (Fra) Fortuneo - Vital Concept
 11 Justin Jules (Fra) WB Veranclassic Aqua Protect
 12 Rudy Barbier (Fra) AG2R La Mondiale
 13 Yannick Martinez (Fra) Delko Marseille
 14 Fabien Touze (Fra) HP BTP - Auber 93
 15 Anthony Maldonado (Fra) HP BTP - Auber 93
 16 Roland Thalmann (Swi) Roth - Akros
 17 Loic Chetout (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 18 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team
 19 Maxime Bouet (Fra) Fortuneo - Vital Concept
 20 Sofiane Merignat (Fra) France
 21 Romain Feillu (Fra) HP BTP - Auber 93
 22 Davide Ballerini (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 23 Pirmin Lang (Swi) Roth - Akros
 24 Jérémy Leveau (Fra) Roubaix - Lille Metropole
 25 Nans Peters (Fra) AG2R La Mondiale
 26 Ryan Anderson (Can) Direct Energie
 27 Simone Petilli (Ita) Team UAE Emirates
 28 Jeremy Cabot (Fra) Roubaix - Lille Metropole
 29 Evaldas Siskevicius (Ltu) Delko Marseille
 30 Mikel Aristi Gardoki (Spa) Delko Marseille
 31 Kevin Le Cunff (Fra) HP BTP - Auber 93
 32 Clement Chevrier (Fra) AG2R La Mondiale
 33 Julien Antomarchi (Fra) Roubaix - Lille Metropole
 34 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 35 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team
 36 Romain Combaud (Fra) Delko Marseille
 37 François Bidard (Fra) AG2R La Mondiale
 38 Dorian Godon (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 39 Thomas Rostollan (Fra) Armee de Terre
 40 Silvan Dillier (Swi) BMC Racing Team
 41 Julien El Fares (Fra) Delko Marseille
 42 Angel Madrazo Ruiz (Spa) Delko Marseille
 43 Jan Polanc (Slo) Team UAE Emirates
 44 Matthias Reutimann (Swi) Roth - Akros
 45 Laurent Pichon (Fra) Fortuneo - Vital Concept
 46 Mauro Finetto (Ita) Delko Marseille
 47 Joseph Rosskopf (USA) BMC Racing Team
 48 Steven Tronet (Fra) Armee de Terre
 49 Jonathan Hivert (Fra) Direct Energie
 50 Amael Moinard (Fra) BMC Racing Team
 51 Jonathan Fumeaux (Swi) Roth - Akros
 52 Julien Berard (Fra) AG2R La Mondiale
 53 Anthony Roux (Fra) FDJ
 54 Davide Rebellin (Ita) Kuwait
 55 Marco Zamparella (Ita) Amore & Vita
 56 Eduardo Sepulveda (Arg) Fortuneo - Vital Concept
 57 Jimmy Raibaud (Fra) Armee de Terre
 58 Alexandre Pichot (Fra) Direct Energie
 59 Alessio Taliani (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 60 Antoine Warnier (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect
 61 Edwin Torres (Ven) Kuwait
 62 Remy Di Gregorio (Fra) Delko Marseille
 63 Jérémy Maison (Fra) FDJ
 64 Léo Vincent (Fra) FDJ
 65 Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team
 66 Yoann Paillot (Fra) France
 67 Vegard Stake Laengen (Nor) Team UAE Emirates
 68 Yoann Bagot (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 69 Pierre Gouault (Fra) HP BTP - Auber 93
 70 Colin Chris Stüssi (Swi) Roth - Akros
 71 Brice Feillu (Fra) Fortuneo - Vital Concept
 72 Przemysław Niemiec (Pol) Team UAE Emirates
 73 Matteo Bono (Ita) Team UAE Emirates
 74 Mattia Cattaneo (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 75 Mathias Le Turnier (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 76 Redi Halilaj (Alb) Amore & Vita
 77 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale
 78 Sébastien Delfosse (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect
 79 Valentin Baillifard (Swi) Roth - Akros
 80 Cedric Pineau (Fra) FDJ
 81 Anthony Perez (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 82 Jeremy Cornu (Fra) Direct Energie
 83 Benjamin Thomas (Fra) Armee de Terre
 84 Lorrenzo Manzin (Fra) FDJ
 85 Valerio Conti (Ita) Team UAE Emirates                00:20
 86 Alo Jakin (Est) HP BTP - Auber 93                    00:26
 87 Antonio Parrinello (Ita) GM Europa Ovini             00:41
 88 Damien Gaudin (Fra) Armee de Terre
 89 Félix Pouilly (Fra) Roubaix - Lille Metropole        00:44
 90 Valentin Madouas (Fra) France                        00:55
 91 Arnaud Courteille (Fra) FDJ                          01:38
 92 Thomas Voeckler (Fra) Direct Energie
 93 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 94 Mattia Frapporti (Ita) Androni Giocattoli - Side     02:00
 95 Raffaello Bonusi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 96 Marco Bernardinetti (Ita) Amore & Vita
 97 Matteo Rotondi (Ita) GM Europa Ovini
 98 Simon Guglielmi (Fra) France
 99 Jose Manuel Gutierrez Revuelta (Spa) Kuwait
100 Awet Ghebremedhin (Eri) Kuwait                       04:48
101 Jérémy Roy (Fra) FDJ                                 05:05
102 Lukas Jaun (Swi) Roth - Akros
103 Uri Martins Sandoval (Mex) Amore & Vita
104 Yannis Yssaad (Fra) Armee de Terre
105 Pierpaolo Ficara (Ita) Amore & Vita
106 Adrien Carpentier (Fra) France
107 Matteo Malucelli (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
108 Antonio Di Sante (Ita) GM Europa Ovini
109 Danilo Celano (Ita) Amore & Vita
110 Joeri Calleeuw (Bel) Roubaix - Lille Metropole
111 Emiel Vermeulen (Bel) Roubaix - Lille Metropole
112 Lander Seynaeve (Bel) Roubaix - Lille Metropole      08:04
113 Ludovic Robeet (Bel) WB Veranclassic Aqua Protec     08:40
114 Andreas Keuser (Ger) Kuwait
115 Adriano Brogi (Ita) GM Europa Ovini                  08:42
116 Rossano Mauti (Ita) GM Europa Ovini
117 Yovcho Yovchev (Bul) Amore & Vita
118 Tom Bohli (Swi) BMC Racing Team
119 Stéphane Poulhies (Fra) Armee de Terre
120 Flavien Dassonville (Fra) HP BTP - Auber 93
121 Benoit Jarrier (Fra) Fortuneo - Vital Concept        10:26
122 Arnaud Gerard (Fra) Fortuneo - Vital Concept
123 Jules Roueil (Fra) France
124 Tony Hurel (Fra) Direct Energie
125 Romain Guillemois (Fra) Direct Energie
126 Fabien Grellier (Fra) Direct Energie
127 Paul Sauvage (Fra) France                            13:29
128 Boris Vallee (Bel) Fortuneo - Vital Concept          16:13
DNF Salaheddine Mraouni (Mar) Kuwait
DNF Songezo Jim (RSA) Kuwait

Klasyfikacja generalna po 2. etapie:

  1 Rohan Dennis (Aus) BMC Racing Team                 8:49:55
  2 Alexandre Geniez (Fra) AG2R La Mondiale
  3 Matej Mohoric (Slo) Team UAE Emirates
  4 Nicolas Edet (Fra) Cofidis, Solutions Credits
  5 Jérémy Lecroq (Fra) Roubaix - Lille Metropole        00:04
  6 Justin Jules (Fra) WB Veranclassic Aqua Protect
  7 David Menut (Fra) HP BTP - Auber 93
  8 Oliviero Troia (Ita) Team UAE Emirates
  9 Rudy Barbier (Fra) AG2R La Mondiale
 10 Bryan Alaphilippe (Fra) Armee de Terre
 11 Simon Sellier (Fra) France
 12 Armindo Fonseca (Fra) Fortuneo - Vital Concept
 13 Anthony Maldonado (Fra) HP BTP - Auber 93
 14 Yannick Martinez (Fra) Delko Marseille
 15 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team
 16 Davide Ballerini (Ita) ANS
 17 Roland Thalmann (Swi) Roth - Akros
 18 Loic Chetout (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 19 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team
 20 Pirmin Lang (Swi) Roth - Akros
 21 Ryan Anderson (Can) Direct Energie
 22 Julien Antomarchi (Fra) Roubaix - Lille Metropole
 23 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 24 Silvan Dillier (Swi) BMC Racing Team
 25 Jan Polanc (Slo) Team UAE Emirates
 26 Nans Peters (Fra) AG2R La Mondiale
 27 Dorian Godon (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 28 Julien El Fares (Fra) Delko Marseille
 29 Matthias Reutimann (Swi) Roth - Akros
 30 Joseph Rosskopf (USA) BMC Racing Team
 31 Kevin Le Cunff (Fra) HP BTP - Auber 93
 32 Clement Chevrier (Fra) AG2R La Mondiale
 33 Jérémy Leveau (Fra) Roubaix - Lille Metropole
 34 Simone Petilli (Ita) Team UAE Emirates
 35 Maxime Bouet (Fra) Fortuneo - Vital Concept
 36 Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team
 37 Jeremy Cabot (Fra) Roubaix - Lille Metropole
 38 Romain Combaud (Fra) Delko Marseille
 39 Jonathan Hivert (Fra) Direct Energie
 40 Anthony Roux (Fra) FDJ
 41 Lorrenzo Manzin (Fra) FDJ
 42 François Bidard (Fra) AG2R La Mondiale
 43 Mauro Finetto (Ita) Delko Marseille
 44 Alessio Taliani (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 45 Angel Madrazo Ruiz (Spa) Delko Marseille
 46 Amael Moinard (Fra) BMC Racing Team
 47 Vegard Stake Laengen (Nor) Team UAE Emirates
 48 Davide Rebellin (Ita) Kuwait
 49 Antoine Warnier (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect
 50 Laurent Pichon (Fra) Fortuneo - Vital Concept
 51 Edwin Torres (Ven) Kuwait
 52 Eduardo Sepulveda (Arg) Fortuneo - Vital Concept
 53 Jonathan Fumeaux (Swi) Roth - Akros
 54 Remy Di Gregorio (Fra) Delko Marseille
 55 Sébastien Delfosse (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect
 56 Pierre Gouault (Fra) HP BTP - Auber 93
 57 Yoann Paillot (Fra) France
 58 Yoann Bagot (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 59 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale
 60 Léo Vincent (Fra) FDJ
 61 Brice Feillu (Fra) Fortuneo - Vital Concept
 62 Jérémy Maison (Fra) FDJ
 63 Mattia Cattaneo (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 64 Redi Halilaj (Alb) Amore & Vita
 65 Cedric Pineau (Fra) FDJ
 66 Przemysław Niemiec (Pol) Team UAE Emirates
 67 Mathias Le Turnier (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 68 Benjamin Thomas (Fra) Armee de Terre
 69 Marco Zamparella (Ita) Amore & Vita                  00:17
 70 Félix Pouilly (Fra) Roubaix - Lille Metropole        00:44
 71 Valentin Madouas (Fra) France                        00:55
 72 Matteo Bono (Ita) Team UAE Emirates                  01:01
 73 Valerio Conti (Ita) Team UAE Emirates                01:19
 74 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli - Sider     01:38
 75 Thomas Voeckler (Fra) Direct Energie
 76 Marco Bernardinetti (Ita) Amore & Vita               02:00
 77 Mattia Frapporti (Ita) ANS
 78 Jose Manuel Gutierrez Revuelta (Spa) Kuwait
 79 Raffaello Bonusi (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
 80 Jimmy Raibaud (Fra) Armee de Terre                   02:35
 81 Arnaud Courteille (Fra) FDJ                          02:52
 82 Thomas Rostollan (Fra) Armee de Terre                02:58
 83 Steven Tronet (Fra) Armee de Terre
 84 Anthony Perez (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 85 Damien Gaudin (Fra) Armee de Terre                   04:17
 86 Jérémy Roy (Fra) FDJ                                 05:05
 87 Tom Bohli (Swi) BMC Racing Team                      08:42
 88 Flavien Dassonville (Fra) HP BTP - Auber 93
 89 Fabien Touze (Fra) HP BTP - Auber 93                 09:17
 90 Romain Feillu (Fra) HP BTP - Auber 93
 91 Sofiane Merignat (Fra) France
 92 Evaldas Siskevicius (Ltu) Delko Marseille
 93 Julien Berard (Fra) AG2R La Mondiale
 94 Colin Chris Stüssi (Swi) Roth - Akros
 95 Alexandre Pichot (Fra) Direct Energie
 96 Valentin Baillifard (Swi) Roth - Akros
 97 Jeremy Cornu (Fra) Direct Energie
 98 Alo Jakin (Est) HP BTP - Auber 93                    09:39
 99 Antonio Parrinello (Ita) GM Europa Ovini             09:54
100 Benoit Jarrier (Fra) Fortuneo - Vital Concept        10:26
101 Arnaud Gerard (Fra) Fortuneo - Vital Concept
102 Simon Guglielmi (Fra) France                         11:13
103 Matteo Rotondi (Ita) GM Europa Ovini
104 Stéphane Poulhies (Fra) Armee de Terre               12:18
105 Tony Hurel (Fra) Direct Energie                      13:20
106 Fabien Grellier (Fra) Direct Energie
107 Mikel Aristi Gardoki (Spa) Delko Marseille           13:26
108 Awet Ghebremedhin (Eri) Kuwait                       14:01
109 Lukas Jaun (Swi) Roth - Akros                        14:18
110 Pierpaolo Ficara (Ita) Amore & Vita
111 Matteo Malucelli (Ita) Androni Giocattoli - Sidermec
112 Adrien Carpentier (Fra) France
113 Danilo Celano (Ita) Amore & Vita
114 Antonio Di Sante (Ita) GM Europa Ovini
115 Yannis Yssaad (Fra) Armee de Terre
116 Joeri Calleeuw (Bel) Roubaix - Lille Metropole       14:23
117 Emiel Vermeulen (Bel) Roubaix - Lille Metropole
118 Uri Martins Sandoval (Mex) Amore & Vita              14:38
119 Lander Seynaeve (Bel) Roubaix - Lille Metropole      17:17
120 Andreas Keuser (Ger) Kuwait                          17:53
121 Ludovic Robeet (Bel) WB Veranclassic Aqua Protect
122 Adriano Brogi (Ita) GM Europa Ovini                  17:55
123 Yovcho Yovchev (Bul) Amore & Vita                    18:15
124 Jules Roueil (Fra) France                            19:39
125 Romain Guillemois (Fra) Direct Energie
126 Paul Sauvage (Fra) France                            22:42
127 Boris Vallee (Bel) Fortuneo - Vital Concept          25:24
128 Rossano Mauti (Ita) GM Europa Ovini                  26:12